XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
11/12.04.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
11.04.2020
16:30
Radan
Lebane
11.04.2020 16:30
Moravac Orion
:
Radan
Car Konstantin
Niš
12.04.2020
11:00
Dunav
Prahovo
12.04.2020 11:00
Car Konstantin
:
Dunav
SFS Borac
Paraćin
12.04.2020
11:00
OFK Topličanin
Prokuplje
12.04.2020 11:00
SFS Borac
:
OFK Topličanin
Jedinstvo
Bošnjace
11.04.2020
16:30
GFK Jagodina
Jagodina
11.04.2020 16:30
Jedinstvo
:
GFK Jagodina
Vlasina
Vlasotince
12.04.2020
16:30
GFK Dubočica
Leskovac
12.04.2020 16:30
Vlasina
:
GFK Dubočica
Temnić 1924
Varvarin
12.04.2020
16:30
Budućnost
Popovac
12.04.2020 16:30
Temnić 1924
:
Budućnost
Timočanin
Knjaževac
12.04.2020
16:30
Rembas
Resavica
12.04.2020 16:30
Timočanin
:
Rembas
OFK Sinđelić
Niš
11.04.2020
16:30
Trstenik PPT
Trstenik
11.04.2020 16:30
OFK Sinđelić
:
Trstenik PPT

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 GFK Jagodina 17 12 3 2 39
2 Budućnost 17 9 7 1 34
3 OFK Sinđelić 17 10 3 4 33
4 OFK Topličanin 17 9 4 4 31
5 SFS Borac 17 8 6 3 30
6 Vlasina 17 7 8 2 29
7 Timočanin 17 7 6 4 27
8 Radan 17 7 4 6 25
9 Moravac Orion 17 7 3 7 24
10 Dunav 17 6 5 6 23
11 Car Konstantin 17 6 4 7 22
12 GFK Dubočica (-3) 17 6 4 7 19
13 Rembas 17 3 6 8 15
14 Jedinstvo 17 4 2 11 14
15 Trstenik PPT 17 1 1 15 4
16 Temnić 1924 17 1 0 16 3

23.kolo
Sledeće kolo
18/19.04.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Sinđelić
Niš
18.04.2020
16:30
Moravac Orion
Mrštane
18.04.2020 16:30
OFK Sinđelić
:
Moravac Orion
Trstenik PPT
Trstenik
18.04.2020
16:30
Timočanin
Knjaževac
18.04.2020 16:30
Trstenik PPT
:
Timočanin
Rembas
Resavica
19.04.2020
16:30
Temnić 1924
Varvarin
19.04.2020 16:30
Rembas
:
Temnić 1924
Budućnost
Popovac
19.04.2020
16:30
Vlasina
Vlasotince
19.04.2020 16:30
Budućnost
:
Vlasina
GFK Dubočica
Leskovac
18.04.2020
16:30
Jedinstvo
Bošnjace
18.04.2020 16:30
GFK Dubočica
:
Jedinstvo
GFK Jagodina
Jagodina
18.04.2020
16:30
SFS Borac
Paraćin
18.04.2020 16:30
GFK Jagodina
:
SFS Borac
OFK Topličanin
Prokuplje
18.04.2020
16:30
Car Konstantin
Niš
18.04.2020 16:30
OFK Topličanin
:
Car Konstantin
Dunav
Prahovo
18.04.2020
16:30
Radan
Lebane
18.04.2020 16:30
Dunav
:
Radan
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu