XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Spartak - Pobeda 3:0
3 29.08.2012 17:00 Unirea - Pobeda 0:0
4 02.09.2012 17:00 Pobeda - Polet 0:2
5 09.09.2012 16:30 Dolovo - Pobeda 2:0
6 15.09.2012 16:30 Jedinstvo Stević - Pobeda 8:0
7 19.09.2012 16:00 Pobeda - Borac 0:1
8 23.09.2012 16:00 Omladinac (O) - Pobeda 6:1
9 30.09.2012 16:00 Pobeda - Strela 1:0
10 07.10.2012 15:30 BSK Bavanište - Pobeda 2:3
11 14.10.2012 15:30 Pobeda - Stari Tamiš 2:2
12 20.10.2012 15:30 Glogonj - Pobeda 2:0
13 28.10.2012 14:00 Pobeda - Proleter 2:2
14 04.11.2012 14:00 Omladinac (D) - Pobeda 3:5
15 11.11.2012 14:00 Pobeda - Plavi Dunav 3:0
16 18.11.2012 13:30 Železničar - Pobeda 10:0
17 25.11.2012 13:30 Pobeda - Mladost 1:0
18 20.03.2013 15:00 Pobeda - Spartak 0:2
20 31.03.2013 15:00 Pobeda - Unirea 1:1
21 07.04.2013 16:00 Polet - Pobeda 5:0
22 14.04.2013 16:00 Pobeda - Dolovo 0:3
23 17.04.2013 16:00 Pobeda - Jedinstvo Stević 0:3
24 21.04.2013 16:00 Borac - Pobeda 3:2
25 28.04.2013 17:00 Pobeda - Omladinac (O) 0:1
26 05.05.2013 17:00 Strela - Pobeda 0:0
27 12.05.2013 17:00 Pobeda - BSK Bavanište 2:1
28 15.05.2013 17:30 Stari Tamiš - Pobeda 3:1
29 19.05.2013 17:30 Pobeda - Glogonj 1:3
30 26.05.2013 17:30 Proleter - Pobeda 1:3
31 29.05.2013 17:30 Pobeda - Omladinac (D) 3:0
32 02.06.2013 18:00 Plavi Dunav - Pobeda 0:3
33 09.06.2013 18:00 Pobeda - Železničar 0:4
34 16.06.2013 18:00 Mladost - Pobeda 6:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15