XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
549 utakmica za dan Subota, 2 April 2016


Fudbal

02.04
16:00
Trstenik PPT
Timo─Źanin
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
02.04
16:00
Timok
OFK Bor
6
1
02.04.2016 16:00 6 : 1
02.04
16:00
Radni─Źki (S)
Moravac Orion
3
1
02.04.2016 16:00 3 : 1
02.04
16:00
Ozren
Jedinstvo (B)
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
15:30
Vršac
Radni─Źki (NP)
4
1
02.04.2016 15:30 4 : 1
02.04
15:30
Ba─Źka 1901
Radni─Źki (SM)
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Omladinac
┼Żelezni─Źar
1
2
02.04.2016 15:30 1 : 2
02.04
15:30
TSC
Borac (S)
3
1
02.04.2016 15:30
TSC
3 : 1
02.04
15:30
Senta
Radni─Źki (┼á)
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Cement
Dunav
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
15:30
Sloga
Od┼żaci
0
2
02.04.2016 15:30 0 : 2
02.04
11:00
GSP Polet
IMR
1
1
02.04.2016 11:00 1 : 1
IMR
02.04
15:30
Radni─Źki (O)
Stepojevac Vaga
5
4
02.04.2016 15:30 5 : 4
02.04
15:30
Teleoptik
Radni─Źki (NB)
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
15:30
Sopot
Crvena zvezda
2
1
02.04.2016 15:30 2 : 1
02.04
10:00
BASK
┼Żarkovo
2
2
02.04.2016 10:00 2 : 2
02.04
15:30
IMT
Budu─çnost
1
1
02.04.2016 15:30
IMT
1 : 1
02.04
15:30
Šumadija 1903
┼Żelezni─Źar
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Smederevo 1924
1
0
02.04.2016 15:30 1 : 0
02.04
15:30
Sloga (P)
FAP
4
0
02.04.2016 15:30 4 : 0
FAP
02.04
15:30
Jedinstvo Putevi
Mokra Gora
2
1
02.04.2016 15:30 2 : 1
02.04
15:30
Ma─Źva
Jedinstvo
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
16:00
Kosanica
FUD
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
FUD
02.04
16:00
Jedinstvo (P)
┼Żupa
3
0
02.04.2016 16:00 3 : 0
02.04
16:00
─Éerdap
Pukovac
1
0
02.04.2016 16:00 1 : 0
02.04
16:00
Rtanj
Napredak
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
16:00
Lu┼żnica
Nebeski Andjeli
1
0
02.04.2016 16:00 1 : 0
02.04
16:00
Sloga (L)
Morava
2
0
02.04.2016 16:00 2 : 0
02.04
15:30
Jedinstvo (BK)
┼ŻAK
6
0
02.04.2016 15:30 6 : 0
02.04
15:30
Radni─Źki Zrenjanin
Polet
9
1
02.04.2016 15:30 9 : 1
02.04
15:30
Mladost (L)
Kozara
0
2
02.04.2016 15:30 0 : 2
02.04
15:30
Sloga
Budu─çnost
1
0
02.04.2016 15:30 1 : 0
02.04
15:30
Sloboda
Slavia
3
2
02.04.2016 15:30 3 : 2
02.04
15:30
Jedinstvo (NB)
Radni─Źki (K)
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Proleter (BK)
Vršac United
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Polet (S)
┼ŻAK
3
2
02.04.2016 15:30 3 : 2
02.04
15:30
Srbobran
OFK Mladost APA
1
2
02.04.2016 15:30 1 : 2
02.04
15:30
OFK Vrbas
Mladost (T)
1
3
02.04.2016 15:30 1 : 3
02.04
15:30
Radni─Źki (S)
Ba─Źka (P)
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Jugovi─ç
┼ŻSK
3
2
02.04.2016 15:30 3 : 2
02.04
15:30
Jedinstvo (SP)
Borac
2
1
02.04.2016 15:30 2 : 1
02.04
15:30
Slavija
Crvena Zvezda
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
15:30
Sloga
Kupinovo
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
15:30
Balkan
Hajduk
0
3
02.04.2016 15:30 0 : 3
02.04
15:30
Rudar
Morava
2
1
02.04.2016 15:30 2 : 1
02.04
15:30
Sloga 1940 (BB)
Ribnica
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Spartak 1924
Sloga (S)
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Jedinstvo 1945
Radni─Źki Stobex
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
15:30
Radni─Źki (V)
Brezovica
4
1
02.04.2016 15:30 4 : 1
02.04
15:30
Jošanica
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
15:30
Trep─Źa
Arsenal
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Takovo
Tutin
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
15:30
Ov─Źar
Draga─Źevo
0
3
02.04.2016 15:30 0 : 3
02.04
15:30
Palilula
Mladost 1976 (Bilj.)
3
2
02.04.2016 15:30 3 : 2
02.04
15:30
Malošište
Mladost (Batuš.)
4
0
02.04.2016 15:30 4 : 0
02.04
16:00
Zlot
Pore─Ź
4
3
02.04.2016 16:00 4 : 3
02.04
16:00
Rudna Glava
Radni─Źki
3
1
02.04.2016 16:00 3 : 1
02.04
Rudar
Mid┼żor
4
0
02.04.2016 4 : 0
02.04
Vratarnica
Rgotina
3
3
02.04.2016 3 : 3
02.04
16:00
Borac
Tanasko Raji─ç
2
4
02.04.2016 16:00 2 : 4
02.04
16:00
Vladimir Durkovi─ç
Spartak
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
02.04
16:00
Mladost
Zvezda
2
5
02.04.2016 16:00 2 : 5
02.04
15:00
GFK Dubo─Źica
Mladi Borac
3
0
02.04.2016 15:00 3 : 0
02.04
16:00
OFK Niš
Vulkan
4
0
02.04.2016 16:00 4 : 0
02.04
16:00
Palilulac
Brzi Brod
1
3
02.04.2016 16:00 1 : 3
02.04
16:00
Jedinstvo Stevi─ç
Borac (S)
3
1
02.04.2016 16:00 3 : 1
02.04
16:00
Dinamo 1945
BAK
3
1
02.04.2016 16:00 3 : 1
BAK
02.04
15:30
Bile─çanin
Polet
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Kikinda 1909
Zadrugar
6
0
02.04.2016 15:30 6 : 0
02.04
15:30
Naftagas
Krajina
5
0
02.04.2016 15:30 5 : 0
02.04
15:30
Proleter 2006
Crvena zvezda
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
15:30
Radni─Źki 1918
Lipar
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
16:30
Njegoš
Vinogradar
4
0
02.04.2016 16:30 4 : 0
02.04
16:30
Obili─ç
Proleter
2
2
02.04.2016 16:30 2 : 2
02.04
16:30
Panonija IM Topola
Tornjoš
4
1
02.04.2016 16:30 4 : 1
02.04
15:30
Podrinje
Jadran
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Sloven
Hajduk 1925 Podunavac
0
3
02.04.2016 15:30 0 : 3
02.04
15:30
Rudar
Hajduk (D)
2
4
02.04.2016 15:30 2 : 4
02.04
16:30
Omladinac
Mladost
0
0
02.04.2016 16:30 0 : 0
02.04
16:30
Sofeks
OFK Sirig
3
1
02.04.2016 16:30 3 : 1
02.04
15:30
Mladost (C)
Mladost (B)
1
0
02.04.2016 15:30 1 : 0
02.04
15:30
Šumadija
Mladost (─î)
3
1
02.04.2016 15:30 3 : 1
02.04
15:30
Policajac
Brodarac
1
2
02.04.2016 15:30 1 : 2
02.04
15:30
Milutinac
13. maj
1
0
02.04.2016 15:30 1 : 0
02.04
15:30
Mladenovac
Pinosava
8
0
02.04.2016 15:30 8 : 0
02.04
15:30
Sloboda
Borac (R)
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
15:30
Ba─Źinac
┼Żelezni─Źar
0
3
02.04.2016 15:30 0 : 3
02.04
15:30
─Éerdap
Polet
3
2
02.04.2016 15:30 3 : 2
02.04
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
┼ŻSK
0
3
02.04.2016 15:30 0 : 3
02.04
15:30
Šumadinac
Trnava
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
14:30
Crnokosa
─îajetina
0
0
02.04.2016 14:30 0 : 0
02.04
16:00
Jadar
Radni─Źki ┼áaba─Źki
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
02.04
16:00
Ma─Źva 2005
Mladost (P)
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
02.04
16:00
Junior Novo Naselje
Pepeljevac
1
3
02.04.2016 16:00 1 : 3
02.04
16:00
Jadran
Srbija
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
16:30
Go─Ź
Budu─çnost
2
0
02.04.2016 16:30 2 : 0
02.04
16:00
Slatina
Omladinac
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
16:30
Rudar (SR)
Polet
3
1
02.04.2016 16:30 3 : 1
02.04
16:00
Jastrebac (T)
Polet
6
0
02.04.2016 16:00 6 : 0
02.04
16:00
OFK Dra┼żevac
Gredetin
6
0
02.04.2016 16:00 6 : 0
02.04
16:00
OFK Sloga
Napredak 2012
2
1
02.04.2016 16:00 2 : 1
02.04
16:00
Rongo Siti
Mladost
0
5
02.04.2016 16:00 0 : 5
02.04
16:00
Sloboda
Pobeda
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
02.04
15:00
Sušica 2012
Real
3
2
02.04.2016 15:00 3 : 2
02.04
15:30
Delija
1.Oktobar
3
1
02.04.2016 15:30 3 : 1
02.04
15:30
Crvenka
Grani─Źar
3
1
02.04.2016 15:30 3 : 1
02.04
15:30
Jedinstvo 1947
Rastina 1918
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
15:30
KFK Kula
Aleksa Šantić
1
4
02.04.2016 15:30 1 : 4
02.04
16:30
Dušan Silni
Elektrovojvodina
0
4
02.04.2016 16:30 0 : 4
02.04
15:30
RFK Novi Sad 1921
Centar
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
15:30
Jedinstvo (Lj)
Napredak (B)
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
15:30
Polet (V)
Polet (B)
4
0
02.04.2016 15:30 4 : 0
02.04
15:30
Rade Milošević
Radni─Źki
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
16:00
OFK Jelen
Vojvoda Stepa Step.
2
3
02.04.2016 16:00 2 : 3
02.04
16:00
Radnik
Dimitrije Tucovi─ç
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
16:00
Rubribreza
Rudar
2
0
02.04.2016 16:00 2 : 0
02.04
15:30
Sparta Grabovica
Mladost 09
2
1
02.04.2016 15:30 2 : 1
02.04
15:30
Ozremica
Brezak
1
4
02.04.2016 15:30 1 : 4
02.04
16:30
─îoka
Jedinstvo (M)
4
1
02.04.2016 16:30 4 : 1
02.04
16:00
OFK Sikole
Malajnica
1
0
02.04.2016 16:00 1 : 0
02.04
15:00
Jedinstvo 1953
Mladost
1
6
02.04.2016 15:00 1 : 6
02.04
16:30
OFK Burovo
Bistrica
4
0
02.04.2016 16:30 4 : 0
02.04
16:30
Šumadija
BSK
3
2
02.04.2016 16:30 3 : 2
BSK
02.04
16:30
Rudar 2012
Mladost (G)
2
0
02.04.2016 16:30 2 : 0
02.04
16:30
Popovi─ç
Vojvoda
0
0
02.04.2016 16:30 0 : 0
02.04
16:00
Radnik
Heroj
1
2
02.04.2016 16:00 1 : 2
02.04
16:30
Sindjeli─ç
Planinac
4
3
02.04.2016 16:30 4 : 3
02.04
16:30
Beljanica
Resava
2
0
02.04.2016 16:30 2 : 0
02.04
16:30
Bresje
Trnava
1
1
02.04.2016 16:30 1 : 1
02.04
14:30
Topoljak
Mladost
4
1
02.04.2016 14:30 4 : 1
02.04
14:30
Sloboda 1948
Borjak 2013
0
3
02.04.2016 14:30 0 : 3
02.04
15:00
Gornje Krajince
Nomanica
3
0
02.04.2016 15:00 3 : 0
02.04
15:00
Pomoravlje
Atletiko
0
3
02.04.2016 15:00 0 : 3
02.04
15:00
Todorovce
Badince
7
1
02.04.2016 15:00 7 : 1
02.04
15:00
Radnik 2013
Rudar
3
1
02.04.2016 15:00 3 : 1
02.04
15:00
Jedinstvo
Turekovac
2
4
02.04.2016 15:00 2 : 4
02.04
15:00
Moravac
Milanovo
2
2
02.04.2016 15:00 2 : 2
02.04
16:00
Gaj
Sloga
2
6
02.04.2016 16:00
Gaj
2 : 6
02.04
16:00
Solunac
Grani─Źar
2
3
02.04.2016 16:00 2 : 3
02.04
16:00
Naša Krajina
Janošik
2
4
02.04.2016 16:00 2 : 4
02.04
15:30
Omladinac B
Vukan
0
3
02.04.2016 15:30 0 : 3
02.04
15:30
Mladost (R)
Mladost (L)
4
0
02.04.2016 15:30 4 : 0
02.04
15:30
Dobrnje
Burovac
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Veliko Laole
Radnik
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
15:00
Mladost (J)
Maskar
6
1
02.04.2016 15:00 6 : 1
02.04
16:30
Maovi MH
Mladost (S)
2
0
02.04.2016 16:30 2 : 0
02.04
16:30
OFK Varna
Pocerina
2
5
02.04.2016 16:30 2 : 5
02.04
Sloga DB
Grabovica
0
1
02.04.2016 0 : 1
02.04
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
Azbukovica
1
1
02.04.2016 1 : 1
02.04
15:30
Vitanovac 08
Grkljane
1
3
02.04.2016 15:30 1 : 3
02.04
15:30
Polet
Lipovac
0
2
02.04.2016 15:30 0 : 2
02.04
15:30
Zmajevac
Polet
3
1
02.04.2016 15:30 3 : 1
02.04
15:30
Jablanica
Modrica
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
15:30
Zdravinje
Mladost VPD
1
4
02.04.2016 15:30 1 : 4
02.04
15:30
Knez Lazar
Pasjak 2013
10
0
02.04.2016 15:30 10 : 0
02.04
16:00
Proleter
Slavija
2
0
02.04.2016 16:00 2 : 0
02.04
16:00
Rekreativo
Proleter
4
1
02.04.2016 16:00 4 : 1
02.04
16:00
Sloga
Roma-Iveri─ç
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
16:00
Bari─Ź-Munja
Dra┼żevac-Tornado
0
1
02.04.2016 16:00 0 : 1
02.04
16:00
Zadrugar
Baljevac
2
1
02.04.2016 16:00 2 : 1
02.04
16:30
Mladi Radnik
Mladi Borac
1
3
02.04.2016 16:30 1 : 3
02.04
16:30
Dobra Voda
Mladost
0
2
02.04.2016 16:30 0 : 2
02.04
16:30
OFK Dragoševac
Dra┼żmirovac
3
1
02.04.2016 16:30 3 : 1
02.04
15:30
Mornar
OFK Petrovac
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Mladost
Zeta
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Rudar
Iskra
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
16:00
Budu─çnost
Lov─çen
4
0
02.04.2016 16:00 4 : 0
02.04
15:30
Bokelj
Grbalj
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
15:30
Sutjeska
De─Źi─ç
1
1
02.04.2016 15:30 1 : 1
02.04
16:30
Mladost
Široki Brijeg
1
2
02.04.2016 16:30 1 : 2
02.04
16:30
Vele┼ż
Sloboda
1
2
02.04.2016 16:30 1 : 2
02.04
16:30
┼Żeljezni─Źar
Olimpic
3
1
02.04.2016 16:30 3 : 1
02.04
16:30
Vitez
Drina
3
0
02.04.2016 16:30 3 : 0
02.04
16:30
Radnik
Travnik
2
0
02.04.2016 16:30 2 : 0
02.04
16:30
Borac
Sarajevo
0
1
02.04.2016 16:30 0 : 1
02.04
16:30
Slavija
Zrinjski
0
1
02.04.2016 16:30 0 : 1
02.04
16:30
Rudar
─îelik
0
0
02.04.2016 16:30 0 : 0
02.04
15:00
Sloboda (MG)
Vlasenica
3
0
02.04.2016 15:00 3 : 0
02.04
15:00
Leotar
Tekstilac
0
0
02.04.2016 15:00 0 : 0
02.04
15:00
Zvijezda 09
Krupa
1
2
02.04.2016 15:00 1 : 2
02.04
15:00
Drina HE
Mladost
0
2
02.04.2016 15:00 0 : 2
02.04
15:00
Sutjeska
Borac
1
0
02.04.2016 15:00 1 : 0
02.04
15:00
Kozara
Sloboda (NG)
0
0
02.04.2016 15:00 0 : 0
02.04
15:00
┼Żeljezni─Źar
┼Żupa
2
1
02.04.2016 15:00 2 : 1
02.04
15:00
Sloga (S)
Mladost (DS)
1
0
02.04.2016 15:00 1 : 0
02.04
15:00
BSK
Modri─Źa
0
0
02.04.2016 15:00
BSK
0 : 0
02.04
15:00
Proleter
Sloga (D)
3
1
02.04.2016 15:00 3 : 1
02.04
15:00
Ljubi─ç
Jedinstvo (┼Ż)
1
0
02.04.2016 15:00 1 : 0
02.04
15:00
Mladost (G)
Podrinje
1
0
02.04.2016 15:00 1 : 0
02.04
15:00
Jedinstvo (B─Ź)
Ili─çka 01
1
2
02.04.2016 15:00 1 : 2
02.04
15:00
Famos
Radni─Źki (K)
1
0
02.04.2016 15:00 1 : 0
02.04
15:00
Trebava
Skugri─ç
2
0
02.04.2016 15:00 2 : 0
02.04
15:00
Lokanj
Mili─çi
2
2
02.04.2016 15:00 2 : 2
02.04
15:00
Partizan
Proleter
7
0
02.04.2016 15:00 7 : 0
02.04
15:00
Bratstvo
Zadrugar
2
1
02.04.2016 15:00 2 : 1
02.04
15:30
Kladari
Tamaris
5
2
02.04.2016 15:30 5 : 2
02.04
15:00
Sloga
Miloš Obilić
5
0
02.04.2016 15:00 5 : 0
02.04
17:00
Stevan Duki─ç
Polet
2
1
02.04.2016 17:00 2 : 1
02.04
16:00
Bratstvo
Borac
0
3
02.04.2016 16:00 0 : 3
02.04
16:00
Romanovci
Obradovac
0
4
02.04.2016 16:00 0 : 4
02.04
OFK Janja 2009
Drina
1
1
02.04.2016 1 : 1
02.04
10:30
Lazarevica
Ljeskovac
5
2
02.04.2016 10:30 5 : 2
02.04
16:00
Metalac
Borac
2
0
02.04.2016 16:00 2 : 0
02.04
16:00
Rad
OFK Beograd
1
1
02.04.2016 16:00
Rad
1 : 1
02.04
18:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
0
02.04.2016 18:00 0 : 0
02.04
15:00
Spartak
Radni─Źki (N)
1
2
02.04.2016 15:00 1 : 2
02.04
16:00
Novi Pazar
Vo┼żdovac
1
1
02.04.2016 16:00 1 : 1
02.04
18:00
Jagodina
─îukari─Źki
1
3
02.04.2016 18:00 1 : 3
02.04
16:00
Partizan
Radnik
3
2
02.04.2016 16:00 3 : 2
02.04
15:30
─îSK Pivara
Sloboda
2
0
02.04.2016 15:30 2 : 0
02.04
15:30
Napredak
Loznica
1
0
02.04.2016 15:30 1 : 0
02.04
15:00
Proleter
Donji Srem
1
0
02.04.2016 15:00 1 : 0
02.04
15:30
Dinamo
In─Ĺija
0
5
02.04.2016 15:30 0 : 5
02.04
15:30
BSK Bor─Źa
Ba─Źka (BP)
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Sindjeli─ç
Kolubara
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
02.04
15:30
Sloga (PM)
Zemun
0
1
02.04.2016 15:30 0 : 1
02.04
12:00
Jerina
Po┼żega
0
1
02.04.2016 12:00 0 : 1
02.04
11:00
Sloga 036
Slatke Male
6
0
02.04.2016 11:00 6 : 0
02.04
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Šabac
4
0
02.04.2016 11:00 4 : 0
02.04
13:00
Radni─Źki 2013
Bukovi─Źka Banja
15
1
02.04.2016 13:00 15 : 1
02.04
12:00
Sremice
Metalmania
0
9
02.04.2016 12:00 0 : 9
02.04
14:00
Sjeverna zvijezda
Cvetex
1
4
02.04.2016 14:00 1 : 4
02.04
15:00
Sokolac
Sloga Kakmu┼ż-Petrovo
0
6
02.04.2016 15:00 0 : 6
02.04
10:00
─îelik
Proleter
1
2
02.04.2016 10:00 1 : 2
02.04
14:00
Mašinac
Po┼żarevac
6
0
02.04.2016 14:00 6 : 0
02.04
12:30
─îukari─Źki
Brodarac
3
0
02.04.2016 12:30 3 : 0
02.04
13:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (N)
2
1
02.04.2016 13:00 2 : 1
02.04
12:00
Široki Brijeg
Vele┼ż
5
0
02.04.2016 12:00 5 : 0
02.04
12:00
Mladost
┼Żeljezni─Źar
1
5
02.04.2016 12:00 1 : 5
02.04
12:00
Sloboda
Vitez
7
0
02.04.2016 12:00 7 : 0
02.04
12:00
Olimpic
Radnik
5
0
02.04.2016 12:00 5 : 0
02.04
12:00
Drina
Borac
2
1
02.04.2016 12:00 2 : 1
02.04
12:00
Travnik
Slavija
2
1
02.04.2016 12:00 2 : 1
02.04
12:00
Sarajevo
Rudar Prijedor
6
0
02.04.2016 12:00 6 : 0
02.04
12:00
Zrinjski
─îelik
2
1
02.04.2016 12:00 2 : 1
02.04
12:00
Široki Brijeg
Sloboda
2
2
02.04.2016 12:00 2 : 2
02.04
12:00
Olimpic
Mladost
2
1
02.04.2016 12:00 2 : 1
02.04
12:00
Drina
Vele┼ż
0
3
02.04.2016 12:00 0 : 3
02.04
12:00
Travnik
┼Żeljezni─Źar
1
1
02.04.2016 12:00 1 : 1
02.04
12:00
Sarajevo
Vitez
3
0
02.04.2016 12:00 3 : 0
02.04
12:00
Zrinjski
Radnik
1
0
02.04.2016 12:00 1 : 0
02.04
12:00
─îelik
Borac
1
0
02.04.2016 12:00 1 : 0
02.04
12:00
Rudar Prijedor
Slavija
5
1
02.04.2016 12:00 5 : 1
02.04
10:00
Spartak
Dinamo 1945
4
0
02.04.2016 10:00 4 : 0
02.04
10:00
Ba─Źka 1901
TSC
1
1
02.04.2016 10:00 1 : 1
TSC
02.04
10:00
Ba─Źka (BP)
Hajduk Junior
0
2
02.04.2016 10:00 0 : 2
02.04
15:30
Javor
FAP
0
0
02.04.2016 15:30 0 : 0
FAP
02.04
13:00
Kolubara
Radni─Źki (NB)
1
2
02.04.2016 13:00 1 : 2
02.04
11:30
Siti Sport Klub
Sindjeli─ç
1
4
02.04.2016 11:30 1 : 4
02.04
15:00
IM Rakovica
Brodarac 2
0
3
02.04.2016 15:00 0 : 3
02.04
11:00
┼Żarkovo
Zemun
1
8
02.04.2016 11:00 1 : 8
02.04
09:00
Policajac
Be┼żanija
2
2
02.04.2016 09:00 2 : 2
02.04
15:00
Dolina
Slavija
6
0
02.04.2016 15:00 6 : 0
02.04
11:00
Glogonj
Borac (S)
2
3
02.04.2016 11:00 2 : 3
02.04
11:00
Omladinac
Unirea
7
1
02.04.2016 11:00 7 : 1
02.04
11:00
Partizan (U)
Budu─çnost (A)
2
0
02.04.2016 11:00 2 : 0
02.04
12:00
BSK 1925
GSP Polet
1
3
02.04.2016 12:00 1 : 3
02.04
12:30
Srem
Vrcin
1
3
02.04.2016 12:30 1 : 3
02.04
15:15
Brodarac 1947
PKB
4
1
02.04.2016 15:15 4 : 1
PKB
02.04
15:30
Turbina
Zvezdara
4
3
02.04.2016 15:30 4 : 3
02.04
17:30
Studentski Grad
Trudbenik
5
0
02.04.2016 17:30 5 : 0
02.04
10:30
011
Buducnost
5
0
02.04.2016 10:30
011
5 : 0
02.04
11:00
Dunavac Grocka
Milenium
3
5
02.04.2016 11:00 3 : 5
02.04
Sloboda
Osipaonica
1
0
02.04.2016 1 : 0
02.04
15:30
Budu─çnost
Šumadija
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
15:30
Mladi borac
Sloga
1
0
02.04.2016 15:30 1 : 0
02.04
15:30
Udarnik
Omladinac
3
0
02.04.2016 15:30 3 : 0
02.04
17:30
Kom
Grbalj
4
2
02.04.2016 17:30
Kom
4 : 2
02.04
17:30
Berane
OFK Petrovac
3
0
02.04.2016 17:30 3 : 0
02.04
17:30
Bratstvo
Lov─çen
4
5
02.04.2016 17:30 4 : 5
02.04
17:30
Ibar
Mornar
0
1
02.04.2016 17:30 0 : 1
02.04
17:30
Cetinje
Bokelj
2
8
02.04.2016 17:30 2 : 8
02.04
10:00
OFK Beograd MO
Lokomotiva MO
4
1
02.04.2016 10:00 4 : 1
02.04
10:00
011 MO
Zemun MO
3
0
02.04.2016 10:00 3 : 0
02.04
10:00
Internacional MO
Be┼żanija MO
3
0
02.04.2016 10:00 3 : 0
02.04
10:00
Sin─Ĺeli─ç MO
Vo┼żdovac MO
1
0
02.04.2016 10:00 1 : 0
02.04
10:00
Rad MO
Radni─Źki (NB) MO
3
0
02.04.2016 10:00 3 : 0
02.04
10:00
Široki Brijeg
Vele┼ż
9
2
02.04.2016 10:00 9 : 2
02.04
10:00
Mladost
┼Żeljezni─Źar
1
2
02.04.2016 10:00 1 : 2
02.04
10:00
Sloboda
Vitez
4
0
02.04.2016 10:00 4 : 0
02.04
10:00
Olimpic
Radnik
2
1
02.04.2016 10:00 2 : 1
02.04
10:00
Drina
Borac
3
0
02.04.2016 10:00 3 : 0
02.04
10:00
Travnik
Slavija
0
2
02.04.2016 10:00 0 : 2
02.04
10:00
Sarajevo
Rudar Prijedor
7
0
02.04.2016 10:00 7 : 0
02.04
10:00
Zrinjski
─îelik
0
0
02.04.2016 10:00 0 : 0
02.04
Mladost (R)
Vele┼ż
2
3
02.04.2016 2 : 3
02.04
Hercegovac
Stakorina
3
1
02.04.2016 3 : 1
02.04
Rudo
Glasinac
0
2
02.04.2016 0 : 2
02.04
15:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (N)
1
1
02.04.2016 15:00 1 : 1
02.04
13:00
OFK Hajduk
Napredak
4
0
02.04.2016 13:00 4 : 0
02.04
12:00
Vojvodina
Hajduk junior
3
0
02.04.2016 12:00 3 : 0
02.04
12:00
In─Ĺija
Radni─Źki (NP)
3
2
02.04.2016 12:00 3 : 2
02.04
12:00
TSC
Ba─Źka 1901
1
0
02.04.2016 12:00
TSC
1 : 0
02.04
11:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki
1
1
02.04.2016 11:00 1 : 1
02.04
12:30
011
Internacional
4
0
02.04.2016 12:30
011
4 : 0
02.04
15:00
BASK
BSK 1925
1
1
02.04.2016 15:00 1 : 1
02.04
12:00
Lokomotiva
Dominus
4
2
02.04.2016 12:00 4 : 2
02.04
13:30
Kiker
Bane
2
0
02.04.2016 13:30 2 : 0
02.04
11:00
Radni─Źki 1923
Rudar
1
0
02.04.2016 11:00 1 : 0
02.04
13:00
Sloga
Tutin
2
0
02.04.2016 13:00 2 : 0
02.04
13:00
Nacional
Novi Pazar
1
5
02.04.2016 13:00 1 : 5
02.04
17:00
IMT
Budu─çnost
4
0
02.04.2016 17:00
IMT
4 : 0
02.04
12:00
Drina
Senjak
0
3
02.04.2016 12:00 0 : 3
02.04
12:00
Budućnost Krušik 2014
Loznica