XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
886 utakmica za dan Nedelja, 11 Oktobar 2015


Fudbal

11.10
15:00
Tabane 1970
Temni─ç 1924
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
2
2
11.10.2015 11:00 2 : 2
11.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Borac (S)
1
2
11.10.2015 15:00 1 : 2
11.10
14:30
Radni─Źki (O)
Brodarac 1947
2
2
11.10.2015 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Stepojevac Vaga
┼Żarkovo
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
15:00
Leva─Ź
Bošnjane
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Juhor
Jedinstvo (P)
3
5
11.10.2015 15:00 3 : 5
11.10
15:00
Kopaonik
Poljoprivrednik
4
0
11.10.2015 15:00 4 : 0
11.10
15:00
Lugomir
┼Żupa
5
2
11.10.2015 15:00 5 : 2
11.10
15:00
Jedinstvo (M)
Morava
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Moravica
Šarbanovac
1
1
11.10.2015 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Zaplanjac
─Éerdap
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Rudar (P)
Rtanj
3
1
11.10.2015 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Kablovi
Napredak
3
2
11.10.2015 15:00 3 : 2
11.10
15:00
Bu─Źje
Pukovac
2
4
11.10.2015 15:00 2 : 4
11.10
15:00
Bukovik
Rudar Alpos
6
0
11.10.2015 15:00 6 : 0
11.10
15:00
Mladost (M)
Vlasina
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Jablanica
Sloga (L)
0
1
11.10.2015 15:00 0 : 1
11.10
15:00
Budu─çnost (P)
Morava
2
3
11.10.2015 15:00 2 : 3
11.10
15:00
Crvena zvezda (RS)
Vršac United
4
0
11.10.2015 15:00 4 : 0
11.10
15:00
Polet
Budu─çnost
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Tisa (A)
Subotica
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Zadrugar
Ba─Źka (P)
6
1
11.10.2015 15:00 6 : 1
11.10
15:00
Tavankut
Mladost (T)
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Hajduk (B)
Veternik
1
2
11.10.2015 15:00 1 : 2
11.10
15:00
Budu─çnost (G)
Kupinovo
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
10:00
Kabel
Sremac
3
2
11.10.2015 10:00 3 : 2
11.10
11:00
Hajduk
Zvezdara
2
1
11.10.2015 11:00 2 : 1
11.10
14:30
Vr─Źin
Lepušnica
2
2
11.10.2015 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Ba─çevac
Srem─Źica
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Borac
BSK Batajnica
0
3
11.10.2015 14:30 0 : 3
11.10
14:30
Jedinstvo
Balkan
2
2
11.10.2015 14:30 2 : 2
11.10
14:30
PKB
Grafi─Źar
0
0
11.10.2015 14:30
PKB
0 : 0
11.10
14:30
Basarac
Napredak
1
2
11.10.2015 14:30 1 : 2
11.10
14:30
Homoljac
Gru┼ża
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Šapine
RSK
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
RSK
11.10
14:30
Borac
Omladinac
5
1
11.10.2015 14:30 5 : 1
11.10
14:30
Zlatibor
Sloga 1940 (BB)
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Radni─Źki Stobex
Sloga (S)
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Brezovica
Ribnica
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Provo
Zlatar
5
1
11.10.2015 14:30 5 : 1
11.10
14:30
Ra─Ĺevac
Spartak 1924
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Zadrugar
Jedinstvo 1945
3
2
11.10.2015 14:30 3 : 2
11.10
14:30
Bra─ça Vukovi─ç
Jošanica
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Arsenal
Sloboda (─î)
2
3
11.10.2015 14:30 2 : 3
11.10
14:30
Tutin
Polet (T)
4
1
11.10.2015 14:30 4 : 1
11.10
14:30
Orlovac
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Draga─Źevo
Bane
0
2
11.10.2015 14:30 0 : 2
11.10
14:30
BSK
Partizan
2
3
11.10.2015 14:30
BSK
2 : 3
11.10
14:30
Mladost (J)
OFK Bratstvo
3
1
11.10.2015 14:30 3 : 1
11.10
14:30
OFK Batinac
Napredak (D)
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Budu─çnost
Sloga
1
0
11.10.2015 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Mladost (K)
Bratstvo
1
4
11.10.2015 14:30 1 : 4
11.10
14:30
Dragocvet
Morava 1918
0
2
11.10.2015 14:30 0 : 2
11.10
14:30
OFK Tekstilac
Napredak (Z)
5
0
11.10.2015 14:30 5 : 0
11.10
14:30
Mladi radnik
Kušiljevo
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
15:30
Jastrebac
Sloga
2
0
11.10.2015 15:30 2 : 0
11.10
15:30
Gornji Stepoš
Parunovac
2
0
11.10.2015 15:30 2 : 0
11.10
15:30
13. April
Blagotin
4
1
11.10.2015 15:30 4 : 1
11.10
15:30
Trajal
Mladost
5
3
11.10.2015 15:30 5 : 3
11.10
15:30
Šanac
Ma─Źkovac
3
0
11.10.2015 15:30 3 : 0
11.10
15:30
Naupare
Vinogradar
0
0
11.10.2015 15:30 0 : 0
11.10
15:30
Ribnik
─îitluk
1
0
11.10.2015 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Mladi radnik
Gradina
6
0
11.10.2015 15:30 6 : 0
11.10
15:00
Jug Bogdan
Partizanski put
7
1
11.10.2015 15:00 7 : 1
11.10
15:00
Kosovac
Topli─Źanin
0
7
11.10.2015 15:00 0 : 7
11.10
15:00
Omladinac
Dobri─Ź
1
7
11.10.2015 15:00 1 : 7
11.10
15:00
NS Tatko
Mladost 1982
4
3
11.10.2015 15:00 4 : 3
11.10
15:00
Pobeda
Jastrebac
2
8
11.10.2015 15:00 2 : 8
11.10
15:00
Dun─Ĺerski
Svetlost
1
2
11.10.2015 15:00 1 : 2
11.10
15:30
Palilula
Malošište
2
2
11.10.2015 15:30 2 : 2
11.10
15:30
Rasova─Źa
Radni─Źki 1924
2
1
11.10.2015 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Orljane
Doljevac
4
2
11.10.2015 15:30 4 : 2
11.10
15:30
Zemljoradnik
Koprijan 1975
2
1
11.10.2015 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Nemetali
Klju─Ź
3
0
11.10.2015 15:30 3 : 0
11.10
15:30
─îubra
Krivelj
3
4
11.10.2015 15:30 3 : 4
11.10
15:30
Polom
Blizna
2
3
11.10.2015 15:30 2 : 3
11.10
15:30
Majdanpek
Slatina
2
0
11.10.2015 15:30 2 : 0
11.10
15:30
Radni─Źki
Zlot
2
3
11.10.2015 15:30 2 : 3
11.10
11:00
Sloga
BSK
1
0
11.10.2015 11:00 1 : 0
BSK
11.10
15:00
Malinik
Vratarnica
5
1
11.10.2015 15:00 5 : 1
11.10
15:00
Osni─ç
OFK Knjaz
0
1
11.10.2015 15:00 0 : 1
11.10
15:00
Grlište
Trebi─Ź
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Sloga
Rgotina
2
3
11.10.2015 15:00 2 : 3
11.10
15:00
ŠSK
Polet
7
0
11.10.2015 15:00 7 : 0
11.10
15:30
Jedinstvo
┼Żelju┼ía
4
0
11.10.2015 15:30 4 : 0
11.10
15:30
Napredak
Borac
3
1
11.10.2015 15:30 3 : 1
11.10
15:30
Pade┼ż
Zadrugar
5
2
11.10.2015 15:30 5 : 2
11.10
14:00
Lugina
Samolica
1
1
11.10.2015 14:00 1 : 1
11.10
14:00
Pavlovac
Bukuroca
2
0
11.10.2015 14:00 2 : 0
11.10
14:00
Ternoci
Mladost (B)
4
2
11.10.2015 14:00 4 : 2
11.10
15:00
Kumarevo
Mladost V
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Progres
6
2
11.10.2015 15:00 6 : 2
11.10
15:00
Brza
Mladi Borac
5
3
11.10.2015 15:00 5 : 3
11.10
15:00
Omladinac
Jedinstvo GS
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Planta┼ża
GFK Dubo─Źica
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Šumadija
Sloboda D.B
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Vu─Źje
Zlo─çudovo
3
4
11.10.2015 15:00 3 : 4
11.10
15:00
Radni─Źki (P)
Sloga (L)
0
1
11.10.2015 15:00 0 : 1
11.10
15:00
─îekmin
Umac
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Jedinstvo (GM)
Radni─Źki
4
0
11.10.2015 15:00 4 : 0
11.10
15:00
Brzi Brod
Rudar
7
0
11.10.2015 15:00 7 : 0
11.10
15:00
Morava
Sloboda
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Budu─çnost
Crvena zastava
0
0
11.10.2015 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Mramor
Vrtište
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Proleter
Mladost
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Budu─çnost (A)
Partizan (U)
3
2
11.10.2015 15:00 3 : 2
11.10
15:00
Mladost (O)
Sloga (BNS)
3
1
11.10.2015 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Jugoslavija
Vladimirovac
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Partizan (G)
BAK
0
0
11.10.2015 15:00 0 : 0
BAK
11.10
15:00
Borac (S)
Vojvodina
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Kordun
Terekveš
0
3
11.10.2015 15:00 0 : 3
11.10
15:00
BSK
Omladinac (B)
3
3
11.10.2015 15:00
BSK
3 : 3
11.10
15:00
Kula
Rusin
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Borac
Stanišić
4
3
11.10.2015 15:00 4 : 3
11.10
15:00
OFK Šikara
Hajduk
3
2
11.10.2015 15:00 3 : 2
11.10
15:00
Lipar
Grani─Źar (G)
3
0
11.10.2015 15:00 3 : 0
11.10
15:00
Omladinac (D)
Polet
1
4
11.10.2015 15:00 1 : 4
11.10
15:00
Vinogradar
Jadran
3
1
11.10.2015 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Bajša
Proleter
1
1
11.10.2015 15:00 1 : 1
11.10
15:00
Ba─Źka
Potisje
1
1
11.10.2015 15:00 1 : 1
11.10
15:30
Hrtkovci
Napredak (P)
2
1
11.10.2015 15:30 2 : 1
11.10
15:30
Ljukovo
Jedinstvo (M)
5
0
11.10.2015 15:30 5 : 0
11.10
15:30
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk (D)
1
1
11.10.2015 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Grani─Źar 1924
Hajduk 1925 Podunavac
1
3
11.10.2015 15:30 1 : 3
11.10
15:30
Donji Petrovci
Jadran
0
2
11.10.2015 15:30 0 : 2
11.10
15:30
OFK Bresta─Ź
1. Maj Ruma
0
6
11.10.2015 15:30 0 : 6
11.10
Hajduk
Titel
2
1
11.10.2015 2 : 1
11.10
Krila Krajine
Vojvodina
6
1
11.10.2015 6 : 1
11.10
Kulpin
Napredak
8
0
11.10.2015 8 : 0
11.10
Mileti─ç
Proleter
2
2
11.10.2015 2 : 2
11.10
14:30
Mladost (B)
Mladost (─î)
4
0
11.10.2015 14:30 4 : 0
11.10
14:30
Budu─çnost
OFK Zabre┼żje
3
1
11.10.2015 14:30 3 : 1
11.10
10:00
Borac
Mladost (C)
1
0
11.10.2015 10:00 1 : 0
11.10
14:30
Veliki Borak
Šumadija
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
10:00
Radni─Źki
Strelac
4
0
11.10.2015 10:00 4 : 0
11.10
14:30
Borac
Dunav
3
1
11.10.2015 14:30 3 : 1
11.10
14:30
PKB Kovilovo
Brodarac
0
1
11.10.2015 14:30 0 : 1
11.10
11:00
13. maj
Komgrap
1
1
11.10.2015 11:00 1 : 1
11.10
14:30
Pionir
Policajac
4
3
11.10.2015 14:30 4 : 3
11.10
14:30
Zmaj 1953
Sindjeli─ç 2012
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Institut
Milutinac
0
3
11.10.2015 14:30 0 : 3
11.10
14:30
Bole─Ź
Pinosava
3
2
11.10.2015 14:30 3 : 2
11.10
14:30
Vin─Źa
Kova─Źevac
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Velika Krsna
OFK Leštane
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Pudarci
Selo Mladenovac
3
7
11.10.2015 14:30 3 : 7
11.10
Bresje Superior
Omladinac
1
2
11.10.2015 1 : 2
11.10
SASK
Mladi radnik
2
6
11.10.2015 2 : 6
11.10
Borac (R)
Mladi borac
5
0
11.10.2015 5 : 0
11.10
Udarnik
Pobeda
2
0
11.10.2015 2 : 0
11.10
┼Żelezni─Źar
Šumadija
3
4
11.10.2015 3 : 4
11.10
Ba─Źinac
Budu─çnost
2
1
11.10.2015 2 : 1
11.10
Osipaonica
7. Juli
2
1
11.10.2015 2 : 1
11.10
Sloboda
Sloga
3
0
11.10.2015 3 : 0
11.10
14:30
Rudar
Trgova─Źki
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Petar Dobrnjac
Polet
1
0
11.10.2015 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Integral
Borac
0
3
11.10.2015 14:30 0 : 3
11.10
14:30
Sloga (B)
Budu─çnost
6
0
11.10.2015 14:30 6 : 0
11.10
14:30
Vojvoda Milenko
Mlava
0
1
11.10.2015 14:30 0 : 1
11.10
14:30
Mladost
Napredak
1
0
11.10.2015 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Krilaš
Makce
2
2
11.10.2015 14:30 2 : 2
11.10
14:30
┼Żelezni─Źar
─Éerdap
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Dizel
Sloga (─ć)
1
0
11.10.2015 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Borac
Aran─Ĺelovac
3
0
11.10.2015 14:30 3 : 0
11.10
14:30
┼ŻSK
Junkovac
1
0
11.10.2015 14:30 1 : 0
11.10
14:30
Pobeda
BSK
0
3
11.10.2015 14:30 0 : 3
BSK
11.10
14:30
Banja
Lepenica
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Trnava
Vin─Źa
4
0
11.10.2015 14:30 4 : 0
11.10
10:00
Šumadija
Prvi srpski ustanak
3
1
11.10.2015 10:00 3 : 1
11.10
14:30
Šatornja
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
15:30
Višesava
Prvi partizan
0
1
11.10.2015 15:30 0 : 1
11.10
15:30
Peru─çac
Sevojno
0
0
11.10.2015 15:30 0 : 0
11.10
15:30
┼Żelezni─Źar
Ariljska rampa
1
0
11.10.2015 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Savinac
Jedinstvo
2
0
11.10.2015 15:30 2 : 0
11.10
15:00
Borac (V)
Mladost (PP)
4
1
11.10.2015 15:00 4 : 1
11.10
15:00
Hajduk Stanko
Podrinje
3
2
11.10.2015 15:00 3 : 2
11.10
15:00
BMR Petlova─Źa
Sin─Ĺeli─ç
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Jedinstvo (Z)
4
0
11.10.2015 15:00 4 : 0
11.10
15:00
Mladost (P)
Borac (L)
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Antimon
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:30
Tvrdojevac
OFK Jabu─Źje
1
3
11.10.2015 15:30 1 : 3
11.10
15:30
Sovljak
Joševa
0
2
11.10.2015 15:30 0 : 2
11.10
Vinogradi DB
Pobeda
3
4
11.10.2015 3 : 4
11.10
Sloga (D)
Mladost
3
2
11.10.2015 3 : 2
11.10
Vodoja┼ża
─ćava
1
0
11.10.2015 1 : 0
11.10
15:00
Srbija
Maršić
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
Šumadinac
Kolonija
0
3
11.10.2015 0 : 3
11.10
Sušica
Sloboda
2
1
11.10.2015 2 : 1
11.10
Partizan
Borac
1
0
11.10.2015 1 : 0
11.10
Jadran
Budu─çnost
3
2
11.10.2015 3 : 2
11.10
15:30
Ribnica
Real
2
0
11.10.2015 15:30 2 : 0
11.10
15:30
Budu─çnost
Gru┼ża
1
0
11.10.2015 15:30 1 : 0
11.10
15:30
Pazar Juniors 2011
Polet
1
1
11.10.2015 15:30 1 : 1
11.10
15:30
Radnik
Granit
2
0
11.10.2015 15:30 2 : 0
11.10
15:30
Rudar
Stubal
2
3
11.10.2015 15:30 2 : 3
11.10
15:30
OFK Ras
Borac
1
1
11.10.2015 15:30 1 : 1
11.10
Gracko
Polet
2
1
11.10.2015 2 : 1
11.10
Ugljare
Brezovica
1
1
11.10.2015 1 : 1
11.10
14:30
Istok 63
Polet
3
2
11.10.2015 14:30 3 : 2
11.10
14:30
Omladinski
Napredak Stubica
9
1
11.10.2015 14:30 9 : 1
11.10
14:30
Rudar Stenjevac
Radni─Źki
7
0
11.10.2015 14:30 7 : 0
11.10
14:30
Omladinac
Šumadija
3
2
11.10.2015 14:30 3 : 2
11.10
14:30
Hajduk
Mladost (S)
2
2
11.10.2015 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Moravac
Rudar (P)
0
0
11.10.2015 14:30 0 : 0
11.10
14:30
Šumadinac
Budu─çnost
5
1
11.10.2015 14:30 5 : 1
11.10
14:30
Mladost (G)
Juhor
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Napredak (SL)
Resavac
1
3
11.10.2015 14:30 1 : 3
11.10
14:30
Kupinovac
Vinora─Źa
2
4
11.10.2015 14:30 2 : 4
11.10
14:30
Osaonica
Mladost (D)
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Sloga
Morava
0
1
11.10.2015 14:30 0 : 1
11.10
14:30
Ursule
Crni Vrh
5
3
11.10.2015 14:30 5 : 3
11.10
14:30
Blagotin
Kolare
4
1
11.10.2015 14:30 4 : 1
11.10
15:30
Polet 57
14. Oktobar
5
4
11.10.2015 15:30 5 : 4
11.10
15:30
Sloga
Kamenorezac 76
0
2
11.10.2015 15:30 0 : 2
11.10
15:30
Stari Trstenik
Beli Orlovi
1
2
11.10.2015 15:30 1 : 2
11.10
15:30
Rubin (Z)
Donji Kopaonik
5
2
11.10.2015 15:30 5 : 2
11.10
15:30
Omladinac
Rubin (DS)
5
0
11.10.2015 15:30 5 : 0
11.10
15:30
Budu─çnost
┼Żabare
1
3
11.10.2015 15:30 1 : 3
11.10
15:30
BSK
Rasina
7
1
11.10.2015 15:30
BSK
7 : 1
11.10
15:30
Kupci
Kapid┼żija
4
0
11.10.2015 15:30 4 : 0
11.10
15:00
Jastrebac (T)
Crvena zvezda
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:30
Toplica
Marina Kutina
4
0
11.10.2015 15:30 4 : 0
11.10
15:30
Kne┼żica
Moravac (ZT)
0
5
11.10.2015 15:30 0 : 5
11.10
15:30
Grkinja
Moravac (─î)
2
3
11.10.2015 15:30 2 : 3
11.10
15:30
4. Juli
Dušnik
2
1
11.10.2015 15:30 2 : 1
11.10
15:00
Napredak
Milutinovac
7
1
11.10.2015 15:00 7 : 1
11.10
15:00
Lokomotiva
Kladušnica
0
3
11.10.2015 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Rtkovo
Pontes
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Lov─çen
Ko─Źa Andjelkovi─ç
6
1
11.10.2015 15:00 6 : 1
11.10
15:00
Mala Vrbica
Egeta
3
0
11.10.2015 15:00 3 : 0
11.10
15:00
Omladinac
Velika Vrbica
3
2
11.10.2015 15:00 3 : 2
11.10
15:00
Kosovo
Polet 1959
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Timok 1928
Deli Jovan
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Lovac
Šljivar
1
1
11.10.2015 15:00 1 : 1
11.10
15:30
Sloga
Lokomotiva
5
1
11.10.2015 15:30 5 : 1
11.10
15:30
Temac
Dragoš
0
3
11.10.2015 15:30 0 : 3
11.10
11:00
Lemind 1953
Moravac
7
1
11.10.2015 11:00 7 : 1
11.10
15:00
BSK
Jedinstvo (G)
2
3
11.10.2015 15:00
BSK
2 : 3
11.10
15:00
Morava
Bratstvo
0
3
11.10.2015 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Mladost (DL)
Marjan MB
1
2
11.10.2015 15:00 1 : 2
11.10
15:00
Polet
Gradac
0
0
11.10.2015 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Navalin
OFK Morava
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Real
OFK Bobište
5
1
11.10.2015 15:00 5 : 1
11.10
15:00
Hajdu─Źica
Dunav
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Ševac
Ratar
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Borac (VG)
Banat (I)
8
2
11.10.2015 15:00 8 : 2
11.10
15:00
Jedinstvo
Borac (VS)
3
1
11.10.2015 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Partizan (K)
Karaš (K)
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Potporanj
Vojvodina (CC)
0
2
11.10.2015 15:00 0 : 2
11.10
15:00
Karaš (J)
Vojvodina (S)
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Spartak
Tempo
4
0
11.10.2015 15:00 4 : 0
11.10
15:00
Vojvodina (B)
Napredak
0
3
11.10.2015 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Bega
Delija
0
2
11.10.2015 15:00 0 : 2
11.10
15:00
2. Oktobar
Omladinac
3
3
11.10.2015 15:00 3 : 3
11.10
15:00
Budu─çnost
Vojvodina (NM)
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Jedinstvo
1.Oktobar
6
0
11.10.2015 15:00 6 : 0
11.10
15:00
Terekveš
Proleter
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
MSK
Proleter
1
0
11.10.2015 15:00
MSK
1 : 0
11.10
15:00
OFK Gradnulica
OFK Klek
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Naftagas
Lehel
3
1
11.10.2015 15:00 3 : 1
11.10
15:00
ASK
Jedinstvo
2
6
11.10.2015 15:00
ASK
2 : 6
11.10
15:00
Rusanda
┼ŻFK Banat
2
2
11.10.2015 15:00 2 : 2
11.10
15:00
Potisje
Omladinac
0
0
11.10.2015 15:00 0 : 0
11.10
15:00
Hajduk Junior
Dunav
7
1
11.10.2015 15:00 7 : 1
11.10
15:00
Aleksa Šantić
Tele─Źka
5
1
11.10.2015 15:00 5 : 1
11.10
15:00
Partizan
Crvenka
1
0
11.10.2015 15:00 1 : 0
11.10
15:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo 1947
3
1
11.10.2015 15:00 3 : 1
11.10
15:00
Udarnik Višnjevac
─Éur─Ĺin
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
─îantavir
Hajduk
2
0
11.10.2015 15:00 2 : 0
11.10
15:00
Solid
┼Żednik
0
2
11.10.2015 15:00 0 : 2
11.10
15:00
Bratstvo
Lokomotiva
3
6
11.10.2015 15:00 3 : 6
11.10
15:30
Obili─ç 1993
Borac (M)
0
0
11.10.2015 15:30 0 : 0
11.10
15:30
PSK Putinci
Omladinac
6
1
11.10.2015 15:30 6 : 1
11.10
15:30
Borac (S)
Hajduk 1932
7
3
11.10.2015 15:30 7 : 3
11.10
15:30
Grani─Źar
Fruškogorac
0
3
11.10.2015 15:30 0 : 3
11.10
15:30
Napredak
Borac (K)
5
1
11.10.2015 15:30 5 : 1
11.10
15:30
Radni─Źki
Sloboda
1
2
11.10.2015 15:30 1 : 2
11.10
15:30
Sloga
Jedinstvo
3
3
11.10.2015 15:30 3 : 3
11.10
15:30
Jedinstvo
Mladost Radost
8
1
11.10.2015 15:30 8 : 1
11.10
Mladost
Sloga
3
1
11.10.2015 3 : 1
11.10
15:30
Budu─çnost
Ba─Źka
3
5
11.10.2015 15:30 3 : 5
11.10
15:30
Vojvodina
Obili─ç (Zmajevo)
0
0
11.10.2015 15:30 0 : 0
11.10
15:30
Iskra
Hajduk
9
0
11.10.2015 15:30 9 : 0
11.10
15:00
Magli─ç
Krivanj
0
3
11.10.2015 15:00 0 : 3
11.10
15:00
Neštin
Slavija
1
2
11.10.2015 15:00 1 : 2
11.10
15:00
Ba─Źka
Naša Zvezda
2
4
11.10.2015 15:00 2 : 4
11.10
15:00
Ba─Źki Hajduk
Soko
2
1
11.10.2015 15:00 2 : 1
11.10
15:00
Labudnja─Źa
Borac
3
0
11.10.2015 15:00 3 : 0
11.10
15:00
Tatra
─îenej
6
1
11.10.2015 15:00 6 : 1
11.10
15:00
Borac
Kabel - Štrand
1
3
11.10.2015 15:00 1 : 3
11.10
15:00
Sremac
Fruškogorac
3
9
11.10.2015 15:00 3 : 9
11.10
14:30
Minel
Mladost
4
1
11.10.2015 14:30 4 : 1
11.10
12:00
Dedinje
Crvenka
7
2
11.10.2015 12:00 7 : 2
11.10
14:30
Sparta
Mladi proleter
0
2
11.10.2015 14:30 0 : 2
11.10
14:30
Busije
BUSK
2
2
11.10.2015 14:30 2 : 2
11.10
14:30
Atakante
OFK Petrov─Źi─ç
5
1
11.10.2015 14:30 5 : 1
11.10
10:00
Šećeranac Ada
Šumadinac
0
3
11.10.2015 10:00 0 : 3
11.10
Udarnik
Vodice
2
0
11.10.2015 2 : 0
11.10
Beli Orlovi
Proleter
4
0
11.10.2015 4 : 0
11.10
Bašin
Cerovac
0
6
11.10.2015 0 : 6
11.10
15:00
Jasenica
Mladost 1948
3
4
11.10.2015 15:00 3 : 4
11.10
14:30
Kurja─Źe
Polet (B)
1
1
11.10.2015 14:30 1 : 1
11.10
14:30
Napredak 1934
Desine
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Brani─Źevo
Napredak (P)
1
3
11.10.2015 14:30 1 : 3
11.10
14:30
Mlava (B)
Jedinstvo (D)
3
3
11.10.2015 14:30 3 : 3
11.10
14:30
Vihor
Jedinstvo (Lj)
0
0
11.10.2015 14:30 0 : 0
11.10
14:30
Borac (K)
Polet (V)
5
3
11.10.2015 14:30 5 : 3
11.10
14:30
Zadrugar
Dragoš
4
0
11.10.2015 14:30 4 : 0
11.10
14:30
Napredak
BSK
0
5
11.10.2015 14:30 0 : 5
BSK
11.10
14:30
Radni─Źki
Mladost
5
1
11.10.2015 14:30 5 : 1
11.10
14:30
Radnik
Bata Buli─ç
2
1
11.10.2015 14:30 2 : 1
11.10
14:30
Omladinac (Š)
Omladinac (S)
5
2
11.10.2015 14:30 5 : 2
11.10
14:30
Rudar
Sloga 1952
7
0
11.10.2015 14:30 7 : 0
11.10
14:30
Sloga
Meteor
4
2
11.10.2015 14:30 4 : 2
11.10
14:30
BSK
Mladost (R)
0
0
11.10.2015 14:30
BSK
0 : 0
11.10
14:30
Crvena zvezda
Grivac
7
1
11.10.2015 14:30 7 : 1
11.10
14:30
Lokomotiva
Mladost MG
2
0
11.10.2015 14:30 2 : 0
11.10
14:30
Bare
Marjan
0
4
11.10.2015 14:30 0 : 4
11.10
14:30
Kusovac
Kotlenik
5
3
11.10.2015 14:30 5 : 3
11.10
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe Vu─Źi─ç
Mladost Crni Kao
5
3
11.10.2015 11:00 5 : 3
11.10
14:30
Ranilovi─ç
Jasenica
5
4
11.10.2015 14:30 5 : 4
11.10
11:00
┼Żabare
Šamot
1
4