XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Subota, 28 Maj 2016

Fudbal

28.05.2016 17:00 Kozara 3 : 0 Borac
28.05.2016 17:00 Zvijezda 09 2 : 2 Krupa
28.05.2016 17:00 Tekstilac 2 : 1 Mladost (VO)
28.05.2016 17:00 Drina HE 4 : 4 Vlasenica
28.05.2016 17:00 Sutjeska 1 : 1 Sloboda (MG)
28.05.2016 17:00 Leotar 2 : 0 Sloboda (NG)
28.05.2016 17:30 Kladari 5 : 0 Borac (M)
28.05.2016 17:00 Sloga 10 : 0 Novo doba
28.05.2016 17:30 Brodac 2 : 1 Tavna
28.05.2016 17:30 OFK Janja 2009 3 : 2 Mladost
28.05.2016 17:30 Moravac Orion 3 : 0 Timočanin
28.05.2016 17:30 OFK Bor 0 : 4 Jedinstvo (B)
28.05.2016 17:30 Sinđelić 1 : 0 Temnić 1924
28.05.2016 17:30 Sloga (D) 1 : 1 Radan
28.05.2016 17:30 Dunav 2 : 1 Ozren
28.05.2016 17:30 Trstenik PPT 0 : 0 Radnički (S)
28.05.2016 17:30 Car Konstantin 1 : 1 Timok
28.05.2016 17:30 Tabane 1970 0 : 2 Radnički (P)
28.05.2016 17:00 Banat 1 : 2 Radnički (NP)
28.05.2016 17:00 Radnički (Š) 0 : 2 Dunav
28.05.2016 17:00 Borac (S) 1 : 0 Odžaci
28.05.2016 17:00 Železničar 3 : 1 Sloga
28.05.2016 17:00 Radnički (SM) 0 : 1 Cement
28.05.2016 17:00 Vršac 2 : 2 Dolina
28.05.2016 17:00 Bačka 1901 2 : 3 Senta
28.05.2016 17:00 Omladinac 3 : 3 TSC
28.05.2016 17:00 Smederevo 1924 5 : 2 Mokra Gora
28.05.2016 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Jedinstvo
28.05.2016 17:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Jedinstvo Putevi
28.05.2016 17:00 Sloga (K) 0 : 2 Sloga (P)
28.05.2016 17:00 Šumadija 1903 3 : 2 Mihajlovac 1934
28.05.2016 17:30 Kopaonik 1 : 3 Kosanica
28.05.2016 17:30 Svrljig 4 : 2 Šarbanovac
28.05.2016 17:30 Pusta Reka 4 : 0 Jedinstvo (P)
28.05.2016 17:30 Budućnost (O) 3 : 4 Sloga (L)
28.05.2016 17:30 Nebeski Andjeli 1 : 0 Vlasina
28.05.2016 17:30 Lužnica 4 : 0 Mladost (M)
28.05.2016 17:00 Slavia 2 : 3 ŽAK
28.05.2016 17:00 Budućnost 1 : 2 Radnički (K)
28.05.2016 17:00 Kozara 1 : 0 Vršac United
28.05.2016 17:00 Radnički (S) 5 : 4 Proleter (BK)
28.05.2016 17:00 Polet 0 : 0 Jedinstvo (NB)
28.05.2016 17:00 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Sloboda
28.05.2016 17:00 Radnički Zrenjanin 3 : 0 Sloga
28.05.2016 17:00 Crvena zvezda (RS) 3 : 0 Mladost (L)
28.05.2016 17:00 Bečej 1918 1 : 1 Bratstvo 1946
28.05.2016 17:00 OFK Mladost APA 1 : 2 Bačka (P)
28.05.2016 17:00 Sloga (Č) 0 : 0 Radnički (S)
28.05.2016 17:00 ŽAK 1 : 1 Subotica
28.05.2016 17:00 Polet (S) 1 : 4 Tisa (A)
28.05.2016 17:00 Balkan 0 : 4 Torlak
28.05.2016 17:00 Grafičar 0 : 0 BSK Batajnica
28.05.2016 17:00 Prva Iskra 3 : 1 Sremčica
28.05.2016 17:00 PKB 1 : 1 Zvezdara
28.05.2016 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Lokomotiva
28.05.2016 17:00 Borac 3 : 1 Hajduk
28.05.2016 17:00 Baćevac 2 : 4 Vrčin
28.05.2016 17:00 Radnički 1926 2 : 0 Borac
28.05.2016 17:00 VGSK 2 : 1 GFK Jasenica 1911
28.05.2016 17:00 Gruža 1 : 1 Rudar
28.05.2016 17:00 Sloga 1940 (BB) 2 : 3 Budućnost
28.05.2016 17:00 Zlatibor 0 : 0 Provo
28.05.2016 17:00 Ribnica 3 : 2 Zadrugar
28.05.2016 17:00 Spartak 1924 5 : 1 OFK Osečina
28.05.2016 17:00 Jošanica 3 : 1 Tutin
28.05.2016 17:30 Blagotin 2 : 1 Ribnik
28.05.2016 17:30 Polet 3 : 2 Jug Bogdan
28.05.2016 17:30 Kaćuša 0 : 2 Kosovac
28.05.2016 17:30 Topličanin 8 : 0 Dunđerski
28.05.2016 17:30 Rasovača 2 : 3 Polet
28.05.2016 17:00 Poreč 2 : 1 Polom
28.05.2016 17:00 Zlot 4 : 2 Branik
28.05.2016 Rudar 0 : 2 BSK
28.05.2016 Mladost (S) 4 : 2 Vratarnica
28.05.2016 Midžor 4 : 0 Omladinac
28.05.2016 17:30 Zvezda 1 : 0 Spartak
28.05.2016 17:30 Samolica 0 : 3 OFK Alakince
28.05.2016 17:00 GFK Dubočica 6 : 1 Vučje
28.05.2016 17:00 OFK Niš 3 : 0 Vrtište
28.05.2016 17:00 Palilulac 2 : 0 Crvena zastava
28.05.2016 17:30 Partizan (U) 4 : 3 Mladost (O)
28.05.2016 17:30 Dinamo 1945 5 : 1 Jedinstvo Stević
28.05.2016 17:00 Bilećanin 2 : 2 Mladost
28.05.2016 17:00 Kikinda 1909 5 : 1 Banat
28.05.2016 17:00 Graničar (G) 3 : 10 Terekveš
28.05.2016 17:00 Polet 3 : 0 Hajduk
28.05.2016 17:00 Radnički 1918 4 : 0 Omladinac (B)
28.05.2016 17:30 Obilić 3 : 0 Krivaja
28.05.2016 17:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Vinogradar
28.05.2016 17:30 Tornjoš 0 : 4 Potisje
28.05.2016 17:30 Susek 2 : 6 Omladinac
28.05.2016 17:30 TSK 5 : 0 Mladost
28.05.2016 17:30 Sofeks 2 : 2 Šajkaš 1908
28.05.2016 17:30 Vinogradar 2 : 0 Železničar
28.05.2016 17:30 Petrovaradin 1 : 1 Index
28.05.2016 17:30 Jedinstvo 2 : 1 OFK Futog
28.05.2016 17:30 Fruškogorski partizan 5 : 4 OFK Sirig
28.05.2016 17:00 Budućnost 4 : 0 TEK Sloga
28.05.2016 17:00 Mladost (Č) 4 : 4 Veliki Borak
28.05.2016 17:00 OFK Zabrežje 2 : 3 Napredak
28.05.2016 17:00 Mladost (C) 4 : 0 Radnički
28.05.2016 17:00 Polet 2 : 1 Strelac
28.05.2016 17:00 Šumadija 8 : 0 OFK Borac
28.05.2016 16:30 Sloboda 2 : 0 Šumadija
28.05.2016 16:30 Bačinac 1 : 1 Mladi borac
28.05.2016 17:00 Polet 4 : 2 Sloga (B)
28.05.2016 17:00 Đerdap 4 : 0 Sloga (Ć)
28.05.2016 17:00 Karađorđe 3 : 7 Vitlina-Bokanja
28.05.2016 17:00 Šumadinac 2 : 2 BSK
28.05.2016 17:00 Jasen 1 : 1 Čajetina
28.05.2016 17:30 Sinđelić 1 : 2 Mladost (P)
28.05.2016 17:00 Sloga (D) 2 : 1 Srbija
28.05.2016 17:00 Vinogradi DB 4 : 5 Šumadinac
28.05.2016 17:00 Ćava 1 : 5 Partizan
28.05.2016 17:30 Goč 0 : 0 Granit
28.05.2016 17:00 Slatina 1 : 1 Miokovci
28.05.2016 17:30 Napredak (Sv) 3 : 1 Polet
28.05.2016 17:30 Mladost (S) 2 : 3 Šumadija
28.05.2016 17:30 Rudar (P) 6 : 1 Radnički
28.05.2016 17:30 Moravac 4 : 1 Javor
28.05.2016 17:30 Hajduk 8 : 0 Napredak Stubica
28.05.2016 17:30 Rudar (SR) 4 : 0 Istok 63
28.05.2016 17:30 Omladinac 1 : 4 Omladinski
28.05.2016 17:30 Rudar Stenjevac 2 : 1 Supska
28.05.2016 17:30 Morava 5 : 2 Budućnost
28.05.2016 17:30 Crni Vrh 3 : 0 Mladost (D)
28.05.2016 17:30 Kolare 0 : 2 Vinorača
28.05.2016 17:30 Blagotin 1 : 2 Resavac
28.05.2016 17:30 Ursule 2 : 1 Juhor
28.05.2016 17:30 Sloga 3 : 1 Šumadinac
28.05.2016 17:30 Osaonica 3 : 0 Mladost (G)
28.05.2016 17:30 Kupinovac 5 : 0 Napredak (SL)
28.05.2016 17:30 Borac 1 : 3 Žabare
28.05.2016 17:30 Polet 5 : 1 OFK Rutevac 1908
28.05.2016 17:30 Vukašinovac 1 : 2 OFK Draževac
28.05.2016 17:30 Tempo 0 : 3 Gredetin
28.05.2016 17:30 Crvena zvezda 7 : 6 Pobeda 1976
28.05.2016 17:30 Velika Jasikova 7 : 1 Šljivar
28.05.2016 17:30 Kastrum 3 : 0 Nacional
28.05.2016 17:00 OFK Bobište 3 : 3 Gradac
28.05.2016 17:00 Sušica 2012 3 : 1 Jedinstvo (G)
28.05.2016 17:00 Jedinstvo (Š) 7 : 3 BSK
28.05.2016 17:00 Rastina 1918 2 : 1 Aleksa Šantić
28.05.2016 17:00 Crvenka 8 : 0 Jedinstvo 1947
28.05.2016 17:00 Centar 4 : 8 RFK Novi Sad 1921
28.05.2016 17:00 Mladost 0 : 2 Heroj Polet
28.05.2016 17:00 Žitkovica 1 : 3 Kurjače
28.05.2016 17:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 0 Polet (V)
28.05.2016 17:00 Napredak 1 : 0 Zadrugar
28.05.2016 17:30 Dušan Silni 3 : 1 Vojvoda Stepa Step.
28.05.2016 17:30 Milicionar 4 : 2 Proleter
28.05.2016 17:00 Crvena Jabuka 1 : 4 Rudar
28.05.2016 17:00 Radnik 2 : 2 Gunjevac
28.05.2016 17:00 Azbest 3 : 1 OFK Bagremar
28.05.2016 17:30 Grdica 1 : 2 Zvezda
28.05.2016 17:30 Partizan 3 : 0 Vrnjci
28.05.2016 17:30 Bjelica 3 : 3 Gorušica
28.05.2016 17:30 Jedinstvo (M) 0 : 3 Šampion
28.05.2016 17:00 OFK Sikole 2 : 3 Graničar
28.05.2016 16:30 Stara Čaršija 1 : 2 Jugovići
28.05.2016 16:30 Mladost 3 : 2 Rujišnik
28.05.2016 16:30 Topoljak 2 : 0 Stevka Božurevka
28.05.2016 17:00 Nomanica 4 : 1 Rudar
28.05.2016 17:00 Pomoravlje 2 : 1 Gornje Krajince
28.05.2016 17:00 Radnik 2013 2 : 2 Badince
28.05.2016 17:00 Grdanica 024 0 : 3 Mladost
28.05.2016 17:00 Bratstvo 2 : 1 Jedinstvo
28.05.2016 17:00 Milanovo 3 : 0 Jašunja
28.05.2016 17:00 Moravac 4 : 1 Gornje Sinkovce
28.05.2016 17:30 Graničar 3 : 0 Naša Krajina
28.05.2016 17:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Solunac
28.05.2016 17:30 Sloga 3 : 2 Dobrica
28.05.2016 17:30 Mladost 2 : 3 Gaj
28.05.2016 17:00 Brana Paunović 0 : 3 Jedinstvo
28.05.2016 17:00 Mladost (L) 0 : 2 Melnica
28.05.2016 17:00 Vukan 5 : 5 Mladost (R)
28.05.2016 17:00 Manastirica 6 : 1 Omladinac B
28.05.2016 10:00 Polet 3 : 5 Mladi Radnik
28.05.2016 Jedinstvo 4 : 1 Kotlenik
28.05.2016 17:00 Borac 1 : 2 Mladost (J)
28.05.2016 17:00 Kralj Petar I 9 : 3 Radoje Domanović
28.05.2016 17:30 Jedinstvo 2014 0 : 3 Mladost (B)
28.05.2016 17:30 Polet 0 : 2 Sloga 1949
28.05.2016 17:30 Krnule 09 0 : 5 Skupljen 2013
28.05.2016 17:30 Sloboda 3 : 0 Bair
28.05.2016 17:30 Omladinac 1 : 2 Premijer
28.05.2016 17:30 Napredak (BP) 6 : 4 Stojan Lazarac
28.05.2016 17:30 Zadrugar 2 : 3 OFK Letnjikovac 1983
28.05.2016 17:30 Napredak 1 : 1 OFK Šabac
28.05.2016 17:30 Letnjikovac 1 : 5 Culjković
28.05.2016 17:30 Metaloplastika 1 : 2 Sloga
28.05.2016 17:30 Kalenić 3 : 0 Sloga
28.05.2016 17:30 Dokmir 1 : 5 Pambukovica
28.05.2016 17:30 Šarbane 0 : 5 OFK Paljuvi
28.05.2016 17:30 Vrelo Sport 6 : 0 Omladinac
28.05.2016 17:30 Stara Čaršija 0 : 6 Lasta
28.05.2016 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Morava
28.05.2016 17:30 Mladost 1981 1 : 1 Popovići
28.05.2016 17:30 Bane 1931 2 : 1 Studen Vitez
28.05.2016 17:30 Progorelica 2 : 2 Žiča
28.05.2016 17:30 BSK 2014 2 : 5 Mlada krila
28.05.2016 17:30 Musina reka 1 : 2 Omladinac
28.05.2016 17:00 Mladost 0 : 3 OFK Homolje
28.05.2016 17:00 Best 0 : 5 Jasenovac
28.05.2016 17:00 Zvezda 2 : 5 Budućnost
28.05.2016 17:00 BSK 2015 1 : 1 Sloga
28.05.2016 17:00 Radenka 1 : 2 Budućnost Sena
28.05.2016 17:00 Moravac 3 : 2 Slavija 1915
28.05.2016 17:00 Šumadija 1 : 2 Napredak
28.05.2016 17:00 Karađorđe 2013 3 : 2 Feniks
28.05.2016 17:00 Maovi MH 2 : 5 Šipurske livade
28.05.2016 17:00 Pocerina 1 : 4 OFK Varna
28.05.2016 17:30 Mladost 0 : 1 Mornar
28.05.2016 17:30 Rudar 1 : 1 OFK Petrovac
28.05.2016 17:30 Budućnost 1 : 0 Zeta
28.05.2016 17:30 Bokelj 0 : 1 Iskra
28.05.2016 17:30 Sutjeska 4 : 1 Lovćen
28.05.2016 17:30 Dečić 3 : 1 Grbalj
28.05.2016 17:30 Cetinje 0 : 0 Brskovo
28.05.2016 17:30 Bratstvo 0 : 1 Ibar
28.05.2016 17:30 Berane 2 : 2 Kom
28.05.2016 17:30 Radnički 5 : 1 Jezero
28.05.2016 17:30 Igalo 1 : 4 Grafičar
28.05.2016 14:00 Čukarički 4 : 0 Radnički 1923
28.05.2016 10:00 Veternik 0 : 3 Inđija
28.05.2016 10:00 Hajduk Junior 4 : 2 Radnički (S)
28.05.2016 11:00 Javor 1 : 2 Budućnost
28.05.2016 11:00 Metalac (K) 3 : 2 Rudar
28.05.2016 11:00 FAP 0 : 4 Sloboda (Č)
28.05.2016 11:30 Zemun 2 : 1 BASK
28.05.2016 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Voždovac
28.05.2016 09:30 Radnički (NB) 0 : 6 BSK Borča
28.05.2016 10:00 Kolubara 1 : 2 Radnički (O)
28.05.2016 10:30 Siti Sport Klub 2 : 1 IM Rakovica
28.05.2016 11:00 Dolina 3 : 2 Glogonj
28.05.2016 11:00 Borac (S) 9 : 2 Unirea
28.05.2016 11:00 Partizan (G) 4 : 1 C.zvezda
28.05.2016 17:00 Budućnost (A) 6 : 1 Borac (S)
28.05.2016 10:00 Turbina 4 : 3 Srem
28.05.2016 10:00 GSP Polet 1 : 2 PKB
28.05.2016 17:00 IMT 1 : 2 Brodarac 1947
28.05.2016 11:00 Zmaj 1953 1 : 4 011
28.05.2016 11:00 Omladinac 6 : 1 Banja
28.05.2016 11:00 Dunavac Grocka 7 : 0 Torlak
28.05.2016 16:30 Sloga 7 : 1 Mladi radnik 1940
28.05.2016 19:30 Budućnost 1 : 1 Kom
28.05.2016 12:00 Grbalj 4 : 2 Bokelj
28.05.2016 19:30 Lovćen 3 : 0 Rudar
28.05.2016 19:30 OFK Petrovac 1 : 4 Dečić
28.05.2016 19:30 Mladost 14 : 0 Cetinje
28.05.2016 19:30 Zeta 4 : 1 Ibar
28.05.2016 19:30 Sutjeska 1 : 3 Bratstvo
28.05.2016 19:30 Iskra 2 : 0 Berane
28.05.2016 10:00 Rad MO 1 : 1 Internacional MO
28.05.2016 10:00 Bežanija MO 2 : 1 Zemun MO
28.05.2016 10:00 011 MO 1 : 2 OFK Beograd MO
28.05.2016 10:00 BASK MO 3 : 2 Brodarac MO
28.05.2016 10:00 IMT MO 4 : 1 Lokomotiva MO
28.05.2016 10:00 BSK Borča MO 2 : 1 Voždovac MO
28.05.2016 10:00 Radnički (NB) MO 1 : 1 Sinđelić MO
28.05.2016 15:00 Novi Pazar 3 : 2 Zemun
28.05.2016 11:30 Čukarički 3 : 0 OFK Hajduk
28.05.2016 11:00 Indeks 3 : 4 Radnički
28.05.2016 15:00 Radnički (NP) 0 : 7 Radnički (SM)
28.05.2016 12:00 Inđija 7 : 3 RFK NS 1921
28.05.2016 16:00 IM Rakovica 1 : 3 Sindjelić
28.05.2016 12:30 Radnički 0 : 1 Lokomotiva
28.05.2016 09:00 Teleoptik 3 : 1 Borča
28.05.2016 13:00 Voždovac 1 : 0 Studentski Grad
28.05.2016 09:00 011 0 : 3 BASK
28.05.2016 11:30 IMT 0 : 7 Radnički (O)
28.05.2016 14:30 Bežanija 2 : 0 Žarkovo
28.05.2016 16:00 Brodarac 1947 1 : 1 Trudbenik
28.05.2016 12:00 Savacijum 2 : 3 Loznica
28.05.2016 11:30 Senta 8 : 0 Vinogradar
28.05.2016 10:00 AFK 0 : 3 Njerš Ištvan
28.05.2016 12:00 POFK Savacium 3 : 2 Rađevac
28.05.2016 10:00 Široki Brijeg 3 : 2 Drina
28.05.2016 10:00 Travnik 0 : 4 Olimpic
28.05.2016 10:00 Sarajevo 4 : 2 Sloboda
28.05.2016 10:00 Zrinjski 2 : 1 Mladost
28.05.2016 10:00 Čelik 1 : 3 Velež
28.05.2016 10:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Željezničar
28.05.2016 10:00 Slavija 1 : 1 Vitez
28.05.2016 10:00 Borac 2 : 2 Radnik
28.05.2016 13:00 Grbalj 1 : 0 Bokelj
28.05.2016 15:00 OFK Petrovac 4 : 1 Dečić
28.05.2016 15:00 Lovćen 3 : 0 Rudar
28.05.2016 11:00 Mladost 5 : 1 Brskovo
28.05.2016 11:00 Zeta 3 : 2 Jedinstvo
28.05.2016 11:00 Budućnost 2 : 2 Igalo
28.05.2016 11:00 Sutjeska 3 : 0 Graficar
28.05.2016 12:00 Iskra 0 : 3 Jezero
28.05.2016 12:00 Radnicki 1 : 2 Mornar
28.05.2016 10:00 Radnički 1 : 6 Spartak
28.05.2016 17:00 Radnički (NP) 2 : 0 Radnički (SM)
28.05.2016 10:00 Inđija 1 : 3 RFK N.S. 1921
28.05.2016 10:00 Voždovac 0 : 1 Čukarički
28.05.2016 11:00 Brodarac 0 : 3 Crvena zvezda
28.05.2016 13:30 Teleoptik 0 : 1 OFK Beograd
28.05.2016 12:00 Rad 6 : 1 BSK
28.05.2016 09:00 Zemun 11 : 0 Bežanija
28.05.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 2 Lokomotiva
28.05.2016 13:00 Internacional 2 : 1 BSK 1925
28.05.2016 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Studentski Grad
28.05.2016 10:00 AF Djokić 1 : 2 Mladi radnik 1940
28.05.2016 10:00 13.maj 1 : 2 Institut
28.05.2016 14:30 IMT 7 : 0 Borac P.
28.05.2016 10:00 Srem J. 10 : 0 Budućnost D.
28.05.2016 Jedinstvo (V) 4 : 3 Vršac
28.05.2016 11:00 Njerš Ištvan 3 : 0 Subotica
28.05.2016 09:30 Senta 2 : 1 Spartak
28.05.2016 10:00 Sremčica 3 : 0 Zvezdara
28.05.2016 10:00 Hajduk 8 : 5 Dorćol
28.05.2016 10:00 Radnički 3 : 0 Strelac
28.05.2016 Sloga 036 : Trijumf
28.05.2016 Jerina : Požarevac
28.05.2016 11:00 Mašinac 1 : 1 Radnički 2012
28.05.2016 13:30 Kolibri 0 : 5 Napredak
28.05.2016 11:00 Jagodina 4 : 1 Levač
28.05.2016 11:30 Teleoptik 5 : 0 Brodarac
28.05.2016 14:00 Rad 4 : 0 Čukarički
28.05.2016 09:00 BSK Borča 2 : 0 OFK Beograd
28.05.2016 10:00 Sindjelić 2012 0 : 6 Studentski Grad
28.05.2016 10:00 IMT 12 : 0 Budućnost (D)
28.05.2016 12:00 Bežanija 1 : 4 BSK 1925
28.05.2016 17:00 Olimpik 6 : 0 Fer Plej 06
28.05.2016 17:00 Ada 1 : 4 Balkan
28.05.2016 10:00 Arena SU 9 : 0 Subotica '04
28.05.2016 10:00 Subotica '03 2 : 1 Senta
28.05.2016 10:00 Bačka 1901 5 : 1 Spartak '03
28.05.2016 09:00 Feniks 0 : 2 Radnički
28.05.2016 09:50 Sloga 3 : 0 Duboko
28.05.2016 10:40 Posavina 0 : 4 Obrenovac 1905

Košarka

28.05.2016 18:00 Partizan NIS 82 : 63 FMP 1:0

Rukomet

28.05.2016 18:00 Crvena zvezda 19 : 25 Vojvodina
28.05.2016 19:00 Spartak Vojput 30 : 28 Sloga
28.05.2016 Železničar 1949 : Morava
28.05.2016 Požarevac : Rudar
28.05.2016 Jugović : Radnički
28.05.2016 19:00 Crvena zvezda 37 : 33 Lavovi BP
28.05.2016 19:00 Kikinda 24 : 27 Inđija
28.05.2016 19:00 Jedinstvo 31 : 27 Banatski Karlovac
28.05.2016 19:00 Apatin 29 : 27 Metalac
28.05.2016 19:00 Jabuka 31 : 26 Hercegovina
28.05.2016 19:00 Jastrebac 41 : 36 Aleksinac
28.05.2016 19:00 Jagodina 30 : 25 BSK Heba
28.05.2016 19:00 Srem SM 30 : 30 Radnički 1958
28.05.2016 19:00 Kljajićevo 26 : 28 Sivac
28.05.2016 19:00 Radnički (JT) 31 : 22 Vojvoda Stepa
28.05.2016 19:00 Mladost TSK 27 : 27 Potisje Pleteks
28.05.2016 19:00 Crvenka 2 33 : 34 Hajduk
28.05.2016 19:00 Mladost 29 : 18 Slavija
28.05.2016 19:00 Beočin 30 : 30 Nova Pazova
28.05.2016 13:30 Dorćol 39 : 33 Prva Iskra Barič
28.05.2016 18:00 Sjenica 32 : 24 Užice
28.05.2016 Glogonj 19 : 39 Budućnost
28.05.2016 Omladinac (D) 36 : 16 Gaj
28.05.2016 Radnički 20 : 39 Crepaja
28.05.2016 Dolovo 43 : 19 Unirea
28.05.2016 Omladinac (I) 30 : 23 Jabuka 2
28.05.2016 18:00 Drina 38 : 35 Hercegovina
28.05.2016 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 25 : 31 Leotar
28.05.2016 19:00 Laki 40 : 27 Ravangrad

Vaterpolo

28.05.2016 Novi Beograd 011 8 : 7 Taš 2000 1:0
28.05.2016 Crvena zvezda 14 : 8 Vračar 1:0

Futsal

28.05.2016 14:15 Handy United 16 : 1 Kolubara
28.05.2016 16:15 Intelektualac 4 : 5 Ekonomist
28.05.2016 12:15 Samo pravo 7 : 7 Grocanski
28.05.2016 18:15 TMF 3 : 5 Euromotus

Ragbi 13

28.05.2016 Voždovac : Novi Beograd
28.05.2016 Soko : Vojna akademija

Američki fudbal

28.05.2016 17:00 Knights 38 : 0 Hawks
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".