XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.10.2017 16:00 Sloboda (NS) - Bagljaš 82:35
2 11.10.2017 21:15 Star - Sloboda (NS) 67:61
3 15.10.2017 16:00 Sloboda (NS) - Joker 84:56
4 22.10.2017 14:00 Vojvodina (BŠ) - Sloboda (NS) 55:68
5 01.11.2017 21:15 Sloboda (NS) - Budućnost (NS) 77:63
6 04.11.2017 19:00 Karađorđevo - Sloboda (NS) 56:73
7 11.11.2017 18:00 Sloboda (NS) - Sivac 74:61
8 19.11.2017 18:00 Tisa - Sloboda (NS) 54:90
9 25.11.2017 16:00 Sloboda (NS) - Petrovgrad 91:85
10 02.12.2017 16:00 Sloboda (NS) - Crvenka 95:47
11 10.12.2017 16:30 Spartak OKK - Sloboda (NS) 55:72
12 17.12.2017 20:00 Sloboda (NS) - Kadet 64:62
13 23.12.2017 20:00 Velika Kikinda - Sloboda (NS) 68:83
14 07.02.2018 19:00 Bagljaš - Sloboda (NS) 51:88
15 03.02.2018 18:00 Sloboda (NS) - Star 76:83
16 10.02.2018 14:45 Joker - Sloboda (NS) 78:94
17 15.03.2018 21:30 Sloboda (NS) - Vojvodina (BŠ) 87:54
18 25.02.2018 17:00 Budućnost (NS) - Sloboda (NS) 64:85
19 03.03.2018 17:30 Sloboda (NS) - Karađorđevo 80:53
20 11.03.2018 20:30 Sivac - Sloboda (NS) 73:76
21 18.03.2018 19:00 Sloboda (NS) - Tisa 100:91
22 24.03.2018 20:00 Petrovgrad - Sloboda (NS) 95:94
23 01.04.2018 20:30 Crvenka - Sloboda (NS) 70:95
24 05.04.2018 20:00 Sloboda (NS) - Spartak OKK 80:63
25 14.04.2018 17:30 Kadet - Sloboda (NS) 52:66
26 21.04.2018 17:30 Sloboda (NS) - Velika Kikinda 69:32
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Star 26 24 2 50
2 Sloboda (NS) 26 23 3 49
3 Sivac 26 20 6 46
4 Velika Kikinda 26 16 10 42
5 Karađorđevo 26 15 11 41
6 Petrovgrad 26 15 11 41
7 Spartak OKK 26 14 12 40
8 Tisa 26 12 14 38
9 Budućnost (NS) 26 10 16 36
10 Bagljaš 26 9 17 35
11 Joker (-1) 26 9 17 34
12 Kadet (-1) 26 8 18 33
13 Crvenka 26 4 22 30
14 Vojvodina (BŠ) (-1) 26 3 23 28

U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.