03.04
15:30
Arsenal
Sloga (R)
4
1
|
03.04.2018 15:30 | Arsenal | 4 : 1 | Sloga (R) | |||||
03.04
16:00
OFK Petrovac 2
Sloga (SB)
4
1
|
03.04.2018 16:00 | OFK Petrovac 2 | 4 : 1 | Sloga (SB) |
03.04
18:30
Genoa
Cagliari
2
1
|
03.04.2018 18:30 | Genoa | 2 : 1 | Cagliari | |||||
03.04
18:30
Udinese
Fiorentina
0
2
|
03.04.2018 18:30 | Udinese | 0 : 2 | Fiorentina | |||||
03.04
18:30
Atalanta
Sampdoria
1
2
|
03.04.2018 18:30 | Atalanta | 1 : 2 | Sampdoria |
03.04
12:00
Borac (NS)
Veternik
1
0
|
03.04.2018 12:00 | Borac (NS) | 1 : 0 | Veternik |
03.04
16:00
Bačka (BP)
Hajduk junior
5
1
|
03.04.2018 16:00 | Bačka (BP) | 5 : 1 | Hajduk junior |
03.04
16:30
Dunav
BSK
3
2
|
03.04.2018 16:30 | Dunav | 3 : 2 | BSK |
03.04
15:00
Tutin
Rudar
3
0
|
03.04.2018 15:00 | Tutin | 3 : 0 | Rudar |
03.04
16:00
Banat
Polet
3
0
|
03.04.2018 16:00 | Banat | 3 : 0 | Polet |
03.04
12:30
Zemun MK
Brodarac MK
4
0
|
03.04.2018 12:30 | Zemun MK | 4 : 0 | Brodarac MK |
03.04
10:00
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
1
0
|
03.04.2018 10:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 |
03.04
13:00
GSP Polet MK
Sinđelić MK
0
0
|
03.04.2018 13:00 | GSP Polet MK | 0 : 0 | Sinđelić MK |
03.04
15:00
GSP Polet
Forza
14
1
|
03.04.2018 15:00 | GSP Polet | 14 : 1 | Forza |
03.04
17:00
Sveti Stefan
Torlak
5
2
|
03.04.2018 17:00 | Sveti Stefan | 5 : 2 | Torlak |
03.04
17:00
Omladinac
Mihajlovac
6
4
|
03.04.2018 17:00 | Omladinac | 6 : 4 | Mihajlovac |
03.04
17:00
Radnički (O)
Torlak
69
74
|
03.04.2018 17:00 | Radnički (O) | 69 : 74 | Torlak |
03.04
20:00
Spartak OKK
Tisa
94
65
|
03.04.2018 20:00 | Spartak OKK | 94 : 65 | Tisa |
03.04
14:20
Mladost 2
Cerak
83
70
|
03.04.2018 14:20 | Mladost 2 | 83 : 70 | Cerak |
03.04
18:00
Borac
Krka
82
86
|
03.04.2018 18:00 | Borac | 82 : 86 | Krka | |||||
03.04
20:30
Primorska
Vršac
88
64
|
03.04.2018 20:30 | Primorska | 88 : 64 | Vršac |
03.04
14:30
Drina
Metalac Takovo 2
3
0
|
03.04.2018 14:30 | Drina | 3 : 0 | Metalac Takovo 2 |
03.04
14:00
Obrenovac
Stig
3
2
|
03.04.2018 14:00 | Obrenovac | 3 : 2 | Stig |
03.04
20:30
Banat
Srem Iton
3
1
|
03.04.2018 20:30 | Banat | 3 : 1 | Srem Iton |
03.04
20:45
Šumadija
Mladi Radnik
3
2
|
03.04.2018 20:45 | Šumadija | 3 : 2 | Mladi Radnik |
03.04
20:00
Štrand Volej
NS Tim
3
1
|
03.04.2018 20:00 | Štrand Volej | 3 : 1 | NS Tim |
03.04
14:30
Železničar 1949 - 2
Planinka PV - 2
32
30
|
03.04.2018 14:30 | Železničar 1949 - 2 | 32 : 30 | Planinka PV - 2 |
03.04
19:30
Želja
Laki
21
30
|
03.04.2018 19:30 | Želja | 21 : 30 | Laki |
03.04
19:30
Topličanin
Naisa 2
29
23
|
03.04.2018 19:30 | Topličanin | 29 : 23 | Naisa 2 |
03.04
19:30
Senta
Srem
17
45
|
03.04.2018 19:30 | Senta | 17 : 45 | Srem |
03.04
17:00
Župski Rubin
Kosjerić
7
5
|
03.04.2018 17:00 | Župski Rubin | 7 : 5 | Kosjerić |