XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Spartak - Pobeda 3:0
2 26.08.2012 17:00 Borac - Spartak 2:3
3 29.08.2012 17:00 Spartak - Omladinac (O) 4:0
4 02.09.2012 17:00 Strela - Spartak 1:2
5 09.09.2012 16:30 Spartak - BSK Bavanište 2:0
6 16.09.2012 16:30 Stari Tamiš - Spartak 0:4
7 19.09.2012 16:00 Spartak - Glogonj 2:0
8 23.09.2012 16:00 Proleter - Spartak 0:3
9 30.09.2012 16:00 Spartak - Omladinac (D) 1:0
10 07.10.2012 15:30 Plavi Dunav - Spartak 0:2
11 14.10.2012 15:30 Spartak - Železničar 0:5
12 21.10.2012 15:30 Mladost - Spartak 2:2
13 28.10.2012 14:00 Spartak - Jedinstvo Stević 1:2
15 11.11.2012 14:00 Unirea - Spartak 1:0
16 18.11.2012 13:30 Spartak - Polet 2:0
17 25.11.2012 13:30 Dolovo - Spartak 5:2
18 20.03.2013 15:00 Pobeda - Spartak 0:2
19 24.03.2013 15:00 Spartak - Borac 5:0
20 31.03.2013 15:00 Omladinac (O) - Spartak 0:1
21 07.04.2013 16:00 Spartak - Strela 7:1
22 14.04.2013 16:00 BSK Bavanište - Spartak 1:1
23 17.04.2013 16:00 Spartak - Stari Tamiš 5:4
24 20.04.2013 16:00 Glogonj - Spartak 3:2
25 28.04.2013 17:00 Spartak - Proleter 7:1
26 05.05.2013 17:00 Omladinac (D) - Spartak 4:2
27 12.05.2013 17:00 Spartak - Plavi Dunav 1:1
28 15.05.2013 17:30 Železničar - Spartak 1:0
29 19.05.2013 17:30 Spartak - Mladost 0:6
30 25.05.2013 17:30 Jedinstvo Stević - Spartak 4:0
32 02.06.2013 18:00 Spartak - Unirea 0:2
33 09.06.2013 18:00 Polet - Spartak 5:1
34 16.06.2013 18:00 Spartak - Dolovo 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu