XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 819 utakmica za dan
Nedelja, 3 April 2016

Fudbal

03.04.2016 15:00 Borac 0 : 0 Laktaši
03.04.2016 15:00 Omarska 6 : 1 Liješće
03.04.2016 15:00 Ozren 2 : 1 Sloga (T)
03.04.2016 15:00 Jedinstvo (Br) 2 : 0 Glasinac 2011
03.04.2016 15:00 Mladost (R) 3 : 1 Lokomotiva
03.04.2016 15:00 Proleter 3 : 1 Mladost (BS)
03.04.2016 15:00 Sloga Junajted 0 : 0 Napredak
03.04.2016 15:00 Hajduk 0 : 0 Crvena zvijezda
03.04.2016 15:00 Budućnost 1 : 2 Rudanka
03.04.2016 15:00 Vranjak 4 : 0 Ozren
03.04.2016 15:00 Posavina 3 : 4 Polet 1926
03.04.2016 15:00 Naša krila 0 : 1 Mineral
03.04.2016 15:00 Sloga 2 : 0 OFK Pridjel
03.04.2016 15:00 OFK Trnovica 3 : 2 OFK Šekovići
03.04.2016 15:00 Podrinje 3 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 15:00 Birač 0 : 2 Guber
03.04.2016 15:00 Knežopoljac 0 : 1 Mrakovica
03.04.2016 15:00 Berek 1975 3 : 0 Omladinac
03.04.2016 15:00 Slaven 4 : 0 Plamen
03.04.2016 15:00 Kozara 2 : 7 Partizan
03.04.2016 15:00 Bratstvo 1 : 1 Brzi
03.04.2016 15:00 Sloga 4 : 0 Radnik Urije
03.04.2016 15:30 Mladost (B) 2 : 2 Ratar
03.04.2016 15:30 Borac (M) 3 : 0 Borac (Š)
03.04.2016 14:00 Torpedo 4 : 3 Kozara
03.04.2016 15:30 Mladi Krajišnik 1 : 0 Bratstvo
03.04.2016 15:30 Sloboda 0 : 0 Milan
03.04.2016 11:00 Krajina 2 : 1 Gomionica
03.04.2016 15:00 Sloga-Nektar 2 : 1 Borac
03.04.2016 15:00 Vrbas 0 : 1 Mladost
03.04.2016 15:00 Rekreativo 2 : 1 Gorica
03.04.2016 15:00 Džaja 1 : 4 Šnjegotina
03.04.2016 17:00 Crkvina 4 : 1 Sloboda
03.04.2016 17:00 Kladari 0 : 0 Sloga
03.04.2016 17:00 Mladost 1 : 2 Crvena Zvijezda
03.04.2016 17:00 Bratstvo 0 : 1 Rudar
03.04.2016 17:00 Bosna 5 : 2 Pelagićevo
03.04.2016 17:00 Borac 8 : 1 Ukrina
03.04.2016 17:00 Zvijezda 3 : 0 Jedinstvo
03.04.2016 15:00 Omladinac 8 : 0 Sveti Jovan
03.04.2016 15:00 OFK Brezik 1 : 1 Mladost (T)
03.04.2016 15:00 Jugović 2 : 0 Grčica
03.04.2016 15:00 Sava 04 1 : 7 Mladost (S)
03.04.2016 15:00 Mladost (L) 5 : 2 Mladost 2003
03.04.2016 15:00 Obilić 4 : 3 Gredice
03.04.2016 15:00 OFK Krbeti 0 : 1 Slijepčevići
03.04.2016 15:00 Majevica 3 : 2 Sloga 94
03.04.2016 15:00 BSK Ledinci 3 : 1 Drina
03.04.2016 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Priboj
03.04.2016 15:00 Novo doba 2 : 2 Balatun
03.04.2016 15:00 Međaši 0 : 10 Semberija
03.04.2016 15:00 SFK Akademac UIS 3 : 2 Sloboda
03.04.2016 16:00 Jasenica 1 : 6 Jadar
03.04.2016 16:00 Jardan 3 : 2 Branjevo
03.04.2016 16:00 Polet 2 : 2 Tabanci
03.04.2016 16:00 Budućnost (S) 2 : 3 Budućnost (P)
03.04.2016 15:00 Svodna 2 : 2 Blatna
03.04.2016 15:00 Rudar 2 : 2 Radnik
03.04.2016 15:00 Podgrmeč 4 : 0 Željezničar
03.04.2016 15:00 Rasavci 1 : 0 Moštanica
03.04.2016 17:00 13 Skojevki 2 : 1 OFK Laminci
03.04.2016 16:00 Jablanica 2 : 4 Vilusi
03.04.2016 16:00 Novi Napredak 0 : 4 Kalemi
03.04.2016 15:00 Polet 3 : 0 Željezničar
03.04.2016 15:00 Zadrugar 3 : 1 Borac 1975
03.04.2016 15:00 4. Juli 0 : 6 Vučijak
03.04.2016 15:00 Borac (L) 2 : 0 BSK
03.04.2016 15:00 Hajduk 4 : 1 Radnički
03.04.2016 15:00 27. Juli 3 : 4 OFK Zborište
03.04.2016 11:00 Bobetino Brdo 1 : 0 Jedinstvo
03.04.2016 11:00 Sloboda 1 : 1 Budućnost Red Star
03.04.2016 11:00 Čelik 0 : 1 Crvena zvijezda
03.04.2016 11:00 Zadrugar 7 : 1 Borac
03.04.2016 15:00 Stević Jovan 3 : 0 Omladinac
03.04.2016 15:00 Panteri 2 : 3 OFK Magnojević
03.04.2016 15:00 Sloboda 1 : 1 Ljeljenča
03.04.2016 15:00 Građanski 1 : 3 Jedinstvo
03.04.2016 15:00 Proleter 2 : 1 Obarska
03.04.2016 15:00 Koridor 2011 4 : 2 Magnojević 2001
03.04.2016 Modran 2 : 3 Sloga
03.04.2016 Mladost 0 : 3 Brodac
03.04.2016 Glogovac 2 : 1 Kolektiv
03.04.2016 OFK Batković 2 : 0 Bjeloševac
03.04.2016 Tavna 2 : 3 VSK
03.04.2016 10:30 Semberija Gaj 0 : 3 Sloga
03.04.2016 10:30 Sava 4 : 0 Mladen Perić
03.04.2016 10:30 Buk 2 : 1 Kovačići 08
03.04.2016 10:30 Polet 1 : 0 Čengić
03.04.2016 10:30 Nacional 4 : 2 Napredak
03.04.2016 11:00 Car Konstantin 3 : 1 Dunav
03.04.2016 16:00 Tabane 1970 4 : 0 Sloga (D)
03.04.2016 16:00 Radnički (P) 1 : 0 Sinđelić
03.04.2016 16:00 Radan 0 : 0 Temnić 1924
03.04.2016 15:30 Dolina 0 : 1 Banat
03.04.2016 15:30 Srem 2 : 1 Brodarac 1947
03.04.2016 15:30 Turbina 3 : 2 Dorćol
03.04.2016 11:00 Polet (LJ) 3 : 2 Sloga (K)
03.04.2016 15:30 Zvižd 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
03.04.2016 15:30 Mihajlovac 1934 1 : 0 Šumadija (A)
03.04.2016 16:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Bošnjane
03.04.2016 16:00 Lugomir 2 : 1 Žitorađa
03.04.2016 16:00 Kopaonik 0 : 3 SFS Borac
03.04.2016 16:00 Juhor 0 : 0 Rembas
03.04.2016 16:00 Levač 2 : 1 Morava
03.04.2016 16:00 Sloga (Ć) 1 : 1 Poljoprivrednik
03.04.2016 16:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Šarbanovac
03.04.2016 16:00 Bučje 2 : 0 Bukovik
03.04.2016 16:00 Kablovi 0 : 0 Brodoremont
03.04.2016 16:00 Rudar (P) 3 : 0 Radnički (L)
03.04.2016 16:00 Zaplanjac 1 : 1 Rudar Alpos
03.04.2016 16:00 Moravica 1 : 0 Svrljig
03.04.2016 16:00 Bobište 0 : 4 Vranjska Banja
03.04.2016 16:00 Budućnost (P) 1 : 1 Budućnost (O)
03.04.2016 16:00 Jablanica 0 : 3 Ropotovo
03.04.2016 16:00 Mladost (M) 0 : 1 Pusta Reka
03.04.2016 16:00 Vlasina 2 : 0 Jedinstvo (P)
03.04.2016 15:30 Crvena zvezda (RS) 1 : 2 Radnički (S)
03.04.2016 15:30 Tavankut 2 : 1 Tekstilac
03.04.2016 15:30 Zadrugar 0 : 1 Sloga (Č)
03.04.2016 15:30 Tisa (A) 1 : 0 Bečej 1918
03.04.2016 10:00 Subotica 1 : 1 Bratstvo 1946
03.04.2016 10:00 Kabel 3 : 0 Veternik
03.04.2016 15:30 Budućnost (G) 1 : 4 Mladost (BJ)
03.04.2016 15:30 Hajduk (B) 3 : 1 Sremac
03.04.2016 15:30 LSK Laćarak 3 : 0 Budućnost (SN)
03.04.2016 10:00 Torlak 3 : 1 Lepušnica
03.04.2016 15:30 Sremčica 2 : 0 Zvezdara
03.04.2016 15:30 BSK Batajnica 0 : 3 Lokomotiva
03.04.2016 10:00 Grafičar 6 : 1 Vrčin
03.04.2016 11:00 Prva Iskra 7 : 1 Baćevac
03.04.2016 15:30 PKB 1 : 2 Jedinstvo
03.04.2016 15:30 Napredak 0 : 2 Gruža
03.04.2016 15:30 RSK 2 : 0 VGSK
03.04.2016 15:30 Omladinac 1 : 1 Radnički 1926
03.04.2016 15:30 Sloga 1 : 5 Basarac
03.04.2016 15:30 GFK Jasenica 1911 1 : 2 Homoljac
03.04.2016 15:30 Borac 0 : 2 Šapine
03.04.2016 15:30 Zlatar 2 : 2 Polimlje
03.04.2016 15:30 OFK Osečina 0 : 0 Zlatibor
03.04.2016 15:30 Zadrugar 1 : 0 Budućnost
03.04.2016 15:30 Rađevac 1 : 1 Provo
03.04.2016 15:30 Bane 2 : 0 Polet (T)
03.04.2016 15:30 Slavija (K) 1 : 2 Sloboda (Č)
03.04.2016 15:30 Omladinac (NS) 0 : 1 Braća Vuković
03.04.2016 16:30 Dragocvet 2 : 1 Partizan
03.04.2016 16:30 Mladost (K) 1 : 1 OFK Tekstilac
03.04.2016 16:30 Budućnost 2 : 0 Mladi radnik
03.04.2016 16:30 OFK Batinac 0 : 0 Kušiljevo
03.04.2016 16:30 Mladost (J) 1 : 0 Napredak (Z)
03.04.2016 11:00 BSK 1 : 4 Morava 1918
03.04.2016 16:30 OFK Bratstvo 2 : 2 Bratstvo
03.04.2016 16:30 Napredak (D) 3 : 0 Sloga
03.04.2016 Sloga 4 : 0 Mladost
03.04.2016 Mačkovac 1 : 0 Blagotin
03.04.2016 Vinogradar 2 : 1 Parunovac
03.04.2016 Čitluk 2 : 2 Jastrebac
03.04.2016 Gradina 0 : 1 Gornji Stepoš
03.04.2016 Mladi radnik 1 : 0 13. April
03.04.2016 Ribnik 1 : 4 Trajal
03.04.2016 Naupare 3 : 0 Šanac
03.04.2016 16:00 Dobrič 2 : 0 Partizanski put
03.04.2016 16:00 Mladost 1982 2 : 1 Borac
03.04.2016 16:00 Jastrebac 6 : 2 Real
03.04.2016 16:00 Svetlost 2 : 1 Kaćuša
03.04.2016 16:00 Dunđerski 0 : 0 Polet
03.04.2016 16:00 Pobeda 2 : 7 Trbunje
03.04.2016 16:00 NS Tatko 2 : 1 Jug Bogdan
03.04.2016 16:00 Omladinac 1 : 2 Kosovac
03.04.2016 15:30 Radnički 1947 (Č) 4 : 1 Orljane
03.04.2016 15:30 Rasovača 2 : 1 Zemljoradnik
03.04.2016 15:30 Polet 4 : 1 Koprijan 1975
03.04.2016 15:30 Morava 4 : 0 Doljevac
03.04.2016 15:30 Jedinstvo (B) 1 : 3 Radnički 1924
03.04.2016 16:00 Krivelj 1 : 0 Nemetali
03.04.2016 16:00 Blizna 1 : 1 Deli Jovan
03.04.2016 16:00 Branik 4 : 2 Čubra
03.04.2016 16:00 BSK 2 : 0 Polom
03.04.2016 11:00 Sloga 3 : 1 Majdanpek
03.04.2016 16:00 Sloga 0 : 0 Mladost (S)
03.04.2016 Grlište 3 : 1 ŠSK
03.04.2016 Osnić 1 : 0 Polet
03.04.2016 16:00 Malinik 6 : 0 Svrljiška Topla
03.04.2016 16:00 Omladinac 0 : 1 BSK
03.04.2016 16:00 OFK Knjaz 4 : 1 Trebič
03.04.2016 16:00 Gnjilan 1 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 16:00 Zadrugar 5 : 2 Željuša
03.04.2016 16:00 Padež 6 : 0 Napredak
03.04.2016 15:00 Jedinstvo GS 0 : 2 Kumarevo
03.04.2016 15:00 Sloboda D.B 3 : 2 Progres
03.04.2016 15:00 Zloćudovo 3 : 2 Mladost V
03.04.2016 15:00 Sloga (L) 2 : 2 Železničar
03.04.2016 15:00 Umac 0 : 0 Brza
03.04.2016 15:00 Čekmin 3 : 1 Omladinac
03.04.2016 15:00 Radnički (P) 3 : 0 Plantaža
03.04.2016 15:00 Vučje 5 : 1 Šumadija
03.04.2016 16:00 Radnički 3 : 2 Sloboda
03.04.2016 11:00 Crvena zastava 7 : 0 Rudar
03.04.2016 16:00 Vrtište 5 : 0 Aluminjum
03.04.2016 16:00 Mladost 1 : 2 Jedinstvo (GM)
03.04.2016 16:00 Proleter 1 : 1 Morava
03.04.2016 16:00 Mramor 1 : 0 Budućnost
03.04.2016 16:00 Jugoslavija 4 : 0 Partizan (U)
03.04.2016 16:00 Mladost (O) 1 : 1 Vojvodina
03.04.2016 16:00 Budućnost (A) 5 : 1 Vladimirovac
03.04.2016 16:00 Mladost (V) 0 : 1 Vulturul
03.04.2016 16:00 Sloga (BNS) 1 : 0 Crvena zvezda
03.04.2016 15:30 Borac Aleksandrovo 2 : 3 Radnički 1911
03.04.2016 15:30 Napredak 2 : 2 Roham
03.04.2016 15:30 Banat 1 : 0 Vojvodina 1928
03.04.2016 15:30 Mladost 4 : 3 Begej
03.04.2016 15:30 OFK Šikara 3 : 0 Terekveš
03.04.2016 15:30 Borac 1 : 0 Omladinac (D)
03.04.2016 15:30 Kula 0 : 1 Polet
03.04.2016 15:30 BSK 5 : 0 Graničar (G)
03.04.2016 15:30 Kordun 1 : 1 Hajduk
03.04.2016 15:30 Omladinac (B) 4 : 2 Mladost
03.04.2016 15:30 Rusin 1 : 0 Stanišić
03.04.2016 16:30 Preporod 2 : 2 Bajša
03.04.2016 16:30 Krivaja 1 : 1 Bačka
03.04.2016 16:30 Radnički 1905 2 : 2 Jadran
03.04.2016 16:30 Sloga 9 : 0 Eđšeg
03.04.2016 15:30 Graničar 1924 0 : 0 Partizan
03.04.2016 15:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 Donji Petrovci
03.04.2016 15:30 Ljukovo 2 : 0 OFK Brestač
03.04.2016 15:30 Hrtkovci 0 : 0 1. Maj Ruma
03.04.2016 15:30 Napredak (P) 0 : 0 Jedinstvo (M)
03.04.2016 Budućnost 1 : 1 Miletić
03.04.2016 16:00 Mladost 4 : 2 Vojvodina
03.04.2016 16:30 Proleter 3 : 0 Šajkaš 1908
03.04.2016 16:30 Susek 2 : 0 Železničar
03.04.2016 16:30 TSK 1 : 1 OFK Futog
03.04.2016 16:30 Vinogradar 3 : 1 Fruškogorski partizan
03.04.2016 16:30 Petrovaradin 2 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 15:30 Polet 2 : 1 OFK Zabrežje
03.04.2016 15:30 OFK Borac 1 : 1 Budućnost
03.04.2016 15:30 Strelac 1 : 2 Borac
03.04.2016 10:00 Radnički 0 : 2 TEK Sloga
03.04.2016 15:30 Napredak 4 : 2 Veliki Borak
03.04.2016 15:30 Komgrap 2 : 0 Borac
03.04.2016 15:30 Sindjelić 2012 1 : 0 PKB Kovilovo
03.04.2016 15:30 Institut 0 : 0 Pionir
03.04.2016 15:30 Zmaj 1953 2 : 2 Poštar Zvezdara
03.04.2016 15:30 Kovačevac 1 : 2 Boleč
03.04.2016 15:30 Ropočevo 2 : 1 Dunavac
03.04.2016 15:30 OFK Leštane 1 : 0 Kosmaj
03.04.2016 10:00 Selo Mladenovac 0 : 1 Vinča
03.04.2016 15:30 Velika Krsna 1 : 2 Avala 1939
03.04.2016 15:30 Omladinac 3 : 2 Pobeda
03.04.2016 15:30 Šumadija 2 : 1 Mladi borac
03.04.2016 15:30 Budućnost 1 : 3 Mladi radnik
03.04.2016 15:30 7. Juli 2 : 0 Bresje Superior
03.04.2016 15:30 Sloga 0 : 0 SASK
03.04.2016 15:30 Osipaonica 1 : 1 Udarnik
03.04.2016 15:30 Trgovački 0 : 0 Mlava
03.04.2016 15:30 Napredak 2 : 1 Budućnost
03.04.2016 15:30 Makce 0 : 2 Borac
03.04.2016 15:30 Sloga (Ć) 0 : 1 Rudar
03.04.2016 15:30 Dizel 1 : 1 Petar Dobrnjac
03.04.2016 15:30 Železničar 7 : 1 Integral
03.04.2016 15:30 Krilaš 2 : 1 Sloga (B)
03.04.2016 12:00 Mladost 1 : 0 Vojvoda Milenko
03.04.2016 15:30 Aranđelovac 1 : 1 Lepenica
03.04.2016 15:30 Vinča 2 : 0 BSK
03.04.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 2 : 1 Junkovac
03.04.2016 15:30 Prvi srpski ustanak 2 : 3 Borac
03.04.2016 15:30 Šatornja 3 : 0 Pobeda
03.04.2016 15:30 Šumadija 5 : 2 Banja
03.04.2016 14:30 Prvi partizan 1 : 0 Polet
03.04.2016 14:30 Napredak 2 : 3 Sevojno
03.04.2016 14:30 Ariljska rampa 4 : 0 Jasen
03.04.2016 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Višesava
03.04.2016 14:30 Savinac 3 : 0 Soko
03.04.2016 14:30 Železničar 2 : 1 Perućac
03.04.2016 16:00 Mladost (PP) 2 : 1 Jedinstvo (Z)
03.04.2016 16:00 Borac (L) 2 : 1 Sinđelić
03.04.2016 16:00 Drina 5 : 1 Podrinje
03.04.2016 16:00 Lipolist 2 : 1 Borac (V)
03.04.2016 16:00 Antimon 0 : 1 Hajduk Stanko
03.04.2016 16:00 Jedinstvo (Š) 2 : 1 BMR Petlovača
03.04.2016 16:00 Kolubara 0 : 1 Polet
03.04.2016 16:00 Tvrdojevac 3 : 2 Mladost
03.04.2016 16:00 Tulari 0 : 1 Sovljak
03.04.2016 16:00 Trlić 1 : 1 Joševa
03.04.2016 16:00 OFK Divci 3 : 0 Banjani
03.04.2016 16:00 ZSK 2 : 1 OFK Jabučje
03.04.2016 16:00 Kačer 2 : 1 Tešnjar
03.04.2016 16:00 Pobeda 3 : 2 Maršić
03.04.2016 16:00 Kolonija 2 : 1 Ćava
03.04.2016 16:00 Sloboda 0 : 0 Mladost
03.04.2016 16:00 Borac 4 : 1 Vinogradi DB
03.04.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga (D)
03.04.2016 16:00 Budućnost 0 : 1 Vodojaža
03.04.2016 16:00 Partizan 0 : 3 Sušica
03.04.2016 11:00 Real 1 : 0 Polet
03.04.2016 16:30 Granit 3 : 3 Gruža
03.04.2016 16:30 Stubal 6 : 1 Mataruge
03.04.2016 16:30 Borac 1 : 0 Ribnica
03.04.2016 16:30 Ibar 1 : 1 Radnički
03.04.2016 16:30 OFK Ras 3 : 1 Pazar Juniors 2011
03.04.2016 16:30 Rudar 0 : 1 Radnik
03.04.2016 16:00 Donja Vrbava 0 : 3 Lunjevica
03.04.2016 16:00 Mladost 5 : 1 Majdan
03.04.2016 16:00 Spartak 2 : 1 Backovac Junajted
03.04.2016 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Napredak
03.04.2016 16:30 Omladinac 2 : 2 Hajduk
03.04.2016 16:30 Rudar Stenjevac 3 : 0 Moravac
03.04.2016 16:30 Supska 0 : 4 Rudar (P)
03.04.2016 16:30 Omladinski 1 : 1 Mladost (S)
03.04.2016 16:30 Istok 63 2 : 2 Napredak (Sv)
03.04.2016 16:30 Napredak Stubica 3 : 0 Šumadija
03.04.2016 16:30 Javor 10 : 1 Radnički
03.04.2016 16:30 Sloga 3 : 0 Budućnost
03.04.2016 16:30 Osaonica 1 : 2 Ursule
03.04.2016 16:30 Kupinovac 5 : 2 Blagotin
03.04.2016 16:30 Napredak (SL) 0 : 1 Kolare
03.04.2016 16:30 Mladost (G) 2 : 1 Crni Vrh
03.04.2016 16:30 Šumadinac 5 : 4 Morava
03.04.2016 16:30 Juhor 1 : 1 Mladost (D)
03.04.2016 16:30 Resavac 3 : 0 Vinorača
03.04.2016 15:30 OFK Gnjila 1 : 0 Beli Orlovi
03.04.2016 15:30 Donji Kopaonik 4 : 2 Kamenorezac 76
03.04.2016 15:30 Rubin (DS) 6 : 0 14. Oktobar
03.04.2016 15:30 Mladost 3 : 1 Varvarin
03.04.2016 15:30 Trudbenik 0 : 2 Polet 57
03.04.2016 15:30 Omladinac 7 : 2 Rubin (Z)
03.04.2016 15:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Sokolovi
03.04.2016 15:30 Sebečevac 0 : 0 Budućnost
03.04.2016 15:30 Žabare 6 : 0 Bukovica
03.04.2016 15:30 Sloga 3 : 1 BSK
03.04.2016 15:30 Dvorane 3 : 2 Kapidžija
03.04.2016 15:30 Čarapan 1 : 2 Kupci
03.04.2016 11:00 Feniks 2012 3 : 1 Sloga (K)
03.04.2016 16:00 OFK Rutevac 1908 5 : 3 Pobeda 1976
03.04.2016 16:00 Ratar 0 : 3 Crvena zvezda
03.04.2016 11:00 Vukašinovac 0 : 3 Planinac 2015
03.04.2016 16:00 Borac 2 : 0 Tempo
03.04.2016 16:00 Sloga 2 : 1 Veliki Suvodol
03.04.2016 16:00 Jerma 0 : 3 Temac
03.04.2016 16:00 Lokomotiva 0 : 2 Dragoš
03.04.2016 15:00 Polet 6 : 1 Moravac
03.04.2016 15:00 Mladost (DL) 1 : 0 Navalin
03.04.2016 15:00 Morava 2 : 0 OFK Bobište
03.04.2016 15:00 Jedinstvo (Š) 5 : 1 OFK Morava
03.04.2016 15:00 BSK 3 : 0 Gradac
03.04.2016 11:00 Lemind 1953 0 : 2 Marjan MB
03.04.2016 15:00 Jedinstvo (G) 5 : 0 Napredak
03.04.2016 15:00 Mladost (B) 3 : 3 Bratstvo
03.04.2016 16:00 Hajdučica 8 : 2 Partizan (K)
03.04.2016 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Potporanj
03.04.2016 16:00 Borac (VG) 2 : 0 Karaš (J)
03.04.2016 16:00 Ševac 0 : 0 Vojvodina (S)
03.04.2016 16:00 Dunav 3 : 2 Vojvodina (CC)
03.04.2016 16:00 Ratar 2 : 0 Karaš (K)
03.04.2016 16:00 Banat (I) 3 : 1 Borac (VS)
03.04.2016 16:00 Borac 2 : 5 Proleter
03.04.2016 16:00 Budućnost 2 : 3 Dolovo
03.04.2016 16:00 Kolonija 0 : 2 Strela
03.04.2016 16:00 Omladinac 1 : 2 Mika Antić
03.04.2016 16:00 Glogonj 0 : 0 Stari Tamiš
03.04.2016 16:00 Unirea 7 : 0 Pobeda
03.04.2016 16:00 Polet 1 : 0 Spartak
03.04.2016 15:30 Budućnost 2 : 0 Napredak
03.04.2016 15:30 2. Oktobar 1 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 15:30 Bega 1 : 4 Terekveš
03.04.2016 15:30 Vojvodina (B) 4 : 1 Proleter
03.04.2016 15:30 Omladinac 3 : 1 Vojvodina (NM)
03.04.2016 15:30 Proleter 0 : 2 Lehel
03.04.2016 15:30 Jedinstvo 4 : 2 OFK Klek
03.04.2016 15:30 ŽFK Banat 3 : 0 MSK
03.04.2016 15:30 Omladinac 3 : 2 OFK Gradnulica
03.04.2016 15:30 Potisje 5 : 2 Naftagas
03.04.2016 15:30 Rusanda 4 : 0 ASK
03.04.2016 15:30 Telečka 0 : 3 Dinamo
03.04.2016 15:30 OFK Metalac 2 : 2 Hajduk Junior
03.04.2016 15:30 Jedinstvo (R) 3 : 2 Partizan
03.04.2016 16:30 Đurđin 2 : 1 Žednik
03.04.2016 16:30 Bikovo 1 : 0 Hajduk
03.04.2016 16:30 Palić 1 : 4 Udarnik Višnjevac
03.04.2016 16:30 Lokomotiva 2 : 0 Čantavir
03.04.2016 16:30 Bratstvo 0 : 2 Solid
03.04.2016 15:30 Radnički 2 : 1 Borac (M)
03.04.2016 15:30 Napredak 4 : 0 Sloga
03.04.2016 15:30 Graničar 0 : 0 Mitros
03.04.2016 15:30 Borac (S) 4 : 1 Noćaj
03.04.2016 15:30 PSK Putinci 2 : 0 Jedinstvo
03.04.2016 15:30 Obilić 1993 1 : 1 Sloboda
03.04.2016 15:30 Omladinac 1 : 3 Borac (K)
03.04.2016 15:30 Hajduk 1932 0 : 8 Fruškogorac
03.04.2016 15:00 Bačka 5 : 0 Mladost Radost
03.04.2016 15:00 Obilić (Zmajevo) 7 : 2 Obilić (Vilovo)
03.04.2016 15:00 Hajduk 1 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 15:00 Iskra 5 : 0 Mladost
03.04.2016 15:00 Vojvodina 3 : 2 Budućnost
03.04.2016 16:00 Krivanj 1 : 1 Soko
03.04.2016 16:00 Borac 1 : 1 Naša Zvezda
03.04.2016 16:00 Bački Hajduk 4 : 1 Maglić
03.04.2016 16:00 Labudnjača 1 : 3 Slavija
03.04.2016 16:00 Bačka 1 : 1 Neštin
03.04.2016 15:30 Čenej 1 : 5 Tatra
03.04.2016 10:00 Kabel - Štrand 1 : 0 Borac
03.04.2016 15:30 Fruškogorac 3 : 0 Sremac
03.04.2016 15:30 Napredak (P) 1 : 1 Kurjače
03.04.2016 15:30 Jedinstvo (D) 5 : 2 Desine
03.04.2016 15:30 Borac (K) 3 : 0 Žitkovica
03.04.2016 15:30 Vihor 1 : 1 Napredak 1934
03.04.2016 15:30 Mlava (B) 6 : 0 Braničevo
03.04.2016 15:30 Bata Bulić 3 : 2 Zadrugar
03.04.2016 15:30 Omladinac (S) 3 : 2 Mladost
03.04.2016 15:30 Polet 1 : 2 BSK
03.04.2016 15:30 Sloga 1952 2 : 1 Dragoš
03.04.2016 15:30 Rudar 7 : 0 Napredak
03.04.2016 15:30 Omladinac (Š) 2 : 2 Radnik
03.04.2016 15:30 Bare 4 : 0 Meteor
03.04.2016 15:30 Lokomotiva 6 : 1 Kusovac
03.04.2016 15:30 Crvena zvezda 1 : 3 Karađorđe Vučić
03.04.2016 15:30 BSK 2 : 2 Mladost Crni Kao
03.04.2016 15:30 Sloga 4 : 3 Kotlenik
03.04.2016 15:30 Mladost (R) 1 : 1 Marjan
03.04.2016 15:30 Grivac 0 : 0 Mladost MG
03.04.2016 15:30 Sloga 5 : 3 Jasenica
03.04.2016 15:30 Partizan 9 : 0 Budućnost
03.04.2016 11:00 B 2000 0 : 1 Kopljari
03.04.2016 11:00 Žabare 1 : 1 Mladi rudar
03.04.2016 15:30 Ranilović 0 : 4 Proleter
03.04.2016 15:30 Šamot 3 : 3 Šumadinac (S)
03.04.2016 15:30 Šumadinac (N) 14 : 0 Misača
03.04.2016 16:00 Vlašić 2 : 1 Pričinović
03.04.2016 16:00 Cerić 2 : 1 Dušan Silni
03.04.2016 16:00 Mrovska 0 : 2 Mladost 2013
03.04.2016 16:00 Trešnjevka 2 : 3 Karađorđe
03.04.2016 16:00 Dobrava 1 : 2 Jevremovac
03.04.2016 16:00 Sloga 2 : 1 Rankovac
03.04.2016 16:00 Cer 4 : 1 Sloga (S)
03.04.2016 11:00 Studenac 1 : 4 Jedinstvo
03.04.2016 11:00 Crnča 0 : 1 Stolice
03.04.2016 16:00 Mladost (DB) 1 : 1 Borac
03.04.2016 16:00 Sloga (LŠ) 4 : 2 Gučevo
03.04.2016 16:00 Cerova 3 : 0 Čobanče
03.04.2016 16:00 Velika Reka 3 : 0 Milan Orlić
03.04.2016 16:00 Krasava 1 : 3 Vidojevica
03.04.2016 16:00 Borac 2 : 0 Milicionar
03.04.2016 16:00 Cer 2 : 1 Omladinac 2013
03.04.2016 16:00 Mladi Borac 4 : 0 Sloga
03.04.2016 16:00 Drina 1 : 2 Budućnost (PD)
03.04.2016 16:00 Duško 2 : 0 Torpedo 1924
03.04.2016 16:00 Partizan 2 : 1 Budućnost (Z)
03.04.2016 16:00 Gorki 2 : 3 Majur
03.04.2016 16:00 Proleter 1 : 2 Mladost (MM)
03.04.2016 11:00 Jadar 2013 2 : 0 Popadić
03.04.2016 16:00 Mladost 1 : 3 Kolubara 2
03.04.2016 16:00 Ribnikar 1 : 0 Rajac
03.04.2016 16:00 Liplje 1 : 2 Borac
03.04.2016 16:00 Milenko Pavlović 2 : 1 Iskra
03.04.2016 16:00 Komanice 3 : 1 Gradac
03.04.2016 16:00 Gunjevac 2 : 2 Stepanje
03.04.2016 16:00 Proleter 2 : 0 OFK Stublenica
03.04.2016 16:00 Polet (DL) 0 : 4 Polet (T)
03.04.2016 16:00 Kremenac 0 : 1 Hajduk
03.04.2016 16:00 Košutnjak 2 : 1 Botunje
03.04.2016 16:00 Zastava 2 : 1 OFK Bagremar
03.04.2016 16:00 Divostin 2 : 5 Kutlovo
03.04.2016 16:00 Seljak 5 : 0 Azbest
03.04.2016 16:00 Šumadija 1934 4 : 0 OFK Žeželj
03.04.2016 16:30 Lazac 3 : 0 Grdica
03.04.2016 16:30 Napredak 0 : 1 Magnohrom
03.04.2016 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Vrnjci
03.04.2016 16:30 Zvezda 4 : 1 Šumadija
03.04.2016 16:30 Proleter 3 : 2 Jedinstvo
03.04.2016 16:30 Tavnik 1 : 1 Budućnost
03.04.2016 16:30 Mladost 6 : 0 Morava
03.04.2016 16:30 Borac 2 : 1 Partizan
03.04.2016 15:30 Takovski Ustanak 0 : 3 Velereč 94
03.04.2016 15:30 Ozrem PMH 3 : 0 Omladinac
03.04.2016 15:30 Šumadija 3 : 2 Jablanica
03.04.2016 15:30 Podunavac 3 : 0 Lunjevac
03.04.2016 15:30 Omladinac 4 : 1 Drugovac
03.04.2016 15:30 Crvena zvezda 2 : 0 Kolarac
03.04.2016 15:30 Petrijevac 1 : 1 Badljevica
03.04.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Gorušica
03.04.2016 16:00 Vrelo 4 : 2 Voćar
03.04.2016 16:00 Sloga 2 : 1 Brezova
03.04.2016 11:00 Prilike 4 : 2 Bjelica
03.04.2016 16:00 Gradina 1 : 3 Jelica
03.04.2016 16:30 Jadran 3 : 0 Slavija
03.04.2016 16:30 Šampion 1 : 1 Graničar
03.04.2016 16:30 Tromedja 1 : 3 Jedinstvo (SK)
03.04.2016 16:30 Hajduk 4 : 3 Tisa B
03.04.2016 16:30 Horgoš 1911 1 : 2 Tisa (P)
03.04.2016 Mladost 7 : 0 Durlan siti
03.04.2016 Stevan Nešticki 2 : 3 Supovac
03.04.2016 16:00 Čegar 1946 2 : 0 Čegar 2013
03.04.2016 Sloga 1948 5 : 1 Morava
03.04.2016 Delijski Vis 1 : 1 AZ Borac 2014
03.04.2016 Moravac 1948 1 : 3 Proleter DV
03.04.2016 16:00 Urovica 5 : 1 Rečka
03.04.2016 16:00 Srbovo 1 : 5 Graničar
03.04.2016 16:00 Polet 4 : 1 OFK Tamnič
03.04.2016 16:00 Ratar 2 : 2 Slatina
03.04.2016 16:00 Smedovac 1 : 0 Miloševo
03.04.2016 15:00 Sloboda 2013 0 : 1 Sloga
03.04.2016 15:00 Hajduk 1 : 0 Omladinac (BL)
03.04.2016 15:00 Slemen 1 : 1 Rtanj
03.04.2016 15:00 Napredak 1976 1 : 1 Palilulac
03.04.2016 15:30 Prijevor 4 : 1 Lugovi
03.04.2016 15:30 Planinac 4 : 1 Rudar
03.04.2016 15:30 Prijatelji 1 : 2 Budućnost
03.04.2016 15:30 Parmenac 4 : 0 Mladost
03.04.2016 15:30 BIP 2 : 1 Morava
03.04.2016 15:30 Kej : Premeća
03.04.2016 16:00 Rvati 1 : 0 Posavina
03.04.2016 16:00 Zvezda-Konatice 4 : 3 Trstenica
03.04.2016 16:00 Borac 1 : 0 Ljubinić
03.04.2016 16:00 Krtinska 2 : 1 Duboko
03.04.2016 16:00 Vukićevica 1 : 2 Partizan-Draževac
03.04.2016 16:00 OFK Urovci 6 : 0 Belo Polje
03.04.2016 16:00 Omladinac 2 : 2 Jedinstvo
03.04.2016 16:30 Sloboda 4 : 0 Vreoci
03.04.2016 16:30 Sloga 0 : 4 Rudar
03.04.2016 16:30 Borac 0 : 1 Budućnost
03.04.2016 16:30 OFK Radnički 0 : 2 Polet
03.04.2016 16:30 Mladost (MI) 0 : 6 Vis
03.04.2016 12:00 Stojnik 2 : 0 OFK Rogača
03.04.2016 16:30 OFK Slatina 5 : 3 Sibnica
03.04.2016 15:30 Ivanča 0 : 4 Šepšin
03.04.2016 15:30 Šumadija 1962 1 : 1 Napredak
03.04.2016 15:30 Markovac 3 : 0 Sloga
03.04.2016 15:30 Borac 1 : 4 Omladinac
03.04.2016 15:30 Vlaška 1950 0 : 3 OFK Student
03.04.2016 16:00 Mladost 5 : 1 Razvitak
03.04.2016 16:00 Vihor 1 : 5 Zemljoradnik
03.04.2016 16:00 Sloboda 3 : 4 ISK Izvor
03.04.2016 16:00 Jedinstvo 6 : 2 Popovac
03.04.2016 16:00 Železničar 1 : 3 Buljane
03.04.2016 16:00 Budućnost 2 : 2 OFK Borac
03.04.2016 16:30 Mladi radnik 3 : 0 Zelenika
03.04.2016 16:30 Resavac 3 : 2 15. Avgust 1950
03.04.2016 16:30 Belica 1 : 3 Šantarovac
03.04.2016 16:30 Partizan 0 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 16:30 Sloboda 0 : 3 Hajduk
03.04.2016 16:30 OFK Borac 4 : 1 Omladinac
03.04.2016 16:30 Morava 2 : 1 Crnovršanin
03.04.2016 14:30 Morava 1 : 5 Velika Drenova
03.04.2016 14:30 Vinogradar 1 : 2 Stragari
03.04.2016 14:30 Stevka Božurevka 0 : 2 Stara Čaršija
03.04.2016 14:30 Omladinac 0 : 3 Jugovići
03.04.2016 10:00 Jašunja 3 : 1 Grdanica 024
03.04.2016 11:00 Gornje Sinkovce 1 : 3 Bratstvo
03.04.2016 16:00 Dobrica 3 : 1 Crvena Zvezda
03.04.2016 15:30 OFK Stajićevo 4 : 0 Borac
03.04.2016 16:00 Vojvodina 1 : 4 Graničar
03.04.2016 16:00 Fruška Gora 4 : 0 Sloga
03.04.2016 16:00 Sremac 0 : 0 Jedinstvo (K)
03.04.2016 16:00 Car Uroš 0 : 4 Jedinstvo (R)
03.04.2016 16:00 27. Oktobar 1 : 1 Mladost (P)
03.04.2016 16:00 Fruškogorac 1 : 1 Polet
03.04.2016 16:00 Mladost (B) 3 : 1 Planinac
03.04.2016 Sinđelić 2 : 4 Hajduk
03.04.2016 OFK Bingula 1 : 0 Omladinac
03.04.2016 Sremac 3 : 0 Borac
03.04.2016 OFK Bačinci 3 : 1 Graničar
03.04.2016 Jednota 1 : 2 OFK Bikić
03.04.2016 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Bratstvo
03.04.2016 15:30 Poletarac 4 : 3 Sloboda
03.04.2016 15:30 BSK 7 : 0 Sremac
03.04.2016 15:30 Srem 3 : 2 OFK Bosut
03.04.2016 15:30 Sloga (Z) 2 : 0 Napredak
03.04.2016 15:30 Borac (VR) 5 : 1 Borac (R)
03.04.2016 15:30 Planinac 2 : 1 Grgurevci
03.04.2016 15:00 Dunav 0 : 0 Polet
03.04.2016 15:00 Borac : Borac
03.04.2016 15:00 ČSK Čortanovci 0 : 1 Sloga
03.04.2016 15:00 Krušedol 3 : 1 Fruškogorac
03.04.2016 15:30 Dunavac 4 : 1 Sloga (Du)
03.04.2016 15:30 Stig 1955 4 : 1 Metalac
03.04.2016 15:30 Dunav 2 : 0 Sloga (L)
03.04.2016 15:30 Zemljoradnik 2 : 1 Sopot
03.04.2016 15:30 Sloga (Dr) 0 : 0 Mip Majdan
03.04.2016 15:30 Pobeda 5 : 0 Proleter
03.04.2016 15:30 Melnica 3 : 2 Brana Paunović
03.04.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Udarnik 2015
03.04.2016 15:30 Omladinac 5 : 1 Zabrđe 1936
03.04.2016 15:30 BSK 0 : 0 7. juli
03.04.2016 10:00 Jarmenovci 0 : 1 Kralj Petar I
03.04.2016 10:00 Mladost (R) 3 : 2 Borac
03.04.2016 11:00 Radoje Domanović 0 : 2 Plaskovac
03.04.2016 11:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 2 Galeb
03.04.2016 11:00 Sava 1 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 11:00 Žabar 3 : 3 Mladost
03.04.2016 11:00 Zablaće 1 : 5 Korman
03.04.2016 16:00 Verko 2 : 3 Provo 2015
03.04.2016 11:00 Hajduk 3 : 2 Polet
03.04.2016 16:00 Krnule 09 0 : 2 Sloga Trgošped
03.04.2016 16:00 Skupljen 2013 2 : 3 Jedinstvo 2014
03.04.2016 16:00 Dragojevac 3 : 1 Sloga (R)
03.04.2016 11:00 Petrovac 74 4 : 3 Mladost (B)
03.04.2016 16:00 Sloga 1949 2 : 5 Torpedo
03.04.2016 11:00 Volujac 1 : 0 Šipurske livade
03.04.2016 11:00 Grušić 1 : 1 Bojić
03.04.2016 13:00 Zadrugar 3 : 1 Mladi radnik
03.04.2016 15:30 Paune 1 : 2 Dupljaj
03.04.2016 15:30 OFK Povlen 3 : 2 Mali korak
03.04.2016 15:30 Kotešica 2 : 1 Beloševac
03.04.2016 11:00 Bujačić 2 : 0 Rakac Stave
03.04.2016 15:30 Žabari 1 : 2 OFK Brđanac
03.04.2016 16:00 Mladost 2 : 1 Gornji Mušić
03.04.2016 16:00 Vojvode 5 : 2 Tolić
03.04.2016 16:00 Stari drugari 4 : 4 Paštrić
03.04.2016 16:00 Babajić 2 : 1 Orao
03.04.2016 16:00 Toplica 2 : 1 Gornji Lajkovac
03.04.2016 15:30 Mladi Borac 0 : 4 Sirakovo
03.04.2016 15:30 Srednjevo 3 : 0 Baštovan 2015
03.04.2016 15:30 Dunavac 2 : 0 Kumane
03.04.2016 15:30 Pečanica 3 : 2 Ram
03.04.2016 15:30 Radnički 9 : 0 Sloga
03.04.2016 15:30 Mudrakovac 5 : 1 Mladost 2015
03.04.2016 15:30 Kruševica 2 : 5 Vratare
03.04.2016 15:30 Konjuh 2 : 8 Meševo
03.04.2016 15:30 Gaglovo 1 : 2 Dedina
03.04.2016 16:00 Borac 0 : 3 Budućnost
03.04.2016 16:00 Mladost 0 : 1 Jednota 1950
03.04.2016 15:30 Sečica 4 : 0 Pobeda
03.04.2016 15:30 Trešnjica 1 : 0 Gorobilje
03.04.2016 15:30 Bakionica 2 : 2 Glumač
03.04.2016 15:30 Duškovci 1 : 3 Avijatičar Vranjani
03.04.2016 13:00 Ježevica 10 : 0 Plavi Tok
03.04.2016 Blagaja 3 : 5 Dobrinjac
03.04.2016 15:30 Lazarica 12 : 0 Borac
03.04.2016 13:00 Lauš 1 : 3 Omladinac
03.04.2016 16:30 Dimitrije Tucović 4 : 2 20. Oktobar
03.04.2016 16:30 Proleter 0 : 1 Lazarevac
03.04.2016 16:30 Šumadinac 3 : 1 Strmovo
03.04.2016 15:30 Grafičar 1 : 1 Radnički
03.04.2016 15:30 Jezero 1 : 1 Berane
03.04.2016 15:30 Kom 2 : 1 Bratstvo
03.04.2016 15:30 Ibar 1 : 1 Cetinje
03.04.2016 15:30 Brskovo 1 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 15:00 Spartak 7 : 1 Napredak
03.04.2016 14:00 Vojvodina 4 : 0 Sloga Radnički
03.04.2016 14:00 Mačva 0 : 6 Crvena zvezda
03.04.2016 16:00 Rad 8 : 0 Radnički 1919
03.04.2016 11:00 Knjaževac 2015 10 : 0 Majdanpek
03.04.2016 14:00 Mladost 2015 0 : 4 Obilić
03.04.2016 15:00 Novi Pazar 1 : 0 Jagodina
03.04.2016 14:00 Moravac Orion 1 : 0 Lokomotiva
03.04.2016 11:00 Radnički 1923 0 : 1 Napredak
03.04.2016 11:00 Rad 1 : 2 Vojvodina
03.04.2016 11:00 Borac 3 : 2 Partizan
03.04.2016 15:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Loznica
03.04.2016 10:00 ČSK Pivara 2 : 1 Proleter
03.04.2016 10:00 Vojvodina 3 : 2 ČSK Pivara
03.04.2016 10:00 Radnički (NP) 1 : 1 Inđija
03.04.2016 10:00 OFK Hajduk 0 : 0 Veternik
03.04.2016 10:00 Donji Srem 1 : 2 Radnički (SM)
03.04.2016 15:00 Omladinac (NB) 7 : 1 Sloga (P)
03.04.2016 11:00 Mladost 4 : 0 Metalac (K)
03.04.2016 15:00 Šumadija 1903 0 : 1 Jedinstvo Putevi
03.04.2016 11:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Budućnost
03.04.2016 Rudar 5 : 0 Polet
03.04.2016 09:00 Internacional 0 : 1 BASK
03.04.2016 15:30 Radnički (O) 8 : 1 Jedinstvo
03.04.2016 11:00 BSK Borča 1 : 2 Voždovac
03.04.2016 Borac (S) 4 : 1 Partizan (G)
03.04.2016 10:00 C.zvezda 0 : 4 Strela
03.04.2016 11:00 Partizan (U) 1 : 1 Borac (P)
03.04.2016 15:00 IMT 2 : 0 Balkan
03.04.2016 11:00 Sopot 0 : 2 Omladinac
03.04.2016 13:00 Grafičar 3 : 0 Banja
03.04.2016 13:15 Torlak 3 : 2 Zmaj 1953
03.04.2016 17:30 Iskra 0 : 4 Mladost
03.04.2016 17:30 Sutjeska 1 : 1 Zeta
03.04.2016 17:30 Dečić 2 : 1 Rudar
03.04.2016 10:00 BASK MO 3 : 0 BSK Borča MO
03.04.2016 10:00 Brodarac MO 1 : 2 IMT MO
03.04.2016 13:00 Novi Pazar 1 : 1 Jagodina
03.04.2016 13:00 Rad 0 : 1 Vojvodina
03.04.2016 11:00 Radnički 0 : 0 Spartak
03.04.2016 11:00 Vršac 1 : 1 Indeks
03.04.2016 12:00 Radnički (SM) 3 : 1 Donji Srem
03.04.2016 12:00 RFK NS 1921 1 : 1 Petar Puača
03.04.2016 12:00 Mladost (L) 1 : 2 Dinamo 1945
03.04.2016 12:00 Radnički (K) 0 : 3 Kikinda 1909
03.04.2016 12:00 Vrbas 1 : 6 Bačka (BP)
03.04.2016 12:00 Bečej 1918 2 : 3 Radnički (S)
03.04.2016 09:00 Teleoptik 3 : 2 Sindjelić
03.04.2016 16:00 Studentski Grad 6 : 0 IM Rakovica
03.04.2016 13:30 Borča 5 : 1 Kolubara
03.04.2016 11:00 Šumadija 1903 0 : 3 Apolon 4
03.04.2016 10:00 Milenium 2 : 5 Trudbenik
03.04.2016 10:00 Radnički (O) 3 : 1 Žarkovo
03.04.2016 10:00 Balkan 2 : 3 Brodarac 1947
03.04.2016 13:00 Mladenovac 6 : 0 GSP Polet
03.04.2016 14:00 PKB Kovilovo 0 : 3 Bežanija
03.04.2016 12:00 Mačva 1 : 1 OFK Šabac
03.04.2016 12:00 Radnički Šabački 1 : 2 Železničar
03.04.2016 AF Duljaj 0 : 1 VGSK
03.04.2016 10:00 Njerš Ištvan 9 : 0 Tornjoš
03.04.2016 10:00 Vinogradar 0 : 1 Subotica
03.04.2016 10:00 Vinca 2 : 0 Graficar
03.04.2016 11:00 Zuce 4 : 0 Beograd 1929
03.04.2016 Mladost (G) 6 : 1 Famos
03.04.2016 10:00 Kikinda 1909 0 : 2 Spartak
03.04.2016 10:00 Radnički (SM) 5 : 0 Donji Srem
03.04.2016 10:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 Indeks
03.04.2016 10:00 Vrbas 3 : 0 Bačka (BP)
03.04.2016 10:00 Bečej 1918 2 : 5 Hajduk Junior
03.04.2016 10:00 Proleter 2006 0 : 3 Vršac
03.04.2016 10:00 Mladost (L) 0 : 4 Dinamo 1945
03.04.2016 13:00 Šumadija 1903 0 : 1 Bane
03.04.2016 13:00 Novi Pazar 3 : 1 Kosmet
03.04.2016 14:00 Sloga 1 : 1 Kiker
03.04.2016 09:00 Rad 6 : 1 FSFV
03.04.2016 09:00 BSK 1 : 4 011
03.04.2016 12:00 Crvena zvezda 1 : 1 Partizan
03.04.2016 14:00 Bežanija 1 : 1 Internacional
03.04.2016 15:00 Sindjelić 2 : 0 Radnički (O)
03.04.2016 10:00 Mačva 0 : 4 OFK Šabac
03.04.2016 10:00 Donjošorac 1 : 0 Železničar
03.04.2016 11:00 OFK Zabrežje 3 : 4 Novi Beograd
03.04.2016 17:00 Jedinstvo Stević 2 : 2 Dinamo 1945
03.04.2016 Ševac 2 : 8 Sloga (P)
03.04.2016 Vulturul 5 : 2 Jedinstvo (V)
03.04.2016 Vršac 3 : 0 Banat
03.04.2016 10:00 Arena Su 1 : 2 Obilić
03.04.2016 10:00 Spartak 0 : 1 Senta
03.04.2016 14:00 Trudbenik 1 : 3