XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
900 utakmica za dan Nedelja, 25 Oktobar 2015


Fudbal

25.10
14:00
Radni─Źki (P)
Radni─Źki (S)
4
2
25.10.2015 14:00 4 : 2
25.10
11:00
Car Konstantin
Radan
1
4
25.10.2015 11:00 1 : 4
25.10
14:00
Senta
Radni─Źki (NP)
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Borac (S)
Radni─Źki (┼á)
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
13:30
Radni─Źki (O)
Turbina
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
13:30
Stepojevac Vaga
Brodarac 1947
0
0
25.10.2015 13:30 0 : 0
25.10
13:30
Crvena zvezda
┼Żarkovo
1
2
25.10.2015 13:30 1 : 2
25.10
14:00
Juhor
Bošnjane
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
25.10
14:00
Kopaonik
Jedinstvo (P)
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
25.10
14:00
Lugomir
Sloga (─ć)
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
Jedinstvo (M)
Poljoprivrednik
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Zaplanjac
Šarbanovac
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Rudar (P)
Moravica
3
2
25.10.2015 14:00 3 : 2
25.10
14:00
Kablovi
─Éerdap
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Bu─Źje
Rtanj
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Hajduk Veljko
Napredak
3
2
25.10.2015 14:00 3 : 2
25.10
14:00
Bukovik
Pukovac
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Radni─Źki (L)
Rudar Alpos
3
2
25.10.2015 14:00 3 : 2
25.10
14:00
Mladost (M)
Vranjska Banja
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Jablanica
Balkanski
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Budu─çnost (P)
Vlasina
3
2
25.10.2015 14:00 3 : 2
25.10
14:00
Bobište
Morava
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Ropotovo
Pusta Reka
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (NB)
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Polet
Radni─Źki (K)
2
0
25.10.2015 14:00 2 : 0
25.10
13:30
Tisa (A)
Tekstilac
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Zadrugar
Subotica
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Tavankut
Ba─Źka (P)
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
14:00
Budu─çnost (G)
LSK La─çarak
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
10:00
Kabel
Kupinovo
2
1
25.10.2015 10:00 2 : 1
25.10
14:00
Borac
Crvena Zvezda
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
11:00
Hajduk
Torlak
0
1
25.10.2015 11:00 0 : 1
25.10
13:30
Vr─Źin
Lokomotiva
0
2
25.10.2015 13:30 0 : 2
25.10
13:30
Ba─çevac
Zvezdara
0
4
25.10.2015 13:30 0 : 4
25.10
13:30
Borac
Lepušnica
0
0
25.10.2015 13:30 0 : 0
25.10
13:30
Jedinstvo
Srem─Źica
0
0
25.10.2015 13:30 0 : 0
25.10
13:30
PKB
BSK Batajnica
0
1
25.10.2015 13:30
PKB
0 : 1
25.10
11:00
Prva Iskra
Grafi─Źar
2
2
25.10.2015 11:00 2 : 2
25.10
13:30
Homoljac
Radni─Źki 1926
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Šapine
VGSK
4
1
25.10.2015 13:30 4 : 1
25.10
13:30
Borac
Gru┼ża
1
2
25.10.2015 13:30 1 : 2
25.10
13:30
Proleter
Sloga
6
1
25.10.2015 13:30 6 : 1
25.10
13:30
Radni─Źki Stobex
Sloga 1940 (BB)
2
3
25.10.2015 13:30 2 : 3
25.10
13:30
Brezovica
Sloga (S)
0
2
25.10.2015 13:30 0 : 2
25.10
13:30
Provo
Polimlje
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Ra─Ĺevac
Ribnica
2
3
25.10.2015 13:30 2 : 3
25.10
13:30
Zadrugar
Spartak 1924
2
0
25.10.2015 13:30 2 : 0
25.10
13:30
Arsenal
Jošanica
0
2
25.10.2015 13:30 0 : 2
25.10
13:30
Tutin
Bra─ça Vukovi─ç
0
1
25.10.2015 13:30 0 : 1
25.10
13:30
Orlovac
Sloboda (─î)
0
0
25.10.2015 13:30 0 : 0
25.10
13:30
Draga─Źevo
Polet (T)
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
14:00
Mladost (J)
Partizan
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
OFK Batinac
BSK
2
2
25.10.2015 14:00 2 : 2
BSK
25.10
14:00
Dragocvet
Sloga
2
0
25.10.2015 14:00 2 : 0
25.10
14:00
OFK Tekstilac
Bratstvo
5
3
25.10.2015 14:00 5 : 3
25.10
14:00
Kušiljevo
Napredak (Z)
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
13:30
Gornji Stepoš
Sloga
3
1
25.10.2015 13:30 3 : 1
25.10
13:30
13. April
Jastrebac
4
2
25.10.2015 13:30 4 : 2
25.10
13:30
Trajal
Parunovac
2
0
25.10.2015 13:30 2 : 0
25.10
13:30
Šanac
Blagotin
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Naupare
Mladost
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Ribnik
Ma─Źkovac
1
1
25.10.2015 13:30 1 : 1
25.10
13:30
Mladi radnik
Vinogradar
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Gradina
─îitluk
4
2
25.10.2015 13:30 4 : 2
25.10
14:00
Jug Bogdan
Real
4
0
25.10.2015 14:00 4 : 0
25.10
14:00
Kosovac
Borac
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Omladinac
Partizanski put
5
1
25.10.2015 14:00 5 : 1
25.10
14:00
NS Tatko
Topli─Źanin
0
5
25.10.2015 14:00 0 : 5
25.10
14:00
Pobeda
Dobri─Ź
1
4
25.10.2015 14:00 1 : 4
25.10
14:00
Dun─Ĺerski
Mladost 1982
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Svetlost
Jastrebac
2
2
25.10.2015 14:00 2 : 2
25.10
14:00
Palilula
Morava
1
2
25.10.2015 14:00 1 : 2
25.10
14:00
Rasova─Źa
Naša krila 1936
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Jedinstvo (B)
5
0
25.10.2015 14:00 5 : 0
25.10
14:00
Zemljoradnik
Mladost (Batuš.)
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Koprijan 1975
Doljevac
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
15:00
Nemetali
Pore─Ź
4
7
25.10.2015 15:00 4 : 7
25.10
15:00
─îubra
Klju─Ź
1
4
25.10.2015 15:00 1 : 4
25.10
15:00
Polom
Deli Jovan
4
6
25.10.2015 15:00 4 : 6
25.10
15:00
Majdanpek
Krivelj
2
0
25.10.2015 15:00 2 : 0
25.10
15:00
Radni─Źki
Blizna
2
0
25.10.2015 15:00 2 : 0
25.10
11:00
Sloga
Zlot
1
0
25.10.2015 11:00 1 : 0
25.10
15:00
BSK
Branik
0
0
25.10.2015 15:00
BSK
0 : 0
25.10
14:00
Osni─ç
Omladinac
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Grlište
Vratarnica
4
1
25.10.2015 14:00 4 : 1
25.10
14:00
Sloga
OFK Knjaz
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
ŠSK
BSK
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
BSK
25.10
14:00
Polet
Svrljiška Topla
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
15:00
Jedinstvo
Spartak
4
0
25.10.2015 15:00 4 : 0
25.10
15:00
Napredak
Tanasko Raji─ç
2
3
25.10.2015 15:00 2 : 3
25.10
15:00
Pade┼ż
Gnjilan
2
0
25.10.2015 15:00 2 : 0
25.10
13:30
Lugina
Levosoje
5
1
25.10.2015 13:30 5 : 1
25.10
13:30
Pavlovac
Samolica
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Ternoci
Trešnjevka
11
1
25.10.2015 13:30 11 : 1
25.10
13:30
OFK Alakince
Bukuroca
3
3
25.10.2015 13:30 3 : 3
25.10
13:30
Vihor
Corrotica
7
2
25.10.2015 13:30 7 : 2
25.10
14:00
Kumarevo
┼Żelezni─Źar
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Brza
Mladost V
5
0
25.10.2015 14:00 5 : 0
25.10
14:00
Omladinac
Progres
1
3
25.10.2015 14:00 1 : 3
25.10
14:00
Planta┼ża
Mladi Borac
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
14:00
Šumadija
Jedinstvo GS
4
0
25.10.2015 14:00 4 : 0
25.10
14:00
Vu─Źje
GFK Dubo─Źica
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
Radni─Źki (P)
Sloboda D.B
4
0
25.10.2015 14:00 4 : 0
25.10
14:00
─îekmin
Zlo─çudovo
2
0
25.10.2015 14:00 2 : 0
25.10
14:00
Umac
Sloga (L)
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
Vulkan
Radni─Źki
4
2
25.10.2015 14:00 4 : 2
25.10
14:00
Brzi Brod
Jedinstvo (GM)
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
Morava
Aluminjum
5
0
25.10.2015 14:00 5 : 0
25.10
14:00
Budu─çnost
Rudar
1
3
25.10.2015 14:00 1 : 3
25.10
14:00
Mramor
Sloboda
1
3
25.10.2015 14:00 1 : 3
25.10
14:00
Proleter
Crvena zastava
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Mladost (O)
Budu─çnost (A)
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Jugoslavija
Crvena zvezda
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Partizan (G)
Vulturul
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
Borac (S)
Vladimirovac
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Vojvodina
BAK
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
BAK
25.10
14:00
BSK
Terekveš
4
2
25.10.2015 14:00
BSK
4 : 2
25.10
14:00
Kula
Kordun
0
3
25.10.2015 14:00 0 : 3
25.10
14:00
Borac
Omladinac (B)
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
OFK Šikara
Stanišić
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Lipar
Mladost
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Omladinac (D)
Hajduk
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
13:30
Vinogradar
E─Ĺ┼íeg
4
0
25.10.2015 13:30 4 : 0
25.10
13:30
Bajša
Tornjoš
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Ba─Źka
Jadran
2
2
25.10.2015 13:30 2 : 2
25.10
14:00
Hrtkovci
Sloven
2
0
25.10.2015 14:00 2 : 0
25.10
14:00
Ljukovo
Rudar
5
0
25.10.2015 14:00 5 : 0
25.10
14:00
OFK Zeka Buljubaša
Napredak (P)
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
14:00
Grani─Źar 1924
Jedinstvo (M)
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Donji Petrovci
Hajduk (D)
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
OFK Bresta─Ź
Hajduk 1925 Podunavac
0
3
25.10.2015 14:00 0 : 3
25.10
14:00
Sutjeska
Hercegovac
2
2
25.10.2015 14:00 2 : 2
25.10
14:00
Hajduk
Mladost
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
25.10
14:00
Budu─çnost
Tvrdjava
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Borac
Titel
2
0
25.10.2015 14:00 2 : 0
25.10
14:00
Krila Krajine
Stari Grad
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
25.10
14:00
Kulpin
Jedinstvo
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
Mileti─ç
Vojvodina
0
4
25.10.2015 14:00 0 : 4
25.10
13:30
Mladost (B)
Budu─çnost
2
2
25.10.2015 13:30 2 : 2
25.10
10:00
Borac
Mladost (─î)
2
0
25.10.2015 10:00 2 : 0
25.10
13:30
Veliki Borak
Mladost (C)
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
10:00
Radni─Źki
Šumadija
1
0
25.10.2015 10:00 1 : 0
25.10
13:30
Strelac
OFK Borac
5
2
25.10.2015 13:30 5 : 2
25.10
13:30
Borac
PKB Kovilovo
6
2
25.10.2015 13:30 6 : 2
25.10
11:00
13. maj
Dunav
5
1
25.10.2015 11:00 5 : 1
25.10
13:30
Pionir
Brodarac
1
3
25.10.2015 13:30 1 : 3
25.10
13:30
Zmaj 1953
Policajac
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Institut
Banja
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Bole─Ź
Kosmaj
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Vin─Źa
Pinosava
5
0
25.10.2015 13:30 5 : 0
25.10
13:30
Velika Krsna
Ropo─Źevo
5
1
25.10.2015 13:30 5 : 1
25.10
13:30
Pudarci
Mladenovac
2
0
25.10.2015 13:30 2 : 0
25.10
10:00
Selo Mladenovac
OFK Leštane
1
3
25.10.2015 10:00 1 : 3
25.10
SASK
Omladinac
2
2
25.10.2015 2 : 2
25.10
Borac (R)
Bresje Superior
0
1
25.10.2015 0 : 1
25.10
Udarnik
Mladi radnik
2
0
25.10.2015 2 : 0
25.10
┼Żelezni─Źar
Mladi borac
1
0
25.10.2015 1 : 0
25.10
Ba─Źinac
Pobeda
2
1
25.10.2015 2 : 1
25.10
Osipaonica
Šumadija
1
1
25.10.2015 1 : 1
25.10
Sloboda
Budu─çnost
0
0
25.10.2015 0 : 0
25.10
Sloga
7. Juli
2
0
25.10.2015 2 : 0
25.10
13:30
Petar Dobrnjac
Trgova─Źki
3
1
25.10.2015 13:30 3 : 1
25.10
13:30
Integral
Rudar
0
2
25.10.2015 13:30 0 : 2
25.10
13:30
Sloga (B)
Polet
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
13:30
Vojvoda Milenko
Borac
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
13:30
Mladost
Budu─çnost
4
2
25.10.2015 13:30 4 : 2
25.10
13:30
Krilaš
Mlava
0
1
25.10.2015 13:30 0 : 1
25.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Napredak
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Dizel
Makce
2
0
25.10.2015 13:30 2 : 0
25.10
13:30
Sloga (─ć)
─Éerdap
1
4
25.10.2015 13:30 1 : 4
25.10
13:30
┼ŻSK
Aran─Ĺelovac
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Pobeda
Borac
1
1
25.10.2015 13:30 1 : 1
25.10
13:30
Banja
Junkovac
4
3
25.10.2015 13:30 4 : 3
25.10
13:30
Trnava
BSK
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
BSK
25.10
10:00
Šumadija
Vin─Źa
5
0
25.10.2015 10:00 5 : 0
25.10
13:30
Šatornja
Vitlina-Bokanja
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
14:30
Peru─çac
Višesava
0
1
25.10.2015 14:30 0 : 1
25.10
14:30
┼Żelezni─Źar
Polet
0
0
25.10.2015 14:30 0 : 0
25.10
14:30
Savinac
Napredak
0
3
25.10.2015 14:30 0 : 3
25.10
14:30
Jedinstvo
Ariljska rampa
0
4
25.10.2015 14:30 0 : 4
25.10
14:00
Hajduk Stanko
Mladost (PP)
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
BMR Petlova─Źa
Borac (V)
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Podrinje
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Mladost (P)
Sin─Ĺeli─ç
1
2
25.10.2015 14:00 1 : 2
25.10
14:00
Jedinstvo (Š)
Drina
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Antimon
Lipolist
6
0
25.10.2015 14:00 6 : 0
25.10
14:00
Pobeda
Jedinstvo
0
3
25.10.2015 14:00 0 : 3
25.10
14:00
Sloboda
Jadran
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Mladost
Šumadinac
2
4
25.10.2015 14:00 2 : 4
25.10
14:00
Vinogradi DB
Srbija
4
1
25.10.2015 14:00 4 : 1
25.10
15:00
Budu─çnost
Ribnica
1
3
25.10.2015 15:00 1 : 3
25.10
15:00
Pazar Juniors 2011
Mataruge
4
1
25.10.2015 15:00 4 : 1
25.10
15:00
Radnik
Gru┼ża
4
1
25.10.2015 15:00 4 : 1
25.10
15:00
Rudar
Polet
3
2
25.10.2015 15:00 3 : 2
25.10
15:00
OFK Ras
Granit
1
2
25.10.2015 15:00 1 : 2
25.10
15:00
Ibar
Borac
1
0
25.10.2015 15:00 1 : 0
25.10
Gracko
Radni─Źki
4
1
25.10.2015 4 : 1
25.10
─îaglavica
Polet
2
2
25.10.2015 2 : 2
25.10
14:00
Omladinski
Polet
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Rudar Stenjevac
Napredak Stubica
8
1
25.10.2015 14:00 8 : 1
25.10
14:00
Omladinac
Javor
4
1
25.10.2015 14:00 4 : 1
25.10
14:00
Hajduk
Šumadija
5
1
25.10.2015 14:00 5 : 1
25.10
14:00
Moravac
Napredak (Sv)
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
Mladost (G)
Budu─çnost
5
0
25.10.2015 14:00 5 : 0
25.10
14:00
Napredak (SL)
Šumadinac
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Kupinovac
Juhor
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
Osaonica
Resavac
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Sloga
Vinora─Źa
1
2
25.10.2015 14:00 1 : 2
25.10
14:00
Ursule
Mladost (D)
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
14:00
Blagotin
Morava
0
3
25.10.2015 14:00 0 : 3
25.10
14:00
Kolare
Crni Vrh
3
3
25.10.2015 14:00 3 : 3
25.10
13:30
Polet 57
OFK Gnjila
3
1
25.10.2015 13:30 3 : 1
25.10
13:30
Sloga
Varvarin
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Stari Trstenik
14. Oktobar
6
0
25.10.2015 13:30 6 : 0
25.10
13:30
Rubin (Z)
Kamenorezac 76
1
1
25.10.2015 13:30 1 : 1
25.10
13:30
Omladinac
Beli Orlovi
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Trudbenik
Mladost
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Jedinstvo 1936
Kapid┼żija
1
3
25.10.2015 13:30 1 : 3
25.10
13:30
Kupci
Budu─çnost
9
1
25.10.2015 13:30 9 : 1
25.10
11:00
Ratar
Polet
2
1
25.10.2015 11:00 2 : 1
25.10
11:00
Jedinstvo GVD
Vukašinovac
4
1
25.10.2015 11:00 4 : 1
25.10
14:00
OFK Dra┼żevac
Tempo
7
1
25.10.2015 14:00 7 : 1
25.10
11:00
Gredetin
Napredak 2012
0
2
25.10.2015 11:00 0 : 2
25.10
11:00
Sloga (K)
Crvena zvezda
1
0
25.10.2015 11:00 1 : 0
25.10
15:30
Kne┼żica
Marina Kutina
3
0
25.10.2015 15:30 3 : 0
25.10
15:30
4. Juli
Moravac (─î)
7
0
25.10.2015 15:30 7 : 0
25.10
15:30
Dušnik
Pobeda
1
2
25.10.2015 15:30 1 : 2
25.10
14:00
Napredak
Ko─Źa Andjelkovi─ç
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
14:00
Lokomotiva
Rtkovo
1
4
25.10.2015 14:00 1 : 4
25.10
14:00
Lov─çen
Kladušnica
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Mala Vrbica
Pontes
7
1
25.10.2015 14:00 7 : 1
25.10
14:00
Omladinac
Egeta
4
5
25.10.2015 14:00 4 : 5
25.10
14:00
Velika Vrbica
Milutinovac
8
0
25.10.2015 14:00 8 : 0
25.10
14:00
Kosovo
Nacional
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Timok 1928
Grani─Źar
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Lovac
Polet 1959
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
15:00
Temac
Sloboda
4
1
25.10.2015 15:00 4 : 1
25.10
15:00
Dragoš
Pobeda
4
0
25.10.2015 15:00 4 : 0
25.10
14:00
BSK
Moravac
5
2
25.10.2015 14:00
BSK
5 : 2
25.10
14:00
Morava
Jedinstvo (G)
1
5
25.10.2015 14:00 1 : 5
25.10
14:00
Mladost (DL)
Bratstvo
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
14:00
Polet
Napredak
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Navalin
Marjan MB
1
5
25.10.2015 14:00 1 : 5
25.10
14:00
Real
Gradac
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Hajdu─Źica
Ševac
3
1
25.10.2015 14:00 3 : 1
25.10
14:00
Borac (VG)
Dunav
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Jedinstvo
Ratar
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Partizan (K)
Banat (I)
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Potporanj
Borac (VS)
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
Karaš (J)
Karaš (K)
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
Vojvodina (S)
Vojvodina (CC)
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Unirea
Tempo
2
0
25.10.2015 14:00 2 : 0
25.10
14:00
Bega
Napredak
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
2. Oktobar
Vojvodina (B)
5
1
25.10.2015 14:00 5 : 1
25.10
14:00
Budu─çnost
Delija
4
2
25.10.2015 14:00 4 : 2
25.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
4
0
25.10.2015 14:00 4 : 0
25.10
14:00
Terekveš
Vojvodina (NM)
4
3
25.10.2015 14:00 4 : 3
25.10
14:00
Proleter
1.Oktobar
2
3
25.10.2015 14:00 2 : 3
25.10
14:00
OFK Gradnulica
Proleter
3
2
25.10.2015 14:00 3 : 2
25.10
14:00
Naftagas
MSK
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
MSK
25.10
14:00
ASK
OFK Klek
1
1
25.10.2015 14:00
ASK
1 : 1
25.10
14:00
Rusanda
Lehel
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Potisje
Jedinstvo
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Omladinac
┼ŻFK Banat
0
1
25.10.2015 14:00 0 : 1
25.10
14:00
Hajduk Junior
Grani─Źar
4
1
25.10.2015 14:00 4 : 1
25.10
14:00
Aleksa Šantić
Dinamo
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Partizan
Dunav
1
2
25.10.2015 14:00 1 : 2
25.10
14:00
Jedinstvo (R)
Tele─Źka
5
0
25.10.2015 14:00 5 : 0
25.10
14:00
OFK Metalac
Jedinstvo 1947
7
2
25.10.2015 14:00 7 : 2
25.10
13:30
─îantavir
─Éur─Ĺin
1
2
25.10.2015 13:30 1 : 2
25.10
13:30
Solid
Udarnik Višnjevac
0
2
25.10.2015 13:30 0 : 2
25.10
13:30
Bratstvo
Bikovo
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0
25.10
13:30
Lokomotiva
Pali─ç
4
0
25.10.2015 13:30 4 : 0
25.10
14:00
PSK Putinci
Borac (M)
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
25.10
14:00
Borac (S)
Obili─ç 1993
0
0
25.10.2015 14:00 0 : 0
25.10
14:00
Grani─Źar
Omladinac
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Napredak
Hajduk 1932
3
0
25.10.2015 14:00 3 : 0
25.10
14:00
Radni─Źki
Fruškogorac
1
5
25.10.2015 14:00 1 : 5
25.10
14:00
Sloga
Borac (K)
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
No─çaj
Jedinstvo
0
2
25.10.2015 14:00 0 : 2
25.10
14:00
Mladost
Obili─ç (Vilovo)
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
14:00
Budu─çnost
Mladost Radost
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:00
Vojvodina
Sloga
1
0
25.10.2015 14:00 1 : 0
25.10
14:00
Iskra
Ba─Źka
4
1
25.10.2015 14:00 4 : 1
25.10
14:00
Hajduk
Obili─ç (Zmajevo)
1
1
25.10.2015 14:00 1 : 1
25.10
14:30
Neštin
Krivanj
2
1
25.10.2015 14:30 2 : 1
25.10
14:30
Ba─Źka
Magli─ç
4
2
25.10.2015 14:30 4 : 2
25.10
14:30
Ba─Źki Hajduk
Slavija
0
2
25.10.2015 14:30 0 : 2
25.10
14:30
Labudnja─Źa
Naša Zvezda
5
3
25.10.2015 14:30 5 : 3
25.10
14:30
Borac
Soko
5
1
25.10.2015 14:30 5 : 1
25.10
14:00
Borac
─îenej
1
2
25.10.2015 14:00 1 : 2
25.10
14:00
Sremac
RFK Novi Sad 1921
0
17
25.10.2015 14:00 0 : 17
25.10
14:00
Fruškogorac
Kabel - Štrand
2
1
25.10.2015 14:00 2 : 1
25.10
10:00
Dunavac
Minel
0
3
25.10.2015 10:00 0 : 3
25.10
13:30
Dedinje
Sveti Stefan
1
1
25.10.2015 13:30 1 : 1
25.10
Polet
Jasenica
3
2
25.10.2015 3 : 2
25.10
Obili─ç
Mladost 1948
4
1
25.10.2015 4 : 1
25.10
13:30
Kurja─Źe
┼Żitkovica
2
0
25.10.2015 13:30 2 : 0
25.10
13:30
Napredak 1934
Polet (B)
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Brani─Źevo
Napredak (B)
1
3
25.10.2015 13:30 1 : 3
25.10
13:30
Mlava (B)
Desine
0
0
25.10.2015 13:30 0 : 0
25.10
13:30
Vihor
Napredak (P)
0
2
25.10.2015 13:30 0 : 2
25.10
13:30
Borac (K)
Jedinstvo (D)
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
13:30
Zadrugar
Napredak
4
0
25.10.2015 13:30 4 : 0
25.10
13:30
Radni─Źki
Dragoš
3
2
25.10.2015 13:30 3 : 2
25.10
13:30
Radnik
BSK
4
2
25.10.2015 13:30 4 : 2
BSK
25.10
13:30
Omladinac (Š)
Mladost
5
2
25.10.2015 13:30 5 : 2
25.10
13:30
Rudar
Omladinac (S)
3
2
25.10.2015 13:30 3 : 2
25.10
13:30
Sloga 1952
Polet
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
BSK
Meteor
3
0
25.10.2015 13:30
BSK
3 : 0
25.10
13:30
Crvena zvezda
Sloga
5
3
25.10.2015 13:30 5 : 3
25.10
13:30
Lokomotiva
Mladost (R)
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
13:30
Bare
Grivac
2
0
25.10.2015 13:30 2 : 0
25.10
13:30
Kusovac
Mladost MG
1
3
25.10.2015 13:30 1 : 3
25.10
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
Marjan
0
2
25.10.2015 11:00 0 : 2
25.10
13:30
Mladost Crni Kao
Kotlenik
4
1
25.10.2015 13:30 4 : 1
25.10
11:00
┼Żabare
Jasenica
4
1
25.10.2015 11:00 4 : 1
25.10
13:30
B 2000
Ranilovi─ç
3
0
25.10.2015 13:30 3 : 0
25.10
13:30
Partizan
Šamot
2
1
25.10.2015 13:30 2 : 1
25.10
13:30
Sloga
Šumadinac (N)
4
0
25.10.2015 13:30 4 : 0
25.10
13:30
Budu─çnost
Misa─Źa
6
1
25.10.2015 13:30 6 : 1
25.10
13:30
Kopljari
Šumadinac (S)
1
0
25.10.2015 13:30 1 : 0