XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 62 utakmica za dan
Ponedeljak, 24 April 2017


Fudbal

Pomoravlje
Vlaški Do
5 : 0
Proleter
Četereže
24.04.2017 16:00
Pomoravlje
5 : 0
Proleter
Fair Play
Bijelo Polje
3 : 0
Polimlje
Murino
24.04.2017 16:30
Fair Play
3 : 0
Polimlje
Dinamo
Vranje
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
24.04.2017 16:00
Dinamo
1 : 0
OFK Beograd
Pescara
Pescara
1 : 4
Roma
Roma
24.04.2017 20:45
Pescara
1 : 4
Roma
Eibar
Eibar
0 : 1
Athletic Club
Bilbao
24.04.2017 20:45
Eibar
0 : 1
Athletic Club
Brodarac 2
Beograd
3 : 3
Bežanija
Beograd
24.04.2017 13:00
Brodarac 2
3 : 3
Bežanija
Budućnost
Alibunar
0 : 9
Sloga
Plandište
24.04.2017 16:00
Budućnost
0 : 9
Sloga
Jošanica
Novi Pazar
5 : 1
Bane
Raška
24.04.2017 17:00
Jošanica
5 : 1
Bane
011 MK
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
24.04.2017 17:30
011 MK
1 : 1
Crvena zvezda MK
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
24.04.2017 18:00
Brodarac
0 : 1
Crvena zvezda
Njerš Ištvan
Totovo Selo
4 : 3
Spartak
Subotica
24.04.2017 16:00
Njerš Ištvan
4 : 3
Spartak
Respect
Ostružnica
3 : 3
Kosovo i Metohija
Beograd
24.04.2017 17:00
Respect
3 : 3
Kosovo i Metohija
Vinča
Vinča
4 : 2
Mladenovac
Mladenovac
24.04.2017 17:00
Vinča
4 : 2
Mladenovac
Policajac
Beograd
5 : 0
Srem
Jakovo
24.04.2017 17:00
Policajac
5 : 0
Srem
GSP Polet
Beograd
1 : 3
BASK
Beograd
24.04.2017 17:00
GSP Polet
1 : 3
BASK
Resnik
Beograd
2 : 0
BUSK
Beograd
24.04.2017 17:00
Resnik
2 : 0
BUSK
Plavi 2000
Beograd
2 : 2
Matiko
Beograd
24.04.2017 17:00
Plavi 2000
2 : 2
Matiko
Beograd
Beograd
4 : 2
Stefan Brown
Beograd
24.04.2017 17:00
Beograd
4 : 2
Stefan Brown
Barajevo
Barajevo
0 : 0
Institut
Zemun Polje
24.04.2017 17:00
Barajevo
0 : 0
Institut
Pinkelelektroplus
Beograd
4 : 2
BSK
Borča
24.04.2017 17:00
Pinkelelektroplus
4 : 2
BSK
Duga
Beograd
5 : 1
Bubamara 2010
Beograd
24.04.2017 17:00
Duga
5 : 1
Bubamara 2010
TENT 1994
Obrenovac
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
24.04.2017 17:00
TENT 1994
1 : 1
Jedinstvo
Dunavac
Grocka
5 : 3
Budućnost
Dobanovci
24.04.2017 17:00
Dunavac
5 : 3
Budućnost
Torlak
Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
24.04.2017 17:00
Torlak
3 : 2
Lokomotiva
Dunav
Veliko selo
1 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
24.04.2017 17:00
Dunav
1 : 1
Sinđelić
Slavija
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
24.04.2017 17:00
Slavija
2 : 1
Sremčica
Boleč
Boleč
2 : 1
Leštane
Beograd
24.04.2017 17:00
Boleč
2 : 1
Leštane
Železnik
Železnik
1 : 0
Belo Polje
Obrenovac
24.04.2017 17:00
Železnik
1 : 0
Belo Polje
Zvezdara
Beograd
1 : 3
PKB
Padinska skela
24.04.2017 17:00
Zvezdara
1 : 3
PKB
Pola pola
Beograd
5 : 3
Crvenka
Beograd
24.04.2017 17:00
Pola pola
5 : 3
Crvenka
Banja
Beograd
1 : 3
Palilulac
Krnjača
24.04.2017 17:00
Banja
1 : 3
Palilulac
ŠF Rosenborg
Beograd
4 : 3
Sveti Stefan
Slanci
24.04.2017 17:00
ŠF Rosenborg
4 : 3
Sveti Stefan
Rekreativo
Beograd
5 : 0
Peks
Beograd
24.04.2017 17:00
Rekreativo
5 : 0
Peks
Hajduk
Simanovci
6 : 1
Umka
Umka
24.04.2017
Hajduk
6 : 1
Umka
Lavirint Company
Resnik
1 : 4
Sinđelić
Beograd
24.04.2017
Lavirint Company
1 : 4
Sinđelić
Krajišnik
Beograd
2 : 2
BSK 1925
Beograd
24.04.2017
Krajišnik
2 : 2
BSK 1925
Obrenovac
Obrenovac
1 : 0
Rušanj
Rušanj
24.04.2017
Obrenovac
1 : 0
Rušanj
13. Maj
Zemun
11 : 6
Strelac
Mislođin
24.04.2017
13. Maj
11 : 6
Strelac
Veterani 78
Beograd
6 : 1
Posavina
Stubline
24.04.2017
Veterani 78
6 : 1
Posavina
1913 Busk
Beograd
4 : 2
Republički organi
Beograd
24.04.2017
1913 Busk
4 : 2
Republički organi
Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 2
Omladinac
Deliblato
24.04.2017 17:00
Mihajlovac
1 : 2
Omladinac
BSK
Bavanište
6 : 1
Osipaonica
Osipaonica
24.04.2017 17:00
BSK
6 : 1
Osipaonica
Drugovac
Drugovac
0 : 2
Mladi Radnik
Radinac
24.04.2017 17:00
Drugovac
0 : 2
Mladi Radnik
Smederevo
Smederevo
1 : 6
Selevac
Selevac
24.04.2017 17:00
Smederevo
1 : 6
Selevac
Radnički
Kovin
3 : 1
Sloboda
Lipe
24.04.2017 17:00
Radnički
3 : 1
Sloboda
Borac
Ralja
1 : 9
Vučak
Vučak
24.04.2017 17:00
Borac
1 : 9
Vučak
Jezava
Smederevo
1 : 1
Vig Dunav
Smederevo
24.04.2017 17:00
Jezava
1 : 1
Vig Dunav
Podunavac
Udovice
4 : 1
Dunav Osiguranje
Smederevo
24.04.2017 17:00
Podunavac
4 : 1
Dunav Osiguranje
Železničar
Smederevo
3 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
24.04.2017 17:00
Železničar
3 : 3
Crvena zvezda

Odbojka

Polufinale
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
TENT
Obrenovac
24.04.2017 19:00
Jedinstvo
3 : 2
TENT
3:2
Futog
Futog
1 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
24.04.2017 20:00
Futog
1 : 3
Eaton Srem Tempo
2:3

Rukomet

Paraćin
Paraćin
35 : 22
Rudar
Majdanpek
24.04.2017 19:30
Paraćin
35 : 22
Rudar
Sombor
Sombor
24 : 17
Kljajićevo
Kljajićevo
24.04.2017 20:45
Sombor
24 : 17
Kljajićevo

Futsal

International
Novi Sad
9 : 1
Srbobran
Srbobran
24.04.2017 19:30
International
9 : 1
Srbobran
Timok
Zaječar
0 : 3
Banjica
Bela Palanka
24.04.2017 21:00
Timok
0 : 3
Banjica
Požarevac
Požarevac
8 : 1
Župski rubin
Prijepolje
24.04.2017 19:30
Požarevac
8 : 1
Župski rubin
Bellatores
Šabac
5 : 7
Ivanjica
Ivanjica
24.04.2017 21:00
Bellatores
5 : 7
Ivanjica
Karanovac
Kraljevo
3 : 3
Bezbednost 192
Valjevo
24.04.2017 19:00
Karanovac
3 : 3
Bezbednost 192
Oplenac
Topola
9 : 3
Šljivici
Ivanjica
24.04.2017 19:00
Oplenac
9 : 3
Šljivici
OŠ Karađorđe
Rača
4 : 4
Kosjerić
Kosjerić
24.04.2017 19:00
OŠ Karađorđe
4 : 4
Kosjerić
Bajina Bašta
Bajina Bašta
24.04.2017
19:00
92
Užice
24.04.2017 19:00
Bajina Bašta
:
92
Smederevo
Smederevo
4 : 4
Deus Rol. Mošić
Sremska Mitrovica
24.04.2017 19:00
Smederevo
4 : 4
Deus Rol. Mošić