XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Proleter - Stari Tamiš 2:0
2 26.08.2012 17:00 Stari Tamiš - Omladinac (D) 1:5
3 29.08.2012 17:00 Plavi Dunav - Stari Tamiš 0:1
4 02.09.2012 17:00 Stari Tamiš - Železničar 0:2
5 09.09.2012 16:30 Mladost - Stari Tamiš 5:1
6 16.09.2012 16:30 Stari Tamiš - Spartak 0:4
8 23.09.2012 16:00 Stari Tamiš - Unirea 3:3
9 29.09.2012 16:00 Polet - Stari Tamiš 2:1
10 07.10.2012 15:30 Stari Tamiš - Dolovo 0:1
11 14.10.2012 15:30 Pobeda - Stari Tamiš 2:2
12 21.10.2012 15:30 Stari Tamiš - Borac 5:1
13 28.10.2012 14:00 Omladinac (O) - Stari Tamiš 0:1
14 04.11.2012 14:00 Stari Tamiš - Strela 3:0
15 11.11.2012 14:00 Stari Tamiš - BSK Bavanište 2:3
16 17.11.2012 13:30 Jedinstvo Stević - Stari Tamiš 5:2
17 25.11.2012 13:30 Stari Tamiš - Glogonj 5:2
18 21.03.2013 15:00 Stari Tamiš - Proleter 4:1
19 24.03.2013 15:00 Omladinac (D) - Stari Tamiš 1:1
20 31.03.2013 15:00 Stari Tamiš - Plavi Dunav 4:1
21 07.04.2013 16:00 Železničar - Stari Tamiš 1:0
22 14.04.2013 16:00 Stari Tamiš - Mladost 0:1
23 17.04.2013 16:00 Spartak - Stari Tamiš 5:4
25 28.04.2013 17:00 Unirea - Stari Tamiš 3:3
26 05.05.2013 17:00 Stari Tamiš - Polet 7:2
27 12.05.2013 17:00 Dolovo - Stari Tamiš 4:2
28 15.05.2013 17:30 Stari Tamiš - Pobeda 3:1
29 19.05.2013 17:30 Borac - Stari Tamiš 2:5
30 26.05.2013 17:30 Stari Tamiš - Omladinac (O) 0:2
31 29.05.2013 17:30 Strela - Stari Tamiš 0:0
32 02.06.2013 18:00 BSK Bavanište - Stari Tamiš 3:2
33 09.06.2013 18:00 Stari Tamiš - Jedinstvo Stević 3:2
34 16.06.2013 18:00 Glogonj - Stari Tamiš 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.