XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
12/13.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.11.2016 13:00 Radnički 1905 2 : 0 Čantavir
13.11.2016 13:00 Vinogradar 8 : 0 Eđšeg
12.11.2016 13:00 Obilić 3 : 0 Krivaja
13.11.2016 13:00 Sutjeska 1 : 1 Njegoš
12.11.2016 13:00 Jadran (F) 1 : 2 Proleter (Nj)
13.11.2016 13:00 Jadran (S) 2 : 6 Preporod
13.11.2016 13:00 Napredak 1 : 1 Proleter (RS)
13.11.2016 13:00 Bajša 2 : 0 Senta
U ovom kolu slobodan je tim: Panonija IM Topola
13.11.2016 15:04 (PFS Subotica)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Preporod 15 11 2 2 35
2 Sutjeska 15 9 4 2 31
3 Bajša 15 10 1 4 31
4 Njegoš 15 8 6 1 30
5 Panonija IM Topola 15 8 3 4 27
6 Jadran (F) 15 8 1 6 25
7 Obilić 15 7 4 4 25
8 Napredak 15 7 4 4 25
9 Krivaja 15 8 0 7 24
10 Proleter (RS) 15 7 2 6 23
11 Radnički 1905 15 6 3 6 21
12 Senta 15 6 2 7 20
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Proleter (Nj) 15 6 1 8 19
14 Vinogradar 15 2 6 7 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 16 3 2 11 11
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Jadran (S) 15 1 1 13 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Eđšeg (-1) 15 0 0 15 -1
17.kolo
Sledeće kolo
19/20.11.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.11.2016 13:00 Senta 5 : 2 Radnički 1905
19.11.2016 13:00 Proleter (RS) 2 : 3 Bajša
20.11.2016 13:00 Preporod 2 : 1 Napredak
20.11.2016 13:00 Proleter (Nj) 7 : 1 Jadran (S)
19.11.2016 13:00 Njegoš 1 : 1 Jadran (F)
20.11.2016 13:00 Krivaja 2 : 0 Sutjeska
20.11.2016 13:00 Eđšeg 1 : 1 Obilić
19.11.2016 13:00 Panonija IM Topola 2 : 2 Vinogradar
U ovom kolu slobodan je tim: Čantavir

Takmičenje je napustio tim: Bačka
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

PFS Subotica
Kreator takmičenja

U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.