XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
209 utakmica za dan Sreda, 4 April 2018


Fudbal

04.04
15:30
Budućnost KruÅ”ik 2014
Loznica
1
1
04.04.2018 15:30
Budućnost KruÅ”ik 2014
1 : 1
Loznica
04.04
15:30
Proleter Mihajlovac
Sloga (P)
0
1
04.04.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
0 : 1
Sloga (P)
04.04
15:30
Mokra Gora
Å umadija 1903
3
0
04.04.2018 15:30
Mokra Gora
3 : 0
Å umadija 1903
04.04
15:30
Mladi radnik 1926
Jedinstvo Putevi
2
0
04.04.2018 15:30
Mladi radnik 1926
2 : 0
Jedinstvo Putevi
04.04
15:30
Provo
Zlatibor
1
0
04.04.2018 15:30
Provo
1 : 0
Zlatibor
04.04
15:30
FAP
Tutin
4
2
04.04.2018 15:30
FAP
4 : 2
Tutin
04.04
15:30
Jedinstvo (Ub)
Železničar
2
1
04.04.2018 15:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Železničar
04.04
15:30
Smederevo 1924
Polet
1
1
04.04.2018 15:30
Smederevo 1924
1 : 1
Polet
04.04
15:30
Karađorđe
Å umadija (A)
0
1
04.04.2018 15:30
Karađorđe
0 : 1
Å umadija (A)
04.04
16:00
Rtanj
Trajal
0
0
04.04.2018 16:00
Rtanj
0 : 0
Trajal
04.04
16:00
Timok
Tabane 1970
0
2
04.04.2018 16:00
Timok
0 : 2
Tabane 1970
04.04
16:00
Dunav
Radan
1
0
04.04.2018 16:00
Dunav
1 : 0
Radan
04.04
15:30
Slavija
Ovčar
3
0
04.04.2018 15:30
Slavija
3 : 0
Ovčar
04.04
15:30
LFK Mladost
Trepča
4
0
04.04.2018 15:30
LFK Mladost
4 : 0
Trepča
04.04
15:30
Dragačevo
Sloga (K)
0
2
04.04.2018 15:30
Dragačevo
0 : 2
Sloga (K)
04.04
15:30
Orlovac
Takovo
1
4
04.04.2018 15:30
Orlovac
1 : 4
Takovo
04.04
15:30
JoŔanica
Radnički (K)
4
0
04.04.2018 15:30
JoŔanica
4 : 0
Radnički (K)
04.04
15:30
Sloboda (Č)
SuŔica
0
0
04.04.2018 15:30
Sloboda (Č)
0 : 0
SuŔica
04.04
15:30
Karađorđe (R)
Bane
1
0
04.04.2018 15:30
Karađorđe (R)
1 : 0
Bane
04.04
15:30
Napredak
RSK
2
1
04.04.2018 15:30
Napredak
2 : 1
RSK
04.04
15:30
Morava (VP)
Borac (Ž)
2
1
04.04.2018 15:30
Morava (VP)
2 : 1
Borac (Ž)
04.04
15:30
Proleter 1976
Petar Dobrnjac
2
0
04.04.2018 15:30
Proleter 1976
2 : 0
Petar Dobrnjac
04.04
15:30
Rudar 2001
Gruža
1
3
04.04.2018 15:30
Rudar 2001
1 : 3
Gruža
04.04
15:30
VGSK
Udarnik
2
1
04.04.2018 15:30
VGSK
2 : 1
Udarnik
04.04
15:30
Å umadija
Homoljac
3
1
04.04.2018 15:30
Å umadija
3 : 1
Homoljac
04.04
15:30
Sloga 33
Zvižd
1
0
04.04.2018 15:30
Sloga 33
1 : 0
Zvižd
04.04
15:30
Mladi borac
Mladi radnik (R)
2
1
04.04.2018 15:30
Mladi borac
2 : 1
Mladi radnik (R)
04.04
15:30
Zadrugar
Radnički Stobex
4
1
04.04.2018 15:30
Zadrugar
4 : 1
Radnički Stobex
04.04
15:30
Spartak
Radnički Gorenje
2
1
04.04.2018 15:30
Spartak
2 : 1
Radnički Gorenje
04.04
15:30
Ribnica
OFK Divci
0
0
04.04.2018 15:30
Ribnica
0 : 0
OFK Divci
04.04
15:30
Sevojno
Radjevac
3
1
04.04.2018 15:30
Sevojno
3 : 1
Radjevac
04.04
15:30
Sovljak
Polimlje
0
3
04.04.2018 15:30
Sovljak
0 : 3
Polimlje
04.04
15:30
Borac
Budućnost
3
1
04.04.2018 15:30
Borac
3 : 1
Budućnost
04.04
15:30
Sloga (BB)
Sloga (S)
2
0
04.04.2018 15:30
Sloga (BB)
2 : 0
Sloga (S)
04.04
15:30
OFK Osečina
Drina
0
4
04.04.2018 15:30
OFK Osečina
0 : 4
Drina
04.04
16:00
Polet 1980
Morava (VH)
0
0
04.04.2018 16:00
Polet 1980
0 : 0
Morava (VH)
04.04
16:00
Majdanpek
Svrljig
0
2
04.04.2018 16:00
Majdanpek
0 : 2
Svrljig
04.04
16:00
BSK
Timočanin
2
1
04.04.2018 16:00
BSK
2 : 1
Timočanin
04.04
16:00
Rakovica
Srem
3
1
04.04.2018 16:00
Rakovica
3 : 1
Srem
04.04
16:00
Torlak
Hajduk
5
2
04.04.2018 16:00
Torlak
5 : 2
Hajduk
04.04
16:00
TEK Sloga
Milutinac
2
2
04.04.2018 16:00
TEK Sloga
2 : 2
Milutinac
04.04
16:00
Balkan
Crvena Zvezda
0
0
04.04.2018 16:00
Balkan
0 : 0
Crvena Zvezda
04.04
16:00
Budućnost
Napredak
1
0
04.04.2018 16:00
Budućnost
1 : 0
Napredak
04.04
16:00
Sremčica
Brodarac
0
5
04.04.2018 16:00
Sremčica
0 : 5
Brodarac
04.04
16:00
Turbina
Zvezdara
1
1
04.04.2018 16:00
Turbina
1 : 1
Zvezdara
04.04
16:00
Borac
LeŔtane
3
2
04.04.2018 16:00
Borac
3 : 2
LeŔtane
04.04
16:30
Jadran
NjegoÅ”
3
3
04.04.2018 16:30
Jadran
3 : 3
NjegoÅ”
04.04
16:30
Vinogradar
BajŔa
1
3
04.04.2018 16:30
Vinogradar
1 : 3
BajŔa
04.04
16:30
Panonija IM Topola
Iskra
0
6
04.04.2018 16:30
Panonija IM Topola
0 : 6
Iskra
04.04
16:30
Senta
HorgoÅ” 1911
1
1
04.04.2018 16:30
Senta
1 : 1
HorgoÅ” 1911
04.04
16:30
Obilić
Napredak
2
2
04.04.2018 16:30
Obilić
2 : 2
Napredak
04.04
16:30
Proleter (RS)
Sutjeska
3
0
04.04.2018 16:30
Proleter (RS)
3 : 0
Sutjeska
04.04
16:30
Proleter (NJ)
OFK Vrbas
1
0
04.04.2018 16:30
Proleter (NJ)
1 : 0
OFK Vrbas
04.04
15:30
Nemetali
Deli Jovan
1
3
04.04.2018 15:30
Nemetali
1 : 3
Deli Jovan
04.04
15:30
Krivelj
Blizna
1
2
04.04.2018 15:30
Krivelj
1 : 2
Blizna
04.04
15:30
Branik
BSK
6
1
04.04.2018 15:30
Branik
6 : 1
BSK
04.04
17:00
Sinđelić
Borac (P)
0
2
04.04.2018 17:00
Sinđelić
0 : 2
Borac (P)
04.04
15:30
Bare
Å umadinac
3
0
04.04.2018 15:30
Bare
3 : 0
Å umadinac
04.04
15:30
BSK
Prvi srpski ustanak
1
0
04.04.2018 15:30
BSK
1 : 0
Prvi srpski ustanak
04.04
15:30
Omladinac (DR)
Banja
2
4
04.04.2018 15:30
Omladinac (DR)
2 : 4
Banja
04.04
15:30
Å atornja
Junkovac
0
3
04.04.2018 15:30
Å atornja
0 : 3
Junkovac
04.04
15:30
Partizan
ŽSK
2
1
04.04.2018 15:30
Partizan
2 : 1
ŽSK
04.04
15:30
Aranđelovac
Mladost MG
6
0
04.04.2018 15:30
Aranđelovac
6 : 0
Mladost MG
04.04
15:30
Lokomotiva
Vinča
2
4
04.04.2018 15:30
Lokomotiva
2 : 4
Vinča
04.04
15:30
Borac
Trnava
1
3
04.04.2018 15:30
Borac
1 : 3
Trnava
04.04
16:00
Kupci
Naupare
2
1
04.04.2018 16:00
Kupci
2 : 1
Naupare
04.04
16:00
Å anac
Vinogradar
1
3
04.04.2018 16:00
Å anac
1 : 3
Vinogradar
04.04
16:00
Sloga (D)
FUD
2
2
04.04.2018 16:00
Sloga (D)
2 : 2
FUD
04.04
16:00
Čitluk
Donji Kopaonik
3
1
04.04.2018 16:00
Čitluk
3 : 1
Donji Kopaonik
04.04
16:00
Knez Lazar 2015
Juhor
0
3
04.04.2018 16:00
Knez Lazar 2015
0 : 3
Juhor
04.04
16:00
Ribnik
Jastrebac
2
4
04.04.2018 16:00
Ribnik
2 : 4
Jastrebac
04.04
16:00
Sloga (M)
Mačkovac
1
1
04.04.2018 16:00
Sloga (M)
1 : 1
Mačkovac
04.04
16:00
13. April
Parunovac
5
1
04.04.2018 16:00
13. April
5 : 1
Parunovac
04.04
16:00
Partizan
Erdoglija 1931
2
1
04.04.2018 16:00
Partizan
2 : 1
Erdoglija 1931
04.04
16:00
Srbija
Sloga (D)
0
0
04.04.2018 16:00
Srbija
0 : 0
Sloga (D)
04.04
16:00
Borac (D)
Jadran
0
0
04.04.2018 16:00
Borac (D)
0 : 0
Jadran
04.04
16:00
Vodojaža
Jedinstvo
0
2
04.04.2018 16:00
Vodojaža
0 : 2
Jedinstvo
04.04
16:00
Å umadinac (KG)
Sloboda
2
5
04.04.2018 16:00
Å umadinac (KG)
2 : 5
Sloboda
04.04
16:00
Kutlovo
Ćava
4
2
04.04.2018 16:00
Kutlovo
4 : 2
Ćava
04.04
16:00
Kolonija
Å umadija 1934
2
1
04.04.2018 16:00
Kolonija
2 : 1
Å umadija 1934
04.04
16:00
Korićani
Mladost
1
1
04.04.2018 16:00
Korićani
1 : 1
Mladost
04.04
16:00
Budućnost
Zastava
5
0
04.04.2018 16:00
Budućnost
5 : 0
Zastava
04.04
16:00
Vulkan 1963
Morava
3
1
04.04.2018 16:00
Vulkan 1963
3 : 1
Morava
04.04
16:00
Sloboda
Čegar 2013
4
0
04.04.2018 16:00
Sloboda
4 : 0
Čegar 2013
04.04
16:00
Proleter (DV)
Crvena zastava
0
1
04.04.2018 16:00
Proleter (DV)
0 : 1
Crvena zastava
04.04
16:00
Budućnost
Rudar
0
1
04.04.2018 16:00
Budućnost
0 : 1
Rudar
04.04
16:00
Jedinstvo (GM)
Stevan NeŔticki
0
0
04.04.2018 16:00
Jedinstvo (GM)
0 : 0
Stevan NeŔticki
04.04
16:00
Palilulac
AZ Borac 2014
3
2
04.04.2018 16:00
Palilulac
3 : 2
AZ Borac 2014
04.04
16:00
VrtiŔte
Mladost (L)
2
1
04.04.2018 16:00
VrtiŔte
2 : 1
Mladost (L)
04.04
16:30
Jedinstvo (G)
RFK Novi Sad 1921
0
2
04.04.2018 16:30
Jedinstvo (G)
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
04.04
16:30
Proleter
Omladinac
1
0
04.04.2018 16:30
Proleter
1 : 0
Omladinac
04.04
16:30
Bačka 1923
OFK Futog
3
1
04.04.2018 16:30
Bačka 1923
3 : 1
OFK Futog
04.04
16:30
ŽSK
Jedinstvo (R)
2
0
04.04.2018 16:30
ŽSK
2 : 0
Jedinstvo (R)
04.04
16:30
Tatra
Mladost
2
1
04.04.2018 16:30
Tatra
2 : 1
Mladost
04.04
16:30
FruŔkogorski partizan
OFK Sirig
5
1
04.04.2018 16:30
FruŔkogorski partizan
5 : 1
OFK Sirig
04.04
16:30
Sofeks
Vinogradar
12
1
04.04.2018 16:30
Sofeks
12 : 1
Vinogradar
04.04
16:30
Petrovaradin
Å ajkaÅ” 1908
2
2
04.04.2018 16:30
Petrovaradin
2 : 2
Å ajkaÅ” 1908
04.04
16:30
Veternik
TSK
0
2
04.04.2018 16:30
Veternik
0 : 2
TSK
04.04
16:30
Mladost
OFK 019
0
1
04.04.2018 16:30
Mladost
0 : 1
OFK 019
04.04
16:00
Cer
Budućnost (ZM)
2
1
04.04.2018 16:00
Cer
2 : 1
Budućnost (ZM)
04.04
16:00
Beli Orlovi
Jugovići
7
1
04.04.2018 16:00
Beli Orlovi
7 : 1
Jugovići
04.04
16:00
Stari Trstenik
Borac
2
1
04.04.2018 16:00
Stari Trstenik
2 : 1
Borac
04.04
16:00
Omladinac
Rubin (Z)
3
0
04.04.2018 16:00
Omladinac
3 : 0
Rubin (Z)
04.04
16:00
Velika Drenova
Gradina
0
3
04.04.2018 16:00
Velika Drenova
0 : 3
Gradina
04.04
16:00
Polet 57
UŔće
0
1
04.04.2018 16:00
Polet 57
0 : 1
UŔće
04.04
16:00
Trudbenik
14. Oktobar
0
2
04.04.2018 16:00
Trudbenik
0 : 2
14. Oktobar
04.04
16:00
Mladi Gorani
Mladost (DK)
1
1
04.04.2018 16:00
Mladi Gorani
1 : 1
Mladost (DK)
04.04
16:00
Polet (R)
Jastrebac
3
2
04.04.2018 16:00
Polet (R)
3 : 2
Jastrebac
04.04
16:00
OFK Napredak 1929
Ratar
6
0
04.04.2018 16:00
OFK Napredak 1929
6 : 0
Ratar
04.04
16:00
Napredak 2012
OFK Draževac
4
0
04.04.2018 16:00
Napredak 2012
4 : 0
OFK Draževac
04.04
16:00
Dunavac
Velika Vrbica
1
2
04.04.2018 16:00
Dunavac
1 : 2
Velika Vrbica
04.04
16:30
Zvezda
Posavina
8
2
04.04.2018 16:30
Zvezda
8 : 2
Posavina
04.04
16:30
Belo Polje
Ljubinić
7
0
04.04.2018 16:30
Belo Polje
7 : 0
Ljubinić
04.04
16:30
Sloga
Rojkovac
0
7
04.04.2018 16:30
Sloga
0 : 7
Rojkovac
04.04
16:30
Duboko
Partizan
5
2
04.04.2018 16:30
Duboko
5 : 2
Partizan
04.04
16:30
Jedinstvo
Borac
1
4
04.04.2018 16:30
Jedinstvo
1 : 4
Borac
04.04
16:30
Krtinska
Rvati
3
0
04.04.2018 16:30
Krtinska
3 : 0
Rvati
04.04
16:30
Zadrugar
Polet
0
4
04.04.2018 16:30
Zadrugar
0 : 4
Polet
04.04
16:00
Zvijezda 09
Tekstilac
5
0
04.04.2018 16:00
Zvijezda 09
5 : 0
Tekstilac
04.04
16:00
Napredak
Željezničar
1
1
04.04.2018 16:00
Napredak
1 : 1
Željezničar
04.04
16:00
Podrinje
Kozara
0
0
04.04.2018 16:00
Podrinje
0 : 0
Kozara
04.04
16:00
Sutjeska
Slavija
2
1
04.04.2018 16:00
Sutjeska
2 : 1
Slavija
04.04
16:00
Drina
Sloga
4
1
04.04.2018 16:00
Drina
4 : 1
Sloga
04.04
16:00
Sloboda
Rudar Prijedor
0
1
04.04.2018 16:00
Sloboda
0 : 1
Rudar Prijedor
04.04
15:30
Kom
OFK Petrovac
2
0
04.04.2018 15:30
Kom
2 : 0
OFK Petrovac
04.04
16:30
Sutjeska
Budućnost
3
2
04.04.2018 16:30
Sutjeska
3 : 2
Budućnost
04.04
15:30
Iskra
Dečić
2
0
04.04.2018 15:30
Iskra
2 : 0
Dečić
04.04
15:30
Zeta
Rudar
1
3
04.04.2018 15:30
Zeta
1 : 3
Rudar
04.04
15:30
Mladost
Grbalj
0
0
04.04.2018 15:30
Mladost
0 : 0
Grbalj
04.04
13:00
Čelik
Cetinje
1
0
04.04.2018 13:00
Čelik
1 : 0
Cetinje
04.04
15:30
Berane
Ibar
1
1
04.04.2018 15:30
Berane
1 : 1
Ibar
04.04
15:30
Bokelj
Otrant
1
0
04.04.2018 15:30
Bokelj
1 : 0
Otrant
04.04
15:30
Lovćen
Jezero
2
2
04.04.2018 15:30
Lovćen
2 : 2
Jezero
04.04
15:30
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
Jedinstvo
0
1
04.04.2018 15:30
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
0 : 1
Jedinstvo
04.04
15:30
Mornar
Igalo
0
0
04.04.2018 15:30
Mornar
0 : 0
Igalo
04.04
18:30
Torino
Crotone
4
1
04.04.2018 18:30
Torino
4 : 1
Crotone
04.04
17:00
Benevento
Verona
3
0
04.04.2018 17:00
Benevento
3 : 0
Verona
04.04
18:30
Milan
Internazionale
0
0
04.04.2018 18:30
Milan
0 : 0
Internazionale
04.04
18:30
Chievo
Sassuolo
1
1
04.04.2018 18:30
Chievo
1 : 1
Sassuolo
04.04
18:45
Rennes
Monaco
1
1
04.04.2018 18:45
Rennes
1 : 1
Monaco
04.04
10:00
Grafičar
BSK Borča
5
0
04.04.2018 10:00
Grafičar
5 : 0
BSK Borča
04.04
12:00
BAK
Dinamo 1945
1
4
04.04.2018 12:00
BAK
1 : 4
Dinamo 1945
04.04
09:00
Rad MK
Radnički MK
2
0
04.04.2018 09:00
Rad MK
2 : 0
Radnički MK
04.04
13:30
Voždovac 2 MO
Zuce MK
5
1
04.04.2018 13:30
Voždovac 2 MO
5 : 1
Zuce MK
04.04
16:00
Internacional
Kolubara
7
0
04.04.2018 16:00
Internacional
7 : 0
Kolubara
04.04
12:00
Radnički (S)
Spartak
1
1
04.04.2018 12:00
Radnički (S)
1 : 1
Spartak
04.04
16:45
Brodarac MK
Lokomotiva MK
4
0
04.04.2018 16:45
Brodarac MK
4 : 0
Lokomotiva MK
04.04
10:30
Voždovac B MK
DIF MK
4
2
04.04.2018 10:30
Voždovac B MK
4 : 2
DIF MK
04.04
11:00
Rad V MK
Sremčica MK
2
2
04.04.2018 11:00
Rad V MK
2 : 2
Sremčica MK
04.04
13:00
Rad
Voždovac
0
1
04.04.2018 13:00
Rad
0 : 1
Voždovac
04.04
12:00
Brodarac
Kolubara
3
1
04.04.2018 12:00
Brodarac
3 : 1
Kolubara
04.04
11:00
Preporod
Čantavir
0
5
04.04.2018 11:00
Preporod
0 : 5
Čantavir
04.04
10:00
Tavankut
NjerŔ IŔtvan
2
6
04.04.2018 10:00
Tavankut
2 : 6
NjerŔ IŔtvan
04.04
16:45
Spartak
Arena Su
2
0
04.04.2018 16:45
Spartak
2 : 0
Arena Su
04.04
10:00
Bačka 1901
Radnički 1905
0
3
04.04.2018 10:00
Bačka 1901
0 : 3
Radnički 1905
04.04
10:00
Radnički (S)
Spartak
0
5
04.04.2018 10:00
Radnički (S)
0 : 5
Spartak
04.04
14:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
3
3
04.04.2018 14:00
Dinamo 1945
3 : 3
OFK VrŔac
04.04
17:00
Pobeda
Vojvodina (C)
1
4
04.04.2018 17:00
Pobeda
1 : 4
Vojvodina (C)
04.04
11:00
OFK Beograd MK
Partizan MK
1
2
04.04.2018 11:00
OFK Beograd MK
1 : 2
Partizan MK
04.04
12:00
Radnički (NB) MK
Brodarac MK
1
1
04.04.2018 12:00
Radnički (NB) MK
1 : 1
Brodarac MK
04.04
Vučje
MaŔinac
2
2
04.04.2018
Vučje
2 : 2
MaŔinac
04.04
10:00
Radnički (NB)
BSK Borča
1
1
04.04.2018 10:00
Radnički (NB)
1 : 1
BSK Borča
04.04
15:00
Rad
Sindjelić
1
0
04.04.2018 15:00
Rad
1 : 0
Sindjelić
04.04
15:00
Brodarac 1947
Kolubara
1
0
04.04.2018 15:00
Brodarac 1947
1 : 0
Kolubara
04.04
09:30
Vinogradar
TSC
0
3
04.04.2018 09:30
Vinogradar
0 : 3
TSC
04.04
10:00
BajŔa
Obilić
4
1
04.04.2018 10:00
BajŔa
4 : 1
Obilić
04.04
10:00
Subotica
Bačka 1901
6
1
04.04.2018 10:00
Subotica
6 : 1
Bačka 1901
04.04
15:30
Spartak '05
Arena SU
4
0
04.04.2018 15:30
Spartak '05
4 : 0
Arena SU
04.04
17:00
Banja
Atakante
6
3
04.04.2018 17:00
Banja
6 : 3
Atakante
04.04
12:00
Obrenovac 1905
Urovci
5
0
04.04.2018 12:00
Obrenovac 1905
5 : 0
Urovci
04.04
10:00
Rvati
Posavac Tisma
2
0
04.04.2018 10:00
Rvati
2 : 0
Posavac Tisma
04.04
Omladinac
Zvezda
7
4
04.04.2018
Omladinac
7 : 4
Zvezda
04.04
Sloga
Partizan
3
1
04.04.2018
Sloga
3 : 1
Partizan
04.04
Skela
Posavina
9
4
04.04.2018
Skela
9 : 4
Posavina
04.04
Buducnost
Krtinska
4
1
04.04.2018
Buducnost
4 : 1
Krtinska

KoŔarka

04.04
19:00
Nova Pazova
Radnički
82
77
04.04.2018 19:00
Nova Pazova
82 : 77
Radnički
04.04
20:20
BTC
Barajevo
102
91
04.04.2018 20:20
BTC
102 : 91
Barajevo
04.04
19:00
Krka
Primorska
87
73
04.04.2018 19:00
Krka
87 : 73
Primorska
04.04
17:00
MileŔevka
Paraćin
85
59
04.04.2018 17:00
MileŔevka
85 : 59
Paraćin
04.04
Stara Pazova
Čelarevo
64
75
04.04.2018
Stara Pazova
64 : 75
Čelarevo
04.04
Topolčanka
Karaburma
56
86
04.04.2018
Topolčanka
56 : 86
Karaburma
04.04
Radnički
Proleter 023
50
79
04.04.2018
Radnički
50 : 79
Proleter 023
04.04
Novosadska ŽKA
Srbobran
85
48
04.04.2018
Novosadska ŽKA
85 : 48
Srbobran
04.04
19:30
Radivoj Korać
Crvena zvezda
55
64
04.04.2018 19:30
Radivoj Korać
55 : 64
Crvena zvezda
0:2
04.04
19:00
Kraljevo
Partizan
56
66
04.04.2018 19:00
Kraljevo
56 : 66
Partizan
0:2

Odbojka

04.04
18:00
Bukovica Putevi
Ribnica 2
3
1
04.04.2018 18:00
Bukovica Putevi
3 : 1
Ribnica 2
04.04
13:00
Partizan
Lotus
3
0
04.04.2018 13:00
Partizan
3 : 0
Lotus
04.04
17:30
Roda
Mladi Radnik 2
3
2
04.04.2018 17:30
Roda
3 : 2
Mladi Radnik 2
04.04
17:00
NiÅ”
Partizan
0
3
04.04.2018 17:00
NiÅ”
0 : 3
Partizan
0:1
04.04
16:30
Užice
Dubočica
0
3
04.04.2018 16:30
Užice
0 : 3
Dubočica
04.04
20:00
Toplički Vitezovi
BavaniŔte
3
1
04.04.2018 20:00
Toplički Vitezovi
3 : 1
BavaniŔte
04.04
17:30
KurŔumlija
Hajduk Veljko
3
2
04.04.2018 17:30
KurŔumlija
3 : 2
Hajduk Veljko
04.04
19:45
Radnički
Lucky Star
3
1
04.04.2018 19:45
Radnički
3 : 1
Lucky Star
04.04
19:00
Smeč 5
Imlek
0
3
04.04.2018 19:00
Smeč 5
0 : 3
Imlek
04.04
Vlasina
Dubočica
0
3
04.04.2018
Vlasina
0 : 3
Dubočica
04.04
13:00
Vrbas
Soko
3
0
04.04.2018 13:00
Vrbas
3 : 0
Soko
04.04
21:30
Dunav Volej
Å trand Volej
1
3
04.04.2018 21:30
Dunav Volej
1 : 3
Å trand Volej
04.04
14:30
Trijumf 2013
Prvi Tempo
0
3
04.04.2018 14:30
Trijumf 2013
0 : 3
Prvi Tempo
04.04
20:45
Star
Beočin
3
0
04.04.2018 20:45
Star
3 : 0
Beočin
04.04
20:00
Crnjanski
Obilić
3
0
04.04.2018 20:00
Crnjanski
3 : 0
Obilić
04.04
20:40
Blok Aut
AS
3
1
04.04.2018 20:40
Blok Aut
3 : 1
AS
04.04
18:00
Vizura
Crvena zvezda
3
1
04.04.2018 18:00
Vizura
3 : 1
Crvena zvezda
1:0
04.04
17:00
Leskovac 98
Sterija
2
3
04.04.2018 17:00
Leskovac 98
2 : 3
Sterija
04.04
20:00
Crvena zvezda
Roda
3
0
04.04.2018 20:00
Crvena zvezda
3 : 0
Roda

Rukomet

04.04
18:00
Vrbas Petrol
Sinđelić
33
27
04.04.2018 18:00
Vrbas Petrol
33 : 27
Sinđelić
04.04
17:00
Dolovo
Apatin
26
32
04.04.2018 17:00
Dolovo
26 : 32
Apatin
04.04
16:00
Radan
Đerdap
21
16
04.04.2018 16:00
Radan
21 : 16
Đerdap

Vaterpolo

04.04
19:30
Dunav
TaÅ”
7
10
04.04.2018 19:30
Dunav
7 : 10
TaÅ”
0:2

Futsal

04.04
20:30
Put-inženjering
SAS
3
1
04.04.2018 20:30
Put-inženjering
3 : 1
SAS