XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 302 utakmica za dan
Subota, 2 April 2011

Fudbal

02.04.2011 15:00 Inđija 1 : 2 OFK Beograd
02.04.2011 18:00 Partizan 2 : 0 Borac
02.04.2011 15:00 Sloboda PS 0 : 1 Spartak ZV
02.04.2011 15:00 Metalac 0 : 1 Vojvodina
02.04.2011 15:00 Čukarički Stankom 0 : 1 Smederevo
02.04.2011 13:00 Javor 0 : 2 Crvena zvezda
02.04.2011 15:00 Novi Sad 1 : 0 Kolubara
02.04.2011 15:00 BASK 2 : 1 Zemun
02.04.2011 15:00 Bežanija 3 : 0 Srem
02.04.2011 15:00 Radnički (S) 1 : 1 Napredak
02.04.2011 15:00 Novi Pazar 2 : 1 Dinamo
02.04.2011 15:00 Mladi radnik 3 : 1 Proleter (NS)
02.04.2011 15:00 Big bul Radnički 0 : 0 Teleoptik
02.04.2011 15:30 Šumadija (A) 1 : 1 Sloga (BB)
02.04.2011 15:30 Sloga (PM) 0 : 0 Mačva
02.04.2011 15:30 Vujić voda 1 : 0 Rudar (K)
02.04.2011 15:30 Sloga (P) 1 : 0 Budućnost
02.04.2011 15:30 Dubočica 1 : 2 Radnički (N)
02.04.2011 15:30 Timok 1 : 0 Radnik
02.04.2011 15:30 Trstenik PPT 1 : 0 Žitorađa
02.04.2011 15:30 Svrljig 0 : 2 Sloga (D)
02.04.2011 15:30 Kopaonik 0 : 0 Vlasina
02.04.2011 15:30 Sloboda (NK) 2 : 1 Donji Srem
02.04.2011 15:30 Sloga (T) 3 : 0 Radnički (NP)
02.04.2011 15:30 Mladost (A) 0 : 0 Veternik Viskol
02.04.2011 15:30 Vršac 2 : 0 Solunac
02.04.2011 15:30 Tekstilac Ites 3 : 2 Mladost (BJ)
02.04.2011 15:30 Cement 2 : 0 OFK Kikinda
02.04.2011 16:00 Žarkovo 1 : 2 Beograd
02.04.2011 16:00 Dorćol 2 : 1 Hajduk
02.04.2011 16:00 Palilulac 2 : 0 Resnik
02.04.2011 16:00 Balkan Mirijevo 0 : 2 Radnički (O)
02.04.2011 11:00 Voždovac 2 : 2 Grafičar
02.04.2011 15:30 Slavija 0 : 3 Mokra Gora
02.04.2011 15:30 Takovo 0 : 2 Trepča
02.04.2011 15:30 Metalac (K) 0 : 2 Partizan (C)
02.04.2011 15:30 Omladinac (NS) 4 : 3 Orlovac
02.04.2011 15:30 Sloga (B) 0 : 1 Vrbovac
02.04.2011 15:30 Gruža 3 : 1 Šumadinac
02.04.2011 15:30 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Zvižd
02.04.2011 15:30 Crvena zvezda (S) 2 : 0 Morava (VP)
02.04.2011 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Krušik
02.04.2011 15:30 Loznica 4 : 1 Zlatibor
02.04.2011 15:30 Jedinstvo (V) 3 : 0 Ribnica
02.04.2011 15:30 Jedinstvo (B) 0 : 2 Zaplanjac
02.04.2011 15:30 Balkanski 1 : 0 Zloćudovo
02.04.2011 15:30 Ropotovo 1 : 1 Moravac Orion
02.04.2011 15:30 Đerdap 3 : 0 Timočanin
02.04.2011 15:30 Radnički (B) 2 : 2 Dinamo
02.04.2011 15:30 Bačka 1901 0 : 0 Bačka Topola
02.04.2011 15:30 Obilić 0 : 4 Jedinstvo
02.04.2011 15:30 Omladinac 0 : 2 Crvena Zvezda
02.04.2011 15:30 Radnički (SM) 4 : 1 Polet
02.04.2011 15:30 1. Maj 1 : 0 Dunav
02.04.2011 15:30 Jugović 1 : 1 Borac
02.04.2011 15:30 Metalac AV 0 : 0 Mladost
02.04.2011 11:00 Milutinac 0 : 2 Crvena zvezda (MML)
02.04.2011 16:00 Turbina 1 : 1 Železničar
02.04.2011 16:00 IMT 1 : 0 Radnički (R)
02.04.2011 11:00 Radnički (NB) 3 : 0 Sremčica
02.04.2011 16:00 Vinča 1 : 2 Slavija
02.04.2011 16:00 Trudbenik 0 : 1 Lokomotiva
02.04.2011 15:00 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Borac (V)
02.04.2011 15:00 Goč 1 : 0 Mataruge
02.04.2011 15:00 Karađorđe 3 : 0 Morava
02.04.2011 Marsic 4 : 1 Buducnost
02.04.2011 Erdoglija 1931 0 : 0 Jedinstvo
02.04.2011 Glavaš 1 : 0 Selevac
02.04.2011 15:30 Karađorđe (T) 3 : 1 Lokomotiva
02.04.2011 Radnički 3 : 0 Gučevo
02.04.2011 14:30 OFK Jabučje 3 : 1 Spartak
02.04.2011 Crnokosa 4 : 1 Jasen
02.04.2011 Zlatibor voda 2 : 1 Budućnost
02.04.2011 15:30 Bukovik 1 : 0 Dobrič
02.04.2011 15:30 Rasovača 4 : 4 Toplica
02.04.2011 15:30 Napredak 3 : 1 Knežica
02.04.2011 15:30 OFK Vlasotince 3 : 0 Gradac
02.04.2011 15:30 Buducnost 4 : 1 Morava (L)
02.04.2011 15:30 Jedinstvo (S) 0 : 0 Jedinstvo (G)
02.04.2011 15:00 Napredak 2 : 1 Prčevac
02.04.2011 15:00 Zadrugar 2 : 1 Temac
02.04.2011 15:00 Tanasko Rajić 4 : 3 Jedinstvo (P)
02.04.2011 15:00 Jedinstvo (BP) 9 : 0 Borac
02.04.2011 16:00 Dunđerski 0 : 1 Topličanin
02.04.2011 16:00 Jug Bogdan 2 : 0 Partizanski put
02.04.2011 Vinoraca 3 : 0 Napredak (Z)
02.04.2011 16:00 Rudar (B) 5 : 0 Radnički (K)
02.04.2011 16:00 Poreč 3 : 1 Sloga (K)
02.04.2011 16:00 Rudna Glava 3 : 2 Zlot
02.04.2011 Mladost 7 : 1 Sloga
02.04.2011 Bošnjane 2 : 2 Sloga
02.04.2011 Dedina 1 : 3 Temnić
02.04.2011 Mladost 4 : 1 Čitluk
02.04.2011 FUD 0 : 0 Velika Drenova
02.04.2011 Poljoprivrednik 2 : 1 Jasika
02.04.2011 Trudbenik 5 : 2 Blagotin
02.04.2011 Jedinstvo 1936 2 : 1 Naupare
02.04.2011 16:00 Subotica 0 : 1 Potisje
02.04.2011 16:00 Jadran 1 : 2 Tavankut
02.04.2011 Naftagas 1 : 0 Mladost
02.04.2011 Borac 2 : 0 Bilećanin
02.04.2011 Begej 5 : 0 OFK Klek
02.04.2011 15:30 Mladost 1 : 0 Zadrugar
02.04.2011 15:30 Radnički 2 : 1 OFK Odžaci
02.04.2011 15:30 Crvenka 3 : 2 Polet
02.04.2011 15:00 Bečej 2 : 1 Hercegovac
02.04.2011 15:00 Vrbas 2 : 0 Šajkaš
02.04.2011 15:00 Srbobran 1 : 1 Borac
02.04.2011 15:00 Jadran 4 : 0 Ljukovo
02.04.2011 15:00 Borac Sloga "Milšped" 0 : 1 Graničar
02.04.2011 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Hajduk (Š)
02.04.2011 15:00 Hajduk (B) 1 : 2 Partizan
02.04.2011 15:00 Fruškogorac 1 : 6 Sloven
02.04.2011 15:00 Podrinje 6 : 0 Železničar
02.04.2011 15:00 LSK Laćarak 0 : 0 Zeka Buljubaša
02.04.2011 15:00 Hajduk 1 : 0 Mladost
02.04.2011 16:00 IM Rakovica 2 : 0 Lepušnica
02.04.2011 16:00 Prva Iskra 2 : 1 Dunavac
02.04.2011 16:00 Policajac 0 : 1 Baćevac
02.04.2011 16:00 Rudar 3 : 1 Obilić
02.04.2011 16:00 BSK Batajnica 0 : 0 Poštar - Zvezdara
02.04.2011 16:00 Komgrap 1 : 0 Borac
02.04.2011 16:00 PKB Kovilovo 4 : 1 Podunavac
02.04.2011 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Gruža
02.04.2011 15:30 Žitkovica 2 : 0 Makce
02.04.2011 Beli Orlovi 2 : 3 Proleter
02.04.2011 16:00 Crnča 0 : 4 Radjevac
02.04.2011 16:00 TE Gučevo 1 : 2 Stari Jadar
02.04.2011 16:00 Milicionar 6 : 2 Partizan
02.04.2011 Doljevac 5 : 2 Obilić
02.04.2011 15:00 Pobeda 2 : 3 Jedinstvo
02.04.2011 15:00 Gredetin 2 : 2 Polet (R)
02.04.2011 15:00 Tempo 1 : 3 Sloga
02.04.2011 15:00 Vukašinovac 3 : 1 Kraljevo
02.04.2011 15:00 Crvena Zvezda 6 : 2 Katun
02.04.2011 15:00 Draževac 1 : 2 Mladi Radnik
02.04.2011 15:00 Polet (V) 2 : 1 Palilula
02.04.2011 Mladost 1 : 0 BSK
02.04.2011 Navalin 3 : 0 Mladost
02.04.2011 Nomanica 1 : 2 Goblen
02.04.2011 Umac 0 : 2 Bratstvo
02.04.2011 Gornje Krajince 1 : 2 Real
02.04.2011 Moravac 1 : 0 Veliko Trnjane
02.04.2011 17:00 Sindjelic (V) 2 : 0 Mladost (D)
02.04.2011 17:00 Mladost (S) 0 : 0 Sindjelic (G)
02.04.2011 17:00 Rudar 2 : 1 Kolare
02.04.2011 16:00 Jedinstvo 2 : 7 Donji Kopaonik
02.04.2011 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Hajduk
02.04.2011 13:30 Polet 0 : 1 Sremac
02.04.2011 13:30 Dunav 1 : 2 Sloga
02.04.2011 13:30 Fruškogorac 0 : 2 Sloga Borac
02.04.2011 13:30 Podunavac 4 : 2 ČSK Čortanovci
02.04.2011 14:00 Kameni 3 : 0 Napredak
02.04.2011 14:00 Lovac 3 : 0 OFK Brestač
02.04.2011 14:00 Sloboda 0 : 0 Sremac
02.04.2011 14:00 Popinci 2 : 1 Mladost
02.04.2011 14:00 Vitez 1 : 8 Graničar
02.04.2011 14:00 Šumar 2 : 1 Sloven
02.04.2011 16:00 Napredak 2 : 1 Mladost (B)
02.04.2011 16:00 Budućnost 2 : 1 Barajevo
02.04.2011 16:00 Šumadija 2 : 2 OFK Zabrežje
02.04.2011 16:00 Mladost (Č) 1 : 0 Sloboda
02.04.2011 16:00 Krtinska 1 : 0 BSK
02.04.2011 16:30 Stara Čaršija 1 : 0 Bogutovačka Banja
02.04.2011 15:30 Burovac 2 : 0 Obilić
02.04.2011 15:30 Zadrugar 6 : 1 Laolac
02.04.2011 15:30 B.S.K. 1 : 1 Dobrnje
02.04.2011 15:30 Radnik 3 : 0 Soko
02.04.2011 15:30 7 juli 2 : 1 Budućnost
02.04.2011 15:30 Mlava 1 : 0 Busur
02.04.2011 Ribnik 4 : 3 Mladost
02.04.2011 Jugovići 0 : 2 Morava
02.04.2011 16:00 Mudrakovac 0 : 0 Sebecevac
02.04.2011 16:00 Sloga 3 : 0 Jablanica
02.04.2011 16:00 Rasina 3 : 0 Grkljane
02.04.2011 16:00 Stitari 0 : 3 Rasinac
02.04.2011 16:00 Bukovica 5 : 1 Polet
02.04.2011 15:30 Solunac 2 : 1 Graničar
02.04.2011 15:30 Napredak 2 : 4 Agrobanat
02.04.2011 16:30 Mladost 1 : 3 Mladi Borac
02.04.2011 16:30 Strmovo 0 : 0 Sokolovo
02.04.2011 16:30 Petka 1 : 2 Proleter
02.04.2011 16:30 Dimitrije Tucovic 4 : 4 Rasadnik
02.04.2011 Kalemegdan 2 : 2 ŽFK Fruškogorac
02.04.2011 11:00 Partizan 4 : 0 Radnički 1923
02.04.2011 11:00 Rad 2 : 0 Banat
02.04.2011 10:00 OFK Beograd 1 : 2 Čukarički Stankom
02.04.2011 12:00 Sloga 2 : 1 BSK Borča
02.04.2011 13:30 Mladost 1 : 2 Zadrugar
02.04.2011 13:30 Radnički 6 : 1 OFK Odžaci
02.04.2011 13:30 Crvenka 0 : 2 Polet
02.04.2011 13:00 Loznica 3 : 0 Napredak
02.04.2011 12:00 Sloga 0 : 0 BSK Borča
02.04.2011 10:00 Lokomotiva 4 : 9 Obilić
02.04.2011 Zvižd 2 : 4 Morava
02.04.2011 Smederevo 2 : 3 Mladi radnik (P)
02.04.2011 14:00 Subotica 0 : 0 Potisje
02.04.2011 14:00 Jadran 0 : 6 Tavankut
02.04.2011 13:00 Partizan 3 : 1 OFK Paraćin
02.04.2011 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Rad
02.04.2011 11:00 Kruševac 0 : 5 Radnički 1923
02.04.2011 11:00 Subotica 0 : 1 Preporod
02.04.2011 11:00 AFK 1 : 5 Senta
02.04.2011 11:00 Spartak Zlatibor voda 4 : 2 Čantavir
02.04.2011 Zvižd 0 : 6 Morava
02.04.2011 Seljak 5 : 2 Mladi radnik (R)
02.04.2011 MIP Presing 0 : 7 Mladi radnik (P)
02.04.2011 Panter 0 : 0 Rudar
02.04.2011 Homoljac 4 : 1 Sloga
02.04.2011 09:30 Subotica 0 : 2 Spartak Zlatibor voda 99
02.04.2011 09:30 AFK 3 : 1 Senta
02.04.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda 98 14 : 0 Čantavir
02.04.2011 09:30 Bačka 1901 99 0 : 4 Bačka Topola
02.04.2011 10:00 Pančevo 3 : 21 Dinamo
02.04.2011 10:00 Spartak 0 : 8 Dolina
02.04.2011 10:00 Jugoslavija 3 : 3 OFK Stenli

Košarka

02.04.2011 19:00 Crvena Zvezda 91 : 81 Metalac
02.04.2011 19:00 Radnički 82 : 72 Mega Vizura
02.04.2011 18:00 OKK Beograd 72 : 85 Partizan mt:s
02.04.2011 Duga 0 : 20 Dunav
02.04.2011 Nova Pazova 93 : 72 Odžaci
02.04.2011 Sport Key 0 : 20 Veternik
02.04.2011 Radnički 101 : 69 Topola
02.04.2011 Jedinstvo 83 : 93 Mladost Teletehnika
02.04.2011 Stara Pazova 76 : 78 Meridiana
02.04.2011 Vrbas 76 : 79 Novi Sad MT
02.04.2011 19:00 Čelarevo 48 : 84 Partizan
02.04.2011 19:30 Spartak 61 : 69 Voždovac
02.04.2011 20:30 Crvena Zvezda 79 : 82 Vojvodina NIS
02.04.2011 18:00 Loznica 66 : 55 Student Radnički

Odbojka

02.04.2011 18:00 Jagodina 3 : 0 Obilić
02.04.2011 18:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Putevi
02.04.2011 17:00 Bavanište 1 : 3 Spartak
02.04.2011 19:00 VGSK 3 : 1 Novi Sad DDOR
02.04.2011 15:00 Borac 3 : 1 Mladost
02.04.2011 18:00 Timok 3 : 0 Hajduk Veljko
02.04.2011 18:00 Knjaževac 3 : 0 Radan
02.04.2011 17:00 Pirot 3 : 1 Dubočica
02.04.2011 19:00 Metalac Takovo 3 : 0 FAP Livnica
02.04.2011 20:00 Vojvodina 3 : 1 Jedinstvo
02.04.2011 17:00 Varadin BMG-Gradnja 3 : 0 Radnički

Rukomet

02.04.2011 18:00 Crvena Zvezda 35 : 22 Dinamo
02.04.2011 18:00 Priboj 20 : 22 Jugović Unimet
02.04.2011 19:00 Vranje 24 : 21 Crvenka
02.04.2011 19:00 Naisus 23 : 29 Kolubara
02.04.2011 18:00 PKB 26 : 29 Planinka Prolom voda
02.04.2011 20:00 Rudar 27 : 24 Obilić
02.04.2011 19:00 Novi Pazar 24 : 24 Mokra Gora
02.04.2011 18:00 Proleter Naftagas 22 : 25 Mladost TSK
02.04.2011 20:00 Crvena Zvezda 29 : 30 Zlatar
02.04.2011 18:30 Bask Soko 21 : 18 Nova Pazova
02.04.2011 18:00 Radnički Morava 35 : 36 Morava Dunav Osiguranje
02.04.2011 18:00 Sindjelić 36 : 26 Mladost Palanački Kiseljak
02.04.2011 18:00 Stari grad 24 : 24 Sloga
02.04.2011 18:00 Novi Beograd 25 : 22 Majdanpek
02.04.2011 18:00 Studentski grad 27 : 23 Šamot 65
02.04.2011 18:00 Zemun 35 : 28 Smederevo 2
02.04.2011 18:00 Metalac 36 : 30 Radnički
02.04.2011 18:00 Sloga 25 : 22 Bane
02.04.2011 19:00 Jastrebac 30 : 28 Užice
02.04.2011 18:00 Dubočica 54 29 : 28 Trepča
02.04.2011 19:00 Vlasotince 15 : 32 Topličanin
02.04.2011 15:00 Bela Palanka 26 : 25 Radan
02.04.2011 BSK Heba 45 : 21 Paraćin
02.04.2011 17:00 Jugopetrol Radnički 35 : 25 Cepelin
02.04.2011 19:00 Bačka Palanka Nopal 25 : 38 Jagodina
02.04.2011 18:00 Kučevo 35 : 25 Halas Jožef
02.04.2011 20:00 Napredak 16 : 32 Radnički Lepenica
02.04.2011 15:30 Naisa 2 32 : 37 Metalac A.D.
02.04.2011 20:00 ORK Beograd 31 : 32 Proleter Superprotein
02.04.2011 18:00 Kikinda 17 : 34 Radnički Resavac
02.04.2011 19:00 Železnicar Metal Cinkara 35 : 23 Pirot
02.04.2011 18:00 Crvena Zvezda 2 31 : 35 Radnički
02.04.2011 18:00 Slodes 30 : 15 Mladi Radnik
02.04.2011 18:00 Loznica grad 20 : 27 Metalac-Valjevo
02.04.2011 18:00 Železnik 1963 23 : 22 Jagodina 2
02.04.2011 16:00 Vranje 12 : 27 Naisa 3
02.04.2011 17:00 Đerdap 19 : 35 Crveni krst
02.04.2011 18:00 Milenijum 33 : 21 Petrovac
02.04.2011 18:00 Knjaz Miloš 2 31 : 14 Rudar
02.04.2011 Vlasotince 18 : 18 Niška Banja
02.04.2011 Radan 10 : 15 Morava Han
02.04.2011 Zaječar 2 17 : 23 Knjaževac 2
02.04.2011 Dubočica 21 : 21 Rtanj

Vaterpolo

02.04.2011 Crvena Zvezda VET 10 : 10 Vojvodina
02.04.2011 Niš 2 : 13 Partizan Rajfajzen
02.04.2011 Beograd 10 : 7 ŽAK
Četvrtfinale
Kvalifikacije za 5.mesto: Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kvalifikacije za 5.mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.04.2011 19:00 ŽAK 15 : 5 TENT 1:0
18.04.2011 20:30 Niš 4 : 7 Banjica 0:1
23.04.2011 21:00 TENT 7 : 14 ŽAK 0:2
23.04.2011 20:30 Banjica 5 : 3 Niš 2:0
Fajnal for finale: finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04.2011 19:00 TENT 5 : 6 Banjica 0:1
Fajnal for finale: treće mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04.2011 17:00 Dunav 12 : 7 Singidunum 1:0
Fajnal for polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.04.2011 17:00 Singidunum 4 : 9 Banjica 0:1
09.04.2011 19:00 Dunav 4 : 9 TENT 0:1
Četvrtfinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.03.2011 19:00 Zemun 9 : 11 Singidunum 0:1
30.03.2011 19:00 Spartak 10 : 10 Banjica 1:1
30.03.2011 19:00 Goč 10 : 6 TENT 1:0
30.03.2011 19:00 Bečejac 7 : 5 Dunav 1:0
02.04.2011 19:00 Singidunum 12 : 11 Zemun 2:0
02.04.2011 19:00 Banjica 15 : 8 Spartak 2:0
02.04.2011 19:00 TENT 12 : 7 Goč 2:0
02.04.2011 19:00 Dunav 11 : 1 Bečejac 2:0
Baraž
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2011 19:00 Šabac 13 : 7 Senta
02.04.2011 19:00 Senta 7 : 10 Mladost
03.04.2011 19:00 Mladost 5 : 9 Šabac
02.04.2011 Partizan 7 : 7 Vračar
02.04.2011 ŽAK 8 : 19 Taš 2000

Futsal

02.04.2011 Telep 2 : 5 Adice
02.04.2011 Hajduk 3 : 3 Kraljevićevo
02.04.2011 Tango 4 : 0 Kepa 9
02.04.2011 Forum 3 : 0 Sombor
02.04.2011 Rekreativo : Bor
02.04.2011 Akademac 5 : 1 Temnić
02.04.2011 Dolap 1 : 4 Vintersport
02.04.2011 Ekonomist 4 : 6 As