XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
204 utakmica za dan Sreda, 13 April 2016


Fudbal

13.04
16:00
Dunav
Timo─Źanin
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Trstenik PPT
Sloga (D)
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Car Konstantin
Sin─Ĺeli─ç
2
3
13.04.2016 16:00 2 : 3
13.04
16:00
Tabane 1970
OFK Bor
13
0
13.04.2016 16:00 13 : 0
13.04
16:00
Radni─Źki (P)
Moravac Orion
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Timok
Jedinstvo (B)
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Radni─Źki (S)
Temni─ç 1924
0
4
13.04.2016 16:00 0 : 4
13.04
16:00
Ozren
Radan
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (NP)
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Vršac
┼Żelezni─Źar
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Ba─Źka 1901
Borac (S)
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Omladinac
Radni─Źki (┼á)
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
TSC
Banat
1
0
13.04.2016 16:00
TSC
1 : 0
13.04
16:00
Senta
Dunav
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Dolina
Od┼żaci
2
2
13.04.2016 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Cement
Sloga
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Stepojevac Vaga
IMR
3
2
13.04.2016 16:00 3 : 2
IMR
13.04
16:00
GSP Polet
Radni─Źki (NB)
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Radni─Źki (O)
Crvena zvezda
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Teleoptik
┼Żarkovo
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Sopot
Budu─çnost
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
BASK
Brodarac 1947
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
IMT
Dor─çol
4
0
13.04.2016 16:00
IMT
4 : 0
13.04
16:00
Srem
Turbina
3
2
13.04.2016 16:00 3 : 2
13.04
16:00
┼Żitora─Ĺa
Bošnjane
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Jedinstvo (M)
SFS Borac
1
2
13.04.2016 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Lugomir
FUD
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
FUD
13.04
16:00
Kopaonik
Rembas
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Kosanica
Morava
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Juhor
┼Żupa
2
2
13.04.2016 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Leva─Ź
Poljoprivrednik
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Jedinstvo (P)
Sloga (─ć)
5
1
13.04.2016 16:00 5 : 1
13.04
16:00
Hajduk Veljko
Brodoremont
9
1
13.04.2016 16:00 9 : 1
13.04
16:00
Bu─Źje
Radni─Źki (L)
2
2
13.04.2016 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Kablovi
Rudar Alpos
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Rudar (P)
Svrljig
4
3
13.04.2016 16:00 4 : 3
13.04
16:00
Zaplanjac
Pukovac
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Moravica
Napredak
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
─Éerdap
Rtanj
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Nebeski Andjeli
Vranjska Banja
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Bobište
Budu─çnost (O)
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Lu┼żnica
Ropotovo
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Budu─çnost (P)
Pusta Reka
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Mladost (M)
Jedinstvo (P)
1
2
13.04.2016 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Balkanski
Morava
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Vlasina
Sloga (L)
4
1
13.04.2016 16:00 4 : 1
13.04
16:00
Polet
┼ŻAK
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Radni─Źki (S)
5
3
13.04.2016 16:00 5 : 3
13.04
16:00
Radni─Źki Zrenjanin
Kozara
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Crvena zvezda (RS)
Budu─çnost
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Mladost (L)
Slavia
3
2
13.04.2016 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Sloga
Radni─Źki (K)
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Sloboda
Vršac United
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Proleter (BK)
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
┼ŻAK
Tekstilac
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Tavankut
Sloga (─î)
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Polet (S)
OFK Mladost APA
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Zadrugar
Be─Źej 1918
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Srbobran
Mladost (T)
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Tisa (A)
Bratstvo 1946
2
3
13.04.2016 16:00 2 : 3
13.04
16:00
OFK Vrbas
Ba─Źka (P)
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
10:00
Subotica
Radni─Źki (S)
0
0
13.04.2016 10:00 0 : 0
13.04
16:00
┼ŻSK
Veternik
2
4
13.04.2016 16:00 2 : 4
13.04
10:00
Kabel
Mladost (BJ)
2
1
13.04.2016 10:00 2 : 1
13.04
16:00
Jugovi─ç
Borac
2
7
13.04.2016 16:00 2 : 7
13.04
16:00
Budu─çnost (G)
Crvena Zvezda
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Sremac
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Slavija
Budu─çnost (SN)
4
3
13.04.2016 16:00 4 : 3
13.04
16:00
Hajduk (B)
Kupinovo
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
LSK La─çarak
Sloga
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
17:00
Dragocvet
Mladi radnik
1
0
13.04.2016 17:00 1 : 0
13.04
17:00
Mladost (K)
Kušiljevo
2
3
13.04.2016 17:00 2 : 3
13.04
17:00
Budu─çnost
Napredak (Z)
4
5
13.04.2016 17:00 4 : 5
13.04
17:00
OFK Batinac
Morava 1918
2
3
13.04.2016 17:00 2 : 3
13.04
17:00
Mladost (J)
Bratstvo
3
3
13.04.2016 17:00 3 : 3
13.04
17:00
BSK
Sloga
0
2
13.04.2016 17:00
BSK
0 : 2
13.04
17:00
OFK Bratstvo
Napredak (D)
2
0
13.04.2016 17:00 2 : 0
13.04
16:00
Topli─Źanin
Borac
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Dobri─Ź
Real
4
0
13.04.2016 16:00 4 : 0
13.04
16:00
Mladost 1982
Kaćuša
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Jastrebac
Polet
8
0
13.04.2016 16:00 8 : 0
13.04
16:00
Svetlost
Trbunje
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Dun─Ĺerski
Jug Bogdan
5
0
13.04.2016 16:00 5 : 0
13.04
16:00
Pobeda
Kosovac
1
5
13.04.2016 16:00 1 : 5
13.04
16:00
NS Tatko
Omladinac
4
1
13.04.2016 16:00 4 : 1
13.04
16:00
Palilula
Orljane
4
2
13.04.2016 16:00 4 : 2
13.04
16:00
Mladost 1976 (Bilj.)
Zemljoradnik
4
3
13.04.2016 16:00 4 : 3
13.04
16:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Koprijan 1975
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Rasova─Źa
Doljevac
8
0
13.04.2016 16:00 8 : 0
13.04
16:00
Polet
Mladost (Batuš.)
0
3
13.04.2016 16:00 0 : 3
13.04
16:00
Malošište
Radni─Źki 1924
5
0
13.04.2016 16:00 5 : 0
13.04
16:00
Naša krila 1936
Jedinstvo (B)
7
0
13.04.2016 16:00 7 : 0
13.04
16:00
─îubra
Rudna Glava
2
5
13.04.2016 16:00 2 : 5
13.04
16:00
Klju─Ź
BSK
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
BSK
13.04
16:00
Deli Jovan
Branik
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
16:00
Bukuroca
Samolica
1
5
13.04.2016 16:00 1 : 5
13.04
16:00
Begej
Proleter 2006
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:30
Njegoš
Bajša
3
1
13.04.2016 16:30 3 : 1
13.04
16:30
Vinogradar
Ba─Źka
6
1
13.04.2016 16:30 6 : 1
13.04
16:30
Preporod
Potisje
0
0
13.04.2016 16:30 0 : 0
13.04
16:30
Krivaja
Proleter
1
0
13.04.2016 16:30 1 : 0
13.04
16:30
Obili─ç
Tornjoš
10
0
13.04.2016 16:30 10 : 0
13.04
16:30
Radni─Źki 1905
E─Ĺ┼íeg
6
1
13.04.2016 16:30 6 : 1
13.04
16:30
Panonija IM Topola
Sloga
1
1
13.04.2016 16:30 1 : 1
13.04
15:30
Trgova─Źki
Budu─çnost
3
4
13.04.2016 15:30 3 : 4
13.04
15:30
Mlava
Borac
2
0
13.04.2016 15:30 2 : 0
13.04
15:30
Napredak
Polet
2
0
13.04.2016 15:30 2 : 0
13.04
15:30
Makce
Rudar
4
2
13.04.2016 15:30 4 : 2
13.04
15:30
─Éerdap
Petar Dobrnjac
1
3
13.04.2016 15:30 1 : 3
13.04
15:30
Sloga (─ć)
Integral
5
0
13.04.2016 15:30 5 : 0
13.04
15:30
Dizel
Sloga (B)
1
1
13.04.2016 15:30 1 : 1
13.04
15:30
┼Żelezni─Źar
Vojvoda Milenko
0
0
13.04.2016 15:30 0 : 0
13.04
15:30
Krilaš
Mladost
0
1
13.04.2016 15:30 0 : 1
13.04
16:00
Aran─Ĺelovac
BSK
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
BSK
13.04
16:00
Lepenica
Junkovac
3
2
13.04.2016 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Vin─Źa
Borac
4
1
13.04.2016 16:00 4 : 1
13.04
16:00
Vitlina-Bokanja
┼ŻSK
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Pobeda
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Banja
1
2
13.04.2016 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Šatornja
Trnava
3
0
13.04.2016 16:00 3 : 0
13.04
16:00
Šumadija
Šumadinac
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Jedinstvo (Š)
5
0
13.04.2016 16:30 5 : 0
13.04
16:00
Pobeda
─ćava
1
6
13.04.2016 16:00 1 : 6
13.04
16:00
Maršić
Mladost
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Kolonija
Vinogradi DB
0
1
13.04.2016 16:00 0 : 1
13.04
16:00
Sloboda
Sloga (D)
3
2
13.04.2016 16:00 3 : 2
13.04
16:00
Borac
Vodoja┼ża
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Jedinstvo
Srbija
2
2
13.04.2016 16:00 2 : 2
13.04
16:00
Budu─çnost
Šumadinac
1
2
13.04.2016 16:00 1 : 2
13.04
17:00
Hajduk
Polet
4
1
13.04.2016 17:00 4 : 1
13.04
17:00
Rudar (SR)
Moravac
2
2
13.04.2016 17:00 2 : 2
13.04
17:00
Omladinac
Rudar (P)
2
3
13.04.2016 17:00 2 : 3
13.04
17:00
Rudar Stenjevac
Mladost (S)
4
2
13.04.2016 17:00 4 : 2
13.04
17:00
Supska
Napredak (Sv)
3
1
13.04.2016 17:00 3 : 1
13.04
17:00
Omladinski
Šumadija
2
1
13.04.2016 17:00 2 : 1
13.04
17:00
Istok 63
Radni─Źki
6
0
13.04.2016 17:00 6 : 0
13.04
17:00
Napredak Stubica
Javor
0
3
13.04.2016 17:00 0 : 3
13.04
17:00
Ursule
Budu─çnost
4
0
13.04.2016 17:00 4 : 0
13.04
17:00
Sloga
Blagotin
3
1
13.04.2016 17:00 3 : 1
13.04
17:00
Osaonica
Kolare
3
0
13.04.2016 17:00 3 : 0
13.04
17:00
Kupinovac
Crni Vrh
1
0
13.04.2016 17:00 1 : 0
13.04
17:00
Napredak (SL)
Morava
0
4
13.04.2016 17:00 0 : 4
13.04
17:00
Mladost (G)
Mladost (D)
0
1
13.04.2016 17:00 0 : 1
13.04
17:00
Šumadinac
Vinora─Źa
2
2
13.04.2016 17:00 2 : 2
13.04
17:00
Juhor
Resavac
1
2
13.04.2016 17:00 1 : 2
13.04
16:00
Urovica
Grani─Źar
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Srbovo
OFK Tamni─Ź
2
8
13.04.2016 16:00 2 : 8
13.04
16:00
Kovilovo
Slatina
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Polet
Malajnica
3
1
13.04.2016 16:00 3 : 1
13.04
16:00
Ratar
Miloševo
1
1
13.04.2016 16:00 1 : 1
13.04
15:30
Ili─çka 01
Famos
1
0
13.04.2016 15:30 1 : 0
13.04
16:00
Po┼żega
Sloga 036
4
0
13.04.2016 16:00 4 : 0
13.04
10:00
Vojvodina
Spartak
2
1
13.04.2016 10:00 2 : 1
13.04
10:00
Radni─Źki (NP)
OFK Hajduk
2
1
13.04.2016 10:00 2 : 1
13.04
16:00
Iskra
Lov─çen
0
0
13.04.2016 16:00 0 : 0
13.04
16:00
Radnicki
Zeta
0
3
13.04.2016 16:00 0 : 3
13.04
16:00
Budu─çnost
Mladost
2
0
13.04.2016 16:00 2 : 0
13.04
16:00
Sutjeska
OFK Petrovac
4
0
13.04.2016 16:00 4 : 0
13.04
16:00
Brskovo
De─Źi─ç
1
2
13.04.2016 16:00 1 : 2
13.04
16:00
Graficar
Mornar
5
2
13.04.2016 16:00 5 : 2
13.04
16:00
Igalo
Bokelj
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Jedinstvo
Rudar
1
0
13.04.2016 16:00 1 : 0
13.04
12:00
Vojvodina
Spartak
2
0
13.04.2016 12:00 2 : 0
13.04
12:00
Loznica
Senjak
0
0
13.04.2016 12:00 0 : 0
13.04
12:00
Drina
OFK Šabac
1
5
13.04.2016 12:00 1 : 5
13.04
12:00
Budućnost Krušik 2014
Šampion
6
0
13.04.2016 12:00 6 : 0
13.04
14:00
Ma─Źva
┼Żelezni─Źar
2
1
13.04.2016 14:00 2 : 1
13.04
12:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Savacium
1
5
13.04.2016 12:00 1 : 5
13.04
10:00
Vojvodina
Spartak
3
1
13.04.2016 10:00 3 : 1
13.04
10:00
Drina
OFK Šabac
1
3
13.04.2016 10:00 1 : 3
13.04
10:00
Budućnost Krušik 2014
Radni─Źki
2
1
13.04.2016 10:00 2 : 1
13.04
12:00
Ma─Źva
┼Żelezni─Źar
3
0
13.04.2016 12:00 3 : 0
13.04
10:00
OFK Ose─Źina
Jedinstvo
0
4
13.04.2016 10:00 0 : 4
13.04
10:00
Donjošorac
Savacijum
2
0
13.04.2016 10:00 2 : 0
13.04
17:00
AFK
Jedinstvo
3
1
13.04.2016 17:00
AFK
3 : 1
13.04
16:00
Belo Polje
Omladinac
2
3
13.04.2016 16:00 2 : 3
13.04
16:00
Skela
Strelac
4
0
13.04.2016 16:00 4 : 0
13.04
16:00
Jedinstvo
Zadrugar
2
1
13.04.2016 16:00 2 : 1
13.04
16:00
Pobeda
Budu─çnost
2
11
13.04.2016 16:00 2 : 11
13.04
16:00
Posavina
Radni─Źki
1
5
13.04.2016 16:00 1 : 5
13.04
Mladost (P)
Lipolist
1
2
13.04.2016 1 : 2

Košarka

13.04
19:30
Klik
Priboj
73
80
13.04.2016 19:30 73 : 80
13.04
19:00
Široki
Kakanj
69
81
13.04.2016 19:00 69 : 81
13.04
19:00
Mladost
Spars
74
61
13.04.2016 19:00 74 : 61
13.04
19:00
Igokea
Leotar Swisslion
86
76
13.04.2016 19:00 86 : 76
13.04
20:00
Radnik BN Basket
Gra─Ĺanski
89
84
13.04.2016 20:00 89 : 84
13.04
20:00
Bošnjak
Sloboda
72
82
13.04.2016 20:00 72 : 82
13.04
20:00
Student
Zrinjski
66
75
13.04.2016 20:00 66 : 75
13.04
Crvena zvezda
Radivoj Kora─ç
51
62
13.04.2016 51 : 62
0:2

Rukomet

13.04
20:00
Jabuka
Kikinda
24
22
13.04.2016 20:00 24 : 22
13.04
18:00
Prva Iskra Bari─Ź
Um─Źari
31
28
13.04.2016 18:00 31 : 28
13.04
18:00
Izvi─Ĺa─Ź
Vogošća
30
26
13.04.2016 18:00 30 : 26
13.04
18:00
Maglaj
Krajina
33
25
13.04.2016 18:00 33 : 25
13.04
18:00
Zrinjski
Prijedor
29
20
13.04.2016 18:00 29 : 20
13.04
18:00
Sloga
Konjuh
29
22
13.04.2016 18:00 29 : 22
13.04
18:00
Bosna
Bosna
29
27
13.04.2016 18:00 29 : 27
13.04
18:00
─îelik
Derventa
36
29
13.04.2016 18:00 36 : 29
13.04
18:00
Igman
Sloboda
0
10
13.04.2016 18:00 0 : 10
13.04
18:00
Grada─Źac
Gra─Źanica
24
25
13.04.2016 18:00 24 : 25
13.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
25
26
13.04.2016 18:00 25 : 26
13.04
19:30
Vojvodina
Sloga
24
16
13.04.2016 19:30 24 : 16
13.04
19:30
Po┼żarevac
┼Żelezni─Źar 1949
31
24
13.04.2016 19:30 31 : 24
13.04
19:00
Morava
Jugovi─ç
29
28
13.04.2016 19:00 29 : 28
13.04
18:00
Rudar
Radni─Źki
27
21
13.04.2016 18:00 27 : 21