XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 610 utakmica za dan
Nedelja, 27 Maj 2018


Fudbal

Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Mokra Gora
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
27.05.2018 17:00
Smederevo 1924
4 : 0
Proleter Mihajlovac
Polet
Ljubić
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
27.05.2018 11:00
Polet
1 : 0
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
27.05.2018 17:00
Železničar
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Budućnost (P)
Popovac
4 : 1
Timok
Zaječar
27.05.2018 17:30
Budućnost (P)
4 : 1
Timok
Pukovac
Pukovac
6 : 1
Ozren
Sokobanja
27.05.2018 17:30
Pukovac
6 : 1
Ozren
Trajal
Kruševac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
27.05.2018 17:30
Trajal
1 : 1
Trstenik PPT
Car Konstantin
Niš
3 : 2
OFK Sinđelić
Niš
27.05.2018 11:00
Car Konstantin
3 : 2
OFK Sinđelić
Orlovac
Mrčajevci
5 : 1
Dragačevo
Guča
27.05.2018 17:00
Orlovac
5 : 1
Dragačevo
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
LFK Mladost
Lučani
27.05.2018 17:00
Jošanica
1 : 0
LFK Mladost
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Ovčar
Markovica
27.05.2018 17:00
Sloboda (Č)
3 : 1
Ovčar
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
27.05.2018 17:00
Karađorđe (R)
0 : 0
Trepča
Bane
Raška
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
27.05.2018 17:00
Bane
0 : 2
Sloga (K)
Šumadija
Toponica
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
27.05.2018 17:00
Šumadija
3 : 1
Morava (VP)
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
27.05.2018 17:00
Mladi radnik (R)
2 : 1
Petar Dobrnjac
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Gruža
Gruža
27.05.2018 17:00
Zvižd
3 : 2
Gruža
Homoljac
Žagubica
2 : 3
Udarnik
Lozovik
27.05.2018 17:00
Homoljac
2 : 3
Udarnik
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Ribnica
Mionica
27.05.2018 17:00
Sovljak
0 : 2
Ribnica
Borac
Lešnica
3 : 0
Spartak
Ljig
27.05.2018 17:00
Borac
3 : 0
Spartak
Drina
Ljubovija
2 : 0
OFK Divci
Divci
27.05.2018 17:00
Drina
2 : 0
OFK Divci
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Radjevac
Krupanj
27.05.2018 17:00
Sloga (S)
3 : 1
Radjevac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
27.05.2018 11:00
Tanasko Rajić
0 : 0
Vlasina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
27.05.2018 17:30
Rudar Alpos
2 : 0
Hajduk Veljko
Kablovi
Zaječar
3 : 0
BSK
Bogovina
27.05.2018 17:30
Kablovi
3 : 0
BSK
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 3
Moravica
Subotinac
27.05.2018 17:30
Šarbanovac
0 : 3
Moravica
Malošište
Malošište
3 : 1
Sloga
Kobišnica
27.05.2018 17:30
Malošište
3 : 1
Sloga
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Majdanpek
Majdanpek
27.05.2018 17:30
Zaplanjac
4 : 1
Majdanpek
Jastrebac
Blace
2 : 2
Napredak
Drenovac
27.05.2018 17:30
Jastrebac
2 : 2
Napredak
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
27.05.2018 17:30
OFK Lugomir
1 : 0
Sloga (D)
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 4
Bošnjane
Bošnjane
27.05.2018 17:30
Poljoprivrednik
1 : 4
Bošnjane
Župa
Aleksandrovac
0 : 4
OFK Topličanin
Prokuplje
27.05.2018 17:30
Župa
0 : 4
OFK Topličanin
Levač
Rekovac
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
27.05.2018 17:30
Levač
5 : 1
Sloga (Ć)
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
27.05.2018 17:00
Kabel
2 : 1
Hajduk (D)
Hajduk (B)
Beška
4 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
27.05.2018 17:00
Hajduk (B)
4 : 2
OFK Slavija
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 4
Podunavac
Belegiš
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (SP)
1 : 4
Podunavac
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
27.05.2018 17:00
Kupinovo
2 : 1
Hajduk (Č)
Sloga (T)
Temerin
2 : 3
Jugović
Kać
27.05.2018 17:00
Sloga (T)
2 : 3
Jugović
Sremac
Vojka
7 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
27.05.2018 17:00
Sremac
7 : 2
LSK Laćarak
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
27.05.2018 17:00
Borac (NS)
2 : 0
Borac (Š)
Sloga (E)
Erdevik
3 : 0
Index
Novi Sad
27.05.2018 17:00
Sloga (E)
3 : 0
Index
Srbobran
Srbobran
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
27.05.2018 17:00
Srbobran
1 : 2
Bačka (P)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Mladost (T)
Turija
27.05.2018 17:00
Mladost (BP)
4 : 0
Mladost (T)
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
27.05.2018 17:00
Preporod
4 : 0
Zadrugar
Tisa
Adorjan
0 : 1
Mladost Apa
Apatin
27.05.2018 17:00
Tisa
0 : 1
Mladost Apa
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
27.05.2018 17:00
Radnički (S)
2 : 2
Budućnost (G)
Tavankut
Tavankut
4 : 2
Polet (K)
Karavukovo
27.05.2018 17:00
Tavankut
4 : 2
Polet (K)
Balkan
Mirijevo
2 : 5
Rakovica
Beograd
27.05.2018 17:00
Balkan
2 : 5
Rakovica
Budućnost
Zvečka
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
27.05.2018 17:00
Budućnost
3 : 1
TEK Sloga
Sremčica
Sremčica
2 : 4
Torlak
Kumodraž
27.05.2018 17:00
Sremčica
2 : 4
Torlak
Turbina
Vreoci
3 : 4
Srem
Jakovo
27.05.2018 17:00
Turbina
3 : 4
Srem
Borac
Lazarevac
0 : 2
Hajduk
Beograd
27.05.2018 17:00
Borac
0 : 2
Hajduk
Leštane
Leštane
2 : 0
Milutinac
Zemun
27.05.2018 17:00
Leštane
2 : 0
Milutinac
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
27.05.2018 17:00
Zvezdara
2 : 1
Crvena Zvezda
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Napredak
Medoševac
27.05.2018 17:00
Brodarac
2 : 0
Napredak
Borac
Aleksandrovo
5 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
27.05.2018 17:00
Borac
5 : 0
Vojvodina (NM)
Rusanda
Melenci
5 : 0
Bilećanin
Sečanj
27.05.2018 17:00
Rusanda
5 : 0
Bilećanin
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 6
Lehel
Mužlja
27.05.2018 17:00
Proleter 2006
2 : 6
Lehel
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
27.05.2018 17:00
Mladost (L)
2 : 0
Mladost (BD)
Omladinac FAM
Botoš
0 : 6
Krajina
Krajišnik
27.05.2018 17:00
Omladinac FAM
0 : 6
Krajina
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Banat
Čenta
27.05.2018 17:00
Crvena Zvezda (RS)
2 : 1
Banat
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 2
Naftagas (B)
Boka
27.05.2018 17:00
Crvena zvezda (VS)
6 : 2
Naftagas (B)
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 3
Naftagas (E)
Elemir
27.05.2018 17:00
Vojvodina (B)
3 : 3
Naftagas (E)
Hajduk
Čepure
5 : 1
Kolare
Kolare
27.05.2018 17:30
Hajduk
5 : 1
Kolare
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
27.05.2018 17:30
OFK Bratstvo
3 : 0
OFK Tekstilac
OFK Batinac
Batinac
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
27.05.2018 17:30
OFK Batinac
5 : 0
Mladost (S)
Resavac
Subotica
3 : 6
Partizan
Glogovac
27.05.2018 17:30
Resavac
3 : 6
Partizan
Dragocvet
Dragocvet
4 : 0
Bratstvo
Međureč
27.05.2018 17:30
Dragocvet
4 : 0
Bratstvo
Rembas
Resavica
8 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
27.05.2018 17:30
Rembas
8 : 0
Kušiljevo
Juhor
Glavinci
5 : 4
Napredak
Zlatovo
27.05.2018 17:30
Juhor
5 : 4
Napredak
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
27.05.2018 17:30
Radnički (B)
5 : 0
Crvena zvezda
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 6
Dolina
Padina
27.05.2018 17:30
Vojvodina (CC)
1 : 6
Dolina
Strela
Ivanovo
4 : 1
Jugoslavija
Jabuka
27.05.2018 17:30
Strela
4 : 1
Jugoslavija
Vulturul
Grebenac
6 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
27.05.2018 17:30
Vulturul
6 : 5
Jedinstvo Stević
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
27.05.2018 17:30
Dunav
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vojvodina (Cr)
Crepaja
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
27.05.2018 17:30
Vojvodina (Cr)
0 : 2
Sloga (BNS)
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 4
BAK
Bela Crkva
27.05.2018 17:30
Vojvodina (S)
0 : 4
BAK
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
27.05.2018 17:30
Partizan (U)
4 : 0
Borac (St)
Rudar
Vrdnik
1 : 1
Borac (M)
Martinci
27.05.2018 17:00
Rudar
1 : 1
Borac (M)
Jadran
Golubinci
4 : 2
PSK Putinci
Putinci
27.05.2018 17:00
Jadran
4 : 2
PSK Putinci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
27.05.2018 17:00
Budućnost
0 : 2
Sloboda (DT)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
27.05.2018 17:00
Podrinje
0 : 0
1. Maj Ruma
Sloven
Ruma
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
27.05.2018 17:00
Sloven
2 : 0
Napredak (P)
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Borac (K)
Klenak
27.05.2018 17:00
Partizan
2 : 1
Borac (K)
Ljukovo
Ljukovo
4 : 2
Graničar 1924
Adaševci
27.05.2018 17:00
Ljukovo
4 : 2
Graničar 1924
Železničar
Inđija
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
27.05.2018 17:00
Železničar
3 : 0
Hrtkovci
Slavija
Pivnice
4 : 2
Kula
Kula
27.05.2018 17:00
Slavija
4 : 2
Kula
Hajduk Junior
Kula
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
27.05.2018 17:00
Hajduk Junior
2 : 1
Stari Grad
Rusin
Ruski Krstur
0 : 5
FK Stanišić
Stanišić
27.05.2018 17:00
Rusin
0 : 5
FK Stanišić
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
27.05.2018 17:00
Budućnost (P)
2 : 0
Vojvodina
ŽAK
Sombor
0 : 4
Crvenka
Crvenka
27.05.2018 17:00
ŽAK
0 : 4
Crvenka
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
27.05.2018 17:00
Krila Krajine
0 : 0
Budućnost (M)
Senta
Senta
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
27.05.2018 17:30
Senta
1 : 1
Njegoš
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
27.05.2018 17:30
Obilić
4 : 0
Panonija IM Topola
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 2
Jadran
Feketić
27.05.2018 17:30
Proleter (RS)
4 : 2
Jadran
Proleter (NJ)
Njegoševo
0 : 1
Bajša
Bajša
27.05.2018 17:30
Proleter (NJ)
0 : 1
Bajša
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Iskra
Kucura
27.05.2018 17:30
OFK Vrbas
1 : 1
Iskra
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
27.05.2018 17:30
Sutjeska
4 : 1
Horgoš 1911
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Napredak
Nadalj
27.05.2018 17:30
Radnički 1905
1 : 3
Napredak
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
27.05.2018 17:00
Radnički
0 : 0
Deli Jovan
Branik
Štubik
0 : 0
Zlot
Zlot
27.05.2018 17:00
Branik
0 : 0
Zlot
Polom
Leskovo
0 : 3
Blizna
Blizna
27.05.2018 17:00
Polom
0 : 3
Blizna
Ključ
Podvrška
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
27.05.2018 11:00
Ključ
1 : 2
Rudna Glava
Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
27.05.2018 17:00
Zabrežje
3 : 0
Radnički (R)
Omladinac
Veliko Polje
10 : 0
Rušanj
Rušanj
27.05.2018 17:00
Omladinac
10 : 0
Rušanj
Radnički (D)
Dren
0 : 3
Lisović
Lisović
27.05.2018 17:00
Radnički (D)
0 : 3
Lisović
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
Strelac
Mislođin
27.05.2018 17:00
Mladost (B)
2 : 0
Strelac
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 2
BSK
Baćevac
27.05.2018 17:00
Mladost (C)
2 : 2
BSK
Budućnost
Dudovica
1 : 1
Šumadija
Šopić
27.05.2018 17:00
Budućnost
1 : 1
Šumadija
Kosmaj
Ralja
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
27.05.2018 17:00
Kosmaj
3 : 2
Selo Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 2
Vinča
Vinča
27.05.2018 17:00
Velika Krsna
2 : 2
Vinča
Boleč
Boleč
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
27.05.2018 17:00
Boleč
4 : 1
Ropočevo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Dunavac
Grocka
27.05.2018 17:00
Kovačevac
0 : 2
Dunavac
Pudarci
Pudarci
2 : 5
Mladenovac
Mladenovac
27.05.2018 17:00
Pudarci
2 : 5
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
Vrčin
Vrčin
27.05.2018 17:00
Šumadija
2 : 1
Vrčin
Duško
Klenje
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
27.05.2018 17:30
Duško
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
27.05.2018 17:30
Sloga
3 : 1
Podrinje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
27.05.2018 17:30
Jedinstvo (ŠT)
4 : 0
Mladost (DD)
Mladost (PR)
Prnjavor
8 : 0
Sindjelić
Lipnica
27.05.2018 17:30
Mladost (PR)
8 : 0
Sindjelić
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Vidojevica
Lešnica
27.05.2018 17:30
Mladi Borac
3 : 0
Vidojevica
Majur
Majur
4 : 1
Cerić
Miokus
27.05.2018 17:30
Majur
4 : 1
Cerić
Šatornja
Šatornja
3 : 6
Bare
Bare
27.05.2018 17:00
Šatornja
3 : 6
Bare
Partizan
Darosava
6 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
27.05.2018 17:00
Partizan
6 : 1
Omladinac (DR)
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
BSK
Belosavci
27.05.2018 17:00
Aranđelovac
3 : 2
BSK
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
Šumadinac
Natalinci
27.05.2018 17:00
Lokomotiva
0 : 0
Šumadinac
Trnava
Donja Trnava
1 : 3
Banja
Banja
27.05.2018 17:00
Trnava
1 : 3
Banja
Vinča
Vinča (Topola)
8 : 1
Junkovac
Junkovac
27.05.2018 17:00
Vinča
8 : 1
Junkovac
Mladost MG
Saranovo
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
27.05.2018 17:00
Mladost MG
3 : 1
ŽSK
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 2
Umac
Miroševce
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (Š)
1 : 2
Umac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
9 : 2
Mladost (V)
Vinarce
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (GS)
9 : 2
Mladost (V)
Mladi borac
Živkovo
1 : 2
Bobište
Bobište
27.05.2018 17:00
Mladi borac
1 : 2
Bobište
Železničar
Brestovac
4 : 3
OFK Brza
Brza
27.05.2018 17:00
Železničar
4 : 3
OFK Brza
Sloga
Lipovica
3 : 2
Polet
Stajkovce
27.05.2018 17:00
Sloga
3 : 2
Polet
Vučje
Vučje
3 : 0
Čekmin
Čekmin
27.05.2018 17:00
Vučje
3 : 0
Čekmin
Progres
Ladovica
0 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
27.05.2018 17:00
Progres
0 : 0
Jedinstvo (G)
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
27.05.2018 17:00
Kumarevo 65
2 : 1
Zloćudovo
Podunavac
Udovice
8 : 0
7. Juli
Vodanj
27.05.2018 17:00
Podunavac
8 : 0
7. Juli
Sloga
Miloševac
1 : 1
Sloboda
Lipe
27.05.2018 17:00
Sloga
1 : 1
Sloboda
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Borac
Ralja
27.05.2018 17:00
Cerovac
0 : 3
Borac
Šumadija
Azanja
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
27.05.2018 17:00
Šumadija
3 : 0
Radnik
Vrbovac
Vrbovac
3 : 2
Obilić
Staro Selo
27.05.2018 17:00
Vrbovac
3 : 2
Obilić
SASK
Saraorci
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
27.05.2018 17:00
SASK
3 : 0
Proleter 1947
Pobeda
Golobok
3 : 3
Polet
Trnovče
27.05.2018 17:00
Pobeda
3 : 3
Polet
Osipaonica
Osipaonica
5 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
27.05.2018 17:00
Osipaonica
5 : 0
Crvena zvezda
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
27.05.2018 17:00
Jedinstvo (GG)
0 : 1
Jedinstvo (K)
Brezak 1936
Pranjani
1 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
27.05.2018 17:00
Brezak 1936
1 : 2
Backovac Junajted
Lunjevica
Lunjevica
4 : 1
Prijevor
Prijevor
27.05.2018 17:00
Lunjevica
4 : 1
Prijevor
Rudar
Bresnica
4 : 4
Polet (T)
Trbušani
27.05.2018 17:00
Rudar
4 : 4
Polet (T)
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
27.05.2018 17:00
Zadrugar
2 : 1
Omladinac (Z)
Šumadija 1923
Brdjani
1 : 4
Parmenac
Parmenac
27.05.2018 17:00
Šumadija 1923
1 : 4
Parmenac
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Spartak
Trnava
27.05.2018 17:00
Napredak
3 : 0
Spartak
Naupare
Naupare
4 : 2
Čitluk
Čitluk
27.05.2018 17:30
Naupare
4 : 2
Čitluk
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 4
Kupci
Kupci
27.05.2018 17:30
Ribnik
5 : 4
Kupci
Sloga (M)
Majdevo
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
27.05.2018 17:30
Sloga (M)
1 : 2
Vinogradar
13. April
Lomnica
4 : 2
FUD
Brus
27.05.2018 17:30
13. April
4 : 2
FUD
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
27.05.2018 17:30
Parunovac
0 : 3
Donji Kopaonik
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Juhor
Obrež
27.05.2018 17:30
Mačkovac
2 : 0
Juhor
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Blagotin
Poljna
27.05.2018 17:30
Jastrebac
2 : 0
Blagotin
Rudar (S)
Stamnica
4 : 0
Borac (K)
Klenovnik
27.05.2018 17:00
Rudar (S)
4 : 0
Borac (K)
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
27.05.2018 17:00
Zadrugar (T)
3 : 1
Mlava (ML)
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 2
Đerdap
Golubac
27.05.2018 17:00
Rudar (K)
4 : 2
Đerdap
Železničar
Požarevac
2 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
27.05.2018 17:00
Železničar
2 : 2
Polet (SD)
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
27.05.2018 17:00
Napredak 1936
0 : 0
Budućnost (V)
Sloga (B)
Burovac
4 : 2
Radnik
Salakovac
27.05.2018 17:00
Sloga (B)
4 : 2
Radnik
Makce
Makce
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
27.05.2018 10:30
Makce
3 : 2
Mladost (B)
Borac
Barje Čiflik
4 : 6
Jedinstvo
Pirot
27.05.2018 17:00
Borac
4 : 6
Jedinstvo
Dragoš
Pirot
0 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
27.05.2018 17:00
Dragoš
0 : 2
Vladimir Durković
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Senjak
Pirot
27.05.2018 17:00
Zadrugar
2 : 2
Senjak
Rajko Mitić
Bela Palanka
6 : 0
Zvezda
Blato
27.05.2018 17:00
Rajko Mitić
6 : 0
Zvezda
Granit
Jošanička banja
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
27.05.2018 17:30
Granit
1 : 0
OFK Ras
Ribnica
Jovac
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
27.05.2018 17:30
Ribnica
3 : 1
Ibar
Proleter
Pečenog
4 : 1
Mataruge
Mataruge
27.05.2018 17:30
Proleter
4 : 1
Mataruge
Borac
Vraneši
3 : 0
Budućnost
Konarevo
27.05.2018 17:30
Borac
3 : 0
Budućnost
Polet
Ratina
3 : 0
Radnik
Ušće
27.05.2018 17:30
Polet
3 : 0
Radnik
Lauš
Lopaš
3 : 2
Železničar
Požega
27.05.2018 11:00
Lauš
3 : 2
Železničar
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Lazarica
Prilipac
27.05.2018 17:00
Višesava
3 : 1
Lazarica
Ježevica
Ježevica
0 : 7
Zlatar
Nova Varoš
27.05.2018 17:00
Ježevica
0 : 7
Zlatar
Ariljska rampa
Požega
5 : 2
Crnokosa
Kosjerić
27.05.2018 11:00
Ariljska rampa
5 : 2
Crnokosa
Polet
Rasna
2 : 2
Čajetina
Gostilje
27.05.2018 17:00
Polet
2 : 2
Čajetina
Savinac
Visibaba
3 : 1
Jasen
Brodarevo
27.05.2018 17:00
Savinac
3 : 1
Jasen
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Radnik
Ub
27.05.2018 17:00
Tvrdojevac
1 : 0
Radnik
Tulari
Tulari
3 : 0
Trlić
Trlić
27.05.2018 17:00
Tulari
3 : 0
Trlić
Tešnjar
Valjevo
2 : 3
Iskra
Donja Bukovica
27.05.2018 17:00
Tešnjar
2 : 3
Iskra
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
27.05.2018 17:00
Brezovica
1 : 2
Vrelo Sport
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Cerovac
27.05.2018 17:00
Šumadinac (KG)
1 : 1
Partizan
Kutlovo
Kutlovo
2 : 3
Vodojaža
Grošnica
27.05.2018 17:00
Kutlovo
2 : 3
Vodojaža
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Borac (D)
Drenovac
27.05.2018 17:00
Kolonija
4 : 1
Borac (D)
Korićani
Korićani
0 : 4
Srbija
Ilićevo
27.05.2018 17:00
Korićani
0 : 4
Srbija
Budućnost
Resnik
3 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
27.05.2018 17:00
Budućnost
3 : 4
Erdoglija 1931
Zastava
Kragujevac
1 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
27.05.2018 17:00
Zastava
1 : 5
Sloga (D)
Mladost
Pajazitovo
4 : 0
Jadran
Kragujevac
27.05.2018 17:00
Mladost
4 : 0
Jadran
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
27.05.2018 17:00
Šumadija 1934
2 : 2
Jedinstvo
Naisus 1977
Rožina
3 : 3
Moravac (Č)
Čečina
27.05.2018 17:30
Naisus 1977
3 : 3
Moravac (Č)
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
27.05.2018 17:30
Crvena zvezda
3 : 2
Jedinstvo GVD
Morava (Ž)
Žitkovac
4 : 2
Mladost (B)
Batušinac
27.05.2018 17:30
Morava (Ž)
4 : 2
Mladost (B)
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
27.05.2018 17:30
Zemljoradnik
3 : 0
Rasovača
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
6 : 5
Orljane
Orljane
27.05.2018 17:30
Moravac (ZT)
6 : 5
Orljane
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Palilula
Aleksinac
27.05.2018 17:30
Doljevac 1971
2 : 1
Palilula
Radnički 1947
Čapljinac
7 : 6
Radnički 1924
Kočane
27.05.2018 17:30
Radnički 1947
7 : 6
Radnički 1924
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
27.05.2018 17:30
Crvena zastava
2 : 0
Stevan Nešticki
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
27.05.2018 17:30
Čegar 2013
2 : 2
AZ Borac 2014
Morava
Krušce
3 : 2
Vrtište
Vrtište
27.05.2018 17:30
Morava
3 : 2
Vrtište
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
Palilulac
Niš
27.05.2018 17:30
Mladost (M)
2 : 3
Palilulac
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
27.05.2018 17:30
Sloboda
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 5
Budućnost
Prva Kutina
27.05.2018 17:30
Proleter (DV)
2 : 5
Budućnost
Vinogradar
Ledinci
0 : 6
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
27.05.2018 17:30
Vinogradar
0 : 6
RFK Novi Sad 1921
OFK Sirig
Sirig
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
27.05.2018 17:30
OFK Sirig
0 : 1
Šajkaš 1908
Mladost
Novi Sad
0 : 1
TSK
Temerin
27.05.2018 17:30
Mladost
0 : 1
TSK
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 2
Veternik
Veternik
27.05.2018 17:30
Jedinstvo (R)
2 : 2
Veternik
OFK Futog
Futog
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
27.05.2018 17:30
OFK Futog
2 : 0
Petrovaradin
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Sofeks
Futog
27.05.2018 17:30
Omladinac
1 : 1
Sofeks
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 8
Fruškogorski partizan
Bukovac
27.05.2018 17:30
Jedinstvo (G)
3 : 8
Fruškogorski partizan
Proleter
Banoštor
4 : 2
Tatra
Kisač
27.05.2018 17:30
Proleter
4 : 2
Tatra
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 3
ŽSK
Žabalj
27.05.2018 17:30
Bačka 1923
3 : 3
ŽSK
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 1
Omladinac
Grezna
27.05.2018 17:30
OFK Rtanj
3 : 1
Omladinac
Radnički (L)
Lubnica
4 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
27.05.2018 17:30
Radnički (L)
4 : 0
OFK Knjaz
Rgotina
Rgotina
1 : 1
Osnić
Osnić
27.05.2018 17:30
Rgotina
1 : 1
Osnić
OFK 019
Zaječar
1 : 3
Midžor
Kalna
27.05.2018 17:30
OFK 019
1 : 3
Midžor
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 0
Kosovo
Zvezdan
27.05.2018 17:30
Rudar (VČ)
2 : 0
Kosovo
Malinik
Podgorac
3 : 4
Trebič
Sokobanja
27.05.2018 17:30
Malinik
3 : 4
Trebič
Graničar
Veliki Izvor
4 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
27.05.2018 17:30
Graničar
4 : 3
Bučje
Mladost
Sumrakovac
4 : 6
Sloga
Minićevo
27.05.2018 17:30
Mladost
4 : 6
Sloga
Spartak
Gornja Trnava
1 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
27.05.2018 17:30
Spartak
1 : 2
Svetlost Badnjevac
NS Tatko
Stara Bozurna
12 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
27.05.2018 17:30
NS Tatko
12 : 1
Mladost 1982
Real
Jasenica
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
27.05.2018 17:30
Real
3 : 0
Dundjerski
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Borac
Držanovac
27.05.2018 17:30
Partizanski put
1 : 1
Borac
Omladinac
Podina
1 : 4
Kosovac
Prokuplje
27.05.2018 17:30
Omladinac
1 : 4
Kosovac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Lugina
Aliđerce
27.05.2018 17:00
Mladost (S)
3 : 0
Lugina
OFK Rota
Bujanovac
0 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
27.05.2018 17:00
OFK Rota
0 : 3
BSK Bujanovac
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
27.05.2018 17:00
OFK Alakince
3 : 0
Pavlovac
Čelik
Belo polje
1 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
27.05.2018 17:00
Čelik
1 : 3
Mladost (B)
Ropotovo
Ropotovo
3 : 4
Mineralac
Klokot
27.05.2018 13:00
Ropotovo
3 : 4
Mineralac
Mladost
Vrdila
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
27.05.2018 17:30
Mladost
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Metalac
Kraljevo
2 : 3
Mineral 2015
Rudno
27.05.2018 17:30
Metalac
2 : 3
Mineral 2015
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Partizan
Vrba
27.05.2018 17:30
Borac (A)
2 : 1
Partizan
Napredak
Gračac
10 : 2
Magnohrom
Kraljevo
27.05.2018 17:30
Napredak
10 : 2
Magnohrom
Tavnik
Tavnik
0 : 3
Gruža
Vitanovac
27.05.2018 17:30
Tavnik
0 : 3
Gruža
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Lasta
Vitkovac
27.05.2018 17:30
Jedinstvo (D)
1 : 1
Lasta
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 0
Beljanica
Strmosten
27.05.2018 17:30
15. Avgust 1950
4 : 0
Beljanica
Omladinski
Paraćin
10 : 1
Šumadija
Trešnjevica
27.05.2018 17:30
Omladinski
10 : 1
Šumadija
Borac 1805
Ivankovac
3 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
27.05.2018 17:30
Borac 1805
3 : 0
Pomoravlje
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Budućnost
Miliva
27.05.2018 17:30
Omladinac
3 : 1
Budućnost
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
27.05.2018 17:30
Mladost (GM)
2 : 1
Rudar (St)
Moravac
Krušar
5 : 0
Istok 63
Plana
27.05.2018 17:30
Moravac
5 : 0
Istok 63
Sloga
Voljavče
3 : 2
Ursule
Ursule
27.05.2018 17:30
Sloga
3 : 2
Ursule
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
27.05.2018 17:30
Vinorača
3 : 0
Budućnost (Đ)
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
27.05.2018 17:30
Sinđelić 1934
0 : 1
Mladost (D)
Morava (KS)
Kočino Selo
6 : 1
Šumadinac
Dragovo
27.05.2018 17:30
Morava (KS)
6 : 1
Šumadinac
Mladost (G)
Gložane
2 : 3
Morava (R)
Ribare
27.05.2018 17:30
Mladost (G)
2 : 3
Morava (R)
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
27.05.2018 17:30
Kupinovac
1 : 1
Mladost (T)
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Šantarovac
Šantarovac
27.05.2018 17:30
Jedinstvo
3 : 1
Šantarovac
OFK Brestač
Brestač
0 : 4
Fruškogorac
Manđeloš
27.05.2018 17:00
OFK Brestač
0 : 4
Fruškogorac
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
27.05.2018 17:00
Mladost (B)
2 : 1
Polet
Sloboda
Šašinci
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
27.05.2018 17:00
Sloboda
0 : 3
OFK Bikić
Fruška Gora
Ruma
0 : 0
Graničar (O)
Obrež
27.05.2018 10:00
Fruška Gora
0 : 0
Graničar (O)
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
27.05.2018 17:00
Donji Srem 2015
1 : 1
Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Napredak
Žarkovac
27.05.2018 17:00
OFK Zeka Buljubaša
1 : 2
Napredak
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Sloga
Čalma
27.05.2018 17:00
Hajduk
3 : 0
Sloga
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
27.05.2018 17:00
Mitros
5 : 0
Graničar (K)
Janošik
Janošik
0 : 4
Ševac
Kusić
27.05.2018 17:30
Janošik
0 : 4
Ševac
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 1
Potporanj
Potporanj
27.05.2018 17:30
Partizan (K)
0 : 1
Potporanj
Ratar
Kruščica
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
27.05.2018 17:30
Ratar
2 : 0
Borac (VG)
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Polet
Izbište
27.05.2018 17:30
Karaš (K)
1 : 2
Polet
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
27.05.2018 17:30
Hajdučica
1 : 1
Budućnost (A)
Dobrica
Dobrica
8 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
27.05.2018 17:30
Dobrica
8 : 1
Borac (VS)
Zadrugar
Lazarevo
4 : 4
Jedinstvo
Ečka
27.05.2018
Zadrugar
4 : 4
Jedinstvo
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
OFK Klek
Klek
27.05.2018
Radnički 1911
1 : 0
OFK Klek
Potisje
Knićanin
8 : 5
OFK Gradnulica
Zrenjanin
27.05.2018
Potisje
8 : 5
OFK Gradnulica
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Tamiš
Farkaždin
27.05.2018
ŽFK Banat
1 : 1
Tamiš
MSK
Mihajlovo
5 : 3
ASK
Aradac
27.05.2018
MSK
5 : 3
ASK
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 2
Zlatica
Zlatica
27.05.2018
OFK Stajićevo
3 : 2
Zlatica
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Jadar
Stupnica
27.05.2018 17:30
Velika Reka
3 : 0
Jadar
Rudar
Brasina
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
27.05.2018 17:30
Rudar
3 : 2
Prva Iskra
Sloga (ST)
Straža
5 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
27.05.2018 17:30
Sloga (ST)
5 : 2
Jedinstvo (ZA)
Mladost (BR)
Brezjak
3 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
27.05.2018 17:30
Mladost (BR)
3 : 2
Milan Orlić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
6 : 1
Stolice
Krupanj
27.05.2018 17:30
Sloga (LŠ)
6 : 1
Stolice
7. Juli
Bela Crkva
3 : 3
Antimon
Zajača
27.05.2018 17:30
7. Juli
3 : 3
Antimon
Rekreativo 011
Beograd
3 : 1
Dedinje
Beograd
27.05.2018 12:30
Rekreativo 011
3 : 1
Dedinje
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
27.05.2018 17:00
Novi Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Sparta Železnik
Beograd
0 : 5
Atakante
Rakovica
27.05.2018 11:00
Sparta Železnik
0 : 5
Atakante
Ajaks
Beograd
0 : 7
011
Beograd
27.05.2018 14:30
Ajaks
0 : 7
011
BUSK
Beograd
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
27.05.2018 17:00
BUSK
1 : 2
Sveti Stefan
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 0
Mladi Proleter
Beograd
27.05.2018 10:00
Šećeranac Ada
3 : 0
Mladi Proleter
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Mladost
Jabučki Rit
27.05.2018 10:00
Partizan
3 : 0
Mladost
Umčari
Umčari
1 : 7
Pinosava
Pinosava
27.05.2018 11:00
Umčari
1 : 7
Pinosava
PKB (K)
Kovilovo
6 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
27.05.2018 17:00
PKB (K)
6 : 3
Siti Sport Klub
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Podunavac
Ritopek
27.05.2018 17:00
Pionir
3 : 0
Podunavac
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Minel
Ripanj
27.05.2018 17:00
Hajduk
1 : 1
Minel
Poštar
Beograd
7 : 3
Crvenka
Borča
27.05.2018 17:00
Poštar
7 : 3
Crvenka
OFK Šabac
Šabac
2 : 3
Budućnost (ZM)
Zminjak
27.05.2018 17:30
OFK Šabac
2 : 3
Budućnost (ZM)
Sloga
Duvanište
0 : 8
Proleter
Šabac
27.05.2018 17:30
Sloga
0 : 8
Proleter
Cer
Petkovica
1 : 2
Drina
Badovinci
27.05.2018 17:30
Cer
1 : 2
Drina
Premijer
Badovinci
0 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
27.05.2018 17:30
Premijer
0 : 4
Hajduk Stanko
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
27.05.2018 17:30
Napredak
2 : 1
Omladinac 2013
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 1
Milicionar
Bogatić
27.05.2018 17:30
Mladost
3 : 1
Milicionar
Trešnjevka
Trbusac
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
27.05.2018 17:30
Trešnjevka
4 : 3
Vlašić
Radnički
Koceljeva
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
27.05.2018 17:30
Radnički
3 : 0
Pocerina
Šipurske livade
Šabac
4 : 3
Dobrava
Vukošić
27.05.2018 17:30
Šipurske livade
4 : 3
Dobrava
Pričinović
Pocerski Pričinović
6 : 4
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
27.05.2018 17:30
Pričinović
6 : 4
Mladost (PP)
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 3
Karađorđe
Mišar
27.05.2018 17:30
Miloš Pocerac 2013
1 : 3
Karađorđe
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
27.05.2018 17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
4 : 1
Dušan Silni
Sloga
Krnić
4 : 1
Provo 2015
Provo
27.05.2018 17:30
Sloga
4 : 1
Provo 2015
Real
Donja Jajina
3 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
27.05.2018 17:00
Real
3 : 0
Omladinac
BSK
Belanovce
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
27.05.2018 17:30
BSK
3 : 2
OFK Morava
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 0
Gradac
Konopnica
27.05.2018 17:30
ŠFU Derbi 2016
2 : 0
Gradac
Šumadija
Razgojna
10 : 0
Mladost (B)
Batulovce
27.05.2018 17:30
Šumadija
10 : 0
Mladost (B)
Lemind 1953
Leskovac
4 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
27.05.2018 17:30
Lemind 1953
4 : 3
Plantaža
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Radnički
Pertate
27.05.2018 11:00
Bratstvo
2 : 0
Radnički
Milanovo
Milanovo
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
27.05.2018 17:30
Milanovo
4 : 2
Sušica 2012
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
27.05.2018 17:30
Moravac (P)
1 : 2
Marjan MB
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 5
Crvena Jabuka
Ub
27.05.2018 17:00
Polet (DL)
5 : 5
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 2
Polet (T)
Takovo
27.05.2018 13:00
OFK Paljuvi
0 : 2
Polet (T)
Čučuge
Čučuge
0 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
27.05.2018 17:00
Čučuge
0 : 3
OFK Stublenica
Gunjevac
Gunjevac
0 : 3
Joševa
Joševa
27.05.2018 17:00
Gunjevac
0 : 3
Joševa
Rudar
Radljevo
4 : 2
Vrelo
Vrelo
27.05.2018 17:00
Rudar
4 : 2
Vrelo
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
27.05.2018 17:00
Stari drugari
0 : 3
Kolubara 2
Komanice
Komanice
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
27.05.2018 17:00
Komanice
2 : 1
Milenko Pavlović
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Mladost (L)
Latković
27.05.2018 11:00
Jadar 2013
2 : 0
Mladost (L)
Rakac Stave
Stave
5 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
27.05.2018 17:00
Rakac Stave
5 : 0
Mladost (VK)
Polet
Popučke
3 : 3
Bujačić
Bujačić
27.05.2018 17:00
Polet
3 : 3
Bujačić
Borac
Rajković
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
27.05.2018 17:00
Borac
0 : 2
Rajac
Jugovići
Bogdanje
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
27.05.2018 17:30
Jugovići
0 : 3
Velika Drenova
Polet 57
Milutovac
5 : 0
Omladinac
Pojate
27.05.2018 17:30
Polet 57
5 : 0
Omladinac
Trudbenik
Stalać
4 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
27.05.2018 17:30
Trudbenik
4 : 5
Stari Trstenik
Mladi Gorani
Dupci
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
27.05.2018 17:30
Mladi Gorani
2 : 1
Beli Orlovi
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Borac
Gornji Katun
27.05.2018 17:30
Rubin (DS)
1 : 2
Borac
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
27.05.2018 17:30
Sloga (L)
3 : 1
Rubin (Z)
Mladost (DK)
Donji Katun
5 : 3
14. Oktobar
Izbenica
27.05.2018 17:30
Mladost (DK)
5 : 3
14. Oktobar
Terekves
Hetin
7 : 2
Napredak Č
Čestereg
27.05.2018
Terekves
7 : 2
Napredak Č
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 5
2. Oktobar
Kumane
27.05.2018
Budućnost
3 : 5
2. Oktobar
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 5
Delija
Mokrin
27.05.2018
Omladinac
0 : 5
Delija
Roham
Nova Crnja
1 : 3
Napredak BT
Banatska Topola
27.05.2018 17:00
Roham
1 : 3
Napredak BT
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 3
Bega
Novi Itebej
27.05.2018
1.Oktobar
4 : 3
Bega
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 2
Divostin
Kragujevac
27.05.2018 17:00
Vinogradi DB
4 : 2
Divostin
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Maršić
Maršić
27.05.2018 17:00
OFK Bagremar
2 : 0
Maršić
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
27.05.2018 17:00
Seljak
3 : 0
Košutnjak
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
27.05.2018 17:00
Omladinac (D)
3 : 0
Dinamo 1923
Partizan
Kupusina
2 : 2
Polet
Sivac
27.05.2018 17:00
Partizan
2 : 2
Polet
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
27.05.2018 17:00
Kordun
6 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Stapar
1 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
27.05.2018 17:00
Hajduk
1 : 3
Radnički 1918
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
27.05.2018 17:00
Omladinac (B)
4 : 3
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
6 : 1
Rastina 1918
Rastina
27.05.2018 17:00
Dunav
6 : 1
Rastina 1918
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Jasenica
Božurnja
27.05.2018 17:00
Šamot
1 : 2
Jasenica
Plaskovac
Plaskovac
6 : 1
Kopljari
Kopljari
27.05.2018 17:00
Plaskovac
6 : 1
Kopljari
Brezovac
Brezovac
2 : 2
Sloga
Zagorica
27.05.2018 17:00
Brezovac
2 : 2
Sloga
Dunavac (P)
Petka
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
27.05.2018 17:00
Dunavac (P)
2 : 1
Žitkovica 2017
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 2
Sloga (M)
Mustapić
27.05.2018 17:00
Napredak 1934
3 : 2
Sloga (M)
Radnički (P)
Požeženo
1 : 4
Obilić (Ž)
Živica
27.05.2018 17:00
Radnički (P)
1 : 4
Obilić (Ž)
Sirakovo
Sirakovo
8 : 2
Polet (V)
Voluja
27.05.2018 17:00
Sirakovo
8 : 2
Polet (V)
Desine
Desine
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
27.05.2018 17:00
Desine
3 : 1
Napredak (P)
Stig 1955
Beranje
3 : 2
Dizel
Bare
27.05.2018 17:00
Stig 1955
3 : 2
Dizel
Sloga 1952
Veliki Popovac
9 : 2
Bata Bulić
Bistrica
27.05.2018 17:00
Sloga 1952
9 : 2
Bata Bulić
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Jasenovac
Krepoljin
27.05.2018 17:00
Omladinac (Š)
3 : 0
Jasenovac
Omladinac (B)
Busur
6 : 2
BSK 1924
Boževac
27.05.2018 17:00
Omladinac (B)
6 : 2
BSK 1924
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
27.05.2018 17:00
Mladost (R)
3 : 2
Krilaš
Integral
Batuša
1 : 2
Napredak (S)
Simićevo
27.05.2018 17:00
Integral
1 : 2
Napredak (S)
Palić
Palić
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
27.05.2018 17:30
Palić
3 : 0
Lokomotiva
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 1
Solid
Subotica
27.05.2018 17:30
Elektrovojvodina
6 : 1
Solid
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 1
Čantavir
Čantavir
27.05.2018 17:30
OFK Mala Bosna 2015
0 : 1
Čantavir
Đurđin
Đurđin
2 : 3
Bikovo
Bikovo
27.05.2018 17:30
Đurđin
2 : 3
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
6 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
27.05.2018 17:30
Žednik
6 : 0
Hajduk
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Bratstvo
Ljutovo
27.05.2018 17:30
Udarnik Višnjevac
3 : 1
Bratstvo
Obilić
Vilovo
5 : 0
Dinamo
Budisava
27.05.2018 17:00
Obilić
5 : 0
Dinamo
Bačka
Begeč
6 : 4
Centar
Novi Sad
27.05.2018 17:00
Bačka
6 : 4
Centar
Čenej
Čenej
0 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
27.05.2018 17:00
Čenej
0 : 3
Fruškogorac
Miletić
Mošorin
6 : 0
Borac
Rakovac
27.05.2018 17:00
Miletić
6 : 0
Borac
Titel
Titel
0 : 2
Moskva
Budisava
27.05.2018 17:00
Titel
0 : 2
Moskva
Jadran
Sanad
0 : 7
Tornjoš
Tornjoš
27.05.2018 17:30
Jadran
0 : 7
Tornjoš
AFK
Ada
10 : 0
Tromedja
Majdan
27.05.2018 17:30
AFK
10 : 0
Tromedja
Tisa
Padej
4 : 2
Bačka
Mol
27.05.2018 17:30
Tisa
4 : 2
Bačka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Šampion
Orom
27.05.2018 17:30
Slavija
2 : 0
Šampion
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 3
Sloga
Ostojićevo
27.05.2018 17:30
Jedinstvo (SK)
0 : 3
Sloga
Graničar
Đala
2 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
27.05.2018 17:30
Graničar
2 : 2
Jedinstvo (M)
Pobeda
Pobeda
3 : 3
Mladost
Radičević
27.05.2018 17:00
Pobeda
3 : 3
Mladost
Mladost Radost
Srbobran
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
27.05.2018 17:00
Mladost Radost
6 : 1
Eđšeg
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
27.05.2018 17:00
Tomislavci
3 : 0
Jedinstvo
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Budućnost
Savino Selo
27.05.2018 17:00
Sloboda
0 : 3
Budućnost
Vojvodina
Bačko Gradište
12 : 0
Krivaja
Krivaja
27.05.2018 17:00
Vojvodina
12 : 0
Krivaja
Pobeda
Držina
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
27.05.2018 17:00
Pobeda
2 : 1
Mladost
Jerma
Sukovo
4 : 0
Nišavac
Staničenje
27.05.2018 17:00
Jerma
4 : 0
Nišavac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 3
Temac
Temska
27.05.2018 17:00
Veliki Suvodol
1 : 3
Temac
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 4
Željuša
Željuša
27.05.2018 17:00
Lokomotiva
1 : 4
Željuša
Kulpin
Kulpin
9 : 1
Neštin
Neštin
27.05.2018 18:15
Kulpin
9 : 1
Neštin
Bačka
Despotovo
2 : 2
Maglić
Bački Maglić
27.05.2018 18:15
Bačka
2 : 2
Maglić
Sloga
Plavna
2 : 4
Borac 46
Obrovac
27.05.2018 18:15
Sloga
2 : 4
Borac 46
Krivanj
Selenča
0 : 5
Tvrdjava
Bač
27.05.2018 18:15
Krivanj
0 : 5
Tvrdjava
Borac
Vizić
6 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
27.05.2018 18:15
Borac
6 : 4
Naša Zvezda
Jelica
Goračići
0 : 6
Jedinstvo
Puhovo
27.05.2018
Jelica
0 : 6
Jedinstvo
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 2
Brezova
Brezova
27.05.2018
Vrelo
3 : 2
Brezova
Sloga
Kaona
1 : 4
Bjelica
Milatovići
27.05.2018
Sloga
1 : 4
Bjelica
Gradina
Rti
2 : 5
Voćar
Kotraža
27.05.2018
Gradina
2 : 5
Voćar
Morava (M)
Mojsinje
2 : 1
Čačak 94
Čačak
27.05.2018 16:30
Morava (M)
2 : 1
Čačak 94
Vujan
Prislonica
0 : 3
Planinac
Vujetinci
27.05.2018 16:30
Vujan
0 : 3
Planinac
Lugovi
Čačak
1 : 0
Prijatelji
Čačak
27.05.2018 16:30
Lugovi
1 : 0
Prijatelji
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 0
Malba
Žaočani
27.05.2018 16:30
Gavrilo Princip
3 : 0
Malba
Morava (K)
Katrga
1 : 2
Rakova
Rakova
27.05.2018 16:30
Morava (K)
1 : 2
Rakova
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Kej
Čačak
27.05.2018 16:30
Mladost (A)
2 : 0
Kej
Veteran 2015
Popović
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
27.05.2018 17:00
Veteran 2015
2 : 1
Mladost (R)
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
BSK
Borač
27.05.2018 17:00
Pobeda (Đ)
2 : 1
BSK
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 6
Sloga (B)
Batočina
27.05.2018 17:00
Napredak (MK)
1 : 6
Sloga (B)
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
27.05.2018 17:00
Partizan (BB)
2 : 1
Karađorđe (V)
Šilopaj
Šilopaj
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
27.05.2018 17:00
Šilopaj
3 : 2
Donja Vrbava
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
27.05.2018 17:00
Jablanica
3 : 0
Mladost 09
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
27.05.2018 17:00
Omladinac
1 : 3
Takovski Ustanak
Ozremica
Beršići
3 : 2
Stella Rossa
Gornji Milanovac
27.05.2018 17:00
Ozremica
3 : 2
Stella Rossa
Bakionica
Bakionica
2 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
27.05.2018 12:00
Bakionica
2 : 0
Borac
Blagaja
Rupeljevo
5 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
27.05.2018 14:30
Blagaja
5 : 2
Dobrinjac
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 2
Trešnjica
Tvrdići
27.05.2018 14:00
Plavi Tok
4 : 2
Trešnjica
Udarnik
Baničina
1 : 4
Budućnost
Ratari
27.05.2018
Udarnik
1 : 4
Budućnost
Palanka
Smederevska Palanka
4 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
27.05.2018
Palanka
4 : 3
Beli Orlovi
Železničar
Kusadak
3 : 0
Glavaš
Glibovac
27.05.2018
Železničar
3 : 0
Glavaš
Jedinstvo
Mužinac
2 : 1
Palilulac
Šarbanovac
27.05.2018 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Palilulac
Sloga
Žučkovac
1 : 5
Hajduk
Rujevica
27.05.2018 17:00
Sloga
1 : 5
Hajduk
Čarapan
Kruševac
2 : 6
Mudrakovac
Mudrakovac
27.05.2018 17:00
Čarapan
2 : 6
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
27.05.2018 17:00
Kapidžija
1 : 4
Jedinstvo 1936
Žabare
Žabare
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
27.05.2018 17:00
Žabare
1 : 0
Sebečevac
Mladost VPD
Kruševac
2 : 0
Rasina
Vitanovac
27.05.2018 11:00
Mladost VPD
2 : 0
Rasina
Sloga
Lugavčina
2 : 0
Jezava
Smederevo
27.05.2018 17:00
Sloga
2 : 0
Jezava
Omladinac
Seone
3 : 3
Landol
Landol
27.05.2018 17:00
Omladinac
3 : 3
Landol
Kolarac
Kolari
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
27.05.2018 17:00
Kolarac
2 : 0
Lunjevac
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Badljevica
Badljevica
27.05.2018 17:00
Drugovac
1 : 1
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
0 : 7
Petlić SD 026
Smederevo
27.05.2018 17:00
Petrijevac
0 : 7
Petlić SD 026
Skobalj
Skobalj
4 : 1
Cepelin 026
Smederevo
27.05.2018 17:00
Skobalj
4 : 1
Cepelin 026
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
1 : 0
Vučak
Vučak
27.05.2018 17:00
Hajduk Veljko 1934
1 : 0
Vučak
OFK Slavija
Smederevo
1 : 4
Budućnost
Mala Krsna
27.05.2018 17:00
OFK Slavija
1 : 4
Budućnost
Polet
Jalovik
6 : 1
Sloga (R)
Ridjake
27.05.2018 17:30
Polet
6 : 1
Sloga (R)
Torpedo
Lojanice
4 : 2
Sparta
Kaona
27.05.2018 11:00
Torpedo
4 : 2
Sparta
Petrovac 74
Kujavica
4 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
27.05.2018 11:00
Petrovac 74
4 : 3
Mladost 2013
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Verko
Suvo Selo
27.05.2018 17:30
Dragojevac
2 : 1
Verko
Hajduk
Debrc
3 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
27.05.2018 17:30
Hajduk
3 : 0
Jedinstvo 2014
Vihor
Golubovac
0 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
27.05.2018 17:30
Vihor
0 : 3
OFK Juhor 2016
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 3
Budućnost
Lebina
27.05.2018 17:30
Donja Mutnica
2 : 3
Budućnost
Razvitak
Mirilovac
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
27.05.2018 17:30
Razvitak
0 : 3
Napredak (St)
Heroj
Busilovac
5 : 2
Popovac
Popovac
27.05.2018 17:30
Heroj
5 : 2
Popovac
Radnički
Tekija
3 : 0
BSK Buljane
Buljane
27.05.2018 17:30
Radnički
3 : 0
BSK Buljane
Napredak (Sv)
Svojnovo
6 : 2
Sloboda
Krežbinac
27.05.2018 17:30
Napredak (Sv)
6 : 2
Sloboda
ISK Izvor
Izvor
2 : 1
Radnik
Davidovac
27.05.2018 17:30
ISK Izvor
2 : 1
Radnik