XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 815 utakmica za dan
Nedelja, 14 Maj 2017


Fudbal

Železničar
Pančevo
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.05.2017 16:30
Železničar
0 : 1
Radnički (SM)
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Šapine
Šapine
14.05.2017 16:30
Mihajlovac 1934
1 : 3
Šapine
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Železničar
Lajkovac
14.05.2017 11:00
Polet (LJ)
1 : 1
Železničar
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
FAP
Priboj
14.05.2017 16:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
FAP
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
14.05.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
Šumadija 1903
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Pukovac
Pukovac
14.05.2017 16:30
Moravac Orion
1 : 0
Pukovac
Tabane 1970
Jagodina
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
14.05.2017 16:30
Tabane 1970
3 : 0
Vlasina
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
14.05.2017 16:30
Temnić 1924
3 : 1
Trstenik PPT
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
14.05.2017 16:30
BSK Batajnica
1 : 0
Brodarac 1947
Žarkovo
Žarkovo
0 : 1
Dorćol
Beograd
14.05.2017 11:00
Žarkovo
0 : 1
Dorćol
Grafičar
Beograd
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
14.05.2017 11:00
Grafičar
2 : 1
Stepojevac Vaga
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
14.05.2017 16:30
Bačka (P)
1 : 0
Radnički (S)
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
14.05.2017 16:30
Mladost (T)
3 : 1
Budućnost (G)
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 5
Potisje
Kanjiža
14.05.2017 16:30
Zadrugar
5 : 5
Potisje
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
14.05.2017 16:30
ŽAK
3 : 2
Radnički (S)
Slavia
Kovačica
4 : 3
Polet (N)
Nakovo
14.05.2017 16:30
Slavia
4 : 3
Polet (N)
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
14.05.2017 10:00
Kabel
2 : 2
Hajduk (Č)
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
14.05.2017 16:30
LSK Laćarak
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Sofeks
Futog
14.05.2017 16:30
Kupinovo
1 : 1
Sofeks
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Borac
Novi Sad
14.05.2017 16:30
Hajduk (B)
1 : 1
Borac
Tutin
Tutin
2 : 0
Sušica
Kragujevac
14.05.2017 16:30
Tutin
2 : 0
Sušica
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Šumadija (T)
Toponica
14.05.2017 16:30
Zvižd
3 : 1
Šumadija (T)
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Gruža
Gruža
14.05.2017 16:30
Mladi radnik 1940
2 : 1
Gruža
Borac 1932
Ralja
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
14.05.2017 16:30
Borac 1932
0 : 4
Šumadija (A)
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Napredak
Markovac
14.05.2017 16:30
Borac (Ž)
3 : 2
Napredak
Proleter
Vranovo
1 : 0
Homoljac
Žagubica
14.05.2017 16:30
Proleter
1 : 0
Homoljac
RSK
Rabrovo
6 : 2
VGSK
Veliko Gradište
14.05.2017 16:30
RSK
6 : 2
VGSK
Morava
Velika Plana
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
14.05.2017 16:30
Morava
1 : 0
Petar Dobrnjac
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
14.05.2017 16:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Zadrugar
OFK Divci
Divci
7 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
14.05.2017 16:30
OFK Divci
7 : 1
Jedinstvo 1945
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
14.05.2017 16:30
Spartak 1924
1 : 0
Radnički Stobex
Sloga (S)
Sjenica
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
14.05.2017 16:30
Sloga (S)
1 : 1
OFK Osečina
Malošište
Malošište
3 : 5
Napredak
Aleksinac
14.05.2017 16:30
Malošište
3 : 5
Napredak
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Moravica
Subotinac
14.05.2017 16:30
Šarbanovac
3 : 1
Moravica
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
Rtanj
Boljevac
14.05.2017 16:30
Majdanpek
1 : 3
Rtanj
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 2
OFK Bor
Bor
14.05.2017 16:30
Zaplanjac
5 : 2
OFK Bor
Bukovik
Razanj
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
14.05.2017 16:30
Bukovik
0 : 0
Timočanin
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 4
Kopaonik
Brus
14.05.2017 16:30
OFK Lugomir
0 : 4
Kopaonik
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
14.05.2017 16:30
Poljoprivrednik
2 : 1
Bošnjane
Trajal
Kruševac
3 : 0
Rembas
Resavica
14.05.2017 16:30
Trajal
3 : 0
Rembas
Žitorađa
Žitorađa
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
14.05.2017 16:30
Žitorađa
4 : 0
Jedinstvo
Sloga
Ćićevac
5 : 0
Juhor
Obrež
14.05.2017 16:30
Sloga
5 : 0
Juhor
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
14.05.2017 16:30
OFK Brzi Brod
2 : 0
Vranjska Banja
Budućnost (P)
Popovac
4 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
14.05.2017 16:30
Budućnost (P)
4 : 0
Jedinstvo (GM)
Ropotovo
Ropotovo
2 : 1
Budućnost (O)
Orašje
14.05.2017 15:30
Ropotovo
2 : 1
Budućnost (O)
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
14.05.2017 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Nebeski andjeli
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
14.05.2017 16:30
Borac (O)
1 : 2
Jedinstvo
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
Sremčica
Sremčica
14.05.2017 10:00
Borac (L)
3 : 0
Sremčica
Srem
Jakovo
0 : 4
Zvezdara
Beograd
14.05.2017 16:30
Srem
0 : 4
Zvezdara
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Torlak
Kumodraž
14.05.2017 16:30
Vrčin
0 : 4
Torlak
Turbina
Vreoci
4 : 1
Hajduk
Beograd
14.05.2017 16:30
Turbina
4 : 1
Hajduk
Krivaja
Krivaja
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
14.05.2017 17:00
Krivaja
2 : 2
Panonija IM Topola
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
14.05.2017 17:00
Preporod
3 : 1
Vinogradar
Senta
Senta
5 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
14.05.2017 17:00
Senta
5 : 1
Sutjeska
Bajša
Bajša
2 : 1
Jadran (F)
Feketić
14.05.2017 17:00
Bajša
2 : 1
Jadran (F)
Napredak
Nadalj
5 : 1
Jadran (S)
Sanad
14.05.2017 17:00
Napredak
5 : 1
Jadran (S)
Hajduk Junior
Kula
1 : 3
Lipar
Lipar
14.05.2017 16:30
Hajduk Junior
1 : 3
Lipar
OFK Šikara
Sombor
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
14.05.2017 16:00
OFK Šikara
2 : 2
Rusin
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Slavija
Pivnice
14.05.2017 16:00
Terekveš
3 : 0
Slavija
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 0
ŽAK
Sombor
14.05.2017 16:30
Stari Grad
3 : 0
ŽAK
Hercegovac
Gajdobra
2 : 5
BSK
Bački Brestovac
14.05.2017 16:30
Hercegovac
2 : 5
BSK
Budućnost
Mladenovo
2 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
14.05.2017 16:30
Budućnost
2 : 2
Borac (BG)
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Partizan (G)
Gaj
14.05.2017 17:00
Budućnost (A)
1 : 3
Partizan (G)
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Vojvodina (C)
Crepaja
14.05.2017 17:00
Jugoslavija
0 : 1
Vojvodina (C)
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
14.05.2017 17:00
Borac (St)
2 : 1
Jedinstvo Stević
Strela
Ivanovo
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
14.05.2017 17:00
Strela
3 : 2
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
BAK
Bela Crkva
14.05.2017 17:00
Sloga (BNS)
0 : 0
BAK
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
14.05.2017 17:00
Vulturul
1 : 0
Mladost (O)
Polet
Izbište
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
14.05.2017 17:00
Polet
2 : 3
Jedinstvo (V)
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Banat
Čenta
14.05.2017 16:30
Borac
3 : 0
Banat
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
14.05.2017 16:30
C. Zvezda (VS)
1 : 0
Proleter 2006
Lehel
Mužlja
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
14.05.2017 16:30
Lehel
3 : 1
Naftagas (B)
Borac
Klenak
5 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
14.05.2017 17:00
Borac
5 : 0
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
14.05.2017 17:00
Donji Petrovci
2 : 3
1. Maj Ruma
Hajduk
Divoš
5 : 0
Partizan
Vitojevci
14.05.2017 17:00
Hajduk
5 : 0
Partizan
FK Graničar 1924
Adaševci
2 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
14.05.2017 17:00
FK Graničar 1924
2 : 1
Sloboda
Napredak
Popinci
1 : 1
Sloven
Ruma
14.05.2017 17:00
Napredak
1 : 1
Sloven
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Borac
Šajkaš
14.05.2017 17:00
Vinogradar
1 : 1
Borac
TSK
Temerin
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
14.05.2017 17:00
TSK
1 : 0
Petrovaradin
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 0
Tatra
Kisač
14.05.2017 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Tatra
Miletić
Mošorin
1 : 6
Jugović
Kać
14.05.2017 17:00
Miletić
1 : 6
Jugović
Bačka
Đurđevo
5 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
14.05.2017 17:00
Bačka
5 : 2
Šajkaš 1908
Titel
Titel
0 : 9
Omladinac
Stepanovićevo
14.05.2017 17:00
Titel
0 : 9
Omladinac
Ribnica
Jovac
1 : 1
Real
Podunavci
14.05.2017 17:00
Ribnica
1 : 1
Real
Proleter
Pečenog
2 : 2
Ibar
Mataruška Banja
14.05.2017 17:00
Proleter
2 : 2
Ibar
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Granit
Jošanička banja
14.05.2017 17:00
Mataruge
1 : 0
Granit
Borac
Vraneši
0 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
14.05.2017 17:00
Borac
0 : 1
Novi Pazar 1928
Stubal
Stubal
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
14.05.2017 17:00
Stubal
1 : 2
Omladinac
Radnik
Ušće
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
14.05.2017 17:00
Radnik
1 : 3
OFK Ras
Šumadija 1934
Drača
5 : 0
Partizan
Cerovac
14.05.2017 16:30
Šumadija 1934
5 : 0
Partizan
Ćava
Grošnica
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
14.05.2017 16:30
Ćava
2 : 1
Vodojaža
Šumadinac
Kragujevac
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
14.05.2017 16:30
Šumadinac
3 : 0
Vinogradi DB
Budućnost
Resnik
3 : 0
Kutlovo
Kutlovo
14.05.2017 16:30
Budućnost
3 : 0
Kutlovo
Sloga D
Desimirovac
6 : 1
Borac
Drenovac
14.05.2017 16:30
Sloga D
6 : 1
Borac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 3
Mladost
Pajazitovo
14.05.2017 16:30
Jedinstvo
4 : 3
Mladost
Kolonija
Kragujevac
5 : 0
Jadran
Kragujevac
14.05.2017 16:30
Kolonija
5 : 0
Jadran
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
14.05.2017 16:30
Backovac Junajted
0 : 0
Polet (T)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 4
LFK Mladost
Lučani
14.05.2017 16:30
Jedinstvo (GG)
0 : 4
LFK Mladost
Zadrugar
Gornja Trepca
7 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
14.05.2017 16:30
Zadrugar
7 : 0
Ozrem PMH
Napredak
Svračkovci
4 : 2
Slatina
Slatina
14.05.2017 16:30
Napredak
4 : 2
Slatina
Lunjevica
Lunjevica
6 : 0
Prijevor
Prijevor
14.05.2017 16:30
Lunjevica
6 : 0
Prijevor
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
14.05.2017 16:30
Jedinstvo (K)
1 : 2
Mladost (P)
Brezak
Pranjani
2 : 0
Omladinac (Z)
Zablaće
14.05.2017 16:30
Brezak
2 : 0
Omladinac (Z)
Zvečan
Zvečan
14.05.2017
16:30
Radnik
Prilužje
14.05.2017 16:30
Zvečan
:
Radnik
Pobeda
Golobok
4 : 0
Podunavac
Udovice
14.05.2017 16:30
Pobeda
4 : 0
Podunavac
7. Juli
Vodanj
3 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
14.05.2017 16:30
7. Juli
3 : 3
Bresje Superior
Polet
Trnovče
2 : 0
Sloboda
Lipe
14.05.2017 16:30
Polet
2 : 0
Sloboda
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Sloga
Miloševac
14.05.2017 16:30
Udarnik
1 : 0
Sloga
Budućnost
Ratari
3 : 0
Omladinac
Rakinac
14.05.2017 16:30
Budućnost
3 : 0
Omladinac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Šumadija
Azanja
14.05.2017 16:30
Osipaonica
0 : 3
Šumadija
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
SASK
Saraorci
14.05.2017 16:30
Crvena zvezda
3 : 2
SASK
BSK
Belosavci
20 : 0
Omladinac
Donja Rača
14.05.2017 16:30
BSK
20 : 0
Omladinac
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
14.05.2017 16:30
OFK Aranđelovac
3 : 0
Lokomotiva
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Junkovac
Junkovac
14.05.2017 16:30
ŽSK
2 : 0
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
14.05.2017 16:30
Prvi srpski ustanak
3 : 1
Trnava
Borac
Pajsijević
6 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
14.05.2017 16:30
Borac
6 : 0
OFK Šatornja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 2
Banja 1957
Banja
14.05.2017 10:00
Vitlina-Bokanja
1 : 2
Banja 1957
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
Vinča
Vinča
14.05.2017 16:30
Proleter 1976
3 : 0
Vinča
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
14.05.2017 16:30
Krilaš
2 : 1
Mlava (ML)
Rudar (S)
Stamnica
2 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
14.05.2017 16:30
Rudar (S)
2 : 3
Mladost (B)
Makce
Makce
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
14.05.2017 16:30
Makce
2 : 2
Napredak 1936
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
14.05.2017 16:30
Sloga (B)
0 : 1
Budućnost (V)
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
14.05.2017 16:30
Borac (K)
3 : 0
Trgovački
Radnik (S)
Salakovac
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
14.05.2017 16:30
Radnik (S)
1 : 1
Rudar 2001
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 1
Borac (L)
Lešnica
14.05.2017 17:00
Mladost (PP)
0 : 1
Borac (L)
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
14.05.2017 17:00
Podrinje
1 : 2
Mladost (P)
Jedinstvo
Štitar
3 : 1
Radnički Šabački
Šabac
14.05.2017 17:00
Jedinstvo
3 : 1
Radnički Šabački
Borac (V)
Vladimirci
4 : 2
Jevremovac
Jevremovac
14.05.2017 17:00
Borac (V)
4 : 2
Jevremovac
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
14.05.2017 17:00
Mladi Borac
2 : 1
Sindjelić
Majur
Majur
4 : 1
Antimon
Zajača
14.05.2017 17:00
Majur
4 : 1
Antimon
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
14.05.2017 16:30
Brezovica
4 : 0
Junior Novo Naselje
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Kačer
Belanovica
14.05.2017 16:30
Iskra
3 : 0
Kačer
Joševa
Joševa
1 : 2
Sovljak
Sovljak
14.05.2017 16:30
Joševa
1 : 2
Sovljak
ZSK
Valjevo
5 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
14.05.2017 16:30
ZSK
5 : 0
Tvrdojevac
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
14.05.2017 16:30
Jedinstvo (K)
3 : 1
Zlatar
Čajetina
Gostilje
2 : 2
Jasen
Brodarevo
14.05.2017 12:30
Čajetina
2 : 2
Jasen
Lazarica
Prilipac
2 : 4
Perućac
Perućac
14.05.2017 16:30
Lazarica
2 : 4
Perućac
Železničar
Požega
3 : 3
Ježevica
Ježevica
14.05.2017 16:30
Železničar
3 : 3
Ježevica
Savinac
Visibaba
0 : 2
Ariljska rampa
Požega
14.05.2017 16:30
Savinac
0 : 2
Ariljska rampa
Višesava
Bajina Bašta
0 : 0
Prvi partizan
Užice
14.05.2017 14:30
Višesava
0 : 0
Prvi partizan
Čubra
Čubra
3 : 1
Krivelj
Krivelj
14.05.2017 16:30
Čubra
3 : 1
Krivelj
Branik
Štubik
3 : 1
Polom
Leskovo
14.05.2017 16:30
Branik
3 : 1
Polom
Sloga
Kobišnica
8 : 0
Ključ
Podvrška
14.05.2017 11:00
Sloga
8 : 0
Ključ
Radnički
Klokočevac
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
14.05.2017 16:30
Radnički
1 : 1
Nemetali
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Orljane
Orljane
14.05.2017 17:00
Zemljoradnik
2 : 1
Orljane
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 3
Rasovača
Rasovača
14.05.2017 17:00
Radnički 1947
4 : 3
Rasovača
Naša krila
Belotinac
7 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
14.05.2017 17:00
Naša krila
7 : 0
Morava (Ž)
Jedinstvo GVD
Grejač
1 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
14.05.2017 17:00
Jedinstvo GVD
1 : 4
Rudar Alpos
Naisus 1977
Rožina
3 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
14.05.2017 17:00
Naisus 1977
3 : 2
Moravac (ZT)
Mladost (Ba)
Batušinac
1 : 4
Palilula
Aleksinac
14.05.2017 17:00
Mladost (Ba)
1 : 4
Palilula
Doljevac 1971
Doljevac
5 : 4
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
14.05.2017 17:00
Doljevac 1971
5 : 4
Crvena Zvezda
Mladost 1976
Biljeg
3 : 2
Radnički 1924
Kočane
14.05.2017 17:00
Mladost 1976
3 : 2
Radnički 1924
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Omladinac
Grezna
14.05.2017
Kablovi
3 : 0
Omladinac
Malinik
Podgorac
1 : 2
Trebič
Sokobanja
14.05.2017
Malinik
1 : 2
Trebič
Sloga
Minićevo
4 : 1
Midžor
Kalna
14.05.2017
Sloga
4 : 1
Midžor
Radnički (L)
Lubnica
5 : 3
Rudar (G)
Grljan
14.05.2017
Radnički (L)
5 : 3
Rudar (G)
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Rgotina
Rgotina
14.05.2017 17:00
OFK Knjaz
2 : 0
Rgotina
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Vratarnica
Vratarnica
14.05.2017
Graničar
3 : 0
Vratarnica
OFK Grlište
Grlište
2 : 1
Osnić
Osnić
14.05.2017
OFK Grlište
2 : 1
Osnić
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 5
ŠSK
Štipina
14.05.2017
Bučje Topla
1 : 5
ŠSK
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Hajduk
Čepure
14.05.2017 17:00
OFK Batinac
2 : 1
Hajduk
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 3
Resavac
Subotica
14.05.2017 17:00
OFK Bratstvo
2 : 3
Resavac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 2
Morava
Ribare
14.05.2017 17:00
Napredak (Z)
3 : 2
Morava
Partizan
Glogovac
5 : 2
Budućnost
Miliva
14.05.2017 17:00
Partizan
5 : 2
Budućnost
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Juhor
Glavinci
14.05.2017 17:00
Dragocvet
1 : 2
Juhor
Mladost (J)
Jovac
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
14.05.2017 17:00
Mladost (J)
3 : 2
Kušiljevo
Naupare
Naupare
2 : 1
Parunovac
Parunovac
14.05.2017 17:00
Naupare
2 : 1
Parunovac
FUD
Brus
2 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
14.05.2017 17:00
FUD
2 : 2
Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
8 : 0
Mladi radnik
Bačina
14.05.2017 17:00
Mačkovac
8 : 0
Mladi radnik
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Šanac
Šanac
14.05.2017 17:00
Čitluk
2 : 2
Šanac
Sloga
Dašnica
1 : 1
Kupci
Kupci
14.05.2017 17:00
Sloga
1 : 1
Kupci
13. April
Lomnica
2 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
14.05.2017 17:00
13. April
2 : 2
Jastrebac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 0
Spartak
Gornja Trnava
14.05.2017 16:30
Jug Bogdan
1 : 0
Spartak
Omladinac
Podina
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
14.05.2017
Omladinac
3 : 0
Pobeda
Real
Jasenica (Žitorađa)
5 : 0
Partizanski put
Grudaš
14.05.2017
Real
5 : 0
Partizanski put
Vulkan
Brenica
1 : 4
Budućnost
Prva Kutina
14.05.2017 16:30
Vulkan
1 : 4
Budućnost
Sloga 1948
Malča
0 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
14.05.2017 16:30
Sloga 1948
0 : 0
AZ Borac 2014
Mladost
Lalinac
3 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
14.05.2017 16:30
Mladost
3 : 0
Proleter (M)
Vrtište
Vrtište
2 : 3
Rudar
Jelašnica
14.05.2017 16:30
Vrtište
2 : 3
Rudar
Napredak
Izvor
3 : 2
Zadrugar
Krupac
14.05.2017 17:00
Napredak
3 : 2
Zadrugar
Padež
Petrovac
4 : 0
Dragoš
Pirot
14.05.2017 17:00
Padež
4 : 0
Dragoš
Gnjilan
Gnjilan
3 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
14.05.2017 17:00
Gnjilan
3 : 5
Mladost (PR)
Umac
Miroševce
1 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
14.05.2017 17:00
Umac
1 : 4
Jedinstvo (GS)
Progres
Ladovica
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
14.05.2017 17:00
Progres
2 : 0
Zloćudovo
Radnički (P)
Pertate
1 : 9
Sloga
Lipovica
14.05.2017 17:00
Radnički (P)
1 : 9
Sloga
Jablanica
Medveđa
3 : 0
Čekmin
Čekmin
14.05.2017 17:00
Jablanica
3 : 0
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 5
Jedinstvo (Š)
Šišava
14.05.2017 17:00
Železničar
2 : 5
Jedinstvo (Š)
Polet
Stajkovce
5 : 1
Bobište
Bobište
14.05.2017 17:00
Polet
5 : 1
Bobište
Vučje
Vučje
5 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
14.05.2017 17:00
Vučje
5 : 0
Omladinac (DS)
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
14.05.2017 17:00
Plantaža
2 : 1
Kumarevo 65
Mladi Borac
Živkovo
4 : 3
Brza
OFK Brza
14.05.2017 17:00
Mladi Borac
4 : 3
Brza
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
14.05.2017
Trešnjevka
3 : 0
Pavlovac
Crnotince
Crnotince
14.05.2017
11:00
Biljači
Biljača
14.05.2017 11:00
Crnotince
:
Biljači
Čelik
Belo polje
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
14.05.2017
Čelik
3 : 0
BSK Bujanovac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Levosoje
Levosoje
14.05.2017
Mladost (S)
3 : 0
Levosoje
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
14.05.2017
Ternoci
3 : 0
Mladost (B)
Lugina
Preševo
1 : 1
Vihor
Žbevac
14.05.2017
Lugina
1 : 1
Vihor
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
14.05.2017 17:00
OFK Alakince
3 : 1
Južna pruga
Glama
Koretište
1 : 0
Mineralac
Klokot
14.05.2017 16:00
Glama
1 : 0
Mineralac
Čaglavica
Čaglavica
1 : 2
Brezovica
Štrpce
14.05.2017
Čaglavica
1 : 2
Brezovica
Ugljare
Ugljare
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
14.05.2017
Ugljare
3 : 0
Radnički
Banja
Višnjička Banja
1 : 0
Borac
Progar
14.05.2017 16:30
Banja
1 : 0
Borac
Brodarac
Novi Beograd
8 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
14.05.2017 12:30
Brodarac
8 : 1
Lepušnica
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Komgrap
Beograd
14.05.2017 16:30
Mladi proleter
2 : 1
Komgrap
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
14.05.2017 16:30
Sinđelić 2012
1 : 0
Poštar Zvezdara
Zmaj 1953
Zemun
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
14.05.2017 16:30
Zmaj 1953
1 : 1
Šumadinac
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 2
Institut
Zemun Polje
14.05.2017 16:30
PKB Kovilovo
3 : 2
Institut
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
13. Maj Zemun
Zemun
14.05.2017 16:30
Dunav
2 : 1
13. Maj Zemun
BSK
Baćevac
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
14.05.2017 16:30
BSK
2 : 0
Mladost (B)
Urovci
Urovci
2 : 1
Polet
Grabovac
14.05.2017 16:30
Urovci
2 : 1
Polet
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
14.05.2017 16:30
Barajevo
1 : 2
Mladost (C)
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
14.05.2017 16:30
Velika Krsna
4 : 0
Selo Mladenovac
Boleč
Grocka
7 : 0
Mladost
Begaljica
14.05.2017 16:30
Boleč
7 : 0
Mladost
Hajduk
Kamendol
2 : 3
Vinča
Vinča
14.05.2017 16:30
Hajduk
2 : 3
Vinča
Kosmaj
Ralja
2 : 3
Ropočevo
Ropočevo
14.05.2017 16:30
Kosmaj
2 : 3
Ropočevo
Dunavac
Grocka
6 : 1
Pudarci
Pudarci
14.05.2017 16:30
Dunavac
6 : 1
Pudarci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 3
Leštane
Leštane
14.05.2017 16:30
Kovačevac
1 : 3
Leštane
Omladinski
Paraćin
4 : 1
Supska
Supska
14.05.2017 17:00
Omladinski
4 : 1
Supska
Javor
Sladaja
1 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
14.05.2017 17:00
Javor
1 : 3
15. Avgust 1950
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
14.05.2017 17:00
Omladinac
3 : 0
Napredak (S)
Zemljoradnik
Striža
5 : 3
Šumadija
Trešnjevica
14.05.2017 17:00
Zemljoradnik
5 : 3
Šumadija
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
14.05.2017 17:00
Moravac 2015
3 : 0
Moravac
Mladost (S)
Sikirica
6 : 0
Radnički (T)
Tekija
14.05.2017 17:00
Mladost (S)
6 : 0
Radnički (T)
Mladost (D)
Dublje
4 : 3
Sloga
Voljavče
14.05.2017 17:00
Mladost (D)
4 : 3
Sloga
Mladi radnik
Novo Lanište
5 : 0
Osaonica
Bagrdan
14.05.2017 17:00
Mladi radnik
5 : 0
Osaonica
Mladost (G)
Gložane
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
14.05.2017 17:00
Mladost (G)
5 : 1
Kupinovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
14.05.2017 17:00
Sinđelić 1934
2 : 1
Crni Vrh
Kolare
Kolare
2 : 0
Šumadinac
Dragovo
14.05.2017 17:00
Kolare
2 : 0
Šumadinac
Morava
Kočino Selo
2 : 1
Ursule
Ursule
14.05.2017 17:00
Morava
2 : 1
Ursule
Borac
Trnjane
2 : 0
Jastrebac
Tešica
14.05.2017 11:00
Borac
2 : 0
Jastrebac
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
Polet (R)
Radevac
14.05.2017 17:00
Polet (V)
2 : 1
Polet (R)
Napredak 2012
Krušje
5 : 0
OFK Draževac
Draževac
14.05.2017 11:00
Napredak 2012
5 : 0
OFK Draževac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
6 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
14.05.2017 11:00
OFK Sloga (D)
6 : 0
Ratar
Sloga
Žučkovac
3 : 1
Rtanj
Vrmdža
14.05.2017 17:00
Sloga
3 : 1
Rtanj
Palilulac
Šarbanovac
1 : 5
Slemen
Milušinac
14.05.2017 17:00
Palilulac
1 : 5
Slemen
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
14.05.2017 17:00
Napredak
0 : 3
Mladost (DL)
Navalin
Navalin
0 : 0
Mladost (B)
Batulovce
14.05.2017 17:00
Navalin
0 : 0
Mladost (B)
Real
Donja Jajina
5 : 1
Milanovo
Milanovo
14.05.2017 17:00
Real
5 : 1
Milanovo
Gradac
Konopnica
4 : 5
OFK Morava
Leskovac
14.05.2017 17:00
Gradac
4 : 5
OFK Morava
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Lemind
Leskovac
14.05.2017 17:00
Šumadija
1 : 2
Lemind
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
BSK
Belanovce
14.05.2017 11:00
Bratstvo
1 : 0
BSK
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
14.05.2017 17:00
Sloboda (DB)
3 : 1
Marjan MB
Mladost (V)
Vinarce
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
14.05.2017 17:00
Mladost (V)
1 : 3
Jedinstvo (G)
Rekreativo 011
Beograd
2 : 0
BUSK
Novi Beograd
14.05.2017 16:30
Rekreativo 011
2 : 0
BUSK
011
Beograd
6 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
14.05.2017 14:30
011
6 : 0
Posavac Tišma
Lokomotiva
Subotica
6 : 0
Bratstvo
Ljutovo
14.05.2017 17:00
Lokomotiva
6 : 0
Bratstvo
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
14.05.2017 17:00
Hajduk
3 : 0
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 8
Đurđin
Đurđin
14.05.2017 17:00
OFK Mala Bosna 2015
1 : 8
Đurđin
Solid
Subotica
3 : 1
Žednik
Stari Žednik
14.05.2017 17:00
Solid
3 : 1
Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 3
Palić
Palić
14.05.2017 17:00
Elektrovojvodina
5 : 3
Palić
Budućnost
Savino Selo
2 : 2
Iskra
Kucura
14.05.2017 16:30
Budućnost
2 : 2
Iskra
Mladost Radost
Srbobran
8 : 1
Pobeda
Pobeda
14.05.2017 16:30
Mladost Radost
8 : 1
Pobeda
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Mladost
Radičević
14.05.2017 16:30
Obilić
3 : 0
Mladost
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
14.05.2017 16:30
Vojvodina
4 : 0
Jedinstvo
Tisa
Padej
1 : 5
AFK
Ada
14.05.2017 17:00
Tisa
1 : 5
AFK
Horgoš 1911
Horgoš
6 : 1
Tornjoš
Tornjoš
14.05.2017 17:00
Horgoš 1911
6 : 1
Tornjoš
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 2
Tromedja
Majdan
14.05.2017 17:00
Jedinstvo (SK)
3 : 2
Tromedja
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Graničar
Đala
14.05.2017 17:00
Slavija
2 : 0
Graničar
Dunav
Bački Monoštor
0 : 0
Hajduk (S)
Stapar
14.05.2017 16:30
Dunav
0 : 0
Hajduk (S)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
14.05.2017 16:30
Aleksa Šantić
2 : 0
Omladinac (D)
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
14.05.2017 16:30
Kordun
3 : 0
Graničar (R)
Kula
Kula
1 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
14.05.2017 16:30
Kula
1 : 0
Radnički 1918
Maglić
Bački Maglić
4 : 4
Soko
Nova Gajdobra
14.05.2017 17:30
Maglić
4 : 4
Soko
Borac
Obrovac
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
14.05.2017 17:30
Borac
3 : 0
Naša Zvezda
Budućnost
Parage
2 : 1
Krivanj
Selenča
14.05.2017 17:30
Budućnost
2 : 1
Krivanj
Vojvodina
Tovariševo
3 : 2
Tvrdjava
Bač
14.05.2017 17:30
Vojvodina
3 : 2
Tvrdjava
Neštin
Neštin
0 : 2
Kulpin
Kulpin
14.05.2017 17:30
Neštin
0 : 2
Kulpin
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Ševac
Kusić
14.05.2017 17:00
Borac (VS)
2 : 2
Ševac
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
14.05.2017 17:00
Partizan (K)
3 : 1
Hajdučica
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
14.05.2017 17:00
Borac (VG)
5 : 0
Karaš (K)
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
14.05.2017 17:00
Potporanj
1 : 1
Vojvodina (CC)
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Ratar
Kruščica
14.05.2017 17:00
Dunav
3 : 0
Ratar
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
14.05.2017 17:00
Dobrica
4 : 0
Radnički 1927
Omladinac 1927
Opovo
3 : 4
Tempo
Sefkerin
14.05.2017 17:00
Omladinac 1927
3 : 4
Tempo
Polet
Idvor
3 : 0
Spartak 1911
Debeljača
14.05.2017 17:00
Polet
3 : 0
Spartak 1911
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Pobeda
Samoš
14.05.2017 17:00
Radnički (B)
3 : 1
Pobeda
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Unirea
Uzdin
14.05.2017 17:00
Glogonj
2 : 0
Unirea
BSK Bavanište
Bavanište
8 : 1
Kolonija
Kovin
14.05.2017 17:00
BSK Bavanište
8 : 1
Kolonija
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Dolovo
Dolovo
14.05.2017 17:00
Stari Tamiš
3 : 1
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 3
Proleter
Mramorak
14.05.2017 17:00
Omladinac (D)
0 : 3
Proleter
Borac
Pločica
3 : 3
Jedinstvo
Dubovac
14.05.2017 17:00
Borac
3 : 3
Jedinstvo
MSK
Mihajlovo
2 : 0
OFK Klek
Klek
14.05.2017 16:30
MSK
2 : 0
OFK Klek
Jedinstvo
Ečka
3 : 2
Zlatica
Zlatica
14.05.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 2
Zlatica
Rusanda
Melenci
0 : 0
Omladinac
Botoš
14.05.2017 16:30
Rusanda
0 : 0
Omladinac
Potisje
Knićanin
3 : 4
OFK Stajićevo
Stajićevo
14.05.2017 16:30
Potisje
3 : 4
OFK Stajićevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
14.05.2017 16:30
ŽFK Banat
0 : 0
OFK Gradnulica
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
14.05.2017 16:30
Radnički 1911
2 : 1
Zadrugar
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Borac (I)
Iđoš
14.05.2017 16:30
2. Oktobar
2 : 2
Borac (I)
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
14.05.2017 16:30
1.Oktobar
2 : 2
Vojvodina (B)
Proleter
Međa
0 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
14.05.2017 16:30
Proleter
0 : 2
Vojvodina (NM)
Roham
Nova Crnja
5 : 3
Bega
Novi Itebej
14.05.2017 16:30
Roham
5 : 3
Bega
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
Mladost
Buđanovci
14.05.2017 17:00
Obilić 1993
0 : 1
Mladost
Sloga
Čalma
2 : 3
Borac
Martinci
14.05.2017 17:00
Sloga
2 : 3
Borac
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
14.05.2017 17:00
Hajduk
7 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
14.05.2017 17:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Jedinstvo (M)
Železničar
Inđija
4 : 0
Fruškogorac
Manđelos
14.05.2017 17:00
Železničar
4 : 0
Fruškogorac
Graničar (O)
Obrež
3 : 2
PSK Putinci
Putinci
14.05.2017 17:00
Graničar (O)
3 : 2
PSK Putinci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
14.05.2017 17:00
Graničar (K)
3 : 0
OFK Brestač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.05.2017 17:00
Fruškogorac
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Borac
Rakovac
6 : 1
Centar
Novi Sad
14.05.2017 17:00
Borac
6 : 1
Centar
Moskva
Budisava
5 : 0
Susek
Susek
14.05.2017 17:00
Moskva
5 : 0
Susek
Jedinstvo
Rumenka
9 : 0
Bačka
Begeč
14.05.2017 17:00
Jedinstvo
9 : 0
Bačka
Čenej
Čenej
3 : 2
Železničar
Novi Sad
14.05.2017 17:00
Čenej
3 : 2
Železničar
Obilić
Vilovo
0 : 5
Fruškogorski partizan
Bukovac
14.05.2017 17:00
Obilić
0 : 5
Fruškogorski partizan
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 2
Mlada krila
Metikoši
14.05.2017 17:00
Kraljevo Hajduk
2 : 2
Mlada krila
Zvezda
Čukojevac
3 : 2
Grdica
Grdica
14.05.2017 17:00
Zvezda
3 : 2
Grdica
Napredak (G)
Gračac
5 : 3
Gruža
Vitanovac
14.05.2017 17:00
Napredak (G)
5 : 3
Gruža
Mladost (V)
Vrdila
2 : 3
Borac (A)
Adrani
14.05.2017 17:00
Mladost (V)
2 : 3
Borac (A)
Lazac
Lazac
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
14.05.2017 17:00
Lazac
4 : 1
Jedinstvo (D)
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
14.05.2017 17:00
Tavnik
2 : 1
Budućnost (K)
Metalac
Kraljevo
7 : 1
Partizan
Vrba
14.05.2017 17:00
Metalac
7 : 1
Partizan
Hajduk
Jovanovac
1 : 8
Erdoglija
Kragujevac
14.05.2017 16:30
Hajduk
1 : 8
Erdoglija
Azbest
Stragari
2 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
14.05.2017 16:30
Azbest
2 : 5
OFK Žeželj
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Maršić
Maršić
14.05.2017 16:30
Kremenac
2 : 2
Maršić
Seljak
Cvetojevac
1 : 5
Zastava
Kragujevac
14.05.2017 16:30
Seljak
1 : 5
Zastava
Divostin
Kragujevac
0 : 3
Košutnjak
Kragujevac
14.05.2017 16:30
Divostin
0 : 3
Košutnjak
Vujan
Prislonica
1 : 1
Lugovi
Čačak
14.05.2017 16:30
Vujan
1 : 1
Lugovi
Planinac
Vujetinci
5 : 2
Rakova
Rakova
14.05.2017 16:30
Planinac
5 : 2
Rakova
Morava (K)
Katrga
3 : 2
Kej
Čačak
14.05.2017 16:30
Morava (K)
3 : 2
Kej
Rudar
Bresnica
4 : 0
Morava (M)
Mojsinje
14.05.2017 16:30
Rudar
4 : 0
Morava (M)
Budućnost
Stančići
7 : 1
Prijatelji
Čačak
14.05.2017 16:30
Budućnost
7 : 1
Prijatelji
Malba
Žaočani
2 : 0
Čačak 94
Čačak
14.05.2017 16:30
Malba
2 : 0
Čačak 94
Jedinstvo
Puhovo
6 : 1
Bjelica
Milatovići
14.05.2017 16:30
Jedinstvo
6 : 1
Bjelica
Gradina
Rti
3 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
14.05.2017 16:30
Gradina
3 : 3
Vrelo
Prilike
Prilike
3 : 0
Bratstvo
Dljin
14.05.2017 16:30
Prilike
3 : 0
Bratstvo
Sloga
Kaona
2 : 3
Gorušica
Viča
14.05.2017 16:30
Sloga
2 : 3
Gorušica
Jelica
Goračići
8 : 2
Voćar
Kotraža
14.05.2017 16:30
Jelica
8 : 2
Voćar
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
14.05.2017 17:30
Mladost 09
1 : 2
Jablanica
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
14.05.2017 17:30
Šumadija
2 : 1
Takovski Ustanak
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Sparta
Grabovica
14.05.2017 17:30
Šilopaj
1 : 4
Sparta
Selevac
Selevac
2 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
14.05.2017 11:00
Selevac
2 : 3
Radnik
Plaskovac
Plaskovac
7 : 0
Ranilović
Ranilović
14.05.2017 16:30
Plaskovac
7 : 0
Ranilović
Mladi rudar
Bukovik
8 : 2
Žabare
Žabare
14.05.2017 16:30
Mladi rudar
8 : 2
Žabare
Partizan
Darosava
0 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
14.05.2017 16:30
Partizan
0 : 1
Šumadinac (N)
Budućnost
Blaznava
2 : 5
Sloga
Zagorica
14.05.2017 16:30
Budućnost
2 : 5
Sloga
Brezovac
Brezovac
2 : 2
Šamot
Aranđelovac
14.05.2017 16:30
Brezovac
2 : 2
Šamot
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 2
Kopljari
Kopljari
14.05.2017 11:00
Šumadinac (S)
4 : 2
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
2 : 5
Jasenica
Božurnja
14.05.2017 11:00
B 2000
2 : 5
Jasenica
Pobeda (S)
Sepci
2 : 1
Udarnik
Trska
14.05.2017 16:30
Pobeda (S)
2 : 1
Udarnik
Grivac
Grivac
0 : 6
Karađorđe
Vučić
14.05.2017 16:30
Grivac
0 : 6
Karađorđe
Mladost (R)
Rašković
5 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
14.05.2017 16:30
Mladost (R)
5 : 2
Omladinac (V)
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
14.05.2017 16:30
Crvena zvezda
1 : 2
Kotlenik
BSK
Borač
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
14.05.2017 16:30
BSK
2 : 1
Mladost MG
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Sloga (M)
Milatovac
14.05.2017 16:30
Pobeda (Đ)
3 : 0
Sloga (M)
Bare
Bare
5 : 0
Marjan
Knić
14.05.2017 16:30
Bare
5 : 0
Marjan
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 3
Mladost (R)
Ranovac
14.05.2017 16:30
Sloga 1952
2 : 3
Mladost (R)
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
14.05.2017 16:30
Bata Bulić
1 : 2
Stig (MC)
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 0
Integral
Batuša
14.05.2017 16:30
Zadrugar (T)
3 : 0
Integral
BSK
Boževac
4 : 2
Napredak (S)
Simićevo
14.05.2017 16:30
BSK
4 : 2
Napredak (S)
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Dragoš
Oreškovica
14.05.2017 16:30
Omladinac (Š)
1 : 2
Dragoš
Radnički (K)
Knežica
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
14.05.2017 16:30
Radnički (K)
1 : 2
Rade Milošević
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
Kurjače
Kurjače
14.05.2017 16:30
Žika Marković Uča
1 : 1
Kurjače
Desine
Desine
1 : 2
Polet (V)
Voluja
14.05.2017 16:30
Desine
1 : 2
Polet (V)
Napredak (P)
Poljana
2 : 4
Železničar
Požarevac
14.05.2017 16:30
Napredak (P)
2 : 4
Železničar
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
14.05.2017 16:30
Napredak 1934
2 : 1
Dunavac (P)
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 5
Radnički (P)
Požeženo
14.05.2017 16:30
Jedinstvo (D)
2 : 5
Radnički (P)
Obilić
Živica
6 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
14.05.2017 16:30
Obilić
6 : 0
Sloga (Ć)
Dizel
Bare
2 : 4
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
14.05.2017 16:30
Dizel
2 : 4
Jedinstvo (LJ)
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 0
Borac (Š)
Šabac
14.05.2017 17:00
Napredak
4 : 0
Borac (Š)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Budućnost (Z)
Zminjak
14.05.2017 17:00
Budućnost (PD)
4 : 2
Budućnost (Z)
Proleter
Šabac
1 : 2
Duško
Klenje
14.05.2017 17:00
Proleter
1 : 2
Duško
Gorki
Glušci
1 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
14.05.2017 17:00
Gorki
1 : 1
Mladost (MM)
Cer
Petkovica
2 : 0
Omladinac
Slepčević
14.05.2017 17:00
Cer
2 : 0
Omladinac
Milicionar
Bogatić
1 : 4
Sloga (B)
Bogosavac
14.05.2017 17:00
Milicionar
1 : 4
Sloga (B)
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Trešnjevka
Trbušac
14.05.2017 17:00
Vlašić
3 : 2
Trešnjevka
Radnički (К)
Koceljeva
2 : 1
Šipurske Livade
Šabac
14.05.2017 17:00
Radnički (К)
2 : 1
Šipurske Livade
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 3
Cerić
Miokus
14.05.2017 17:00
Mladost 2013
2 : 3
Cerić
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
Torpedo
Lojanice
14.05.2017 17:00
OFK Jelen
2 : 0
Torpedo
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 3
Sloga (K)
Krnić
14.05.2017 17:00
Miloš Pocerac 2013
2 : 3
Sloga (K)
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
14.05.2017 17:00
Karađorđe
2 : 0
Dušan Silni
Varna 012
Varna
0 : 3
Dobrava
Vukošić
14.05.2017 17:00
Varna 012
0 : 3
Dobrava
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
6 : 2
Rankovac
Nakučani
14.05.2017 17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
6 : 2
Rankovac
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.05.2017 17:00
7. Juli
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
14.05.2017 17:00
Gučevo
1 : 3
Sloga (LŠ)
Stolice
Krupanj
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
14.05.2017 17:00
Stolice
2 : 0
Vidojevica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
14.05.2017 17:00
Jedinstvo (Z)
2 : 1
Velika Reka
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
14.05.2017 17:00
Mladost (DD)
2 : 1
Milan Orlić
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Azbukovica
Crnča
14.05.2017 17:00
Prva Iskra
2 : 0
Azbukovica
Jadar (S)
Stupnica
3 : 2
Cerova
Cerova
14.05.2017 17:00
Jadar (S)
3 : 2
Cerova
Borac (K)
Kozjak
0 : 0
Sloga (S)
Straža
14.05.2017 17:00
Borac (K)
0 : 0
Sloga (S)
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
Mladost
Vračević
14.05.2017 16:30
Dimitrije Tucović
2 : 0
Mladost
Proleter
Bajevac
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
14.05.2017 16:30
Proleter
3 : 1
Rubribreza
Polet (T)
Takovo
3 : 2
Kalenić
Kalenić
14.05.2017 16:30
Polet (T)
3 : 2
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
14.05.2017 16:30
OFK Paljuvi
4 : 3
Polet (DL)
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Polet
Popučke
14.05.2017 16:30
Rajac
4 : 1
Polet
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Komanice
Komanice
14.05.2017 11:00
Jadar 2013
4 : 0
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
14.05.2017 16:30
Milenko Pavlović
5 : 1
Mladost
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 4
Ribnikar
Pecka
14.05.2017 16:30
OFK Brđanac
1 : 4
Ribnikar
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Liplje
Liplje
14.05.2017 16:30
Kolubara 2
4 : 0
Liplje
Popadić
Popadić
4 : 0
Kotešica
Kotešica
14.05.2017 16:30
Popadić
4 : 0
Kotešica
Glumač
Glumač
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
14.05.2017 14:30
Glumač
5 : 0
Napredak
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 4
Sečica
Seča reka
14.05.2017 14:30
Dobrinjac
3 : 4
Sečica
Plavi Tok
Dražinovići
10 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
14.05.2017 14:30
Plavi Tok
10 : 1
Pobeda
Duškovci
Duškovci
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
14.05.2017 17:30
Duškovci
2 : 1
Trešnjica
Omladinac
Zdravčići
6 : 3
Bakionica
Bakionica
14.05.2017 17:30
Omladinac
6 : 3
Bakionica
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 5
Gorobilje
Gorobilje
14.05.2017 17:30
Borac
0 : 5
Gorobilje
Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Lauš
Lopaš
14.05.2017 17:30
Avijatičar
3 : 1
Lauš
Koča Andjelković
Tekija
1 : 6
Napredak
Korbovo
14.05.2017 16:30
Koča Andjelković
1 : 6
Napredak
Lovćen
Petrovo selo
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
14.05.2017 16:30
Lovćen
0 : 3
Egeta
Milutinovac
Milutinovac
1 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
14.05.2017 16:30
Milutinovac
1 : 4
Mala Vrbica
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 10
Kladušnica
Kladušnica
14.05.2017 16:30
Velika Vrbica
2 : 10
Kladušnica
Rtkovo
Rtkovo
2 : 2
Omladinac
Vajuga
14.05.2017 16:30
Rtkovo
2 : 2
Omladinac
Polet
Jabukovac
4 : 2
OFK Sikole
Sikole
14.05.2017 16:30
Polet
4 : 2
OFK Sikole
Rečka
Rečka
3 : 2
Ratar
Jasenica
14.05.2017 16:30
Rečka
3 : 2
Ratar
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Malajnica
Malajnica
14.05.2017 16:30
Graničar
3 : 0
Malajnica
Slatina
Negotin
6 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
14.05.2017 16:30
Slatina
6 : 1
OFK Tamnič
Urovica
Urovica
2 : 0
Miloševo
Miloševo
14.05.2017 16:30
Urovica
2 : 0
Miloševo
Sebečevac
Sebečevac
3 : 2
Borac
Bivolje
14.05.2017 17:00
Sebečevac
3 : 2
Borac
Dedina
Dedina
2 : 1
Žabare
Žabare
14.05.2017 17:00
Dedina
2 : 1
Žabare
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Čarapan
Kruševac
14.05.2017 17:00
Kapidžija
2 : 2
Čarapan
Mladost VPD
Kruševac
1 : 4
Sloga
Majdevo
14.05.2017 11:00
Mladost VPD
1 : 4
Sloga
BSK
Bela Voda
5 : 2
Rasina
Vitanovac
14.05.2017 17:00
BSK
5 : 2
Rasina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Budućnost
Kaonik
14.05.2017 17:00
Gornji Stepoš
3 : 1
Budućnost
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Sloga
Lozna
14.05.2017 17:00
Borac
2 : 1
Sloga
Mladost
Donji Katun
3 : 2
Trudbenik
Stalać
14.05.2017 17:00
Mladost
3 : 2
Trudbenik
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 0
Varvarin
Varvarin
14.05.2017 17:00
Beli Orlovi
2 : 0
Varvarin
Gradina
Pejovac
2 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
14.05.2017 17:00
Gradina
2 : 3
Donji Kopaonik
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 3
Omladinac
Pojate
14.05.2017 17:00
Rubin (Z)
4 : 3
Omladinac
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
14.05.2017 16:30
Pionir
3 : 0
Sveti Stefan
Poštar
Beograd
0 : 2
Minel
Ripanj
14.05.2017 16:30
Poštar
0 : 2
Minel
Crvenka
Borča
0 : 2
Dedinje
Beograd
14.05.2017 16:30
Crvenka
0 : 2
Dedinje
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Mladost
Jabučki Rit
14.05.2017 16:30
Podunavac
0 : 1
Mladost
Pinosava
Pinosava
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
14.05.2017 16:30
Pinosava
1 : 2
Heroj Polet
OFK Slatina
Slatina
0 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
14.05.2017 14:00
OFK Slatina
0 : 4
Mladost (MI)
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Mladost (G)
Guberevac
14.05.2017 17:00
Rudar 2012
2 : 2
Mladost (G)
Popović
Popovići
1 : 2
Vojvoda
Dučina
14.05.2017 14:00
Popović
1 : 2
Vojvoda
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Stojnik
Stojnik
14.05.2017 12:00
Nemenikuće
0 : 3
Stojnik
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
14.05.2017 17:00
Rajko Mitić
3 : 0
Lokomotiva
Jerma
Sukovo
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
14.05.2017 17:00
Jerma
8 : 0
Veliki Suvodol
Željuša
Željuša
8 : 0
Mladost
Mali Suvodol
14.05.2017 17:00
Željuša
8 : 0
Mladost
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Omladinac
Gornji Komren
14.05.2017 16:30
Stevan Nešticki
2 : 0
Omladinac
Radnički 1936
Trupale
1 : 4
Čegar 1946
Donji Matejevac
14.05.2017 16:30
Radnički 1936
1 : 4
Čegar 1946
Čegar 2013
Kamenica
4 : 0
Durlan Siti
Niš
14.05.2017 16:30
Čegar 2013
4 : 0
Durlan Siti
Delijski Vis
Niš
3 : 6
Sečanica
Sečanica
14.05.2017 16:30
Delijski Vis
3 : 6
Sečanica
Morava 1949
Čokot
4 : 1
Mladost
Donji Komren
14.05.2017 16:30
Morava 1949