XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Omladinac (D) - BSK Bavanište 3:1
2 26.08.2012 17:00 Stari Tamiš - Omladinac (D) 1:5
3 29.08.2012 17:00 Omladinac (D) - Glogonj 2:2
4 02.09.2012 17:00 Proleter - Omladinac (D) 2:3
5 09.09.2012 16:30 Omladinac (D) - Jedinstvo Stević 2:4
6 16.09.2012 16:30 Omladinac (D) - Plavi Dunav 7:1
7 19.09.2012 16:00 Železničar - Omladinac (D) 7:0
8 23.09.2012 16:00 Omladinac (D) - Mladost 1:3
9 30.09.2012 16:00 Spartak - Omladinac (D) 1:0
11 14.10.2012 15:30 Unirea - Omladinac (D) 6:2
12 21.10.2012 15:30 Omladinac (D) - Polet 0:3
13 28.10.2012 14:00 Dolovo - Omladinac (D) 6:0
14 04.11.2012 14:00 Omladinac (D) - Pobeda 3:5
15 11.11.2012 14:00 Borac - Omladinac (D) 2:2
16 18.11.2012 13:30 Omladinac (D) - Omladinac (O) 1:5
17 25.11.2012 13:30 Strela - Omladinac (D) 3:0
18 20.03.2013 15:00 BSK Bavanište - Omladinac (D) 4:1
19 24.03.2013 15:00 Omladinac (D) - Stari Tamiš 1:1
20 30.03.2013 15:00 Glogonj - Omladinac (D) 4:1
21 07.04.2013 16:00 Omladinac (D) - Proleter 1:0
22 13.04.2013 16:00 Jedinstvo Stević - Omladinac (D) 5:1
23 17.04.2013 16:00 Plavi Dunav - Omladinac (D) 1:1
24 21.04.2013 16:00 Omladinac (D) - Železničar 2:1
25 28.04.2013 17:00 Mladost - Omladinac (D) 5:1
26 05.05.2013 17:00 Omladinac (D) - Spartak 4:2
28 15.05.2013 17:30 Omladinac (D) - Unirea 2:2
29 19.05.2013 17:30 Polet - Omladinac (D) 12:1
30 26.05.2013 17:30 Omladinac (D) - Dolovo 0:2
31 29.05.2013 17:30 Pobeda - Omladinac (D) 3:0
32 02.06.2013 18:00 Omladinac (D) - Borac 4:1
33 09.06.2013 18:00 Omladinac (O) - Omladinac (D) 4:1
34 16.06.2013 18:00 Omladinac (D) - Strela 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Beleška: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15
simeontm i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 je tipovao utakmicu
Sale2019 je tipovao utakmicu