02.10
15:30
Jedinstvo Putevi
Mokra Gora
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Mokra Gora | |||||
02.10
11:00
Polet (LJ)
Mihajlovac 1934
0
0
|
02.10.2016 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Mihajlovac 1934 |
02.10
15:30
Moravac Orion
Radan
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Moravac Orion | 2 : 0 | Radan | |||||
02.10
15:30
Dunav
Sloga (D)
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Dunav | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
02.10
15:30
Temnić 1924
Vlasina
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Temnić 1924 | 2 : 0 | Vlasina |
02.10
15:30
BSK Batajnica
Stepojevac Vaga
2
2
|
02.10.2016 15:30 | BSK Batajnica | 2 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
02.10
11:00
Grafičar
Prva Iskra
4
3
|
02.10.2016 11:00 | Grafičar | 4 : 3 | Prva Iskra | |||||
02.10
11:00
Žarkovo
Rakovica
2
2
|
02.10.2016 11:00 | Žarkovo | 2 : 2 | Rakovica |
02.10
15:30
Zadrugar
Subotica
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Subotica | |||||
02.10
15:30
Mladost (T)
Radnički (S)
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
02.10
15:30
Bačka (P)
OFK Vrbas
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Bačka (P) | 1 : 1 | OFK Vrbas |
02.10
15:30
Slavia
Jedinstvo (BK)
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Slavia | 1 : 3 | Jedinstvo (BK) | |||||
02.10
15:30
ŽAK
Sloga
6
0
|
02.10.2016 15:30 | ŽAK | 6 : 0 | Sloga |
02.10
10:00
Kabel
Slavija
3
1
|
02.10.2016 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Slavija | |||||
02.10
15:30
Borac
Sofeks
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Borac | 2 : 0 | Sofeks | |||||
02.10
15:30
Hajduk (B)
Mladost (BJ)
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Hajduk (B) | 0 : 3 | Mladost (BJ) | |||||
02.10
15:30
Kupinovo
Index
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Kupinovo | 0 : 1 | Index | |||||
02.10
15:30
LSK Laćarak
Hajduk (Č)
0
2
|
02.10.2016 15:30 | LSK Laćarak | 0 : 2 | Hajduk (Č) |
02.10
15:30
Sušica
Miokovci
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Sušica | 2 : 3 | Miokovci | |||||
02.10
15:30
Tutin
Slavija
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Tutin | 2 : 1 | Slavija | |||||
02.10
15:30
Orlovac
Trepča
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Orlovac | 3 : 1 | Trepča | |||||
02.10
15:30
Bane
Ovčar
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Bane | 2 : 2 | Ovčar |
02.10
15:30
Šumadija (T)
Mladi radnik 1940
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Šumadija (T) | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
02.10
15:30
Napredak
RSK
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Napredak | 1 : 1 | RSK | |||||
02.10
15:30
Homoljac
Morava
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Homoljac | 3 : 0 | Morava |
02.10
15:30
Zadrugar
Radnički Gorenje
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Radnički Gorenje | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (Ub)
Sevojno
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Sevojno | |||||
02.10
15:30
Radjevac
OFK Divci
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Radjevac | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
02.10
15:30
Provo
Spartak 1924
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Provo | 2 : 1 | Spartak 1924 | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo 1945
Drina
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 1 | Drina | |||||
02.10
15:30
Radnički Stobex
Sloga (S)
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Radnički Stobex | 4 : 2 | Sloga (S) | |||||
02.10
15:30
Polimlje
OFK Osečina
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Polimlje | 2 : 0 | OFK Osečina |
02.10
15:30
Malošište
OFK Bor
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Malošište | 2 : 0 | OFK Bor | |||||
02.10
15:30
Bukovik
Brodoremont
6
0
|
02.10.2016 15:30 | Bukovik | 6 : 0 | Brodoremont | |||||
02.10
15:30
Zaplanjac
Hajduk Veljko
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Zaplanjac | 1 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
02.10
15:30
Majdanpek
Moravica
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Majdanpek | 0 : 2 | Moravica |
02.10
15:30
Juhor
Rembas
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Juhor | 1 : 2 | Rembas | |||||
02.10
15:30
Sloga
Bošnjane
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 1 | Bošnjane | |||||
02.10
15:30
Trajal
Župa
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Trajal | 3 : 0 | Župa | |||||
02.10
15:30
Poljoprivrednik
Kopaonik
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Poljoprivrednik | 0 : 1 | Kopaonik |
02.10
15:30
Morava (VH)
Budućnost (O)
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Morava (VH) | 1 : 2 | Budućnost (O) | |||||
02.10
11:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GM)
0
3
|
02.10.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
02.10
15:30
Ropotovo
Pusta reka
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Ropotovo | 1 : 2 | Pusta reka | |||||
02.10
15:30
Budućnost (P)
Balkanski
5
1
|
02.10.2016 15:30 | Budućnost (P) | 5 : 1 | Balkanski | |||||
02.10
15:30
OFK Brzi Brod
Pčinja
5
1
|
02.10.2016 15:30 | OFK Brzi Brod | 5 : 1 | Pčinja |
02.10
15:30
Jedinstvo
Srem
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Srem | |||||
02.10
10:00
Borac (L)
Vrčin
1
2
|
02.10.2016 10:00 | Borac (L) | 1 : 2 | Vrčin | |||||
02.10
15:30
Borac (O)
Milutinac
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Borac (O) | 0 : 1 | Milutinac | |||||
02.10
15:30
Sremčica
Turbina
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Sremčica | 4 : 2 | Turbina | |||||
02.10
15:30
Zvezdara
Balkan Mirijevo
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Zvezdara | 1 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
02.10
10:00
Torlak
Lokomotiva
1
4
|
02.10.2016 10:00 | Torlak | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
02.10
15:30
PKB Padinska Skela
Avala
1
1
|
02.10.2016 15:30 | PKB Padinska Skela | 1 : 1 | Avala | |||||
02.10
11:00
Hajduk
Budućnost
0
2
|
02.10.2016 11:00 | Hajduk | 0 : 2 | Budućnost |
02.10
15:30
Krivaja
Radnički 1905
6
1
|
02.10.2016 15:30 | Krivaja | 6 : 1 | Radnički 1905 | |||||
02.10
15:30
Eđšeg
Njegoš
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Eđšeg | 0 : 2 | Njegoš | |||||
02.10
15:30
Panonija IM Topola
Proleter (Nj)
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Panonija IM Topola | 3 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
02.10
15:30
Čantavir
Preporod
0
4
|
02.10.2016 15:30 | Čantavir | 0 : 4 | Preporod | |||||
02.10
15:30
Vinogradar
Senta
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Senta | |||||
02.10
15:30
Sutjeska
Napredak
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Napredak | |||||
02.10
15:30
Jadran (F)
Jadran (S)
10
1
|
02.10.2016 15:30 | Jadran (F) | 10 : 1 | Jadran (S) |
02.10
15:30
Hajduk Junior
BSK
1
6
|
02.10.2016 15:30 | Hajduk Junior | 1 : 6 | BSK | |||||
02.10
15:30
Borac (BG)
ŽAK
1
4
|
02.10.2016 15:30 | Borac (BG) | 1 : 4 | ŽAK | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Slavija
2
4
|
02.10.2016 15:30 | Budućnost | 2 : 4 | Slavija | |||||
02.10
15:30
Hercegovac
Krila Krajine
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Hercegovac | 3 : 2 | Krila Krajine | |||||
02.10
15:30
Stari Grad
Rusin
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Stari Grad | 1 : 1 | Rusin | |||||
02.10
15:30
Terekveš
Mladost (BP)
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Terekveš | 1 : 2 | Mladost (BP) | |||||
02.10
15:30
OFK Šikara
Mladost (K)
0
0
|
02.10.2016 15:30 | OFK Šikara | 0 : 0 | Mladost (K) |
02.10
15:30
Partizan (G)
Jugoslavija
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Partizan (G) | 1 : 2 | Jugoslavija | |||||
02.10
15:30
Vojvodina (C)
Borac (St)
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Vojvodina (C) | 2 : 2 | Borac (St) | |||||
02.10
15:30
Crvena zvezda
Vulturul
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Vulturul | |||||
02.10
15:30
Mladost (O)
Jedinstvo (V)
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (O) | 3 : 1 | Jedinstvo (V) |
02.10
15:30
Mladost (L)
Borac
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (L) | 3 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:30
Omladinac
C. Zvezda (VS)
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | C. Zvezda (VS) | |||||
02.10
15:30
Banat
Krajina
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Banat | 0 : 0 | Krajina | |||||
02.10
15:30
C. Zvezda (RS)
Lehel
3
2
|
02.10.2016 15:30 | C. Zvezda (RS) | 3 : 2 | Lehel | |||||
02.10
15:30
Mladost (BD)
Naftagas (E)
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (BD) | 2 : 1 | Naftagas (E) | |||||
02.10
15:30
Naftagas (B)
Jedinstvo
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Naftagas (B) | 2 : 2 | Jedinstvo |
02.10
16:00
Hrtkovci
Rudar
0
1
|
02.10.2016 16:00 | Hrtkovci | 0 : 1 | Rudar | |||||
02.10
16:00
Borac
Donji Petrovci
2
0
|
02.10.2016 16:00 | Borac | 2 : 0 | Donji Petrovci | |||||
02.10
16:00
Budućnost
Hajduk
3
1
|
02.10.2016 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Hajduk | |||||
02.10
16:00
Sloboda
Podrinje
0
3
|
02.10.2016 16:00 | Sloboda | 0 : 3 | Podrinje | |||||
02.10
16:00
Jadran
Ljukovo
1
0
|
02.10.2016 16:00 | Jadran | 1 : 0 | Ljukovo |
02.10
15:00
Vinogradar
Šajkaš 1908
2
2
|
02.10.2016 15:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
02.10
15:00
Titel
Proleter
0
3
|
02.10.2016 15:00 | Titel | 0 : 3 | Proleter | |||||
02.10
15:00
Bačka
Tatra
4
1
|
02.10.2016 15:00 | Bačka | 4 : 1 | Tatra | |||||
02.10
15:00
Miletić
OFK Futog
3
0
|
02.10.2016 15:00 | Miletić | 3 : 0 | OFK Futog | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Borac
1
3
|
02.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Borac |
02.10
11:00
Real
Goč
0
1
|
02.10.2016 11:00 | Real | 0 : 1 | Goč | |||||
02.10
16:00
Ribnica
Proleter
1
2
|
02.10.2016 16:00 | Ribnica | 1 : 2 | Proleter | |||||
02.10
16:00
Magnohrom
Mataruge
0
1
|
02.10.2016 16:00 | Magnohrom | 0 : 1 | Mataruge | |||||
02.10
16:00
Ibar
Borac
1
0
|
02.10.2016 16:00 | Ibar | 1 : 0 | Borac | |||||
02.10
16:00
Granit
Stubal
2
3
|
02.10.2016 16:00 | Granit | 2 : 3 | Stubal | |||||
02.10
11:00
Novi Pazar 1928
Radnik
7
1
|
02.10.2016 11:00 | Novi Pazar 1928 | 7 : 1 | Radnik | |||||
02.10
16:00
OFK Ras
Polet
3
2
|
02.10.2016 16:00 | OFK Ras | 3 : 2 | Polet |
02.10
16:00
Mladost
Partizan
2
0
|
02.10.2016 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Partizan | |||||
02.10
16:00
Kolonija
Srbija
0
4
|
02.10.2016 16:00 | Kolonija | 0 : 4 | Srbija | |||||
02.10
16:00
Jedinstvo
Kutlovo
3
2
|
02.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Kutlovo | |||||
02.10
16:00
Sloga D
Vinogradi DB
1
2
|
02.10.2016 16:00 | Sloga D | 1 : 2 | Vinogradi DB | |||||
02.10
16:00
Sloboda
Vodojaža
1
3
|
02.10.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 3 | Vodojaža | |||||
02.10
16:00
Budućnost
Šumadija 1934
0
1
|
02.10.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
02.10
16:00
Šumadinac
Ćava
3
1
|
02.10.2016 16:00 | Šumadinac | 3 : 1 | Ćava |
02.10
15:30
Polet (T)
Jedinstvo (GG)
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Polet (T) | 3 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
02.10
15:30
Ozrem PMH
Lunjevica
2
5
|
02.10.2016 15:30 | Ozrem PMH | 2 : 5 | Lunjevica | |||||
02.10
15:30
Mladost (P)
Parmenac
3
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (P) | 3 : 3 | Parmenac | |||||
02.10
15:30
Spartak
Brezak
2
4
|
02.10.2016 15:30 | Spartak | 2 : 4 | Brezak | |||||
02.10
15:30
Donja Vrbava
Omladinac (Z)
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Donja Vrbava | 2 : 0 | Omladinac (Z) |
02.10
15:30
SASK
Podunavac
0
2
|
02.10.2016 15:30 | SASK | 0 : 2 | Podunavac | |||||
02.10
15:30
Crvena zvezda
Sloga
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Osipaonica
Sloboda
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Osipaonica | 4 : 2 | Sloboda | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Bresje Superior
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Budućnost | 3 : 2 | Bresje Superior | |||||
02.10
15:30
Udarnik
Pobeda
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Udarnik | 0 : 1 | Pobeda | |||||
02.10
15:30
Polet
7. Juli
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Polet | 2 : 0 | 7. Juli |
02.10
15:30
Omladinac
OFK Aranđelovac
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | OFK Aranđelovac | |||||
02.10
15:30
BSK
ŽSK
2
1
|
02.10.2016 15:30 | BSK | 2 : 1 | ŽSK | |||||
02.10
15:30
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
02.10
15:30
Trnava
Borac
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Trnava | 1 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:30
OFK Šatornja
Proleter 1976
0
4
|
02.10.2016 15:30 | OFK Šatornja | 0 : 4 | Proleter 1976 | |||||
02.10
15:30
Banja 1957
Vinča
1
9
|
02.10.2016 15:30 | Banja 1957 | 1 : 9 | Vinča |
02.10
15:30
Rudar (Kr)
Sloga 33
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Rudar (Kr) | 2 : 3 | Sloga 33 | |||||
02.10
15:30
Mlava (ML)
Makce
3
4
|
02.10.2016 15:30 | Mlava (ML) | 3 : 4 | Makce | |||||
02.10
15:30
Mladost (B)
Sloga (B)
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (B) | 0 : 3 | Sloga (B) | |||||
02.10
15:30
Napredak 1936
Borac (K)
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Napredak 1936 | 0 : 0 | Borac (K) | |||||
02.10
15:30
Budućnost (V)
Radnik (S)
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Budućnost (V) | 1 : 3 | Radnik (S) |
02.10
15:00
Borac (L)
Podrinje
0
0
|
02.10.2016 15:00 | Borac (L) | 0 : 0 | Podrinje | |||||
02.10
15:00
Mladost (PP)
Jedinstvo
2
0
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (PP) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Mladost (P)
Borac (V)
5
1
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (P) | 5 : 1 | Borac (V) | |||||
02.10
15:00
Jevremovac
Majur
3
0
|
02.10.2016 15:00 | Jevremovac | 3 : 0 | Majur | |||||
02.10
15:00
Cer
Hajduk Stanko
1
0
|
02.10.2016 15:00 | Cer | 1 : 0 | Hajduk Stanko |
02.10
15:30
Brezovica
Pepeljevac
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Brezovica | 2 : 2 | Pepeljevac | |||||
02.10
15:30
Mladost
Iskra
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Iskra | |||||
02.10
15:30
Tulari
OFK Jabučje
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Tulari | 1 : 2 | OFK Jabučje | |||||
02.10
15:30
Kačer
Radnik
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Kačer | 2 : 1 | Radnik | |||||
02.10
15:30
Tešnjar
Joševa
7
0
|
02.10.2016 15:30 | Tešnjar | 7 : 0 | Joševa | |||||
02.10
15:30
Trlić
ZSK
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Trlić | 2 : 1 | ZSK | |||||
02.10
15:30
Sovljak
Tvrdojevac
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Sovljak | 3 : 0 | Tvrdojevac |
02.10
14:30
Budućnost
Crnokosa
9
0
|
02.10.2016 14:30 | Budućnost | 9 : 0 | Crnokosa | |||||
02.10
14:30
Zlatar
Jedinstvo (K)
4
0
|
02.10.2016 14:30 | Zlatar | 4 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
02.10
14:30
Jasen
Čajetina
0
0
|
02.10.2016 14:30 | Jasen | 0 : 0 | Čajetina | |||||
02.10
14:30
Perućac
Lazarica
3
1
|
02.10.2016 14:30 | Perućac | 3 : 1 | Lazarica | |||||
02.10
15:30
Ježevica
Železničar
1
5
|
02.10.2016 15:30 | Ježevica | 1 : 5 | Železničar | |||||
02.10
14:30
Ariljska rampa
Savinac
1
2
|
02.10.2016 14:30 | Ariljska rampa | 1 : 2 | Savinac |
02.10
15:30
Nemetali
Blizna
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Nemetali | 2 : 0 | Blizna | |||||
02.10
15:30
Deli Jovan
Ključ
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Deli Jovan | 3 : 2 | Ključ | |||||
02.10
15:30
Radnički
Slatina
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Radnički | 1 : 0 | Slatina | |||||
02.10
11:00
Sloga
BSK
3
0
|
02.10.2016 11:00 | Sloga | 3 : 0 | BSK | |||||
02.10
15:30
Branik
Krivelj
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Branik | 1 : 0 | Krivelj | |||||
02.10
15:30
Brestovac
Čubra
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Brestovac | 2 : 1 | Čubra |
02.10
15:30
Radnički 1947
Zemljoradnik
2
4
|
02.10.2016 15:30 | Radnički 1947 | 2 : 4 | Zemljoradnik | |||||
02.10
15:30
Orljane
Naša krila
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Orljane | 1 : 1 | Naša krila | |||||
02.10
15:30
Rasovača
Jedinstvo GVD
14
2
|
02.10.2016 15:30 | Rasovača | 14 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
02.10
15:30
Morava (Ž)
Naisus 1977
9
1
|
02.10.2016 15:30 | Morava (Ž) | 9 : 1 | Naisus 1977 | |||||
02.10
15:30
Rudar Alpos
Mladost (Ba)
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Mladost (Ba) | |||||
02.10
15:30
Moravac (ZT)
Doljevac 1971
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Moravac (ZT) | 1 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
02.10
15:30
Palilula
Mladost 1976
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Palilula | 4 : 2 | Mladost 1976 |
02.10
15:30
Osnić
Omladinac
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Osnić | 4 : 0 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
ŠSK
Vratarnica
5
1
|
02.10.2016 15:30 | ŠSK | 5 : 1 | Vratarnica | |||||
02.10
15:30
Bučje Topla
Rgotina
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Bučje Topla | 0 : 1 | Rgotina | |||||
02.10
15:30
OFK Grlište
Rudar (G)
2
1
|
02.10.2016 15:30 | OFK Grlište | 2 : 1 | Rudar (G) | |||||
02.10
15:30
Graničar
Midžor
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Graničar | 1 : 0 | Midžor | |||||
02.10
15:30
Radnički (L)
Kablovi
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Radnički (L) | 4 : 0 | Kablovi | |||||
02.10
15:30
Sloga
Malinik
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Malinik |
02.10
15:00
Hajduk
Napredak (Z)
1
3
|
02.10.2016 15:00 | Hajduk | 1 : 3 | Napredak (Z) | |||||
02.10
15:00
OFK Bratstvo
Partizan
3
2
|
02.10.2016 15:00 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Partizan | |||||
02.10
15:00
OFK Batinac
Napredak (D)
1
1
|
02.10.2016 15:00 | OFK Batinac | 1 : 1 | Napredak (D) | |||||
02.10
15:00
Morava
OFK Tekstilac
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Morava | 1 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Mladost (J)
3
2
|
02.10.2016 15:00 | Budućnost | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
02.10
15:00
Juhor
Bratstvo
3
1
|
02.10.2016 15:00 | Juhor | 3 : 1 | Bratstvo |
02.10
15:30
Naupare
Jastrebac
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Naupare | 4 : 1 | Jastrebac | |||||
02.10
15:30
Vinogradar
Blagotin
5
4
|
02.10.2016 15:30 | Vinogradar | 5 : 4 | Blagotin | |||||
02.10
15:30
13. April
Šanac
3
0
|
02.10.2016 15:30 | 13. April | 3 : 0 | Šanac | |||||
02.10
15:30
Sloga
Mladi radnik
10
0
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 10 : 0 | Mladi radnik | |||||
02.10
15:30
Čitluk
Parunovac
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Čitluk | 3 : 0 | Parunovac | |||||
02.10
15:30
Mačkovac
FUD
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Mačkovac | 0 : 2 | FUD |
02.10
15:30
Dobrič
Jastreb
5
0
|
02.10.2016 15:30 | Dobrič | 5 : 0 | Jastreb |
02.10
15:30
Dunđerski
Pobeda
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Dunđerski | 2 : 0 | Pobeda |
02.10
11:00
Crvena zastava
Palilulac
3
1
|
02.10.2016 11:00 | Crvena zastava | 3 : 1 | Palilulac | |||||
02.10
15:30
Morava
Sloboda
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Morava | 0 : 2 | Sloboda | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Sloga 1948
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Budućnost | 1 : 2 | Sloga 1948 | |||||
02.10
15:30
Proleter (DV)
Mladost
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Proleter (DV) | 1 : 3 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Proleter (M)
Rudar
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Proleter (M) | 2 : 2 | Rudar |
02.10
15:30
Borac
Tanasko Rajić
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Borac | 1 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
02.10
15:30
Zadrugar
Spartak
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Zadrugar | 0 : 1 | Spartak | |||||
02.10
15:30
Dragoš
Mladost (PR)
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Dragoš | 3 : 2 | Mladost (PR) |
02.10
15:30
Jedinstvo (GS)
Radnički (P)
9
0
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo (GS) | 9 : 0 | Radnički (P) | |||||
02.10
15:30
Progres
Jablanica
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Progres | 0 : 5 | Jablanica | |||||
02.10
15:30
Umac
Železničar
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Umac | 4 : 1 | Železničar | |||||
02.10
15:30
Zloćudovo
Polet
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Zloćudovo | 3 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:30
Sloga
Vučje
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Vučje | |||||
02.10
15:30
Čekmin
Plantaža
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Čekmin | 3 : 1 | Plantaža | |||||
02.10
15:30
Bobište
Brza
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Bobište | 2 : 1 | Brza | |||||
02.10
15:30
Omladinac (DS)
Kumarevo 65
3
3
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac (DS) | 3 : 3 | Kumarevo 65 |
02.10
11:00
Crnotince
Čelik
0
2
|
02.10.2016 11:00 | Crnotince | 0 : 2 | Čelik | |||||
02.10
15:30
Trešnjevka
Mladost (S)
4
3
|
02.10.2016 15:30 | Trešnjevka | 4 : 3 | Mladost (S) | |||||
02.10
15:30
BSK Bujanovac
OFK Alakince
1
3
|
02.10.2016 15:30 | BSK Bujanovac | 1 : 3 | OFK Alakince | |||||
02.10
15:30
Mladost (B)
Vihor
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Vihor |
02.10
16:00
Glama
Rudar 1969
1
4
|
02.10.2016 16:00 | Glama | 1 : 4 | Rudar 1969 | |||||
02.10
16:00
Mineralac
Morava
2
3
|
02.10.2016 16:00 | Mineralac | 2 : 3 | Morava | |||||
02.10
16:00
Izmornik
Oskar
3
6
|
02.10.2016 16:00 | Izmornik | 3 : 6 | Oskar |
02.10
15:30
Institut
Borac
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Institut | 2 : 0 | Borac | |||||
02.10
11:00
13. Maj Zemun
Šumadinac
1
0
|
02.10.2016 11:00 | 13. Maj Zemun | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
02.10
15:30
Dunav
Poštar Zvezdara
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Dunav | 1 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
02.10
15:30
PKB Kovilovo
Komgrap
1
1
|
02.10.2016 15:30 | PKB Kovilovo | 1 : 1 | Komgrap | |||||
02.10
15:30
Zmaj 1953
Lepušnica
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Lepušnica | |||||
02.10
15:30
Sinđelić 2012
Banja
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Sinđelić 2012 | 2 : 1 | Banja | |||||
02.10
15:30
Mladi proleter
Brodarac
0
4
|
02.10.2016 15:30 | Mladi proleter | 0 : 4 | Brodarac |
02.10
15:30
Rušanj
Polet
9
2
|
02.10.2016 15:30 | Rušanj | 9 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:30
Barajevo
Radnički
0
6
|
02.10.2016 15:30 | Barajevo | 0 : 6 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Urovci
Burovo
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Urovci | 3 : 0 | Burovo |
02.10
15:30
Pudarci
Selo Mladenovac
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Pudarci | 4 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
02.10
15:30
Leštane
Mladenovac
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Leštane | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
02.10
15:30
Kovačevac
Ropočevo
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Kovačevac | 0 : 3 | Ropočevo | |||||
02.10
15:30
Dunavac
Vinča
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Dunavac | 1 : 0 | Vinča | |||||
02.10
15:30
Kosmaj
Velika Krsna
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Kosmaj | 4 : 1 | Velika Krsna | |||||
02.10
15:30
Hajduk
Boleč
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Hajduk | 1 : 3 | Boleč |
02.10
15:00
Supska
Javor
2
3
|
02.10.2016 15:00 | Supska | 2 : 3 | Javor | |||||
02.10
15:00
Omladinski
Omladinac
4
2
|
02.10.2016 15:00 | Omladinski | 4 : 2 | Omladinac | |||||
02.10
15:00
Rudar
Zemljoradnik
0
2
|
02.10.2016 15:00 | Rudar | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
02.10
15:00
15. Avgust 1950
Moravac 2015
0
3
|
02.10.2016 15:00 | 15. Avgust 1950 | 0 : 3 | Moravac 2015 | |||||
02.10
15:00
Istok 63
Mladost (S)
3
0
|
02.10.2016 15:00 | Istok 63 | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
02.10
15:00
Napredak (S)
Radnički (T)
7
0
|
02.10.2016 15:00 | Napredak (S) | 7 : 0 | Radnički (T) | |||||
02.10
15:00
Šumadija
Moravac
5
2
|
02.10.2016 15:00 | Šumadija | 5 : 2 | Moravac |
02.10
15:00
Sloga
Mladost (G)
3
2
|
02.10.2016 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Mladost (G) | |||||
02.10
15:00
Mladi radnik
Sinđelić 1934
3
1
|
02.10.2016 15:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
02.10
15:00
Mladost (D)
Kolare
1
3
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (D) | 1 : 3 | Kolare | |||||
02.10
15:00
Osaonica
Mladost (K)
5
0
|
02.10.2016 15:00 | Osaonica | 5 : 0 | Mladost (K) | |||||
02.10
15:00
Kupinovac
Zenit
2
1
|
02.10.2016 15:00 | Kupinovac | 2 : 1 | Zenit | |||||
02.10
15:00
Crni Vrh
Morava
0
3
|
02.10.2016 15:00 | Crni Vrh | 0 : 3 | Morava | |||||
02.10
15:00
Šumadinac
Ursule
2
2
|
02.10.2016 15:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Ursule |
02.10
11:00
Mladi Radnik
OFK Draževac
3
1
|
02.10.2016 11:00 | Mladi Radnik | 3 : 1 | OFK Draževac | |||||
02.10
15:30
Planinac 2015
Jedinstvo
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Planinac 2015 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
11:00
Polet (V)
OFK Rutevac 1908
3
0
|
02.10.2016 11:00 | Polet (V) | 3 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
02.10
11:00
Sloga (K)
Borac
3
2
|
02.10.2016 11:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Borac |
02.10
15:30
Sloboda 2013
Mladost
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Sloboda 2013 | 3 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Rtanj
Jedinstvo 1952
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Rtanj | 1 : 1 | Jedinstvo 1952 | |||||
02.10
15:30
Pobeda
Slemen
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Pobeda | 0 : 3 | Slemen |
02.10
15:30
Mladost (DL)
Real
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (DL) | 2 : 3 | Real | |||||
02.10
15:30
Navalin
Gradac
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Navalin | 2 : 0 | Gradac | |||||
02.10
15:30
Napredak
Šumadija
1
4
|
02.10.2016 15:30 | Napredak | 1 : 4 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Mladost (B)
Bratstvo
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
02.10
15:30
Milanovo
Sloboda (DB)
7
1
|
02.10.2016 15:30 | Milanovo | 7 : 1 | Sloboda (DB) | |||||
02.10
15:30
OFK Morava
Atletiko
0
0
|
02.10.2016 15:30 | OFK Morava | 0 : 0 | Atletiko | |||||
02.10
11:00
Lemind
Mladost (V)
1
6
|
02.10.2016 11:00 | Lemind | 1 : 6 | Mladost (V) | |||||
02.10
15:30
BSK
Jedinstvo (G)
1
2
|
02.10.2016 15:30 | BSK | 1 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
02.10
15:30
Marjan MB
Sušica 2012
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Marjan MB | 4 : 2 | Sušica 2012 |
02.10
15:30
Posavac Tišma
BUSK
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Posavac Tišma | 0 : 5 | BUSK | |||||
02.10
10:00
Šećeranac Ada
Petrovčić
5
2
|
02.10.2016 10:00 | Šećeranac Ada | 5 : 2 | Petrovčić | |||||
02.10
15:30
011
Rekreativo 011
1
3
|
02.10.2016 15:30 | 011 | 1 : 3 | Rekreativo 011 |
02.10
15:30
Bratstvo
Hajduk
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Hajduk | |||||
02.10
15:30
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
5
2
|
02.10.2016 15:30 | Lokomotiva | 5 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
02.10
15:30
Udarnik Višnjevac
Solid
2
4
|
02.10.2016 15:30 | Udarnik Višnjevac | 2 : 4 | Solid | |||||
02.10
15:30
Žednik
Elektrovojvodina
1
4
|
02.10.2016 15:30 | Žednik | 1 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
02.10
15:30
Bikovo
Palić
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Bikovo | 4 : 0 | Palić |
02.10
16:00
Vojvodina
Mladost
8
0
|
02.10.2016 16:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Mladost | |||||
02.10
16:00
Obilić
Tomislavci
1
0
|
02.10.2016 16:00 | Obilić | 1 : 0 | Tomislavci | |||||
02.10
16:00
Mladost Radost
Budućnost
3
0
|
02.10.2016 16:00 | Mladost Radost | 3 : 0 | Budućnost |
02.10
15:30
AFK
Horgoš 1911
2
4
|
02.10.2016 15:30 | AFK | 2 : 4 | Horgoš 1911 | |||||
02.10
15:30
Tisa
Jedinstvo (SK)
4
3
|
02.10.2016 15:30 | Tisa | 4 : 3 | Jedinstvo (SK) | |||||
02.10
15:30
Tromedja
Sloga
0
4
|
02.10.2016 15:30 | Tromedja | 0 : 4 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Šampion
Hajduk
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Šampion | 1 : 3 | Hajduk | |||||
02.10
15:30
Čoka
Slavija
6
1
|
02.10.2016 15:30 | Čoka | 6 : 1 | Slavija |
02.10
15:30
Dunav
Radnički 1918
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Dunav | 4 : 0 | Radnički 1918 | |||||
02.10
15:30
Kula
Omladinac (D)
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Kula | 1 : 1 | Omladinac (D) | |||||
02.10
15:30
Kordun
Hajduk (S)
5
0
|
02.10.2016 15:30 | Kordun | 5 : 0 | Hajduk (S) |
02.10
15:30
Soko
Budućnost
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Soko | 1 : 2 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
Borac
Maglić
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Borac | 1 : 1 | Maglić | |||||
02.10
15:30
Naša Zvezda
Vojvodina
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
02.10
15:30
Krivanj
Neštin
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Krivanj | 1 : 1 | Neštin |
02.10
15:30
Borac (VS)
Ratar
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Borac (VS) | 3 : 0 | Ratar | |||||
02.10
15:30
Radnički 1927
Banat
2
4
|
02.10.2016 15:30 | Radnički 1927 | 2 : 4 | Banat | |||||
02.10
15:30
Dobrica
Vojvodina (CC)
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Dobrica | 0 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
02.10
15:30
Dunav
Karaš (K)
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Karaš (K) | |||||
02.10
15:30
Vladimirovac
Hajdučica
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Vladimirovac | 0 : 0 | Hajdučica | |||||
02.10
15:30
Potporanj
Ševac
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Potporanj | 1 : 2 | Ševac | |||||
02.10
15:30
Borac (VG)
Partizan (K)
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Borac (VG) | 1 : 0 | Partizan (K) |
02.10
15:30
Unirea
Spartak 1911
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Unirea | 0 : 0 | Spartak 1911 | |||||
02.10
15:30
Glogonj
Tempo
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Glogonj | 1 : 0 | Tempo | |||||
02.10
15:30
Radnički (B)
Mladost
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Radnički (B) | 4 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Polet
Omladinac 1927
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Polet | 2 : 0 | Omladinac 1927 |
02.10
15:30
Jedinstvo
Dolovo
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Dolovo | |||||
02.10
15:30
Borac
Kolonija
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Borac | 1 : 1 | Kolonija | |||||
02.10
15:30
Omladinac (D)
Budućnost (BB)
2
5
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac (D) | 2 : 5 | Budućnost (BB) | |||||
02.10
15:30
Stari Tamiš
BSK Bavanište
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Stari Tamiš | 2 : 1 | BSK Bavanište |
02.10
15:30
Zadrugar
OFK Stajićevo
0
4
|
02.10.2016 15:30 | Zadrugar | 0 : 4 | OFK Stajićevo | |||||
02.10
15:30
Radnički 1911
Omladinac
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Radnički 1911 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
ŽFK Banat
Zlatica
1
1
|
02.10.2016 15:30 | ŽFK Banat | 1 : 1 | Zlatica | |||||
02.10
15:30
Potisje
OFK Klek
9
1
|
02.10.2016 15:30 | Potisje | 9 : 1 | OFK Klek | |||||
02.10
15:30
Rusanda
ASK
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Rusanda | 2 : 1 | ASK | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
MSK
1
4
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | MSK |
02.10
15:30
Borac (I)
Delija
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Borac (I) | 0 : 5 | Delija | |||||
02.10
15:30
2. Oktobar
1.Oktobar
3
4
|
02.10.2016 15:30 | 2. Oktobar | 3 : 4 | 1.Oktobar | |||||
02.10
15:30
Napredak (Č)
Proleter
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Napredak (Č) | 0 : 3 | Proleter | |||||
02.10
15:30
Vojvodina (B)
Napredak (BT)
8
2
|
02.10.2016 15:30 | Vojvodina (B) | 8 : 2 | Napredak (BT) | |||||
02.10
15:30
Vojvodina (NM)
Roham
6
0
|
02.10.2016 15:30 | Vojvodina (NM) | 6 : 0 | Roham | |||||
02.10
15:30
Terekves
Bega
7
0
|
02.10.2016 15:30 | Terekves | 7 : 0 | Bega |
02.10
16:00
Mladost
Sloga
1
3
|
02.10.2016 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Sloga | |||||
02.10
16:00
Obilić 1993
Napredak
4
0
|
02.10.2016 16:00 | Obilić 1993 | 4 : 0 | Napredak | |||||
02.10
16:00
Borac
Hajduk
1
1
|
02.10.2016 16:00 | Borac | 1 : 1 | Hajduk | |||||
02.10
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Železničar
0
4
|
02.10.2016 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 4 | Železničar | |||||
02.10
16:00
Jedinstvo (M)
Graničar (O)
4
2
|
02.10.2016 16:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 2 | Graničar (O) | |||||
02.10
16:00
Fruškogorac
Graničar (K)
1
0
|
02.10.2016 16:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Graničar (K) | |||||
02.10
16:00
PSK Putinci
OFK Brestač
2
3
|
02.10.2016 16:00 | PSK Putinci | 2 : 3 | OFK Brestač |
02.10
15:00
Susek
Čenej
3
0
|
02.10.2016 15:00 | Susek | 3 : 0 | Čenej | |||||
02.10
15:00
Bačka
Obilić
4
0
|
02.10.2016 15:00 | Bačka | 4 : 0 | Obilić |
02.10
10:00
Mlada krila
Zvezda
6
1
|
02.10.2016 10:00 | Mlada krila | 6 : 1 | Zvezda | |||||
02.10
16:30
Kraljevo Hajduk
Napredak (G)
4
0
|
02.10.2016 16:30 | Kraljevo Hajduk | 4 : 0 | Napredak (G) | |||||
02.10
16:30
Gruža
Lazac
0
2
|
02.10.2016 16:30 | Gruža | 0 : 2 | Lazac | |||||
02.10
16:30
Borac (A)
Popovići
3
4
|
02.10.2016 16:30 | Borac (A) | 3 : 4 | Popovići | |||||
02.10
16:30
Jedinstvo (D)
Tavnik
3
0
|
02.10.2016 16:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 0 | Tavnik | |||||
02.10
16:30
Budućnost (K)
Partizan
2
2
|
02.10.2016 16:30 | Budućnost (K) | 2 : 2 | Partizan |
02.10
14:30
Čačak 94
Lugovi
2
1
|
02.10.2016 14:30 | Čačak 94 | 2 : 1 | Lugovi | |||||
02.10
14:30
Gavrilo Princip
Prijatelji
1
0
|
02.10.2016 14:30 | Gavrilo Princip | 1 : 0 | Prijatelji | |||||
02.10
14:30
Malba
Kej
1
2
|
02.10.2016 14:30 | Malba | 1 : 2 | Kej | |||||
02.10
14:30
Budućnost
Rakova
2
0
|
02.10.2016 14:30 | Budućnost | 2 : 0 | Rakova | |||||
02.10
14:30
Rudar
Vujan
4
0
|
02.10.2016 14:30 | Rudar | 4 : 0 | Vujan | |||||
02.10
14:30
Morava (K)
Planinac
1
4
|
02.10.2016 14:30 | Morava (K) | 1 : 4 | Planinac |
02.10
15:00
Jedinstvo
Prilike
2
2
|
02.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Prilike | |||||
02.10
15:00
Vrelo
Dedinje Junajted
2
7
|
02.10.2016 15:00 | Vrelo | 2 : 7 | Dedinje Junajted | |||||
02.10
15:00
Brezova
Jelica
5
1
|
02.10.2016 15:00 | Brezova | 5 : 1 | Jelica | |||||
02.10
15:00
Gorušica
Voćar
2
1
|
02.10.2016 15:00 | Gorušica | 2 : 1 | Voćar |
02.10
14:30
Omladinac
Šumadija
1
2
|
02.10.2016 14:30 | Omladinac | 1 : 2 | Šumadija | |||||
02.10
14:30
Jablanica
Šilopaj
5
1
|
02.10.2016 14:30 | Jablanica | 5 : 1 | Šilopaj | |||||
02.10
14:30
Takovski Ustanak
Ozremica
2
2
|
02.10.2016 14:30 | Takovski Ustanak | 2 : 2 | Ozremica |
02.10
15:30
Hajduk Veljko 1934
Vrbovac
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 3 | Vrbovac | |||||
02.10
11:00
Železničar
Vučak
2
3
|
02.10.2016 11:00 | Železničar | 2 : 3 | Vučak | |||||
02.10
15:30
Skobalj
Budućnost
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Skobalj | 1 : 1 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
OFK Slavija
Jezava
1
3
|
02.10.2016 15:30 | OFK Slavija | 1 : 3 | Jezava |
02.10
15:30
Omladinac
Kolarac
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Kolarac | |||||
02.10
15:30
Petrijevac
Lunjevac
3
3
|
02.10.2016 15:30 | Petrijevac | 3 : 3 | Lunjevac | |||||
02.10
15:30
Badljevica
Drugovac
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Badljevica | 1 : 1 | Drugovac |
02.10
15:30
Bačinac
Glavaš
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Bačinac | 1 : 1 | Glavaš |
02.10
15:30
Mladost 1948
Jasenica
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Mladost 1948 | 2 : 0 | Jasenica |
02.10
15:30
Ranilović
Mladi rudar
1
4
|
02.10.2016 15:30 | Ranilović | 1 : 4 | Mladi rudar | |||||
02.10
15:30
Plaskovac
Partizan
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Plaskovac | 2 : 2 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Žabare
Budućnost
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Žabare | 3 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
Šumadinac (N)
Brezovac
5
2
|
02.10.2016 15:30 | Šumadinac (N) | 5 : 2 | Brezovac | |||||
02.10
15:30
Sloga
Šumadinac (S)
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Šumadinac (S) | |||||
02.10
15:30
Šamot
B 2000
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Šamot | 2 : 2 | B 2000 | |||||
02.10
15:30
Kopljari
Jasenica
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Kopljari | 3 : 0 | Jasenica |
02.10
15:30
Udarnik
Grivac
7
1
|
02.10.2016 15:30 | Udarnik | 7 : 1 | Grivac | |||||
02.10
15:30
Pobeda (S)
Mladost (R)
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Pobeda (S) | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
02.10
11:00
Karađorđe
Crvena zvezda
4
3
|
02.10.2016 11:00 | Karađorđe | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
02.10
15:30
Kotlenik
Pobeda (Đ)
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Kotlenik | 4 : 0 | Pobeda (Đ) | |||||
02.10
15:30
Mladost MG
Bare
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Mladost MG | 1 : 2 | Bare | |||||
02.10
15:30
Sloga (M)
Marjan
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Sloga (M) | 3 : 1 | Marjan |
02.10
15:30
Radnički (K)
Dragoš
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Radnički (K) | 4 : 1 | Dragoš | |||||
02.10
15:30
Omladinac (Š)
Napredak (S)
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac (Š) | 2 : 0 | Napredak (S) | |||||
02.10
15:30
BSK
Integral
3
1
|
02.10.2016 15:30 | BSK | 3 : 1 | Integral | |||||
02.10
15:30
Zadrugar (T)
Stig (MC)
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Zadrugar (T) | 2 : 0 | Stig (MC) | |||||
02.10
15:30
Bata Bulić
Mladost (R)
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Bata Bulić | 4 : 2 | Mladost (R) |
02.10
15:30
Dizel
Sloga (Ć)
6
2
|
02.10.2016 15:30 | Dizel | 6 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
02.10
15:30
Obilić
Radnički (P)
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Obilić | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (D)
Dunavac (P)
3
4
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 4 | Dunavac (P) | |||||
02.10
15:30
Napredak 1934
Železničar
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Napredak 1934 | 1 : 0 | Železničar | |||||
02.10
15:30
Napredak (P)
Polet (V)
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Napredak (P) | 3 : 1 | Polet (V) | |||||
02.10
15:30
Desine
Žika Marković Uča
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Desine | 2 : 0 | Žika Marković Uča |
02.10
15:00
Napredak
Drina
6
2
|
02.10.2016 15:00 | Napredak | 6 : 2 | Drina | |||||
02.10
15:00
Sloga (B)
Omladinac
4
1
|
02.10.2016 15:00 | Sloga (B) | 4 : 1 | Omladinac | |||||
02.10
15:00
Cer
Duško
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Cer | 1 : 1 | Duško | |||||
02.10
15:00
Gorki
Budućnost (Z)
6
1
|
02.10.2016 15:00 | Gorki | 6 : 1 | Budućnost (Z) | |||||
02.10
15:00
Proleter
Budućnost (PD)
4
3
|
02.10.2016 15:00 | Proleter | 4 : 3 | Budućnost (PD) |
02.10
15:00
Vlašić
Dobrava
1
4
|
02.10.2016 15:00 | Vlašić | 1 : 4 | Dobrava | |||||
02.10
15:00
Rankovac
Dušan Silni
2
4
|
02.10.2016 15:00 | Rankovac | 2 : 4 | Dušan Silni | |||||
02.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (K)
4
2
|
02.10.2016 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 4 : 2 | Sloga (K) | |||||
02.10
15:00
Varna 012
Torpedo
1
2
|
02.10.2016 15:00 | Varna 012 | 1 : 2 | Torpedo | |||||
02.10
15:00
Karađorđe
Cerić
1
4
|
02.10.2016 15:00 | Karađorđe | 1 : 4 | Cerić | |||||
02.10
15:00
Miloš Pocerac 2013
Šipurske Livade
0
0
|
02.10.2016 15:00 | Miloš Pocerac 2013 | 0 : 0 | Šipurske Livade | |||||
02.10
15:00
OFK Jelen
Trešnjevka
1
3
|
02.10.2016 15:00 | OFK Jelen | 1 : 3 | Trešnjevka | |||||
02.10
15:00
Mladost 2013
Radnički (К)
0
1
|
02.10.2016 15:00 | Mladost 2013 | 0 : 1 | Radnički (К) |
02.10
15:00
7. Juli
Cerova
1
1
|
02.10.2016 15:00 | 7. Juli | 1 : 1 | Cerova | |||||
02.10
15:00
Sloga (S)
Azbukovica
1
0
|
02.10.2016 15:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Azbukovica | |||||
02.10
15:00
Borac (K)
Milan Orlić
2
1
|
02.10.2016 15:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
02.10
15:00
Prva Iskra
Vidojevica
2
3
|
02.10.2016 15:00 | Prva Iskra | 2 : 3 | Vidojevica | |||||
02.10
15:00
Mladost (DD)
Sloga (LŠ)
2
0
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
02.10.2016 15:00 | Jedinstvo (Z) | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
02.10
15:00
Stolice
Gučevo
4
0
|
02.10.2016 15:00 | Stolice | 4 : 0 | Gučevo |
02.10
15:30
Dimitrije Tucović
Rudar
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Dimitrije Tucović | 0 : 2 | Rudar | |||||
02.10
13:00
Vrelo Sport
Polet (T)
5
1
|
02.10.2016 13:00 | Vrelo Sport | 5 : 1 | Polet (T) |
02.10
15:30
Polet
Jadar 2013
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Polet | 1 : 0 | Jadar 2013 | |||||
02.10
15:30
Rajac
Milenko Pavlović
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Rajac | 1 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
02.10
15:30
Komanice
OFK Brđanac
6
1
|
02.10.2016 15:30 | Komanice | 6 : 1 | OFK Brđanac | |||||
02.10
15:30
Mladost
Kolubara 2
3
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 3 : 3 | Kolubara 2 | |||||
02.10
15:30
Ribnikar
Borac
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Ribnikar | 4 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:30
Liplje
Popadić
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Liplje | 3 : 2 | Popadić |
02.10
16:00
Glumač
Lauš
0
0
|
02.10.2016 16:00 | Glumač | 0 : 0 | Lauš | |||||
02.10
13:00
Avijatičar
Gorobilje
3
2
|
02.10.2016 13:00 | Avijatičar | 3 : 2 | Gorobilje | |||||
02.10
13:00
Borac
Bakionica
1
6
|
02.10.2016 13:00 | Borac | 1 : 6 | Bakionica | |||||
02.10
16:00
Omladinac
Trešnjica
3
0
|
02.10.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Trešnjica | |||||
02.10
16:00
Duškovci
Pobeda
1
4
|
02.10.2016 16:00 | Duškovci | 1 : 4 | Pobeda | |||||
02.10
13:00
Plavi Tok
Sečica
0
0
|
02.10.2016 13:00 | Plavi Tok | 0 : 0 | Sečica | |||||
02.10
16:00
Dobrinjac
Napredak
3
0
|
02.10.2016 16:00 | Dobrinjac | 3 : 0 | Napredak |
02.10
15:30
Rtkovo
Napredak
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Rtkovo | 0 : 3 | Napredak | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Mala Vrbica
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac | 1 : 3 | Mala Vrbica | |||||
02.10
15:30
Velika Vrbica
Egeta
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Velika Vrbica | 0 : 5 | Egeta | |||||
02.10
15:30
Koča Andjelković
Lovćen
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Koča Andjelković | 3 : 2 | Lovćen | |||||
02.10
15:30
Milutinovac
Pontes
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Milutinovac | 1 : 1 | Pontes |
02.10
16:00
Miloševo
Malajnica
2
1
|
02.10.2016 16:00 | Miloševo | 2 : 1 | Malajnica | |||||
02.10
16:00
Slatina
OFK Sikole
3
0
|
02.10.2016 16:00 | Slatina | 3 : 0 | OFK Sikole | |||||
02.10
16:00
Graničar
Kovilovo
3
0
|
02.10.2016 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Kovilovo | |||||
02.10
16:00
Rečka
Polet
0
1
|
02.10.2016 16:00 | Rečka | 0 : 1 | Polet |
02.10
11:00
Sebečevac
Rasina
0
2
|
02.10.2016 11:00 | Sebečevac | 0 : 2 | Rasina | |||||
02.10
11:00
Mladost VPD
Žabare
8
2
|
02.10.2016 11:00 | Mladost VPD | 8 : 2 | Žabare |
02.10
15:30
14. Oktobar
Donji Kopaonik
1
3
|
02.10.2016 15:30 | 14. Oktobar | 1 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Varvarin
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Varvarin | |||||
02.10
15:30
Rubin (Z)
Trudbenik
3
4
|
02.10.2016 15:30 | Rubin (Z) | 3 : 4 | Trudbenik | |||||
02.10
15:30
Gradina
Polet 57
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Gradina | 2 : 3 | Polet 57 | |||||
02.10
15:30
Beli Orlovi
Sloga
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Beli Orlovi | 2 : 2 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Mladost
Rubin (DS)
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Rubin (DS) | |||||
02.10
15:30
Borac
Jugovići
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Borac | 4 : 1 | Jugovići |
02.10
15:30
Pinosava
Minel
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Pinosava | 0 : 3 | Minel | |||||
02.10
15:30
Podunavac
Sveti Stefan
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Podunavac | 0 : 3 | Sveti Stefan | |||||
02.10
15:30
Crvenka
Dunavac
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Crvenka | 3 : 0 | Dunavac |
02.10
13:30
Rudar 2012
Popović
0
3
|
02.10.2016 13:30 | Rudar 2012 | 0 : 3 | Popović | |||||
02.10
11:00
OFK Slatina
Nemenikuće
6
2
|
02.10.2016 11:00 | OFK Slatina | 6 : 2 | Nemenikuće | |||||
02.10
16:00
Mladost (MI)
Vojvoda
5
0
|
02.10.2016 16:00 | Mladost (MI) | 5 : 0 | Vojvoda |
02.10
15:30
Temac
Rongo Siti
6
1
|
02.10.2016 15:30 | Temac | 6 : 1 | Rongo Siti | |||||
02.10
15:30
Pobeda
Rajko Mitić
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Pobeda | 4 : 2 | Rajko Mitić | |||||
02.10
15:30
Lokomotiva
Željuša
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Željuša | |||||
02.10
15:30
Veliki Suvodol
Mladost
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Veliki Suvodol | 1 : 1 | Mladost |
02.10
15:30
Čegar 1946
Radnički 1936
5
3
|
02.10.2016 15:30 | Čegar 1946 | 5 : 3 | Radnički 1936 | |||||
02.10
15:30
Durlan Siti
Čegar 2013
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Durlan Siti | 0 : 5 | Čegar 2013 | |||||
02.10
15:30
Sečanica
Delijski Vis
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Sečanica | 3 : 0 | Delijski Vis | |||||
02.10
15:30
Mladost
Morava 1949
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Morava 1949 |
02.10
15:30
10. februar
Klisura
1
1
|
02.10.2016 15:30 | 10. februar | 1 : 1 | Klisura | |||||
02.10
11:00
Elid
Grkinja
5
0
|
02.10.2016 11:00 | Elid | 5 : 0 | Grkinja |
02.10
15:30
Nacional
Timok 1928
0
6
|
02.10.2016 15:30 | Nacional | 0 : 6 | Timok 1928 | |||||
02.10
15:30
Mladost
Šljivar
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 0 : 3 | Šljivar | |||||
02.10
15:30
Deli Jovan
Lovac
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Deli Jovan | 1 : 1 | Lovac |
02.10
15:30
Arbanasce
Dobrič 1974
1
8
|
02.10.2016 15:30 | Arbanasce | 1 : 8 | Dobrič 1974 | |||||
02.10
10:00
Baličevac 1974
Padina 1989
4
2
|
02.10.2016 10:00 | Baličevac 1974 | 4 : 2 | Padina 1989 |
02.10
15:30
Panonija
Partizan
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Panonija | 0 : 2 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Dinamo 1923
OFK Metalac
5
1
|
02.10.2016 15:30 | Dinamo 1923 | 5 : 1 | OFK Metalac | |||||
02.10
15:30
Dinamo (S)
Rastina 1918
6
0
|
02.10.2016 15:30 | Dinamo (S) | 6 : 0 | Rastina 1918 | |||||
02.10
15:30
Telečka
Sport
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Telečka | 0 : 3 | Sport |
02.10
15:00
Polet
Sloga Trgošped
2
2
|
02.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 2 | Sloga Trgošped | |||||
02.10
15:00
Mladost (B)
Mladost (Z)
5
0
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | Mladost (Z) | |||||
02.10
15:00
Sloga (R)
Mrovska
0
3
|
02.10.2016 15:00 | Sloga (R) | 0 : 3 | Mrovska | |||||
02.10
15:00
Sloga 1949
Petrovac 74
2
0
|
02.10.2016 15:00 | Sloga 1949 | 2 : 0 | Petrovac 74 | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
3
1
|
02.10.2016 15:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
02.10
11:00
Dragojevac
Provo 2015
1
0
|
02.10.2016 11:00 | Dragojevac | 1 : 0 | Provo 2015 | |||||
02.10
11:00
Verko
Hajduk
2
2
|
02.10.2016 11:00 | Verko | 2 : 2 | Hajduk |
02.10
15:30
KSK Konak 1926
Tisa 1933
3
1
|
02.10.2016 15:30 | KSK Konak 1926 | 3 : 1 | Tisa 1933 | |||||
02.10
15:30
Tamiš
Mladost
5
0
|
02.10.2016 15:30 | Tamiš | 5 : 0 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Sloga
Proleter
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Proleter | |||||
02.10
15:30
Partizan
Borac
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Partizan | 1 : 3 | Borac |
02.10
14:30
Krtinska
Rvati
3
1
|
02.10.2016 14:30 | Krtinska | 3 : 1 | Rvati | |||||
02.10
14:30
Jedinstvo
Posavina
3
1
|
02.10.2016 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Posavina | |||||
02.10
14:30
Partizan
Omladinac
0
3
|
02.10.2016 14:30 | Partizan | 0 : 3 | Omladinac | |||||
02.10
14:30
Ljubinić
Rekreativo
6
2
|
02.10.2016 14:30 | Ljubinić | 6 : 2 | Rekreativo | |||||
02.10
14:30
Zvezda
Duboko
0
0
|
02.10.2016 14:30 | Zvezda | 0 : 0 | Duboko | |||||
02.10
14:30
Borac
Belo Polje
3
3
|
02.10.2016 14:30 | Borac | 3 : 3 | Belo Polje |
02.10
15:30
Lisović
Velika Moštanica
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Lisović | 2 : 0 | Velika Moštanica | |||||
02.10
15:30
Beljina
Guncate
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Beljina | 3 : 2 | Guncate | |||||
02.10
15:30
OFK Borac
Veliki Borak
0
0
|
02.10.2016 15:30 | OFK Borac | 0 : 0 | Veliki Borak |
02.10
15:30
Pobeda
Vinogradar
1
4
|
02.10.2016 15:30 | Pobeda | 1 : 4 | Vinogradar | |||||
02.10
15:30
Hajduk
Vitorul
2
1
|
02.10.2016 15:30 | Hajduk | 2 : 1 | Vitorul | |||||
02.10
15:30
Karaš
Banat
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Karaš | 1 : 3 | Banat |
02.10
15:30
Mladost 2015
Doljane Meševo
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Mladost 2015 | 0 : 5 | Doljane Meševo | |||||
02.10
15:30
Štitari
Polet (K)
4
1
|
02.10.2016 15:30 | Štitari | 4 : 1 | Polet (K) | |||||
02.10
15:30
Grkljane
Mudrakovac
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Grkljane | 2 : 3 | Mudrakovac | |||||
02.10
15:30
Polet (Š)
Zdravinje
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Polet (Š) | 0 : 3 | Zdravinje |
02.10
11:00
Meševo
Srnje
9
2
|
02.10.2016 11:00 | Meševo | 9 : 2 | Srnje | |||||
02.10
11:00
Globoder
Konjuh
1
5
|
02.10.2016 11:00 | Globoder | 1 : 5 | Konjuh |
02.10
11:00
Mladost
Moravac (G)
4
0
|
02.10.2016 11:00 | Mladost | 4 : 0 | Moravac (G) |
02.10
11:00
Omladinac (B)
Borac
3
1
|
02.10.2016 11:00 | Omladinac (B) | 3 : 1 | Borac |
02.10
15:00
OFK Radnički
Šumadija (MC)
1
0
|
02.10.2016 15:00 | OFK Radnički | 1 : 0 | Šumadija (MC) | |||||
02.10
15:00
Bistrica
Mladi Borac
0
1
|
02.10.2016 15:00 | Bistrica | 0 : 1 | Mladi Borac | |||||
02.10
15:00
Polet
BSK
2
3
|
02.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 3 | BSK | |||||
02.10
15:00
Rudar
Sloboda
3
1
|
02.10.2016 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Sloboda | |||||
02.10
15:00
Sloga
Borac (A)
7
1
|
02.10.2016 15:00 | Sloga | 7 : 1 | Borac (A) | |||||
02.10
15:00
Budućnost (D)
Mladost (Č)
3
0
|
02.10.2016 15:00 | Budućnost (D) | 3 : 0 | Mladost (Č) |
02.10
15:30
Gornji Lajkovac
Toplica
4
4
|
02.10.2016 15:30 | Gornji Lajkovac | 4 : 4 | Toplica | |||||
02.10
15:30
Orao
Tolić
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Orao | 0 : 3 | Tolić | |||||
02.10
15:30
Gornji Mušić
Mladost
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Gornji Mušić | 2 : 3 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Proleter
Babajić
0
12
|
02.10.2016 15:30 | Proleter | 0 : 12 | Babajić | |||||
02.10
15:30
Paštrić
Stari drugari
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Paštrić | 2 : 2 | Stari drugari |
02.10
15:30
Ljubičevo
Proleter 1932
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Ljubičevo | 3 : 1 | Proleter 1932 | |||||
02.10
15:30
Sloga (L)
Sopot
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Sopot |
02.10
15:30
Vihor
Napredak (B)
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Vihor | 3 : 0 | Napredak (B) | |||||
02.10
15:30
Stig 1955
Beli Orao
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Stig 1955 | 3 : 1 | Beli Orao | |||||
02.10
15:30
Vojvoda Milenko
Sloga (Dr)
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Sloga (Dr) |
02.10
15:00
Šantarovac
Morava
2
0
|
02.10.2016 15:00 | Šantarovac | 2 : 0 | Morava | |||||
02.10
15:00
Omladinac
Hajduk
2
0
|
02.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Hajduk | |||||
02.10
15:00
Belica
Napredak
4
1
|
02.10.2016 15:00 | Belica | 4 : 1 | Napredak | |||||
02.10
15:00
OFK Borac
Mladost
3
1
|
02.10.2016 15:00 | OFK Borac | 3 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:00
Trnava
Partizan
0
4
|
02.10.2016 15:00 | Trnava | 0 : 4 | Partizan |
02.10
15:00
Mladi borac
Orlovi
3
3
|
02.10.2016 15:00 | Mladi borac | 3 : 3 | Orlovi | |||||
02.10
15:00
Sindjelić
Resava
2
6
|
02.10.2016 15:00 | Sindjelić | 2 : 6 | Resava | |||||
02.10
15:00
Resavac
Planinac
4
1
|
02.10.2016 15:00 | Resavac | 4 : 1 | Planinac |
02.10
15:30
Janošik
Crvena Zvezda
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Janošik | 3 : 0 | Crvena Zvezda |
02.10
15:30
Vinogradar
Velika Drenova
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Velika Drenova | |||||
02.10
15:30
Topoljak
Borjak 2013
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Topoljak | 4 : 0 | Borjak 2013 |
02.10
12:30
OFK Takovo
Kolubara
4
1
|
02.10.2016 12:30 | OFK Takovo | 4 : 1 | Kolubara | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Vukona
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Vukona | |||||
02.10
12:30
Jedinstvo
Brgule
1
5
|
02.10.2016 12:30 | Jedinstvo | 1 : 5 | Brgule |
02.10
15:30
Pambukovica
Dokmir
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Pambukovica | 1 : 0 | Dokmir | |||||
02.10
12:30
Šarbane
Zvizdar 2012
4
2
|
02.10.2016 12:30 | Šarbane | 4 : 2 | Zvizdar 2012 | |||||
02.10
15:30
Murgaš 2012
Čučuge
0
1
|
02.10.2016 15:30 | Murgaš 2012 | 0 : 1 | Čučuge |
02.10
15:30
Sloboda
Heroj
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Sloboda | 3 : 2 | Heroj | |||||
02.10
15:30
Popovac
Polet
4
2
|
02.10.2016 15:30 | Popovac | 4 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:30
ISK Izvor
Radnik
5
0
|
02.10.2016 15:30 | ISK Izvor | 5 : 0 | Radnik | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Razvitak
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Razvitak | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Donja Mutnica
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Budućnost | 3 : 0 | Donja Mutnica | |||||
02.10
15:30
Vihor
Mladost
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Vihor | 0 : 3 | Mladost |
02.10
15:00
Mladost (DB)
TE Gučevo
1
0
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (DB) | 1 : 0 | TE Gučevo | |||||
02.10
15:00
Hajduk
Jadar 1961
1
0
|
02.10.2016 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | Jadar 1961 | |||||
02.10
15:00
Jelav
Studenac
2
1
|
02.10.2016 15:00 | Jelav | 2 : 1 | Studenac | |||||
02.10
15:00
Mladost (B)
Rudar
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Rudar |
02.10
16:00
Vrnjci
Kablar
7
0
|
02.10.2016 16:00 | Vrnjci | 7 : 0 | Kablar | |||||
02.10
16:00
Miločajac
Stara Čaršija
2
2
|
02.10.2016 16:00 | Miločajac | 2 : 2 | Stara Čaršija | |||||
02.10
16:00
Mladost 1981
Zgodačica
1
2
|
02.10.2016 16:00 | Mladost 1981 | 1 : 2 | Zgodačica | |||||
02.10
16:00
Jedinstvo
Jovo Kursula
2
1
|
02.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Jovo Kursula | |||||
02.10
16:00
Lasta
Šumadija
3
1
|
02.10.2016 16:00 | Lasta | 3 : 1 | Šumadija |
02.10
16:00
BSK 2014
Progorelica
2
1
|
02.10.2016 16:00 | BSK 2014 | 2 : 1 | Progorelica | |||||
02.10
16:00
Studen Vitez
Budućnost
2
1
|
02.10.2016 16:00 | Studen Vitez | 2 : 1 | Budućnost | |||||
02.10
16:00
Omladinac
Morava
2
1
|
02.10.2016 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Morava | |||||
02.10
16:00
National AG
Mineral 2015
2
1
|
02.10.2016 16:00 | National AG | 2 : 1 | Mineral 2015 |
02.10
11:00
Mladost (R)
Jarmenovci
4
2
|
02.10.2016 11:00 | Mladost (R) | 4 : 2 | Jarmenovci | |||||
02.10
11:00
Maskar
Budućnost MI
3
0
|
02.10.2016 11:00 | Maskar | 3 : 0 | Budućnost MI | |||||
02.10
11:00
Krćevac 04
Radoje Domanović
1
4
|
02.10.2016 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 4 | Radoje Domanović |
02.10
16:00
Kameni
Sloven
1
1
|
02.10.2016 16:00 | Kameni | 1 : 1 | Sloven | |||||
02.10
16:00
Hajduk
Sremac
2
4
|
02.10.2016 16:00 | Hajduk | 2 : 4 | Sremac | |||||
02.10
16:00
Lovac
Donji Srem 2015
2
1
|
02.10.2016 16:00 | Lovac | 2 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
02.10
16:00
Šumar
Vitez
6
3
|
02.10.2016 16:00 | Šumar | 6 : 3 | Vitez | |||||
02.10
16:00
Srem
Mladost
3
0
|
02.10.2016 16:00 | Srem | 3 : 0 | Mladost |
02.10
16:00
Partizan
Sloga
2
0
|
02.10.2016 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.10
16:00
Bečevica
Beli Orlovi
3
3
|
02.10.2016 16:00 | Bečevica | 3 : 3 | Beli Orlovi |
02.10
15:30
Bačka
Borac
6
3
|
02.10.2016 15:30 | Bačka | 6 : 3 | Borac | |||||
02.10
15:30
OFK Bačka 1945
Slavija
4
1
|
02.10.2016 15:30 | OFK Bačka 1945 | 4 : 1 | Slavija | |||||
02.10
15:30
Labudnjača
Sloga
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Labudnjača | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Proleter
Mladost
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Proleter | 1 : 2 | Mladost |
02.10
11:00
Mladost
Bair
3
4
|
02.10.2016 11:00 | Mladost | 3 : 4 | Bair | |||||
02.10
11:00
Radnik
Premijer
1
4
|
02.10.2016 11:00 | Radnik | 1 : 4 | Premijer |
02.10
15:30
Pek
Pečanica
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Pek | 1 : 0 | Pečanica | |||||
02.10
15:30
Mirko Tomić
Ram
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Mirko Tomić | 2 : 3 | Ram | |||||
02.10
15:30
Dunavac 1929
Baštovan 2015
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Dunavac 1929 | 3 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
02.10
15:30
Stiški Kurjak
Sloga-TOP
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Stiški Kurjak | 0 : 3 | Sloga-TOP | |||||
02.10
15:30
Mladi Borac
Srednjevo
2
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladi Borac | 2 : 3 | Srednjevo | |||||
02.10
15:30
Sirakovo
Kumane
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Sirakovo | 3 : 1 | Kumane |
02.10
15:30
Sremac
27. Oktobar
5
1
|
02.10.2016 15:30 | Sremac | 5 : 1 | 27. Oktobar | |||||
02.10
15:30
Fruškogorac
Sloga
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Fruškogorac | 3 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Graničar
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Graničar | |||||
02.10
15:30
Fruška Gora
S.V.Radnički
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Fruška Gora | 1 : 1 | S.V.Radnički | |||||
02.10
15:30
Borac
Planinac
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Borac | 1 : 0 | Planinac | |||||
02.10
15:30
Car Uroš
Jedinstvo (R)
0
3
|
02.10.2016 15:30 | Car Uroš | 0 : 3 | Jedinstvo (R) | |||||
02.10
15:30
Vojvodina
Polet
1
0
|
02.10.2016 15:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Polet |
02.10
15:30
OFK Bingula
Omladinac
7
1
|
02.10.2016 15:30 | OFK Bingula | 7 : 1 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
Graničar
Borac
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Graničar | 3 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:30
Sremac
Jedinstvo
2
6
|
02.10.2016 15:30 | Sremac | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
OFK Bikić
Sinđelić
3
2
|
02.10.2016 15:30 | OFK Bikić | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
02.10
15:30
OFK Bačinci
Napredak
3
0
|
02.10.2016 15:30 | OFK Bačinci | 3 : 0 | Napredak |
02.10
15:30
Dunav
ČSK 1939
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Dunav | 3 : 1 | ČSK 1939 | |||||
02.10
15:30
Fruškogorac
Krušedol
2
2
|
02.10.2016 15:30 | Fruškogorac | 2 : 2 | Krušedol | |||||
02.10
15:30
Sloga (M)
Polet
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Sloga (M) | 0 : 5 | Polet |
02.10
16:00
Poletarac
Grgurevci
10
1
|
02.10.2016 16:00 | Poletarac | 10 : 1 | Grgurevci | |||||
02.10
16:00
Planinac
OFK Bosut
4
2
|
02.10.2016 16:00 | Planinac | 4 : 2 | OFK Bosut | |||||
02.10
16:00
Srem
Napredak
0
0
|
02.10.2016 16:00 | Srem | 0 : 0 | Napredak |
02.10
16:00
Sloga
Noćaj
2
2
|
02.10.2016 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Noćaj | |||||
02.10
16:00
Borac (VR)
Sloboda
0
0
|
02.10.2016 16:00 | Borac (VR) | 0 : 0 | Sloboda | |||||
02.10
16:00
Borac (R)
Trgovački
0
1
|
02.10.2016 16:00 | Borac (R) | 0 : 1 | Trgovački |
02.10
11:00
Mladost (S)
Volujac
0
0
|
02.10.2016 11:00 | Mladost (S) | 0 : 0 | Volujac |
02.10
15:30
Vlaška 1950
OFK Student
1
1
|
02.10.2016 15:30 | Vlaška 1950 | 1 : 1 | OFK Student | |||||
02.10
15:30
Šumadija 1962
Rabrovac
4
0
|
02.10.2016 15:30 | Šumadija 1962 | 4 : 0 | Rabrovac | |||||
02.10
15:30
Napredak
Omladinac
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
Sloga
Kosmajac
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Kosmajac | |||||
02.10
15:30
Ivanča
Borac
3
2
|
02.10.2016 15:30 | Ivanča | 3 : 2 | Borac |
02.10
11:00
Sava
Jedinstvo
3
0
|
02.10.2016 11:00 | Sava | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
11:00
Pričinović
Mladost
8
0
|
02.10.2016 11:00 | Pričinović | 8 : 0 | Mladost |
02.10
11:00
OFK Šabac
Metaloplastika
1
0
|
02.10.2016 11:00 | OFK Šabac | 1 : 0 | Metaloplastika |
02.10
15:30
Sloga
BSK 2015
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Sloga | 3 : 0 | BSK 2015 | |||||
02.10
15:30
Radenka
Neresnica
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Radenka | 3 : 0 | Neresnica | |||||
02.10
15:30
Pobeda
Zviždic
1
8
|
02.10.2016 15:30 | Pobeda | 1 : 8 | Zviždic |
02.10
15:30
OFK Orašje
Kostrež
5
2
|
02.10.2016 15:30 | OFK Orašje | 5 : 2 | Kostrež | |||||
02.10
15:30
Mladost
Ušće
4
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 4 : 3 | Ušće |
02.10
15:30
Mladost
Proleter
5
0
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 5 : 0 | Proleter | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Budućnost
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
BSK
Pomoravlje
0
1
|
02.10.2016 15:30 | BSK | 0 : 1 | Pomoravlje |
02.10
15:00
Slavija 1915
Sloga
1
3
|
02.10.2016 15:00 | Slavija 1915 | 1 : 3 | Sloga | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Dobricevo
0
3
|
02.10.2016 15:00 | Budućnost | 0 : 3 | Dobricevo | |||||
02.10
15:00
Pomoravlje
Polet
4
0
|
02.10.2016 15:00 | Pomoravlje | 4 : 0 | Polet |
02.10
15:00
Čobanče
Grabovica
5
2
|
02.10.2016 15:00 | Čobanče | 5 : 2 | Grabovica | |||||
02.10
15:00
Selanac
Crnča
6
1
|
02.10.2016 15:00 | Selanac | 6 : 1 | Crnča |
02.10
15:30
Borac 2016
Mladost 1970
3
1
|
02.10.2016 15:30 | Borac 2016 | 3 : 1 | Mladost 1970 | |||||
02.10
15:30
Električar
OFK Vinci
3
0
|
02.10.2016 15:30 | Električar | 3 : 0 | OFK Vinci | |||||
02.10
15:30
Barič
Žitkovica
2
4
|
02.10.2016 15:30 | Barič | 2 : 4 | Žitkovica | |||||
02.10
15:30
Mrčkovac
OFK Braničevo
2
0
|
02.10.2016 15:30 | Mrčkovac | 2 : 0 | OFK Braničevo |
02.10
16:00
Seljak 1928
Šumarice 2008
1
3
|
02.10.2016 16:00 | Seljak 1928 | 1 : 3 | Šumarice 2008 | |||||
02.10
16:00
Dobrača
Pobeda 1926
2
2
|
02.10.2016 16:00 | Dobrača | 2 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
02.10
16:00
Borac
Bratstvo 1975
0
3
|
02.10.2016 16:00 | Borac | 0 : 3 | Bratstvo 1975 | |||||
02.10
16:00
Sloga 2016
Bukorovac
3
2
|
02.10.2016 16:00 | Sloga 2016 | 3 : 2 | Bukorovac |
02.10
15:30
Karađorđe
Veteran
0
5
|
02.10.2016 15:30 | Karađorđe | 0 : 5 | Veteran | |||||
02.10
15:30
Badnjevac
Meteor
1
2
|
02.10.2016 15:30 | Badnjevac | 1 : 2 | Meteor | |||||
02.10
15:30
Mladost
Šumadija
0
4
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 0 : 4 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Mladost
Napredak
1
3
|
02.10.2016 15:30 | Mladost | 1 : 3 | Napredak |
02.10
15:00
Lazarevac
Mladi Radnik
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Lazarevac | 1 : 1 | Mladi Radnik | |||||
02.10
15:00
20. Oktobar
Vreoci
1
2
|
02.10.2016 15:00 | 20. Oktobar | 1 : 2 | Vreoci | |||||
02.10
15:00
Proleter
Šumadinac
7
0
|
02.10.2016 15:00 | Proleter | 7 : 0 | Šumadinac |
02.10
18:00
Budućnost
Rudar
0
2
|
02.10.2016 18:00 | Budućnost | 0 : 2 | Rudar |
02.10
17:00
Otrant Olympic
Berane
2
0
|
02.10.2016 17:00 | Otrant Olympic | 2 : 0 | Berane | |||||
02.10
17:00
Radnički
Cetinje
1
0
|
02.10.2016 17:00 | Radnički | 1 : 0 | Cetinje | |||||
02.10
17:00
Kom
Čelik
8
0
|
02.10.2016 17:00 | Kom | 8 : 0 | Čelik | |||||
02.10
17:00
Mornar
Ibar
0
0
|
02.10.2016 17:00 | Mornar | 0 : 0 | Ibar | |||||
02.10
17:00
Jezero
Igalo
0
1
|
02.10.2016 17:00 | Jezero | 0 : 1 | Igalo |
02.10
14:00
Gusinje
Komovi
2
0
|
02.10.2016 14:00 | Gusinje | 2 : 0 | Komovi |
02.10
15:00
Sloga (SB)
Mogren
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Sloga (SB) | 1 : 1 | Mogren | |||||
02.10
15:00
Arsenal
Hajduk
2
0
|
02.10.2016 15:00 | Arsenal | 2 : 0 | Hajduk |
02.10
15:30
Drezga
Ribnica
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Drezga | 0 : 0 | Ribnica |
02.10
19:00
Radnik
Napredak
0
1
|
02.10.2016 19:00 | Radnik | 0 : 1 | Napredak | |||||
02.10
19:00
Novi Pazar
Radnički (N)
1
0
|
02.10.2016 19:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
02.10
15:00
OFK Bačka
Voždovac
2
1
|
02.10.2016 15:00 | OFK Bačka | 2 : 1 | Voždovac | |||||
02.10
19:00
Partizan
Mladost
3
1
|
02.10.2016 19:00 | Partizan | 3 : 1 | Mladost | |||||
02.10
19:00
Vojvodina
Metalac
1
0
|
02.10.2016 19:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Metalac | |||||
02.10
17:00
Javor Matis
Crvena zvezda
2
4
|
02.10.2016 17:00 | Javor Matis | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
02.10
19:00
Čukarički
Borac
1
1
|
02.10.2016 19:00 | Čukarički | 1 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:00
Spartak ŽK
Rad
0
1
|
02.10.2016 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Rad |
02.10
15:00
OFK Odžaci
Zemun
0
0
|
02.10.2016 15:00 | OFK Odžaci | 0 : 0 | Zemun | |||||
02.10
15:00
Sindjelić
Bežanija
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Bežanija |
02.10
17:30
Burnley
Arsenal
0
1
|
02.10.2016 17:30 | Burnley | 0 : 1 | Arsenal | |||||
02.10
15:15
Leicester
Southampton
0
0
|
02.10.2016 15:15 | Leicester | 0 : 0 | Southampton | |||||
02.10
15:15
Tottenham
Manchester City
2
0
|
02.10.2016 15:15 | Tottenham | 2 : 0 | Manchester City | |||||
02.10
13:00
Manchester Utd
Stoke
1
1
|
02.10.2016 13:00 | Manchester Utd | 1 : 1 | Stoke |
02.10
15:30
Wolfsburg
Mainz 05
0
0
|
02.10.2016 15:30 | Wolfsburg | 0 : 0 | Mainz 05 | |||||
02.10
17:30
Schalke 04
Borussia M'gladbach
4
0
|
02.10.2016 17:30 | Schalke 04 | 4 : 0 | Borussia M'gladbach |
02.10
12:30
Empoli
Juventus
0
3
|
02.10.2016 12:30 | Empoli | 0 : 3 | Juventus | |||||
02.10
15:00
Atalanta
Napoli
1
0
|
02.10.2016 15:00 | Atalanta | 1 : 0 | Napoli | |||||
02.10
15:00
Bologna
Genoa
0
1
|
02.10.2016 15:00 | Bologna | 0 : 1 | Genoa | |||||
02.10
15:00
Cagliari
Crotone
2
1
|
02.10.2016 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | Crotone | |||||
02.10
15:00
Sampdoria
Palermo
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Sampdoria | 1 : 1 | Palermo | |||||
02.10
18:00
Milan
Sassuolo
4
3
|
02.10.2016 18:00 | Milan | 4 : 3 | Sassuolo | |||||
02.10
18:00
Torino
Fiorentina
2
1
|
02.10.2016 18:00 | Torino | 2 : 1 | Fiorentina | |||||
02.10
20:45
Roma
Internazionale
2
1
|
02.10.2016 20:45 | Roma | 2 : 1 | Internazionale |
02.10
15:00
Angers
Marseille
1
1
|
02.10.2016 15:00 | Angers | 1 : 1 | Marseille | |||||
02.10
17:00
Nice
Lorient
2
1
|
02.10.2016 17:00 | Nice | 2 : 1 | Lorient | |||||
02.10
20:45
Lyon
Saint-Étienne
2
0
|
02.10.2016 20:45 | Lyon | 2 : 0 | Saint-Étienne |
02.10
12:00
Valencia
Atlético Madrid
0
2
|
02.10.2016 12:00 | Valencia | 0 : 2 | Atlético Madrid | |||||
02.10
16:15
Real Madrid
Eibar
1
1
|
02.10.2016 16:15 | Real Madrid | 1 : 1 | Eibar | |||||
02.10
18:30
Espanyol
Villarreal
0
0
|
02.10.2016 18:30 | Espanyol | 0 : 0 | Villarreal | |||||
02.10
18:30
Málaga
Athletic Club
2
1
|
02.10.2016 18:30 | Málaga | 2 : 1 | Athletic Club | |||||
02.10
20:45
Celta Vigo
Barcelona
4
3
|
02.10.2016 20:45 | Celta Vigo | 4 : 3 | Barcelona |
02.10
16:00
Sloga Radnički
Obilić
4
0
|
02.10.2016 16:00 | Sloga Radnički | 4 : 0 | Obilić |
02.10
15:00
Rad
Šumadija 1903
3
1
|
02.10.2016 15:00 | Rad | 3 : 1 | Šumadija 1903 |
02.10
11:00
Vojvodina
Čukarički
1
1
|
02.10.2016 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Čukarički |
02.10
Šumadija 1903
Rudar
3
0
|
02.10.2016 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Rudar |
02.10
11:00
Radnički Šabački
Železničar
0
2
|
02.10.2016 11:00 | Radnički Šabački | 0 : 2 | Železničar | |||||
02.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
1
3
|
02.10.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 3 | Loznica |
02.10
14:00
Studentski Grad
Radnički (O)
2
1
|
02.10.2016 14:00 | Studentski Grad | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
02.10
10:00
Kolubara
Zemun
2
3
|
02.10.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 3 | Zemun | |||||
02.10
10:30
BSK Borča
Brodarac 2
3
3
|
02.10.2016 10:30 | BSK Borča | 3 : 3 | Brodarac 2 |
02.10
10:00
Radnički (Zr)
Omladinac
8
2
|
02.10.2016 10:00 | Radnički (Zr) | 8 : 2 | Omladinac | |||||
02.10
12:00
Vršac
Dinamo 1945
1
3
|
02.10.2016 12:00 | Vršac | 1 : 3 | Dinamo 1945 |
02.10
10:00
Radnički (NP)
Inđija
1
3
|
02.10.2016 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 3 | Inđija | |||||
02.10
10:00
Veternik
OFK Hajduk
0
2
|
02.10.2016 10:00 | Veternik | 0 : 2 | OFK Hajduk | |||||
02.10
11:00
Indeks
Proleter
0
0
|
02.10.2016 11:00 | Indeks | 0 : 0 | Proleter |
02.10
10:00
Bačka 1901
ČSK Pivara
0
0
|
02.10.2016 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
02.10
10:00
TSC
Njerš Ištvan
2
0
|
02.10.2016 10:00 | TSC | 2 : 0 | Njerš Ištvan | |||||
02.10
10:00
Radnički (S)
Bačka
0
3
|
02.10.2016 10:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Bačka |
02.10
11:00
Budućnost
BSK
9
1
|
02.10.2016 11:00 | Budućnost | 9 : 1 | BSK |
02.10
14:30
Budućnost
Prva Iskra
1
2
|
02.10.2016 14:30 | Budućnost | 1 : 2 | Prva Iskra |
02.10
16:30
Vinča
Postar 1930
6
1
|
02.10.2016 16:30 | Vinča | 6 : 1 | Postar 1930 | |||||
02.10
13:30
Seceranac Ada
Novi Beograd
6
0
|
02.10.2016 13:30 | Seceranac Ada | 6 : 0 | Novi Beograd |
02.10
16:30
Studenski Grad MK
Rad MK
0
1
|
02.10.2016 16:30 | Studenski Grad MK | 0 : 1 | Rad MK |
02.10
11:00
Zuce MK
Šumadinac MK
3
0
|
02.10.2016 11:00 | Zuce MK | 3 : 0 | Šumadinac MK | |||||
02.10
15:30
Crvena zvezda MML MK
Stepojevac Vaga MK
0
2
|
02.10.2016 15:30 | Crvena zvezda MML MK | 0 : 2 | Stepojevac Vaga MK |
02.10
13:00
Vojvodina
Čukarički
1
3
|
02.10.2016 13:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Čukarički | |||||
02.10
13:00
Teleoptik
Partizan
1
4
|
02.10.2016 13:00 | Teleoptik | 1 : 4 | Partizan |
02.10
14:00
Mokra Gora
Sloga (K)
0
2
|
02.10.2016 14:00 | Mokra Gora | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
02.10
13:00
Apolon
Jošanica
0
0
|
02.10.2016 13:00 | Apolon | 0 : 0 | Jošanica |
02.10
12:00
Mačva (Š)
Jedinstvo
5
1
|
02.10.2016 12:00 | Mačva (Š) | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
12:00
OFK Šabac
Železničar
5
0
|
02.10.2016 12:00 | OFK Šabac | 5 : 0 | Železničar |
02.10
12:00
Radnički (K)
Radnički (Z)
1
2
|
02.10.2016 12:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Radnički (Z) | |||||
02.10
12:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
4
3
|
02.10.2016 12:00 | Proleter 2006 | 4 : 3 | Kikinda 1909 | |||||
02.10
10:00
Vršac United
Železničar
1
5
|
02.10.2016 10:00 | Vršac United | 1 : 5 | Železničar |
02.10
12:00
Radnički (SM)
Borac
0
2
|
02.10.2016 12:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Borac |
02.10
12:00
Bačka (BP)
TSC
1
6
|
02.10.2016 12:00 | Bačka (BP) | 1 : 6 | TSC | |||||
02.10
12:00
Hajduk junior
Bečej 1918
1
2
|
02.10.2016 12:00 | Hajduk junior | 1 : 2 | Bečej 1918 | |||||
02.10
12:00
Vrbas
Spartak
0
1
|
02.10.2016 12:00 | Vrbas | 0 : 1 | Spartak |
02.10
10:00
Mladi borac
Šumadija
2
1
|
02.10.2016 10:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Šumadija |
02.10
16:00
Partizan
1. Maj
2
1
|
02.10.2016 16:00 | Partizan | 2 : 1 | 1. Maj |
02.10
11:00
Njerš Ištvan
Vinogradar
1
2
|
02.10.2016 11:00 | Njerš Ištvan | 1 : 2 | Vinogradar |
02.10
11:00
Polet
Radnički 1927
1
2
|
02.10.2016 11:00 | Polet | 1 : 2 | Radnički 1927 |
02.10
13:00
Prva Iskra
Crvena Zastava
6
2
|
02.10.2016 13:00 | Prva Iskra | 6 : 2 | Crvena Zastava |
02.10
13:00
Žarkovo
Avala 1939
9
0
|
02.10.2016 13:00 | Žarkovo | 9 : 0 | Avala 1939 |
02.10
10:00
Omladinac
Postar 1930
0
5
|
02.10.2016 10:00 | Omladinac | 0 : 5 | Postar 1930 |
02.10
09:00
Čukarički MK
Lokomotiva MK
4
0
|
02.10.2016 09:00 | Čukarički MK | 4 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
02.10
12:00
Crvena zvezda MK
OFK Beograd MK
2
0
|
02.10.2016 12:00 | Crvena zvezda MK | 2 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
02.10
13:00
Teleoptik MK
Rad MK
1
2
|
02.10.2016 13:00 | Teleoptik MK | 1 : 2 | Rad MK | |||||
02.10
13:00
Radnički NB MK
011 MK
5
0
|
02.10.2016 13:00 | Radnički NB MK | 5 : 0 | 011 MK |
02.10
10:00
011 V MK
DIF MK
1
6
|
02.10.2016 10:00 | 011 V MK | 1 : 6 | DIF MK | |||||
02.10
11:00
OFK Beograd V MK
Zemun MK-V
0
3
|
02.10.2016 11:00 | OFK Beograd V MK | 0 : 3 | Zemun MK-V | |||||
02.10
12:00
OFK Zabrežje MK
Srem MK
1
6
|
02.10.2016 12:00 | OFK Zabrežje MK | 1 : 6 | Srem MK |
02.10
11:00
Šumadija 1903
Kosmet
5
0
|
02.10.2016 11:00 | Šumadija 1903 | 5 : 0 | Kosmet | |||||
02.10
11:00
Apolon
Jošanica
7
2
|
02.10.2016 11:00 | Apolon | 7 : 2 | Jošanica |
02.10
10:00
Mačva (Š)
Jedinstvo
4
0
|
02.10.2016 10:00 | Mačva (Š) | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
10:00
OFK Šabac
Železničar
4
0
|
02.10.2016 10:00 | OFK Šabac | 4 : 0 | Železničar | |||||
02.10
10:00
Omladinac 2014
Mačva 2005
1
2
|
02.10.2016 10:00 | Omladinac 2014 | 1 : 2 | Mačva 2005 | |||||
02.10
11:00
Ribnica
Radnički (V)
2
3
|
02.10.2016 11:00 | Ribnica | 2 : 3 | Radnički (V) |
02.10
10:00
Radnički (SM)
Srem
1
1
|
02.10.2016 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Srem |
02.10
10:00
Radnički (K)
Radnički (Z)
0
7
|
02.10.2016 10:00 | Radnički (K) | 0 : 7 | Radnički (Z) | |||||
02.10
10:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
0
0
|
02.10.2016 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | Kikinda 1909 |
02.10
12:00
Bačka 1901
Radnički (S)
1
5
|
02.10.2016 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Radnički (S) | |||||
02.10
10:00
Hajduk junior
Bečej 1918
2
0
|
02.10.2016 10:00 | Hajduk junior | 2 : 0 | Bečej 1918 | |||||
02.10
10:00
Vrbas
Spartak
1
11
|
02.10.2016 10:00 | Vrbas | 1 : 11 | Spartak |
02.10
10:00
Arena Su
Subotica
3
7
|
02.10.2016 10:00 | Arena Su | 3 : 7 | Subotica |
02.10
10:00
Železničar
Sloga
5
1
|
02.10.2016 10:00 | Železničar | 5 : 1 | Sloga | |||||
02.10
13:00
Omladinac
Budućnost
4
6
|
02.10.2016 13:00 | Omladinac | 4 : 6 | Budućnost | |||||
02.10
10:00
Kolonija
Dinamo 1945
4
5
|
02.10.2016 10:00 | Kolonija | 4 : 5 | Dinamo 1945 |
02.10
11:00
Borac
Vojvodina (C)
10
1
|
02.10.2016 11:00 | Borac | 10 : 1 | Vojvodina (C) |
02.10
10:00
Partizan
Banat
2
6
|
02.10.2016 10:00 | Partizan | 2 : 6 | Banat |
02.10
12:00
Jadar 07 I
Antimon
9
1
|
02.10.2016 12:00 | Jadar 07 I | 9 : 1 | Antimon |
02.10
10:00
Posavina
Belo Polje
5
0
|
02.10.2016 10:00 | Posavina | 5 : 0 | Belo Polje |
02.10
11:00
Rudar 2001
Homoljac
0
3
|
02.10.2016 11:00 | Rudar 2001 | 0 : 3 | Homoljac | |||||
02.10
11:00
RSK
Rudar (S)
9
1
|
02.10.2016 11:00 | RSK | 9 : 1 | Rudar (S) |
02.10
12:00
Buducnost
IMT
3
0
|
02.10.2016 12:00 | Buducnost | 3 : 0 | IMT | |||||
02.10
13:30
Graficar
Borac
1
1
|
02.10.2016 13:30 | Graficar | 1 : 1 | Borac | |||||
02.10
10:00
GSP Polet
Lola
0
12
|
02.10.2016 10:00 | GSP Polet | 0 : 12 | Lola | |||||
02.10
15:00
13. Maj
Institut
5
0
|
02.10.2016 15:00 | 13. Maj | 5 : 0 | Institut | |||||
02.10
10:00
Dorcol
Zuce
5
0
|
02.10.2016 10:00 | Dorcol | 5 : 0 | Zuce |
02.10
11:30
Studentski Grad
Radnički
5
0
|
02.10.2016 11:30 | Studentski Grad | 5 : 0 | Radnički | |||||
02.10
15:00
Bežanija
Lokomotiva
0
4
|
02.10.2016 15:00 | Bežanija | 0 : 4 | Lokomotiva |
02.10
11:00
Nord Star
Vinca
6
1
|
02.10.2016 11:00 | Nord Star | 6 : 1 | Vinca | |||||
02.10
09:00
Žarkovo
Avala 1939
10
0
|
02.10.2016 09:00 | Žarkovo | 10 : 0 | Avala 1939 | |||||
02.10
12:00
Seceranac Ada
Trijumf
3
1
|
02.10.2016 12:00 | Seceranac Ada | 3 : 1 | Trijumf | |||||
02.10
10:00
Sopot
Sremcica
2
1
|
02.10.2016 10:00 | Sopot | 2 : 1 | Sremcica |
02.10
14:00
Voždovac MK
Zemun MK
1
3
|
02.10.2016 14:00 | Voždovac MK | 1 : 3 | Zemun MK | |||||
02.10
11:00
Teleoptik MK
BSK Borča MK
2
0
|
02.10.2016 11:00 | Teleoptik MK | 2 : 0 | BSK Borča MK | |||||
02.10
15:00
Partizan MK
011 MK
4
0
|
02.10.2016 15:00 | Partizan MK | 4 : 0 | 011 MK |
02.10
12:00
Boleč MK
Petlić MK
3
2
|
02.10.2016 12:00 | Boleč MK | 3 : 2 | Petlić MK |
02.10
11:00
Obrenovac 1905 MK
Lokomotiva MK
1
0
|
02.10.2016 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 1 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
02.10
11:00
Prva Iskra MK
Kolubara MK
1
6
|
02.10.2016 11:00 | Prva Iskra MK | 1 : 6 | Kolubara MK | |||||
02.10
11:30
Voždovac B MK
OFK Beograd B MK
0
3
|
02.10.2016 11:30 | Voždovac B MK | 0 : 3 | OFK Beograd B MK | |||||
02.10
13:30
DIF MK
BASK MK
1
3
|
02.10.2016 13:30 | DIF MK | 1 : 3 | BASK MK |
02.10
10:00
BSK Borča
Zemun
0
2
|
02.10.2016 10:00 | BSK Borča | 0 : 2 | Zemun | |||||
02.10
10:00
Vozdovac
Rad
0
1
|
02.10.2016 10:00 | Vozdovac | 0 : 1 | Rad |
02.10
10:00
Spartak
Bajša
1
2
|
02.10.2016 10:00 | Spartak | 1 : 2 | Bajša |
02.10
10:00
Duboko
Obrenovac 1905
11
0
|
02.10.2016 10:00 | Duboko | 11 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
02.10
09:00
Belo Polje
Partizan
7
0
|
02.10.2016 09:00 | Belo Polje | 7 : 0 | Partizan |
02.10
10:00
Buducnost
Pobeda
8
1
|
02.10.2016 10:00 | Buducnost | 8 : 1 | Pobeda | |||||
02.10
10:00
Skela
Sloga
12
3
|
02.10.2016 10:00 | Skela | 12 : 3 | Sloga | |||||
02.10
10:00
Jedinstvo
Zadrugar
1
5
|
02.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Zadrugar |
02.10
OFK Senjak
Ribnica
3
0
|
02.10.2016 | OFK Senjak | 3 : 0 | Ribnica | |||||
02.10
Šampion
Jedinstvo
0
9
|
02.10.2016 | Šampion | 0 : 9 | Jedinstvo | |||||
02.10
Železničar
Radnički
0
2
|
02.10.2016 | Železničar | 0 : 2 | Radnički | |||||
02.10
Polet
OFK Osečina
0
3
|
02.10.2016 | Polet | 0 : 3 | OFK Osečina | |||||
02.10
Budućnost Krušik
Omladinac
2
1
|
02.10.2016 | Budućnost Krušik | 2 : 1 | Omladinac |
02.10
10:00
Radnički (K)
POFK Letnjikovac
|
02.10.2016 10:00 | Radnički (K) | : | POFK Letnjikovac |
02.10
10:00
Sloga
Kevi
9
0
|
02.10.2016 10:00 | Sloga | 9 : 0 | Kevi | |||||
02.10
10:00
AFK
Senta
2
0
|
02.10.2016 10:00 | AFK | 2 : 0 | Senta | |||||
02.10
10:00
Horgoš 1911
Obilić
2
6
|
02.10.2016 10:00 | Horgoš 1911 | 2 : 6 | Obilić |
02.10
19:00
Studentski Grad
Ada
5
4
|
02.10.2016 19:00 | Studentski Grad | 5 : 4 | Ada | |||||
02.10
10:00
Buducnost
Olimpik
0
10
|
02.10.2016 10:00 | Buducnost | 0 : 10 | Olimpik |
02.10
12:30
Lepusnica
Banja
4
2
|
02.10.2016 12:30 | Lepusnica | 4 : 2 | Banja | |||||
02.10
13:00
Balkan
Atakante
1
3
|
02.10.2016 13:00 | Balkan | 1 : 3 | Atakante |
02.10
10:00
Komgrap
Rusanj
12
3
|
02.10.2016 10:00 | Komgrap | 12 : 3 | Rusanj |
02.10
12:00
Sopot
Mladi Proleter
6
1
|
02.10.2016 12:00 | Sopot | 6 : 1 | Mladi Proleter |
02.10
18:00
Forza
BSK 1925 B
7
0
|
02.10.2016 18:00 | Forza | 7 : 0 | BSK 1925 B |
02.10
14:30
Mladost Veternik
Velika Kikinda
76
72
|
02.10.2016 14:30 | Mladost Veternik | 76 : 72 | Velika Kikinda | |||||
02.10
13:00
Budućnost
Karađorđevo
94
65
|
02.10.2016 13:00 | Budućnost | 94 : 65 | Karađorđevo | |||||
02.10
18:00
Star
Odžaci
103
52
|
02.10.2016 18:00 | Star | 103 : 52 | Odžaci | |||||
02.10
14:30
Kadet
SO Koš
66
77
|
02.10.2016 14:30 | Kadet | 66 : 77 | SO Koš |
02.10
17:00
Igokea
Cibona
61
71
|
02.10.2016 17:00 | Igokea | 61 : 71 | Cibona | |||||
02.10
19:00
Budućnost VOLI
Zadar
105
89
|
02.10.2016 19:00 | Budućnost VOLI | 105 : 89 | Zadar |
02.10
17:30
Mileševac
Prijepolje
79
68
|
02.10.2016 17:30 | Mileševac | 79 : 68 | Prijepolje |
02.10
17:00
Njegoš
SO Koš
70
40
|
02.10.2016 17:00 | Njegoš | 70 : 40 | SO Koš |
02.10
19:00
Srbobran
Bežanija
61
52
|
02.10.2016 19:00 | Srbobran | 61 : 52 | Bežanija |
02.10
18:00
Kikinda
Crvenka
24
14
|
02.10.2016 18:00 | Kikinda | 24 : 14 | Crvenka | |||||
02.10
17:30
Srem Sm
Vrbas
23
22
|
02.10.2016 17:30 | Srem Sm | 23 : 22 | Vrbas | |||||
02.10
19:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
25
28
|
02.10.2016 19:00 | Crvena Zvezda | 25 : 28 | Jedinstvo | |||||
02.10
18:00
Mladost
Hercegovina
33
34
|
02.10.2016 18:00 | Mladost | 33 : 34 | Hercegovina |
02.10
19:30
Mačva
Metalac
32
22
|
02.10.2016 19:30 | Mačva | 32 : 22 | Metalac | |||||
02.10
16:30
Studentski grad
Radnički
25
28
|
02.10.2016 16:30 | Studentski grad | 25 : 28 | Radnički | |||||
02.10
14:00
Partizan 2
Sloga
28
29
|
02.10.2016 14:00 | Partizan 2 | 28 : 29 | Sloga | |||||
02.10
18:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Novi Beograd
29
29
|
02.10.2016 18:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 29 : 29 | Novi Beograd |
02.10
18:00
Hisar
Vlasotince
24
27
|
02.10.2016 18:00 | Hisar | 24 : 27 | Vlasotince | |||||
02.10
19:00
Aleksinac
Planinka
28
31
|
02.10.2016 19:00 | Aleksinac | 28 : 31 | Planinka | |||||
02.10
19:00
Žitorađa
BSK Heba
27
24
|
02.10.2016 19:00 | Žitorađa | 27 : 24 | BSK Heba |
02.10
20:00
Beli andjeo
Metalac
26
24
|
02.10.2016 20:00 | Beli andjeo | 26 : 24 | Metalac | |||||
02.10
19:00
Goč Merkur
Trepča
22
19
|
02.10.2016 19:00 | Goč Merkur | 22 : 19 | Trepča |
02.10
17:00
Vladimirovac
Apatin
24
32
|
02.10.2016 17:00 | Vladimirovac | 24 : 32 | Apatin | |||||
02.10
17:00
Slavija
Putinci
30
20
|
02.10.2016 17:00 | Slavija | 30 : 20 | Putinci | |||||
02.10
18:00
Dalmatinac
Lavovi BP
24
52
|
02.10.2016 18:00 | Dalmatinac | 24 : 52 | Lavovi BP |
02.10
13:00
Ub
Beograd
19
22
|
02.10.2016 13:00 | Ub | 19 : 22 | Beograd | |||||
02.10
18:00
Palanka
Lazarevac
40
32
|
02.10.2016 18:00 | Palanka | 40 : 32 | Lazarevac |
02.10
15:30
Gradnulica
Zrenjanin
32
23
|
02.10.2016 15:30 | Gradnulica | 32 : 23 | Zrenjanin |
02.10
15:00
Crepaja
Gaj
25
11
|
02.10.2016 15:00 | Crepaja | 25 : 11 | Gaj |
02.10
18:00
Požarevac
Metaloplastika
22
22
|
02.10.2016 18:00 | Požarevac | 22 : 22 | Metaloplastika |
02.10
19:00
Zlatar
Obilić
23
21
|
02.10.2016 19:00 | Zlatar | 23 : 21 | Obilić |
02.10
16:00
ORK Beograd
Radnički
32
27
|
02.10.2016 16:00 | ORK Beograd | 32 : 27 | Radnički | |||||
02.10
19:00
Metalac 2015
Grand Zvezda
33
34
|
02.10.2016 19:00 | Metalac 2015 | 33 : 34 | Grand Zvezda |
02.10
19:00
Knjaževac
Radnički
23
21
|
02.10.2016 19:00 | Knjaževac | 23 : 21 | Radnički | |||||
02.10
18:00
Topličanin
Pirot
20
27
|
02.10.2016 18:00 | Topličanin | 20 : 27 | Pirot | |||||
02.10
18:00
Mladost
Dubočica
32
16
|
02.10.2016 18:00 | Mladost | 32 : 16 | Dubočica |
02.10
14:00
Spartak
Partizan
28
24
|
02.10.2016 14:00 | Spartak | 28 : 24 | Partizan | |||||
02.10
18:00
Laki
Mladost
29
23
|
02.10.2016 18:00 | Laki | 29 : 23 | Mladost |
02.10
17:00
Mladost
Sonta
25
11
|
02.10.2016 17:00 | Mladost | 25 : 11 | Sonta | |||||
02.10
13:30
Gradnulica
Senta
31
10
|
02.10.2016 13:30 | Gradnulica | 31 : 10 | Senta |
02.10
20:00
Kikinda
Železničar
33
17
|
02.10.2016 20:00 | Kikinda | 33 : 17 | Železničar | |||||
02.10
18:00
Radnički KG
Junior
30
25
|
02.10.2016 18:00 | Radnički KG | 30 : 25 | Junior |
02.10
17:30
Mladi radnik
Mladost (NP)
15
16
|
02.10.2016 17:30 | Mladi radnik | 15 : 16 | Mladost (NP) |
02.10
20:00
Nova Pazova
Jastrebac
2
0
|
02.10.2016 20:00 | Nova Pazova | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
02.10
20:00
Euro Motus
Novi Pazar
3
0
|
02.10.2016 20:00 | Euro Motus | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
02.10
20:30
Ekonomac
Deus Rol. Mošić
10
1
|
02.10.2016 20:30 | Ekonomac | 10 : 1 | Deus Rol. Mošić |
02.10
15:45
Bled
Zagreb
9
3
|
02.10.2016 15:45 | Bled | 9 : 3 | Zagreb |
02.10
18:00
MAC Budapest
Dunaújvárosi Acélbikák
2
0
|
02.10.2016 18:00 | MAC Budapest | 2 : 0 | Dunaújvárosi Acélbikák | |||||
02.10
17:30
ASC Corona Brasov
DVTK Jegesmedvék
0
1
|
02.10.2016 17:30 | ASC Corona Brasov | 0 : 1 | DVTK Jegesmedvék | |||||
02.10
18:30
UTE
Fehérvári Titánok
5
2
|
02.10.2016 18:30 | UTE | 5 : 2 | Fehérvári Titánok |