XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Mladost - Borac 1:0
2 26.08.2012 17:00 Borac - Spartak 2:3
4 02.09.2012 17:00 Borac - Unirea 3:2
5 09.09.2012 16:30 Polet - Borac 2:1
6 16.09.2012 16:30 Borac - Dolovo 2:0
7 19.09.2012 16:00 Pobeda - Borac 0:1
8 22.09.2012 16:00 Jedinstvo Stević - Borac 9:0
9 30.09.2012 16:00 Borac - Omladinac (O) 1:2
10 07.10.2012 15:30 Strela - Borac 2:2
11 14.10.2012 15:30 Borac - BSK Bavanište 5:4
12 21.10.2012 15:30 Stari Tamiš - Borac 5:1
13 28.10.2012 14:00 Borac - Glogonj 0:1
14 04.11.2012 14:00 Proleter - Borac 2:1
15 11.11.2012 14:00 Borac - Omladinac (D) 2:2
16 18.11.2012 13:30 Plavi Dunav - Borac 1:0
17 25.11.2012 13:30 Borac - Železničar 0:5
18 20.03.2013 15:00 Borac - Mladost 1:0
19 24.03.2013 15:00 Spartak - Borac 5:0
21 07.04.2013 16:00 Unirea - Borac 5:2
22 14.04.2013 16:00 Borac - Polet 2:5
23 17.04.2013 16:00 Dolovo - Borac 15:0
24 21.04.2013 16:00 Borac - Pobeda 3:2
25 28.04.2013 17:00 Borac - Jedinstvo Stević 1:2
26 02.05.2013 17:00 Omladinac (O) - Borac 2:0
27 12.05.2013 17:00 Borac - Strela 2:1
28 15.05.2013 17:30 BSK Bavanište - Borac 2:1
29 19.05.2013 17:30 Borac - Stari Tamiš 2:5
30 25.05.2013 17:30 Glogonj - Borac 3:0
31 29.05.2013 17:30 Borac - Proleter 3:0
32 02.06.2013 18:00 Omladinac (D) - Borac 4:1
33 09.06.2013 18:00 Borac - Plavi Dunav 3:2
34 16.06.2013 18:00 Železničar - Borac 13:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu