XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 498 utakmica za dan
Subota, 31 Mart 2018


Fudbal

Borac
Čačak
2 : 0
Mačva
Šabac
31.03.2018 15:00
Borac
2 : 0
Mačva
Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Partizan
Beograd
31.03.2018 15:30
Bačka
1 : 2
Partizan
Radnik
Surdulica
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
31.03.2018 15:00
Radnik
1 : 0
Javor Matis
Radnički
Niš
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
31.03.2018 15:00
Radnički
1 : 1
Vojvodina
Zemun
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
31.03.2018 15:00
Zemun
1 : 1
Napredak
Loznica
Loznica
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
31.03.2018 15:30
Loznica
0 : 2
Šumadija (A)
Tutin
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
31.03.2018 15:30
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
FAP
Priboj
31.03.2018 15:30
Zlatibor
1 : 1
FAP
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.03.2018 15:30
Šumadija 1903
1 : 2
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
31.03.2018 15:30
Sloga (P)
2 : 1
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
31.03.2018 15:30
Budućnost Krušik 2014
2 : 0
Proleter Mihajlovac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
31.03.2018 16:00
OFK Sinđelić
0 : 0
Budućnost (P)
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
31.03.2018 16:00
Trstenik PPT
2 : 2
Radnički (S)
Ozren
Sokobanja
0 : 1
Dunav
Prahovo
31.03.2018 16:00
Ozren
0 : 1
Dunav
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 3
Timok
Zaječar
31.03.2018 16:00
Jedinstvo (P)
0 : 3
Timok
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
31.03.2018 15:30
Bratstvo 1946
3 : 0
Radnički (ZR)
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
31.03.2018 15:30
Bačka 1901
1 : 0
Omladinac (NB)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Cement
Beočin
31.03.2018 15:30
Radnički (SM)
2 : 1
Cement
Dunav
Stari Banovci
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
31.03.2018 15:30
Dunav
0 : 4
Bečej 1918
Radnički (Š)
Šid
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
31.03.2018 15:30
Radnički (Š)
0 : 4
Dinamo 1945
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
31.03.2018 15:30
Radnički (NP)
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
BSK Borča
Borča
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
31.03.2018 15:30
BSK Borča
1 : 0
Stepojevac Vaga
BASK
Beograd
4 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
31.03.2018 10:00
BASK
4 : 2
BSK Batajnica
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
31.03.2018 15:30
Lokomotiva
0 : 2
Radnički (O)
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
31.03.2018 15:30
Kolubara
2 : 2
GSP Polet Dorćol
Radnički (K)
Kovači
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
31.03.2018 15:30
Radnički (K)
1 : 3
Sloboda (Č)
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
31.03.2018 15:30
Takovo
1 : 1
Jošanica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
31.03.2018 15:30
Sloga (K)
1 : 0
Goč
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Dragačevo
Guča
31.03.2018 15:30
Trepča
2 : 0
Dragačevo
Ovčar
Markovica
0 : 3
LFK Mladost
Lučani
31.03.2018 15:30
Ovčar
0 : 3
LFK Mladost
Gruža
Gruža
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
31.03.2018 15:30
Gruža
2 : 2
VGSK
Budućnost
Arilje
1 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
31.03.2018 15:30
Budućnost
1 : 3
Sloga (BB)
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 0
Ribnica
Mionica
31.03.2018 15:30
Radnički Gorenje
1 : 0
Ribnica
Budućnost (O)
Orašje
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
31.03.2018 16:00
Budućnost (O)
0 : 1
Balkanski
Lužnica
Babušnica
1 : 8
GFK Dubočica
Leskovac
31.03.2018 16:00
Lužnica
1 : 8
GFK Dubočica
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
Pčinja
Trgovište
31.03.2018 16:00
Pusta Reka
0 : 2
Pčinja
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
31.03.2018 16:00
Sloga (L)
1 : 1
Vlasina
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Kablovi
Zaječar
31.03.2018 16:00
Đerdap
3 : 0
Kablovi
Jastrebac
Blace
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
31.03.2018 16:00
Jastrebac
1 : 2
SFS Borac
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
31.03.2018 16:00
OFK Topličanin
3 : 0
OFK Lugomir
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
31.03.2018 16:00
Morava 1918
1 : 1
Bošnjane
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
31.03.2018 15:30
OFK Vršac
1 : 1
Proleter
Sloga
Plandište
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
31.03.2018 15:30
Sloga
1 : 2
Jedinstvo (NB)
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
31.03.2018 15:30
ŽAK
0 : 2
Sloboda (NK)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
31.03.2018 15:30
Jedinstvo (BK)
2 : 1
Kikinda 1909
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Polet
Nakovo
31.03.2018 15:30
Kozara
3 : 0
Polet
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 4
Mladost (O)
Omoljica
31.03.2018 15:30
Budućnost
0 : 4
Mladost (O)
Radnički (K)
Kovin
7 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
31.03.2018 15:30
Radnički (K)
7 : 2
Radnički (S)
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
31.03.2018 15:30
Hajduk (B)
1 : 0
LSK Laćarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
31.03.2018 15:30
Jedinstvo (SP)
0 : 0
Borac (Š)
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Index
Novi Sad
31.03.2018 15:30
Kupinovo
1 : 0
Index
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
31.03.2018 15:30
Sloga (T)
0 : 0
Sloga (E)
Sremac
Vojka
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
31.03.2018 15:30
Sremac
2 : 0
Borac (NS)
Bačka (P)
Pačir
4 : 0
Mladost (T)
Turija
31.03.2018 15:30
Bačka (P)
4 : 0
Mladost (T)
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
31.03.2018 15:30
BSK
2 : 0
Zadrugar
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Mladost Apa
Apatin
31.03.2018 15:30
Srbobran
4 : 0
Mladost Apa
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
31.03.2018 15:30
Sloga (Č)
2 : 0
Budućnost (G)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Polet (K)
Karavukovo
31.03.2018 15:30
Mladost (BP)
0 : 0
Polet (K)
Tisa
Adorjan
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
31.03.2018 15:30
Tisa
0 : 1
Tekstilac
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Tavankut
Tavankut
31.03.2018 15:30
Radnički (S)
2 : 1
Tavankut
Napredak
Medoševac
2 : 1
Sremčica
Sremčica
31.03.2018 15:30
Napredak
2 : 1
Sremčica
Milutinac
Zemun
2 : 0
Balkan
Mirijevo
31.03.2018 15:30
Milutinac
2 : 0
Balkan
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Naftagas (E)
Elemir
31.03.2018 15:30
Mladost (L)
3 : 0
Naftagas (E)
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
31.03.2018 16:00
Dunav
2 : 0
Partizan (U)
Partizan
Vitojevci
5 : 0
Borac (M)
Martinci
31.03.2018 15:30
Partizan
5 : 0
Borac (M)
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
31.03.2018 15:30
1. Maj Ruma
2 : 0
Sloboda (DT)
ŽAK
Sombor
2 : 0
Kula
Kula
31.03.2018 16:00
ŽAK
2 : 0
Kula
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Slavija
Pivnice
31.03.2018 16:00
Crvenka
3 : 0
Slavija
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
31.03.2018 16:00
Vojvodina
2 : 1
Stari Grad
Njegoš
Lovćenac
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
31.03.2018 16:30
Njegoš
1 : 2
OFK Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
31.03.2018 16:30
Radnički 1905
1 : 1
Proleter (RS)
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
31.03.2018 16:30
Horgoš 1911
0 : 2
Obilić
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
31.03.2018 16:00
Poreč
1 : 1
Rudna Glava
Brestovac
Borski Brestovac
8 : 1
BSK
Bukovče
31.03.2018 16:00
Brestovac
8 : 1
BSK
Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
31.03.2018 15:30
Mladenovac
5 : 0
Velika Krsna
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
31.03.2018 16:00
Jevremovac
4 : 2
Sindjelić
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
31.03.2018 16:00
Radnički Šabački
3 : 0
Cer
Blagotin
Poljna
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
31.03.2018 15:30
Blagotin
2 : 1
Ribnik
Đerdap
Golubac
1 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
31.03.2018 15:30
Đerdap
1 : 2
Budućnost (V)
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Borac
Vraneši
31.03.2018 16:00
Omladinac
0 : 1
Borac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
31.03.2018 15:00
Zlatar
1 : 0
Crnokosa
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Polet
Rasna
31.03.2018 15:00
Prvi partizan
1 : 2
Polet
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 0
Mladost
Dračić
31.03.2018 15:30
Pepeljevac
2 : 0
Mladost
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
31.03.2018 15:30
Vrelo Sport
3 : 1
Tvrdojevac
Ćava
Grošnica
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
31.03.2018 16:00
Ćava
1 : 2
Kolonija
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
31.03.2018 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Šumadinac (KG)
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
31.03.2018 16:00
Jadran
0 : 0
Vodojaža
Radnički 1924
Kočane
7 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
31.03.2018 16:00
Radnički 1924
7 : 2
Crvena zvezda
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
31.03.2018 16:00
Rasovača
2 : 1
Moravac (Č)
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 0
Vrtište
Vrtište
31.03.2018 15:00
AZ Borac 2014
0 : 0
Vrtište
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
31.03.2018 16:30
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
TSK
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Veternik
Veternik
31.03.2018 16:30
Šajkaš 1908
3 : 1
Veternik
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
31.03.2018 16:30
Mladost
1 : 1
Fruškogorski partizan
OFK Futog
Futog
0 : 0
ŽSK
Žabalj
31.03.2018 16:30
OFK Futog
0 : 0
ŽSK
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
31.03.2018 16:30
Omladinac
2 : 2
Bačka 1923
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
31.03.2018 15:30
Svetlost Badnjevac
3 : 0
Kaćuša
Polet
Samarinovac
0 : 2
Partizanski put
Grudaš
31.03.2018 15:30
Polet
0 : 2
Partizanski put
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 3
Omladinski
Paraćin
31.03.2018 16:30
Rudar (St)
2 : 3
Omladinski
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
7 : 1
Šumadija
Trešnjevica
31.03.2018 16:30
Rudar (SR)
7 : 1
Šumadija
Mundial
Pančevo
3 : 1
Pobeda
Samoš
31.03.2018 16:00
Mundial
3 : 1
Pobeda
BUSK
Beograd
1 : 2
Sparta Železnik
Beograd
31.03.2018 15:30
BUSK
1 : 2
Sparta Železnik
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Premijer
Badovinci
31.03.2018 16:00
OFK Šabac
3 : 0
Premijer
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
31.03.2018 16:00
Dušan Silni
2 : 0
Vlašić
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Moravac (P)
Pečenjevce
31.03.2018 15:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 3
Moravac (P)
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
31.03.2018 15:30
Rubribreza
3 : 0
Crvena Jabuka
Delija
Mokrin
3 : 2
Terekves
Hetin
31.03.2018 15:30
Delija
3 : 2
Terekves
Škriljac
Bradarac
4 : 4
Jedinstvo (B)
Bobovište
31.03.2018 16:00
Škriljac
4 : 4
Jedinstvo (B)
OFK Draževac
Draževac
3 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
31.03.2018 16:00
OFK Draževac
3 : 1
OFK Rutevac 1908
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Kordun
Kljajićevo
31.03.2018 15:30
Rastina 1918
1 : 3
Kordun
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Kopljari
Kopljari
31.03.2018 15:30
Jasenica
4 : 0
Kopljari
Kralj Petar I
Topola
4 : 0
Ranilović
Ranilović
31.03.2018 15:30
Kralj Petar I
4 : 0
Ranilović
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
31.03.2018 15:30
Polet (V)
2 : 1
Sloga (M)
Vis
Parcani
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
31.03.2018 16:00
Vis
3 : 0
Nemenikuće
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Čenej
Čenej
31.03.2018 16:30
Železničar
2 : 0
Čenej
Čoka
Čoka
1 : 3
Bačka
Mol
31.03.2018 16:30
Čoka
1 : 3
Bačka
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Pobeda
Pobeda
31.03.2018 16:00
Sloboda
0 : 2
Pobeda
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Sloga
Plavna
31.03.2018 16:00
Tvrdjava
3 : 0
Sloga
Gorušica
Viča
3 : 1
Bjelica
Milatovići
31.03.2018
Gorušica
3 : 1
Bjelica
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 6
Sloga (B)
Batočina
31.03.2018 15:30
Omladinac (V)
1 : 6
Sloga (B)
Zvezda
Konatice
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
31.03.2018 16:00
Zvezda
3 : 0
Belo Polje
Petka
Petka
4 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
31.03.2018 16:00
Petka
4 : 2
Mladost (Č)
Cepelin 026
Smederevo
0 : 2
Jezava
Smederevo
31.03.2018 14:30
Cepelin 026
0 : 2
Jezava
Badljevica
Badljevica
4 : 1
Petrijevac
Petrijevo
31.03.2018 14:30
Badljevica
4 : 1
Petrijevac
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
31.03.2018 16:00
Mrovska
1 : 1
Sloga 1949
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 2
Belpos
Belotić
31.03.2018 16:00
Jedinstvo 2014
1 : 2
Belpos
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Mladost (K)
Kutles
31.03.2018 14:30
Sloboda
2 : 0
Mladost (K)
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
Todorovce
Todorovce
31.03.2018 15:00
Veliko Trnjane
3 : 1
Todorovce
Veternica
Leskovac
9 : 3
Rudar 1973
Rudare
31.03.2018 16:30
Veternica
9 : 3
Rudar 1973
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
31.03.2018 15:00
Turekovac
2 : 2
Veliko Trnjane
Todorovce
Todorovce
5 : 2
Atletiko
Donja Jajina
31.03.2018 15:00
Todorovce
5 : 2
Atletiko
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
31.03.2018 15:00
Nomanica
0 : 1
Gornje Krajince
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 0
Volujac
Volujac
31.03.2018 16:30
Zablaće
1 : 0
Volujac
Planinac
Panjevac
0 : 9
Orlovi
Jasenovo
31.03.2018 16:30
Planinac
0 : 9
Orlovi
Viner DSV
Bukovac
2 : 3
Resava
Bukovac
31.03.2018 16:30
Viner DSV
2 : 3
Resava
Resavac
Veliki Popović
6 : 0
Mladi Borac
Trucevac
31.03.2018 16:30
Resavac
6 : 0
Mladi Borac
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Sloga (Du)
Dubravica
31.03.2018 15:30
Dunav
0 : 2
Sloga (Du)
OFK Građanski
Požarevac
2 : 6
Vihor
Маljurevac
31.03.2018 15:30
OFK Građanski
2 : 6
Vihor
Vukan
Ždrelo
2 : 0
Mlava Trgovački
Petrovac
31.03.2018 15:30
Vukan
2 : 0
Mlava Trgovački
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Melnica
Melnica
31.03.2018 15:30
Brana Paunović
0 : 3
Melnica
Mladi radnik
Junkovac
3 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
31.03.2018 16:00
Mladi radnik
3 : 1
Dimitrije Tucović
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
31.03.2018 15:30
Zabrđe 1936
4 : 0
Dobrnje
Radnik
Pankovo
2 : 3
Soko
Krvije
31.03.2018 15:30
Radnik
2 : 3
Soko
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 2
Sava
Mrđenovac
31.03.2018 16:30
Rudar
1 : 2
Sava
Panonija
Lalić
1 : 1
Sport
Bezdan
31.03.2018 15:30
Panonija
1 : 1
Sport
Modrica
Modrica
3 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
31.03.2018 15:30
Modrica
3 : 0
Mladost 2015
Lomnica
Lomnica
2 : 2
Polet (K)
Kobilje
31.03.2018 15:30
Lomnica
2 : 2
Polet (K)
Zmajevac
Belasica
6 : 1
Kruševica
Kruševica
31.03.2018 15:30
Zmajevac
6 : 1
Kruševica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Mladost
Podgorica
31.03.2018 18:00
OFK Petrovac
0 : 0
Mladost
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
31.03.2018 15:00
Rudar
0 : 2
Iskra
Dečić
Tuzi
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
31.03.2018 15:00
Dečić
0 : 0
Sutjeska
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Kom
Podgorica
31.03.2018 17:00
Budućnost
1 : 1
Kom
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
31.03.2018 16:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
31.03.2018 16:00
Sloga
1 : 2
Sloboda
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sutjeska
Foča
31.03.2018 16:00
Kozara
0 : 0
Sutjeska
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Podrinje
Janja
31.03.2018 16:00
Željezničar
2 : 1
Podrinje
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
31.03.2018 16:00
Tekstilac
1 : 0
Napredak
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
31.03.2018 16:00
Željezničar
2 : 1
Radnik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Zrinjski
Mostar
31.03.2018 16:00
Široki Brijeg
0 : 0
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
31.03.2018 18:00
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Borac
Banja Luka
1 : 0
Vitez
Vitez
31.03.2018 19:00
Borac
1 : 0
Vitez
GOŠK
Gabela
1 : 0
Mladost
Kakanj
31.03.2018 16:00
GOŠK
1 : 0
Mladost
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Čelik
Zenica
31.03.2018 16:00
Sloboda
1 : 1
Čelik
West Ham
London
3 : 0
Southampton
Southampton
31.03.2018 16:00
West Ham
3 : 0
Southampton
Brighton
Brighton
0 : 2
Leicester
Leicester
31.03.2018 16:00
Brighton
0 : 2
Leicester
Crystal Palace
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
31.03.2018 13:30
Crystal Palace
1 : 2
Liverpool
Everton
Liverpool
1 : 3
Manchester City
Manchester
31.03.2018 18:30
Everton
1 : 3
Manchester City
Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Swansea
Swansea
31.03.2018 16:00
Manchester Utd
2 : 0
Swansea
Newcastle
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Huddersfield
Huddersfield
31.03.2018 16:00
Newcastle
1 : 0
Huddersfield
Watford
Watford
2 : 2
Bournemouth
Bournemouth
31.03.2018 16:00
Watford
2 : 2
Bournemouth
WBA
West Bromwich
1 : 2
Burnley
Burnley
31.03.2018 16:00
WBA
1 : 2
Burnley
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
31.03.2018 16:15
Athletic Club
1 : 1
Celta Vigo
Girona
Girona
1 : 1
Levante
Valencia
31.03.2018 13:00
Girona
1 : 1
Levante
Sevilla
Sevilla
2 : 2
Barcelona
Barcelona
31.03.2018 20:45
Sevilla
2 : 2
Barcelona
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 3
Real Madrid
Madrid
31.03.2018 18:30
Las Palmas
0 : 3
Real Madrid
Bayern
München
6 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
31.03.2018 18:30
Bayern
6 : 0
Borussia Dortmund
Hoffenheim
Sinsheim
6 : 0
Köln
Köln
31.03.2018 15:30
Hoffenheim
6 : 0
Köln
Hertha BSC
Berlin
0 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
31.03.2018 20:30
Hertha BSC
0 : 0
Wolfsburg
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
31.03.2018 15:30
Schalke 04
2 : 0
Freiburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
0 : 0
Augsburg
Augsburg
31.03.2018 15:30
Bayer Leverkusen
0 : 0
Augsburg
Hannover 96
Hannover
2 : 3
RB Leipzig
Leipzig
31.03.2018 15:30
Hannover 96
2 : 3
RB Leipzig
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Hamburger SV
Hamburg
31.03.2018 15:30
Stuttgart
1 : 1
Hamburger SV
Lazio
Roma
6 : 2
Benevento
Benevento
31.03.2018 15:00
Lazio
6 : 2
Benevento
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Crotone
Crotone
31.03.2018 15:00
Fiorentina
2 : 0
Crotone
Internazionale
Milano
3 : 0
Verona
Verona
31.03.2018 15:00
Internazionale
3 : 0
Verona
Juventus
Torino
3 : 1
Milan
Milano
31.03.2018 20:45
Juventus
3 : 1
Milan
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Napoli
Napoli
31.03.2018 18:00
Sassuolo
1 : 1
Napoli
Bologna
Bologna
1 : 1
Roma
Roma
31.03.2018 12:30
Bologna
1 : 1
Roma
Chievo
Verona
2 : 1
Sampdoria
Genova
31.03.2018 18:00
Chievo
2 : 1
Sampdoria
Genoa
Genova
1 : 1
SPAL
Ferrara
31.03.2018 15:00
Genoa
1 : 1
SPAL
Cagliari
Cagliari
0 : 4
Torino
Torino
31.03.2018 15:00
Cagliari
0 : 4
Torino
Atalanta
Bergamo
2 : 0
Udinese
Udine
31.03.2018 15:00
Atalanta
2 : 0
Udinese
Dijon
Dijon
1 : 3
Marseille
Marseille
31.03.2018 17:00
Dijon
1 : 3
Marseille
Polet
Sivac
6 : 1
Mačva
Šabac
31.03.2018 15:30
Polet
6 : 1
Mačva
Spartak
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
31.03.2018 13:00
Spartak
0 : 0
Vojvodina
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Radnički (N)
Niš
31.03.2018 11:00
Moravac Orion
1 : 2
Radnički (N)
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
31.03.2018 14:30
OFK Beograd
3 : 0
Napredak
Inđija
Inđija
0 : 0
Čukarički
Beograd
31.03.2018 12:00
Inđija
0 : 0
Čukarički
Voždovac
Beograd
3 : 4
Partizan
Beograd
31.03.2018 10:00
Voždovac
3 : 4
Partizan
Internacional
Beograd
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
31.03.2018 13:00
Internacional
1 : 3
Radnički (P)
Rad
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
31.03.2018 11:00
Rad
0 : 2
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
31.03.2018 13:00
Radnički 1923
0 : 3
Brodarac
IM Rakovica
Rakovica
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
31.03.2018 15:00
IM Rakovica
4 : 0
Siti Sport Klub
Brodarac 2
Beograd
1 : 0
Studentski Grad
Beograd
31.03.2018 10:00
Brodarac 2
1 : 0
Studentski Grad
Grafičar
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
31.03.2018 11:00
Grafičar
2 : 0
Lokomotiva
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
31.03.2018 12:00
Morava (VP)
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
31.03.2018 10:00
Mladi radnik 1926
4 : 3
Jasenica 2017
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
31.03.2018 10:00
Mladi borac
2 : 1
Mladi radnik 1940
Proleter 1947
Vranovo
0 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
31.03.2018 11:00
Proleter 1947
0 : 4
Smederevo 1924
Karadjordje
Topola
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
31.03.2018 11:00
Karadjordje
0 : 1
Šumadija (A)
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Balkan
Beograd
31.03.2018 10:00
Omladinac
4 : 0
Balkan
Žarkovo
Beograd
2 : 4
DIF
Beograd
31.03.2018 08:30
Žarkovo
2 : 4
DIF
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
31.03.2018 10:00
Novi Beograd
0 : 1
BSK 1925
Vinča
Vinča
7 : 2
Budućnost
Dobanovci
31.03.2018 12:00
Vinča
7 : 2
Budućnost
Avala
Beograd
1 : 6
Zvezdara
Beograd
31.03.2018 12:00
Avala
1 : 6
Zvezdara
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
31.03.2018 14:00
Budućnost
1 : 0
Stepojevac Vaga
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
31.03.2018 10:00
Petar Puača
3 : 1
Radnički (SM)
ŽAK junior
Sombor
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
31.03.2018 10:00
ŽAK junior
0 : 1
Krila Krajine
Spartak
Debeljača
3 : 0
Dolina
Padina
31.03.2018 16:00
Spartak
3 : 0
Dolina
Tempo
Sefkerin
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
31.03.2018 12:00
Tempo
1 : 3
Borac (St)
Glogonj
Glogonj
0 : 4
Omladinac 1927
Opovo
31.03.2018 16:00
Glogonj
0 : 4
Omladinac 1927
Strela
Ivanovo
7 : 0
Dolovo
Dolovo
31.03.2018 14:00
Strela
7 : 0
Dolovo
Ševac
Kusić
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
31.03.2018 13:00
Ševac
3 : 2
Partizan (G)
Železničar
Pančevo
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
31.03.2018 10:00
Železničar
3 : 0
RFK N.S. 1921
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Napredak
Markovac
31.03.2018 14:00
Udarnik
1 : 1
Napredak
Voždovac MK
Beograd
3 : 1
Sinđelić MK
Beograd
31.03.2018 16:00
Voždovac MK
3 : 1
Sinđelić MK
Rad 2 MO
Beograd
4 : 1
Voždovac 2 MO
Beograd
31.03.2018 09:00
Rad 2 MO
4 : 1
Voždovac 2 MO
Spartak
Subotica
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
31.03.2018 11:00
Spartak
2 : 0
Vojvodina
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Radnički (N)
Niš
31.03.2018 13:00
Kiker
1 : 0
Radnički (N)
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
31.03.2018 11:30
OFK Beograd
2 : 0
Jagodina
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Čukarički
Beograd
31.03.2018 14:00
Teleoptik
1 : 1
Čukarički
Voždovac
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
31.03.2018 13:00
Voždovac
1 : 1
Partizan
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
31.03.2018 13:00
Dinamo
1 : 1
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
0 : 0
Brodarac
Beograd
31.03.2018 13:00
Apolon 4
0 : 0
Brodarac
Teleoptik
Zemun
4 : 1
IMT
Beograd
31.03.2018 11:00
Teleoptik
4 : 1
IMT
Borča
Borča
0 : 1
Sindjelić
Beograd
31.03.2018 10:00
Borča
0 : 1
Sindjelić
Beograd 1929
Beograd
0 : 7
DIF
Beograd
31.03.2018 13:00
Beograd 1929
0 : 7
DIF
Poštar 1930
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Beograd
31.03.2018 14:00
Poštar 1930
4 : 0
GSP Polet
BASK
Beograd
5 : 1
Palilulac
Beograd
31.03.2018 15:30
BASK
5 : 1
Palilulac
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Grafičar
Beograd
31.03.2018 10:00
Omladinac
0 : 0
Grafičar
Šumadija
Azanja
0 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
31.03.2018 11:00
Šumadija
0 : 5
Crvena zvezda
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 4
Pobeda
Golobok
31.03.2018 15:30
Radnik
0 : 4
Pobeda
Bane
Raška
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
31.03.2018 13:00
Bane
3 : 1
Jošanica
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
31.03.2018 15:00
Radnički 1923
2 : 0
Slavija
Inđija
Inđija
1 : 4
Petar Puača
Novi Sad
31.03.2018 12:00
Inđija
1 : 4
Petar Puača
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Indeks
Novi sad
31.03.2018 11:00
Vojvodina
1 : 0
Indeks
TSC
Bačka Topola
7 : 0
Radnički (S)
Sombor
31.03.2018 12:00
TSC
7 : 0
Radnički (S)
Hajduk junior
Kula
0 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
31.03.2018 12:00
Hajduk junior
0 : 4
Bačka (BP)
Kolonija
Kovin
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
31.03.2018 12:00
Kolonija
3 : 0
Jugoslavija
Borac (Sa)
Sakule
3 : 4
Polet
Idvor
31.03.2018 15:00
Borac (Sa)
3 : 4
Polet
Radnički (B)
Baranda
7 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
31.03.2018 16:00
Radnički (B)
7 : 3
Sloga (BNS)
Vojvodina
Seleuš
1 : 5
Banat
Vršac
31.03.2018 12:00
Vojvodina
1 : 5
Banat
Polet
Izbište
1 : 1
Vulturul
Grebenac
31.03.2018 12:00
Polet
1 : 1
Vulturul
Rvati
Obrenovac
0 : 4
Strelac
Mislodjin
31.03.2018 13:00
Rvati
0 : 4
Strelac
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
ŽAK
Kikinda
31.03.2018 12:00
Proleter 2006
1 : 0
ŽAK
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
31.03.2018 09:30
Bečkerek 023
2 : 6
Radnički (Zr)
Sinđelić MK
Beograd
1 : 3
Čukarički MK
Beograd
31.03.2018 09:00
Sinđelić MK
1 : 3
Čukarički MK
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
31.03.2018 09:00
Lokomotiva MK
3 : 0
Mladenovac MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
31.03.2018 11:00
OFK Beograd MK
1 : 1
Crvena zvezda MK
Brodarac B MK
Novi Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
31.03.2018
Brodarac B MK
2 : 1
Zemun MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
2 : 1
Rad V MK
Beograd
31.03.2018
Radnički (NB) MK
2 : 1
Rad V MK
Kosmaj MK
Ralja
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
31.03.2018
Kosmaj MK
1 : 1
OFK Beograd MK
Radnički (O)
Obrenovac
10 : 1
OLE
Zemun
31.03.2018 11:00
Radnički (O)
10 : 1
OLE
BASK
Beograd
0 : 7
Lokomotiva
Beograd
31.03.2018 13:00
BASK
0 : 7
Lokomotiva
Dominus
Beograd
2 : 1
Lola
Beograd
31.03.2018 12:00
Dominus
2 : 1
Lola
Studentski Grad
Beograd
2 : 5
Internacional
Beograd
31.03.2018 13:00
Studentski Grad
2 : 5
Internacional
Udarnik
Lozovik
1 : 4
Napredak
Markovac
31.03.2018 12:00
Udarnik
1 : 4
Napredak
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
AF Djokić
Velika Plana
31.03.2018 10:00
Jedinstvo
1 : 1
AF Djokić
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Proleter
Vranovo
31.03.2018 15:30
Osipaonica
5 : 2
Proleter
Dunavac
Grocka
2 : 11
DIF
Beograd
31.03.2018 13:00
Dunavac
2 : 11
DIF
Vinča
Beograd
1 : 3
Sopot
Sopot
31.03.2018 14:30
Vinča
1 : 3
Sopot
Avala 1939
Beli Potok
1 : 3
Napredak (M)
Medoševac
31.03.2018 10:00
Avala 1939
1 : 3
Napredak (M)
Inđija
Inđija
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
31.03.2018 10:00
Inđija
0 : 3
Petar Puača
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Indeks
Novi sad
31.03.2018 10:00
Vojvodina
5 : 0
Indeks
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
31.03.2018 10:00
TSC
1 : 2
Radnički (S)
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
31.03.2018 10:00
Hajduk junior
1 : 0
Tekstilac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 6
Potporanj
Potporanj
31.03.2018 10:00
Jedinstvo (V)
1 : 6
Potporanj
Proleter
Mramorak
5 : 0
Mladost (O)
Omoljica
31.03.2018 14:00
Proleter
5 : 0
Mladost (O)
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 8
Omladinac (D)
Deliblato
31.03.2018 16:00
Stari Tamiš
2 : 8
Omladinac (D)
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 8
Dolina
Padina
31.03.2018 10:00
Mladost (V)
1 : 8
Dolina
Buducnost
Zvecka
0 : 3
Zvezda
Konatice
31.03.2018 10:00
Buducnost
0 : 3
Zvezda
Belo Polje
Belo Polje
7 : 0
Urovci
Urovci
31.03.2018
Belo Polje
7 : 0
Urovci
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 0
IMT
Beograd
31.03.2018 15:00
Sinđelić
0 : 0
IMT
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
Graficar
Beograd
31.03.2018 12:30
Novi Beograd
2 : 2
Graficar
Bežanija
Beograd
11 : 1
Hajduk
Beograd
31.03.2018 09:00
Bežanija
11 : 1
Hajduk
13. Maj
Zemun
5 : 0
Postar 1930
Beograd
31.03.2018 10:00
13. Maj
5 : 0
Postar 1930
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 7
ŽAK
Kikinda
31.03.2018 10:00
Proleter 2006
1 : 7
ŽAK
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
31.03.2018 11:30
Bečkerek 023
0 : 2
Radnički (Zr)
DIF MK
Beograd
0 : 11
Rad MK
Beograd
31.03.2018 11:00
DIF MK
0 : 11
Rad MK
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
Partizan MK
Beograd
31.03.2018 11:30
Čukarički MK
1 : 0
Partizan MK
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
31.03.2018 17:30
OFK Beograd MK
2 : 0
Brodarac MK
Brodarac MK-B
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
31.03.2018 15:00
Brodarac MK-B
1 : 1
OFK Beograd B MK
Milutinac MK
Zemun
1 : 3
Rad MK
Beograd
31.03.2018 13:00
Milutinac MK
1 : 3
Rad MK
Zemun B MK
Zemun
4 : 1
Srem MK
Jakovo
31.03.2018 18:30
Zemun B MK
4 : 1
Srem MK
Trijumf MK
Sremčica
3 : 0
Jedinstvo MK
Surčin
31.03.2018 10:00
Trijumf MK
3 : 0
Jedinstvo MK
Čukarički
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
31.03.2018 09:00
Čukarički
2 : 1
Kolubara
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
OLE
Borča
31.03.2018 09:00
Radnički (O)
1 : 1
OLE
Teleoptik
Zemun
2 : 4
BSK Borča
Borča
31.03.2018 09:00
Teleoptik
2 : 4
BSK Borča
Crveni orao
Beograd
0 : 3
Olimpik
Beograd
31.03.2018 09:00
Crveni orao
0 : 3
Olimpik
Dominus
Beograd
5 : 1
Sindjelic 2012
Beograd
31.03.2018 10:00
Dominus
5 : 1
Sindjelic 2012
Lola
Beograd
9 : 1
Srem
Jakovo
31.03.2018 10:00
Lola
9 : 1
Srem
IMT
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
31.03.2018 09:00
IMT
0 : 2
Bežanija
Dunav
Veliko Selo
0 : 2
Hajduk
Beograd
31.03.2018 10:00
Dunav
0 : 2
Hajduk
Beograd 1929
Beograd
8 : 0
Crvenka
Crvenka
31.03.2018 11:00
Beograd 1929
8 : 0
Crvenka
Nord Star
Beograd
0 : 5
Karioke
Beograd
31.03.2018 11:00
Nord Star
0 : 5
Karioke
Lokomotiva
Beograd
7 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
31.03.2018 11:00
Lokomotiva
7 : 2
Velika Moštanica
Dunavac
Grocka
0 : 10
Boleč
Boleč
31.03.2018 11:00
Dunavac
0 : 10
Boleč
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Vinča
Vinča
31.03.2018 10:00
Vrčin
3 : 1
Vinča
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Zemun
Zemun
31.03.2018 10:00
Mladenovac
1 : 1
Zemun
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Grafičar
Beograd
31.03.2018 09:00
OFK Beograd
7 : 0
Grafičar
Urovci
Urovci
3 : 0
Rvati
Obrenovac
31.03.2018 10:00
Urovci
3 : 0
Rvati
Radnički
Obrenovac
4 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
31.03.2018
Radnički
4 : 1
Obrenovac 1905
Krtinska
Krtinska
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
31.03.2018
Krtinska
2 : 2
Omladinac
Posavina
Stubline
1 : 9
Buducnost
Zvecka
31.03.2018
Posavina
1 : 9
Buducnost

Košarka

Spartak
Subotica
73 : 97
Vojvodina
Novi Sad
31.03.2018 18:00
Spartak
73 : 97
Vojvodina
Dynamic
Beograd
83 : 88
OKK Beograd
Beograd
31.03.2018 18:00
Dynamic
83 : 88
OKK Beograd
KKK Radnički
Kragujevac
79 : 73
Zlatibor
Čajetina
31.03.2018 20:00
KKK Radnički
79 : 73
Zlatibor
Vršac
Vršac
117 : 74
Sloga
Kraljevo
31.03.2018 18:00
Vršac
117 : 74
Sloga
Sloboda
Užice
89 : 74
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
31.03.2018 19:00
Sloboda
89 : 74
Mladost (SP)
Akademik
Srbobran
73 : 83
Pirot
Pirot
31.03.2018 19:00
Akademik
73 : 83
Pirot
Kolubara LA 2003
Lazarevac
90 : 88
Proleter Naftagas
Zrenjanin
31.03.2018 19:30
Kolubara LA 2003
90 : 88
Proleter Naftagas
Zdravlje Leskovac
Leskovac
87 : 82
Smederevo 1953
Smederevo
31.03.2018 19:30
Zdravlje Leskovac
87 : 82
Smederevo 1953
Konstantin
Niš
65 : 88
Novi Pazar
Novi Pazar
31.03.2018 16:30
Konstantin
65 : 88
Novi Pazar
Klik
Arilje
107 : 59
Plana
Velika Plana
31.03.2018 19:00
Klik
107 : 59
Plana
Sveti Đorđe
Žitište
86 : 76
Nova Pazova
Nova Pazova
31.03.2018 20:00
Sveti Đorđe
86 : 76
Nova Pazova
Mladost Veternik
Veternik
98 : 91
Omladinac
Novi Banovci
31.03.2018 19:00
Mladost Veternik
98 : 91
Omladinac
Zlatar
Nova Varoš
106 : 79
Paraćin
Paraćin
31.03.2018 19:00
Zlatar
106 : 79
Paraćin
Prva Petoletka
Trstenik
69 : 83
Polet
Kraljevo
31.03.2018 19:00
Prva Petoletka
69 : 83
Polet
Priboj
Priboj
82 : 72
Radnički VA
Valjevo
31.03.2018 20:00
Priboj
82 : 72
Radnički VA
Železničar
Čačak
102 : 67
Mileševac
Prijepolje
31.03.2018 18:00
Železničar
102 : 67
Mileševac
Napredak Junior
Kruševac
83 : 92
Student
Bajina Bašta
31.03.2018 19:00
Napredak Junior
83 : 92
Student
Zekas 75
Rača
71 : 75
Crnokosa
Kosjerić
31.03.2018 18:00
Zekas 75
71 : 75
Crnokosa
Sokobanja
Sokobanja
67 : 88
Niš
Niš
31.03.2018 18:00
Sokobanja
67 : 88
Niš
Jugbasket
Vranje
86 : 82
Radan
Lebane
31.03.2018 19:00
Jugbasket
86 : 82
Radan
Torlak
Beograd
69 : 51
Astra
Beograd
31.03.2018 12:00
Torlak
69 : 51
Astra
Joker
Sombor
90 : 72
Petrovgrad
Zrenjanin
31.03.2018 20:00
Joker
90 : 72
Petrovgrad
Star
Novi Sad
121 : 43
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
31.03.2018 13:00
Star
121 : 43
Vojvodina (BŠ)
Bagljaš
Zrenjanin
83 : 59
Budućnost (NS)
Novi Sad
31.03.2018 17:00
Bagljaš
83 : 59
Budućnost (NS)
Velika Kikinda
Kikinda
85 : 65
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
31.03.2018 20:00
Velika Kikinda
85 : 65
Karađorđevo
Opovo 99
Opovo
74 : 54
Pink
Šimanovci
31.03.2018 17:30
Opovo 99
74 : 54
Pink
Železničar
Inđija
90 : 61
Dinamo
Pančevo
31.03.2018 18:30
Železničar
90 : 61
Dinamo
Vojka
Vojka
43 : 78
Šimanovci
Šimanovci
31.03.2018 18:30
Vojka
43 : 78
Šimanovci
RU Koš
Ruma
80 : 78
Jedinstvo
Kačarevo
31.03.2018 20:00
RU Koš
80 : 78
Jedinstvo
BNS
Banatsko Novo Selo
58 : 82
Jadran
Golubinci
31.03.2018 17:00
BNS
58 : 82
Jadran
Ub
Ub
85 : 79
Student 014
Valjevo
31.03.2018 19:00
Ub
85 : 79
Student 014
Mix
Majur
48 : 75
Vladimirci
Vladimirci
31.03.2018 14:00
Mix
48 : 75
Vladimirci
Šabac
Šabac
114 : 74
Železničar
Lajkovac
31.03.2018 16:30
Šabac
114 : 74
Železničar
M015
Šabac
99 : 69
Mladost 2014
Ub
31.03.2018 16:00
M015
99 : 69
Mladost 2014
Loznica
Loznica
87 : 49
Osečina
Osečina
31.03.2018 21:00
Loznica
87 : 49
Osečina
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
20 : 0
Despot
Smederevo
31.03.2018
Sloga (PM)
20 : 0
Despot
Goč
Vrnjačka Banja
60 : 62
Stari Ras
Novi Pazar
31.03.2018 16:00
Goč
60 : 62
Stari Ras
Trepča
Kosovska Mitrovica
100 : 106
Sloga Elite
Kraljevo
31.03.2018
Trepča
100 : 106
Sloga Elite
Hajduk Veljko
Negotin
20 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
31.03.2018 16:00
Hajduk Veljko
20 : 0
Kuršumlija
Fair Play
Niš
103 : 61
Vlasotince
Vlasotince
31.03.2018 14:30
Fair Play
103 : 61
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
110 : 61
Đerdap
Kladovo
31.03.2018 18:00
Pusta Reka
110 : 61
Đerdap
Vitez
Beograd
82 : 68
LA Basket
Beograd
31.03.2018 20:15
Vitez
82 : 68
LA Basket
Borča 2
Beograd
83 : 76
Barajevo
Barajevo
31.03.2018 18:00
Borča 2
83 : 76
Barajevo
Crvena zvezda
Beograd
75 : 45
Radivoj Korać
Beograd
31.03.2018 19:30
Crvena zvezda
75 : 45
Radivoj Korać
1:0
Partizan
Beograd
80 : 78
Kraljevo
Kraljevo
31.03.2018 17:00
Partizan
80 : 78
Kraljevo
1:0
Radnički 2016
Kragujevac
63 : 57
Ljubovija
Ljubovija
31.03.2018 20:00
Radnički 2016
63 : 57
Ljubovija
Čelarevo
Čelarevo
87 : 47
Topolčanka
Bačka Topola
31.03.2018
Čelarevo
87 : 47
Topolčanka
Karaburma
Beograd
47 : 37
Radnički
Beograd
31.03.2018
Karaburma
47 : 37
Radnički
Proleter 023
Zrenjanin
60 : 75
Novosadska ŽKA
Novi Sad
31.03.2018
Proleter 023
60 : 75
Novosadska ŽKA
Srbobran
Srbobran
68 : 63
Stara Pazova
Stara Pazova
31.03.2018
Srbobran
68 : 63
Stara Pazova
Mladost 014
Ub
31.03.2018
16:00
MIX
Šabac
31.03.2018 16:00
Mladost 014
:
MIX
Železničar
Lajkovac
31.03.2018
16:00
Inter Koš
Šabac
31.03.2018 16:00
Železničar
:
Inter Koš
Šuter
Sremčica
31.03.2018
16:00
M 015
Šabac
31.03.2018 16:00
Šuter
:
M 015

Odbojka

Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
31.03.2018 19:00
Mladenovac
3 : 0
Klek Srbijašume
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Jagodina
Jagodina
31.03.2018 19:00
VGSK
3 : 2
Jagodina
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
31.03.2018 18:00
Železničar (Bg)
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Partizan
Beograd
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
31.03.2018 16:00
Partizan
3 : 0
Napredak 037
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Borac (St)
Starčevo
31.03.2018 18:00
Smederevo Carina
2 : 3
Borac (St)
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Loznica
Loznica
31.03.2018 19:00
FAP Livnica
1 : 3
Loznica
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
31.03.2018 13:00
Ribnica 2
3 : 1
Metalac Takovo
Lotus
Čačak
3 : 2
Gračanica
Gračanica
31.03.2018 20:00
Lotus
3 : 2
Gračanica
Šid
Šid
1 : 3
Proleter
Zrenjanin
31.03.2018 19:30
Šid
1 : 3
Proleter
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
31.03.2018 20:00
Hercegovina
2 : 3
Mladost (NP)
Partizan
Bač
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
31.03.2018 19:00
Partizan
0 : 3
Dunav Volley
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
31.03.2018 18:30
Maglić 1953
3 : 0
Botafogo
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
31.03.2018 15:00
Kulpin
3 : 0
Vojvodina NS Seme 2
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Sombor
Sombor
31.03.2018 19:00
Mladost (T)
3 : 2
Sombor
Karađorđe
Topola
1 : 3
Blok Aut
Beograd
31.03.2018 19:00
Karađorđe
1 : 3
Blok Aut
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Rudar
Kostolac
31.03.2018 19:30
Crnjanski
1 : 3
Rudar
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
31.03.2018 12:00
Mladi Radnik 2
3 : 1
Obrenovac
Viner
Bor
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
31.03.2018
Viner
3 : 1
Knjaževac
Hajduk Veljko 2
Negotin
1 : 3
Timok 2
Zaječar
31.03.2018 19:00
Hajduk Veljko 2
1 : 3
Timok 2
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Ozren 2
Sokobanja
31.03.2018
Dunav Stars
3 : 0
Ozren 2
Priboj
Priboj
0 : 3
Lučani
Lučani
31.03.2018 14:00
Priboj
0 : 3
Lučani
Sloven
Ruma
2 : 3
Kikinda
Kikinda
31.03.2018
Sloven
2 : 3
Kikinda
Novi Sad 2
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
31.03.2018
Novi Sad 2
1 : 3
Mladost
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
31.03.2018
Vrbas
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Vest
Šid
31.03.2018
Stražilovo
3 : 0
Vest
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Futog
Futog
31.03.2018 20:00
Takovo-Zvezda Helios
3 : 0
Futog
Vranje
Vranje
2 : 3
Smederevo
Smederevo
31.03.2018 18:00
Vranje
2 : 3
Smederevo
Jedinstvo (U)
Užice
1 : 3
Valjevo
Valjevo
31.03.2018 16:00
Jedinstvo (U)
1 : 3
Valjevo
Beograd
Beograd
3 : 2
Roda
Beograd
31.03.2018 20:00
Beograd
3 : 2
Roda
FOK
Novi Sad
1 : 3
Ub
Ub
31.03.2018 20:00
FOK
1 : 3
Ub
Milenijum
Niš
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
31.03.2018 19:00
Milenijum
0 : 3
Ivanjica
Sterija
Beograd
1 : 3
Kralj
Beograd
31.03.2018 14:00
Sterija
1 : 3
Kralj
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
31.03.2018 18:00
Zlatibor
3 : 0
Leskovac 98
Borac (Ča)
Čačak
3