XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
03/04.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.10
14:30
Lokomotiva
Radnički (O)
0
2
03.10.2020 14:30 0 : 2
03.10
10:00
Sinđelić
Brodarac
1
4
03.10.2020 10:00 1 : 4
04.10
14:30
Jedinstvo
GSP Polet Dorćol
3
0
04.10.2020 14:30 3 : 0
03.10
14:30
Mladenovac
TEK Sloga
0
1
03.10.2020 14:30 0 : 1
03.10
14:30
Studentski grad
Zvezdara
1
0
03.10.2020 14:30 1 : 0
03.10
14:30
Radnički (NB)
BSK Borča
2
2
03.10.2020 14:30 2 : 2
04.10
14:30
LeŔtane
Teleoptik
0
1
04.10.2020 14:30 0 : 1
02.10
14:30
Stepojevac Vaga
OFK Beograd
1
2
02.10.2020 14:30 1 : 2
04.10
14:30
Sremčica
BASK
0
1
04.10.2020 14:30 0 : 1
04.10
14:30
BSK 1925
Crvena zvezda
2
0
04.10.2020 14:30 2 : 0
04.10.2020 16:21 (Dominator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Brodarac 9 7 1 1 22
2 Teleoptik 9 5 2 2 17
3 BASK 9 5 2 2 17
4 Zvezdara 9 5 1 3 16
5 Studentski grad 9 5 1 3 16
6 Jedinstvo 9 5 1 3 16
7 TEK Sloga 9 5 1 3 16
8 Radnički (NB) 9 3 5 1 14
9 Radnički (O) 9 4 2 3 14
10 Lokomotiva 9 4 1 4 13
11 Stepojevac Vaga 9 4 1 4 13
12 Crvena zvezda 9 4 1 4 13
13 BSK 1925 9 3 3 3 12
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona OFK Beograd 9 3 2 4 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona LeŔtane 9 2 4 3 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Mladenovac 9 3 1 5 10
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sinđelić 9 3 0 6 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sremčica 9 1 4 4 7
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BSK Borča 9 1 3 5 6
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona GSP Polet Dorćol 9 0 0 9 0

10.kolo
Sledeće kolo
10/11.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.10
14:00
Radnički (O)
Crvena zvezda
2
2
10.10.2020 14:00 2 : 2
11.10
14:00
BASK
BSK 1925
1
1
11.10.2020 14:00 1 : 1
10.10
14:00
OFK Beograd
Sremčica
2
0
10.10.2020 14:00 2 : 0
10.10
11:00
Teleoptik
Stepojevac Vaga
2
1
10.10.2020 11:00 2 : 1
10.10
14:00
BSK Borča
LeŔtane
0
0
10.10.2020 14:00 0 : 0
11.10
14:00
Zvezdara
Radnički (NB)
2
2
11.10.2020 14:00 2 : 2
10.10
10:00
TEK Sloga
Studentski grad
0
0
10.10.2020 10:00 0 : 0
10.10
11:00
GSP Polet Dorćol
Mladenovac
2
1
10.10.2020 11:00 2 : 1
10.10
15:00
Brodarac
Jedinstvo
2
0
10.10.2020 15:00 2 : 0
10.10
14:00
Lokomotiva
Sinđelić
1
1
10.10.2020 14:00 1 : 1
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Lelke
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 14 korisnika
Takmičenje prati 135 korisnika
Sremac28 i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
Milospp i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Blaticlegenda43 i joÅ” 7 korisnika su tipovali utakmicu
vukan84 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Markat i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
Bojan Koturović i joÅ” 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i joÅ” 2 korisnika su tipovali utakmicu
Zoki66 i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dominator i joÅ” 4 korisnika su tipovali utakmicu
GogiMix1 i joÅ” 1 korisnika su tipovali utakmicu
burek je ocenio igrača
burek je ocenio igrača
burek je ocenio igrača
burek je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača
bokica71 je ocenio igrača