18.04
17:00
Bratstvo
Hajduk
3
1
|
18.04.2018 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Hajduk | |||||
18.04
17:00
Partizan
Mladi radnik
3
3
|
18.04.2018 17:00 | Partizan | 3 : 3 | Mladi radnik | |||||
18.04
17:00
Mladost (S)
Kušiljevo
3
2
|
18.04.2018 17:00 | Mladost (S) | 3 : 2 | Kušiljevo | |||||
18.04
17:00
OFK Tekstilac
Napredak
1
7
|
18.04.2018 17:00 | OFK Tekstilac | 1 : 7 | Napredak | |||||
18.04
17:00
Kolare
Juhor
2
1
|
18.04.2018 17:00 | Kolare | 2 : 1 | Juhor | |||||
18.04
17:00
OFK Bratstvo
Rembas
2
4
|
18.04.2018 17:00 | OFK Bratstvo | 2 : 4 | Rembas | |||||
18.04
17:00
Resavac
Dragocvet
0
3
|
18.04.2018 17:00 | Resavac | 0 : 3 | Dragocvet |
18.04
16:30
Dunav
Crvena zvezda
7
2
|
18.04.2018 16:30 | Dunav | 7 : 2 | Crvena zvezda | |||||
18.04
16:30
Vojvodina (Cr)
Vulturul
1
1
|
18.04.2018 16:30 | Vojvodina (Cr) | 1 : 1 | Vulturul | |||||
18.04
16:30
Vojvodina (S)
Strela
2
1
|
18.04.2018 16:30 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Strela | |||||
18.04
16:30
Partizan (U)
Vojvodina (CC)
7
0
|
18.04.2018 16:30 | Partizan (U) | 7 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
18.04
16:30
Borac (St)
Radnički (B)
3
1
|
18.04.2018 16:30 | Borac (St) | 3 : 1 | Radnički (B) | |||||
18.04
16:30
BAK
Dolina
1
1
|
18.04.2018 16:30 | BAK | 1 : 1 | Dolina | |||||
18.04
16:30
Sloga (BNS)
Jugoslavija
3
2
|
18.04.2018 16:30 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
18.04
16:30
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Stević
2
2
|
18.04.2018 16:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 2 | Jedinstvo Stević |
18.04
16:30
Kula
Vojvodina
2
2
|
18.04.2018 16:30 | Kula | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
18.04
16:30
Lipar
Crvenka
0
1
|
18.04.2018 16:30 | Lipar | 0 : 1 | Crvenka | |||||
18.04
16:30
Stanišić
Budućnost (M)
0
1
|
18.04.2018 16:30 | Stanišić | 0 : 1 | Budućnost (M) | |||||
18.04
16:30
Stari Grad
Hercegovac
1
2
|
18.04.2018 16:30 | Stari Grad | 1 : 2 | Hercegovac | |||||
18.04
16:30
Hajduk Junior
Krila Krajine
0
1
|
18.04.2018 16:30 | Hajduk Junior | 0 : 1 | Krila Krajine | |||||
18.04
16:30
Rusin
ŽAK
2
2
|
18.04.2018 16:30 | Rusin | 2 : 2 | ŽAK | |||||
18.04
16:30
Mladost (K)
Budućnost (P)
0
4
|
18.04.2018 16:30 | Mladost (K) | 0 : 4 | Budućnost (P) |
18.04
16:00
Krivelj
Čubra
3
0
|
18.04.2018 16:00 | Krivelj | 3 : 0 | Čubra |
18.04
16:30
Stubal
Budućnost
3
0
|
18.04.2018 16:30 | Stubal | 3 : 0 | Budućnost | |||||
18.04
16:30
Mataruge
Popovići
2
1
|
18.04.2018 16:30 | Mataruge | 2 : 1 | Popovići | |||||
18.04
16:30
Ibar
Novi Pazar 1928
0
2
|
18.04.2018 16:30 | Ibar | 0 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
18.04
16:30
OFK Ras
Radnik
1
0
|
18.04.2018 16:30 | OFK Ras | 1 : 0 | Radnik | |||||
18.04
16:30
Rudar
Polet
0
2
|
18.04.2018 16:30 | Rudar | 0 : 2 | Polet | |||||
18.04
16:30
Granit
Omladinac
2
1
|
18.04.2018 16:30 | Granit | 2 : 1 | Omladinac | |||||
18.04
16:30
Ribnica
Real
2
1
|
18.04.2018 16:30 | Ribnica | 2 : 1 | Real | |||||
18.04
16:30
Proleter
Borac
3
0
|
18.04.2018 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Borac |
18.04
16:00
Mladost
Trlić
2
1
|
18.04.2018 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Trlić | |||||
18.04
16:00
Ribnikar
Kačer
1
4
|
18.04.2018 16:00 | Ribnikar | 1 : 4 | Kačer | |||||
18.04
16:00
Radnik
Iskra
0
3
|
18.04.2018 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Iskra | |||||
18.04
16:00
ZSK
Vrelo Sport
1
1
|
18.04.2018 16:00 | ZSK | 1 : 1 | Vrelo Sport | |||||
18.04
16:00
Junior Novo Naselje
Brezovica
1
4
|
18.04.2018 16:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 4 | Brezovica | |||||
18.04
16:00
Banjani
Tešnjar
3
2
|
18.04.2018 16:00 | Banjani | 3 : 2 | Tešnjar | |||||
18.04
16:00
Tvrdojevac
Pepeljevac
0
3
|
18.04.2018 16:00 | Tvrdojevac | 0 : 3 | Pepeljevac | |||||
18.04
16:00
OFK Jabučje
Tulari
1
1
|
18.04.2018 16:00 | OFK Jabučje | 1 : 1 | Tulari |
18.04
17:00
Crvena zvezda
Moravac (ZT)
2
0
|
18.04.2018 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Moravac (ZT) |
18.04
17:00
RFK Novi Sad 1921
Petrovaradin
2
0
|
18.04.2018 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Petrovaradin | |||||
18.04
17:00
Veternik
Sofeks
5
1
|
18.04.2018 17:00 | Veternik | 5 : 1 | Sofeks | |||||
18.04
17:00
TSK
Fruškogorski partizan
3
1
|
18.04.2018 17:00 | TSK | 3 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
18.04
17:00
Šajkaš 1908
Tatra
0
0
|
18.04.2018 17:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 0 | Tatra | |||||
18.04
17:00
Vinogradar
ŽSK
0
13
|
18.04.2018 17:00 | Vinogradar | 0 : 13 | ŽSK | |||||
18.04
17:00
OFK Sirig
Bačka 1923
1
2
|
18.04.2018 17:00 | OFK Sirig | 1 : 2 | Bačka 1923 | |||||
18.04
17:00
Mladost
Proleter
2
1
|
18.04.2018 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Proleter | |||||
18.04
17:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo (G)
10
0
|
18.04.2018 17:00 | Jedinstvo (R) | 10 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
18.04
17:00
OFK Futog
Omladinac
3
6
|
18.04.2018 17:00 | OFK Futog | 3 : 6 | Omladinac |
18.04
16:30
Kosovo
OFK Rtanj
2
0
|
18.04.2018 16:30 | Kosovo | 2 : 0 | OFK Rtanj | |||||
18.04
16:30
Midžor
Trebič
5
4
|
18.04.2018 16:30 | Midžor | 5 : 4 | Trebič | |||||
18.04
16:30
Osnić
Bučje
5
0
|
18.04.2018 16:30 | Osnić | 5 : 0 | Bučje | |||||
18.04
16:30
OFK Knjaz
Sloga
3
0
|
18.04.2018 16:30 | OFK Knjaz | 3 : 0 | Sloga | |||||
18.04
16:30
Omladinac
Mladost
5
0
|
18.04.2018 16:30 | Omladinac | 5 : 0 | Mladost | |||||
18.04
16:30
Radnički (L)
Graničar
2
0
|
18.04.2018 16:30 | Radnički (L) | 2 : 0 | Graničar | |||||
18.04
16:30
Rgotina
Malinik
1
0
|
18.04.2018 16:30 | Rgotina | 1 : 0 | Malinik | |||||
18.04
16:30
OFK 019
Rudar (VČ)
4
1
|
18.04.2018 16:30 | OFK 019 | 4 : 1 | Rudar (VČ) |
18.04
17:00
Rudar (SR)
15. Avgust 1950
1
2
|
18.04.2018 17:00 | Rudar (SR) | 1 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
18.04
17:00
Budućnost
Javor
2
4
|
18.04.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 4 | Javor | |||||
18.04
17:00
Pomoravlje
Rudar (St)
4
2
|
18.04.2018 17:00 | Pomoravlje | 4 : 2 | Rudar (St) | |||||
18.04
17:00
Šumadija
Istok 63
3
2
|
18.04.2018 17:00 | Šumadija | 3 : 2 | Istok 63 | |||||
18.04
17:00
Beljanica
Moravac
2
2
|
18.04.2018 17:00 | Beljanica | 2 : 2 | Moravac | |||||
18.04
17:00
Omladinski
Mladost (GM)
2
1
|
18.04.2018 17:00 | Omladinski | 2 : 1 | Mladost (GM) | |||||
18.04
17:00
Omladinac
Mladost (J)
4
0
|
18.04.2018 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Mladost (J) |
18.04
17:00
Šumadinac
Sloga
4
5
|
18.04.2018 17:00 | Šumadinac | 4 : 5 | Sloga | |||||
18.04
17:00
Mladost (D)
Morava (R)
2
0
|
18.04.2018 17:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Morava (R) | |||||
18.04
17:00
Mladost (K)
Mladost (T)
6
1
|
18.04.2018 17:00 | Mladost (K) | 6 : 1 | Mladost (T) | |||||
18.04
17:00
Budućnost (Đ)
Šantarovac
3
1
|
18.04.2018 17:00 | Budućnost (Đ) | 3 : 1 | Šantarovac | |||||
18.04
17:00
Ursule
Jedinstvo
2
1
|
18.04.2018 17:00 | Ursule | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.04
17:00
Vinorača
Kupinovac
2
2
|
18.04.2018 17:00 | Vinorača | 2 : 2 | Kupinovac | |||||
18.04
17:00
Zenit
Mladost (G)
2
3
|
18.04.2018 17:00 | Zenit | 2 : 3 | Mladost (G) | |||||
18.04
17:00
Sinđelić 1934
Morava (KS)
1
3
|
18.04.2018 17:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 3 | Morava (KS) |
18.04
16:30
Jedinstvo (B)
Polet (R)
1
1
|
18.04.2018 16:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | Polet (R) | |||||
18.04
16:30
Škriljac
Napredak 2012
3
0
|
18.04.2018 16:30 | Škriljac | 3 : 0 | Napredak 2012 |
18.04
16:00
Vučak
Jezava
0
2
|
18.04.2018 16:00 | Vučak | 0 : 2 | Jezava |
18.04
17:00
Razvitak
OFK Juhor 2016
1
1
|
18.04.2018 17:00 | Razvitak | 1 : 1 | OFK Juhor 2016 | |||||
18.04
17:00
Heroj
Jedinstvo
2
0
|
18.04.2018 17:00 | Heroj | 2 : 0 | Jedinstvo |
18.04
16:30
Korman
Jedinstvo
3
0
|
18.04.2018 16:30 | Korman | 3 : 0 | Jedinstvo |
18.04
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Metaloplastika
3
0
|
18.04.2018 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 0 | Metaloplastika |
18.04
16:30
Sutjeska
Rudar
2
1
|
18.04.2018 16:30 | Sutjeska | 2 : 1 | Rudar |
18.04
20:45
Bournemouth
Manchester Utd
0
2
|
18.04.2018 20:45 | Bournemouth | 0 : 2 | Manchester Utd |
18.04
19:30
Espanyol
Eibar
0
1
|
18.04.2018 19:30 | Espanyol | 0 : 1 | Eibar | |||||
18.04
19:30
Valencia
Getafe
1
2
|
18.04.2018 19:30 | Valencia | 1 : 2 | Getafe | |||||
18.04
21:30
Real Madrid
Athletic Club
1
1
|
18.04.2018 21:30 | Real Madrid | 1 : 1 | Athletic Club |
18.04
18:00
Benevento
Atalanta
0
3
|
18.04.2018 18:00 | Benevento | 0 : 3 | Atalanta | |||||
18.04
20:45
Sampdoria
Bologna
1
0
|
18.04.2018 20:45 | Sampdoria | 1 : 0 | Bologna | |||||
18.04
20:45
SPAL
Chievo
0
0
|
18.04.2018 20:45 | SPAL | 0 : 0 | Chievo | |||||
18.04
20:45
Roma
Genoa
2
1
|
18.04.2018 20:45 | Roma | 2 : 1 | Genoa | |||||
18.04
20:45
Crotone
Juventus
1
1
|
18.04.2018 20:45 | Crotone | 1 : 1 | Juventus | |||||
18.04
20:45
Fiorentina
Lazio
3
4
|
18.04.2018 20:45 | Fiorentina | 3 : 4 | Lazio | |||||
18.04
20:45
Torino
Milan
1
1
|
18.04.2018 20:45 | Torino | 1 : 1 | Milan | |||||
18.04
20:45
Verona
Sassuolo
0
1
|
18.04.2018 20:45 | Verona | 0 : 1 | Sassuolo | |||||
18.04
20:45
Napoli
Udinese
4
2
|
18.04.2018 20:45 | Napoli | 4 : 2 | Udinese |
18.04
18:30
Čukarički
Partizan
4
2
|
18.04.2018 18:30 | Čukarički | 4 : 2 | Partizan | |||||
18.04
16:00
Mačva
Mladost
1
1
|
18.04.2018 16:00 | Mačva | 1 : 1 | Mladost |
18.04
10:00
Kolubara
Grafičar
0
2
|
18.04.2018 10:00 | Kolubara | 0 : 2 | Grafičar |
18.04
11:30
Radnički MK
Sinđelić MK
1
2
|
18.04.2018 11:30 | Radnički MK | 1 : 2 | Sinđelić MK |
18.04
10:00
Vrbas
OFK Bačka
0
2
|
18.04.2018 10:00 | Vrbas | 0 : 2 | OFK Bačka |
18.04
10:00
Kiker
OFK National AG
4
0
|
18.04.2018 10:00 | Kiker | 4 : 0 | OFK National AG |
18.04
17:00
Slavia
Unirea
8
2
|
18.04.2018 17:00 | Slavia | 8 : 2 | Unirea |
18.04
09:00
Radnički NB
Zemun B MK
6
0
|
18.04.2018 09:00 | Radnički NB | 6 : 0 | Zemun B MK |
18.04
17:00
GSP Polet
Bubamara 2010
3
3
|
18.04.2018 17:00 | GSP Polet | 3 : 3 | Bubamara 2010 |
18.04
19:00
Crvena zvezda
Mladost
115
64
|
18.04.2018 19:00 | Crvena zvezda | 115 : 64 | Mladost | |||||
18.04
19:00
Mega Basket
Tamiš
86
77
|
18.04.2018 19:00 | Mega Basket | 86 : 77 | Tamiš | |||||
18.04
19:00
Borac
Zlatibor
109
80
|
18.04.2018 19:00 | Borac | 109 : 80 | Zlatibor |
18.04
21:00
Sloven
Topola
70
79
|
18.04.2018 21:00 | Sloven | 70 : 79 | Topola |
18.04
13:30
Vizura
Borča 2
78
69
|
18.04.2018 13:30 | Vizura | 78 : 69 | Borča 2 |
18.04
15:00
Loznica
Paraćin
59
52
|
18.04.2018 15:00 | Loznica | 59 : 52 | Paraćin |
18.04
19:30
Lavovi BP
Dolovo
39
30
|
18.04.2018 19:30 | Lavovi BP | 39 : 30 | Dolovo |
18.04
20:00
Morava 84
Vranje 1957 - 2
30
26
|
18.04.2018 20:00 | Morava 84 | 30 : 26 | Vranje 1957 - 2 |
18.04
18:45
Sombor
Sivac 69/2
32
23
|
18.04.2018 18:45 | Sombor | 32 : 23 | Sivac 69/2 |
18.04
20:15
Sloven
Mladost
28
23
|
18.04.2018 20:15 | Sloven | 28 : 23 | Mladost |
18.04
18:30
Naisa
Bekament
22
26
|
18.04.2018 18:30 | Naisa | 22 : 26 | Bekament | 0:1 | ||||
18.04
20:00
Medicinar
Jagodina
27
33
|
18.04.2018 20:00 | Medicinar | 27 : 33 | Jagodina | 0:1 |