XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
10/11.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.09.2016 16:30 Proleter (Nj) 2 : 0 Radnički 1905
10.09.2016 16:30 Njegoš 1 : 1 Preporod
11.09.2016 16:30 Krivaja 2 : 1 Proleter (RS)
11.09.2016 16:30 Eđšeg 0 : 2 Senta
10.09.2016 16:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Bajša
11.09.2016 16:30 Čantavir 2 : 2 Napredak
11.09.2016 16:30 Vinogradar 1 : 4 Jadran (F)
10.09.2016 16:30 Obilić 1 : 3 Sutjeska
U ovom kolu slobodan je tim: Jadran (S)
11.09.2016 18:32 (PFS Subotica)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever"Vojvođanska liga "Sever" Jadran (F) 5 5 0 0 15
2 Njegoš 6 4 1 1 13
3 Sutjeska 5 4 0 1 12
4 Bajša 6 4 0 2 12
5 Preporod 6 3 1 2 10
6 Proleter (RS) 6 3 1 2 10
7 Panonija IM Topola 6 3 1 2 10
8 Napredak 6 3 1 2 10
9 Senta 6 3 1 2 10
10 Krivaja 6 3 0 3 9
11 Obilić 5 1 3 1 6
12 Proleter (Nj) 6 2 0 4 6
13 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Čantavir 6 1 2 3 5
14 Vinogradar 5 0 3 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Jadran (S) 5 1 0 4 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran Radnički 1905 5 0 2 3 2
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Eđšeg (-1) 6 0 0 6 -1
7.kolo
Sledeće kolo
17/18.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.09.2016 16:30 Radnički 1905 2 : 2 Sutjeska
17.09.2016 16:30 Jadran (F) 1 : 0 Obilić
18.09.2016 16:30 Jadran (S) 2 : 2 Vinogradar
18.09.2016 16:30 Bajša 2 : 0 Čantavir
18.09.2016 16:30 Senta 0 : 0 Panonija IM Topola
17.09.2016 16:30 Proleter (RS) 5 : 0 Eđšeg
18.09.2016 16:30 Preporod 3 : 2 Krivaja
18.09.2016 16:30 Proleter (Nj) 0 : 0 Njegoš
U ovom kolu slobodan je tim: Napredak

Takmičenje je napustio tim: Bačka
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

PFS Subotica
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu