24.04
16:00
Pomoravlje
Proleter
5
0
|
24.04.2017 16:00 | Pomoravlje | 5 : 0 | Proleter |
24.04
16:30
Fair Play
Polimlje
3
0
|
24.04.2017 16:30 | Fair Play | 3 : 0 | Polimlje |
24.04
16:00
Dinamo
OFK Beograd
1
0
|
24.04.2017 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | OFK Beograd |
24.04
20:45
Pescara
Roma
1
4
|
24.04.2017 20:45 | Pescara | 1 : 4 | Roma |
24.04
20:45
Eibar
Athletic Club
0
1
|
24.04.2017 20:45 | Eibar | 0 : 1 | Athletic Club |
24.04
13:00
Brodarac 2
Bežanija
3
3
|
24.04.2017 13:00 | Brodarac 2 | 3 : 3 | Bežanija |
24.04
16:00
Budućnost
Sloga
0
9
|
24.04.2017 16:00 | Budućnost | 0 : 9 | Sloga |
24.04
17:00
Jošanica
Bane
5
1
|
24.04.2017 17:00 | Jošanica | 5 : 1 | Bane |
24.04
17:30
011 MK
Crvena zvezda MK
1
1
|
24.04.2017 17:30 | 011 MK | 1 : 1 | Crvena zvezda MK |
24.04
18:00
Brodarac
Crvena zvezda
0
1
|
24.04.2017 18:00 | Brodarac | 0 : 1 | Crvena zvezda |
24.04
16:00
Njerš Ištvan
Spartak
4
3
|
24.04.2017 16:00 | Njerš Ištvan | 4 : 3 | Spartak |
24.04
17:00
Respect
Kosovo i Metohija
3
3
|
24.04.2017 17:00 | Respect | 3 : 3 | Kosovo i Metohija | |||||
24.04
17:00
Vinča
Mladenovac
4
2
|
24.04.2017 17:00 | Vinča | 4 : 2 | Mladenovac | |||||
24.04
17:00
Policajac
Srem
5
0
|
24.04.2017 17:00 | Policajac | 5 : 0 | Srem | |||||
24.04
17:00
GSP Polet
BASK
1
3
|
24.04.2017 17:00 | GSP Polet | 1 : 3 | BASK | |||||
24.04
17:00
Resnik
BUSK
2
0
|
24.04.2017 17:00 | Resnik | 2 : 0 | BUSK | |||||
24.04
17:00
Plavi 2000
Matiko
2
2
|
24.04.2017 17:00 | Plavi 2000 | 2 : 2 | Matiko |
24.04
17:00
Beograd
Stefan Brown
4
2
|
24.04.2017 17:00 | Beograd | 4 : 2 | Stefan Brown | |||||
24.04
17:00
Barajevo
Institut
0
0
|
24.04.2017 17:00 | Barajevo | 0 : 0 | Institut | |||||
24.04
17:00
Pinkelelektroplus
BSK
4
2
|
24.04.2017 17:00 | Pinkelelektroplus | 4 : 2 | BSK | |||||
24.04
17:00
Duga
Bubamara 2010
5
1
|
24.04.2017 17:00 | Duga | 5 : 1 | Bubamara 2010 | |||||
24.04
17:00
TENT 1994
Jedinstvo
1
1
|
24.04.2017 17:00 | TENT 1994 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.04
17:00
Dunavac
Budućnost
5
3
|
24.04.2017 17:00 | Dunavac | 5 : 3 | Budućnost |
24.04
17:00
Torlak
Lokomotiva
3
2
|
24.04.2017 17:00 | Torlak | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
24.04
17:00
Dunav
Sinđelić
1
1
|
24.04.2017 17:00 | Dunav | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
24.04
17:00
Slavija
Sremčica
2
1
|
24.04.2017 17:00 | Slavija | 2 : 1 | Sremčica | |||||
24.04
17:00
Boleč
Leštane
2
1
|
24.04.2017 17:00 | Boleč | 2 : 1 | Leštane | |||||
24.04
17:00
Železnik
Belo Polje
1
0
|
24.04.2017 17:00 | Železnik | 1 : 0 | Belo Polje |
24.04
17:00
Zvezdara
PKB
1
3
|
24.04.2017 17:00 | Zvezdara | 1 : 3 | PKB | |||||
24.04
17:00
Pola pola
Crvenka
5
3
|
24.04.2017 17:00 | Pola pola | 5 : 3 | Crvenka | |||||
24.04
17:00
Banja
Palilulac
1
3
|
24.04.2017 17:00 | Banja | 1 : 3 | Palilulac | |||||
24.04
17:00
ŠF Rosenborg
Sveti Stefan
4
3
|
24.04.2017 17:00 | ŠF Rosenborg | 4 : 3 | Sveti Stefan | |||||
24.04
17:00
Rekreativo
Peks
5
0
|
24.04.2017 17:00 | Rekreativo | 5 : 0 | Peks |
24.04
Hajduk
Umka
6
1
|
24.04.2017 | Hajduk | 6 : 1 | Umka | |||||
24.04
Lavirint Company
Sinđelić
1
4
|
24.04.2017 | Lavirint Company | 1 : 4 | Sinđelić | |||||
24.04
Krajišnik
BSK 1925
2
2
|
24.04.2017 | Krajišnik | 2 : 2 | BSK 1925 | |||||
24.04
Obrenovac
Rušanj
1
0
|
24.04.2017 | Obrenovac | 1 : 0 | Rušanj | |||||
24.04
13. Maj
Strelac
11
6
|
24.04.2017 | 13. Maj | 11 : 6 | Strelac | |||||
24.04
Veterani 78
Posavina
6
1
|
24.04.2017 | Veterani 78 | 6 : 1 | Posavina | |||||
24.04
1913 Busk
Republički organi
4
2
|
24.04.2017 | 1913 Busk | 4 : 2 | Republički organi |
24.04
17:00
Mihajlovac
Omladinac
1
2
|
24.04.2017 17:00 | Mihajlovac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
24.04
17:00
BSK
Osipaonica
6
1
|
24.04.2017 17:00 | BSK | 6 : 1 | Osipaonica | |||||
24.04
17:00
Drugovac
Mladi Radnik
0
2
|
24.04.2017 17:00 | Drugovac | 0 : 2 | Mladi Radnik | |||||
24.04
17:00
Smederevo
Selevac
1
6
|
24.04.2017 17:00 | Smederevo | 1 : 6 | Selevac | |||||
24.04
17:00
Radnički
Sloboda
3
1
|
24.04.2017 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Sloboda |
24.04
17:00
Borac
Vučak
1
9
|
24.04.2017 17:00 | Borac | 1 : 9 | Vučak | |||||
24.04
17:00
Jezava
Vig Dunav
1
1
|
24.04.2017 17:00 | Jezava | 1 : 1 | Vig Dunav | |||||
24.04
17:00
Podunavac
Dunav Osiguranje
4
1
|
24.04.2017 17:00 | Podunavac | 4 : 1 | Dunav Osiguranje | |||||
24.04
17:00
Železničar
Crvena zvezda
3
3
|
24.04.2017 17:00 | Železničar | 3 : 3 | Crvena zvezda |
24.04
19:00
Jedinstvo
TENT
3
2
|
24.04.2017 19:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | TENT | 3:2 |
24.04
20:00
Futog
Eaton Srem Tempo
1
3
|
24.04.2017 20:00 | Futog | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo | 2:3 |
24.04
19:30
Paraćin
Rudar
35
22
|
24.04.2017 19:30 | Paraćin | 35 : 22 | Rudar |
24.04
20:45
Sombor
Kljajićevo
24
17
|
24.04.2017 20:45 | Sombor | 24 : 17 | Kljajićevo |
24.04
19:30
International
Srbobran
9
1
|
24.04.2017 19:30 | International | 9 : 1 | Srbobran |
24.04
21:00
Timok
Banjica
0
3
|
24.04.2017 21:00 | Timok | 0 : 3 | Banjica |
24.04
19:30
Požarevac
Župski rubin
8
1
|
24.04.2017 19:30 | Požarevac | 8 : 1 | Župski rubin | |||||
24.04
21:00
Bellatores
Ivanjica
5
7
|
24.04.2017 21:00 | Bellatores | 5 : 7 | Ivanjica |
24.04
19:00
Karanovac
Bezbednost 192
3
3
|
24.04.2017 19:00 | Karanovac | 3 : 3 | Bezbednost 192 | |||||
24.04
19:00
Oplenac
Šljivici
9
3
|
24.04.2017 19:00 | Oplenac | 9 : 3 | Šljivici | |||||
24.04
19:00
OŠ Karađorđe
Kosjerić
4
4
|
24.04.2017 19:00 | OŠ Karađorđe | 4 : 4 | Kosjerić | |||||
24.04
19:00
Bajina Bašta
92
|
24.04.2017 19:00 | Bajina Bašta | : | 92 |
24.04
19:00
Smederevo
Deus Rol. Mošić
4
4
|
24.04.2017 19:00 | Smederevo | 4 : 4 | Deus Rol. Mošić |