28.05
17:30
Moravac Orion
Timočanin
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Moravac Orion | 3 : 0 | Timočanin | |||||
28.05
17:30
OFK Bor
Jedinstvo (B)
0
4
|
28.05.2016 17:30 | OFK Bor | 0 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
28.05
17:30
Sinđelić
Temnić 1924
1
0
|
28.05.2016 17:30 | Sinđelić | 1 : 0 | Temnić 1924 | |||||
28.05
17:30
Sloga (D)
Radan
1
1
|
28.05.2016 17:30 | Sloga (D) | 1 : 1 | Radan | |||||
28.05
17:30
Dunav
Ozren
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Dunav | 2 : 1 | Ozren | |||||
28.05
17:30
Trstenik PPT
Radnički (S)
0
0
|
28.05.2016 17:30 | Trstenik PPT | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
28.05
17:30
Car Konstantin
Timok
1
1
|
28.05.2016 17:30 | Car Konstantin | 1 : 1 | Timok | |||||
28.05
17:30
Tabane 1970
Radnički (P)
0
2
|
28.05.2016 17:30 | Tabane 1970 | 0 : 2 | Radnički (P) |
28.05
17:00
Banat
Radnički (NP)
1
2
|
28.05.2016 17:00 | Banat | 1 : 2 | Radnički (NP) | |||||
28.05
17:00
Radnički (Š)
Dunav
0
2
|
28.05.2016 17:00 | Radnički (Š) | 0 : 2 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Borac (S)
Odžaci
1
0
|
28.05.2016 17:00 | Borac (S) | 1 : 0 | Odžaci | |||||
28.05
17:00
Železničar
Sloga
3
1
|
28.05.2016 17:00 | Železničar | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Radnički (SM)
Cement
0
1
|
28.05.2016 17:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Cement | |||||
28.05
17:00
Vršac
Dolina
2
2
|
28.05.2016 17:00 | Vršac | 2 : 2 | Dolina | |||||
28.05
17:00
Bačka 1901
Senta
2
3
|
28.05.2016 17:00 | Bačka 1901 | 2 : 3 | Senta | |||||
28.05
17:00
Omladinac
TSC
3
3
|
28.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 3 | TSC |
28.05
17:00
Smederevo 1924
Mokra Gora
5
2
|
28.05.2016 17:00 | Smederevo 1924 | 5 : 2 | Mokra Gora | |||||
28.05
17:00
Šumadija (A)
Jedinstvo
1
0
|
28.05.2016 17:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
2
0
|
28.05.2016 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
28.05
17:00
Sloga (K)
Sloga (P)
0
2
|
28.05.2016 17:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
28.05
17:00
Šumadija 1903
Mihajlovac 1934
3
2
|
28.05.2016 17:00 | Šumadija 1903 | 3 : 2 | Mihajlovac 1934 |
28.05
17:30
Kopaonik
Kosanica
1
3
|
28.05.2016 17:30 | Kopaonik | 1 : 3 | Kosanica |
28.05
17:30
Svrljig
Šarbanovac
4
2
|
28.05.2016 17:30 | Svrljig | 4 : 2 | Šarbanovac |
28.05
17:30
Pusta Reka
Jedinstvo (P)
4
0
|
28.05.2016 17:30 | Pusta Reka | 4 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
28.05
17:30
Budućnost (O)
Sloga (L)
3
4
|
28.05.2016 17:30 | Budućnost (O) | 3 : 4 | Sloga (L) | |||||
28.05
17:30
Nebeski Andjeli
Vlasina
1
0
|
28.05.2016 17:30 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Vlasina | |||||
28.05
17:30
Lužnica
Mladost (M)
4
0
|
28.05.2016 17:30 | Lužnica | 4 : 0 | Mladost (M) |
28.05
17:00
Slavia
ŽAK
2
3
|
28.05.2016 17:00 | Slavia | 2 : 3 | ŽAK | |||||
28.05
17:00
Budućnost
Radnički (K)
1
2
|
28.05.2016 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Radnički (K) | |||||
28.05
17:00
Kozara
Vršac United
1
0
|
28.05.2016 17:00 | Kozara | 1 : 0 | Vršac United | |||||
28.05
17:00
Radnički (S)
Proleter (BK)
5
4
|
28.05.2016 17:00 | Radnički (S) | 5 : 4 | Proleter (BK) | |||||
28.05
17:00
Polet
Jedinstvo (NB)
0
0
|
28.05.2016 17:00 | Polet | 0 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
2
0
|
28.05.2016 17:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
28.05
17:00
Radnički Zrenjanin
Sloga
3
0
|
28.05.2016 17:00 | Radnički Zrenjanin | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Crvena zvezda (RS)
Mladost (L)
3
0
|
28.05.2016 17:00 | Crvena zvezda (RS) | 3 : 0 | Mladost (L) |
28.05
17:00
Bečej 1918
Bratstvo 1946
1
1
|
28.05.2016 17:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
28.05
17:00
OFK Mladost APA
Bačka (P)
1
2
|
28.05.2016 17:00 | OFK Mladost APA | 1 : 2 | Bačka (P) | |||||
28.05
17:00
Sloga (Č)
Radnički (S)
0
0
|
28.05.2016 17:00 | Sloga (Č) | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
28.05
17:00
ŽAK
Subotica
1
1
|
28.05.2016 17:00 | ŽAK | 1 : 1 | Subotica | |||||
28.05
17:00
Polet (S)
Tisa (A)
1
4
|
28.05.2016 17:00 | Polet (S) | 1 : 4 | Tisa (A) |
28.05
17:00
Balkan
Torlak
0
4
|
28.05.2016 17:00 | Balkan | 0 : 4 | Torlak | |||||
28.05
17:00
Grafičar
BSK Batajnica
0
0
|
28.05.2016 17:00 | Grafičar | 0 : 0 | BSK Batajnica | |||||
28.05
17:00
Prva Iskra
Sremčica
3
1
|
28.05.2016 17:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Sremčica | |||||
28.05
17:00
PKB
Zvezdara
1
1
|
28.05.2016 17:00 | PKB | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo
Lokomotiva
3
2
|
28.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.05
17:00
Borac
Hajduk
3
1
|
28.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | Hajduk | |||||
28.05
17:00
Baćevac
Vrčin
2
4
|
28.05.2016 17:00 | Baćevac | 2 : 4 | Vrčin |
28.05
17:00
Radnički 1926
Borac
2
0
|
28.05.2016 17:00 | Radnički 1926 | 2 : 0 | Borac | |||||
28.05
17:00
VGSK
GFK Jasenica 1911
2
1
|
28.05.2016 17:00 | VGSK | 2 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
28.05
17:00
Gruža
Rudar
1
1
|
28.05.2016 17:00 | Gruža | 1 : 1 | Rudar |
28.05
17:00
Sloga 1940 (BB)
Budućnost
2
3
|
28.05.2016 17:00 | Sloga 1940 (BB) | 2 : 3 | Budućnost | |||||
28.05
17:00
Zlatibor
Provo
0
0
|
28.05.2016 17:00 | Zlatibor | 0 : 0 | Provo | |||||
28.05
17:00
Ribnica
Zadrugar
3
2
|
28.05.2016 17:00 | Ribnica | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
28.05
17:00
Spartak 1924
OFK Osečina
5
1
|
28.05.2016 17:00 | Spartak 1924 | 5 : 1 | OFK Osečina |
28.05
17:00
Jošanica
Tutin
3
1
|
28.05.2016 17:00 | Jošanica | 3 : 1 | Tutin |
28.05
17:30
Blagotin
Ribnik
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Blagotin | 2 : 1 | Ribnik |
28.05
17:30
Polet
Jug Bogdan
3
2
|
28.05.2016 17:30 | Polet | 3 : 2 | Jug Bogdan | |||||
28.05
17:30
Kaćuša
Kosovac
0
2
|
28.05.2016 17:30 | Kaćuša | 0 : 2 | Kosovac | |||||
28.05
17:30
Topličanin
Dunđerski
8
0
|
28.05.2016 17:30 | Topličanin | 8 : 0 | Dunđerski |
28.05
17:30
Rasovača
Polet
2
3
|
28.05.2016 17:30 | Rasovača | 2 : 3 | Polet |
28.05
17:00
Poreč
Polom
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Poreč | 2 : 1 | Polom | |||||
28.05
17:00
Zlot
Branik
4
2
|
28.05.2016 17:00 | Zlot | 4 : 2 | Branik |
28.05
Rudar
BSK
0
2
|
28.05.2016 | Rudar | 0 : 2 | BSK | |||||
28.05
Mladost (S)
Vratarnica
4
2
|
28.05.2016 | Mladost (S) | 4 : 2 | Vratarnica | |||||
28.05
Midžor
Omladinac
4
0
|
28.05.2016 | Midžor | 4 : 0 | Omladinac |
28.05
17:30
Zvezda
Spartak
1
0
|
28.05.2016 17:30 | Zvezda | 1 : 0 | Spartak |
28.05
17:30
Samolica
OFK Alakince
0
3
|
28.05.2016 17:30 | Samolica | 0 : 3 | OFK Alakince |
28.05
17:00
GFK Dubočica
Vučje
6
1
|
28.05.2016 17:00 | GFK Dubočica | 6 : 1 | Vučje |
28.05
17:00
OFK Niš
Vrtište
3
0
|
28.05.2016 17:00 | OFK Niš | 3 : 0 | Vrtište | |||||
28.05
17:00
Palilulac
Crvena zastava
2
0
|
28.05.2016 17:00 | Palilulac | 2 : 0 | Crvena zastava |
28.05
17:30
Partizan (U)
Mladost (O)
4
3
|
28.05.2016 17:30 | Partizan (U) | 4 : 3 | Mladost (O) | |||||
28.05
17:30
Dinamo 1945
Jedinstvo Stević
5
1
|
28.05.2016 17:30 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Jedinstvo Stević |
28.05
17:00
Bilećanin
Mladost
2
2
|
28.05.2016 17:00 | Bilećanin | 2 : 2 | Mladost | |||||
28.05
17:00
Kikinda 1909
Banat
5
1
|
28.05.2016 17:00 | Kikinda 1909 | 5 : 1 | Banat |
28.05
17:00
Graničar (G)
Terekveš
3
10
|
28.05.2016 17:00 | Graničar (G) | 3 : 10 | Terekveš | |||||
28.05
17:00
Polet
Hajduk
3
0
|
28.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 0 | Hajduk | |||||
28.05
17:00
Radnički 1918
Omladinac (B)
4
0
|
28.05.2016 17:00 | Radnički 1918 | 4 : 0 | Omladinac (B) |
28.05
17:30
Obilić
Krivaja
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Obilić | 3 : 0 | Krivaja | |||||
28.05
17:30
Panonija IM Topola
Vinogradar
1
0
|
28.05.2016 17:30 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
28.05
17:30
Tornjoš
Potisje
0
4
|
28.05.2016 17:30 | Tornjoš | 0 : 4 | Potisje |
28.05
17:30
Susek
Omladinac
2
6
|
28.05.2016 17:30 | Susek | 2 : 6 | Omladinac | |||||
28.05
17:30
TSK
Mladost
5
0
|
28.05.2016 17:30 | TSK | 5 : 0 | Mladost | |||||
28.05
17:30
Sofeks
Šajkaš 1908
2
2
|
28.05.2016 17:30 | Sofeks | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
28.05
17:30
Vinogradar
Železničar
2
0
|
28.05.2016 17:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Železničar | |||||
28.05
17:30
Petrovaradin
Index
1
1
|
28.05.2016 17:30 | Petrovaradin | 1 : 1 | Index | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
OFK Futog
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | OFK Futog | |||||
28.05
17:30
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
5
4
|
28.05.2016 17:30 | Fruškogorski partizan | 5 : 4 | OFK Sirig |
28.05
17:00
Budućnost
TEK Sloga
4
0
|
28.05.2016 17:00 | Budućnost | 4 : 0 | TEK Sloga | |||||
28.05
17:00
Mladost (Č)
Veliki Borak
4
4
|
28.05.2016 17:00 | Mladost (Č) | 4 : 4 | Veliki Borak | |||||
28.05
17:00
OFK Zabrežje
Napredak
2
3
|
28.05.2016 17:00 | OFK Zabrežje | 2 : 3 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Mladost (C)
Radnički
4
0
|
28.05.2016 17:00 | Mladost (C) | 4 : 0 | Radnički | |||||
28.05
17:00
Polet
Strelac
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Polet | 2 : 1 | Strelac | |||||
28.05
17:00
Šumadija
OFK Borac
8
0
|
28.05.2016 17:00 | Šumadija | 8 : 0 | OFK Borac |
28.05
16:30
Sloboda
Šumadija
2
0
|
28.05.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Šumadija | |||||
28.05
16:30
Bačinac
Mladi borac
1
1
|
28.05.2016 16:30 | Bačinac | 1 : 1 | Mladi borac |
28.05
17:00
Polet
Sloga (B)
4
2
|
28.05.2016 17:00 | Polet | 4 : 2 | Sloga (B) | |||||
28.05
17:00
Đerdap
Sloga (Ć)
4
0
|
28.05.2016 17:00 | Đerdap | 4 : 0 | Sloga (Ć) |
28.05
17:00
Karađorđe
Vitlina-Bokanja
3
7
|
28.05.2016 17:00 | Karađorđe | 3 : 7 | Vitlina-Bokanja | |||||
28.05
17:00
Šumadinac
BSK
2
2
|
28.05.2016 17:00 | Šumadinac | 2 : 2 | BSK |
28.05
17:00
Jasen
Čajetina
1
1
|
28.05.2016 17:00 | Jasen | 1 : 1 | Čajetina |
28.05
17:30
Sinđelić
Mladost (P)
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Sinđelić | 1 : 2 | Mladost (P) |
28.05
17:00
Sloga (D)
Srbija
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Srbija | |||||
28.05
17:00
Vinogradi DB
Šumadinac
4
5
|
28.05.2016 17:00 | Vinogradi DB | 4 : 5 | Šumadinac | |||||
28.05
17:00
Ćava
Partizan
1
5
|
28.05.2016 17:00 | Ćava | 1 : 5 | Partizan |
28.05
17:30
Goč
Granit
0
0
|
28.05.2016 17:30 | Goč | 0 : 0 | Granit |
28.05
17:00
Slatina
Miokovci
1
1
|
28.05.2016 17:00 | Slatina | 1 : 1 | Miokovci |
28.05
17:30
Napredak (Sv)
Polet
3
1
|
28.05.2016 17:30 | Napredak (Sv) | 3 : 1 | Polet | |||||
28.05
17:30
Mladost (S)
Šumadija
2
3
|
28.05.2016 17:30 | Mladost (S) | 2 : 3 | Šumadija | |||||
28.05
17:30
Rudar (P)
Radnički
6
1
|
28.05.2016 17:30 | Rudar (P) | 6 : 1 | Radnički | |||||
28.05
17:30
Moravac
Javor
4
1
|
28.05.2016 17:30 | Moravac | 4 : 1 | Javor | |||||
28.05
17:30
Hajduk
Napredak Stubica
8
0
|
28.05.2016 17:30 | Hajduk | 8 : 0 | Napredak Stubica | |||||
28.05
17:30
Rudar (SR)
Istok 63
4
0
|
28.05.2016 17:30 | Rudar (SR) | 4 : 0 | Istok 63 | |||||
28.05
17:30
Omladinac
Omladinski
1
4
|
28.05.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 4 | Omladinski | |||||
28.05
17:30
Rudar Stenjevac
Supska
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Rudar Stenjevac | 2 : 1 | Supska |
28.05
17:30
Morava
Budućnost
5
2
|
28.05.2016 17:30 | Morava | 5 : 2 | Budućnost | |||||
28.05
17:30
Crni Vrh
Mladost (D)
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Crni Vrh | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
28.05
17:30
Kolare
Vinorača
0
2
|
28.05.2016 17:30 | Kolare | 0 : 2 | Vinorača | |||||
28.05
17:30
Blagotin
Resavac
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Blagotin | 1 : 2 | Resavac | |||||
28.05
17:30
Ursule
Juhor
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Ursule | 2 : 1 | Juhor | |||||
28.05
17:30
Sloga
Šumadinac
3
1
|
28.05.2016 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
28.05
17:30
Osaonica
Mladost (G)
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Osaonica | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
28.05
17:30
Kupinovac
Napredak (SL)
5
0
|
28.05.2016 17:30 | Kupinovac | 5 : 0 | Napredak (SL) |
28.05
17:30
Borac
Žabare
1
3
|
28.05.2016 17:30 | Borac | 1 : 3 | Žabare |
28.05
17:30
Polet
OFK Rutevac 1908
5
1
|
28.05.2016 17:30 | Polet | 5 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
28.05
17:30
Vukašinovac
OFK Draževac
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Vukašinovac | 1 : 2 | OFK Draževac | |||||
28.05
17:30
Tempo
Gredetin
0
3
|
28.05.2016 17:30 | Tempo | 0 : 3 | Gredetin | |||||
28.05
17:30
Crvena zvezda
Pobeda 1976
7
6
|
28.05.2016 17:30 | Crvena zvezda | 7 : 6 | Pobeda 1976 |
28.05
17:30
Velika Jasikova
Šljivar
7
1
|
28.05.2016 17:30 | Velika Jasikova | 7 : 1 | Šljivar | |||||
28.05
17:30
Kastrum
Nacional
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Kastrum | 3 : 0 | Nacional |
28.05
17:00
OFK Bobište
Gradac
3
3
|
28.05.2016 17:00 | OFK Bobište | 3 : 3 | Gradac | |||||
28.05
17:00
Sušica 2012
Jedinstvo (G)
3
1
|
28.05.2016 17:00 | Sušica 2012 | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (Š)
BSK
7
3
|
28.05.2016 17:00 | Jedinstvo (Š) | 7 : 3 | BSK |
28.05
17:00
Rastina 1918
Aleksa Šantić
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Rastina 1918 | 2 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
28.05
17:00
Crvenka
Jedinstvo 1947
8
0
|
28.05.2016 17:00 | Crvenka | 8 : 0 | Jedinstvo 1947 |
28.05
17:00
Centar
RFK Novi Sad 1921
4
8
|
28.05.2016 17:00 | Centar | 4 : 8 | RFK Novi Sad 1921 |
28.05
17:00
Mladost
Heroj Polet
0
2
|
28.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Heroj Polet |
28.05
17:00
Žitkovica
Kurjače
1
3
|
28.05.2016 17:00 | Žitkovica | 1 : 3 | Kurjače | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (Lj)
Polet (V)
3
0
|
28.05.2016 17:00 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 0 | Polet (V) |
28.05
17:00
Napredak
Zadrugar
1
0
|
28.05.2016 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Zadrugar |
28.05
17:30
Dušan Silni
Vojvoda Stepa Step.
3
1
|
28.05.2016 17:30 | Dušan Silni | 3 : 1 | Vojvoda Stepa Step. |
28.05
17:30
Milicionar
Proleter
4
2
|
28.05.2016 17:30 | Milicionar | 4 : 2 | Proleter |
28.05
17:00
Crvena Jabuka
Rudar
1
4
|
28.05.2016 17:00 | Crvena Jabuka | 1 : 4 | Rudar | |||||
28.05
17:00
Radnik
Gunjevac
2
2
|
28.05.2016 17:00 | Radnik | 2 : 2 | Gunjevac |
28.05
17:00
Azbest
OFK Bagremar
3
1
|
28.05.2016 17:00 | Azbest | 3 : 1 | OFK Bagremar |
28.05
17:30
Grdica
Zvezda
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Grdica | 1 : 2 | Zvezda | |||||
28.05
17:30
Partizan
Vrnjci
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Vrnjci |
28.05
17:30
Bjelica
Gorušica
3
3
|
28.05.2016 17:30 | Bjelica | 3 : 3 | Gorušica |
28.05
17:30
Jedinstvo (M)
Šampion
0
3
|
28.05.2016 17:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Šampion |
28.05
17:00
OFK Sikole
Graničar
2
3
|
28.05.2016 17:00 | OFK Sikole | 2 : 3 | Graničar |
28.05
16:30
Stara Čaršija
Jugovići
1
2
|
28.05.2016 16:30 | Stara Čaršija | 1 : 2 | Jugovići | |||||
28.05
16:30
Mladost
Rujišnik
3
2
|
28.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Rujišnik | |||||
28.05
16:30
Topoljak
Stevka Božurevka
2
0
|
28.05.2016 16:30 | Topoljak | 2 : 0 | Stevka Božurevka |
28.05
17:00
Nomanica
Rudar
4
1
|
28.05.2016 17:00 | Nomanica | 4 : 1 | Rudar | |||||
28.05
17:00
Pomoravlje
Gornje Krajince
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | Gornje Krajince | |||||
28.05
17:00
Radnik 2013
Badince
2
2
|
28.05.2016 17:00 | Radnik 2013 | 2 : 2 | Badince |
28.05
17:00
Grdanica 024
Mladost
0
3
|
28.05.2016 17:00 | Grdanica 024 | 0 : 3 | Mladost | |||||
28.05
17:00
Bratstvo
Jedinstvo
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Milanovo
Jašunja
3
0
|
28.05.2016 17:00 | Milanovo | 3 : 0 | Jašunja | |||||
28.05
17:00
Moravac
Gornje Sinkovce
4
1
|
28.05.2016 17:00 | Moravac | 4 : 1 | Gornje Sinkovce |
28.05
17:30
Graničar
Naša Krajina
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Graničar | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
28.05
17:30
Crvena Zvezda
Solunac
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Solunac | |||||
28.05
17:30
Sloga
Dobrica
3
2
|
28.05.2016 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Dobrica | |||||
28.05
17:30
Mladost
Gaj
2
3
|
28.05.2016 17:30 | Mladost | 2 : 3 | Gaj |
28.05
17:00
Brana Paunović
Jedinstvo
0
3
|
28.05.2016 17:00 | Brana Paunović | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Mladost (L)
Melnica
0
2
|
28.05.2016 17:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Melnica | |||||
28.05
17:00
Vukan
Mladost (R)
5
5
|
28.05.2016 17:00 | Vukan | 5 : 5 | Mladost (R) | |||||
28.05
17:00
Manastirica
Omladinac B
6
1
|
28.05.2016 17:00 | Manastirica | 6 : 1 | Omladinac B |
28.05
10:00
Polet
Mladi Radnik
3
5
|
28.05.2016 10:00 | Polet | 3 : 5 | Mladi Radnik | |||||
28.05
Jedinstvo
Kotlenik
4
1
|
28.05.2016 | Jedinstvo | 4 : 1 | Kotlenik |
28.05
17:00
Borac
Mladost (J)
1
2
|
28.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 2 | Mladost (J) | |||||
28.05
17:00
Kralj Petar I
Radoje Domanović
9
3
|
28.05.2016 17:00 | Kralj Petar I | 9 : 3 | Radoje Domanović |
28.05
17:30
Jedinstvo 2014
Mladost (B)
0
3
|
28.05.2016 17:30 | Jedinstvo 2014 | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
28.05
17:30
Polet
Sloga 1949
0
2
|
28.05.2016 17:30 | Polet | 0 : 2 | Sloga 1949 | |||||
28.05
17:30
Krnule 09
Skupljen 2013
0
5
|
28.05.2016 17:30 | Krnule 09 | 0 : 5 | Skupljen 2013 |
28.05
17:30
Sloboda
Bair
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Bair | |||||
28.05
17:30
Omladinac
Premijer
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Premijer | |||||
28.05
17:30
Napredak (BP)
Stojan Lazarac
6
4
|
28.05.2016 17:30 | Napredak (BP) | 6 : 4 | Stojan Lazarac |
28.05
17:30
Zadrugar
OFK Letnjikovac 1983
2
3
|
28.05.2016 17:30 | Zadrugar | 2 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
28.05
17:30
Napredak
OFK Šabac
1
1
|
28.05.2016 17:30 | Napredak | 1 : 1 | OFK Šabac | |||||
28.05
17:30
POFK Letnjikovac
Culjković
1
5
|
28.05.2016 17:30 | POFK Letnjikovac | 1 : 5 | Culjković | |||||
28.05
17:30
Metaloplastika
Sloga
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Metaloplastika | 1 : 2 | Sloga |
28.05
17:30
Kalenić
Sloga
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Kalenić | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:30
Dokmir
Pambukovica
1
5
|
28.05.2016 17:30 | Dokmir | 1 : 5 | Pambukovica | |||||
28.05
17:30
Šarbane
OFK Paljuvi
0
5
|
28.05.2016 17:30 | Šarbane | 0 : 5 | OFK Paljuvi |
28.05
17:30
Vrelo Sport
Omladinac
6
0
|
28.05.2016 17:30 | Vrelo Sport | 6 : 0 | Omladinac |
28.05
17:30
Stara Čaršija
Lasta
0
6
|
28.05.2016 17:30 | Stara Čaršija | 0 : 6 | Lasta | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Morava
3
0
|
28.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Morava | |||||
28.05
17:30
Mladost 1981
Popovići
1
1
|
28.05.2016 17:30 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Popovići |
28.05
17:30
Bane 1931
Studen Vitez
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Bane 1931 | 2 : 1 | Studen Vitez | |||||
28.05
17:30
Progorelica
Žiča
2
2
|
28.05.2016 17:30 | Progorelica | 2 : 2 | Žiča | |||||
28.05
17:30
BSK 2014
Mlada krila
2
5
|
28.05.2016 17:30 | BSK 2014 | 2 : 5 | Mlada krila | |||||
28.05
17:30
Musina reka
Omladinac
1
2
|
28.05.2016 17:30 | Musina reka | 1 : 2 | Omladinac |
28.05
17:00
Mladost
OFK Homolje
0
3
|
28.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 3 | OFK Homolje | |||||
28.05
17:00
Best
Jasenovac
0
5
|
28.05.2016 17:00 | Best | 0 : 5 | Jasenovac | |||||
28.05
17:00
Zvezda
Budućnost
2
5
|
28.05.2016 17:00 | Zvezda | 2 : 5 | Budućnost |
28.05
17:00
BSK 2015
Sloga
1
1
|
28.05.2016 17:00 | BSK 2015 | 1 : 1 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Radenka
Budućnost Sena
1
2
|
28.05.2016 17:00 | Radenka | 1 : 2 | Budućnost Sena |
28.05
17:00
Moravac
Slavija 1915
3
2
|
28.05.2016 17:00 | Moravac | 3 : 2 | Slavija 1915 |
28.05
17:00
Šumadija
Napredak
1
2
|
28.05.2016 17:00 | Šumadija | 1 : 2 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Karađorđe 2013
Feniks
3
2
|
28.05.2016 17:00 | Karađorđe 2013 | 3 : 2 | Feniks |
28.05
17:00
Maovi MH
Šipurske livade
2
5
|
28.05.2016 17:00 | Maovi MH | 2 : 5 | Šipurske livade | |||||
28.05
17:00
Pocerina
OFK Varna
1
4
|
28.05.2016 17:00 | Pocerina | 1 : 4 | OFK Varna |
28.05
17:30
Mladost
Mornar
0
1
|
28.05.2016 17:30 | Mladost | 0 : 1 | Mornar | |||||
28.05
17:30
Rudar
OFK Petrovac
1
1
|
28.05.2016 17:30 | Rudar | 1 : 1 | OFK Petrovac | |||||
28.05
17:30
Budućnost
Zeta
1
0
|
28.05.2016 17:30 | Budućnost | 1 : 0 | Zeta | |||||
28.05
17:30
Bokelj
Iskra
0
1
|
28.05.2016 17:30 | Bokelj | 0 : 1 | Iskra | |||||
28.05
17:30
Sutjeska
Lovćen
4
1
|
28.05.2016 17:30 | Sutjeska | 4 : 1 | Lovćen | |||||
28.05
17:30
Dečić
Grbalj
3
1
|
28.05.2016 17:30 | Dečić | 3 : 1 | Grbalj |
28.05
17:30
Cetinje
Brskovo
0
0
|
28.05.2016 17:30 | Cetinje | 0 : 0 | Brskovo | |||||
28.05
17:30
Bratstvo
Ibar
0
1
|
28.05.2016 17:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Ibar | |||||
28.05
17:30
Berane
Kom
2
2
|
28.05.2016 17:30 | Berane | 2 : 2 | Kom | |||||
28.05
17:30
Radnički
Jezero
5
1
|
28.05.2016 17:30 | Radnički | 5 : 1 | Jezero | |||||
28.05
17:30
Igalo
Grafičar
1
4
|
28.05.2016 17:30 | Igalo | 1 : 4 | Grafičar |
28.05
17:00
Kozara
Borac
3
0
|
28.05.2016 17:00 | Kozara | 3 : 0 | Borac | |||||
28.05
17:00
Zvijezda 09
Krupa
2
2
|
28.05.2016 17:00 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Krupa | |||||
28.05
17:00
Tekstilac
Mladost (VO)
2
1
|
28.05.2016 17:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Mladost (VO) |
28.05
17:00
Drina HE
Vlasenica
4
4
|
28.05.2016 17:00 | Drina HE | 4 : 4 | Vlasenica | |||||
28.05
17:00
Sutjeska
Sloboda (MG)
1
1
|
28.05.2016 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda (MG) | |||||
28.05
17:00
Leotar
Sloboda (NG)
2
0
|
28.05.2016 17:00 | Leotar | 2 : 0 | Sloboda (NG) |
28.05
17:30
Kladari
Borac (M)
5
0
|
28.05.2016 17:30 | Kladari | 5 : 0 | Borac (M) |
28.05
17:00
Sloga
Novo doba
10
0
|
28.05.2016 17:00 | Sloga | 10 : 0 | Novo doba |
28.05
17:30
Brodac
Tavna
2
1
|
28.05.2016 17:30 | Brodac | 2 : 1 | Tavna | |||||
28.05
17:30
OFK Janja 2009
Mladost
3
2
|
28.05.2016 17:30 | OFK Janja 2009 | 3 : 2 | Mladost |
28.05
14:00
Čukarički
Radnički 1923
4
0
|
28.05.2016 14:00 | Čukarički | 4 : 0 | Radnički 1923 |
28.05
10:00
Veternik
Inđija
0
3
|
28.05.2016 10:00 | Veternik | 0 : 3 | Inđija |
28.05
10:00
Hajduk Junior
Radnički (S)
4
2
|
28.05.2016 10:00 | Hajduk Junior | 4 : 2 | Radnički (S) |
28.05
11:00
Javor
Budućnost
1
2
|
28.05.2016 11:00 | Javor | 1 : 2 | Budućnost | |||||
28.05
11:00
Metalac (K)
Rudar
3
2
|
28.05.2016 11:00 | Metalac (K) | 3 : 2 | Rudar | |||||
28.05
11:00
FAP
Sloboda (Č)
0
4
|
28.05.2016 11:00 | FAP | 0 : 4 | Sloboda (Č) |
28.05
11:30
Zemun
BASK
2
1
|
28.05.2016 11:30 | Zemun | 2 : 1 | BASK | |||||
28.05
10:00
Jedinstvo
Voždovac
0
3
|
28.05.2016 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Voždovac | |||||
28.05
09:30
Radnički (NB)
BSK Borča
0
6
|
28.05.2016 09:30 | Radnički (NB) | 0 : 6 | BSK Borča | |||||
28.05
10:00
Kolubara
Radnički (O)
1
2
|
28.05.2016 10:00 | Kolubara | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
28.05
10:30
Siti Sport Klub
IM Rakovica
2
1
|
28.05.2016 10:30 | Siti Sport Klub | 2 : 1 | IM Rakovica |
28.05
11:00
Dolina
Glogonj
3
2
|
28.05.2016 11:00 | Dolina | 3 : 2 | Glogonj | |||||
28.05
11:00
Borac (S)
Unirea
9
2
|
28.05.2016 11:00 | Borac (S) | 9 : 2 | Unirea |
28.05
11:00
Partizan (G)
C.zvezda
4
1
|
28.05.2016 11:00 | Partizan (G) | 4 : 1 | C.zvezda | |||||
28.05
17:00
Budućnost (A)
Borac (S)
6
1
|
28.05.2016 17:00 | Budućnost (A) | 6 : 1 | Borac (S) |
28.05
10:00
Turbina
Srem
4
3
|
28.05.2016 10:00 | Turbina | 4 : 3 | Srem | |||||
28.05
10:00
GSP Polet
PKB
1
2
|
28.05.2016 10:00 | GSP Polet | 1 : 2 | PKB | |||||
28.05
17:00
IMT
Brodarac 1947
1
2
|
28.05.2016 17:00 | IMT | 1 : 2 | Brodarac 1947 |
28.05
11:00
Zmaj 1953
011
1
4
|
28.05.2016 11:00 | Zmaj 1953 | 1 : 4 | 011 | |||||
28.05
11:00
Omladinac
Banja
6
1
|
28.05.2016 11:00 | Omladinac | 6 : 1 | Banja | |||||
28.05
11:00
Dunavac Grocka
Torlak
7
0
|
28.05.2016 11:00 | Dunavac Grocka | 7 : 0 | Torlak |
28.05
16:30
Sloga
Mladi radnik 1940
7
1
|
28.05.2016 16:30 | Sloga | 7 : 1 | Mladi radnik 1940 |
28.05
19:30
Budućnost
Kom
1
1
|
28.05.2016 19:30 | Budućnost | 1 : 1 | Kom | |||||
28.05
12:00
Grbalj
Bokelj
4
2
|
28.05.2016 12:00 | Grbalj | 4 : 2 | Bokelj | |||||
28.05
19:30
Lovćen
Rudar
3
0
|
28.05.2016 19:30 | Lovćen | 3 : 0 | Rudar | |||||
28.05
19:30
OFK Petrovac
Dečić
1
4
|
28.05.2016 19:30 | OFK Petrovac | 1 : 4 | Dečić | |||||
28.05
19:30
Mladost
Cetinje
14
0
|
28.05.2016 19:30 | Mladost | 14 : 0 | Cetinje | |||||
28.05
19:30
Zeta
Ibar
4
1
|
28.05.2016 19:30 | Zeta | 4 : 1 | Ibar | |||||
28.05
19:30
Sutjeska
Bratstvo
1
3
|
28.05.2016 19:30 | Sutjeska | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
28.05
19:30
Iskra
Berane
2
0
|
28.05.2016 19:30 | Iskra | 2 : 0 | Berane |
28.05
10:00
Rad MO
Internacional MO
1
1
|
28.05.2016 10:00 | Rad MO | 1 : 1 | Internacional MO | |||||
28.05
10:00
Bežanija MO
Zemun MO
2
1
|
28.05.2016 10:00 | Bežanija MO | 2 : 1 | Zemun MO | |||||
28.05
10:00
011 MO
OFK Beograd MO
1
2
|
28.05.2016 10:00 | 011 MO | 1 : 2 | OFK Beograd MO | |||||
28.05
10:00
BASK MO
Brodarac MO
3
2
|
28.05.2016 10:00 | BASK MO | 3 : 2 | Brodarac MO | |||||
28.05
10:00
IMT MO
Lokomotiva MO
4
1
|
28.05.2016 10:00 | IMT MO | 4 : 1 | Lokomotiva MO | |||||
28.05
10:00
BSK Borča MO
Voždovac MO
2
1
|
28.05.2016 10:00 | BSK Borča MO | 2 : 1 | Voždovac MO | |||||
28.05
10:00
Radnički (NB) MO
Sinđelić MO
1
1
|
28.05.2016 10:00 | Radnički (NB) MO | 1 : 1 | Sinđelić MO |
28.05
10:00
Široki Brijeg
Drina
3
2
|
28.05.2016 10:00 | Široki Brijeg | 3 : 2 | Drina | |||||
28.05
10:00
Travnik
Olimpic
0
4
|
28.05.2016 10:00 | Travnik | 0 : 4 | Olimpic | |||||
28.05
10:00
Sarajevo
Sloboda
4
2
|
28.05.2016 10:00 | Sarajevo | 4 : 2 | Sloboda | |||||
28.05
10:00
Zrinjski
Mladost
2
1
|
28.05.2016 10:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Mladost | |||||
28.05
10:00
Čelik
Velež
1
3
|
28.05.2016 10:00 | Čelik | 1 : 3 | Velež | |||||
28.05
10:00
Rudar Prijedor
Željezničar
0
1
|
28.05.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Željezničar | |||||
28.05
10:00
Slavija
Vitez
1
1
|
28.05.2016 10:00 | Slavija | 1 : 1 | Vitez | |||||
28.05
10:00
Borac
Radnik
2
2
|
28.05.2016 10:00 | Borac | 2 : 2 | Radnik |
28.05
13:00
Grbalj
Bokelj
1
0
|
28.05.2016 13:00 | Grbalj | 1 : 0 | Bokelj | |||||
28.05
15:00
OFK Petrovac
Dečić
4
1
|
28.05.2016 15:00 | OFK Petrovac | 4 : 1 | Dečić | |||||
28.05
15:00
Lovćen
Rudar
3
0
|
28.05.2016 15:00 | Lovćen | 3 : 0 | Rudar | |||||
28.05
11:00
Mladost
Brskovo
5
1
|
28.05.2016 11:00 | Mladost | 5 : 1 | Brskovo | |||||
28.05
11:00
Zeta
Jedinstvo
3
2
|
28.05.2016 11:00 | Zeta | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.05
11:00
Budućnost
Igalo
2
2
|
28.05.2016 11:00 | Budućnost | 2 : 2 | Igalo | |||||
28.05
11:00
Sutjeska
Graficar
3
0
|
28.05.2016 11:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Graficar | |||||
28.05
12:00
Iskra
Jezero
0
3
|
28.05.2016 12:00 | Iskra | 0 : 3 | Jezero | |||||
28.05
12:00
Radnicki
Mornar
1
2
|
28.05.2016 12:00 | Radnicki | 1 : 2 | Mornar |
28.05
15:00
Novi Pazar
Zemun
3
2
|
28.05.2016 15:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Zemun | |||||
28.05
11:30
Čukarički
OFK Hajduk
3
0
|
28.05.2016 11:30 | Čukarički | 3 : 0 | OFK Hajduk |
28.05
11:00
Indeks
Radnički
3
4
|
28.05.2016 11:00 | Indeks | 3 : 4 | Radnički |
28.05
15:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
0
7
|
28.05.2016 15:00 | Radnički (NP) | 0 : 7 | Radnički (SM) | |||||
28.05
12:00
Inđija
RFK NS 1921
7
3
|
28.05.2016 12:00 | Inđija | 7 : 3 | RFK NS 1921 |
28.05
16:00
IM Rakovica
Sindjelić
1
3
|
28.05.2016 16:00 | IM Rakovica | 1 : 3 | Sindjelić | |||||
28.05
12:30
Radnički
Lokomotiva
0
1
|
28.05.2016 12:30 | Radnički | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
28.05
09:00
Teleoptik
Borča
3
1
|
28.05.2016 09:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Borča | |||||
28.05
13:00
Voždovac
Studentski Grad
1
0
|
28.05.2016 13:00 | Voždovac | 1 : 0 | Studentski Grad | |||||
28.05
09:00
011
BASK
0
3
|
28.05.2016 09:00 | 011 | 0 : 3 | BASK |
28.05
11:30
IMT
Radnički (O)
0
7
|
28.05.2016 11:30 | IMT | 0 : 7 | Radnički (O) | |||||
28.05
14:30
Bežanija
Žarkovo
2
0
|
28.05.2016 14:30 | Bežanija | 2 : 0 | Žarkovo | |||||
28.05
16:00
Brodarac 1947
Trudbenik
1
1
|
28.05.2016 16:00 | Brodarac 1947 | 1 : 1 | Trudbenik |
28.05
12:00
Savacijum
Loznica
2
3
|
28.05.2016 12:00 | Savacijum | 2 : 3 | Loznica |
28.05
11:30
Senta
Vinogradar
8
0
|
28.05.2016 11:30 | Senta | 8 : 0 | Vinogradar | |||||
28.05
10:00
AFK
Njerš Ištvan
0
3
|
28.05.2016 10:00 | AFK | 0 : 3 | Njerš Ištvan |
28.05
12:00
POFK Savacium
Rađevac
3
2
|
28.05.2016 12:00 | POFK Savacium | 3 : 2 | Rađevac |
28.05
10:00
Radnički
Spartak
1
6
|
28.05.2016 10:00 | Radnički | 1 : 6 | Spartak |
28.05
17:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
2
0
|
28.05.2016 17:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Radnički (SM) | |||||
28.05
10:00
Inđija
RFK N.S. 1921
1
3
|
28.05.2016 10:00 | Inđija | 1 : 3 | RFK N.S. 1921 |
28.05
10:00
Voždovac
Čukarički
0
1
|
28.05.2016 10:00 | Voždovac | 0 : 1 | Čukarički | |||||
28.05
11:00
Brodarac
Crvena zvezda
0
3
|
28.05.2016 11:00 | Brodarac | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
28.05
13:30
Teleoptik
OFK Beograd
0
1
|
28.05.2016 13:30 | Teleoptik | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
28.05
12:00
Rad
BSK
6
1
|
28.05.2016 12:00 | Rad | 6 : 1 | BSK |
28.05
09:00
Zemun
Bežanija
11
0
|
28.05.2016 09:00 | Zemun | 11 : 0 | Bežanija | |||||
28.05
10:00
Radnički (O)
Lokomotiva
1
2
|
28.05.2016 10:00 | Radnički (O) | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.05
13:00
Internacional
BSK 1925
2
1
|
28.05.2016 13:00 | Internacional | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
28.05
15:30
Radnički (NB)
Studentski Grad
0
1
|
28.05.2016 15:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Studentski Grad |
28.05
10:00
AF Djokić
Mladi radnik 1940
1
2
|
28.05.2016 10:00 | AF Djokić | 1 : 2 | Mladi radnik 1940 |
28.05
10:00
13.maj
Institut
1
2
|
28.05.2016 10:00 | 13.maj | 1 : 2 | Institut | |||||
28.05
14:30
IMT
Borac P.
7
0
|
28.05.2016 14:30 | IMT | 7 : 0 | Borac P. | |||||
28.05
10:00
Srem J.
Budućnost D.
10
0
|
28.05.2016 10:00 | Srem J. | 10 : 0 | Budućnost D. |
28.05
Jedinstvo (V)
Vršac
4
3
|
28.05.2016 | Jedinstvo (V) | 4 : 3 | Vršac |
28.05
11:00
Njerš Ištvan
Subotica
3
0
|
28.05.2016 11:00 | Njerš Ištvan | 3 : 0 | Subotica | |||||
28.05
09:30
Senta
Spartak
2
1
|
28.05.2016 09:30 | Senta | 2 : 1 | Spartak |
28.05
10:00
Sremčica
Zvezdara
3
0
|
28.05.2016 10:00 | Sremčica | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
28.05
10:00
Hajduk
Dorćol
8
5
|
28.05.2016 10:00 | Hajduk | 8 : 5 | Dorćol |
28.05
10:00
Radnički
Strelac
3
0
|
28.05.2016 10:00 | Radnički | 3 : 0 | Strelac |
28.05
Sloga 036
Trijumf
|
28.05.2016 | Sloga 036 | : | Trijumf | |||||
28.05
Jerina
Požarevac
|
28.05.2016 | Jerina | : | Požarevac |
28.05
11:00
Mašinac
Radnički 2012
1
1
|
28.05.2016 11:00 | Mašinac | 1 : 1 | Radnički 2012 | |||||
28.05
13:30
Kolibri
Napredak
0
5
|
28.05.2016 13:30 | Kolibri | 0 : 5 | Napredak | |||||
28.05
11:00
Jagodina
Levač
4
1
|
28.05.2016 11:00 | Jagodina | 4 : 1 | Levač |
28.05
11:30
Teleoptik
Brodarac
5
0
|
28.05.2016 11:30 | Teleoptik | 5 : 0 | Brodarac | |||||
28.05
14:00
Rad
Čukarički
4
0
|
28.05.2016 14:00 | Rad | 4 : 0 | Čukarički | |||||
28.05
09:00
BSK Borča
OFK Beograd
2
0
|
28.05.2016 09:00 | BSK Borča | 2 : 0 | OFK Beograd |
28.05
10:00
Sindjelić 2012
Studentski Grad
0
6
|
28.05.2016 10:00 | Sindjelić 2012 | 0 : 6 | Studentski Grad | |||||
28.05
10:00
IMT
Budućnost (D)
12
0
|
28.05.2016 10:00 | IMT | 12 : 0 | Budućnost (D) | |||||
28.05
12:00
Bežanija
BSK 1925
1
4
|
28.05.2016 12:00 | Bežanija | 1 : 4 | BSK 1925 | |||||
28.05
17:00
Olimpik
Fer Plej 06
6
0
|
28.05.2016 17:00 | Olimpik | 6 : 0 | Fer Plej 06 |
28.05
17:00
Ada
Balkan
1
4
|
28.05.2016 17:00 | Ada | 1 : 4 | Balkan |
28.05
10:00
Arena SU
Subotica '04
9
0
|
28.05.2016 10:00 | Arena SU | 9 : 0 | Subotica '04 | |||||
28.05
10:00
Subotica '03
Senta
2
1
|
28.05.2016 10:00 | Subotica '03 | 2 : 1 | Senta | |||||
28.05
10:00
Bačka 1901
Spartak '03
5
1
|
28.05.2016 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 1 | Spartak '03 |
28.05
09:00
Feniks
Radnički
0
2
|
28.05.2016 09:00 | Feniks | 0 : 2 | Radnički | |||||
28.05
09:50
Sloga
Duboko
3
0
|
28.05.2016 09:50 | Sloga | 3 : 0 | Duboko | |||||
28.05
10:40
Posavina
Obrenovac 1905
0
4
|
28.05.2016 10:40 | Posavina | 0 : 4 | Obrenovac 1905 |
28.05
18:00
Partizan NIS
FMP
82
63
|
28.05.2016 18:00 | Partizan NIS | 82 : 63 | FMP | 1:0 |
28.05
19:00
Crvena zvezda
Lavovi BP
37
33
|
28.05.2016 19:00 | Crvena zvezda | 37 : 33 | Lavovi BP | |||||
28.05
19:00
Kikinda
Inđija
24
27
|
28.05.2016 19:00 | Kikinda | 24 : 27 | Inđija | |||||
28.05
19:00
Jedinstvo
Banatski Karlovac
31
27
|
28.05.2016 19:00 | Jedinstvo | 31 : 27 | Banatski Karlovac | |||||
28.05
19:00
Apatin
Metalac
29
27
|
28.05.2016 19:00 | Apatin | 29 : 27 | Metalac | |||||
28.05
19:00
Jabuka
Hercegovina
31
26
|
28.05.2016 19:00 | Jabuka | 31 : 26 | Hercegovina |
28.05
19:00
Jastrebac
Aleksinac
41
36
|
28.05.2016 19:00 | Jastrebac | 41 : 36 | Aleksinac | |||||
28.05
19:00
Jagodina
BSK Heba
30
25
|
28.05.2016 19:00 | Jagodina | 30 : 25 | BSK Heba |
28.05
19:00
Srem SM
Radnički 1958
30
30
|
28.05.2016 19:00 | Srem SM | 30 : 30 | Radnički 1958 | |||||
28.05
19:00
Kljajićevo
Sivac
26
28
|
28.05.2016 19:00 | Kljajićevo | 26 : 28 | Sivac | |||||
28.05
19:00
Radnički (JT)
Vojvoda Stepa
31
22
|
28.05.2016 19:00 | Radnički (JT) | 31 : 22 | Vojvoda Stepa | |||||
28.05
19:00
Mladost TSK
Potisje Pleteks
27
27
|
28.05.2016 19:00 | Mladost TSK | 27 : 27 | Potisje Pleteks | |||||
28.05
19:00
Crvenka 2
Hajduk
33
34
|
28.05.2016 19:00 | Crvenka 2 | 33 : 34 | Hajduk | |||||
28.05
19:00
Mladost
Slavija
29
18
|
28.05.2016 19:00 | Mladost | 29 : 18 | Slavija | |||||
28.05
19:00
Beočin
Nova Pazova
30
30
|
28.05.2016 19:00 | Beočin | 30 : 30 | Nova Pazova |
28.05
13:30
Dorćol
Prva Iskra Barič
39
33
|
28.05.2016 13:30 | Dorćol | 39 : 33 | Prva Iskra Barič |
28.05
18:00
Sjenica
Užice
32
24
|
28.05.2016 18:00 | Sjenica | 32 : 24 | Užice |
28.05
Glogonj
Budućnost
19
39
|
28.05.2016 | Glogonj | 19 : 39 | Budućnost | |||||
28.05
Omladinac (D)
Gaj
36
16
|
28.05.2016 | Omladinac (D) | 36 : 16 | Gaj | |||||
28.05
Radnički
Crepaja
20
39
|
28.05.2016 | Radnički | 20 : 39 | Crepaja | |||||
28.05
Dolovo
Unirea
43
19
|
28.05.2016 | Dolovo | 43 : 19 | Unirea | |||||
28.05
Omladinac (I)
Jabuka 2
30
23
|
28.05.2016 | Omladinac (I) | 30 : 23 | Jabuka 2 |
28.05
18:00
Drina
Hercegovina
38
35
|
28.05.2016 18:00 | Drina | 38 : 35 | Hercegovina | |||||
28.05
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Leotar
25
31
|
28.05.2016 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 25 : 31 | Leotar |
28.05
18:00
Crvena zvezda
Vojvodina
19
25
|
28.05.2016 18:00 | Crvena zvezda | 19 : 25 | Vojvodina | |||||
28.05
19:00
Spartak Vojput
Sloga
30
28
|
28.05.2016 19:00 | Spartak Vojput | 30 : 28 | Sloga |
28.05
Železničar 1949
Morava
|
28.05.2016 | Železničar 1949 | : | Morava | |||||
28.05
Požarevac
Rudar
|
28.05.2016 | Požarevac | : | Rudar | |||||
28.05
Jugović
Radnički
|
28.05.2016 | Jugović | : | Radnički |
28.05
19:00
Laki
Ravangrad
40
27
|
28.05.2016 19:00 | Laki | 40 : 27 | Ravangrad |
28.05
Novi Beograd 011
Taš 2000
8
7
|
28.05.2016 | Novi Beograd 011 | 8 : 7 | Taš 2000 | 1:0 | ||||
28.05
Crvena zvezda
Vračar
14
8
|
28.05.2016 | Crvena zvezda | 14 : 8 | Vračar | 1:0 |
28.05
14:15
Handy United
Kolubara
16
1
|
28.05.2016 14:15 | Handy United | 16 : 1 | Kolubara | |||||
28.05
16:15
Intelektualac
Ekonomist
4
5
|
28.05.2016 16:15 | Intelektualac | 4 : 5 | Ekonomist | |||||
28.05
12:15
Samo pravo
Grocanski
7
7
|
28.05.2016 12:15 | Samo pravo | 7 : 7 | Grocanski | |||||
28.05
18:15
TMF
Euromotus
3
5
|
28.05.2016 18:15 | TMF | 3 : 5 | Euromotus |
28.05
Voždovac
Novi Beograd
|
28.05.2016 | Voždovac | : | Novi Beograd | |||||
28.05
Soko
Vojna akademija
|
28.05.2016 | Soko | : | Vojna akademija |
28.05
17:00
Knights
Hawks
38
0
|
28.05.2016 17:00 | Knights | 38 : 0 | Hawks |