07.04
15:30
Provo
Mladi radnik 1926
2
2
|
07.04.2019 15:30 | Provo | 2 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
07.04
15:30
Drina
Loznica
2
0
|
07.04.2019 15:30 | Drina | 2 : 0 | Loznica | |||||
07.04
11:00
Polet (LJ)
Jošanica
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 2 | Jošanica |
07.04
11:00
SFS Borac
Moravac Orion
1
0
|
07.04.2019 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
07.04
16:00
Temnić 1924
Budućnost
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Budućnost | |||||
07.04
16:00
Radan
Car Konstantin
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Radan | 2 : 2 | Car Konstantin |
07.04
16:00
Jedinstvo
Grafičar
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Grafičar | |||||
07.04
16:00
Stepojevac Vaga
Kolubara
1
4
|
07.04.2019 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 4 | Kolubara | |||||
07.04
11:00
Prva Iskra
Brodarac
0
1
|
07.04.2019 11:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | Brodarac |
07.04
16:00
Borac (Š)
Hajduk (D)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Borac (Š) | 1 : 1 | Hajduk (D) | |||||
07.04
16:00
Jugović
Sloga (T)
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Jugović | 1 : 0 | Sloga (T) | |||||
07.04
16:00
Hajduk (Č)
Hajduk (B)
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Hajduk (Č) | 0 : 2 | Hajduk (B) | |||||
07.04
16:00
Tatra
Radnički (Š)
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Tatra | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo (SP)
1. Maj Ruma
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | 1. Maj Ruma |
07.04
16:00
Mladost (T)
Bajša
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Bajša | |||||
07.04
16:00
Bačka
Radnički 1912
0
4
|
07.04.2019 16:00 | Bačka | 0 : 4 | Radnički 1912 | |||||
07.04
16:00
Tavankut
OFK Vrbas
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Tavankut | 4 : 1 | OFK Vrbas | |||||
07.04
16:00
Tekstilac
Budućnost
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Budućnost |
07.04
15:30
Šumadija (T)
Gruža
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Šumadija (T) | 1 : 0 | Gruža | |||||
07.04
15:30
Vodojaža
Trepča
3
4
|
07.04.2019 15:30 | Vodojaža | 3 : 4 | Trepča | |||||
07.04
15:30
Polet
Real
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Polet | 1 : 0 | Real |
07.04
15:30
OFK Aranđelovac 1979
OFK Napredak
2
3
|
07.04.2019 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 3 | OFK Napredak | |||||
07.04
15:30
Morava
VGSK
5
0
|
07.04.2019 15:30 | Morava | 5 : 0 | VGSK | |||||
07.04
15:30
Rudar
Petar Dobrnjac
3
1
|
07.04.2019 15:30 | Rudar | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
07.04
15:30
RSK
Homoljac
3
1
|
07.04.2019 15:30 | RSK | 3 : 1 | Homoljac | |||||
07.04
15:30
Borac 1932
Zvižd
2
0
|
07.04.2019 15:30 | Borac 1932 | 2 : 0 | Zvižd | |||||
07.04
15:30
Partizan 1945
Udarnik
1
1
|
07.04.2019 15:30 | Partizan 1945 | 1 : 1 | Udarnik |
07.04
15:30
OFK Divci
Železničar
0
3
|
07.04.2019 15:30 | OFK Divci | 0 : 3 | Železničar |
07.04
15:30
LFK Mladost
Polimlje
1
1
|
07.04.2019 15:30 | LFK Mladost | 1 : 1 | Polimlje | |||||
07.04
15:30
Polet (T)
Sloga (BB)
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Polet (T) | 1 : 0 | Sloga (BB) | |||||
07.04
15:30
Orlovac
Zlatar
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Orlovac | 1 : 0 | Zlatar |
07.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Pusta Reka
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 2 | Pusta Reka | |||||
07.04
16:00
Vlasina
Pčinja
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Vlasina | 0 : 0 | Pčinja | |||||
07.04
11:00
Jedinstvo (P)
Balkanski
1
0
|
07.04.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Balkanski | |||||
07.04
16:00
Mladost (M)
Mladost (B)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (M) | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
07.04
16:00
Vranjska Banja
Tanasko Rajić
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Vranjska Banja | 1 : 0 | Tanasko Rajić | |||||
07.04
16:00
OFK Niš
Budućnost
1
0
|
07.04.2019 16:00 | OFK Niš | 1 : 0 | Budućnost |
07.04
16:00
Rembas
OFK Kosanica
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Rembas | 2 : 1 | OFK Kosanica | |||||
07.04
16:00
OFK Lugomir
Dragocvet
4
1
|
07.04.2019 16:00 | OFK Lugomir | 4 : 1 | Dragocvet | |||||
07.04
16:00
Levač
Morava 1918
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Levač | 1 : 0 | Morava 1918 | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo (M)
Jastrebac (VŠ)
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Jastrebac (VŠ) | |||||
07.04
16:00
Napredak (D)
Bošnjane
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Napredak (D) | 0 : 0 | Bošnjane | |||||
07.04
16:00
Žitorađa
Jastrebac (B)
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Žitorađa | 2 : 2 | Jastrebac (B) | |||||
07.04
16:00
Juhor
OFK Topličanin
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Juhor | 1 : 2 | OFK Topličanin |
07.04
16:00
Majdanpek
Timok 1919
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Majdanpek | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
07.04
16:00
Moravica
OFK Slatina
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Moravica | 2 : 1 | OFK Slatina | |||||
07.04
16:00
Malošište
Kablovi
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Malošište | 2 : 1 | Kablovi | |||||
07.04
16:00
Naša krila 1936
Orljane
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Naša krila 1936 | 2 : 1 | Orljane | |||||
07.04
16:00
Timočanin
Hajduk Veljko
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Timočanin | 1 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
07.04
16:00
Rudar Alpos
Brodoremont
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Rudar Alpos | 1 : 3 | Brodoremont |
07.04
10:00
Torlak
Leštane
2
0
|
07.04.2019 10:00 | Torlak | 2 : 0 | Leštane | |||||
07.04
16:00
BSK Batajnica
Sopot
3
0
|
07.04.2019 16:00 | BSK Batajnica | 3 : 0 | Sopot | |||||
07.04
10:00
Borac
Komgrap
3
1
|
07.04.2019 10:00 | Borac | 3 : 1 | Komgrap | |||||
07.04
16:00
Budućnost
Sremčica
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | Sremčica |
07.04
16:00
Vojvodina
Banat
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Banat | |||||
07.04
16:00
Rusanda
2. Oktobar
3
3
|
07.04.2019 16:00 | Rusanda | 3 : 3 | 2. Oktobar | |||||
07.04
16:00
Lehel
Mladost (BD)
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Lehel | 2 : 2 | Mladost (BD) | |||||
07.04
16:00
Omladinac FAM
Crvena zvezda (VS)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Omladinac FAM | 1 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
07.04
16:00
Naftagas
Crvena Zvezda (RS)
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Naftagas | 3 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
07.04
16:00
Radnički 1911
Borac
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Radnički 1911 | 3 : 0 | Borac |
07.04
16:00
Hercegovac
ŽAK
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Hercegovac | 2 : 1 | ŽAK | |||||
07.04
16:00
OFK Odžaci
Kula
1
2
|
07.04.2019 16:00 | OFK Odžaci | 1 : 2 | Kula | |||||
07.04
16:00
Stari Grad
Polet (S)
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Stari Grad | 2 : 0 | Polet (S) | |||||
07.04
16:00
Borac 46
Kulpin
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Borac 46 | 3 : 0 | Kulpin | |||||
07.04
16:00
Slavija
Vojvodina (T)
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Slavija | 1 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
07.04
16:00
Budućnost (P)
Krila Krajine
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost (P) | 0 : 0 | Krila Krajine | |||||
07.04
16:00
Lipar
Radnički 1918
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Lipar | 4 : 1 | Radnički 1918 |
07.04
16:00
Borac (M)
Sloboda (DT)
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Borac (M) | 0 : 1 | Sloboda (DT) | |||||
07.04
16:00
Ljukovo
Graničar 1924
7
2
|
07.04.2019 16:00 | Ljukovo | 7 : 2 | Graničar 1924 | |||||
07.04
16:00
Napredak
Donji Petrovci
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Donji Petrovci | |||||
07.04
16:00
Borac (K)
Partizan
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Borac (K) | 0 : 2 | Partizan | |||||
07.04
16:00
Budućnost
Železničar
0
4
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 4 | Železničar | |||||
07.04
16:00
Jadran
Rudar
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Jadran | 2 : 1 | Rudar | |||||
07.04
16:00
Polet (NK)
Kupinovo
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Polet (NK) | 3 : 0 | Kupinovo |
07.04
15:30
Plaskovac
Lokomotiva
4
2
|
07.04.2019 15:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
07.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Vinča
2
0
|
07.04.2019 15:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 0 | Vinča | |||||
07.04
15:30
ŽSK
Trnava
4
2
|
07.04.2019 15:30 | ŽSK | 4 : 2 | Trnava | |||||
07.04
15:30
Mladi rudar 1954
Borac
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Mladi rudar 1954 | 1 : 0 | Borac | |||||
07.04
15:30
Mladost MG
Banja
3
1
|
07.04.2019 15:30 | Mladost MG | 3 : 1 | Banja | |||||
07.04
15:30
Šumadinac (N)
Omladinac
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Šumadinac (N) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
07.04
15:30
Junkovac
BSK
2
2
|
07.04.2019 15:30 | Junkovac | 2 : 2 | BSK |
07.04
10:00
Index
Fruškogorac
2
0
|
07.04.2019 10:00 | Index | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
07.04
16:30
TSK
Šajkaš 1908
5
0
|
07.04.2019 16:30 | TSK | 5 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
07.04
16:30
OFK Sirig
Miletić
6
1
|
07.04.2019 16:30 | OFK Sirig | 6 : 1 | Miletić | |||||
07.04
16:30
Bačka
Omladinac
4
0
|
07.04.2019 16:30 | Bačka | 4 : 0 | Omladinac |
07.04
16:30
Sutjeska
Iskra
1
3
|
07.04.2019 16:30 | Sutjeska | 1 : 3 | Iskra | |||||
07.04
16:30
Senta
Radnički 1905
1
3
|
07.04.2019 16:30 | Senta | 1 : 3 | Radnički 1905 | |||||
07.04
16:30
Proleter (Nj)
Proleter (RS)
3
2
|
07.04.2019 16:30 | Proleter (Nj) | 3 : 2 | Proleter (RS) | |||||
07.04
16:30
Vojvodina
Preporod
9
0
|
07.04.2019 16:30 | Vojvodina | 9 : 0 | Preporod |
07.04
16:00
Javor
Omladinac
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Javor | 2 : 1 | Omladinac | |||||
07.04
16:00
OFK Batinac
Napredak
3
1
|
07.04.2019 16:00 | OFK Batinac | 3 : 1 | Napredak | |||||
07.04
16:00
Resavac
Kušiljevo
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Resavac | 1 : 2 | Kušiljevo | |||||
07.04
16:00
Mladost (S)
Hajduk
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Hajduk | |||||
07.04
16:00
OFK Bratstvo
Kolare
3
0
|
07.04.2019 16:00 | OFK Bratstvo | 3 : 0 | Kolare | |||||
07.04
16:00
Partizan
Mladost (K)
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
07.04
16:00
Juhor
Mladost (D)
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Juhor | 2 : 2 | Mladost (D) |
07.04
16:00
Zmaj
Institut
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Zmaj | 3 : 0 | Institut | |||||
07.04
16:00
Balkan Mirijevo
Crvenka
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | Crvenka | |||||
07.04
16:00
Borac (P)
Rakovica
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Borac (P) | 2 : 1 | Rakovica | |||||
07.04
16:00
Poštar Zvezdara
Šumadinac
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Poštar Zvezdara | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
07.04
16:00
PKB Kovilovo
Atakante
2
3
|
07.04.2019 16:00 | PKB Kovilovo | 2 : 3 | Atakante |
07.04
16:00
Zabrežje
Strelac
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Zabrežje | 1 : 1 | Strelac | |||||
07.04
16:00
Duboko
Borac
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Duboko | 1 : 0 | Borac | |||||
07.04
16:00
Rušanj
Zvezda
2
4
|
07.04.2019 16:00 | Rušanj | 2 : 4 | Zvezda | |||||
07.04
16:00
Šumadija
Mladost (C)
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Šumadija | 1 : 0 | Mladost (C) | |||||
07.04
16:00
Omladinac
Radnički
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Radnički | |||||
07.04
16:00
Lisović
Mladost (B)
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Lisović | 0 : 0 | Mladost (B) |
07.04
16:00
Kosmajac
Kosmaj
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Kosmajac | 0 : 2 | Kosmaj | |||||
07.04
16:00
Boleč
Kovačevac
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Boleč | 3 : 2 | Kovačevac | |||||
07.04
10:00
Selo Mladenovac
Velika Krsna
1
2
|
07.04.2019 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Velika Krsna | |||||
07.04
16:00
Pudarci
Rabrovac
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Pudarci | 0 : 1 | Rabrovac | |||||
07.04
16:00
Šumadija
Vinča
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Šumadija | 2 : 2 | Vinča | |||||
07.04
16:00
Vrčin
Ropočevo
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Vrčin | 4 : 1 | Ropočevo |
07.04
15:30
Zadrugar
Backovac Junajted
6
1
|
07.04.2019 15:30 | Zadrugar | 6 : 1 | Backovac Junajted | |||||
07.04
15:30
Jedinstvo (P)
Rakova
5
0
|
07.04.2019 15:30 | Jedinstvo (P) | 5 : 0 | Rakova | |||||
07.04
15:30
Ozrem
Spartak
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Ozrem | 2 : 1 | Spartak | |||||
07.04
15:30
Napredak
Mladost
1
3
|
07.04.2019 15:30 | Napredak | 1 : 3 | Mladost | |||||
07.04
15:30
Omladinac
Lunjevica
0
0
|
07.04.2019 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Lunjevica | |||||
07.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Ovčar
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Ovčar | |||||
07.04
15:30
Jedinstvo (K)
Slatina
0
0
|
07.04.2019 15:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Slatina |
07.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Radnik
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 1 | Radnik | |||||
07.04
16:00
Gruža
Rudar
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Gruža | 2 : 0 | Rudar | |||||
07.04
16:00
Lasta
Mataruge
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Lasta | 1 : 1 | Mataruge | |||||
07.04
16:00
Napredak
Budućnost
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Budućnost | |||||
07.04
16:00
Popovići Vrnjci
Ibar
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Popovići Vrnjci | 0 : 1 | Ibar | |||||
07.04
16:00
Granit
Proleter
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Granit | 0 : 0 | Proleter | |||||
07.04
16:00
Ribnica
Stubal
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Ribnica | 2 : 0 | Stubal |
07.04
16:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (Ć) | 1 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
07.04
16:00
Mačkovac
Kupci
5
0
|
07.04.2019 16:00 | Mačkovac | 5 : 0 | Kupci | |||||
07.04
16:00
Meševo
Blagotin
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Meševo | 3 : 1 | Blagotin | |||||
07.04
16:00
FUD
Mladost (DK)
3
1
|
07.04.2019 16:00 | FUD | 3 : 1 | Mladost (DK) | |||||
07.04
16:00
Vinogradar
Čitluk
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Čitluk | |||||
07.04
16:00
Donji Kopaonik
Poljoprivrednik
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Donji Kopaonik | 3 : 2 | Poljoprivrednik |
07.04
16:00
Mladi Borac
Duško
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Mladi Borac | 0 : 0 | Duško | |||||
07.04
16:00
Mladost (DD)
Mladost (PR)
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (DD) | 0 : 0 | Mladost (PR) | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga (LŠ)
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo (ŠT)
Sloga (BO)
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (ŠT) | 1 : 3 | Sloga (BO) | |||||
07.04
16:00
Karađorđe
Hajduk Stanko
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Karađorđe | 3 : 2 | Hajduk Stanko |
07.04
16:00
Jedinstvo (V)
Potporanj
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 1 | Potporanj | |||||
07.04
16:00
Spartak 1911
Partizan (G)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Spartak 1911 | 1 : 1 | Partizan (G) | |||||
07.04
16:00
Sloga (BNS)
Borac (St)
1
5
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (BNS) | 1 : 5 | Borac (St) | |||||
07.04
16:00
Polet
Jedinstvo Stević
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Polet | 1 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
07.04
16:00
Crvena zvezda
Jugoslavija
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
07.04
16:00
Vojvodina (S)
Partizan (U)
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Vojvodina (S) | 1 : 2 | Partizan (U) | |||||
07.04
16:00
Dolina
Dunav
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Dolina | 1 : 2 | Dunav | |||||
07.04
16:00
Vulturul
Radnički (B)
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Vulturul | 2 : 1 | Radnički (B) |
07.04
15:30
Đerdap
Rudar 2001
1
3
|
07.04.2019 15:30 | Đerdap | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
07.04
15:30
Obilić
Budućnost
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Obilić | 2 : 1 | Budućnost | |||||
07.04
15:30
Mlava (ML)
Polet (SD)
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Mlava (ML) | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
07.04
15:30
Borac (K)
Rudar (K)
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Rudar (K) | |||||
07.04
15:30
Borac (Ž)
Pomoravlje
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Borac (Ž) | 3 : 2 | Pomoravlje | |||||
07.04
15:30
Trgovački
Omladinac (Š)
3
0
|
07.04.2019 15:30 | Trgovački | 3 : 0 | Omladinac (Š) |
07.04
16:00
Doljevac
Rasovača
1
6
|
07.04.2019 16:00 | Doljevac | 1 : 6 | Rasovača | |||||
07.04
16:00
Radnički 1947
Moravac
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Radnički 1947 | 3 : 0 | Moravac | |||||
07.04
16:00
Padina
Naisus 1977
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Padina | 0 : 2 | Naisus 1977 | |||||
07.04
16:00
Moravac
Palilula
6
5
|
07.04.2019 16:00 | Moravac | 6 : 5 | Palilula | |||||
07.04
16:00
Elid
Crvena zvezda
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Elid | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
07.04
16:00
Zemljoradnik
Napredak 2012
5
1
|
07.04.2019 16:00 | Zemljoradnik | 5 : 1 | Napredak 2012 |
07.04
Proleter 1947
Osipaonica
1
0
|
07.04.2019 | Proleter 1947 | 1 : 0 | Osipaonica | |||||
07.04
Sloga (L)
Plana
0
0
|
07.04.2019 | Sloga (L) | 0 : 0 | Plana | |||||
07.04
Pobeda
Podunavac
4
1
|
07.04.2019 | Pobeda | 4 : 1 | Podunavac | |||||
07.04
Sloga (M)
Mladi radnik
1
0
|
07.04.2019 | Sloga (M) | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
07.04
SASK
Polet
1
0
|
07.04.2019 | SASK | 1 : 0 | Polet | |||||
07.04
Cerovac
Bresje Superior
4
0
|
07.04.2019 | Cerovac | 4 : 0 | Bresje Superior | |||||
07.04
Sloboda
Crvena zvezda
1
0
|
07.04.2019 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena zvezda |
07.04
16:00
Blizna
Radnički (K)
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Blizna | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
07.04
16:00
Nemetali
Sloga
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Nemetali | 2 : 0 | Sloga |
07.04
14:30
Tulari
ZSK
1
0
|
07.04.2019 14:30 | Tulari | 1 : 0 | ZSK | |||||
07.04
14:30
Tešnjar
Tvrdojevac
0
1
|
07.04.2019 14:30 | Tešnjar | 0 : 1 | Tvrdojevac | |||||
07.04
14:30
Kolubara 2
Pepeljevac
2
1
|
07.04.2019 14:30 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
07.04
14:30
Ribnikar
Sovljak
0
0
|
07.04.2019 14:30 | Ribnikar | 0 : 0 | Sovljak | |||||
07.04
14:30
Mladost
Trlić
2
0
|
07.04.2019 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Trlić |
07.04
16:00
Šumadija 1934
Sloga (D)
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Šumadija 1934 | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
07.04
16:00
OFK Bagremar
Šumadinac (KG)
0
2
|
07.04.2019 16:00 | OFK Bagremar | 0 : 2 | Šumadinac (KG) | |||||
07.04
16:00
Mladost (P)
Pobeda 1926
1
4
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (P) | 1 : 4 | Pobeda 1926 | |||||
07.04
16:00
Erdoglija 1931
Korićani
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Erdoglija 1931 | 0 : 3 | Korićani | |||||
07.04
16:00
Srbija
Jadran
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Srbija | 1 : 0 | Jadran | |||||
07.04
16:00
Budućnost
Borac (D)
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Borac (D) | |||||
07.04
16:00
Slavija
Sloboda
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Slavija | 1 : 2 | Sloboda |
07.04
15:30
Prvi partizan
Crnokosa
0
4
|
07.04.2019 15:30 | Prvi partizan | 0 : 4 | Crnokosa | |||||
07.04
15:30
Lauš
Jedinstvo
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Lauš | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.04
15:30
Savinac
Perućac
1
5
|
07.04.2019 15:30 | Savinac | 1 : 5 | Perućac | |||||
07.04
15:30
Lazarica
Višesava
0
7
|
07.04.2019 15:30 | Lazarica | 0 : 7 | Višesava | |||||
07.04
11:00
Ariljska rampa
Jasen
0
1
|
07.04.2019 11:00 | Ariljska rampa | 0 : 1 | Jasen | |||||
07.04
15:30
Omladinac
Polet
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Polet |
07.04
16:00
Vučje
OFK Morava
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Vučje | 2 : 1 | OFK Morava | |||||
07.04
16:00
Šumadija
Kumarevo 65
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Šumadija | 3 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
07.04
16:00
Železničar
Umac
3
3
|
07.04.2019 16:00 | Železničar | 3 : 3 | Umac | |||||
07.04
16:00
Sloga
Bobište
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Bobište | |||||
07.04
16:00
Mladi borac
Čekmin
2
3
|
07.04.2019 16:00 | Mladi borac | 2 : 3 | Čekmin | |||||
07.04
16:00
Zloćudovo
Progres
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Zloćudovo | 3 : 1 | Progres | |||||
07.04
16:00
Mladost 1959
OFK Brza
4
3
|
07.04.2019 16:00 | Mladost 1959 | 4 : 3 | OFK Brza |
07.04
16:00
OFK 019
OFK Rtanj
3
0
|
07.04.2019 16:00 | OFK 019 | 3 : 0 | OFK Rtanj | |||||
07.04
16:00
Graničar
OFK Knjaz
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Graničar | 4 : 0 | OFK Knjaz | |||||
07.04
16:00
Osnić
Ozren
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Osnić | 4 : 1 | Ozren | |||||
07.04
16:00
Kosovo
Midžor (K)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Kosovo | 1 : 1 | Midžor (K) | |||||
07.04
16:00
Trebič
Sloga (M)
7
1
|
07.04.2019 16:00 | Trebič | 7 : 1 | Sloga (M) | |||||
07.04
16:00
Radnički 1946
Bučje Podvis
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Radnički 1946 | 2 : 0 | Bučje Podvis |
07.04
15:30
Dragoš
Senjak
1
7
|
07.04.2019 15:30 | Dragoš | 1 : 7 | Senjak | |||||
07.04
15:30
Sloga
Spartak
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Spartak | |||||
07.04
15:30
Padež
Vladimir Durković
0
3
|
07.04.2019 15:30 | Padež | 0 : 3 | Vladimir Durković |
07.04
16:00
Jedinstvo (GM)
Sloboda
2
3
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 3 | Sloboda | |||||
07.04
16:00
Omladinac (GK)
Mladost (DK)
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Omladinac (GK) | 4 : 0 | Mladost (DK) | |||||
07.04
16:00
Stevan Nešticki
Palilulac
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Stevan Nešticki | 2 : 0 | Palilulac | |||||
07.04
16:00
Vulkan 1963
Mladost (L)
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Vulkan 1963 | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
07.04
16:00
Proleter
Vrtište
1
4
|
07.04.2019 16:00 | Proleter | 1 : 4 | Vrtište | |||||
07.04
16:00
Budućnost
Čegar 2013
3
4
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 4 | Čegar 2013 | |||||
07.04
16:00
Rudar
Morava
6
5
|
07.04.2019 16:00 | Rudar | 6 : 5 | Morava |
07.04
15:30
Vihor
Levosoje
3
0
|
07.04.2019 15:30 | Vihor | 3 : 0 | Levosoje | |||||
07.04
15:30
OFK Alakince
Mladost
4
1
|
07.04.2019 15:30 | OFK Alakince | 4 : 1 | Mladost | |||||
07.04
15:30
Trešnjevka
Pavlovac
1
6
|
07.04.2019 15:30 | Trešnjevka | 1 : 6 | Pavlovac | |||||
07.04
15:30
FSU Južna pruga
Lugina
3
1
|
07.04.2019 15:30 | FSU Južna pruga | 3 : 1 | Lugina |
07.04
14:30
Gunjevac
Joševa
0
1
|
07.04.2019 14:30 | Gunjevac | 0 : 1 | Joševa | |||||
07.04
14:30
Pambukovica
Polet (DL)
3
5
|
07.04.2019 14:30 | Pambukovica | 3 : 5 | Polet (DL) | |||||
07.04
14:30
Dimitrije Tucović
Čučuge
1
0
|
07.04.2019 14:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Čučuge | |||||
07.04
14:30
Mladost
Šarbane
2
1
|
07.04.2019 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Šarbane |
07.04
16:00
Jedinstvo
Rojkovac
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Rojkovac | |||||
07.04
11:00
Pobednik
Posavina
0
0
|
07.04.2019 11:00 | Pobednik | 0 : 0 | Posavina | |||||
07.04
16:00
Polet
Sloga
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Polet | 0 : 1 | Sloga | |||||
07.04
16:00
Rvati
Krtinska
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Rvati | 1 : 2 | Krtinska | |||||
07.04
16:00
Belo Polje
Borac
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Belo Polje | 1 : 0 | Borac |
07.04
16:30
Bačka
Čenej
5
0
|
07.04.2019 16:30 | Bačka | 5 : 0 | Čenej | |||||
07.04
16:30
Dinamo
Hajduk
1
1
|
07.04.2019 16:30 | Dinamo | 1 : 1 | Hajduk | |||||
07.04
16:30
Susek
Moskva
3
0
|
07.04.2019 16:30 | Susek | 3 : 0 | Moskva |
07.04
16:00
Janošik
Budućnost (A)
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Janošik | 1 : 3 | Budućnost (A) | |||||
07.04
16:00
Hajdučica
Ratar
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Hajdučica | 1 : 0 | Ratar | |||||
07.04
16:00
Karaš (K)
Vinogradar
5
0
|
07.04.2019 16:00 | Karaš (K) | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
07.04
16:00
Sloga (M)
Borac (VG)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Borac (VG) | |||||
07.04
16:00
Ševac
Borac (VS)
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Ševac | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
07.04
16:00
Karaš (J)
Dobrica
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Karaš (J) | 2 : 1 | Dobrica |
07.04
16:00
Sloga (L)
Gradina
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (L) | 0 : 1 | Gradina | |||||
07.04
16:00
Kamenorezac 76
14. Oktobar
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Kamenorezac 76 | 0 : 1 | 14. Oktobar | |||||
07.04
16:00
Velika Drenova
Ušće
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Velika Drenova | 3 : 2 | Ušće | |||||
07.04
16:00
Trudbenik
Stari Trstenik
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Stari Trstenik | |||||
07.04
16:00
Borac
Mladost
0
4
|
07.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 4 | Mladost | |||||
07.04
16:00
Rubin
Omladinac
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Rubin | 1 : 1 | Omladinac | |||||
07.04
16:00
Beli Orlovi
Polet 57
5
0
|
07.04.2019 16:00 | Beli Orlovi | 5 : 0 | Polet 57 |
07.04
16:00
Partizan
Ursule
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Ursule | |||||
07.04
16:00
Sloga
Jedinstvo (D)
5
4
|
07.04.2019 16:00 | Sloga | 5 : 4 | Jedinstvo (D) | |||||
07.04
16:00
Morava
Šumadinac
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Morava | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
07.04
16:00
Blagotin
Morava
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Blagotin | 0 : 1 | Morava | |||||
07.04
16:00
Osaonica
Šantarovac
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Osaonica | 3 : 1 | Šantarovac |
07.04
16:00
Mladost (GM)
Rudar (SR)
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (GM) | 2 : 1 | Rudar (SR) | |||||
07.04
16:00
15. Avgust 1950
Borac 1805
2
2
|
07.04.2019 16:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 2 | Borac 1805 | |||||
07.04
16:00
Istok 63
Omladinski
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Omladinski | |||||
07.04
16:00
Moravac 2015
Budućnost
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Moravac 2015 | 2 : 1 | Budućnost |
07.04
16:00
OFK Gradnulica
Mladost
2
1
|
07.04.2019 16:00 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | Mladost |
07.04
14:30
Milenko Pavlović
Žabari
1
1
|
07.04.2019 14:30 | Milenko Pavlović | 1 : 1 | Žabari | |||||
07.04
14:30
Komanice
Jadar 2013
8
0
|
07.04.2019 14:30 | Komanice | 8 : 0 | Jadar 2013 | |||||
07.04
14:30
Rakac Stave
Mladost (VK)
4
1
|
07.04.2019 14:30 | Rakac Stave | 4 : 1 | Mladost (VK) | |||||
07.04
14:30
Rajac
Polet
3
3
|
07.04.2019 14:30 | Rajac | 3 : 3 | Polet | |||||
07.04
14:30
Lukavac
Popadić
2
2
|
07.04.2019 14:30 | Lukavac | 2 : 2 | Popadić | |||||
07.04
14:30
Borac
Mladost (L)
1
5
|
07.04.2019 14:30 | Borac | 1 : 5 | Mladost (L) |
07.04
11:00
Mladi Proleter
13. Maj
0
6
|
07.04.2019 11:00 | Mladi Proleter | 0 : 6 | 13. Maj | |||||
07.04
16:00
Busije
Novi Beograd
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Busije | 0 : 1 | Novi Beograd | |||||
07.04
10:00
Rekreativo 011
BUSK
1
2
|
07.04.2019 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | BUSK | |||||
07.04
16:00
Umka
Posavac Tišma
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Umka | 3 : 0 | Posavac Tišma |
07.04
16:00
Minel
Avala
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Minel | 1 : 1 | Avala | |||||
07.04
16:00
Zuce
Siti Sport Klub
5
3
|
07.04.2019 16:00 | Zuce | 5 : 3 | Siti Sport Klub | |||||
07.04
13:00
Pionir
Heroj Polet
0
3
|
07.04.2019 13:00 | Pionir | 0 : 3 | Heroj Polet | |||||
07.04
16:00
Sveti Stefan
Lepušnica
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Sveti Stefan | 1 : 2 | Lepušnica | |||||
07.04
16:00
Poštar
Pinosava
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Poštar | 2 : 1 | Pinosava |
07.04
16:00
OFK Bikić
Mladost
3
0
|
07.04.2019 16:00 | OFK Bikić | 3 : 0 | Mladost | |||||
07.04
16:00
Krušedol
Fruška Gora
3
3
|
07.04.2019 16:00 | Krušedol | 3 : 3 | Fruška Gora | |||||
07.04
16:00
Hajduk
Šumar
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Hajduk | 0 : 0 | Šumar | |||||
07.04
16:00
Napredak
Obilić 1993
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Obilić 1993 | |||||
07.04
16:00
BSK
Mitros
1
0
|
07.04.2019 16:00 | BSK | 1 : 0 | Mitros | |||||
07.04
16:00
Sloga (Č)
Fruškogorac
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (Č) | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
07.04
16:00
Donji Srem 2015
OFK Zeka Buljubaša
6
0
|
07.04.2019 16:00 | Donji Srem 2015 | 6 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
07.04
16:00
Sloga (V)
Graničar
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (V) | 1 : 1 | Graničar |
07.04
12:00
Rudar 2012
Mladost (G)
1
2
|
07.04.2019 12:00 | Rudar 2012 | 1 : 2 | Mladost (G) | |||||
07.04
14:00
Popović
Vis
3
3
|
07.04.2019 14:00 | Popović | 3 : 3 | Vis | |||||
07.04
12:30
Stojnik
OFK Slatina
4
0
|
07.04.2019 12:30 | Stojnik | 4 : 0 | OFK Slatina | |||||
07.04
16:30
Mladost (MI)
OFK Rogača
4
1
|
07.04.2019 16:30 | Mladost (MI) | 4 : 1 | OFK Rogača |
07.04
16:00
Partizan
Lazac
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Lazac | |||||
07.04
16:00
Tavnik
Borac (A)
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Tavnik | 4 : 1 | Borac (A) | |||||
07.04
11:00
Metalac
Jedinstvo (D)
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Metalac | 0 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
07.04
16:00
Mineral 2015
Mlada krila
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Mineral 2015 | 1 : 2 | Mlada krila | |||||
07.04
16:00
Progorelica
Jovo Kursula
1
5
|
07.04.2019 16:00 | Progorelica | 1 : 5 | Jovo Kursula | |||||
07.04
16:00
Borac (V)
Zvezda
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Zvezda |
07.04
15:30
Badnjevac
Sloga (Z)
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Badnjevac | 1 : 0 | Sloga (Z) | |||||
07.04
15:30
Partizan
Omladinac-Šumadinac
3
1
|
07.04.2019 15:30 | Partizan | 3 : 1 | Omladinac-Šumadinac | |||||
07.04
15:30
Mladost (R)
BSK
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | BSK | |||||
07.04
11:00
Karađorđe (V)
Karađorđe 2013 (Viš)
4
2
|
07.04.2019 11:00 | Karađorđe (V) | 4 : 2 | Karađorđe 2013 (Viš) |
07.04
16:00
Guncate
Beljina
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Guncate | 3 : 2 | Beljina | |||||
07.04
16:00
Barajevo
Veliki Borak
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Barajevo | 2 : 0 | Veliki Borak |
07.04
16:00
Terekves
Proleter
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Terekves | 1 : 0 | Proleter | |||||
07.04
16:00
Bega
1.Oktobar
0
5
|
07.04.2019 16:00 | Bega | 0 : 5 | 1.Oktobar | |||||
07.04
16:00
Omladinac
Napredak (BT)
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Napredak (BT) | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo
Roham
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Roham | |||||
07.04
16:00
Vojvodina
Napredak (Č)
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Napredak (Č) |
07.04
16:00
Milan Orlić
Velika Reka
5
1
|
07.04.2019 16:00 | Milan Orlić | 5 : 1 | Velika Reka | |||||
07.04
16:00
Jadar (ST)
7. Juli
3
5
|
07.04.2019 16:00 | Jadar (ST) | 3 : 5 | 7. Juli | |||||
07.04
16:00
Antimon
Prva Iskra
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Antimon | 2 : 0 | Prva Iskra | |||||
07.04
16:00
Sloga
Mladost
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost | |||||
07.04
16:00
Vidojevica
Borac
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Vidojevica | 2 : 0 | Borac | |||||
07.04
16:00
Rudar
Jadar 1961 (GD)
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Jadar 1961 (GD) | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo
Azbukovica
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Azbukovica |
07.04
15:30
Kopljari
Vrbica
2
2
|
07.04.2019 15:30 | Kopljari | 2 : 2 | Vrbica | |||||
07.04
11:00
Brezovac
Šumadinac (S)
2
2
|
07.04.2019 11:00 | Brezovac | 2 : 2 | Šumadinac (S) | |||||
07.04
15:30
Trešnjevica
Borac
1
1
|
07.04.2019 15:30 | Trešnjevica | 1 : 1 | Borac | |||||
07.04
15:30
Jasenica
Šamot
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Jasenica | 3 : 2 | Šamot | |||||
07.04
15:30
Sloga
Ranilović
4
0
|
07.04.2019 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Ranilović | |||||
07.04
15:30
Mladost (J)
B 2000
4
1
|
07.04.2019 15:30 | Mladost (J) | 4 : 1 | B 2000 | |||||
07.04
15:30
Radoje Domanović
Kralj Petar I
5
1
|
07.04.2019 15:30 | Radoje Domanović | 5 : 1 | Kralj Petar I |
07.04
16:00
Radnički
Milanovo
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Radnički | 1 : 0 | Milanovo | |||||
07.04
16:00
Plantaža
Radnik Sušica
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Plantaža | 3 : 1 | Radnik Sušica | |||||
07.04
16:00
Gradac
Veliko Trnjane
4
1
|
07.04.2019 16:00 | Gradac | 4 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
07.04
11:00
Lemind 1953
Real
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 2 | Real | |||||
07.04
16:00
Marjan MB
Moravac
0
6
|
07.04.2019 16:00 | Marjan MB | 0 : 6 | Moravac | |||||
07.04
16:00
Mladost (B)
Todorovce
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Mladost (B) | 1 : 3 | Todorovce | |||||
07.04
16:00
BSK
Bratstvo
5
2
|
07.04.2019 16:00 | BSK | 5 : 2 | Bratstvo |
07.04
16:00
Drina
Budućnost (PD)
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Drina | 3 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
07.04
16:00
Budućnost 1929 (ZM)
Napredak
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 4 : 0 | Napredak | |||||
07.04
16:00
Gorki
Milicionar
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Gorki | 3 : 1 | Milicionar | |||||
07.04
16:00
Zadrugar
Premijer
3
3
|
07.04.2019 16:00 | Zadrugar | 3 : 3 | Premijer |
07.04
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost
1
4
|
07.04.2019 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 4 | Mladost | |||||
07.04
16:00
Vlašić
Dobrava
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Vlašić | 3 : 2 | Dobrava | |||||
07.04
16:00
Pričinović
Rankovac
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Pričinović | 1 : 1 | Rankovac | |||||
07.04
16:00
Sloga (KR)
Trešnjevka
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (KR) | 3 : 0 | Trešnjevka | |||||
07.04
16:00
Sloga (MA)
Šipurske livade
0
4
|
07.04.2019 16:00 | Sloga (MA) | 0 : 4 | Šipurske livade |
07.04
16:30
Hajduk
AFK
1
4
|
07.04.2019 16:30 | Hajduk | 1 : 4 | AFK | |||||
07.04
16:30
Jedinstvo (SK)
Horgoš 1911
1
0
|
07.04.2019 16:30 | Jedinstvo (SK) | 1 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
07.04
16:30
Potisje
Jadran
4
0
|
07.04.2019 16:30 | Potisje | 4 : 0 | Jadran | |||||
07.04
16:30
Tisa
Čoka
0
0
|
07.04.2019 16:30 | Tisa | 0 : 0 | Čoka | |||||
07.04
16:30
Slavija
Tromedja
4
0
|
07.04.2019 16:30 | Slavija | 4 : 0 | Tromedja | |||||
07.04
16:30
Bačka
Jedinstvo (M)
3
0
|
07.04.2019 16:30 | Bačka | 3 : 0 | Jedinstvo (M) |
07.04
17:00
Maglić
Borac
5
0
|
07.04.2019 17:00 | Maglić | 5 : 0 | Borac | |||||
07.04
17:00
Sloga
Bačka (D)
1
2
|
07.04.2019 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Bačka (D) | |||||
07.04
17:00
Budućnost
Bački Hajduk
4
0
|
07.04.2019 17:00 | Budućnost | 4 : 0 | Bački Hajduk | |||||
07.04
17:00
Naša Zvezda
Slavija
10
0
|
07.04.2019 17:00 | Naša Zvezda | 10 : 0 | Slavija | |||||
07.04
17:00
Krivanj
Mladost
4
0
|
07.04.2019 17:00 | Krivanj | 4 : 0 | Mladost |
07.04
15:30
Polet (V)
Sloga (M)
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Polet (V) | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
07.04
15:30
Žika Marković Uča
Polet (B)
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Žika Marković Uča | 3 : 2 | Polet (B) | |||||
07.04
15:30
Desine
Stig 1955
4
3
|
07.04.2019 15:30 | Desine | 4 : 3 | Stig 1955 | |||||
07.04
15:30
Sloga (L)
Vihor
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Sloga (L) | 1 : 0 | Vihor | |||||
07.04
15:30
Dizel
Mladost (B)
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Dizel | 3 : 2 | Mladost (B) | |||||
07.04
15:30
Napredak 1934
Sirakovo
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Sirakovo | |||||
07.04
15:30
Napredak (P)
Žitkovica 2017
0
2
|
07.04.2019 15:30 | Napredak (P) | 0 : 2 | Žitkovica 2017 |
07.04
15:30
Bata Bulić
Omladinac (B)
0
2
|
07.04.2019 15:30 | Bata Bulić | 0 : 2 | Omladinac (B) | |||||
07.04
15:30
Zadrugar (T)
Napredak (S)
2
2
|
07.04.2019 15:30 | Zadrugar (T) | 2 : 2 | Napredak (S) | |||||
07.04
15:30
BSK
Sloga 1952
2
0
|
07.04.2019 15:30 | BSK | 2 : 0 | Sloga 1952 | |||||
07.04
15:30
Radnički (K)
Manastirica
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Radnički (K) | 2 : 1 | Manastirica | |||||
07.04
15:30
Napredak 1936
Jasenovac
2
0
|
07.04.2019 15:30 | Napredak 1936 | 2 : 0 | Jasenovac |
07.04
16:00
Mladost Radost
Pobeda
7
0
|
07.04.2019 16:00 | Mladost Radost | 7 : 0 | Pobeda | |||||
07.04
16:00
Obilić
Tomislavci
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Obilić | 2 : 1 | Tomislavci | |||||
07.04
16:00
Eđšeg
Mladost (R)
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Eđšeg | 4 : 0 | Mladost (R) |
07.04
16:00
Polet
Vreoci
2
3
|
07.04.2019 16:00 | Polet | 2 : 3 | Vreoci |
07.04
16:00
Pontes
Kladušnica
0
5
|
07.04.2019 16:00 | Pontes | 0 : 5 | Kladušnica | |||||
07.04
16:00
Mala Vrbica
Milutinovac
5
0
|
07.04.2019 16:00 | Mala Vrbica | 5 : 0 | Milutinovac | |||||
07.04
16:00
Koča Andjelković
Omladinac
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Koča Andjelković | 1 : 1 | Omladinac | |||||
07.04
16:00
Lokomotiva
Egeta
3
5
|
07.04.2019 16:00 | Lokomotiva | 3 : 5 | Egeta |
07.04
16:00
Borac
Ivanča
1
4
|
07.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 4 | Ivanča | |||||
07.04
16:00
Šepšin
Omladinac
8
1
|
07.04.2019 16:00 | Šepšin | 8 : 1 | Omladinac | |||||
07.04
16:00
Napredak
Sloga
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Napredak | 3 : 2 | Sloga | |||||
07.04
16:00
OFK Student
Markovac
4
0
|
07.04.2019 16:00 | OFK Student | 4 : 0 | Markovac |
07.04
16:00
Budućnost
Stari Tamiš
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Stari Tamiš | |||||
07.04
16:00
Proleter
Omladinac
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Omladinac | |||||
07.04
16:00
BSK Bavanište
Borac
3
1
|
07.04.2019 16:00 | BSK Bavanište | 3 : 1 | Borac | |||||
07.04
16:00
Dolovo
Kolonija
5
1
|
07.04.2019 16:00 | Dolovo | 5 : 1 | Kolonija | |||||
07.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo |
07.04
16:00
Mundial
Polet
2
5
|
07.04.2019 16:00 | Mundial | 2 : 5 | Polet | |||||
07.04
16:00
Vojlovica 2018
Slavia
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Vojlovica 2018 | 0 : 3 | Slavia | |||||
07.04
16:00
Pobeda
Omladinac 1927
0
0
|
07.04.2019 16:00 | Pobeda | 0 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
07.04
16:00
Unirea
Glogonj
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Unirea | 1 : 1 | Glogonj |
07.04
Budućnost
Planinac
0
2
|
07.04.2019 | Budućnost | 0 : 2 | Planinac | |||||
07.04
Morava (K)
Mladost (A)
1
0
|
07.04.2019 | Morava (K) | 1 : 0 | Mladost (A) | |||||
07.04
BIP
Vujan
4
0
|
07.04.2019 | BIP | 4 : 0 | Vujan | |||||
07.04
Malba
Mršinci
0
2
|
07.04.2019 | Malba | 0 : 2 | Mršinci |
07.04
15:30
Petrijevac
7. Juli
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Petrijevac | 2 : 1 | 7. Juli | |||||
07.04
15:30
Lunjevac
Badljevica
0
1
|
07.04.2019 15:30 | Lunjevac | 0 : 1 | Badljevica | |||||
07.04
15:30
Drugovac
Omladinac
1
1
|
07.04.2019 15:30 | Drugovac | 1 : 1 | Omladinac |
07.04
15:30
Vrbovac
Budućnost
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Vrbovac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
07.04
15:30
Vučak
Zeppelin 026
1
0
|
07.04.2019 15:30 | Vučak | 1 : 0 | Zeppelin 026 | |||||
07.04
15:30
Skobalj
Stari Hrast 2018
2
6
|
07.04.2019 15:30 | Skobalj | 2 : 6 | Stari Hrast 2018 | |||||
07.04
15:30
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
0
9
|
07.04.2019 15:30 | OFK Slavija | 0 : 9 | Hajduk Veljko 1934 |
07.04
15:30
Veliki Suvodol
Nišavac
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Veliki Suvodol | 2 : 1 | Nišavac | |||||
07.04
15:30
Temac
Napredak
0
3
|
07.04.2019 15:30 | Temac | 0 : 3 | Napredak | |||||
07.04
15:30
Jerma
Rongo Siti
5
1
|
07.04.2019 15:30 | Jerma | 5 : 1 | Rongo Siti |
07.04
16:00
Mladost
Omladinac (B)
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Omladinac (B) | |||||
07.04
16:00
Omladinac (D)
Zadrugar
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
07.04
16:00
Terekveš
Kordun
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Terekveš | 0 : 2 | Kordun | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo
OFK Šikara
5
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Šikara | |||||
07.04
16:00
Dunav
Aleksa Šantić
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Dunav | 1 : 2 | Aleksa Šantić |
07.04
11:00
Ratar
Pobeda 1976
2
1
|
07.04.2019 11:00 | Ratar | 2 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
07.04
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Sloga | |||||
07.04
11:00
Polet (V)
OFK Draževac
1
1
|
07.04.2019 11:00 | Polet (V) | 1 : 1 | OFK Draževac | |||||
07.04
16:30
OFK Rutevac 1908
Borac
11
0
|
07.04.2019 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 11 : 0 | Borac |
07.04
16:30
Čantavir
Hajduk
0
1
|
07.04.2019 16:30 | Čantavir | 0 : 1 | Hajduk | |||||
07.04
16:30
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
2
0
|
07.04.2019 16:30 | Elektrovojvodina | 2 : 0 | Udarnik Višnjevac | |||||
07.04
16:30
Palić
Lokomotiva
0
1
|
07.04.2019 16:30 | Palić | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.04
16:30
Solid
OFK Mala Bosna 2015
1
3
|
07.04.2019 16:30 | Solid | 1 : 3 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
07.04
16:30
Žednik
Bikovo
2
1
|
07.04.2019 16:30 | Žednik | 2 : 1 | Bikovo |
07.04
15:30
Takovski Ustanak
Donja Vrbava
0
4
|
07.04.2019 15:30 | Takovski Ustanak | 0 : 4 | Donja Vrbava | |||||
07.04
15:30
Velereč 94
Šilopaj
4
0
|
07.04.2019 15:30 | Velereč 94 | 4 : 0 | Šilopaj | |||||
07.04
15:30
Šumadija
Ozremica
3
2
|
07.04.2019 15:30 | Šumadija | 3 : 2 | Ozremica | |||||
07.04
15:30
Brezak
Jablanica
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Brezak | 1 : 2 | Jablanica | |||||
07.04
15:30
Omladinac
FC Stella Rossa
2
4
|
07.04.2019 15:30 | Omladinac | 2 : 4 | FC Stella Rossa |
07.04
16:00
Jelica
Voćar
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Jelica | 1 : 0 | Voćar | |||||
07.04
16:00
Radnički
Sloga
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Radnički | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.04
16:00
Brezova
Prilike
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Brezova | 2 : 0 | Prilike | |||||
07.04
16:00
Gradina
Vrelo
1
4
|
07.04.2019 16:00 | Gradina | 1 : 4 | Vrelo |
07.04
Čarapan
Konjuh
2
6
|
07.04.2019 | Čarapan | 2 : 6 | Konjuh | |||||
07.04
Bukovica
Kapidžija
0
8
|
07.04.2019 | Bukovica | 0 : 8 | Kapidžija | |||||
07.04
Zdravinje
Naupare
4
3
|
07.04.2019 | Zdravinje | 4 : 3 | Naupare | |||||
07.04
Rasina
Mladost VPD
0
1
|
07.04.2019 | Rasina | 0 : 1 | Mladost VPD | |||||
07.04
Gornji Stepoš
Borac
1
0
|
07.04.2019 | Gornji Stepoš | 1 : 0 | Borac | |||||
07.04
Sebečevac
Žabare
2
0
|
07.04.2019 | Sebečevac | 2 : 0 | Žabare | |||||
07.04
Mudrakovac
Modrica
2
3
|
07.04.2019 | Mudrakovac | 2 : 3 | Modrica |
07.04
16:00
Jedinstvo
Sloga
4
5
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 4 : 5 | Sloga | |||||
07.04
16:00
Rtanj
Hajduk
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Rtanj | 2 : 2 | Hajduk |
07.04
16:00
Zastava
Seljak
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Zastava | 1 : 2 | Seljak | |||||
07.04
16:00
Divostin
Sloga Lužnice 2016
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Divostin | 2 : 2 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
07.04
16:00
Košutnjak
OFK Žeželj
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Košutnjak | 1 : 2 | OFK Žeželj | |||||
07.04
16:00
Kolonija
Vinogradi DB
5
0
|
07.04.2019 16:00 | Kolonija | 5 : 0 | Vinogradi DB |
07.04
16:00
Borac
Avijatičar
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Avijatičar | |||||
07.04
16:00
Napredak
Plavi Tok
2
0
|
07.04.2019 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Plavi Tok | |||||
07.04
13:00
Duškovci
Bakionica
2
4
|
07.04.2019 13:00 | Duškovci | 2 : 4 | Bakionica | |||||
07.04
11:00
Trešnjica
Dobrinjac
3
1
|
07.04.2019 11:00 | Trešnjica | 3 : 1 | Dobrinjac | |||||
07.04
16:00
Gorobilje
Glumač
0
2
|
07.04.2019 16:00 | Gorobilje | 0 : 2 | Glumač |
07.04
11:00
Dragojevac
Mladost 2013
3
0
|
07.04.2019 11:00 | Dragojevac | 3 : 0 | Mladost 2013 | |||||
07.04
11:00
Verko
Mladost (Z)
4
1
|
07.04.2019 11:00 | Verko | 4 : 1 | Mladost (Z) | |||||
07.04
11:00
Petrovac 74
Hajduk
3
0
|
07.04.2019 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Hajduk | |||||
07.04
11:00
Torpedo
Belpos
0
0
|
07.04.2019 11:00 | Torpedo | 0 : 0 | Belpos |
07.04
16:00
Zlatica
KSK Konak 1926
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Zlatica | 3 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
07.04
16:00
Tisa 1933
Partizan
4
0
|
07.04.2019 16:00 | Tisa 1933 | 4 : 0 | Partizan | |||||
07.04
16:00
Sloga
Borac
2
6
|
07.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 6 | Borac |
07.04
16:30
Donja Mutnica
Heroj
2
1
|
07.04.2019 16:30 | Donja Mutnica | 2 : 1 | Heroj | |||||
07.04
16:30
Sloga
Radnik
3
0
|
07.04.2019 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Radnik | |||||
07.04
16:30
Popovac
Jedinstvo
2
1
|
07.04.2019 16:30 | Popovac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.04
16:30
Šumadija
Napredak
0
0
|
07.04.2019 16:30 | Šumadija | 0 : 0 | Napredak | |||||
07.04
16:30
BSK Buljane
OFK Juhor 2016
2
2
|
07.04.2019 16:30 | BSK Buljane | 2 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
07.04
16:30
Razvitak
Budućnost
1
1
|
07.04.2019 16:30 | Razvitak | 1 : 1 | Budućnost |
07.04
11:00
Miločajac
Milakovac 2018
3
0
|
07.04.2019 11:00 | Miločajac | 3 : 0 | Milakovac 2018 | |||||
07.04
16:30
Braća Vuković
Magnohrom
2
0
|
07.04.2019 16:30 | Braća Vuković | 2 : 0 | Magnohrom | |||||
07.04
16:30
Šumadija
Zgodačica
1
2
|
07.04.2019 16:30 | Šumadija | 1 : 2 | Zgodačica | |||||
07.04
16:30
Stara Čaršija
Mladost 1925
1
4
|
07.04.2019 16:30 | Stara Čaršija | 1 : 4 | Mladost 1925 |
07.04
11:00
ŠFU Derbi 2016
Turekovac
0
2
|
07.04.2019 11:00 | ŠFU Derbi 2016 | 0 : 2 | Turekovac | |||||
07.04
11:00
FSU Borac 2018
Jašunja
5
0
|
07.04.2019 11:00 | FSU Borac 2018 | 5 : 0 | Jašunja | |||||
07.04
11:00
Atletiko
Veternica
1
4
|
07.04.2019 11:00 | Atletiko | 1 : 4 | Veternica |
07.04
11:00
OFK Jelen
OFK Varna
6
0
|
07.04.2019 11:00 | OFK Jelen | 6 : 0 | OFK Varna | |||||
07.04
11:00
Cerić
Korman
3
0
|
07.04.2019 11:00 | Cerić | 3 : 0 | Korman | |||||
07.04
11:00
Jedinstvo
Borac BTG
0
3
|
07.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac BTG | |||||
07.04
11:00
Mladost Slatina
Zablaće
4
2
|
07.04.2019 11:00 | Mladost Slatina | 4 : 2 | Zablaće | |||||
07.04
11:00
Rudar
Volujac
2
2
|
07.04.2019 11:00 | Rudar | 2 : 2 | Volujac | |||||
07.04
11:00
Galeb
Žabar
7
0
|
07.04.2019 11:00 | Galeb | 7 : 0 | Žabar | |||||
07.04
11:00
Bojić
Mladost Svileuva
1
4
|
07.04.2019 11:00 | Bojić | 1 : 4 | Mladost Svileuva |
07.04
16:00
OFK Burovo
20. Oktobar
3
4
|
07.04.2019 16:00 | OFK Burovo | 3 : 4 | 20. Oktobar |
07.04
GFK Tabane
Dražmirovac
0
3
|
07.04.2019 | GFK Tabane | 0 : 3 | Dražmirovac | |||||
07.04
Sloboda
Napredak
3
0
|
07.04.2019 | Sloboda | 3 : 0 | Napredak | |||||
07.04
Dobra Voda
Crni Vrh
0
3
|
07.04.2019 | Dobra Voda | 0 : 3 | Crni Vrh | |||||
07.04
Mladost
Belica
2
2
|
07.04.2019 | Mladost | 2 : 2 | Belica |
07.04
15:30
Batovac
Morava 1932
3
1
|
07.04.2019 15:30 | Batovac | 3 : 1 | Morava 1932 | |||||
07.04
15:30
Sopot
BSK 1931
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Sopot | 2 : 1 | BSK 1931 | |||||
07.04
15:30
Moravac 1933
Proleter 1932
0
3
|
07.04.2019 15:30 | Moravac 1933 | 0 : 3 | Proleter 1932 | |||||
07.04
15:30
Sloga (Ć)
Ljubičevo
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | Ljubičevo |
07.04
15:30
Pobeda (SK)
Vojvoda Milenko
7
0
|
07.04.2019 15:30 | Pobeda (SK) | 7 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
07.04
15:30
Sloga (D)
Beli Orao
1
2
|
07.04.2019 15:30 | Sloga (D) | 1 : 2 | Beli Orao | |||||
07.04
15:30
Zemljoradnik
Sloga 1936
0
1
|
07.04.2019 15:30 | Zemljoradnik | 0 : 1 | Sloga 1936 | |||||
07.04
15:30
Napredak (B)
Mlava (B)
0
4
|
07.04.2019 15:30 | Napredak (B) | 0 : 4 | Mlava (B) |
07.04
11:00
POFK Letnjikovac
Napredak
2
5
|
07.04.2019 11:00 | POFK Letnjikovac | 2 : 5 | Napredak | |||||
07.04
11:00
Omladinac
Lipolist
1
1
|
07.04.2019 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Lipolist | |||||
07.04
11:00
Culjković
Borac
6
1
|
07.04.2019 11:00 | Culjković | 6 : 1 | Borac | |||||
07.04
11:00
Dumača
OFK Letnjikovac 1983
2
2
|
07.04.2019 11:00 | Dumača | 2 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 |
07.04
11:00
Jedinstvo
Sloga
3
1
|
07.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga | |||||
07.04
11:00
Dokmir
OFK Takovo
3
2
|
07.04.2019 11:00 | Dokmir | 3 : 2 | OFK Takovo | |||||
07.04
11:00
Budućnost 1995
Zvizdar
2
3
|
07.04.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 2 : 3 | Zvizdar | |||||
07.04
11:00
OFK Stublenica
Omladinac
0
1
|
07.04.2019 11:00 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Omladinac | |||||
07.04
11:00
Murgaš
Brgule
4
0
|
07.04.2019 11:00 | Murgaš | 4 : 0 | Brgule |
07.04
16:00
Panonija
Sport
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Panonija | 0 : 1 | Sport | |||||
07.04
16:00
Telečka
Dinamo 1923
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Telečka | 1 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo Lemeš
Dinamo (S)
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo Lemeš | 1 : 1 | Dinamo (S) |
07.04
10:00
Jedinstvo
Borac
3
1
|
07.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Borac |
07.04
16:00
Ljubinić
Zadrugar
6
1
|
07.04.2019 16:00 | Ljubinić | 6 : 1 | Zadrugar | |||||
07.04
12:00
Partizan
Crvena Zastava
8
1
|
07.04.2019 12:00 | Partizan | 8 : 1 | Crvena Zastava | |||||
07.04
11:00
Proleter
Trstenica
3
3
|
07.04.2019 11:00 | Proleter | 3 : 3 | Trstenica |
07.04
11:30
Zadrugar
Beloševac
1
3
|
07.04.2019 11:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Beloševac | |||||
07.04
14:30
Kotešica
Bujačić
2
1
|
07.04.2019 14:30 | Kotešica | 2 : 1 | Bujačić | |||||
07.04
14:30
Dračić 2018
Sloga Gorić
4
0
|
07.04.2019 14:30 | Dračić 2018 | 4 : 0 | Sloga Gorić | |||||
07.04
14:30
Mali korak
OFK Senjak
1
3
|
07.04.2019 14:30 | Mali korak | 1 : 3 | OFK Senjak |
07.04
16:00
OFK Brestač
Srem
6
0
|
07.04.2019 16:00 | OFK Brestač | 6 : 0 | Srem | |||||
07.04
16:00
Sremac
Kameni
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Sremac | 3 : 0 | Kameni | |||||
07.04
16:00
Hajduk
Vitez
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Vitez | |||||
07.04
16:00
Lovac
Mladost
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Lovac | 0 : 3 | Mladost |
07.04
16:00
Vladimirovac
Graničar
1
3
|
07.04.2019 16:00 | Vladimirovac | 1 : 3 | Graničar | |||||
07.04
16:00
Crvena zvezda
Solunac
1
2
|
07.04.2019 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Solunac |
07.04
Noćaj
Srem (SR)
3
3
|
07.04.2019 | Noćaj | 3 : 3 | Srem (SR) | |||||
07.04
Graničar
Borac (VR)
2
1
|
07.04.2019 | Graničar | 2 : 1 | Borac (VR) | |||||
07.04
Zmaj
Poletarac
1
1
|
07.04.2019 | Zmaj | 1 : 1 | Poletarac | |||||
07.04
Trgovački
Borac (R)
2
1
|
07.04.2019 | Trgovački | 2 : 1 | Borac (R) | |||||
07.04
Planinac
Srem (SM)
5
2
|
07.04.2019 | Planinac | 5 : 2 | Srem (SM) | |||||
07.04
Sloboda
Sloga
2
1
|
07.04.2019 | Sloboda | 2 : 1 | Sloga |
07.04
Radnički
ČSK 1939
2
0
|
07.04.2019 | Radnički | 2 : 0 | ČSK 1939 | |||||
07.04
Car Uroš
Sloga (K)
2
1
|
07.04.2019 | Car Uroš | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
07.04
Dunav
Sloga (M)
1
1
|
07.04.2019 | Dunav | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
07.04
Fruškogorac
Planinac
2
0
|
07.04.2019 | Fruškogorac | 2 : 0 | Planinac |
07.04
16:00
Borac
Graničar
2
2
|
07.04.2019 16:00 | Borac | 2 : 2 | Graničar | |||||
07.04
16:00
Jedinstvo
27. Oktobar
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | 27. Oktobar | |||||
07.04
16:00
Polet
Sremac
1
7
|
07.04.2019 16:00 | Polet | 1 : 7 | Sremac | |||||
07.04
16:00
Vojvodina
Jedinstvo (R)
0
6
|
07.04.2019 16:00 | Vojvodina | 0 : 6 | Jedinstvo (R) | |||||
07.04
16:00
Hrtkovci
Fruškogorac
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Hrtkovci | 1 : 0 | Fruškogorac |
07.04
11:00
Mladost (R)
Budućnost MI
0
1
|
07.04.2019 11:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Budućnost MI | |||||
07.04
11:00
Budućnost (B)
Krćevac 04
1
0
|
07.04.2019 11:00 | Budućnost (B) | 1 : 0 | Krćevac 04 | |||||
07.04
11:00
Maskar
Kalipolje
4
1
|
07.04.2019 11:00 | Maskar | 4 : 1 | Kalipolje |
07.04
16:30
Borjak 2013
Vinogradar
0
3
|
07.04.2019 16:30 | Borjak 2013 | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
07.04
16:30
Mladost
Omladinac
3
0
|
07.04.2019 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac |
07.04
15:30
Dunavac
Kumane
2
0
|
07.04.2019 15:30 | Dunavac | 2 : 0 | Kumane | |||||
07.04
15:30
Pek
Baštovan 2015
1
7
|
07.04.2019 15:30 | Pek | 1 : 7 | Baštovan 2015 | |||||
07.04
15:30
Stiški Kurjak
Ram
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Stiški Kurjak | 2 : 1 | Ram | |||||
07.04
15:30
Mirko Tomić
Mladi Borac
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Mirko Tomić | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
07.04
15:30
Sloga
Srednjevo
3
0
|
07.04.2019 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Srednjevo |
07.04
11:00
Napredak 1927
BSK 1924
2
1
|
07.04.2019 11:00 | Napredak 1927 | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
07.04
11:00
Stig (MC)
Sloga 1945
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Stig (MC) | 0 : 2 | Sloga 1945 | |||||
07.04
11:00
Stig (C)
Jedinstvo (S)
3
1
|
07.04.2019 11:00 | Stig (C) | 3 : 1 | Jedinstvo (S) |
07.04
16:00
Bukorovac
Hajduk
3
0
|
07.04.2019 16:00 | Bukorovac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
07.04
16:00
Kremenac
Azbest
3
2
|
07.04.2019 16:00 | Kremenac | 3 : 2 | Azbest |
07.04
15:30
Mrčkovac
Barič
0
2
|
07.04.2019 15:30 | Mrčkovac | 0 : 2 | Barič | |||||
07.04
15:30
OFK Vinci
Mladost 1970
1
1
|
07.04.2019 15:30 | OFK Vinci | 1 : 1 | Mladost 1970 | |||||
07.04
15:30
Električar
Borac 2016
2
1
|
07.04.2019 15:30 | Električar | 2 : 1 | Borac 2016 |
07.04
16:30
Zrinjski
Krupa
2
0
|
07.04.2019 16:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Krupa | |||||
07.04
16:30
Široki Brijeg
GOŠK
1
0
|
07.04.2019 16:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | GOŠK |
07.04
16:00
Budućnost
Iskra
3
1
|
07.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Iskra | |||||
07.04
16:00
Lovćen
Grbalj
1
1
|
07.04.2019 16:00 | Lovćen | 1 : 1 | Grbalj | |||||
07.04
16:00
Mornar
Sutjeska
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Mornar | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
07.04
16:00
OFK Petrovac
Zeta
0
2
|
07.04.2019 16:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Zeta |
07.04
16:00
Arsenal
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Arsenal | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
07.04
16:00
Dečić
Berane
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Dečić | 0 : 3 | Berane | |||||
07.04
16:00
Jezero
Igalo
1
0
|
07.04.2019 16:00 | Jezero | 1 : 0 | Igalo | |||||
07.04
16:00
Kom
Bokelj
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Kom | 2 : 1 | Bokelj | |||||
07.04
16:00
Otrant
Jedinstvo
0
1
|
07.04.2019 16:00 | Otrant | 0 : 1 | Jedinstvo |
07.04
16:00
Ribnica
Polet Stars
0
4
|
07.04.2019 16:00 | Ribnica | 0 : 4 | Polet Stars | |||||
07.04
11:30
Drezga
Crvena stijena
4
1
|
07.04.2019 11:30 | Drezga | 4 : 1 | Crvena stijena |
07.04
16:00
Ibar
Komovi
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Ibar | 2 : 1 | Komovi | |||||
07.04
16:00
Polimlje
Pljevlja 97
2
1
|
07.04.2019 16:00 | Polimlje | 2 : 1 | Pljevlja 97 |
07.04
13:00
Sloga (SB)
Cetinje
0
2
|
07.04.2019 13:00 | Sloga (SB) | 0 : 2 | Cetinje |
07.04
15:05
Everton
Arsenal
1
0
|
07.04.2019 15:05 | Everton | 1 : 0 | Arsenal |
07.04
12:00
Deportivo Alavés
Leganés
1
1
|
07.04.2019 12:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Leganés | |||||
07.04
20:45
Real Betis
Villarreal
2
1
|
07.04.2019 20:45 | Real Betis | 2 : 1 | Villarreal | |||||
07.04
18:30
Celta de Vigo
Real Sociedad
3
1
|
07.04.2019 18:30 | Celta de Vigo | 3 : 1 | Real Sociedad | |||||
07.04
14:00
Getafe
Athletic Club
1
0
|
07.04.2019 14:00 | Getafe | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
07.04
18:30
Levante
Huesca
2
2
|
07.04.2019 18:30 | Levante | 2 : 2 | Huesca | |||||
07.04
16:15
Real Valladolid
Sevilla
0
2
|
07.04.2019 16:15 | Real Valladolid | 0 : 2 | Sevilla |
07.04
18:00
Borussia Mönchengladbach
Werder
1
1
|
07.04.2019 18:00 | Borussia Mönchengladbach | 1 : 1 | Werder | |||||
07.04
15:30
Augsburg
Hoffenheim
0
4
|
07.04.2019 15:30 | Augsburg | 0 : 4 | Hoffenheim |
07.04
18:00
Internazionale
Atalanta
0
0
|
07.04.2019 18:00 | Internazionale | 0 : 0 | Atalanta | |||||
07.04
15:00
Udinese
Empoli
3
2
|
07.04.2019 15:00 | Udinese | 3 : 2 | Empoli | |||||
07.04
12:30
Fiorentina
Frosinone
0
1
|
07.04.2019 12:30 | Fiorentina | 0 : 1 | Frosinone | |||||
07.04
20:30
Napoli
Genoa
1
1
|
07.04.2019 20:30 | Napoli | 1 : 1 | Genoa | |||||
07.04
18:00
Lazio
Sassuolo
2
2
|
07.04.2019 18:00 | Lazio | 2 : 2 | Sassuolo | |||||
07.04
15:00
Cagliari
SPAL
2
1
|
07.04.2019 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | SPAL |
07.04
17:00
Nice
Montpellier
1
0
|
07.04.2019 17:00 | Nice | 1 : 0 | Montpellier | |||||
07.04
21:00
PSG
Strasbourg
2
2
|
07.04.2019 21:00 | PSG | 2 : 2 | Strasbourg | |||||
07.04
15:00
Reims
Lille
1
1
|
07.04.2019 15:00 | Reims | 1 : 1 | Lille | |||||
07.04
15:00
Toulouse
Nantes
1
0
|
07.04.2019 15:00 | Toulouse | 1 : 0 | Nantes |
07.04
17:00
Dinamo
Radnik
0
3
|
07.04.2019 17:00 | Dinamo | 0 : 3 | Radnik | |||||
07.04
17:00
Vojvodina
Partizan
3
2
|
07.04.2019 17:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Partizan | |||||
07.04
17:00
Čukarički
Mladost
0
0
|
07.04.2019 17:00 | Čukarički | 0 : 0 | Mladost | |||||
07.04
17:00
Napredak
Zemun
1
0
|
07.04.2019 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Zemun | |||||
07.04
17:00
Spartak ŽK
Rad
1
0
|
07.04.2019 17:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Rad | |||||
07.04
17:00
Voždovac
Mačva
1
0
|
07.04.2019 17:00 | Voždovac | 1 : 0 | Mačva | |||||
07.04
17:00
Radnički (N)
OFK Bačka
5
1
|
07.04.2019 17:00 | Radnički (N) | 5 : 1 | OFK Bačka | |||||
07.04
19:00
Crvena zvezda
Proleter
4
0
|
07.04.2019 19:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Proleter |
07.04
10:00
OFK Bačka (BP)
TSC
2
2
|
07.04.2019 10:00 | OFK Bačka (BP) | 2 : 2 | TSC | |||||
07.04
10:00
Borac (NS)
RFK N.S. 1921
0
2
|
07.04.2019 10:00 | Borac (NS) | 0 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
07.04
10:00
Bačka 1901
Omladinac
2
0
|
07.04.2019 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
07.04
10:00
Hajduk 1912
Petar Puača
3
0
|
07.04.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 3 : 0 | Petar Puača | |||||
07.04
14:30
Proleter (NS)
Radnički (SM)
0
3
|
07.04.2019 14:30 | Proleter (NS) | 0 : 3 | Radnički (SM) |
07.04
Polet
Sloboda
1
1
|
07.04.2019 | Polet | 1 : 1 | Sloboda | |||||
07.04
Zlatibor
Tutin
2
1
|
07.04.2019 | Zlatibor | 2 : 1 | Tutin |
07.04
Ribnica
Provo
2
1
|
07.04.2019 | Ribnica | 2 : 1 | Provo | |||||
07.04
Brezovica
Radnički
1
4
|
07.04.2019 | Brezovica | 1 : 4 | Radnički | |||||
07.04
Vrelo sport
Drina
0
0
|
07.04.2019 | Vrelo sport | 0 : 0 | Drina |
07.04
10:00
Kabel
Njerš Ištvan
1
3
|
07.04.2019 10:00 | Kabel | 1 : 3 | Njerš Ištvan | |||||
07.04
10:00
Polet (K)
Radnički 1912
1
5
|
07.04.2019 10:00 | Polet (K) | 1 : 5 | Radnički 1912 | |||||
07.04
10:00
Mladost (BJ)
Bratstvo 1946
6
0
|
07.04.2019 10:00 | Mladost (BJ) | 6 : 0 | Bratstvo 1946 |
07.04
10:00
Radnički (NP)
Slavija
4
2
|
07.04.2019 10:00 | Radnički (NP) | 4 : 2 | Slavija |
07.04
11:30
Crvenka
Sloga
4
2
|
07.04.2019 11:30 | Crvenka | 4 : 2 | Sloga |
07.04
15:30
BASK
Voždovac
0
1
|
07.04.2019 15:30 | BASK | 0 : 1 | Voždovac | |||||
07.04
11:00
Vojvodina
Jedinstvo
2
0
|
07.04.2019 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.04
15:00
OFK Beograd
Internacional
1
0
|
07.04.2019 15:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Internacional | |||||
07.04
11:00
Dinamo (P)
Rad
0
0
|
07.04.2019 11:00 | Dinamo (P) | 0 : 0 | Rad | |||||
07.04
11:00
Inđija
Crvena Zvezda
0
6
|
07.04.2019 11:00 | Inđija | 0 : 6 | Crvena Zvezda |
07.04
12:00
OFK Bačka (BP)
TSC
5
1
|
07.04.2019 12:00 | OFK Bačka (BP) | 5 : 1 | TSC | |||||
07.04
12:00
Hajduk 1912
Petar Puača
0
3
|
07.04.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
07.04
12:00
Železničar
Dinamo 1945
3
3
|
07.04.2019 12:00 | Železničar | 3 : 3 | Dinamo 1945 |
07.04
15:30
Radnički
Rađevac
1
3
|
07.04.2019 15:30 | Radnički | 1 : 3 | Rađevac | |||||
07.04
15:30
Jadar 07
Sunrise
1
4
|
07.04.2019 15:30 | Jadar 07 | 1 : 4 | Sunrise | |||||
07.04
15:30
Mladost
Omladinac 2014
0
6
|
07.04.2019 15:30 | Mladost | 0 : 6 | Omladinac 2014 |
07.04
Zlatibor
Zlatar
4
0
|
07.04.2019 | Zlatibor | 4 : 0 | Zlatar | |||||
07.04
Polimlje
Sloga (S)
0
3
|
07.04.2019 | Polimlje | 0 : 3 | Sloga (S) | |||||
07.04
FAP
Sloga (BB)
3
1
|
07.04.2019 | FAP | 3 : 1 | Sloga (BB) | |||||
07.04
Jedinstvo Putevi
Prvi Partizan
|
07.04.2019 | Jedinstvo Putevi | : | Prvi Partizan |
07.04
BIP
Sloboda
0
0
|
07.04.2019 | BIP | 0 : 0 | Sloboda | |||||
07.04
Budućnost
Polet
2
5
|
07.04.2019 | Budućnost | 2 : 5 | Polet | |||||
07.04
Apolon
Čačak 94
3
0
|
07.04.2019 | Apolon | 3 : 0 | Čačak 94 |
07.04
11:00
Karađorđe
Jasenica 2017
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Karađorđe | 0 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
07.04
11:00
RSK
Zvižd
5
1
|
07.04.2019 11:00 | RSK | 5 : 1 | Zvižd |
07.04
11:00
Tutin
OFK Ras
1
3
|
07.04.2019 11:00 | Tutin | 1 : 3 | OFK Ras |
07.04
RFK N.S. 1921
Slavija
3
2
|
07.04.2019 | RFK N.S. 1921 | 3 : 2 | Slavija | |||||
07.04
10:00
Petrika
Index
4
1
|
07.04.2019 10:00 | Petrika | 4 : 1 | Index |
07.04
10:00
Podrinje
Sloga (BNS)
3
0
|
07.04.2019 10:00 | Podrinje | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
07.04
12:00
GFK Sloven
OFK Banat
3
0
|
07.04.2019 12:00 | GFK Sloven | 3 : 0 | OFK Banat |
07.04
10:00
Tekstilac
Bečej 1918
5
0
|
07.04.2019 10:00 | Tekstilac | 5 : 0 | Bečej 1918 | |||||
07.04
10:00
Srbobran
Borac (Š)
5
0
|
07.04.2019 10:00 | Srbobran | 5 : 0 | Borac (Š) |
07.04
11:00
Apolon 4
Voždovac
4
0
|
07.04.2019 11:00 | Apolon 4 | 4 : 0 | Voždovac | |||||
07.04
13:00
Vojvodina
Kiker
1
1
|
07.04.2019 13:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Kiker | |||||
07.04
12:00
OFK Beograd
Zemun
3
0
|
07.04.2019 12:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Zemun | |||||
07.04
10:00
Teleoptik
Rad
0
1
|
07.04.2019 10:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Rad | |||||
07.04
12:00
Brodarac
Radnički (Z)
4
2
|
07.04.2019 12:00 | Brodarac | 4 : 2 | Radnički (Z) | |||||
07.04
11:00
Sloboda
Crvena Zvezda
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Sloboda | 0 : 2 | Crvena Zvezda |
07.04
11:00
Lokomotiva MK
Studentski Grad MK
3
2
|
07.04.2019 11:00 | Lokomotiva MK | 3 : 2 | Studentski Grad MK | |||||
07.04
12:00
Zemun MK
Radnički (NB) MK
1
1
|
07.04.2019 12:00 | Zemun MK | 1 : 1 | Radnički (NB) MK |
07.04
10:00
Radnički (K)
Kikinda 1909
2
4
|
07.04.2019 10:00 | Radnički (K) | 2 : 4 | Kikinda 1909 | |||||
07.04
10:00
Mladost (L)
Radnički (Z)
2
4
|
07.04.2019 10:00 | Mladost (L) | 2 : 4 | Radnički (Z) | |||||
07.04
09:00
Železničar
Proleter 2006
2
0
|
07.04.2019 09:00 | Železničar | 2 : 0 | Proleter 2006 |
07.04
12:00
Petrika
Inđija
5
0
|
07.04.2019 12:00 | Petrika | 5 : 0 | Inđija |
07.04
10:00
Bajša
Tavankut
14
2
|
07.04.2019 10:00 | Bajša | 14 : 2 | Tavankut | |||||
07.04
11:00
Vinogradar
Spartak
0
2
|
07.04.2019 11:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Spartak |
07.04
10:00
CFK
TSC
0
5
|
07.04.2019 10:00 | CFK | 0 : 5 | TSC |
07.04
10:00
Jedinstvo
Radnički
1
2
|
07.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Radnički | |||||
07.04
10:00
Posavina
Duboko
3
12
|
07.04.2019 10:00 | Posavina | 3 : 12 | Duboko |
07.04
13:00
Tutin
OFK Ras
0
4
|
07.04.2019 13:00 | Tutin | 0 : 4 | OFK Ras |
07.04
12:30
Radnički NB
Sinđelić
4
0
|
07.04.2019 12:30 | Radnički NB | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
07.04
15:15
Lokomotiva
Kolubara
2
5
|
07.04.2019 15:15 | Lokomotiva | 2 : 5 | Kolubara |
07.04
Sloboda (Č)
LFK Mladost
1
0
|
07.04.2019 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | LFK Mladost | |||||
07.04
Mladost (L)
Čačak 94
2
0
|
07.04.2019 | Mladost (L) | 2 : 0 | Čačak 94 | |||||
07.04
Sloga (P)
Sloboda (U)
2
3
|
07.04.2019 | Sloga (P) | 2 : 3 | Sloboda (U) | |||||
07.04
Javor
Kinder
5
0
|
07.04.2019 | Javor | 5 : 0 | Kinder | |||||
07.04
Jedinstvo Putevi
Borac
1
6
|
07.04.2019 | Jedinstvo Putevi | 1 : 6 | Borac | |||||
07.04
Metalac
FAP
|
07.04.2019 | Metalac | : | FAP | |||||
07.04
Sloga (BB)
Gaučosi
0
2
|
07.04.2019 | Sloga (BB) | 0 : 2 | Gaučosi |
07.04
Sloga
Jedinstvo
3
3
|
07.04.2019 | Sloga | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.04
Bačka
Senta
1
12
|
07.04.2019 | Bačka | 1 : 12 | Senta | |||||
07.04
Tisa
Kevi
3
4
|
07.04.2019 | Tisa | 3 : 4 | Kevi |
07.04
11:00
Obilić
Napredak (P)
3
0
|
07.04.2019 11:00 | Obilić | 3 : 0 | Napredak (P) | |||||
07.04
11:00
VGSK
Železničar
0
2
|
07.04.2019 11:00 | VGSK | 0 : 2 | Železničar | |||||
07.04
11:00
Rudar 2001
Homoljac
1
0
|
07.04.2019 11:00 | Rudar 2001 | 1 : 0 | Homoljac |
07.04
14:00
Karađordje
Šabac
4
2
|
07.04.2019 14:00 | Karađordje | 4 : 2 | Šabac | |||||
07.04
15:30
Šampion
Radnicki 1923
2
2
|
07.04.2019 15:30 | Šampion | 2 : 2 | Radnicki 1923 | |||||
07.04
11:00
Požarevac
Savac
1
4
|
07.04.2019 11:00 | Požarevac | 1 : 4 | Savac |
07.04
09:30
Vinogradar
Spartak '07
1
3
|
07.04.2019 09:30 | Vinogradar | 1 : 3 | Spartak '07 |
07.04
08:30
IMT
Šumadinac
1
3
|
07.04.2019 08:30 | IMT | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
07.04
09:00
Bežanija
Sinđelić
3
1
|
07.04.2019 09:00 | Bežanija | 3 : 1 | Sinđelić |
07.04
10:00
Rudar
Sport Club 99 B
3
0
|
07.04.2019 10:00 | Rudar | 3 : 0 | Sport Club 99 B | |||||
07.04
10:00
Dif
Jedinstvo 2017
0
3
|
07.04.2019 10:00 | Dif | 0 : 3 | Jedinstvo 2017 |
07.04
09:00
Kalimero
Kolubara 1
1
4
|
07.04.2019 09:00 | Kalimero | 1 : 4 | Kolubara 1 | |||||
07.04
10:40
Mladost (B)
Akademija fudbala
3
3
|
07.04.2019 10:40 | Mladost (B) | 3 : 3 | Akademija fudbala | |||||
07.04
10:40
Sloboda 2
Kolubara 2
0
3
|
07.04.2019 10:40 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Kolubara 2 | |||||
07.04
09:50
Mladost (C)
Omladinac
0
7
|
07.04.2019 09:50 | Mladost (C) | 0 : 7 | Omladinac | |||||
07.04
09:00
Sloboda 1
Napredak
2
2
|
07.04.2019 09:00 | Sloboda 1 | 2 : 2 | Napredak | |||||
07.04
09:50
Borac
Železničar
0
10
|
07.04.2019 09:50 | Borac | 0 : 10 | Železničar |
07.04
18:00
Bor RTB
Dimitrovgrad
76
60
|
07.04.2019 18:00 | Bor RTB | 76 : 60 | Dimitrovgrad | |||||
07.04
18:30
Niš
Morava
86
76
|
07.04.2019 18:30 | Niš | 86 : 76 | Morava |
07.04
14:50
Vitez
Mladenovac
94
46
|
07.04.2019 14:50 | Vitez | 94 : 46 | Mladenovac |
07.04
16:20
Zvezdara
Žarkovo 2
81
77
|
07.04.2019 16:20 | Zvezdara | 81 : 77 | Žarkovo 2 | |||||
07.04
20:20
Cerak
Barajevo Bambi
60
66
|
07.04.2019 20:20 | Cerak | 60 : 66 | Barajevo Bambi |
07.04
19:00
Cedevita
Budućnost VOLI
73
78
|
07.04.2019 19:00 | Cedevita | 73 : 78 | Budućnost VOLI | 1:2 |
07.04
14:30
Radnički 2016
Proleter 023
73
68
|
07.04.2019 14:30 | Radnički 2016 | 73 : 68 | Proleter 023 | |||||
07.04
16:30
Radnički (Bg)
Radnički (Kg)
61
85
|
07.04.2019 16:30 | Radnički (Bg) | 61 : 85 | Radnički (Kg) |
07.04
19:00
Šumadija
Karađorđe
0
3
|
07.04.2019 19:00 | Šumadija | 0 : 3 | Karađorđe |
07.04
18:00
Klek Srbijašume 2
Vest
2
3
|
07.04.2019 18:00 | Klek Srbijašume 2 | 2 : 3 | Vest |
07.04
19:30
Vojvodina
Mladi radnik
3
0
|
07.04.2019 19:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Mladi radnik | 1:0 | ||||
07.04
18:30
Crvena zvezda
Spartak (Su)
3
2
|
07.04.2019 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Spartak (Su) | 1:0 |
07.04
12:00
Majdanpek FBC
Bor
2
3
|
07.04.2019 12:00 | Majdanpek FBC | 2 : 3 | Bor | |||||
07.04
13:00
Jagodina
Pirot
3
1
|
07.04.2019 13:00 | Jagodina | 3 : 1 | Pirot | |||||
07.04
19:00
Dubočica
Kuršumlija
3
1
|
07.04.2019 19:00 | Dubočica | 3 : 1 | Kuršumlija | |||||
07.04
13:00
Student
Zaječar
0
3
|
07.04.2019 13:00 | Student | 0 : 3 | Zaječar |
07.04
20:00
Mladost (NP)
Futog Vest
3
0
|
07.04.2019 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Futog Vest | |||||
07.04
16:00
Elan Volej
Lavice 07
2
3
|
07.04.2019 16:00 | Elan Volej | 2 : 3 | Lavice 07 | |||||
07.04
13:00
Novi Sad
Odbojka 013
3
0
|
07.04.2019 13:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Odbojka 013 |
07.04
17:00
Mokra Gora
Bambi volej
1
3
|
07.04.2019 17:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Bambi volej | |||||
07.04
16:00
Stopanja
Tutin
0
3
|
07.04.2019 16:00 | Stopanja | 0 : 3 | Tutin | |||||
07.04
14:00
Sloga 031
Sloboda S
3
0
|
07.04.2019 14:00 | Sloga 031 | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
07.04
18:00
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
2
3
|
07.04.2019 18:00 | Kosovska Mitrovica | 2 : 3 | Novi Pazar |
07.04
20:30
Mladi Radnik
Šumadija
3
0
|
07.04.2019 20:30 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Šumadija |
07.04
16:30
Radnički 1977
Smeč SV
0
3
|
07.04.2019 16:30 | Radnički 1977 | 0 : 3 | Smeč SV |
07.04
13:30
Tvrđava
Rudar
3
0
|
07.04.2019 13:30 | Tvrđava | 3 : 0 | Rudar |
07.04
17:00
Viner
Hajduk Veljko
0
3
|
07.04.2019 17:00 | Viner | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
07.04
17:00
Ozren
Timok
0
3
|
07.04.2019 17:00 | Ozren | 0 : 3 | Timok |
07.04
09:00
Crnjanski
Crvena zvezda
0
3
|
07.04.2019 09:00 | Crnjanski | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
07.04
10:45
Partizan
Blok Aut
2
3
|
07.04.2019 10:45 | Partizan | 2 : 3 | Blok Aut |
07.04
09:00
AS Batajnica
Kralj
3
0
|
07.04.2019 09:00 | AS Batajnica | 3 : 0 | Kralj | |||||
07.04
10:45
Sterija
Roda
3
1
|
07.04.2019 10:45 | Sterija | 3 : 1 | Roda | |||||
07.04
12:30
Lazarevac
Lucky Star
3
0
|
07.04.2019 12:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Lucky Star |
07.04
12:45
AS
Blok Aut
0
3
|
07.04.2019 12:45 | AS | 0 : 3 | Blok Aut | |||||
07.04
12:45
Beograd
Partizan
3
0
|
07.04.2019 12:45 | Beograd | 3 : 0 | Partizan | |||||
07.04
17:00
TENT
Crvena zvezda
3
0
|
07.04.2019 17:00 | TENT | 3 : 0 | Crvena zvezda |
07.04
15:30
Mladenovac
Lazarevac
0
3
|
07.04.2019 15:30 | Mladenovac | 0 : 3 | Lazarevac |
07.04
17:00
Nova Pazova 1957
Apatin
22
17
|
07.04.2019 17:00 | Nova Pazova 1957 | 22 : 17 | Apatin |
07.04
19:00
Sloga
Metalac Gorenje
31
31
|
07.04.2019 19:00 | Sloga | 31 : 31 | Metalac Gorenje | |||||
07.04
16:00
Smederevo
Sindjelić
25
22
|
07.04.2019 16:00 | Smederevo | 25 : 22 | Sindjelić |
07.04
19:00
Trepča
Prva Petoletka
22
34
|
07.04.2019 19:00 | Trepča | 22 : 34 | Prva Petoletka | |||||
07.04
14:00
Sloga
Goč Merkur
45
34
|
07.04.2019 14:00 | Sloga | 45 : 34 | Goč Merkur | |||||
07.04
20:00
Karađorđe
Omladinac
38
24
|
07.04.2019 20:00 | Karađorđe | 38 : 24 | Omladinac |
07.04
19:00
Jagodina
Rtanj
41
22
|
07.04.2019 19:00 | Jagodina | 41 : 22 | Rtanj | |||||
07.04
19:00
Vlasotince
Radnički
22
23
|
07.04.2019 19:00 | Vlasotince | 22 : 23 | Radnički | |||||
07.04
18:00
Pirot
Paraćin
28
28
|
07.04.2019 18:00 | Pirot | 28 : 28 | Paraćin | |||||
07.04
19:00
Jastrebac
ORK Bor
29
27
|
07.04.2019 19:00 | Jastrebac | 29 : 27 | ORK Bor |
07.04
17:00
Crepaja
Somborelektro
28
33
|
07.04.2019 17:00 | Crepaja | 28 : 33 | Somborelektro | |||||
07.04
18:00
Dalmatinac
Naftagas
28
19
|
07.04.2019 18:00 | Dalmatinac | 28 : 19 | Naftagas | |||||
07.04
20:00
Senta
Budućnost
36
36
|
07.04.2019 20:00 | Senta | 36 : 36 | Budućnost | |||||
07.04
17:00
Slavija
Radnički
48
33
|
07.04.2019 17:00 | Slavija | 48 : 33 | Radnički |
07.04
18:00
Palanka
Umčari
36
25
|
07.04.2019 18:00 | Palanka | 36 : 25 | Umčari |
07.04
15:00
Gučevo
Crvena zvezda 2
19
29
|
07.04.2019 15:00 | Gučevo | 19 : 29 | Crvena zvezda 2 | |||||
07.04
19:00
Ub
RK SC Voždovac 2012 - 2
27
26
|
07.04.2019 19:00 | Ub | 27 : 26 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
07.04
20:30
Barič
Lazarevac
23
22
|
07.04.2019 20:30 | Barič | 23 : 22 | Lazarevac |
07.04
19:00
Arilje
Novi Pazar 2
42
23
|
07.04.2019 19:00 | Arilje | 42 : 23 | Novi Pazar 2 | |||||
07.04
17:00
Radnicki 1964 2
Mokra Gora 2
34
27
|
07.04.2019 17:00 | Radnicki 1964 2 | 34 : 27 | Mokra Gora 2 | |||||
07.04
19:00
Krusevac
Užice
34
28
|
07.04.2019 19:00 | Krusevac | 34 : 28 | Užice | |||||
07.04
16:00
Sloga KV 2
Beli andjeo
20
32
|
07.04.2019 16:00 | Sloga KV 2 | 20 : 32 | Beli andjeo |
07.04
19:00
Morava 84
Nišava
36
38
|
07.04.2019 19:00 | Morava 84 | 36 : 38 | Nišava | |||||
07.04
19:00
Radan
Mladost Vranje
19
29
|
07.04.2019 19:00 | Radan | 19 : 29 | Mladost Vranje |
07.04
16:30
Borac
Sivac 69/2
26
21
|
07.04.2019 16:30 | Borac | 26 : 21 | Sivac 69/2 |
07.04
18:00
Jedinstvo
Radnicki (K)
34
26
|
07.04.2019 18:00 | Jedinstvo | 34 : 26 | Radnicki (K) | |||||
07.04
11:00
Unirea
Radnički (JT)
31
33
|
07.04.2019 11:00 | Unirea | 31 : 33 | Radnički (JT) |
07.04
18:30
Hercegovac
Srbobran
26
20
|
07.04.2019 18:30 | Hercegovac | 26 : 20 | Srbobran | |||||
07.04
18:00
Hajduk
Beočin 1959
41
14
|
07.04.2019 18:00 | Hajduk | 41 : 14 | Beočin 1959 |
07.04
15:30
Partizan
Metaloplastika
25
33
|
07.04.2019 15:30 | Partizan | 25 : 33 | Metaloplastika | |||||
07.04
18:00
Dinamo
Železničar 1949
26
25
|
07.04.2019 18:00 | Dinamo | 26 : 25 | Železničar 1949 |
07.04
19:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
27
35
|
07.04.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 27 : 35 | Bela Palanka |
07.04
18:30
Požarevac
Jugović
27
24
|
07.04.2019 18:30 | Požarevac | 27 : 24 | Jugović | |||||
07.04
20:00
Mačva
SC Voždovac 2012
28
23
|
07.04.2019 20:00 | Mačva | 28 : 23 | SC Voždovac 2012 |
07.04
18:00
Jadran
Ravangrad
29
31
|
07.04.2019 18:00 | Jadran | 29 : 31 | Ravangrad | |||||
07.04
18:00
Proleter (Ž)
Laki
33
22
|
07.04.2019 18:00 | Proleter (Ž) | 33 : 22 | Laki | |||||
07.04
19:00
Mladost
Kikinda
32
33
|
07.04.2019 19:00 | Mladost | 32 : 33 | Kikinda |
07.04
18:30
Metalac
Radnički 1964 2
20
26
|
07.04.2019 18:30 | Metalac | 20 : 26 | Radnički 1964 2 |
07.04
17:30
Voždovac 1955 2
Medicinar 2
25
24
|
07.04.2019 17:30 | Voždovac 1955 2 | 25 : 24 | Medicinar 2 | |||||
07.04
20:00
Rudar
Metalac 2015
21
36
|
07.04.2019 20:00 | Rudar | 21 : 36 | Metalac 2015 | |||||
07.04
13:30
Crvena zvezda
Radnički
33
26
|
07.04.2019 13:30 | Crvena zvezda | 33 : 26 | Radnički |
07.04
14:30
Naisa 2
Vranje
24
22
|
07.04.2019 14:30 | Naisa 2 | 24 : 22 | Vranje | |||||
07.04
19:00
Rtanj
Dubočica
40
23
|
07.04.2019 19:00 | Rtanj | 40 : 23 | Dubočica | |||||
07.04
17:00
Radan
Žitorađa
25
22
|
07.04.2019 17:00 | Radan | 25 : 22 | Žitorađa |
07.04
12:00
Srem
Vojvodina 2
32
14
|
07.04.2019 12:00 | Srem | 32 : 14 | Vojvodina 2 |
07.04
18:00
ARIF Osice
Aleksinac
16
18
|
07.04.2019 18:00 | ARIF Osice | 16 : 18 | Aleksinac |
07.04
19:00
Zaječar 1949
Mladost
32
30
|
07.04.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 32 : 30 | Mladost |
07.04
19:00
Vojvodina
Junior
34
23
|
07.04.2019 19:00 | Vojvodina | 34 : 23 | Junior |
07.04
15:00
Požarevac
Kučevo
29
28
|
07.04.2019 15:00 | Požarevac | 29 : 28 | Kučevo | |||||
07.04
20:00
Topličanin
Pančevo
35
28
|
07.04.2019 20:00 | Topličanin | 35 : 28 | Pančevo |
07.04
Taš 2000
Senta
11
8
|
07.04.2019 | Taš 2000 | 11 : 8 | Senta | |||||
07.04
Palilula
Vojvodina
13
6
|
07.04.2019 | Palilula | 13 : 6 | Vojvodina | |||||
07.04
Crvena zvezda
Vračar
30
1
|
07.04.2019 | Crvena zvezda | 30 : 1 | Vračar |
07.04
19:00
Novi Pazar
Ekonomac
8
3
|
07.04.2019 19:00 | Novi Pazar | 8 : 3 | Ekonomac | |||||
07.04
16:30
Kalča
Nova Pazova
5
4
|
07.04.2019 16:30 | Kalča | 5 : 4 | Nova Pazova |
07.04
16:15
SK Ekonomist
Zufo
4
2
|
07.04.2019 16:15 | SK Ekonomist | 4 : 2 | Zufo |
07.04
18:00
Olimp
Raška
3
3
|
07.04.2019 18:00 | Olimp | 3 : 3 | Raška | |||||
07.04
16:00
Metalac Kolorado
Kragujevac Wild Boars
5
3
|
07.04.2019 16:00 | Metalac Kolorado | 5 : 3 | Kragujevac Wild Boars |
07.04
19:00
Leskovac
Radnički 2010
10
1
|
07.04.2019 19:00 | Leskovac | 10 : 1 | Radnički 2010 |
07.04
19:20
Futsal Trebinje
Bjankoneri Futsal
5
0
|
07.04.2019 19:20 | Futsal Trebinje | 5 : 0 | Bjankoneri Futsal |
07.04
20:00
Kikinda
Leteći Bajmočani
3
2
|
07.04.2019 20:00 | Kikinda | 3 : 2 | Leteći Bajmočani |
07.04
18:30
Niš 92
Pirgos
2
5
|
07.04.2019 18:30 | Niš 92 | 2 : 5 | Pirgos | |||||
07.04
20:30
Gvozdeni puk
Babušnica 2011
6
2
|
07.04.2019 20:30 | Gvozdeni puk | 6 : 2 | Babušnica 2011 |