XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:30 Vinogradar - Čantavir 2:2
2 21.08.2016 17:00 Čantavir - Obilić 0:2
3 24.08.2016 17:00 Sutjeska - Čantavir 9:1
4 28.08.2016 17:00 Čantavir - Jadran (F) 0:3
5 04.09.2016 16:30 Jadran (S) - Čantavir 1:4
6 11.09.2016 16:30 Čantavir - Napredak 2:2
7 18.09.2016 16:30 Bajša - Čantavir 2:0
8 21.09.2016 16:30 Čantavir - Senta 0:1
9 24.09.2016 16:00 Proleter (RS) - Čantavir 4:1
10 02.10.2016 15:30 Čantavir - Preporod 0:4
11 09.10.2016 15:00 Proleter (Nj) - Čantavir 0:1
12 16.10.2016 14:30 Čantavir - Njegoš 1:2
13 23.10.2016 14:30 Krivaja - Čantavir 2:1
14 30.10.2016 13:00 Čantavir - Eđšeg 3:0
15 06.11.2016 13:00 Čantavir - Panonija IM Topola 0:3
16 13.11.2016 13:00 Radnički 1905 - Čantavir 2:0
18 12.03.2017 15:00 Čantavir - Vinogradar 0:2
19 18.03.2017 15:30 Obilić - Čantavir 1:0
20 22.03.2017 15:30 Čantavir - Sutjeska 0:2
21 26.03.2017 16:30 Jadran (F) - Čantavir 2:0
22 02.04.2017 16:30 Čantavir - Jadran (S) 2:0
23 09.04.2017 16:30 Napredak - Čantavir 3:1
24 16.04.2017 16:30 Čantavir - Bajša 2:2
25 23.04.2017 17:00 Senta - Čantavir 3:0
26 30.04.2017 17:00 Čantavir - Proleter (RS) 1:1
27 03.05.2017 17:00 Preporod - Čantavir 1:0
28 07.05.2017 17:00 Čantavir - Proleter (Nj) 0:2
29 13.05.2017 17:00 Njegoš - Čantavir 6:2
30 21.05.2017 17:00 Čantavir - Krivaja 3:0
31 28.05.2017 17:30 Eđšeg - Čantavir 2:2
32 31.05.2017 17:30 Panonija IM Topola - Čantavir 2:0
33 04.06.2017 17:30 Čantavir - Radnički 1905 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Preporod (-1) 32 23 2 7 70
2 Njegoš 32 20 9 3 69
3 Senta 32 20 2 10 62
4 Bajša 32 20 2 10 62
5 Jadran (F) 32 19 2 11 59
6 Napredak 32 17 6 9 57
7 Sutjeska 32 15 6 11 51
8 Radnički 1905 32 13 8 11 47
9 Proleter (RS) 32 14 3 15 45
10 Obilić (-1) 32 12 8 12 43
11 Panonija IM Topola (-1) 32 12 7 13 42
12 Proleter (Nj) 32 12 4 16 40
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Krivaja 32 11 4 17 37
14 Vinogradar 32 9 9 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 32 5 5 22 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Eđšeg (-1) 32 5 3 24 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Jadran (S) 32 4 2 26 14
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu