XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Moravac Orion - Žitorađa 2:1
2 25.08.2013 17:00 Žitorađa - Radnički (S) 2:1
3 01.09.2013 11:00 Car Konstantin - Žitorađa 2:0
4 08.09.2013 16:30 Žitorađa - Đerdap 1:0
5 15.09.2013 16:00 Sloga (D) - Žitorađa 1:0
6 22.09.2013 16:00 Žitorađa - Sinđelić 1:0
7 29.09.2013 15:30 Timočanin - Žitorađa 2:1
8 06.10.2013 15:30 Žitorađa - SFK Moravac 2:1
9 13.10.2013 15:00 Tabane Trgovački - Žitorađa 1:0
10 20.10.2013 15:00 Jedinstvo (P) - Žitorađa 0:2
11 27.10.2013 14:00 Žitorađa - Dubočica 1923 3:0
12 03.11.2013 14:00 Trstenik PPT - Žitorađa 1:0
13 10.11.2013 13:30 Žitorađa - Hajduk Veljko 0:0
14 17.11.2013 13:30 Radnički (P) - Žitorađa 1:0
15 24.11.2013 13:00 Žitorađa - Kopaonik 4:2
16 16.03.2014 15:00 Žitorađa - Moravac Orion 0:1
17 23.03.2014 15:00 Radnički (S) - Žitorađa 1:0
18 30.03.2014 15:30 Žitorađa - Car Konstantin 1:1
19 05.04.2014 16:00 Đerdap - Žitorađa 1:0
20 13.04.2014 16:00 Žitorađa - Sloga (D) 0:0
21 16.04.2014 16:00 Sinđelić - Žitorađa 1:1
22 19.04.2014 16:30 Žitorađa - Timočanin 4:1
23 26.04.2014 16:30 SFK Moravac - Žitorađa 1:0
24 04.05.2014 16:30 Žitorađa - Tabane Trgovački 0:1
25 11.05.2014 16:30 Žitorađa - Jedinstvo (P) 0:1
26 25.05.2014 17:00 Dubočica 1923 - Žitorađa 1:0
27 28.05.2014 17:00 Žitorađa - Trstenik PPT 1:0
28 01.06.2014 17:30 Hajduk Veljko - Žitorađa 3:0
29 08.06.2014 17:30 Žitorađa - Radnički (P) 4:2
30 15.06.2014 17:30 Kopaonik - Žitorađa 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Moravac Orion 30 19 6 5 63
2 Trstenik PPT 30 15 4 11 49
3 Hajduk Veljko 30 14 7 9 49
4 Radnički (P) 30 15 3 12 48
5 Tabane Trgovački 30 12 9 9 45
6 Đerdap 30 13 4 13 43
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" SFK Moravac 30 12 6 12 42
8 Sloga (D) 30 13 3 14 42
9 Car Konstantin 30 12 5 13 41
10 Timočanin 30 12 5 13 41
11 Radnički (S) 30 12 4 14 40
12 Sinđelić 30 11 6 13 39
13 Kopaonik 30 12 3 15 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) (-1) 30 12 3 15 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Žitorađa (-1) 30 10 4 16 33
16 Klub se ugasio Ispada u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Dubočica 1923 (-1) 30 7 6 17 26
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.