XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2008 Morava (M) - Ribnica (J) 0:3
2 31.08.2008 Gruža - Morava (M) 1:1
3 07.09.2008 Morava (M) - Partizan 0:1
4 14.09.2008 Grdica - Morava (M) 3:0
5 17.09.2008 Morava (M) - Mlada krila 4:0
6 21.09.2008 Tavnik - Morava (M) 2:1
7 28.09.2008 Morava (M) - Napredak (G) 1:2
8 05.10.2008 Morava (M) - Žiča 4:3
9 12.10.2008 Lazac - Morava (M) 5:2
10 15.10.2008 Morava (M) - Polet (R) 5:1
11 19.10.2008 Borac (A) - Morava (M) 3:2
12 26.10.2008 Morava (M) - Šumadija (Š) 3:1
13 02.11.2008 Vrnjci - Morava (M) 4:0
14 09.11.2008 Morava (M) - Mladost (V) 2:1
15 15.11.2008 Goč - Morava (M) 4:1
16 29.03.2009 Ribnica (J) - Morava (M) 3:0
17 05.04.2009 Morava (M) - Gruža 0:0
18 12.04.2009 Partizan - Morava (M) 1:2
19 19.04.2009 Morava (M) - Grdica 2:1
20 23.04.2009 Mlada krila - Morava (M) 2:0
21 26.04.2009 Morava (M) - Tavnik 1:1
22 03.05.2009 Napredak (G) - Morava (M) 4:2
23 09.05.2009 Žiča - Morava (M) 0:0
24 17.05.2009 Morava (M) - Lazac 5:3
25 21.05.2009 Polet (R) - Morava (M) 1:0
26 24.05.2009 Morava (M) - Borac (A) 1:2
27 31.05.2009 Šumadija (Š) - Morava (M) 1:0
28 07.06.2009 Morava (M) - Vrnjci 2:1
29 13.06.2009 Mladost (V) - Morava (M) 3:1
30 20.06.2009 Morava (M) - Goč 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Raški okrug Goč 30 26 2 2 80
2 Prelazi u ligu višeg ranga Raški okrug Borac (A) 30 23 3 4 72
3 Prelazi u ligu višeg ranga Raški okrug Napredak (G) 30 22 1 7 67
4 Vrnjci 30 19 6 5 63
5 Mladost (V) (-1) 30 12 9 9 44
6 Polet (R) (-1) 30 12 6 12 41
7 Tavnik 30 11 8 11 41
8 Ribnica (J) (-1) 30 11 8 11 40
9 Grdica (-2) 30 12 6 12 40
10 Mlada krila (-1) 30 11 3 16 35
11 Šumadija (Š) 30 10 3 17 33
12 Morava (M) 30 9 4 17 31
13 Partizan 30 8 5 17 29
14 Lazac 30 8 4 18 28
15 Žiča (-1) 30 5 6 19 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kraljevo Gruža (-1) 30 0 8 22 7
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova četvrtfinala Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 27. novembra 2019. godine od 13:00 časova, a sastaće se: FK "Milutinac" - OFK "Beograd" FK "Teleoptik" - FK "GSP Polet Dorćol" FK "Sremčica" - FK "I M T" i FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Radnički" (Novi Beograd). Pobednici ovih utakmica plasiraće se u polufinale Kupa FS Beograda.
Mojsa91 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu