XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 20.08.2022 10:00 Petar Puača - Inđija 2:1
3 28.08.2022 11:00 Dinamo 1945 - Petar Puača 2:5
4 31.08.2022 10:00 Petar Puača - Vojvodina 3:3
5 04.09.2022 10:00 GFK Sloven - Petar Puača 0:2
6 11.09.2022 10:00 Petar Puača - Radnički (SM) 1:0
7 18.09.2022 14:30 Kabel - Petar Puača 2:0
8 25.09.2022 10:00 Petar Puača - RFK Novi Sad 1921 1:2
9 01.10.2022 11:00 Spartak ŽK - Petar Puača 9:1
10 09.10.2022 10:00 Petar Puača - Radnički 1912 4:2
11 15.10.2022 11:00 Železničar - Petar Puača 8:0
13 29.10.2022 10:00 Inđija - Petar Puača 4:3
14 06.11.2022 09:00 Petar Puača - Dinamo 1945 4:1
15 12.11.2022 10:00 Vojvodina - Petar Puača 3:0
16 20.11.2022 10:00 Petar Puača - GFK Sloven 8:0
17 26.11.2022 13:00 Radnički (SM) - Petar Puača 1:3
18 03.12.2022 10:00 Petar Puača - Kabel 2:2
19 11.03.2023 10:00 RFK Novi Sad 1921 - Petar Puača 0:2
20 18.03.2023 10:00 Petar Puača - Spartak ŽK 0:2
21 25.03.2023 12:00 Radnički 1912 - Petar Puača 1:1
22 01.04.2023 13:00 Petar Puača - Železničar 3:2
23 08.04.2023 15:30 Petar Puača - Kabel 2:1
24 12.04.2023 11:00 Dinamo 1945 - Petar Puača 5:1
25 15.04.2023 10:00 Petar Puača - Železničar 1:0
26 22.04.2023 10:00 GFK Sloven - Petar Puača 0:3
27 29.04.2023 10:00 Petar Puača - Spartak ŽK 2:1
28 08.05.2023 10:00 Vojvodina - Petar Puača 1:2
29 16.05.2023 10:00 Petar Puača - RFK Novi Sad 1921 1:2
30 20.05.2023 10:00 Radnički (SM) - Petar Puača 0:4
32 04.06.2023 10:00 Petar Puača - Inđija 1:1
33 10.06.2023 11:00 Radnički 1912 - Petar Puača 3:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Spartak ŽK 30 24 4 2 76
2 RFK Novi Sad 1921 30 16 6 8 54
3 Vojvodina 30 16 5 9 53
4 Petar Puača 30 16 5 9 53
5 Inđija (-1) 30 15 4 11 48
6 Radnički (SM) 30 14 6 10 48
7 Kabel 30 12 4 14 40
8 Dinamo 1945 30 10 1 19 31
9 Radnički 1912 30 7 8 15 29
10 Železničar 30 8 4 18 28
11 GFK Sloven 30 3 1 26 10
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac