06.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Loznica
2
5
|
06.05.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 5 | Loznica | |||||
06.05
16:30
Proleter Mihajlovac
Polet
0
0
|
06.05.2018 16:30 | Proleter Mihajlovac | 0 : 0 | Polet | |||||
06.05
16:30
Provo
Smederevo 1924
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Provo | 2 : 0 | Smederevo 1924 |
06.05
16:30
Pukovac
Tabane 1970
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Pukovac | 1 : 0 | Tabane 1970 | |||||
06.05
16:30
Trajal
Timok
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Trajal | 3 : 1 | Timok | |||||
06.05
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (P)
2
1
|
06.05.2018 11:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Jedinstvo (P) |
06.05
16:30
Dunav
Bratstvo 1946
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Bratstvo 1946 | |||||
06.05
16:30
Borac (S)
Bačka 1901
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Borac (S) | 1 : 0 | Bačka 1901 |
06.05
16:30
BSK Batajnica
IMT
0
6
|
06.05.2018 16:30 | BSK Batajnica | 0 : 6 | IMT | |||||
06.05
11:00
Žarkovo
OFK Beograd
3
0
|
06.05.2018 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo
Lokomotiva
5
4
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 5 : 4 | Lokomotiva |
06.05
16:30
Dragačevo
Karađorđe (R)
5
2
|
06.05.2018 16:30 | Dragačevo | 5 : 2 | Karađorđe (R) | |||||
06.05
16:30
Orlovac
Jošanica
0
3
|
06.05.2018 16:30 | Orlovac | 0 : 3 | Jošanica |
06.05
16:30
Napredak
Gruža
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Gruža | |||||
06.05
16:30
Petar Dobrnjac
Udarnik
5
1
|
06.05.2018 16:30 | Petar Dobrnjac | 5 : 1 | Udarnik | |||||
06.05
16:30
Borac (Ž)
Homoljac
1
4
|
06.05.2018 16:30 | Borac (Ž) | 1 : 4 | Homoljac | |||||
06.05
16:30
RSK
Zvižd
3
1
|
06.05.2018 16:30 | RSK | 3 : 1 | Zvižd | |||||
06.05
16:30
Morava (VP)
Mladi radnik (R)
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Morava (VP) | 2 : 3 | Mladi radnik (R) | |||||
06.05
16:30
Proleter 1976
Mladi borac
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Proleter 1976 | 3 : 0 | Mladi borac |
06.05
16:30
Zadrugar
Radjevac
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Radjevac | |||||
06.05
16:30
OFK Divci
Polimlje
0
0
|
06.05.2018 16:30 | OFK Divci | 0 : 0 | Polimlje | |||||
06.05
16:30
Radnički Stobex
Sloga (S)
1
2
|
06.05.2018 16:30 | Radnički Stobex | 1 : 2 | Sloga (S) | |||||
06.05
16:30
Sovljak
Borac
0
1
|
06.05.2018 16:30 | Sovljak | 0 : 1 | Borac |
06.05
16:30
Rudar Alpos
Kablovi
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Rudar Alpos | 1 : 1 | Kablovi | |||||
06.05
16:30
Malošište
Timočanin
5
1
|
06.05.2018 16:30 | Malošište | 5 : 1 | Timočanin | |||||
06.05
16:30
Zaplanjac
BSK
7
1
|
06.05.2018 16:30 | Zaplanjac | 7 : 1 | BSK | |||||
06.05
16:30
Naša krila
Bukovik
4
3
|
06.05.2018 16:30 | Naša krila | 4 : 3 | Bukovik | |||||
06.05
16:30
Majdanpek
Sloga
5
3
|
06.05.2018 16:30 | Majdanpek | 5 : 3 | Sloga |
06.05
16:30
Jastrebac
Poljoprivrednik
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
06.05
16:30
Župa
Bošnjane
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Župa | 4 : 0 | Bošnjane | |||||
06.05
16:30
Levač
Morava 1918
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Levač | 1 : 0 | Morava 1918 | |||||
06.05
16:30
Sloga (Ć)
Žitorađa
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Sloga (Ć) | 1 : 1 | Žitorađa |
06.05
16:30
Mladost (O)
Jedinstvo (NB)
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (O) | 1 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
06.05
16:30
Polet
Sloboda (NK)
1
7
|
06.05.2018 16:30 | Polet | 1 : 7 | Sloboda (NK) |
06.05
16:30
Kupinovo
Hajduk (B)
1
3
|
06.05.2018 16:30 | Kupinovo | 1 : 3 | Hajduk (B) | |||||
06.05
16:30
Borac (NS)
Podunavac
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Borac (NS) | 2 : 1 | Podunavac | |||||
06.05
10:00
Index
Jugović
0
3
|
06.05.2018 10:00 | Index | 0 : 3 | Jugović | |||||
06.05
16:30
Borac (Š)
LSK Laćarak
8
0
|
06.05.2018 16:30 | Borac (Š) | 8 : 0 | LSK Laćarak |
06.05
16:30
Mladost (BP)
Bačka (P)
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (BP) | 4 : 0 | Bačka (P) | |||||
06.05
16:30
Tisa
Srbobran
0
1
|
06.05.2018 16:30 | Tisa | 0 : 1 | Srbobran | |||||
06.05
16:30
Tavankut
Mladost (T)
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Tavankut | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
06.05
16:30
Tekstilac
Zadrugar
7
0
|
06.05.2018 16:30 | Tekstilac | 7 : 0 | Zadrugar |
06.05
16:30
Sremčica
Rakovica
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Sremčica | 2 : 1 | Rakovica | |||||
06.05
10:00
Borac
Balkan
2
3
|
06.05.2018 10:00 | Borac | 2 : 3 | Balkan | |||||
06.05
16:30
Zvezdara
Torlak
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Zvezdara | 3 : 1 | Torlak | |||||
06.05
16:30
Crvena Zvezda
Milutinac
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Milutinac |
06.05
16:30
Vojvodina (NM)
Banat
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 0 | Banat | |||||
06.05
16:30
Mladost (BD)
Naftagas (E)
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (BD) | 2 : 0 | Naftagas (E) | |||||
06.05
16:30
Lehel
Vojvodina (B)
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Lehel | 2 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
06.05
16:30
Bilećanin
Crvena zvezda (VS)
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Bilećanin | 2 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
06.05
16:30
Borac
Crvena Zvezda (RS)
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Borac | 2 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
06.05
16:30
Rusanda
Omladinac FAM
0
0
|
06.05.2018 16:30 | Rusanda | 0 : 0 | Omladinac FAM | |||||
06.05
16:30
Proleter 2006
Mladost (L)
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Proleter 2006 | 2 : 2 | Mladost (L) |
06.05
17:00
Resavac
OFK Bratstvo
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Resavac | 3 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
06.05
17:00
Dragocvet
Kolare
7
1
|
06.05.2018 17:00 | Dragocvet | 7 : 1 | Kolare | |||||
06.05
17:00
Rembas
Mladost (S)
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Rembas | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
06.05
17:00
Juhor
Partizan
3
3
|
06.05.2018 17:00 | Juhor | 3 : 3 | Partizan | |||||
06.05
17:00
Napredak
Bratstvo
2
4
|
06.05.2018 17:00 | Napredak | 2 : 4 | Bratstvo | |||||
06.05
17:00
Kušiljevo
Mladi radnik
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | Mladi radnik |
06.05
17:00
Strela
Crvena zvezda
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Strela | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
06.05
17:00
Vulturul
Vojvodina (CC)
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Vulturul | 4 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
06.05
17:00
Vojvodina (Cr)
Dolina
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Vojvodina (Cr) | 0 : 3 | Dolina | |||||
06.05
17:00
Vojvodina (S)
Jugoslavija
3
3
|
06.05.2018 17:00 | Vojvodina (S) | 3 : 3 | Jugoslavija | |||||
06.05
17:00
Borac (St)
Jedinstvo (V)
5
0
|
06.05.2018 17:00 | Borac (St) | 5 : 0 | Jedinstvo (V) |
06.05
17:00
Budućnost
Borac (M)
0
1
|
06.05.2018 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | Borac (M) | |||||
06.05
17:00
Ljukovo
Sloboda (DT)
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Ljukovo | 1 : 2 | Sloboda (DT) | |||||
06.05
17:00
Železničar
1. Maj Ruma
1
4
|
06.05.2018 17:00 | Železničar | 1 : 4 | 1. Maj Ruma | |||||
06.05
17:00
Hrtkovci
Napredak (P)
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Hrtkovci | 0 : 3 | Napredak (P) | |||||
06.05
17:00
Graničar 1924
Borac (K)
0
0
|
06.05.2018 17:00 | Graničar 1924 | 0 : 0 | Borac (K) |
06.05
17:00
Rusin
Kula
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Rusin | 3 : 2 | Kula | |||||
06.05
17:00
Budućnost (P)
Slavija
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Slavija | |||||
06.05
17:00
Krila Krajine
Stanišić
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Krila Krajine | 1 : 0 | Stanišić | |||||
06.05
17:00
Budućnost (M)
Crvenka
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Budućnost (M) | 1 : 1 | Crvenka |
06.05
17:00
Sutjeska
Vinogradar
7
5
|
06.05.2018 17:00 | Sutjeska | 7 : 5 | Vinogradar | |||||
06.05
17:00
Napredak
Bajša
0
6
|
06.05.2018 17:00 | Napredak | 0 : 6 | Bajša | |||||
06.05
17:00
Horgoš 1911
Iskra
1
5
|
06.05.2018 17:00 | Horgoš 1911 | 1 : 5 | Iskra |
06.05
16:30
Borac (P)
Institut
5
3
|
06.05.2018 16:30 | Borac (P) | 5 : 3 | Institut | |||||
06.05
16:30
Komgrap
Avala
6
0
|
06.05.2018 16:30 | Komgrap | 6 : 0 | Avala | |||||
06.05
11:00
13. Maj
Zmaj
0
0
|
06.05.2018 11:00 | 13. Maj | 0 : 0 | Zmaj | |||||
06.05
16:30
Poštar Zvezdara
Sinđelić
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
06.05
16:30
Šumadinac
PKB (PS)
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Šumadinac | 2 : 0 | PKB (PS) | |||||
06.05
16:30
Heroj Polet
Borac (O)
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Heroj Polet | 1 : 0 | Borac (O) |
06.05
16:30
Urovci
BSK
0
10
|
06.05.2018 16:30 | Urovci | 0 : 10 | BSK | |||||
06.05
16:30
Strelac
Šumadija
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Strelac | 1 : 1 | Šumadija | |||||
06.05
16:30
Lisović
Budućnost
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Lisović | 2 : 2 | Budućnost | |||||
06.05
16:30
Rušanj
Mladost (C)
0
6
|
06.05.2018 16:30 | Rušanj | 0 : 6 | Mladost (C) | |||||
06.05
10:00
Radnički (R)
Mladost (B)
2
0
|
06.05.2018 10:00 | Radnički (R) | 2 : 0 | Mladost (B) |
06.05
10:00
Selo Mladenovac
Mladenovac
0
8
|
06.05.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 8 | Mladenovac | |||||
06.05
16:30
Dunavac
Vrčin
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Dunavac | 3 : 0 | Vrčin | |||||
06.05
16:30
Ropočevo
Šumadija
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Ropočevo | 3 : 2 | Šumadija | |||||
06.05
16:30
Kosmaj
Kovačevac
5
0
|
06.05.2018 16:30 | Kosmaj | 5 : 0 | Kovačevac |
06.05
17:00
Jedinstvo (ŠT)
Sloga
0
2
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo (ŠT) | 0 : 2 | Sloga | |||||
06.05
17:00
Mladost (PR)
Duško
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Mladost (PR) | 1 : 0 | Duško | |||||
06.05
17:00
Mladi Borac
Podrinje
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Mladi Borac | 3 : 2 | Podrinje | |||||
06.05
17:00
Cer
Mladost (DD)
1
3
|
06.05.2018 17:00 | Cer | 1 : 3 | Mladost (DD) | |||||
06.05
17:00
Mačva 2005
Sindjelić
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Sindjelić |
06.05
16:30
Bare
Junkovac
6
0
|
06.05.2018 16:30 | Bare | 6 : 0 | Junkovac | |||||
06.05
16:30
Banja
ŽSK
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Banja | 2 : 0 | ŽSK | |||||
06.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Mladost MG
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Mladost MG | |||||
06.05
16:30
Šumadinac
Vinča
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Vinča | |||||
06.05
16:30
BSK
Trnava
4
1
|
06.05.2018 16:30 | BSK | 4 : 1 | Trnava | |||||
06.05
16:30
Omladinac (DR)
Borac
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Omladinac (DR) | 3 : 1 | Borac | |||||
06.05
16:30
Šatornja
Lokomotiva
6
5
|
06.05.2018 16:30 | Šatornja | 6 : 5 | Lokomotiva | |||||
06.05
16:30
Partizan
Aranđelovac
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Partizan | 3 : 2 | Aranđelovac |
06.05
16:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (Š)
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
06.05
16:30
Čekmin
Zloćudovo
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Čekmin | 2 : 3 | Zloćudovo | |||||
06.05
16:30
Polet
Kumarevo 65
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Polet | 2 : 3 | Kumarevo 65 | |||||
06.05
16:30
OFK Brza
Progres
3
2
|
06.05.2018 16:30 | OFK Brza | 3 : 2 | Progres | |||||
06.05
16:30
Bobište
Vučje
1
3
|
06.05.2018 16:30 | Bobište | 1 : 3 | Vučje | |||||
06.05
16:30
Mladost (V)
Sloga
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (V) | 1 : 1 | Sloga | |||||
06.05
16:30
Umac
Železničar
0
3
|
06.05.2018 16:30 | Umac | 0 : 3 | Železničar | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Mladi borac
4
3
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo (GS) | 4 : 3 | Mladi borac |
06.05
16:30
7. Juli
Polet
1
3
|
06.05.2018 16:30 | 7. Juli | 1 : 3 | Polet | |||||
06.05
16:30
Proleter 1947
Crvena zvezda
2
5
|
06.05.2018 16:30 | Proleter 1947 | 2 : 5 | Crvena zvezda | |||||
06.05
16:30
Obilić
Osipaonica
0
3
|
06.05.2018 16:30 | Obilić | 0 : 3 | Osipaonica | |||||
06.05
16:30
Radnik
Pobeda
0
8
|
06.05.2018 16:30 | Radnik | 0 : 8 | Pobeda | |||||
06.05
16:30
Borac
SASK
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Borac | 3 : 0 | SASK | |||||
06.05
16:30
Sloboda
Vrbovac
8
0
|
06.05.2018 16:30 | Sloboda | 8 : 0 | Vrbovac | |||||
06.05
16:30
Podunavac
Šumadija
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Podunavac | 2 : 0 | Šumadija | |||||
06.05
16:30
Sloga
Cerovac
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Cerovac |
06.05
16:30
Jedinstvo (K)
Spartak
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Spartak | |||||
06.05
16:30
Omladinac (Z)
Slatina
4
1
|
06.05.2018 16:30 | Omladinac (Z) | 4 : 1 | Slatina | |||||
06.05
16:30
Polet (T)
Napredak
6
0
|
06.05.2018 16:30 | Polet (T) | 6 : 0 | Napredak | |||||
06.05
16:30
Prijevor
Šumadija 1923
6
1
|
06.05.2018 16:30 | Prijevor | 6 : 1 | Šumadija 1923 | |||||
06.05
16:30
Backovac Junajted
Zadrugar
1
3
|
06.05.2018 16:30 | Backovac Junajted | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo (GG)
Rudar
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 2 | Rudar | |||||
06.05
16:30
Brezak 1936
Lunjevica
0
6
|
06.05.2018 16:30 | Brezak 1936 | 0 : 6 | Lunjevica |
06.05
17:00
Ribnik
Knez Lazar 2015
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Ribnik | 2 : 1 | Knez Lazar 2015 | |||||
06.05
17:00
Sloga (M)
Čitluk
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Sloga (M) | 2 : 1 | Čitluk | |||||
06.05
17:00
13. April
Sloga (D)
6
1
|
06.05.2018 17:00 | 13. April | 6 : 1 | Sloga (D) | |||||
06.05
17:00
Parunovac
Šanac
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Parunovac | 0 : 3 | Šanac | |||||
06.05
17:00
Mačkovac
Kupci
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Mačkovac | 4 : 0 | Kupci | |||||
06.05
17:00
Jastrebac
Vinogradar
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Jastrebac | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
06.05
17:00
Juhor
Donji Kopaonik
4
2
|
06.05.2018 17:00 | Juhor | 4 : 2 | Donji Kopaonik |
06.05
16:30
Borac (K)
Radnik
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Radnik | |||||
06.05
16:30
Budućnost (V)
Makce
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Budućnost (V) | 4 : 0 | Makce | |||||
06.05
16:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Mlava (ML) | 3 : 0 | Napredak 1936 | |||||
06.05
16:30
Rudar (S)
Železničar
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Rudar (S) | 2 : 3 | Železničar | |||||
06.05
16:30
Zadrugar (T)
Rudar (K)
4
3
|
06.05.2018 16:30 | Zadrugar (T) | 4 : 3 | Rudar (K) |
06.05
16:30
Padež
Zvezda
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Padež | 3 : 2 | Zvezda | |||||
06.05
11:00
Jedinstvo
Rajko Mitić
1
0
|
06.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rajko Mitić | |||||
06.05
16:30
Spartak
Zadrugar
0
0
|
06.05.2018 16:30 | Spartak | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
06.05
16:30
Borac
Dragoš
0
5
|
06.05.2018 16:30 | Borac | 0 : 5 | Dragoš |
06.05
17:00
Stubal
Novi Pazar 1928
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Stubal | 1 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
06.05
11:00
Popovići
Radnik
3
0
|
06.05.2018 11:00 | Popovići | 3 : 0 | Radnik | |||||
06.05
17:00
Budućnost
Polet
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Polet | |||||
06.05
17:00
Mataruge
Omladinac
5
4
|
06.05.2018 17:00 | Mataruge | 5 : 4 | Omladinac | |||||
06.05
17:00
Ibar
Real
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Ibar | 1 : 1 | Real | |||||
06.05
17:00
OFK Ras
Borac
0
0
|
06.05.2018 17:00 | OFK Ras | 0 : 0 | Borac | |||||
06.05
17:00
Granit
Ribnica
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Granit | 2 : 1 | Ribnica |
06.05
11:00
Ježevica
Železničar
0
6
|
06.05.2018 11:00 | Ježevica | 0 : 6 | Železničar | |||||
06.05
11:00
Ariljska rampa
Lauš
3
1
|
06.05.2018 11:00 | Ariljska rampa | 3 : 1 | Lauš | |||||
06.05
11:00
Omladinac
Lazarica
1
3
|
06.05.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 3 | Lazarica | |||||
06.05
11:00
Polet
Zlatar
0
5
|
06.05.2018 11:00 | Polet | 0 : 5 | Zlatar | |||||
06.05
16:00
Jasen
Crnokosa
3
0
|
06.05.2018 16:00 | Jasen | 3 : 0 | Crnokosa |
06.05
16:00
Tvrdojevac
Mladost
0
1
|
06.05.2018 16:00 | Tvrdojevac | 0 : 1 | Mladost | |||||
06.05
16:00
Tulari
Junior Novo Naselje
2
0
|
06.05.2018 16:00 | Tulari | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
06.05
16:00
Tešnjar
Radnik
3
0
|
06.05.2018 16:00 | Tešnjar | 3 : 0 | Radnik | |||||
06.05
16:00
Brezovica
Ribnikar
5
1
|
06.05.2018 16:00 | Brezovica | 5 : 1 | Ribnikar | |||||
06.05
16:00
Iskra
Kačer
3
0
|
06.05.2018 16:00 | Iskra | 3 : 0 | Kačer |
06.05
17:00
Partizan
Jedinstvo
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.05
17:00
Jadran
Sloboda
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Jadran | 3 : 2 | Sloboda | |||||
06.05
17:00
Sloga (D)
Ćava
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Ćava | |||||
06.05
17:00
Erdoglija 1931
Šumadija 1934
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Erdoglija 1931 | 4 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
06.05
17:00
Srbija
Mladost
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Srbija | 3 : 1 | Mladost | |||||
06.05
17:00
Borac (D)
Zastava
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Borac (D) | 2 : 0 | Zastava | |||||
06.05
17:00
Vodojaža
Budućnost
4
3
|
06.05.2018 17:00 | Vodojaža | 4 : 3 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Šumadinac (KG)
Korićani
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Šumadinac (KG) | 1 : 0 | Korićani | |||||
06.05
17:00
Kutlovo
Kolonija
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Kutlovo | 3 : 1 | Kolonija |
06.05
16:30
Crvena zvezda
Sloga
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Sloga | |||||
06.05
16:30
Moravac (ZT)
Moravac (Č)
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Moravac (ZT) | 2 : 3 | Moravac (Č) | |||||
06.05
16:30
Radnički 1947
Mladost (B)
1
2
|
06.05.2018 16:30 | Radnički 1947 | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
06.05
16:30
Radnički 1924
Rasovača
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Radnički 1924 | 3 : 2 | Rasovača |
06.05
16:30
Jedinstvo (GM)
Vulkan 1963
9
1
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo (GM) | 9 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
06.05
16:30
Vrtište
Proleter (DV)
4
1
|
06.05.2018 16:30 | Vrtište | 4 : 1 | Proleter (DV) | |||||
06.05
16:30
Mladost (L)
Sloboda
3
3
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (L) | 3 : 3 | Sloboda | |||||
06.05
16:30
Stevan Nešticki
Morava
0
3
|
06.05.2018 16:30 | Stevan Nešticki | 0 : 3 | Morava | |||||
06.05
16:30
Crvena zastava
Čegar 2013
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Crvena zastava | 2 : 1 | Čegar 2013 |
06.05
17:00
Jedinstvo (R)
OFK Sirig
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo (G)
TSK
0
2
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | TSK | |||||
06.05
17:00
Proleter
Veternik
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Veternik | |||||
06.05
17:00
Bačka 1923
Petrovaradin
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Bačka 1923 | 2 : 0 | Petrovaradin | |||||
06.05
17:00
ŽSK
Sofeks
0
1
|
06.05.2018 17:00 | ŽSK | 0 : 1 | Sofeks | |||||
06.05
17:00
Tatra
Fruškogorski partizan
6
0
|
06.05.2018 17:00 | Tatra | 6 : 0 | Fruškogorski partizan |
06.05
17:00
Borac
Spartak
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 2 | Spartak | |||||
06.05
17:00
Pobeda
Omladinac
0
4
|
06.05.2018 17:00 | Pobeda | 0 : 4 | Omladinac | |||||
06.05
17:00
Dundjerski
Partizanski put
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Dundjerski | 0 : 3 | Partizanski put | |||||
06.05
17:00
Mladost 1982
Polet
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Mladost 1982 | 0 : 3 | Polet | |||||
06.05
17:00
NS Tatko
Real
|
06.05.2018 17:00 | NS Tatko | : | Real |
06.05
16:00
OFK Rota
Trešnjevka
4
6
|
06.05.2018 16:00 | OFK Rota | 4 : 6 | Trešnjevka | |||||
06.05
16:00
Pavlovac
FSU Južna pruga
0
3
|
06.05.2018 16:00 | Pavlovac | 0 : 3 | FSU Južna pruga |
06.05
17:00
Jedinstvo (G)
Mladost
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 1 | Mladost | |||||
06.05
17:00
Lazac
Lasta
6
3
|
06.05.2018 17:00 | Lazac | 6 : 3 | Lasta | |||||
06.05
17:00
Gruža
Jedinstvo (D)
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Gruža | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
06.05
17:00
Magnohrom
Mlada krila
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Magnohrom | 2 : 3 | Mlada krila | |||||
06.05
17:00
Partizan
Grdica
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Grdica | |||||
06.05
17:00
Mineral 2015
Tavnik
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Mineral 2015 | 1 : 1 | Tavnik | |||||
06.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Napredak
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | Napredak | |||||
06.05
17:00
Metalac
Borac (A)
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Metalac | 4 : 1 | Borac (A) |
06.05
17:00
15. Avgust 1950
Borac 1805
6
4
|
06.05.2018 17:00 | 15. Avgust 1950 | 6 : 4 | Borac 1805 | |||||
06.05
17:00
Omladinac
Omladinski
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Omladinski | |||||
06.05
17:00
Mladost (J)
Beljanica
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Mladost (J) | 2 : 0 | Beljanica | |||||
06.05
14:00
Mladost (GM)
Pomoravlje
3
3
|
06.05.2018 14:00 | Mladost (GM) | 3 : 3 | Pomoravlje | |||||
06.05
17:00
Moravac
Budućnost
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Moravac | 1 : 0 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Istok 63
Rudar (SR)
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Istok 63 | 2 : 0 | Rudar (SR) |
06.05
17:00
Sloga
Zenit
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Zenit | |||||
06.05
17:00
Sinđelić 1934
Vinorača
5
4
|
06.05.2018 17:00 | Sinđelić 1934 | 5 : 4 | Vinorača | |||||
06.05
17:00
Morava (KS)
Ursule
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Morava (KS) | 4 : 0 | Ursule | |||||
06.05
17:00
Mladost (G)
Budućnost (Đ)
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Mladost (G) | 2 : 3 | Budućnost (Đ) | |||||
06.05
17:00
Kupinovac
Mladost (K)
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Kupinovac | 1 : 1 | Mladost (K) | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (D)
1
3
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
06.05
17:00
Šantarovac
Šumadinac
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Šantarovac | 3 : 2 | Šumadinac | |||||
06.05
17:00
Mladost (T)
Morava (R)
2
2
|
06.05.2018 17:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | Morava (R) |
06.05
16:30
Fruškogorac
Sloga
1
2
|
06.05.2018 16:30 | Fruškogorac | 1 : 2 | Sloga | |||||
06.05
16:30
Napredak
Graničar (K)
6
0
|
06.05.2018 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Graničar (K) | |||||
06.05
16:30
Donji Petrovci
Mitros
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Mitros | |||||
06.05
16:30
Graničar (O)
Hajduk
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Graničar (O) | 3 : 1 | Hajduk | |||||
06.05
16:30
OFK Bikić
OFK Zeka Buljubaša
2
1
|
06.05.2018 16:30 | OFK Bikić | 2 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
06.05
16:30
Polet
Donji Srem 2015
0
0
|
06.05.2018 16:30 | Polet | 0 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
06.05
16:30
OFK Brestač
Fruška Gora
0
4
|
06.05.2018 16:30 | OFK Brestač | 0 : 4 | Fruška Gora | |||||
06.05
16:30
Mladost (B)
Sloboda
5
1
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | Sloboda |
06.05
17:00
Ševac
Borac (VS)
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Ševac | 1 : 0 | Borac (VS) | |||||
06.05
17:00
Polet
Vinogradar
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Polet | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
06.05
17:00
Borac (VG)
Dobrica
5
0
|
06.05.2018 17:00 | Borac (VG) | 5 : 0 | Dobrica | |||||
06.05
17:00
Potporanj
Hajdučica
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Potporanj | 2 : 0 | Hajdučica | |||||
06.05
17:00
Janošik
Karaš (K)
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Janošik | 1 : 2 | Karaš (K) | |||||
06.05
17:00
Partizan (K)
Ratar
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Ratar |
06.05
Jedinstvo
ASK
5
0
|
06.05.2018 | Jedinstvo | 5 : 0 | ASK | |||||
06.05
Tamiš
Zlatica
2
0
|
06.05.2018 | Tamiš | 2 : 0 | Zlatica | |||||
06.05
OFK Gradnulica
OFK Stajićevo
5
2
|
06.05.2018 | OFK Gradnulica | 5 : 2 | OFK Stajićevo | |||||
06.05
OFK Klek
MSK
2
0
|
06.05.2018 | OFK Klek | 2 : 0 | MSK | |||||
06.05
Zadrugar
ŽFK Banat
3
0
|
06.05.2018 | Zadrugar | 3 : 0 | ŽFK Banat | |||||
06.05
Radnički 1911
Potisje
3
0
|
06.05.2018 | Radnički 1911 | 3 : 0 | Potisje |
06.05
17:00
Tempo
Slavia
1
3
|
06.05.2018 17:00 | Tempo | 1 : 3 | Slavia | |||||
06.05
17:00
Spartak 1911
Mladost (V)
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Mladost (V) | |||||
06.05
17:00
Pobeda
Glogonj
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Pobeda | 1 : 2 | Glogonj | |||||
06.05
17:00
Polet
Unirea
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Polet | 3 : 0 | Unirea | |||||
06.05
17:00
Mundial
Omladinac 1927
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Mundial | 4 : 0 | Omladinac 1927 |
06.05
17:00
Budućnost (BB)
Borac (P)
6
4
|
06.05.2018 17:00 | Budućnost (BB) | 6 : 4 | Borac (P) | |||||
06.05
17:00
Partizan (G)
Stari Tamiš
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Partizan (G) | 4 : 0 | Stari Tamiš | |||||
06.05
17:00
BSK Bavanište
Dolovo
1
4
|
06.05.2018 17:00 | BSK Bavanište | 1 : 4 | Dolovo | |||||
06.05
17:00
Proleter
Jedinstvo
3
3
|
06.05.2018 17:00 | Proleter | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
06.05
17:00
Kolonija
Omladinac (D)
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Kolonija | 4 : 0 | Omladinac (D) |
06.05
17:00
Jedinstvo (ZA)
Stolice
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo (ZA) | 3 : 0 | Stolice | |||||
06.05
17:00
Borac
7. Juli
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Borac | 0 : 3 | 7. Juli | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga (LŠ)
0
0
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
06.05
17:00
Jadar
Mladost (BR)
1
4
|
06.05.2018 17:00 | Jadar | 1 : 4 | Mladost (BR) |
06.05
10:30
011
Mladi Proleter
2
4
|
06.05.2018 10:30 | 011 | 2 : 4 | Mladi Proleter | |||||
06.05
16:30
Atakante
Šećeranac Ada
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Atakante | 2 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
06.05
16:30
Posavac Tišma
Ajaks
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Posavac Tišma | 3 : 0 | Ajaks | |||||
06.05
12:30
Rekreativo 011
Sparta Železnik
1
1
|
06.05.2018 12:30 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | Sparta Železnik |
06.05
16:30
Crvenka
Pionir
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Crvenka | 1 : 0 | Pionir | |||||
06.05
16:30
Hajduk
Pinosava
3
3
|
06.05.2018 16:30 | Hajduk | 3 : 3 | Pinosava | |||||
06.05
16:30
Podunavac
Mladost
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Podunavac | 2 : 3 | Mladost | |||||
06.05
16:30
Siti Sport Klub
Lepušnica
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Siti Sport Klub | 3 : 1 | Lepušnica | |||||
06.05
16:30
Partizan
Umčari
5
0
|
06.05.2018 16:30 | Partizan | 5 : 0 | Umčari |
06.05
16:30
OFK Borac
Guncate
6
2
|
06.05.2018 16:30 | OFK Borac | 6 : 2 | Guncate | |||||
06.05
16:30
Barajevo
Velika Mostanica
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Barajevo | 1 : 0 | Velika Mostanica | |||||
06.05
16:30
Veliki Borak
Beljina
2
4
|
06.05.2018 16:30 | Veliki Borak | 2 : 4 | Beljina |
06.05
17:00
Gorki
Omladinac 2013
4
2
|
06.05.2018 17:00 | Gorki | 4 : 2 | Omladinac 2013 | |||||
06.05
17:00
Proleter
Napredak
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Napredak | |||||
06.05
17:00
Budućnost (ZM)
Premijer
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Budućnost (ZM) | 3 : 0 | Premijer | |||||
06.05
17:00
Sloga
Torpedo 1924
1
3
|
06.05.2018 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Torpedo 1924 |
06.05
17:00
Mladost (PP)
Dušan Silni
1
4
|
06.05.2018 17:00 | Mladost (PP) | 1 : 4 | Dušan Silni | |||||
06.05
17:00
Dobrava
Provo 2015
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Dobrava | 3 : 1 | Provo 2015 | |||||
06.05
17:00
Pocerina
Sloga
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Pocerina | 1 : 2 | Sloga | |||||
06.05
17:00
Trešnjevka
Miloš Pocerac 2013
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
06.05
17:00
Vlašić
Pričinović
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Vlašić | 3 : 2 | Pričinović | |||||
06.05
17:00
Radnički
Šipurske livade
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Radnički | 3 : 2 | Šipurske livade |
06.05
16:30
Šumadija
BSK
5
0
|
06.05.2018 16:30 | Šumadija | 5 : 0 | BSK | |||||
06.05
16:30
Lemind 1953
Real
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Lemind 1953 | 1 : 1 | Real | |||||
06.05
11:00
Bratstvo
OFK Morava
1
1
|
06.05.2018 11:00 | Bratstvo | 1 : 1 | OFK Morava | |||||
06.05
16:30
Milanovo
Gradac
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Milanovo | 4 : 0 | Gradac | |||||
06.05
16:30
Moravac (P)
Mladost (B)
0
1
|
06.05.2018 16:30 | Moravac (P) | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
06.05
16:30
Marjan MB
Plantaža
0
2
|
06.05.2018 16:30 | Marjan MB | 0 : 2 | Plantaža | |||||
06.05
16:30
Sušica 2012
Radnički
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Sušica 2012 | 2 : 0 | Radnički |
06.05
16:30
Dimitrije Tucović
Joševa
4
1
|
06.05.2018 16:30 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | Joševa | |||||
06.05
16:30
OFK Stublenica
Rudar
0
0
|
06.05.2018 16:30 | OFK Stublenica | 0 : 0 | Rudar | |||||
06.05
16:30
Polet (T)
Gunjevac
3
3
|
06.05.2018 16:30 | Polet (T) | 3 : 3 | Gunjevac | |||||
06.05
16:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
5
2
|
06.05.2018 16:30 | Polet (DL) | 5 : 2 | OFK Paljuvi |
06.05
16:30
Kolubara 2
Bujačić
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Kolubara 2 | 3 : 1 | Bujačić | |||||
06.05
16:30
Mladost (VK)
Rajac
0
2
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (VK) | 0 : 2 | Rajac | |||||
06.05
16:30
Mladost (L)
Borac
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Borac | |||||
06.05
16:30
Kotešica
Rakac Stave
3
3
|
06.05.2018 16:30 | Kotešica | 3 : 3 | Rakac Stave | |||||
06.05
16:30
Stari drugari
Jadar 2013
0
2
|
06.05.2018 16:30 | Stari drugari | 0 : 2 | Jadar 2013 |
06.05
17:00
Jugovići
Trudbenik
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Jugovići | 0 : 3 | Trudbenik | |||||
06.05
17:00
Mladi Gorani
Polet 57
1
8
|
06.05.2018 17:00 | Mladi Gorani | 1 : 8 | Polet 57 | |||||
06.05
17:00
Rubin (DS)
Velika Drenova
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Rubin (DS) | 2 : 3 | Velika Drenova | |||||
06.05
17:00
Sloga (L)
Omladinac
7
0
|
06.05.2018 17:00 | Sloga (L) | 7 : 0 | Omladinac | |||||
06.05
17:00
Varvarin
Stari Trstenik
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Varvarin | 4 : 0 | Stari Trstenik | |||||
06.05
17:00
Mladost (DK)
Borac
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Mladost (DK) | 3 : 0 | Borac | |||||
06.05
17:00
14. Oktobar
Rubin (Z)
6
0
|
06.05.2018 17:00 | 14. Oktobar | 6 : 0 | Rubin (Z) | |||||
06.05
17:00
Ušće
Gradina
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Ušće | 2 : 1 | Gradina |
06.05
16:30
Napredak Č
Napredak BT
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Napredak Č | 3 : 2 | Napredak BT | |||||
06.05
2. Oktobar
1.Oktobar
4
1
|
06.05.2018 | 2. Oktobar | 4 : 1 | 1.Oktobar | |||||
06.05
Terekves
Omladinac
4
0
|
06.05.2018 | Terekves | 4 : 0 | Omladinac | |||||
06.05
Proleter
Budućnost
6
0
|
06.05.2018 | Proleter | 6 : 0 | Budućnost |
06.05
12:00
21. oktobar
OFK Žeželj
3
1
|
06.05.2018 12:00 | 21. oktobar | 3 : 1 | OFK Žeželj | |||||
06.05
17:00
Maršić
Košutnjak
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Maršić | 3 : 0 | Košutnjak | |||||
06.05
17:00
Pobeda
Seljak
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Pobeda | 3 : 2 | Seljak | |||||
06.05
17:00
Bratstvo 1975
OFK Bagremar
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Bratstvo 1975 | 1 : 2 | OFK Bagremar |
06.05
11:00
Jedinstvo (B)
Napredak 2012
0
7
|
06.05.2018 11:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 7 | Napredak 2012 | |||||
06.05
11:00
Polet (V)
OFK Napredak 1929
0
1
|
06.05.2018 11:00 | Polet (V) | 0 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
06.05
17:00
Škriljac
OFK Draževac
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Škriljac | 2 : 1 | OFK Draževac |
06.05
16:30
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Aleksa Šantić | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
06.05
16:30
Radnički 1918
Rastina 1918
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Radnički 1918 | 4 : 0 | Rastina 1918 | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo
Dunav
3
3
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Dunav | |||||
06.05
16:30
Dinamo 1923
Hajduk
4
2
|
06.05.2018 16:30 | Dinamo 1923 | 4 : 2 | Hajduk |
06.05
16:30
Plaskovac
Jasenica
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Plaskovac | 1 : 0 | Jasenica | |||||
06.05
16:30
Brezovac
Šamot
4
1
|
06.05.2018 16:30 | Brezovac | 4 : 1 | Šamot | |||||
06.05
16:30
Šumadinac
B 2000
4
1
|
06.05.2018 16:30 | Šumadinac | 4 : 1 | B 2000 | |||||
06.05
16:30
Ranilović
Sloga
0
7
|
06.05.2018 16:30 | Ranilović | 0 : 7 | Sloga |
06.05
16:30
Obilić (Ž)
Stig 1955
7
1
|
06.05.2018 16:30 | Obilić (Ž) | 7 : 1 | Stig 1955 | |||||
06.05
16:30
Žika Marković Uča
Desine
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Žika Marković Uča | 1 : 1 | Desine | |||||
06.05
16:30
Sloga (M)
Sirakovo
4
3
|
06.05.2018 16:30 | Sloga (M) | 4 : 3 | Sirakovo | |||||
06.05
16:30
Dunavac (P)
Radnički (P)
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Dunavac (P) | 2 : 2 | Radnički (P) |
06.05
16:30
Bata Bulić
Krilaš
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Bata Bulić | 3 : 2 | Krilaš | |||||
06.05
16:30
BSK 1924
Napredak (S)
0
1
|
06.05.2018 16:30 | BSK 1924 | 0 : 1 | Napredak (S) | |||||
06.05
16:30
Radnički (K)
Integral
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Integral | |||||
06.05
16:30
Sloga 1952
Rade Milošević
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Sloga 1952 | 2 : 1 | Rade Milošević | |||||
06.05
16:30
Manastirica
Omladinac (Š)
4
3
|
06.05.2018 16:30 | Manastirica | 4 : 3 | Omladinac (Š) |
06.05
17:00
Hajduk
Palić
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Palić | |||||
06.05
17:00
Bikovo
Bratstvo
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Bikovo | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
06.05
17:00
Čantavir
Udarnik Višnjevac
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Čantavir | 3 : 0 | Udarnik Višnjevac | |||||
06.05
17:00
Solid
Žednik
6
2
|
06.05.2018 17:00 | Solid | 6 : 2 | Žednik | |||||
06.05
17:00
Lokomotiva
Đurđin
1
4
|
06.05.2018 17:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Đurđin | |||||
06.05
17:00
Elektrovojvodina
OFK Mala Bosna 2015
9
1
|
06.05.2018 17:00 | Elektrovojvodina | 9 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 |
06.05
11:00
Nemenikuće
Stojnik
7
1
|
06.05.2018 11:00 | Nemenikuće | 7 : 1 | Stojnik | |||||
06.05
15:30
Popović
Vojvoda
1
2
|
06.05.2018 15:30 | Popović | 1 : 2 | Vojvoda | |||||
06.05
13:00
Rudar 2012
OFK Rogača
2
8
|
06.05.2018 13:00 | Rudar 2012 | 2 : 8 | OFK Rogača |
06.05
17:00
Borac
Moskva
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 1 | Moskva | |||||
06.05
17:00
Fruškogorac
Titel
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Fruškogorac | 4 : 1 | Titel | |||||
06.05
17:00
Centar
Železničar
1
3
|
06.05.2018 17:00 | Centar | 1 : 3 | Železničar | |||||
06.05
17:00
Dinamo
Miletić
2
4
|
06.05.2018 17:00 | Dinamo | 2 : 4 | Miletić | |||||
06.05
17:00
Hajduk
Čenej
0
1
|
06.05.2018 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | Čenej | |||||
06.05
17:00
Obilić
Bačka
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Obilić | 3 : 0 | Bačka |
06.05
17:00
Sloga
Jadran
10
1
|
06.05.2018 17:00 | Sloga | 10 : 1 | Jadran | |||||
06.05
17:00
Šampion
Jedinstvo (M)
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Šampion | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
06.05
17:00
Bačka
Jedinstvo (SK)
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Bačka | 3 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
06.05
17:00
Tromedja
Slavija
1
5
|
06.05.2018 17:00 | Tromedja | 1 : 5 | Slavija | |||||
06.05
17:00
AFK
Tisa
3
1
|
06.05.2018 17:00 | AFK | 3 : 1 | Tisa |
06.05
16:30
Jedinstvo
Krivaja
4
1
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Krivaja | |||||
06.05
16:30
Eđšeg
Vojvodina
0
6
|
06.05.2018 16:30 | Eđšeg | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
06.05
16:30
Mladost
Budućnost
1
1
|
06.05.2018 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Budućnost | |||||
06.05
16:30
Pobeda
Mladost Radost
3
3
|
06.05.2018 16:30 | Pobeda | 3 : 3 | Mladost Radost |
06.05
16:30
Temac
Rongo Siti
5
0
|
06.05.2018 16:30 | Temac | 5 : 0 | Rongo Siti | |||||
06.05
16:30
Sloga
Željuša
1
3
|
06.05.2018 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Željuša | |||||
06.05
16:30
Pobeda
Jerma
1
5
|
06.05.2018 16:30 | Pobeda | 1 : 5 | Jerma |
06.05
17:30
Tvrdjava
Kulpin
2
0
|
06.05.2018 17:30 | Tvrdjava | 2 : 0 | Kulpin | |||||
06.05
17:30
Borac 46
Naša Zvezda
0
2
|
06.05.2018 17:30 | Borac 46 | 0 : 2 | Naša Zvezda | |||||
06.05
17:30
Maglić
Borac
1
1
|
06.05.2018 17:30 | Maglić | 1 : 1 | Borac | |||||
06.05
17:30
Neštin
Krivanj
1
1
|
06.05.2018 17:30 | Neštin | 1 : 1 | Krivanj | |||||
06.05
17:30
Bačka
Sloga
5
0
|
06.05.2018 17:30 | Bačka | 5 : 0 | Sloga |
06.05
Prilike
Sloga
1
0
|
06.05.2018 | Prilike | 1 : 0 | Sloga | |||||
06.05
Gorušica
Gradina
5
2
|
06.05.2018 | Gorušica | 5 : 2 | Gradina | |||||
06.05
Radnički
Jelica
4
2
|
06.05.2018 | Radnički | 4 : 2 | Jelica | |||||
06.05
Voćar
Brezova
4
1
|
06.05.2018 | Voćar | 4 : 1 | Brezova |
06.05
16:30
Malba
Kej
0
1
|
06.05.2018 16:30 | Malba | 0 : 1 | Kej | |||||
06.05
16:30
Prijatelji
Mladost (A)
0
5
|
06.05.2018 16:30 | Prijatelji | 0 : 5 | Mladost (A) | |||||
06.05
16:30
Planinac
Morava (K)
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Planinac | 2 : 2 | Morava (K) | |||||
06.05
16:30
Čačak 94
Gavrilo Princip
1
2
|
06.05.2018 16:30 | Čačak 94 | 1 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
06.05
16:30
Morava (M)
Vujan
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Morava (M) | 2 : 1 | Vujan |
06.05
16:30
Pobeda (Đ)
Marjan
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Pobeda (Đ) | 3 : 0 | Marjan | |||||
06.05
16:30
Udarnik Trska 1947
Veteran 2015
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Udarnik Trska 1947 | 2 : 1 | Veteran 2015 | |||||
06.05
16:30
Napredak (MK)
Omladinac (V)
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Napredak (MK) | 3 : 2 | Omladinac (V) | |||||
06.05
16:30
Partizan (BB)
Mladost (R)
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Partizan (BB) | 2 : 2 | Mladost (R) | |||||
06.05
16:30
Sloga (M)
BSK
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Sloga (M) | 2 : 0 | BSK | |||||
06.05
11:00
Karađorđe (V)
Sloga (B)
1
3
|
06.05.2018 11:00 | Karađorđe (V) | 1 : 3 | Sloga (B) |
06.05
Mladost 09
Ozremica
0
10
|
06.05.2018 | Mladost 09 | 0 : 10 | Ozremica | |||||
06.05
Donja Vrbava
Omladinac
2
1
|
06.05.2018 | Donja Vrbava | 2 : 1 | Omladinac | |||||
06.05
Ozrem
Velereč 94
3
2
|
06.05.2018 | Ozrem | 3 : 2 | Velereč 94 | |||||
06.05
Šilopaj
Jablanica
3
11
|
06.05.2018 | Šilopaj | 3 : 11 | Jablanica |
06.05
16:30
Omladinac
Pontes
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Pontes | |||||
06.05
16:30
Kladušnica
Egeta
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Kladušnica | 3 : 0 | Egeta | |||||
06.05
16:30
Dunavac
Lokomotiva
1
6
|
06.05.2018 16:30 | Dunavac | 1 : 6 | Lokomotiva | |||||
06.05
16:30
Rtkovo
Milutinovac
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Rtkovo | 2 : 1 | Milutinovac | |||||
06.05
16:30
Mala Vrbica
Velika Vrbica
6
0
|
06.05.2018 16:30 | Mala Vrbica | 6 : 0 | Velika Vrbica |
06.05
16:30
Vlaška 1950
Napredak
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Vlaška 1950 | 2 : 1 | Napredak | |||||
06.05
16:30
Rabrovac
Kosmajac
1
2
|
06.05.2018 16:30 | Rabrovac | 1 : 2 | Kosmajac | |||||
06.05
16:30
OFK Student
Markovac
2
1
|
06.05.2018 16:30 | OFK Student | 2 : 1 | Markovac | |||||
06.05
16:30
Dedinje
Sloga
1
3
|
06.05.2018 16:30 | Dedinje | 1 : 3 | Sloga | |||||
06.05
16:30
Borac
Šepšin
1
5
|
06.05.2018 16:30 | Borac | 1 : 5 | Šepšin | |||||
06.05
16:30
Omladinac
Radnički PDM
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Radnički PDM |
06.05
17:30
Partizan
Posavina
2
4
|
06.05.2018 17:30 | Partizan | 2 : 4 | Posavina | |||||
06.05
11:00
Rojkovac
Borac
1
1
|
06.05.2018 11:00 | Rojkovac | 1 : 1 | Borac | |||||
06.05
17:30
Ljubinić
Rvati
0
2
|
06.05.2018 17:30 | Ljubinić | 0 : 2 | Rvati | |||||
06.05
17:30
Belo Polje
Zadrugar
1
3
|
06.05.2018 17:30 | Belo Polje | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
06.05
17:30
Sloga
Krtinska
1
4
|
06.05.2018 17:30 | Sloga | 1 : 4 | Krtinska | |||||
06.05
17:30
Duboko
Jedinstvo
7
2
|
06.05.2018 17:30 | Duboko | 7 : 2 | Jedinstvo |
06.05
17:00
Bistrica
Mladi borac
3
2
|
06.05.2018 17:00 | Bistrica | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
06.05
17:00
Rudar
20. Oktobar
3
5
|
06.05.2018 17:00 | Rudar | 3 : 5 | 20. Oktobar | |||||
06.05
17:00
Šumadija (MC)
Petka
6
3
|
06.05.2018 17:00 | Šumadija (MC) | 6 : 3 | Petka | |||||
06.05
17:00
Sloga
BSK
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Sloga | 1 : 1 | BSK | |||||
06.05
17:00
Sloboda
Mladost (Č)
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Mladost (Č) | |||||
06.05
17:00
Polet
Vreoci
7
4
|
06.05.2018 17:00 | Polet | 7 : 4 | Vreoci |
06.05
14:00
Borac
Trešnjica
3
1
|
06.05.2018 14:00 | Borac | 3 : 1 | Trešnjica | |||||
06.05
14:00
Duškovci
Bakionica
1
3
|
06.05.2018 14:00 | Duškovci | 1 : 3 | Bakionica | |||||
06.05
12:00
Glumač
Avijatičar
2
1
|
06.05.2018 12:00 | Glumač | 2 : 1 | Avijatičar |
06.05
16:30
Elid
Toplica
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Elid | 3 : 0 | Toplica |
06.05
17:00
Palilulac
Hajduk
0
4
|
06.05.2018 17:00 | Palilulac | 0 : 4 | Hajduk | |||||
06.05
17:00
Slemen
Jedinstvo
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Slemen | 4 : 1 | Jedinstvo |
06.05
17:00
OFK Tamnič
Miloševo
3
0
|
06.05.2018 17:00 | OFK Tamnič | 3 : 0 | Miloševo | |||||
06.05
17:00
Slatina
Malajnica
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Slatina | 4 : 1 | Malajnica | |||||
06.05
17:00
Graničar
OFK Sikole
5
2
|
06.05.2018 17:00 | Graničar | 5 : 2 | OFK Sikole | |||||
06.05
17:00
Urovica
Polet
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Urovica | 4 : 1 | Polet |
06.05
11:00
Zdravinje
Mladost VPD
5
0
|
06.05.2018 11:00 | Zdravinje | 5 : 0 | Mladost VPD | |||||
06.05
11:00
Sebečevac
Borac
6
1
|
06.05.2018 11:00 | Sebečevac | 6 : 1 | Borac | |||||
06.05
11:00
Mudrakovac
Žabare
6
1
|
06.05.2018 11:00 | Mudrakovac | 6 : 1 | Žabare | |||||
06.05
17:00
Kapidžija
Konjuh
8
2
|
06.05.2018 17:00 | Kapidžija | 8 : 2 | Konjuh |
06.05
16:30
Sloga
Padina
1
4
|
06.05.2018 16:30 | Sloga | 1 : 4 | Padina | |||||
06.05
10:00
Jugovići
Koprijan
5
0
|
06.05.2018 10:00 | Jugovići | 5 : 0 | Koprijan |
06.05
16:30
Sloga
Landol
1
0
|
06.05.2018 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Landol | |||||
06.05
16:30
Omladinac
Jezava
2
1
|
06.05.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Jezava |
06.05
16:30
Lunjevac
Drugovac
0
3
|
06.05.2018 16:30 | Lunjevac | 0 : 3 | Drugovac | |||||
06.05
16:30
Petrijevac
Kolarac
2
7
|
06.05.2018 16:30 | Petrijevac | 2 : 7 | Kolarac |
06.05
16:30
OFK Slavija
Skobalj
2
2
|
06.05.2018 16:30 | OFK Slavija | 2 : 2 | Skobalj | |||||
06.05
16:30
Budućnost
Vučak
5
2
|
06.05.2018 16:30 | Budućnost | 5 : 2 | Vučak |
06.05
17:00
Sloga 1949
Skupljen 2013
5
0
|
06.05.2018 17:00 | Sloga 1949 | 5 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
06.05
17:00
Verko
Jedinstvo 2014
2
2
|
06.05.2018 17:00 | Verko | 2 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
06.05
11:00
Mladost (Z)
Hajduk
2
2
|
06.05.2018 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
06.05
11:00
Sloga (R)
Mrovska
1
5
|
06.05.2018 11:00 | Sloga (R) | 1 : 5 | Mrovska | |||||
06.05
17:00
Polet
Torpedo
2
7
|
06.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 7 | Torpedo |
06.05
17:00
Napredak (St)
Vihor
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Napredak (St) | 3 : 0 | Vihor | |||||
06.05
17:00
Popovac
Jedinstvo
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Popovac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.05
17:00
BSK Buljane
OFK Juhor 2016
2
4
|
06.05.2018 17:00 | BSK Buljane | 2 : 4 | OFK Juhor 2016 | |||||
06.05
17:00
Sloboda
Budućnost
0
4
|
06.05.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 4 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Razvitak
Radnik
8
1
|
06.05.2018 17:00 | Razvitak | 8 : 1 | Radnik | |||||
06.05
17:00
ISK Izvor
Heroj
1
2
|
06.05.2018 17:00 | ISK Izvor | 1 : 2 | Heroj | |||||
06.05
17:00
Napredak (Sv)
Radnički
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Napredak (Sv) | 1 : 2 | Radnički |
06.05
16:30
Tolić
Proleter
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Tolić | 3 : 2 | Proleter | |||||
06.05
16:30
Babajić
Toplica
4
2
|
06.05.2018 16:30 | Babajić | 4 : 2 | Toplica |
06.05
16:00
Moravac
Gornje Sinkovce
0
3
|
06.05.2018 16:00 | Moravac | 0 : 3 | Gornje Sinkovce |
06.05
16:00
Rudar 1973
Veternica
0
5
|
06.05.2018 16:00 | Rudar 1973 | 0 : 5 | Veternica |
06.05
16:30
Zadrugar
Mali korak
0
4
|
06.05.2018 16:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Mali korak | |||||
06.05
16:30
Dupljaj 2016
Sloga Gorić
0
7
|
06.05.2018 16:30 | Dupljaj 2016 | 0 : 7 | Sloga Gorić | |||||
06.05
11:00
Žabari
Dupljaj
6
0
|
06.05.2018 11:00 | Žabari | 6 : 0 | Dupljaj | |||||
06.05
10:00
Beloševac
OFK Povlen
6
1
|
06.05.2018 10:00 | Beloševac | 6 : 1 | OFK Povlen |
06.05
11:00
OFK Takovo
Brgule
3
3
|
06.05.2018 11:00 | OFK Takovo | 3 : 3 | Brgule | |||||
06.05
11:00
Vukona
Šarbane
0
3
|
06.05.2018 11:00 | Vukona | 0 : 3 | Šarbane | |||||
06.05
11:00
Pambukovica
Strelac 001
4
2
|
06.05.2018 11:00 | Pambukovica | 4 : 2 | Strelac 001 | |||||
06.05
11:00
Dokmir
Murgaš 2012
1
1
|
06.05.2018 11:00 | Dokmir | 1 : 1 | Murgaš 2012 | |||||
06.05
11:00
Jedinstvo
Kolubara
4
4
|
06.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Kolubara |
06.05
17:00
Morava (M)
BSK 2014
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Morava (M) | 1 : 1 | BSK 2014 | |||||
06.05
17:00
Studen Vitez
Bogutovačka Banja
2
0
|
06.05.2018 17:00 | Studen Vitez | 2 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
06.05
17:00
Koštam Polje
Budućnost (S)
4
2
|
06.05.2018 17:00 | Koštam Polje | 4 : 2 | Budućnost (S) |
06.05
15:30
Zgodačica
Zvezda
0
2
|
06.05.2018 15:30 | Zgodačica | 0 : 2 | Zvezda | |||||
06.05
11:00
Stara čaršija
Miločajac
4
1
|
06.05.2018 11:00 | Stara čaršija | 4 : 1 | Miločajac | |||||
06.05
17:00
Mladost 1981
Vrnjci
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Mladost 1981 | 0 : 3 | Vrnjci |
06.05
17:00
Trnava
Belica
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Trnava | 2 : 3 | Belica | |||||
06.05
17:00
Crni Vrh
OFK Borac
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Crni Vrh | 3 : 0 | OFK Borac | |||||
06.05
17:00
Partizan
Omladinac
7
2
|
06.05.2018 17:00 | Partizan | 7 : 2 | Omladinac | |||||
06.05
17:00
Mladost
Sloboda
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloboda |
06.05
17:00
Mladi Borac
Zelenika
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Mladi Borac | 2 : 1 | Zelenika | |||||
06.05
17:00
Resava
Orlovi
1
10
|
06.05.2018 17:00 | Resava | 1 : 10 | Orlovi |
06.05
16:30
Batovac
Proleter 1932
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Batovac | 3 : 0 | Proleter 1932 | |||||
06.05
16:30
Ljubičevo
Morava 1932
7
0
|
06.05.2018 16:30 | Ljubičevo | 7 : 0 | Morava 1932 | |||||
06.05
16:30
Sloga (L)
Rudar Kostolac 2008
9
2
|
06.05.2018 16:30 | Sloga (L) | 9 : 2 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
06.05
16:30
Sloga (Ć)
Sloga (Du)
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | Sloga (Du) |
06.05
16:30
Pobeda (SK)
Mip Majdan
3
2
|
06.05.2018 16:30 | Pobeda (SK) | 3 : 2 | Mip Majdan | |||||
06.05
16:30
Beli Orao
Napredak (Bu)
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Beli Orao | 2 : 2 | Napredak (Bu) | |||||
06.05
16:30
Mlava (B)
Sloga (Dr)
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Mlava (B) | 4 : 0 | Sloga (Dr) | |||||
06.05
16:30
Vihor
Metalac
10
0
|
06.05.2018 16:30 | Vihor | 10 : 0 | Metalac |
06.05
17:00
Hajduk
Studenac
4
1
|
06.05.2018 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Studenac | |||||
06.05
17:00
Granit
Jadar 1961
2
7
|
06.05.2018 17:00 | Granit | 2 : 7 | Jadar 1961 |
06.05
17:00
Banat
Graničar
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Banat | 3 : 0 | Graničar |
06.05
16:30
OFK Vinci
Borac 2016
0
1
|
06.05.2018 16:30 | OFK Vinci | 0 : 1 | Borac 2016 | |||||
06.05
16:30
Dobra
Barič
1
2
|
06.05.2018 16:30 | Dobra | 1 : 2 | Barič | |||||
06.05
16:30
Mladost 1970
Mrčkovac
2
3
|
06.05.2018 16:30 | Mladost 1970 | 2 : 3 | Mrčkovac |
06.05
11:00
Mladost (R)
Mladost (J)
0
1
|
06.05.2018 11:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Mladost (J) | |||||
06.05
11:00
Budućnost (B)
Borac
2
6
|
06.05.2018 11:00 | Budućnost (B) | 2 : 6 | Borac | |||||
06.05
11:00
Budućnost MI (DT)
Radoje Domanović
0
1
|
06.05.2018 11:00 | Budućnost MI (DT) | 0 : 1 | Radoje Domanović | |||||
06.05
11:00
Maskar
Krćevac 04
1
2
|
06.05.2018 11:00 | Maskar | 1 : 2 | Krćevac 04 |
06.05
11:00
Mladost
Napredak
3
0
|
06.05.2018 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Napredak | |||||
06.05
11:00
Melnica
Mlava Trgovački
6
1
|
06.05.2018 11:00 | Melnica | 6 : 1 | Mlava Trgovački |
06.05
17:30
Skela
Trstenica
0
3
|
06.05.2018 17:30 | Skela | 0 : 3 | Trstenica |
06.05
17:00
Dimitrije Tucović
Proleter
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Proleter |
06.05
11:00
Korman
Galeb
2
0
|
06.05.2018 11:00 | Korman | 2 : 0 | Galeb | |||||
06.05
11:00
Jedinstvo
Žabar
0
3
|
06.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Žabar | |||||
06.05
11:00
Sava
OFK Jelen
3
4
|
06.05.2018 11:00 | Sava | 3 : 4 | OFK Jelen |
06.05
15:30
Lovac
Vitez
4
2
|
06.05.2018 15:30 | Lovac | 4 : 2 | Vitez | |||||
06.05
15:30
Mladost
Kameni
2
1
|
06.05.2018 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Kameni | |||||
06.05
15:30
Hajduk
Sremac
4
1
|
06.05.2018 15:30 | Hajduk | 4 : 1 | Sremac | |||||
06.05
15:30
Sloven
Šumar
0
2
|
06.05.2018 15:30 | Sloven | 0 : 2 | Šumar |
06.05
16:00
Kamenorezac 76
Omladinac
3
2
|
06.05.2018 16:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 2 | Omladinac |
06.05
17:00
Proleter
Kolubara
2
4
|
06.05.2018 17:00 | Proleter | 2 : 4 | Kolubara |
06.05
16:30
Mladi Borac
Ram
2
2
|
06.05.2018 16:30 | Mladi Borac | 2 : 2 | Ram | |||||
06.05
16:30
Baštovan 2015
Pek (K)
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Baštovan 2015 | 2 : 0 | Pek (K) | |||||
06.05
16:30
Srednjevo
Stiški Kurjak
2
5
|
06.05.2018 16:30 | Srednjevo | 2 : 5 | Stiški Kurjak | |||||
06.05
16:30
Mirko Tomić
Kumane
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Mirko Tomić | 2 : 0 | Kumane | |||||
06.05
16:30
Dunavac 1929
Sloga Top
0
0
|
06.05.2018 16:30 | Dunavac 1929 | 0 : 0 | Sloga Top |
06.05
17:00
Banat (D)
Karaš
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Banat (D) | 0 : 3 | Karaš | |||||
06.05
17:00
Banat (V)
Pobeda
0
2
|
06.05.2018 17:00 | Banat (V) | 0 : 2 | Pobeda | |||||
06.05
17:00
Vitorul
Omladinac
4
2
|
06.05.2018 17:00 | Vitorul | 4 : 2 | Omladinac |
06.05
11:00
Stig (C)
Stig (MC)
1
3
|
06.05.2018 11:00 | Stig (C) | 1 : 3 | Stig (MC) | |||||
06.05
11:00
Sloga 1945
Jedinstvo (S)
3
2
|
06.05.2018 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 2 | Jedinstvo (S) |
06.05
16:30
Graničar
OFK Metalac
1
3
|
06.05.2018 16:30 | Graničar | 1 : 3 | OFK Metalac | |||||
06.05
16:30
Panonija
OFK Šikara
3
1
|
06.05.2018 16:30 | Panonija | 3 : 1 | OFK Šikara | |||||
06.05
16:30
KFK Kula
Dinamo
4
5
|
06.05.2018 16:30 | KFK Kula | 4 : 5 | Dinamo |
06.05
16:30
Jedinstvo
Polet
0
3
|
06.05.2018 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Polet | |||||
06.05
16:30
Udarnik
Pomoravlje
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Udarnik | 2 : 0 | Pomoravlje | |||||
06.05
16:30
Proleter
Budućnost
5
2
|
06.05.2018 16:30 | Proleter | 5 : 2 | Budućnost |
06.05
17:00
Polet
Budućnost
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Polet | 3 : 0 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Dobričevo
Sloga
0
4
|
06.05.2018 17:00 | Dobričevo | 0 : 4 | Sloga |
06.05
16:00
Karađorđe 2013
Feniks
4
1
|
06.05.2018 16:00 | Karađorđe 2013 | 4 : 1 | Feniks |
06.05
Mladost
Velika Morava
5
0
|
06.05.2018 | Mladost | 5 : 0 | Velika Morava | |||||
06.05
OFK Orašje
Parcane
3
1
|
06.05.2018 | OFK Orašje | 3 : 1 | Parcane |
06.05
11:00
Štitari
Lomnica
4
4
|
06.05.2018 11:00 | Štitari | 4 : 4 | Lomnica | |||||
06.05
11:00
Grkljane
Gaglovo
2
0
|
06.05.2018 11:00 | Grkljane | 2 : 0 | Gaglovo | |||||
06.05
11:00
Globoder
Zmajevac
0
1
|
06.05.2018 11:00 | Globoder | 0 : 1 | Zmajevac | |||||
06.05
11:00
Kruševica
Padež
2
4
|
06.05.2018 11:00 | Kruševica | 2 : 4 | Padež | |||||
06.05
11:00
Polet (Š)
Vratare
3
3
|
06.05.2018 11:00 | Polet (Š) | 3 : 3 | Vratare | |||||
06.05
17:00
Mladost 2015
Polet (K)
5
2
|
06.05.2018 17:00 | Mladost 2015 | 5 : 2 | Polet (K) |
06.05
11:00
Rankovac
Mladost
6
0
|
06.05.2018 11:00 | Rankovac | 6 : 0 | Mladost |
06.05
17:00
OFK Dragoševac
Lipar
5
1
|
06.05.2018 17:00 | OFK Dragoševac | 5 : 1 | Lipar |
06.05
17:00
Krupa
Sarajevo
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Krupa | 2 : 3 | Sarajevo |
06.05
17:00
Bokelj
Mornar
0
1
|
06.05.2018 17:00 | Bokelj | 0 : 1 | Mornar | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo
Ibar
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Ibar | |||||
06.05
17:00
Jezero
Igalo
1
0
|
06.05.2018 17:00 | Jezero | 1 : 0 | Igalo | |||||
06.05
17:00
Lovćen
Berane
4
2
|
06.05.2018 17:00 | Lovćen | 4 : 2 | Berane | |||||
06.05
17:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Čelik
4
0
|
06.05.2018 17:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 4 : 0 | Čelik | |||||
06.05
17:00
Otrant
Cetinje
4
0
|
06.05.2018 17:00 | Otrant | 4 : 0 | Cetinje |
06.05
18:00
Kom Eurozox 2
Ribnica
2
1
|
06.05.2018 18:00 | Kom Eurozox 2 | 2 : 1 | Ribnica | |||||
06.05
17:00
Bratstvo
Crvena stijena
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Crvena stijena |
06.05
14:00
Gusinje
Pljevlja 97
2
1
|
06.05.2018 14:00 | Gusinje | 2 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
06.05
17:00
Napredak
OFK Borac
1
5
|
06.05.2018 17:00 | Napredak | 1 : 5 | OFK Borac |
06.05
17:00
Sloga (R)
Arsenal
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Sloga (R) | 0 : 3 | Arsenal |
06.05
17:30
Arsenal
Burnley
5
0
|
06.05.2018 17:30 | Arsenal | 5 : 0 | Burnley | |||||
06.05
17:30
Chelsea
Liverpool
1
0
|
06.05.2018 17:30 | Chelsea | 1 : 0 | Liverpool | |||||
06.05
14:30
Manchester City
Huddersfield
0
0
|
06.05.2018 14:30 | Manchester City | 0 : 0 | Huddersfield |
06.05
18:30
Las Palmas
Getafe
0
1
|
06.05.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 1 | Getafe | |||||
06.05
16:15
Atlético Madrid
Espanyol
0
2
|
06.05.2018 16:15 | Atlético Madrid | 0 : 2 | Espanyol | |||||
06.05
12:00
Málaga
Alavés
0
3
|
06.05.2018 12:00 | Málaga | 0 : 3 | Alavés | |||||
06.05
20:45
Barcelona
Real Madrid
2
2
|
06.05.2018 20:45 | Barcelona | 2 : 2 | Real Madrid |
06.05
15:00
Lazio
Atalanta
1
1
|
06.05.2018 15:00 | Lazio | 1 : 1 | Atalanta | |||||
06.05
15:00
SPAL
Benevento
2
0
|
06.05.2018 15:00 | SPAL | 2 : 0 | Benevento | |||||
06.05
15:00
Chievo
Crotone
2
1
|
06.05.2018 15:00 | Chievo | 2 : 1 | Crotone | |||||
06.05
15:00
Genoa
Fiorentina
2
3
|
06.05.2018 15:00 | Genoa | 2 : 3 | Fiorentina | |||||
06.05
12:30
Udinese
Internazionale
0
4
|
06.05.2018 12:30 | Udinese | 0 : 4 | Internazionale | |||||
06.05
20:45
Cagliari
Roma
0
1
|
06.05.2018 20:45 | Cagliari | 0 : 1 | Roma | |||||
06.05
18:00
Sassuolo
Sampdoria
1
0
|
06.05.2018 18:00 | Sassuolo | 1 : 0 | Sampdoria | |||||
06.05
15:00
Napoli
Torino
2
2
|
06.05.2018 15:00 | Napoli | 2 : 2 | Torino |
06.05
17:00
Caen
Monaco
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Caen | 1 : 2 | Monaco | |||||
06.05
17:00
Dijon
Guingamp
3
1
|
06.05.2018 17:00 | Dijon | 3 : 1 | Guingamp | |||||
06.05
16:30
Lyon
Troyes
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Lyon | 3 : 0 | Troyes | |||||
06.05
21:05
Marseille
Nice
2
1
|
06.05.2018 21:05 | Marseille | 2 : 1 | Nice | |||||
06.05
17:00
Metz
Angers
1
2
|
06.05.2018 17:00 | Metz | 1 : 2 | Angers | |||||
06.05
17:00
Nantes
Montpellier
0
2
|
06.05.2018 17:00 | Nantes | 0 : 2 | Montpellier | |||||
06.05
17:00
Rennes
Strasbourg
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Strasbourg | |||||
06.05
15:00
Saint-Étienne
Bordeaux
1
3
|
06.05.2018 15:00 | Saint-Étienne | 1 : 3 | Bordeaux | |||||
06.05
17:00
Toulouse
Lille
2
3
|
06.05.2018 17:00 | Toulouse | 2 : 3 | Lille |
06.05
17:00
Zadrugar
Lipolist
6
1
|
06.05.2018 17:00 | Zadrugar | 6 : 1 | Lipolist |
06.05
17:00
TSC
Inđija
1
0
|
06.05.2018 17:00 | TSC | 1 : 0 | Inđija | |||||
06.05
17:00
Teleoptik
Sloboda
3
0
|
06.05.2018 17:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Sloboda | |||||
06.05
17:00
Radnički 1923
Temnić 1924
4
2
|
06.05.2018 17:00 | Radnički 1923 | 4 : 2 | Temnić 1924 | |||||
06.05
17:00
Novi Pazar
Radnički (P)
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
06.05
17:00
Sinđelić
Proleter
0
3
|
06.05.2018 17:00 | Sinđelić | 0 : 3 | Proleter | |||||
06.05
17:00
ČSK Pivara
Dinamo
0
1
|
06.05.2018 17:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | Dinamo | |||||
06.05
19:00
Metalac
Budućnost
1
1
|
06.05.2018 19:00 | Metalac | 1 : 1 | Budućnost |
06.05
17:00
Crvena zvezda
Spartak
2
1
|
06.05.2018 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Spartak |
06.05
16:30
Šumadija 1903
Mačva
8
0
|
06.05.2018 16:30 | Šumadija 1903 | 8 : 0 | Mačva |
06.05
17:30
Spartak
Čukarički
1
3
|
06.05.2018 17:30 | Spartak | 1 : 3 | Čukarički | |||||
06.05
11:00
Napredak
Partizan
0
3
|
06.05.2018 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Partizan | |||||
06.05
11:00
Radnički (N)
Radnički (P)
1
0
|
06.05.2018 11:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
06.05
14:00
Moravac Orion
Brodarac
1
5
|
06.05.2018 14:00 | Moravac Orion | 1 : 5 | Brodarac | |||||
06.05
13:00
OFK Beograd
Radnički 1923
4
1
|
06.05.2018 13:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Radnički 1923 | |||||
06.05
11:00
Inđija
Rad
0
1
|
06.05.2018 11:00 | Inđija | 0 : 1 | Rad |
06.05
10:00
OFK Bačka
Dinamo 1945
2
2
|
06.05.2018 10:00 | OFK Bačka | 2 : 2 | Dinamo 1945 |
06.05
11:00
Grafičar
IM Rakovica
2
1
|
06.05.2018 11:00 | Grafičar | 2 : 1 | IM Rakovica | |||||
06.05
10:00
Kolubara
Radnički (NB)
0
1
|
06.05.2018 10:00 | Kolubara | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
06.05
10:00
BSK Borča
IMT
1
2
|
06.05.2018 10:00 | BSK Borča | 1 : 2 | IMT | |||||
06.05
10:00
BASK
Zemun
0
0
|
06.05.2018 10:00 | BASK | 0 : 0 | Zemun | |||||
06.05
11:30
Lokomotiva
Sindjelć
3
2
|
06.05.2018 11:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Sindjelć |
06.05
16:30
Jasenica 2017
Smederevo 1924
4
0
|
06.05.2018 16:30 | Jasenica 2017 | 4 : 0 | Smederevo 1924 |
06.05
13:00
Novi Beograd
Omladinac
1
2
|
06.05.2018 13:00 | Novi Beograd | 1 : 2 | Omladinac | |||||
06.05
09:30
Poštar 1930
Balkan
6
0
|
06.05.2018 09:30 | Poštar 1930 | 6 : 0 | Balkan |
06.05
10:00
GSP Polet
Palilulac
0
0
|
06.05.2018 10:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Palilulac | |||||
06.05
13:30
Beograd 1929
Avala
3
0
|
06.05.2018 13:30 | Beograd 1929 | 3 : 0 | Avala |
06.05
Jedinstvo Stević
Spartak
4
1
|
06.05.2018 | Jedinstvo Stević | 4 : 1 | Spartak |
06.05
10:00
TSC
Radnički (S)
1
0
|
06.05.2018 10:00 | TSC | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
06.05
10:00
ČSK Pivara
Hajduk junior
0
2
|
06.05.2018 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 2 | Hajduk junior |
06.05
10:00
Radnički (Z)
Železničar (P)
9
1
|
06.05.2018 10:00 | Radnički (Z) | 9 : 1 | Železničar (P) |
06.05
10:00
Proleter (NS)
Crvena zvezda
4
1
|
06.05.2018 10:00 | Proleter (NS) | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
06.05
10:00
Veternik
Omladinac (NB)
1
6
|
06.05.2018 10:00 | Veternik | 1 : 6 | Omladinac (NB) |
06.05
14:00
Voždovac MK
Radnički MK
5
0
|
06.05.2018 14:00 | Voždovac MK | 5 : 0 | Radnički MK |
06.05
09:00
Lokomotiva 2 MO
Zuce MK
2
1
|
06.05.2018 09:00 | Lokomotiva 2 MO | 2 : 1 | Zuce MK |
06.05
15:30
Spartak
Čukarički
1
1
|
06.05.2018 15:30 | Spartak | 1 : 1 | Čukarički | |||||
06.05
13:00
Radnički (N)
Novi Pazar
0
2
|
06.05.2018 13:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
06.05
16:00
OFK Beograd
Apolon 4
3
3
|
06.05.2018 16:00 | OFK Beograd | 3 : 3 | Apolon 4 | |||||
06.05
10:00
Teleoptik
Zemun
3
1
|
06.05.2018 10:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Zemun |
06.05
12:00
Dinamo 1945
Vojvodina
0
0
|
06.05.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Vojvodina |
06.05
12:00
Borča
Teleoptik
1
2
|
06.05.2018 12:00 | Borča | 1 : 2 | Teleoptik |
06.05
10:00
OLE
DIF
0
2
|
06.05.2018 10:00 | OLE | 0 : 2 | DIF |
06.05
10:00
Novi Beograd
Rakovica
1
0
|
06.05.2018 10:00 | Novi Beograd | 1 : 0 | Rakovica | |||||
06.05
16:30
Prva Iskra
Budućnost
3
0
|
06.05.2018 16:30 | Prva Iskra | 3 : 0 | Budućnost |
06.05
10:00
Preporod
Njerš Ištvan
0
6
|
06.05.2018 10:00 | Preporod | 0 : 6 | Njerš Ištvan |
06.05
13:00
Radnički 1923
Apolon
2
2
|
06.05.2018 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Apolon | |||||
06.05
10:30
AS
Sloga
3
0
|
06.05.2018 10:30 | AS | 3 : 0 | Sloga | |||||
06.05
16:30
Rudar
Jošanica
2
0
|
06.05.2018 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Jošanica | |||||
06.05
15:00
Sport Klub 99
OFK Ras
4
1
|
06.05.2018 15:00 | Sport Klub 99 | 4 : 1 | OFK Ras |
06.05
12:00
Sloga (BNS)
Radnički (B)
5
3
|
06.05.2018 12:00 | Sloga (BNS) | 5 : 3 | Radnički (B) |
06.05
11:00
Proleter
Vulturul
2
6
|
06.05.2018 11:00 | Proleter | 2 : 6 | Vulturul |
06.05
10:00
Zabrezje
Polet
8
0
|
06.05.2018 10:00 | Zabrezje | 8 : 0 | Polet |
06.05
AFK
Tisa
7
0
|
06.05.2018 | AFK | 7 : 0 | Tisa | |||||
06.05
Potisje
Senta
0
10
|
06.05.2018 | Potisje | 0 : 10 | Senta |
06.05
12:00
Inđija
Index
4
2
|
06.05.2018 12:00 | Inđija | 4 : 2 | Index | |||||
06.05
12:00
Radnički (SM)
Petar Puača
2
8
|
06.05.2018 12:00 | Radnički (SM) | 2 : 8 | Petar Puača |
06.05
12:00
Vrbas
Bačka 1901
0
3
|
06.05.2018 12:00 | Vrbas | 0 : 3 | Bačka 1901 |
06.05
11:00
DIF MK
Kolubara MK
6
4
|
06.05.2018 11:00 | DIF MK | 6 : 4 | Kolubara MK | |||||
06.05
17:00
IMT
OFK Beograd B MK
1
2
|
06.05.2018 17:00 | IMT | 1 : 2 | OFK Beograd B MK | |||||
06.05
17:00
Voždovac B MK
Lola MK
5
1
|
06.05.2018 17:00 | Voždovac B MK | 5 : 1 | Lola MK | |||||
06.05
10:00
Zemun MK
Obrenovac 1905 MK
3
0
|
06.05.2018 10:00 | Zemun MK | 3 : 0 | Obrenovac 1905 MK |
06.05
12:30
Zemun MK
Leštane MK
3
1
|
06.05.2018 12:30 | Zemun MK | 3 : 1 | Leštane MK | |||||
06.05
10:00
Institut MK
Sopot MK
0
12
|
06.05.2018 10:00 | Institut MK | 0 : 12 | Sopot MK | |||||
06.05
15:30
Rakovica MK
Rad V MK
4
2
|
06.05.2018 15:30 | Rakovica MK | 4 : 2 | Rad V MK |
06.05
10:00
Dinamo 1945
Vojvodina
1
6
|
06.05.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 6 | Vojvodina | |||||
06.05
16:00
Radnički (Z)
Petar Puača
3
1
|
06.05.2018 16:00 | Radnički (Z) | 3 : 1 | Petar Puača |
06.05
10:00
Sinđelić
Lokomotiva
0
2
|
06.05.2018 10:00 | Sinđelić | 0 : 2 | Lokomotiva |
06.05
09:00
Proleter
Napredak
3
4
|
06.05.2018 09:00 | Proleter | 3 : 4 | Napredak |
06.05
10:00
Vinča
Balkan
3
1
|
06.05.2018 10:00 | Vinča | 3 : 1 | Balkan | |||||
06.05
16:00
Boleč
Dunavac
5
1
|
06.05.2018 16:00 | Boleč | 5 : 1 | Dunavac | |||||
06.05
11:00
Beograd 1929
Palilulac
0
10
|
06.05.2018 11:00 | Beograd 1929 | 0 : 10 | Palilulac |
06.05
10:00
Prva Iskra
Napredak (M)
2
6
|
06.05.2018 10:00 | Prva Iskra | 2 : 6 | Napredak (M) |
06.05
10:00
Spartak
Čantavir
8
2
|
06.05.2018 10:00 | Spartak | 8 : 2 | Čantavir | |||||
06.05
10:00
Radnički 1905
Preporod
3
0
|
06.05.2018 10:00 | Radnički 1905 | 3 : 0 | Preporod |
06.05
10:10
Mundial
Coerver junior FA
0
14
|
06.05.2018 10:10 | Mundial | 0 : 14 | Coerver junior FA | |||||
06.05
10:00
Radnički (K)
BAK
5
1
|
06.05.2018 10:00 | Radnički (K) | 5 : 1 | BAK |
06.05
Budućnost (A)
Hajdučica
4
8
|
06.05.2018 | Budućnost (A) | 4 : 8 | Hajdučica | |||||
06.05
10:00
Jedinstvo (V)
Sloga
3
6
|
06.05.2018 10:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 6 | Sloga | |||||
06.05
10:00
Vojvodina (CC)
Partizan (U)
0
22
|
06.05.2018 10:00 | Vojvodina (CC) | 0 : 22 | Partizan (U) |
06.05
11:00
Pobeda
Jedinstvo Stević
1
25
|
06.05.2018 11:00 | Pobeda | 1 : 25 | Jedinstvo Stević |
06.05
09:00
Krtinska
Buducnost
1
3
|
06.05.2018 09:00 | Krtinska | 1 : 3 | Buducnost | |||||
06.05
10:00
Posavina
Duboko
0
0
|
06.05.2018 10:00 | Posavina | 0 : 0 | Duboko | |||||
06.05
10:00
Zadrugar
Zvezda
3
0
|
06.05.2018 10:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Zvezda | |||||
06.05
10:00
Zabrezje
Urovci
13
0
|
06.05.2018 10:00 | Zabrezje | 13 : 0 | Urovci |
06.05
12:00
Postar 1930
Graficar
0
2
|
06.05.2018 12:00 | Postar 1930 | 0 : 2 | Graficar |
06.05
11:00
Homoljac
Zvižd
1
5
|
06.05.2018 11:00 | Homoljac | 1 : 5 | Zvižd | |||||
06.05
10:00
Kostolac 2008
Petar Dobrnjac
0
3
|
06.05.2018 10:00 | Kostolac 2008 | 0 : 3 | Petar Dobrnjac |
06.05
12:00
KMF Aranđelovac
Mladi Rudar
6
1
|
06.05.2018 12:00 | KMF Aranđelovac | 6 : 1 | Mladi Rudar |
06.05
10:00
CFK
Arena SU
4
6
|
06.05.2018 10:00 | CFK | 4 : 6 | Arena SU |
06.05
10:00
Inđija
Index
5
2
|
06.05.2018 10:00 | Inđija | 5 : 2 | Index | |||||
06.05
10:00
RFK NS1921
Srem (SM)
5
2
|
06.05.2018 10:00 | RFK NS1921 | 5 : 2 | Srem (SM) | |||||
06.05
10:00
Radnički (SM)
Prof. Bolesnikov
2
3
|
06.05.2018 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 3 | Prof. Bolesnikov |
06.05
20:00
Radnički (O) MK
011 MK
1
0
|
06.05.2018 20:00 | Radnički (O) MK | 1 : 0 | 011 MK | |||||
06.05
17:30
Radnički (NB) MK
Voždovac MK
4
0
|
06.05.2018 17:30 | Radnički (NB) MK | 4 : 0 | Voždovac MK | |||||
06.05
14:00
BSK Borča MK
Internacional MK
3
0
|
06.05.2018 14:00 | BSK Borča MK | 3 : 0 | Internacional MK | |||||
06.05
12:00
Partizan MK
Rad MK
1
0
|
06.05.2018 12:00 | Partizan MK | 1 : 0 | Rad MK |
06.05
11:30
Voždovac B
Vrčin MK
3
0
|
06.05.2018 11:30 | Voždovac B | 3 : 0 | Vrčin MK | |||||
06.05
10:00
Milutinac MK
GSP Polet MK
0
4
|
06.05.2018 10:00 | Milutinac MK | 0 : 4 | GSP Polet MK | |||||
06.05
17:00
Rad MK
Studentski Grad MK
1
1
|
06.05.2018 17:00 | Rad MK | 1 : 1 | Studentski Grad MK |
06.05
16:00
BASK MK
Žarkovo MK
5
2
|
06.05.2018 16:00 | BASK MK | 5 : 2 | Žarkovo MK | |||||
06.05
11:00
Jedinstvo MK
Zemun B MK
0
1
|
06.05.2018 11:00 | Jedinstvo MK | 0 : 1 | Zemun B MK | |||||
06.05
13:30
Rakovica MK
Crvena zvezda MML MK
1
3
|
06.05.2018 13:30 | Rakovica MK | 1 : 3 | Crvena zvezda MML MK | |||||
06.05
12:30
Ole MK
Srem MK
0
2
|
06.05.2018 12:30 | Ole MK | 0 : 2 | Srem MK |
06.05
13:00
Kolubara
Sloga Radnički
2
1
|
06.05.2018 13:00 | Kolubara | 2 : 1 | Sloga Radnički |
06.05
09:00
Voždovac
Čukarički
4
6
|
06.05.2018 09:00 | Voždovac | 4 : 6 | Čukarički | |||||
06.05
15:30
Radnički (NB)
OFK Beograd
2
2
|
06.05.2018 15:30 | Radnički (NB) | 2 : 2 | OFK Beograd |
06.05
10:00
Bačka 1901
Spartak '05
0
10
|
06.05.2018 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 10 | Spartak '05 | |||||
06.05
09:30
Spartak '06
Bajša
0
1
|
06.05.2018 09:30 | Spartak '06 | 0 : 1 | Bajša |
06.05
17:00
Fer Plej 06
Srem
5
2
|
06.05.2018 17:00 | Fer Plej 06 | 5 : 2 | Srem |
06.05
08:30
Karioke
Lokomotiva
1
8
|
06.05.2018 08:30 | Karioke | 1 : 8 | Lokomotiva | |||||
06.05
10:00
Borac
Nord Star
0
1
|
06.05.2018 10:00 | Borac | 0 : 1 | Nord Star |
06.05
08:30
Kormoran
Zemun
0
11
|
06.05.2018 08:30 | Kormoran | 0 : 11 | Zemun |
06.05
14:00
Grafičar
Zemun
0
2
|
06.05.2018 14:00 | Grafičar | 0 : 2 | Zemun |
06.05
Omladinac
Krtinska
2
0
|
06.05.2018 | Omladinac | 2 : 0 | Krtinska | |||||
06.05
Buducnost
Posavina
4
0
|
06.05.2018 | Buducnost | 4 : 0 | Posavina | |||||
06.05
Skela
Partizan
3
1
|
06.05.2018 | Skela | 3 : 1 | Partizan |
06.05
20:30
Mega Basket
Crvena zvezda
76
74
|
06.05.2018 20:30 | Mega Basket | 76 : 74 | Crvena zvezda |
06.05
18:30
Radnički
Karaburma
57
52
|
06.05.2018 18:30 | Radnički | 57 : 52 | Karaburma |
06.05
19:00
Vranje 1957
Lokomotiva
31
25
|
06.05.2018 19:00 | Vranje 1957 | 31 : 25 | Lokomotiva | |||||
06.05
19:00
Bela Palanka
Zlatar
33
22
|
06.05.2018 19:00 | Bela Palanka | 33 : 22 | Zlatar |
06.05
17:00
Bane
Goč Merkur
24
18
|
06.05.2018 17:00 | Bane | 24 : 18 | Goč Merkur | |||||
06.05
17:00
Trepča
Župa 54
34
29
|
06.05.2018 17:00 | Trepča | 34 : 29 | Župa 54 |
06.05
18:00
Smederevo
SC Voždovac 2012
22
26
|
06.05.2018 18:00 | Smederevo | 22 : 26 | SC Voždovac 2012 | |||||
06.05
15:00
Sloga
BASK Soko
25
30
|
06.05.2018 15:00 | Sloga | 25 : 30 | BASK Soko | |||||
06.05
15:00
Rekreativo
Novi Beograd
24
24
|
06.05.2018 15:00 | Rekreativo | 24 : 24 | Novi Beograd |
06.05
19:00
Aleksinac
Paraćin
34
30
|
06.05.2018 19:00 | Aleksinac | 34 : 30 | Paraćin | |||||
06.05
18:00
Pirot
ORK Bor
44
39
|
06.05.2018 18:00 | Pirot | 44 : 39 | ORK Bor |
06.05
20:00
Potisje Pleteks
Radnički (JT)
39
20
|
06.05.2018 20:00 | Potisje Pleteks | 39 : 20 | Radnički (JT) |
06.05
19:00
Hajduk Veljko 2
Majdanpek
31
25
|
06.05.2018 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 31 : 25 | Majdanpek |
06.05
14:00
Planinka PV - 2
Morava 84
51
31
|
06.05.2018 14:00 | Planinka PV - 2 | 51 : 31 | Morava 84 | |||||
06.05
13:00
Topličanin 2
Dubočica 54 - 2
29
29
|
06.05.2018 13:00 | Topličanin 2 | 29 : 29 | Dubočica 54 - 2 |
06.05
12:00
Vladimirovac
Radnički
26
28
|
06.05.2018 12:00 | Vladimirovac | 26 : 28 | Radnički |
06.05
11:30
Radnički
Jedinstvo
38
20
|
06.05.2018 11:30 | Radnički | 38 : 20 | Jedinstvo |
06.05
18:00
Vojvodina
Železničar 1949
25
25
|
06.05.2018 18:00 | Vojvodina | 25 : 25 | Železničar 1949 |
06.05
17:00
Radan
Naisa 2
23
27
|
06.05.2018 17:00 | Radan | 23 : 27 | Naisa 2 | |||||
06.05
15:30
Jagodina 2
Vlasotince
32
19
|
06.05.2018 15:30 | Jagodina 2 | 32 : 19 | Vlasotince |
06.05
19:30
Beograd 2
Voždovac 1955 2
|
06.05.2018 19:30 | Beograd 2 | : | Voždovac 1955 2 |
06.05
18:00
Halas Jožef
Proleter
27
15
|
06.05.2018 18:00 | Halas Jožef | 27 : 15 | Proleter | |||||
06.05
17:00
Železničar
Požarevac
24
26
|
06.05.2018 17:00 | Železničar | 24 : 26 | Požarevac |
06.05
13:00
Partizan
Crvena Zvezda
28
38
|
06.05.2018 13:00 | Partizan | 28 : 38 | Crvena Zvezda |
06.05
12:30
Radnički
Morava Gepardi
66
6
|
06.05.2018 12:30 | Radnički | 66 : 6 | Morava Gepardi |