XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Sremčica - Balkan 2:1
2 23.08.2015 17:00 BSK Batajnica - Sremčica 2:1
3 30.08.2015 16:30 Sremčica - Torlak 2:3
4 06.09.2015 16:30 Sremčica - Lepušnica 1:1
5 12.09.2015 16:00 Zvezdara - Sremčica 0:0
6 20.09.2015 16:00 Sremčica - Lokomotiva 0:0
7 27.09.2015 11:00 Hajduk - Sremčica 1:0
8 04.10.2015 15:30 Sremčica - Vrčin 5:1
9 11.10.2015 14:30 Baćevac - Sremčica 1:1
10 17.10.2015 14:30 Sremčica - Borac 4:2
11 25.10.2015 13:30 Jedinstvo - Sremčica 0:0
12 01.11.2015 13:30 Sremčica - PKB 1:0
14 15.11.2015 13:00 Sremčica - Prva Iskra 1:1
15 25.11.2015 13:00 Grafičar - Sremčica 1:0
16 12.03.2016 14:30 Balkan - Sremčica 0:2
17 20.03.2016 14:30 Sremčica - BSK Batajnica 0:0
18 27.03.2016 10:00 Torlak - Sremčica 0:0
19 30.03.2016 15:30 Lepušnica - Sremčica 0:0
20 03.04.2016 15:30 Sremčica - Zvezdara 2:0
21 09.04.2016 16:00 Lokomotiva - Sremčica 1:0
22 17.04.2016 16:00 Sremčica - Hajduk 2:0
23 24.04.2016 16:00 Vrčin - Sremčica 1:2
24 27.04.2016 16:30 Sremčica - Baćevac 3:2
25 01.05.2016 16:30 Borac - Sremčica 3:1
26 08.05.2016 16:30 Sremčica - Jedinstvo 2:0
27 15.05.2016 16:30 PKB - Sremčica 0:1
29 28.05.2016 17:00 Prva Iskra - Sremčica 3:1
30 04.06.2016 17:00 Sremčica - Grafičar 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Grafičar 28 20 6 2 66
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd BSK Batajnica 28 20 4 4 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Prva Iskra 28 19 6 3 63
4 Lokomotiva 28 16 4 8 52
5 Torlak 28 12 7 9 43
6 Sremčica 28 11 10 7 43
7 Jedinstvo 28 11 9 8 42
8 Balkan 28 10 4 14 34
9 Zvezdara 28 8 8 12 32
10 PKB 28 8 4 16 28
11 Vrčin 28 8 3 17 27
12 Borac 28 7 5 16 26
13 Hajduk 28 7 4 17 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Baćevac 28 5 7 16 22
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "A" Lepušnica 28 2 11 15 17
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu