19.04
16:00
Slavija
Sušica
5
1
|
19.04.2017 16:00 | Slavija | 5 : 1 | Sušica | |||||
19.04
16:00
Trepča
Tutin
0
2
|
19.04.2017 16:00 | Trepča | 0 : 2 | Tutin | |||||
19.04
16:00
Radnički (K)
Dragačevo
1
0
|
19.04.2017 16:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Dragačevo | |||||
19.04
16:00
Orlovac
Ovčar
3
1
|
19.04.2017 16:00 | Orlovac | 3 : 1 | Ovčar | |||||
19.04
16:00
Arsenal
Takovo
1
3
|
19.04.2017 16:00 | Arsenal | 1 : 3 | Takovo | |||||
19.04
16:00
Karađorđe
Bane
1
4
|
19.04.2017 16:00 | Karađorđe | 1 : 4 | Bane | |||||
19.04
16:00
Sloga
Sloboda (Č)
3
2
|
19.04.2017 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Sloboda (Č) |
19.04
16:00
Borac 1932
Mladi radnik 1940
1
4
|
19.04.2017 16:00 | Borac 1932 | 1 : 4 | Mladi radnik 1940 | |||||
19.04
16:00
Borac (Ž)
Zvižd
2
1
|
19.04.2017 16:00 | Borac (Ž) | 2 : 1 | Zvižd | |||||
19.04
16:00
Proleter
Gruža
1
1
|
19.04.2017 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Gruža | |||||
19.04
16:00
RSK
Radnički 1926
2
1
|
19.04.2017 16:00 | RSK | 2 : 1 | Radnički 1926 | |||||
19.04
16:00
Morava
Šumadija (A)
0
2
|
19.04.2017 16:00 | Morava | 0 : 2 | Šumadija (A) | |||||
19.04
16:00
Petar Dobrnjac
Napredak
2
1
|
19.04.2017 16:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Napredak | |||||
19.04
16:00
VGSK
Homoljac
6
2
|
19.04.2017 16:00 | VGSK | 6 : 2 | Homoljac |
19.04
16:00
Sevojno
Zadrugar
3
1
|
19.04.2017 16:00 | Sevojno | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
19.04
16:00
OFK Divci
Jedinstvo (Ub)
2
2
|
19.04.2017 16:00 | OFK Divci | 2 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
19.04
16:00
Spartak 1924
Ribnica
2
1
|
19.04.2017 16:00 | Spartak 1924 | 2 : 1 | Ribnica | |||||
19.04
16:00
Drina
Radjevac
2
1
|
19.04.2017 16:00 | Drina | 2 : 1 | Radjevac | |||||
19.04
16:00
OFK Osečina
Jedinstvo 1945
0
1
|
19.04.2017 16:00 | OFK Osečina | 0 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
19.04
16:00
Polimlje
Radnički Stobex
2
0
|
19.04.2017 16:00 | Polimlje | 2 : 0 | Radnički Stobex |
19.04
16:00
Hajduk Junior
OFK Šikara
5
1
|
19.04.2017 16:00 | Hajduk Junior | 5 : 1 | OFK Šikara | |||||
19.04
16:00
Polet (S)
Mladost (K)
2
1
|
19.04.2017 16:00 | Polet (S) | 2 : 1 | Mladost (K) | |||||
19.04
16:00
Terekveš
Lipar
4
0
|
19.04.2017 16:00 | Terekveš | 4 : 0 | Lipar | |||||
19.04
16:00
Stari Grad
Mladost (BP)
1
0
|
19.04.2017 16:00 | Stari Grad | 1 : 0 | Mladost (BP) | |||||
19.04
16:00
Hercegovac
Rusin
4
1
|
19.04.2017 16:00 | Hercegovac | 4 : 1 | Rusin | |||||
19.04
16:00
Budućnost
Krila Krajine
1
2
|
19.04.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Krila Krajine | |||||
19.04
16:00
Borac (BG)
Slavija
2
1
|
19.04.2017 16:00 | Borac (BG) | 2 : 1 | Slavija | |||||
19.04
16:00
BSK
ŽAK
1
0
|
19.04.2017 16:00 | BSK | 1 : 0 | ŽAK |
19.04
16:00
Vinogradi DB
Kolonija
1
3
|
19.04.2017 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 3 | Kolonija |
19.04
17:00
Hajduk
Juhor
4
2
|
19.04.2017 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Juhor | |||||
19.04
17:00
Budućnost
Kušiljevo
3
1
|
19.04.2017 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Kušiljevo | |||||
19.04
17:00
Morava
Mladost (J)
0
6
|
19.04.2017 17:00 | Morava | 0 : 6 | Mladost (J) | |||||
19.04
17:00
Resavac
OFK Tekstilac
2
2
|
19.04.2017 17:00 | Resavac | 2 : 2 | OFK Tekstilac | |||||
19.04
17:00
OFK Batinac
Dragocvet
1
1
|
19.04.2017 17:00 | OFK Batinac | 1 : 1 | Dragocvet | |||||
19.04
17:00
OFK Bratstvo
Napredak (D)
0
1
|
19.04.2017 17:00 | OFK Bratstvo | 0 : 1 | Napredak (D) | |||||
19.04
17:00
Napredak (Z)
Partizan
2
1
|
19.04.2017 17:00 | Napredak (Z) | 2 : 1 | Partizan |
19.04
16:30
Mladi radnik
Vinogradar
3
4
|
19.04.2017 16:30 | Mladi radnik | 3 : 4 | Vinogradar |
19.04
16:30
Radnički (P)
Jedinstvo (GS)
0
6
|
19.04.2017 16:30 | Radnički (P) | 0 : 6 | Jedinstvo (GS) | |||||
19.04
16:30
Jablanica
Progres
4
0
|
19.04.2017 16:30 | Jablanica | 4 : 0 | Progres | |||||
19.04
16:30
Železničar
Umac
3
2
|
19.04.2017 16:30 | Železničar | 3 : 2 | Umac | |||||
19.04
16:30
Polet
Zloćudovo
4
2
|
19.04.2017 16:30 | Polet | 4 : 2 | Zloćudovo | |||||
19.04
16:30
Vučje
Sloga
2
1
|
19.04.2017 16:30 | Vučje | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.04
16:30
Plantaža
Čekmin
1
1
|
19.04.2017 16:30 | Plantaža | 1 : 1 | Čekmin | |||||
19.04
16:30
Mladi Borac
Jedinstvo (Š)
2
0
|
19.04.2017 16:30 | Mladi Borac | 2 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
19.04
16:30
Brza
Bobište
4
1
|
19.04.2017 16:30 | Brza | 4 : 1 | Bobište | |||||
19.04
16:30
Kumarevo 65
Omladinac (DS)
5
0
|
19.04.2017 16:30 | Kumarevo 65 | 5 : 0 | Omladinac (DS) |
19.04
17:00
Supska
Šumadija
2
2
|
19.04.2017 17:00 | Supska | 2 : 2 | Šumadija | |||||
19.04
17:00
Napredak (S)
Moravac
3
1
|
19.04.2017 17:00 | Napredak (S) | 3 : 1 | Moravac | |||||
19.04
17:00
Istok 63
Radnički (T)
3
0
|
19.04.2017 17:00 | Istok 63 | 3 : 0 | Radnički (T) | |||||
19.04
17:00
15. Avgust 1950
Mladost (S)
5
2
|
19.04.2017 17:00 | 15. Avgust 1950 | 5 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.04
17:00
Rudar
Moravac 2015
2
2
|
19.04.2017 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Moravac 2015 | |||||
19.04
17:00
Omladinski
Zemljoradnik
0
1
|
19.04.2017 17:00 | Omladinski | 0 : 1 | Zemljoradnik | |||||
19.04
17:00
Rudar Stenjevac
Omladinac
4
2
|
19.04.2017 17:00 | Rudar Stenjevac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
19.04
17:00
Javor
Borac 1805
3
0
|
19.04.2017 17:00 | Javor | 3 : 0 | Borac 1805 |
19.04
17:00
Šumadinac
Vinorača
2
3
|
19.04.2017 17:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Vinorača | |||||
19.04
17:00
Crni Vrh
Ursule
0
3
|
19.04.2017 17:00 | Crni Vrh | 0 : 3 | Ursule | |||||
19.04
17:00
Kupinovac
Morava
5
0
|
19.04.2017 17:00 | Kupinovac | 5 : 0 | Morava | |||||
19.04
17:00
Osaonica
Zenit
2
1
|
19.04.2017 17:00 | Osaonica | 2 : 1 | Zenit | |||||
19.04
17:00
Mladost (D)
Mladost (K)
5
0
|
19.04.2017 17:00 | Mladost (D) | 5 : 0 | Mladost (K) | |||||
19.04
17:00
Mladi radnik
Kolare
3
0
|
19.04.2017 17:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Kolare | |||||
19.04
17:00
Mladost (G)
Sinđelić 1934
3
0
|
19.04.2017 17:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | Sinđelić 1934 |
19.04
16:30
Real
Mladost (DL)
5
1
|
19.04.2017 16:30 | Real | 5 : 1 | Mladost (DL) | |||||
19.04
16:30
Gradac
Navalin
2
1
|
19.04.2017 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Navalin | |||||
19.04
16:30
Šumadija
Napredak
6
0
|
19.04.2017 16:30 | Šumadija | 6 : 0 | Napredak | |||||
19.04
16:30
Bratstvo
Mladost (B)
1
0
|
19.04.2017 16:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
19.04
16:30
Sloboda (DB)
Milanovo
4
4
|
19.04.2017 16:30 | Sloboda (DB) | 4 : 4 | Milanovo | |||||
19.04
16:30
Mladost (V)
Lemind
2
0
|
19.04.2017 16:30 | Mladost (V) | 2 : 0 | Lemind | |||||
19.04
16:30
Jedinstvo (G)
BSK
6
1
|
19.04.2017 16:30 | Jedinstvo (G) | 6 : 1 | BSK | |||||
19.04
16:30
Sušica 2012
Marjan MB
3
0
|
19.04.2017 16:30 | Sušica 2012 | 3 : 0 | Marjan MB |
19.04
16:30
Sloga
Sebečevac
4
2
|
19.04.2017 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Sebečevac | |||||
19.04
16:30
Jedinstvo 1936
Rasina
7
2
|
19.04.2017 16:30 | Jedinstvo 1936 | 7 : 2 | Rasina | |||||
19.04
16:30
Borac
Mladost VPD
4
3
|
19.04.2017 16:30 | Borac | 4 : 3 | Mladost VPD | |||||
19.04
16:30
Bukovica
Knez Lazar
1
5
|
19.04.2017 16:30 | Bukovica | 1 : 5 | Knez Lazar | |||||
19.04
16:30
Dedina
Kapidžija
2
3
|
19.04.2017 16:30 | Dedina | 2 : 3 | Kapidžija |
19.04
16:30
National AG
Omladinac
5
3
|
19.04.2017 16:30 | National AG | 5 : 3 | Omladinac |
19.04
13:30
Crvena zvezda
Sloga Radnički
6
0
|
19.04.2017 13:30 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Sloga Radnički |
19.04
16:00
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
4
3
|
19.04.2017 16:00 | Radnički (Zr) | 4 : 3 | Dinamo 1945 |
19.04
10:00
Proleter
OFK Hajduk
0
3
|
19.04.2017 10:00 | Proleter | 0 : 3 | OFK Hajduk |
19.04
11:00
Teleoptik
OFK Beograd
2
4
|
19.04.2017 11:00 | Teleoptik | 2 : 4 | OFK Beograd |
19.04
16:00
Mokra Gora
Nacional AG
0
2
|
19.04.2017 16:00 | Mokra Gora | 0 : 2 | Nacional AG |
19.04
14:00
Teleoptik
PKB
12
0
|
19.04.2017 14:00 | Teleoptik | 12 : 0 | PKB |
19.04
11:00
Teleoptik MK
Studentski grad MK
1
0
|
19.04.2017 11:00 | Teleoptik MK | 1 : 0 | Studentski grad MK |
19.04
16:00
Kiker
Apolon
2
4
|
19.04.2017 16:00 | Kiker | 2 : 4 | Apolon |
19.04
17:00
Obilic
Palilulac
4
1
|
19.04.2017 17:00 | Obilic | 4 : 1 | Palilulac |
19.04
12:00
Čukarički MK
Zemun MK
1
0
|
19.04.2017 12:00 | Čukarički MK | 1 : 0 | Zemun MK |
19.04
20:00
Jedinstvo
Sveti Đorđe
85
77
|
19.04.2017 20:00 | Jedinstvo | 85 : 77 | Sveti Đorđe |
19.04
19:15
Morava
Prokuplje
87
78
|
19.04.2017 19:15 | Morava | 87 : 78 | Prokuplje |
19.04
19:00
Radnički
Naftagas
41
24
|
19.04.2017 19:00 | Radnički | 41 : 24 | Naftagas |
19.04
19:00
Dinamo
Sloga
31
25
|
19.04.2017 19:00 | Dinamo | 31 : 25 | Sloga |
19.04
Vojvodina
Crvena zvezda
10
12
|
19.04.2017 | Vojvodina | 10 : 12 | Crvena zvezda | |||||
19.04
Stari Grad
Partizan Raiffeisen
3
21
|
19.04.2017 | Stari Grad | 3 : 21 | Partizan Raiffeisen |
19.04
20:00
Kalča
Euro Motus
0
6
|
19.04.2017 20:00 | Kalča | 0 : 6 | Euro Motus |
19.04
19:30
Partizan
Dorćol
44
10
|
19.04.2017 19:30 | Partizan | 44 : 10 | Dorćol |