XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:30 Jadran (F) - Krivaja 3:1
2 21.08.2016 17:00 Krivaja - Jadran (S) 4:0
3 24.08.2016 17:00 Napredak - Krivaja 3:1
4 28.08.2016 17:00 Krivaja - Bajša 2:1
5 04.09.2016 16:30 Senta - Krivaja 1:0
6 11.09.2016 16:30 Krivaja - Proleter (RS) 2:1
7 18.09.2016 16:30 Preporod - Krivaja 3:2
8 21.09.2016 16:30 Proleter (Nj) - Krivaja 0:2
9 24.09.2016 16:00 Njegoš - Krivaja 5:0
10 02.10.2016 15:30 Krivaja - Radnički 1905 6:1
11 09.10.2016 15:00 Krivaja - Eđšeg 3:0
12 15.10.2016 14:30 Panonija IM Topola - Krivaja 1:0
13 23.10.2016 14:30 Krivaja - Čantavir 2:1
15 06.11.2016 13:00 Krivaja - Vinogradar 2:1
16 12.11.2016 13:00 Obilić - Krivaja 3:0
17 20.11.2016 13:00 Krivaja - Sutjeska 2:0
18 12.03.2017 15:00 Krivaja - Jadran (F) 0:4
19 19.03.2017 15:30 Jadran (S) - Krivaja 0:2
20 22.03.2017 15:30 Krivaja - Napredak 0:1
21 26.03.2017 16:30 Bajša - Krivaja 0:1
22 02.04.2017 16:30 Krivaja - Senta 0:2
23 09.04.2017 16:30 Proleter (RS) - Krivaja 4:0
24 16.04.2017 16:30 Krivaja - Preporod 1:4
25 23.04.2017 17:00 Krivaja - Proleter (Nj) 1:1
26 30.04.2017 17:00 Krivaja - Njegoš 0:0
27 03.05.2017 17:00 Radnički 1905 - Krivaja 2:0
28 07.05.2017 17:00 Eđšeg - Krivaja 2:1
29 14.05.2017 17:00 Krivaja - Panonija IM Topola 2:2
30 21.05.2017 17:00 Čantavir - Krivaja 3:0
32 31.05.2017 17:30 Vinogradar - Krivaja 3:0
33 04.06.2017 17:30 Krivaja - Obilić 0:2
34 11.06.2017 17:30 Sutjeska - Krivaja 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Preporod (-1) 32 23 2 7 70
2 Njegoš 32 20 9 3 69
3 Senta 32 20 2 10 62
4 Bajša 32 20 2 10 62
5 Jadran (F) 32 19 2 11 59
6 Napredak 32 17 6 9 57
7 Sutjeska 32 15 6 11 51
8 Radnički 1905 32 13 8 11 47
9 Proleter (RS) 32 14 3 15 45
10 Obilić (-1) 32 12 8 12 43
11 Panonija IM Topola (-1) 32 12 7 13 42
12 Proleter (Nj) 32 12 4 16 40
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Krivaja 32 11 4 17 37
14 Vinogradar 32 9 9 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 32 5 5 22 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Eđšeg (-1) 32 5 3 24 17
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Jadran (S) 32 4 2 26 14
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu