XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Lugomir - Napredak (D) 0:0
2 22.08.2010 17:00 Napredak (D) - Sloga 2:1
3 29.08.2010 17:00 Morava - Napredak (D) 2:2
4 05.09.2010 17:00 Napredak (D) - Napredak (Z) 8:1
5 12.09.2010 16:30 Vinogradar - Napredak (D) 0:0
6 19.09.2010 16:30 Napredak (D) - Buducnost 3:1
7 25.09.2010 16:30 Levac - Napredak (D) 2:0
8 03.10.2010 16:30 Napredak (D) - Mladost 9:0
9 10.10.2010 16:00 Kupinovac - Napredak (D) 1:2
10 17.10.2010 16:00 Napredak (D) - Dragocvet 3:1
11 24.10.2010 15:00 Istok-63 - Napredak (D) 0:3
12 31.10.2010 15:00 Napredak (D) - Jedinstvo 4:0
13 06.11.2010 13:30 Vinoraca - Napredak (D) 1:1
14 14.11.2010 13:30 Mladost - Napredak (D) 2:2
15 21.11.2010 13:30 Napredak (D) - Kušiljevo 3:1
16 20.03.2011 Napredak (D) - Lugomir 2:1
17 27.03.2011 Sloga - Napredak (D) 2:2
18 03.04.2011 Napredak (D) - Morava 3:2
19 10.04.2011 Napredak (Z) - Napredak (D) 1:1
20 17.04.2011 Napredak (D) - Vinogradar 2:0
21 20.04.2011 17:00 Buducnost - Napredak (D) 0:2
22 24.04.2011 17:00 Napredak (D) - Levac 5:0
23 01.05.2011 17:00 Mladost - Napredak (D) 1:1
24 08.05.2011 17:00 Napredak (D) - Kupinovac 6:1
25 15.05.2011 17:00 Dragocvet - Napredak (D) 2:1
26 18.05.2011 17:00 Napredak (D) - Istok-63 6:0
27 22.05.2011 17:30 Jedinstvo - Napredak (D) 2:1
28 29.05.2011 17:30 Napredak (D) - Vinoraca 1:1
29 05.06.2011 18:00 Napredak (D) - Mladost 5:0
30 12.06.2011 18:00 Kušiljevo - Napredak (D) 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Napredak (D) 30 17 9 4 60
2 Sloga 30 18 1 11 55
3 Jedinstvo 30 16 6 8 54
4 Kušiljevo 30 14 3 13 45
5 Dragocvet 30 14 1 15 43
6 Morava 30 13 3 14 42
7 Istok-63 30 13 2 15 41
8 Napredak (Z) 30 12 4 14 40
9 Mladost 30 11 7 12 40
10 Lugomir 30 11 7 12 40
11 Mladost 30 12 4 14 40
12 Buducnost 30 12 4 14 40
13 Vinoraca 30 12 3 15 39
14 Levac (-1) 30 12 3 15 38
15 Vinogradar 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Kupinovac 30 10 3 17 33