XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
586 utakmica za dan Subota, 1 April 2017


Fudbal

01.04
15:30
Crvena zvezda (NS)
Radni─Źki (Zr)
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
15:30
Radni─Źki (NP)
TSC
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
TSC
01.04
15:30
Vršac
Ba─Źka 1901
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Cement
Bratstvo 1946
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Sloga
Radni─Źki (┼á)
1
3
01.04.2017 15:30 1 : 3
01.04
15:30
FAP
Smederevo 1924
1
0
01.04.2017 15:30
FAP
1 : 0
01.04
15:30
Mokra Gora
Sloga (P)
0
3
01.04.2017 15:30 0 : 3
01.04
15:30
Šapine
Jošanica
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Radni─Źki 1923
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor (─î)
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
16:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
2
4
01.04.2017 16:00 2 : 4
01.04
16:00
Timok
Car Konstantin
1
0
01.04.2017 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Sloga (D)
Radan
7
2
01.04.2017 16:00 7 : 2
01.04
16:00
Radni─Źki (S)
Dunav
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Jedinstvo (P)
Temni─ç 1924
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04
15:00
Dor─çol
BSK Batajnica
0
0
01.04.2017 15:00 0 : 0
01.04
10:00
Rakovica
Radni─Źki (O)
3
5
01.04.2017 10:00 3 : 5
01.04
11:00
GSP Polet
Grafi─Źar
1
1
01.04.2017 11:00 1 : 1
01.04
10:00
BASK
Sopot
1
3
01.04.2017 10:00 1 : 3
01.04
15:30
Teleoptik
┼Żarkovo
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
15:30
Radni─Źki (S)
Tekstilac
4
0
01.04.2017 15:30 4 : 0
01.04
15:30
OFK Vrbas
Zadrugar
5
2
01.04.2017 15:30 5 : 2
01.04
15:30
Be─Źej 1918
Mladost (T)
5
0
01.04.2017 15:30 5 : 0
01.04
15:30
Srbobran
Sloga (─î)
0
1
01.04.2017 15:30 0 : 1
01.04
15:30
Sloboda
Budu─çnost (SC)
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
15:30
Jedinstvo (BK)
Radni─Źki (S)
4
3
01.04.2017 15:30 4 : 3
01.04
15:30
Sloga
Polet (N)
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
15:30
Dinamo 1945
Slavia
10
2
01.04.2017 15:30 10 : 2
01.04
15:30
Jedinstvo (NB)
┼ŻAK
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
15:30
Proleter (BK)
Kozara
0
1
01.04.2017 15:30 0 : 1
01.04
15:30
Mladost (BJ)
Kabel
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
15:30
┼ŻSK
Jedinstvo (SP)
0
7
01.04.2017 15:30 0 : 7
01.04
15:30
Sloga
Kupinovo
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
15:30
Takovo
Sloboda (─î)
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Slavija
Radni─Źki (K)
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
15:30
Šumadija (A)
Homoljac
5
0
01.04.2017 15:30 5 : 0
01.04
15:30
Radni─Źki 1926
VGSK
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
15:30
Gru┼ża
Petar Dobrnjac
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
15:30
Zadrugar
Jedinstvo 1945
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
15:30
Radjevac
Polimlje
0
2
01.04.2017 15:30 0 : 2
01.04
15:30
Ribnica
OFK Ose─Źina
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
15:30
Radni─Źki Gorenje
Drina
3
1
01.04.2017 15:30 3 : 1
01.04
15:30
Sevojno
Spartak 1924
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Sloga 1940 (BB)
OFK Divci
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
16:00
Brodoremont
Malošište
3
2
01.04.2017 16:00 3 : 2
01.04
16:00
Svrljig
Timo─Źanin
3
1
01.04.2017 16:00 3 : 1
01.04
16:00
BSK
─Éerdap
1
0
01.04.2017 16:00
BSK
1 : 0
01.04
16:00
Kopaonik
Juhor
5
1
01.04.2017 16:00 5 : 1
01.04
16:00
OFK Topli─Źanin
Sloga
5
0
01.04.2017 16:00 5 : 0
01.04
16:00
Morava 1918
Trajal
0
2
01.04.2017 16:00 0 : 2
01.04
16:00
OFK Kosanica
Poljoprivrednik
2
0
01.04.2017 16:00 2 : 0
01.04
16:00
Pusta reka
GFK Dubo─Źica
2
0
01.04.2017 16:00 2 : 0
01.04
16:00
Balkanski
Nebeski andjeli
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04
16:00
P─Źinja
Ropotovo
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Sloga (L)
Budu─çnost (P)
0
0
01.04.2017 16:00 0 : 0
01.04
15:30
Milutinac
Jedinstvo
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
15:30
Balkan Mirijevo
Srem
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
15:30
Lokomotiva
Borac (L)
8
1
01.04.2017 15:30 8 : 1
01.04
15:30
Avala
Borac (O)
3
1
01.04.2017 15:30 3 : 1
01.04
16:30
Obili─ç
Radni─Źki 1905
0
3
01.04.2017 16:30 0 : 3
01.04
16:30
Panonija IM Topola
Napredak
3
2
01.04.2017 16:30 3 : 2
01.04
16:30
Njegoš
Proleter (RS)
2
3
01.04.2017 16:30 2 : 3
01.04
16:30
Proleter (Nj)
Preporod
0
3
01.04.2017 16:30 0 : 3
01.04
15:30
Mladost (K)
Hercegovac
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Polet (S)
Terekveš
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
16:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (S)
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
BAK
Crvena zvezda
4
0
01.04.2017 16:00
BAK
4 : 0
01.04
15:30
Krajina
Borac
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
15:30
Bile─çanin
Begej
0
5
01.04.2017 15:30 0 : 5
01.04
15:30
Naftagas (E)
Omladinac
3
2
01.04.2017 15:30 3 : 2
01.04
15:30
Podrinje
Borac
5
0
01.04.2017 15:30 5 : 0
01.04
15:30
Mitros
Budu─çnost
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Ljukovo
1. Maj Ruma
0
3
01.04.2017 15:30 0 : 3
01.04
15:30
Sloven
Sloboda
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
16:30
Omladinac
Borac
1
6
01.04.2017 16:30 1 : 6
01.04
16:30
Šajkaš 1908
Petrovaradin
0
1
01.04.2017 16:30 0 : 1
01.04
16:30
Jugovi─ç
OFK Futog
2
0
01.04.2017 16:30 2 : 0
01.04
16:00
Go─Ź
Radnik
4
0
01.04.2017 16:00 4 : 0
01.04
16:00
Vodoja┼ża
Jadran
5
1
01.04.2017 16:00 5 : 1
01.04
16:00
─ćava
Jedinstvo
0
2
01.04.2017 16:00 0 : 2
01.04
15:30
Cerovac 2013
Bresje Superior
3
1
01.04.2017 15:30 3 : 1
01.04
15:30
Rudar 2001
Mlava (ML)
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Trgova─Źki
Mladost (B)
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
16:00
Ma─Źva 2005
Mladost (PP)
4
0
01.04.2017 16:00 4 : 0
01.04
15:30
Junior Novo Naselje
Tešnjar
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Banjani
Joševa
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Pepeljevac
Radnik
3
2
01.04.2017 15:30 3 : 2
01.04
14:30
Crnokosa
Lazarica
2
1
01.04.2017 14:30 2 : 1
01.04
15:30
Savinac
Jedinstvo (K)
3
3
01.04.2017 15:30 3 : 3
01.04
16:00
Slatina
Klju─Ź
1
0
01.04.2017 16:00 1 : 0
01.04
16:00
BSK
Nemetali
0
2
01.04.2017 16:00
BSK
0 : 2
01.04
16:00
Krivelj
Deli Jovan
1
4
01.04.2017 16:00 1 : 4
01.04
16:00
Rudna Glava
Pore─Ź
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04
16:00
─îubra
Radni─Źki
5
0
01.04.2017 16:00 5 : 0
01.04
16:00
Brestovac
Sloga
1
3
01.04.2017 16:00 1 : 3
01.04
16:00
Zlot
Branik
1
1
01.04.2017 16:00 1 : 1
01.04
16:00
Zemljoradnik
Jedinstvo GVD
5
1
01.04.2017 16:00 5 : 1
01.04
16:00
Naisus 1977
Naša krila
2
3
01.04.2017 16:00 2 : 3
01.04
16:00
Mladost (Ba)
Radni─Źki 1947
1
0
01.04.2017 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Doljevac 1971
Orljane
2
3
01.04.2017 16:00 2 : 3
01.04
16:00
Mladost 1976
Rasova─Źa
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04
16:00
Radni─Źki 1924
Morava (┼Ż)
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Crvena Zvezda
Rudar Alpos
2
3
01.04.2017 16:00 2 : 3
01.04
16:00
Palilula
Moravac (ZT)
1
1
01.04.2017 16:00 1 : 1
01.04
Rudar (G)
Vratarnica
3
0
01.04.2017 3 : 0
01.04
Mid┼żor
Osni─ç
0
2
01.04.2017 0 : 2
01.04
16:00
Malinik
OFK Grlište
3
1
01.04.2017 16:00 3 : 1
01.04
16:30
OFK Tekstilac
Napredak (Z)
1
3
01.04.2017 16:30 1 : 3
01.04
16:00
Blagotin
Šanac
3
1
01.04.2017 16:00 3 : 1
01.04
16:00
Aluminijum
Rudar
4
2
01.04.2017 16:00 4 : 2
01.04
16:00
OFK Niš
Vrtište
3
0
01.04.2017 16:00 3 : 0
01.04
16:00
Palilulac
Mladost
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04
15:30
Zvezda
Dragoš
2
4
01.04.2017 15:30 2 : 4
01.04
15:30
Tanasko Raji─ç
Spartak
3
2
01.04.2017 15:30 3 : 2
01.04
15:30
Jedinstvo (Š)
Omladinac (DS)
4
3
01.04.2017 15:30 4 : 3
01.04
Bilja─Źi
Ju┼żna pruga
5
3
01.04.2017 5 : 3
01.04
Brezovica
Gracko
1
7
01.04.2017 1 : 7
01.04
Polet
Ugljare
3
1
01.04.2017 3 : 1
01.04
15:30
Napredak
Mladost (B)
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Barajevo
TEK Sloga
0
6
01.04.2017 15:30 0 : 6
01.04
15:30
Šumadija
BSK
3
2
01.04.2017 15:30 3 : 2
BSK
01.04
15:30
Mladost (C)
Radni─Źki
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
15:30
Leštane
Mladost
8
0
01.04.2017 15:30 8 : 0
01.04
15:30
Mladenovac
Ropo─Źevo
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
16:30
Radni─Źki (T)
Omladinski
1
5
01.04.2017 16:30 1 : 5
01.04
16:30
Zenit
Mladost (G)
2
1
01.04.2017 16:30 2 : 1
01.04
16:30
Polet (R)
OFK Dra┼żevac
4
2
01.04.2017 16:30 4 : 2
01.04
16:30
Polet (V)
Gredetin
8
1
01.04.2017 16:30 8 : 1
01.04
16:00
Napredak 1976
Rtanj
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Pobeda
Bukovik
0
3
01.04.2017 16:00 0 : 3
01.04
16:00
Hajduk
Sloga
3
0
01.04.2017 16:00 3 : 0
01.04
15:30
Studenski Grad
Sparta ┼Żeleznik
5
2
01.04.2017 15:30 5 : 2
01.04
15:30
Posavac Tišma
Rekreativo 011
0
3
01.04.2017 15:30 0 : 3
01.04
15:30
Petrov─Źi─ç
Busije
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
16:30
Sloga
Jedinstvo (SK)
5
1
01.04.2017 16:30 5 : 1
01.04
16:30
Hajduk
Horgoš 1911
1
2
01.04.2017 16:30 1 : 2
01.04
16:30
Jedinstvo (M)
Tromedja
3
5
01.04.2017 16:30 3 : 5
01.04
15:30
Stanišić
Aleksa Šantić
4
1
01.04.2017 15:30 4 : 1
01.04
15:30
Crvenka
Hajduk (S)
4
1
01.04.2017 15:30 4 : 1
01.04
16:00
Tvrdjava
Soko
4
1
01.04.2017 16:00 4 : 1
01.04
16:00
Vladimirovac
Borac (VG)
5
2
01.04.2017 16:00 5 : 2
01.04
15:30
Napredak (BT)
1.Oktobar
3
1
01.04.2017 15:30 3 : 1
01.04
15:30
┼Żelezni─Źar
Sloga
4
1
01.04.2017 15:30 4 : 1
01.04
15:30
Grani─Źar (K)
Borac
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Fruškogorac
Jedinstvo (M)
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
16:30
Fruškogorski partizan
RFK Novi Sad 1921
3
2
01.04.2017 16:30 3 : 2
01.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Centar
0
1
01.04.2017 16:30 0 : 1
01.04
16:00
Grdica
Partizan
4
1
01.04.2017 16:00 4 : 1
01.04
┼Żelezni─Źar Kusadak
Ba─Źinac
4
0
01.04.2017 4 : 0
01.04
15:30
Rade Milošević
Mladost (R)
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Jedinstvo (LJ)
Polet (V)
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
16:00
Sloga (K)
Vlašić
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
15:30
Crvena Jabuka
Dimitrije Tucovi─ç
2
4
01.04.2017 15:30 2 : 4
01.04
15:30
Polet (DL)
Vrelo Sport
2
5
01.04.2017 15:30 2 : 5
01.04
15:30
Kaleni─ç
Rubribreza
4
0
01.04.2017 15:30 4 : 0
01.04
16:00
Jedinstvo 1936
─îarapan
2
2
01.04.2017 16:00 2 : 2
01.04
16:00
Varvarin
Sloga
4
2
01.04.2017 16:00 4 : 2
01.04
13:30
Dedinje
Minel
3
2
01.04.2017 13:30 3 : 2
01.04
16:00
Mladost (G)
Mladost (MI)
1
5
01.04.2017 16:00 1 : 5
01.04
15:30
Senjak
Veliki Suvodol
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Nišavac
┼Żelju┼ía
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Sloboda
Rajko Miti─ç
0
1
01.04.2017 15:30 0 : 1
01.04
15:30
Rastina 1918
KFK Kula
7
0
01.04.2017 15:30 7 : 0
01.04
16:00
Belo Polje
Ljubini─ç
3
1
01.04.2017 16:00 3 : 1
01.04
15:30
Dupljaj
Sloga Gori─ç
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Nomanica
Mladost
0
3
01.04.2017 15:30 0 : 3
01.04
15:30
Gornje Sinkovce
Moravac (G)
0
3
01.04.2017 15:30 0 : 3
01.04
15:30
Todorovce
Jašunja
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Burovac
B.S.K.
6
3
01.04.2017 15:30 6 : 3
01.04
15:30
Soko
Zabr─Ĺe 1936
0
1
01.04.2017 15:30 0 : 1
01.04
15:30
Vukan
Mladost (L)
3
0
01.04.2017 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Omladinac B
Brana Paunovi─ç 1933
3
4
01.04.2017 15:30 3 : 4
01.04
15:30
Manastirica
Jedinstvo
2
0
01.04.2017 15:30 2 : 0
01.04
16:30
Borac (A)
Šumadija (MC)
0
0
01.04.2017 16:30 0 : 0
01.04
16:30
Mladost (─î)
Bistrica
1
2
01.04.2017 16:30 1 : 2
01.04
15:30
Dunav
Ljubi─Źevo
5
1
01.04.2017 15:30 5 : 1
01.04
15:30
Rudar Kostolac 2008
Sloga (L)
0
4
01.04.2017 15:30 0 : 4
01.04
16:30
Orlovi
Resava
2
2
01.04.2017 16:30 2 : 2
01.04
16:00
Crvena Zvezda
Gaj
0
3
01.04.2017 16:00 0 : 3
Gaj
01.04
16:00
Grani─Źar
Sloga
2
2
01.04.2017 16:00 2 : 2
01.04
16:00
Solunac
Janošik
2
3
01.04.2017 16:00 2 : 3
01.04
16:00
Naša Krajina
Mladost
2
2
01.04.2017 16:00 2 : 2
01.04
16:00
Velika Drenova
Borjak 2013
6
0
01.04.2017 16:00 6 : 0
01.04
16:00
Stara Čaršija
Topoljak
2
6
01.04.2017 16:00 2 : 6
01.04
16:00
Kamenorezac 76
Mladost
6
3
01.04.2017 16:00 6 : 3
01.04
16:30
Razvitak
Polet
4
1
01.04.2017 16:30 4 : 1
01.04
15:30
Borac
Kr─çevac 04
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Kralj Petar I
Budu─çnost MI
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
16:00
Omladinac
Mladost
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04
16:30
Pocerina
Metli─ç
4
0
01.04.2017 16:30 4 : 0
01.04
16:30
Borac BTG
Jedinstvo
6
0
01.04.2017 16:30 6 : 0
01.04
16:30
Partizan
OFK Letnjikovac 1983
2
0
01.04.2017 16:30 2 : 0
01.04
16:30
POFK Letnjikovac
Metaloplastika
1
4
01.04.2017 16:30 1 : 4
01.04
Parcane
OFK Marenovo
1
3
01.04.2017 1 : 3
01.04
Ušće
OFK Orašje
2
1
01.04.2017 2 : 1
01.04
16:00
─îoban─Źe
Sloga DB
4
0
01.04.2017 16:00 4 : 0
01.04
16:00
Selanac
Vrhpolje
3
2
01.04.2017 16:00 3 : 2
01.04
Grabovica
Crn─Źa
01.04.2017 :
01.04
16:30
Oniks
Doma─çin
2
4
01.04.2017 16:30 2 : 4
01.04
16:30
Dobra Voda
Lipar
3
0
01.04.2017 16:30 3 : 0
01.04
16:00
Crvena Zastava
Tornado
1
2
01.04.2017 16:00 1 : 2
01.04
16:00
Skela
Roma
1
1
01.04.2017 16:00 1 : 1
01.04
16:00
Trstenica
Rojkovac
2
0
01.04.2017 16:00 2 : 0
01.04
15:30
Budu─çnost
Bokelj
2
2
01.04.2017 15:30 2 : 2
01.04
15:30
De─Źi─ç
OFK Petrovac
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Jedinstvo
Lov─çen
0
1
01.04.2017 15:30 0 : 1
01.04
15:30
Mladost
Iskra
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Sutjeska
Grbalj
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Zeta
Rudar
1
0
01.04.2017 15:30 1 : 0
01.04
15:00
Pljevlja 97
Polimlje
6
1
01.04.2017 15:00 6 : 1
01.04
14:00
Fair Play
Napredak
2
4
01.04.2017 14:00 2 : 4
01.04
13:00
Zabjelo
Gorštak
0
1
01.04.2017 13:00 0 : 1
01.04
16:00
OFK Mladost 1970
Ribnica
6
0
01.04.2017 16:00 6 : 0
01.04
18:00
Napredak
Novi Pazar
3
0
01.04.2017 18:00 3 : 0
01.04
17:00
Radnik
OFK Ba─Źka
1
0
01.04.2017 17:00 1 : 0
01.04
18:30
Radni─Źki (N)
Partizan
0
2
01.04.2017 18:30 0 : 2
01.04
17:00
Vo┼żdovac
Vojvodina
4
1
01.04.2017 17:00 4 : 1
01.04
18:00
Mladost
Javor Matis
1
0
01.04.2017 18:00 1 : 0
01.04
16:00
Crvena zvezda
Spartak ┼ŻK
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
17:00
Borac
Rad
0
1
01.04.2017 17:00 0 : 1
Rad
01.04
15:30
In─Ĺija
OFK Beograd
3
1
01.04.2017 15:30 3 : 1
01.04
15:30
─îSK Pivara
Jagodina
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
15:30
BSK Bor─Źa
Dinamo
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
OFK Od┼żaci
Be┼żanija
3
1
01.04.2017 15:30 3 : 1
01.04
15:30
Kolubara
Ma─Źva
1
2
01.04.2017 15:30 1 : 2
01.04
15:30
Radni─Źki
Sloboda
0
0
01.04.2017 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Proleter
Zemun
1
3
01.04.2017 15:30 1 : 3
01.04
16:00
Burnley
Tottenham
0
2
01.04.2017 16:00 0 : 2
01.04
16:00
Chelsea
Crystal Palace
1
2
01.04.2017 16:00 1 : 2
01.04
16:00
Hull
West Ham
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Leicester
Stoke
2
0
01.04.2017 16:00 2 : 0
01.04
13:30
Liverpool
Everton
3
1
01.04.2017 13:30 3 : 1
01.04
16:00
Manchester Utd
WBA
0
0
01.04.2017 16:00 0 : 0
WBA
01.04
18:30
Southampton
Bournemouth
0
0
01.04.2017 18:30 0 : 0
01.04
16:00
Watford
Sunderland
1
0
01.04.2017 16:00 1 : 0
01.04
15:30
Bayern
Augsburg
6
0
01.04.2017 15:30 6 : 0
01.04
15:30
Schalke 04
Borussia Dortmund
1
1
01.04.2017 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Hamburger SV
K├Âln
2
1
01.04.2017 15:30 2 : 1
01.04
15:30
Freiburg
Werder
2
5
01.04.2017 15:30 2 : 5
01.04
15:30
RB Leipzig
Darmstadt 98
4
0
01.04.2017 15:30 4 : 0
01.04
18:30
Eintracht
Borussia M'gladbach
0
0
01.04.2017 18:30 0 : 0
01.04
20:45
Roma
Empoli
2
0
01.04.2017 20:45 2 : 0
01.04
18:00
Sassuolo
Lazio
1
2
01.04.2017 18:00 1 : 2
01.04
17:00
Marseille
Dijon
1
1
01.04.2017 17:00 1 : 1
01.04
19:00
Bastia
Lille
0
1
01.04.2017 19:00 0 : 1
01.04
13:00
Villarreal
Eibar
2
3
01.04.2017 13:00 2 : 3
01.04
16:15
Osasuna
Athletic Club
1
2
01.04.2017 16:15 1 : 2
01.04
18:30
Real Sociedad
Legan├ęs
1
1
01.04.2017 18:30 1 : 1
01.04
20:45
Málaga
Atl├ętico Madrid
0
2
01.04.2017 20:45 0 : 2
01.04
Sremice
Radni─Źki 1919
0
3
01.04.2017 0 : 3
01.04
Ba─Źka ┼Żabalj
Metalmania
01.04.2017 :
01.04
11:00
Sloga (K)
Partizan
2
1
01.04.2017 11:00 2 : 1
01.04
14:00
Jedinstvo
Loznica
01.04.2017 14:00
01.04
10:00
Radni─Źki Stobex
Radni─Źki ┼áaba─Źki
01.04.2017 10:00
01.04
15:00
VGSK
Mihajlovac
1
4
01.04.2017 15:00 1 : 4
01.04
Šumadija
Karadjordje
1
1
01.04.2017 1 : 1
01.04
Mladi borac
Radni─Źki 1926
0
5
01.04.2017 0 : 5
01.04
Homoljac
Smederevo 1924
2
2
01.04.2017 2 : 2
01.04
10:30
Sloga 33
Morava
3
3
01.04.2017 10:30 3 : 3
01.04
09:30
Kolubara
IMT
2
3
01.04.2017 09:30 2 : 3
IMT
01.04
12:30
Be┼żanija
Radni─Źki (NB)
1
1
01.04.2017 12:30 1 : 1
01.04
11:30
Siti Sport Klub
IM Rakovica
0
0
01.04.2017 11:30 0 : 0
01.04
13:00
Zemun
Brodarac 2
1
2
01.04.2017 13:00 1 : 2
01.04
10:00
┼Żelezni─Źar
Dinamo 1945
0
1
01.04.2017 10:00 0 : 1
01.04
10:00
Hajduk junior
─îSK Pivara
1
3
01.04.2017 10:00 1 : 3
01.04
BSK
Budu─çnost
6
3
01.04.2017
BSK
6 : 3
01.04
11:00
Sloga
BAK
4
8
01.04.2017 11:00 4 : 8
BAK
01.04
14:00
Stari Tamiš
Partizan
3
2
01.04.2017 14:00 3 : 2
01.04
16:00
Polet
Jugoslavija
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
15:00
Strela
Glogonj
3
1
01.04.2017 15:00 3 : 1
01.04
16:00
Omladinac 1927
Dolina
3
1
01.04.2017 16:00 3 : 1
01.04
10:00
Mladi radnik 1940
Sloga
3
1
01.04.2017 10:00 3 : 1
01.04
11:00
Zmaj 1953
011
1
2
01.04.2017 11:00 1 : 2
011
01.04
10:00
Srem
PKB
2
5
01.04.2017 10:00 2 : 5
PKB
01.04
10:00
Vr─Źin
Omladinac
2
3
01.04.2017 10:00 2 : 3
01.04
10:00
Trudbenik
Grafi─Źar
1
12
01.04.2017 10:00 1 : 12
01.04
17:00
Seceranac Ada
Sremcica
5
1
01.04.2017 17:00 5 : 1
01.04
17:00
Vin─Źa
Minel
1
1
01.04.2017 17:00 1 : 1
01.04
09:00
Postar 1930
DIF
1
1
01.04.2017 09:00 1 : 1
DIF
01.04
15:00
BASK MK
BSK Bor─Źa MK
2
2
01.04.2017 15:00 2 : 2
01.04
09:00
Sin─Ĺeli─ç MK
Internacional MK
6
2
01.04.2017 09:00 6 : 2
01.04
11:00
Stepojevac Vaga MK
Šumadinac MK
3
1
01.04.2017 11:00 3 : 1
01.04
15:30
Crvena zvezda MML MK
Brodarac 1947 MK
3
3
01.04.2017 15:30 3 : 3
01.04
10:00
Brodarac
OFK Beograd
2
1
01.04.2017 10:00 2 : 1
01.04
10:00
Zemun
Partizan
0
4
01.04.2017 10:00 0 : 4
01.04
11:00
Moravac Orion
Jagodina
1
0
01.04.2017 11:00 1 : 0
01.04
13:00
Jošanica
Nacional AG
1
1
01.04.2017 13:00 1 : 1
01.04
11:00
Šumadija 1903
Apolon 4
0
1
01.04.2017 11:00 0 : 1
01.04
14:00
Tutin
Bane
1
0
01.04.2017 14:00 1 : 0
01.04
10:00
Loznica
Jedinstvo
0
1
01.04.2017 10:00 0 : 1
01.04
12:00
Donjošorac Sunrise
Ma─Źva (┼á)
3
1
01.04.2017 12:00 3 : 1
01.04
11:00
Senjak
Budućnost-Krušik 2014
3
1
01.04.2017 11:00 3 : 1
01.04
09:00
Lokomotiva
BSK 1925
1
0
01.04.2017 09:00 1 : 0
01.04
10:00
Radni─Źki (O)
Mladenovac
9
1
01.04.2017 10:00 9 : 1
01.04
12:00
Sindjelic
Kolubara
5
3
01.04.2017 12:00 5 : 3
01.04
16:30
Radnicki (NB)
Internacional
1
3
01.04.2017 16:30 1 : 3
01.04
09:30
Vršac United
Kikinda 1909
0
2
01.04.2017 09:30 0 : 2
01.04
11:00
Proleter 2006
Radni─Źki (Z)
2
2
01.04.2017 11:00 2 : 2
01.04
12:00
Radni─Źki (K)
Vršac
4
4
01.04.2017 12:00 4 : 4
01.04
12:00
Petar Pua─Źa
Borac
3
0
01.04.2017 12:00 3 :