XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Unirea - Polet 4:3
2 25.08.2012 17:00 Jedinstvo Stević - Polet 8:0
3 29.08.2012 17:00 Polet - Dolovo 1:2
4 02.09.2012 17:00 Pobeda - Polet 0:2
5 09.09.2012 16:30 Polet - Borac 2:1
6 16.09.2012 16:30 Omladinac (O) - Polet 2:0
7 19.09.2012 16:00 Polet - Strela 1:2
8 23.09.2012 16:00 BSK Bavanište - Polet 1:2
9 29.09.2012 16:00 Polet - Stari Tamiš 2:1
10 06.10.2012 15:30 Glogonj - Polet 0:3
11 14.10.2012 15:30 Polet - Proleter 5:1
12 21.10.2012 15:30 Omladinac (D) - Polet 0:3
13 28.10.2012 14:00 Polet - Plavi Dunav 1:2
14 04.11.2012 14:00 Železničar - Polet 5:2
15 11.11.2012 14:00 Polet - Mladost 0:0
16 18.11.2012 13:30 Spartak - Polet 2:0
18 20.03.2013 15:00 Polet - Unirea 0:1
19 24.03.2013 15:00 Polet - Jedinstvo Stević 5:2
20 31.03.2013 15:00 Dolovo - Polet 2:2
21 07.04.2013 16:00 Polet - Pobeda 5:0
22 14.04.2013 16:00 Borac - Polet 2:5
23 17.04.2013 16:00 Polet - Omladinac (O) 4:1
24 21.04.2013 16:00 Strela - Polet 1:1
25 28.04.2013 17:00 Polet - BSK Bavanište 8:1
26 05.05.2013 17:00 Stari Tamiš - Polet 7:2
27 12.05.2013 17:00 Polet - Glogonj 7:1
28 15.05.2013 17:30 Proleter - Polet 2:7
29 19.05.2013 17:30 Polet - Omladinac (D) 12:1
30 26.05.2013 17:30 Plavi Dunav - Polet 1:2
31 29.05.2013 17:30 Polet - Železničar 1:1
32 02.06.2013 18:00 Mladost - Polet 3:1
33 09.06.2013 18:00 Polet - Spartak 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu