XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.09.2018 16:30 Kordun - Dunav 6:0
2 09.09.2018 16:00 Jedinstvo - Kordun 0:2
3 16.09.2018 16:00 Kordun - Terekveš 4:0
4 23.09.2018 15:30 Partizan - Kordun 1:1
5 30.09.2018 15:30 Kordun - Omladinac (D) 2:1
6 07.10.2018 15:00 Omladinac (B) - Kordun 1:1
7 14.10.2018 15:00 Kordun - Zadrugar 3:1
8 21.10.2018 14:00 Hajduk - Kordun 0:0
9 28.10.2018 13:30 Kordun - Mladost 6:0
10 04.11.2018 13:30 Kordun - OFK Šikara 3:0
11 11.11.2018 13:00 Aleksa Šantić - Kordun 1:2
12 24.03.2019 15:30 Dunav - Kordun 0:4
13 31.03.2019 16:00 Kordun - Jedinstvo 3:0
14 07.04.2019 16:00 Terekveš - Kordun 0:2
15 14.04.2019 16:30 Kordun - Partizan 1:0
16 21.04.2019 16:30 Omladinac (D) - Kordun 1:1
17 28.04.2019 16:30 Kordun - Omladinac (B) 3:0
18 05.05.2019 16:30 Zadrugar - Kordun 2:2
19 12.05.2019 17:00 Kordun - Hajduk 2:1
20 19.05.2019 17:00 Mladost - Kordun 2:2
21 26.05.2019 17:30 OFK Šikara - Kordun 0:3
22 02.06.2019 17:30 Kordun - Aleksa Šantić 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kordun 22 16 6 0 54
2 Omladinac (B) 22 15 3 4 48
3 Aleksa Šantić 22 14 1 7 43
4 Hajduk 22 10 6 6 36
5 Partizan 22 9 7 6 34
6 Omladinac (D) 22 9 7 6 34
7 Dunav 22 8 4 10 28
8 Terekveš 22 7 5 10 26
9 Zadrugar 22 7 4 11 25
10 Mladost 22 6 5 11 23
11 Jedinstvo 22 3 2 17 11
12 OFK Šikara (-1) 22 2 2 18 7
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu