XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
371 utakmica za dan Subota, 10 Mart 2018


Fudbal

10.03
14:00
Loznica
Polet
1
1
10.03.2018 14:00
Loznica
1 : 1
Polet
10.03
14:00
Tutin
Karađorđe
2
0
10.03.2018 14:00
Tutin
2 : 0
Karađorđe
10.03
14:00
Å umadija 1903
FAP
1
2
10.03.2018 14:00
Å umadija 1903
1 : 2
FAP
10.03
14:00
Sloga (P)
Provo
3
1
10.03.2018 14:00
Sloga (P)
3 : 1
Provo
10.03
14:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
Mladi radnik 1926
0
1
10.03.2018 14:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
0 : 1
Mladi radnik 1926
10.03
15:00
OFK Sinđelić
Jedinstvo (B)
1
0
10.03.2018 15:00
OFK Sinđelić
1 : 0
Jedinstvo (B)
10.03
15:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
2
0
10.03.2018 15:00
Trstenik PPT
2 : 0
Moravac Orion
10.03
15:00
Jedinstvo (P)
Dunav
1
0
10.03.2018 15:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Dunav
10.03
14:30
Bratstvo 1946
Bačka 1901
1
0
10.03.2018 14:30
Bratstvo 1946
1 : 0
Bačka 1901
10.03
14:30
Radnički (SM)
Radnički (ZR)
3
2
10.03.2018 14:30
Radnički (SM)
3 : 2
Radnički (ZR)
10.03
14:30
Radnički (Š)
Odžaci
0
5
10.03.2018 14:30
Radnički (Š)
0 : 5
Odžaci
10.03
14:30
Radnički (NP)
Bečej 1918
0
1
10.03.2018 14:30
Radnički (NP)
0 : 1
Bečej 1918
10.03
14:30
Mladost (BJ)
Crvena zvezda (NS)
0
1
10.03.2018 14:30
Mladost (BJ)
0 : 1
Crvena zvezda (NS)
10.03
14:30
Sopot
OFK Beograd
0
1
10.03.2018 14:30
Sopot
0 : 1
OFK Beograd
10.03
14:30
Radnički (O)
GSP Polet Dorćol
0
0
10.03.2018 14:30
Radnički (O)
0 : 0
GSP Polet Dorćol
10.03
15:30
IMT
Kolubara
2
1
10.03.2018 15:30
IMT
2 : 1
Kolubara
10.03
13:00
Radnički (NB)
Grafičar
0
3
10.03.2018 13:00
Radnički (NB)
0 : 3
Grafičar
10.03
14:30
BSK Borča
BASK
3
0
10.03.2018 14:30
BSK Borča
3 : 0
BASK
10.03
15:00
Budućnost (O)
Lužnica
2
0
10.03.2018 15:00
Budućnost (O)
2 : 0
Lužnica
10.03
15:00
Pusta Reka
Balkanski
0
0
10.03.2018 15:00
Pusta Reka
0 : 0
Balkanski
10.03
15:00
Nebeski Andjeli
Pčinja
0
0
10.03.2018 15:00
Nebeski Andjeli
0 : 0
Pčinja
10.03
15:00
Sloga (L)
Tanasko Rajić
2
0
10.03.2018 15:00
Sloga (L)
2 : 0
Tanasko Rajić
10.03
15:00
Vranjska Banja
Vlasina
0
2
10.03.2018 15:00
Vranjska Banja
0 : 2
Vlasina
10.03
15:00
Đerdap
Å arbanovac
0
0
10.03.2018 15:00
Đerdap
0 : 0
Å arbanovac
10.03
15:00
OFK Topličanin
Kopaonik
3
1
10.03.2018 15:00
OFK Topličanin
3 : 1
Kopaonik
10.03
15:00
Morava 1918
Napredak
5
2
10.03.2018 15:00
Morava 1918
5 : 2
Napredak
10.03
14:30
OFK VrŔac
Sloga
3
0
10.03.2018 14:30
OFK VrŔac
3 : 0
Sloga
10.03
14:30
Jedinstvo (BK)
Sloboda (NK)
1
1
10.03.2018 14:30
Jedinstvo (BK)
1 : 1
Sloboda (NK)
10.03
14:30
Kozara
Begej
6
0
10.03.2018 14:30
Kozara
6 : 0
Begej
10.03
14:30
Budućnost
Kikinda 1909
1
1
10.03.2018 14:30
Budućnost
1 : 1
Kikinda 1909
10.03
14:30
Radnički (K)
Polet
4
1
10.03.2018 14:30
Radnički (K)
4 : 1
Polet
10.03
14:30
Radnički (S)
Mladost (O)
1
2
10.03.2018 14:30
Radnički (S)
1 : 2
Mladost (O)
10.03
14:30
Jedinstvo (SP)
Jugović
3
0
10.03.2018 14:30
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Jugović
10.03
14:30
Sloga (T)
Borac (Å )
1
2
10.03.2018 14:30
Sloga (T)
1 : 2
Borac (Å )
10.03
14:30
Sremac
Index
1
0
10.03.2018 14:30
Sremac
1 : 0
Index
10.03
14:30
Srbobran
Mladost (T)
2
0
10.03.2018 14:30
Srbobran
2 : 0
Mladost (T)
10.03
14:30
Sloga (Č)
Zadrugar
4
0
10.03.2018 14:30
Sloga (Č)
4 : 0
Zadrugar
10.03
11:00
Rakovica
TEK Sloga
1
3
10.03.2018 11:00
Rakovica
1 : 3
TEK Sloga
10.03
14:30
Balkan
Torlak
0
3
10.03.2018 14:30
Balkan
0 : 3
Torlak
10.03
14:30
Turbina
Milutinac
1
3
10.03.2018 14:30
Turbina
1 : 3
Milutinac
10.03
14:30
Mladost (L)
Banat
2
3
10.03.2018 14:30
Mladost (L)
2 : 3
Banat
10.03
14:30
Dunav
BAK
0
0
10.03.2018 14:30
Dunav
0 : 0
BAK
10.03
14:30
Rudar
Sloboda (DT)
0
4
10.03.2018 14:30
Rudar
0 : 4
Sloboda (DT)
10.03
14:30
Podrinje
Borac (K)
4
0
10.03.2018 14:30
Podrinje
4 : 0
Borac (K)
10.03
14:30
Sloven
Graničar 1924
4
0
10.03.2018 14:30
Sloven
4 : 0
Graničar 1924
10.03
14:30
Partizan
Hrtkovci
5
0
10.03.2018 14:30
Partizan
5 : 0
Hrtkovci
10.03
15:00
Mladost (K)
Crvenka
1
2
10.03.2018 15:00
Mladost (K)
1 : 2
Crvenka
10.03
15:00
ŽAK
Hercegovac
1
0
10.03.2018 15:00
ŽAK
1 : 0
Hercegovac
10.03
15:00
Panonija IM Topola
NjegoÅ”
1
0
10.03.2018 15:00
Panonija IM Topola
1 : 0
NjegoÅ”
10.03
15:00
Obilić
Jadran
3
0
10.03.2018 15:00
Obilić
3 : 0
Jadran
10.03
15:00
Proleter (RS)
Iskra
1
2
10.03.2018 15:00
Proleter (RS)
1 : 2
Iskra
10.03
15:00
OFK Vrbas
Napredak
2
1
10.03.2018 15:00
OFK Vrbas
2 : 1
Napredak
10.03
11:00
Borac (O)
Studenski Grad
2
3
10.03.2018 11:00
Borac (O)
2 : 3
Studenski Grad
10.03
14:30
PKB (PS)
Institut
3
0
10.03.2018 14:30
PKB (PS)
3 : 0
Institut
10.03
14:30
Omladinac
Strelac
0
1
10.03.2018 14:30
Omladinac
0 : 1
Strelac
10.03
14:30
Radnički Šabački
Cerić
3
0
10.03.2018 14:30
Radnički Šabački
3 : 0
Cerić
10.03
15:00
Blagotin
13. April
0
0
10.03.2018 15:00
Blagotin
0 : 0
13. April
10.03
14:00
Trgovački
Sloga (B)
4
3
10.03.2018 14:00
Trgovački
4 : 3
Sloga (B)
10.03
14:00
Prvi partizan
Jasen
0
3
10.03.2018 14:00
Prvi partizan
0 : 3
Jasen
10.03
15:00
Korićani
Jedinstvo
3
0
10.03.2018 15:00
Korićani
3 : 0
Jedinstvo
10.03
15:00
Morava (Ž)
Orljane
0
1
10.03.2018 15:00
Morava (Ž)
0 : 1
Orljane
10.03
15:00
Doljevac 1971
Radnički 1947
6
4
10.03.2018 15:00
Doljevac 1971
6 : 4
Radnički 1947
10.03
15:00
RFK Novi Sad 1921
Å ajkaÅ” 1908
2
1
10.03.2018 15:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
Å ajkaÅ” 1908
10.03
15:00
Mladost
Petrovaradin
3
2
10.03.2018 15:00
Mladost
3 : 2
Petrovaradin
10.03
15:00
OFK Futog
FruŔkogorski partizan
1
1
10.03.2018 15:00
OFK Futog
1 : 1
FruŔkogorski partizan
10.03
15:00
Omladinac
Tatra
0
1
10.03.2018 15:00
Omladinac
0 : 1
Tatra
10.03
15:00
Rudar (St)
Omladinac
3
3
10.03.2018 15:00
Rudar (St)
3 : 3
Omladinac
10.03
13:00
Dedinje
Posavac TiŔma
2
1
10.03.2018 13:00
Dedinje
2 : 1
Posavac TiŔma
10.03
14:30
Zaklopača
Mladost
2
2
10.03.2018 14:30
Zaklopača
2 : 2
Mladost
10.03
14:30
Umčari
Pionir
1
1
10.03.2018 14:30
Umčari
1 : 1
Pionir
10.03
14:30
OFK Å abac
Napredak
0
0
10.03.2018 14:30
OFK Å abac
0 : 0
Napredak
10.03
14:30
Milicionar
Torpedo 1924
1
0
10.03.2018 14:30
Milicionar
1 : 0
Torpedo 1924
10.03
14:30
DuŔan Silni
Å ipurske livade
3
0
10.03.2018 14:30
DuŔan Silni
3 : 0
Å ipurske livade
10.03
14:30
Å FU Derbi 2016
SuŔica 2012
0
1
10.03.2018 14:30
Å FU Derbi 2016
0 : 1
SuŔica 2012
10.03
15:00
Jedinstvo (B)
OFK Draževac
1
3
10.03.2018 15:00
Jedinstvo (B)
1 : 3
OFK Draževac
10.03
14:45
Rojkovac
Krtinska
1
2
10.03.2018 14:45
Rojkovac
1 : 2
Krtinska
10.03
14:45
Zvezda
Duboko
2
4
10.03.2018 14:45
Zvezda
2 : 4
Duboko
10.03
15:00
Modrica
Gaglovo
2
1
10.03.2018 15:00
Modrica
2 : 1
Gaglovo
10.03
15:00
Zmajevac
Lomnica
3
1
10.03.2018 15:00
Zmajevac
3 : 1
Lomnica
10.03
15:00
Globoder
KruŔevica
4
0
10.03.2018 15:00
Globoder
4 : 0
KruŔevica
10.03
15:00
Zrinjski
Radnik
1
1
10.03.2018 15:00
Zrinjski
1 : 1
Radnik
10.03
15:00
Mladost
Vitez
1
0
10.03.2018 15:00
Mladost
1 : 0
Vitez
10.03
14:30
Dečić
OFK Petrovac
0
1
10.03.2018 14:30
Dečić
0 : 1
OFK Petrovac
10.03
14:30
Budućnost
Rudar
0
0
10.03.2018 14:30
Budućnost
0 : 0
Rudar
10.03
14:30
Kom
Grbalj
1
3
10.03.2018 14:30
Kom
1 : 3
Grbalj
10.03
13:00
Sutjeska
Mladost
0
0
10.03.2018 13:00
Sutjeska
0 : 0
Mladost
10.03
14:30
Iskra
Zeta
2
1
10.03.2018 14:30
Iskra
2 : 1
Zeta
10.03
18:30
Chelsea
Crystal Palace
2
1
10.03.2018 18:30
Chelsea
2 : 1
Crystal Palace
10.03
16:00
Everton
Brighton
2
0
10.03.2018 16:00
Everton
2 : 0
Brighton
10.03
16:00
Huddersfield
Swansea
0
0
10.03.2018 16:00
Huddersfield
0 : 0
Swansea
10.03
13:30
Manchester Utd
Liverpool
2
1
10.03.2018 13:30
Manchester Utd
2 : 1
Liverpool
10.03
16:00
Newcastle
Southampton
3
0
10.03.2018 16:00
Newcastle
3 : 0
Southampton
10.03
16:00
WBA
Leicester
1
4
10.03.2018 16:00
WBA
1 : 4
Leicester
10.03
16:00
West Ham
Burnley
0
3
10.03.2018 16:00
West Ham
0 : 3
Burnley
10.03
13:00
Eibar
Real Madrid
1
2
10.03.2018 13:00
Eibar
1 : 2
Real Madrid
10.03
16:15
Sevilla
Valencia
0
2
10.03.2018 16:15
Sevilla
0 : 2
Valencia
10.03
20:45
MƔlaga
Barcelona
0
2
10.03.2018 20:45
MƔlaga
0 : 2
Barcelona
10.03
18:30
Getafe
Levante
0
1
10.03.2018 18:30
Getafe
0 : 1
Levante
10.03
15:30
Bayern
Hamburger SV
6
0
10.03.2018 15:30
Bayern
6 : 0
Hamburger SV
10.03
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
3
0
10.03.2018 15:30
Hoffenheim
3 : 0
Wolfsburg
10.03
15:30
Hertha BSC
Freiburg
0
0
10.03.2018 15:30
Hertha BSC
0 : 0
Freiburg
10.03
18:30
Bayer Leverkusen
Borussia Mƶnchengladbach
2
0
10.03.2018 18:30
Bayer Leverkusen
2 : 0
Borussia Mƶnchengladbach
10.03
15:30
Hannover 96
Augsburg
1
3
10.03.2018 15:30
Hannover 96
1 : 3
Augsburg
10.03
20:45
Verona
Chievo
1
0
10.03.2018 20:45
Verona
1 : 0
Chievo
10.03
20:00
Bordeaux
Angers
0
0
10.03.2018 20:00
Bordeaux
0 : 0
Angers
10.03
20:00
Dijon
Amiens SC
1
1
10.03.2018 20:00
Dijon
1 : 1
Amiens SC
10.03
20:00
Lille
Montpellier
1
1
10.03.2018 20:00
Lille
1 : 1
Montpellier
10.03
20:00
Nantes
Troyes
1
0
10.03.2018 20:00
Nantes
1 : 0
Troyes
10.03
17:00
PSG
Metz
5
0
10.03.2018 17:00
PSG
5 : 0
Metz
10.03
20:00
Rennes
Saint-Ɖtienne
1
1
10.03.2018 20:00
Rennes
1 : 1
Saint-Ɖtienne
10.03
14:00
ČSK Pivara
Sinđelić
0
3
10.03.2018 14:00
ČSK Pivara
0 : 3
Sinđelić
10.03
14:00
Dinamo
Teleoptik
1
0
10.03.2018 14:00
Dinamo
1 : 0
Teleoptik
10.03
14:00
Bežanija
Inđija
0
0
10.03.2018 14:00
Bežanija
0 : 0
Inđija
10.03
14:00
Radnički (P)
Temnić 1924
0
0
10.03.2018 14:00
Radnički (P)
0 : 0
Temnić 1924
10.03
11:00
Radnički 1923
Radnički (P)
0
1
10.03.2018 11:00
Radnički 1923
0 : 1
Radnički (P)
10.03
12:30
011
Radnički (NB)
0
2
10.03.2018 12:30
011
0 : 2
Radnički (NB)
10.03
11:00
Grafičar
Siti Sport Klub
6
0
10.03.2018 11:00
Grafičar
6 : 0
Siti Sport Klub
10.03
11:00
Dinamo
Čukarički
0
3
10.03.2018 11:00
Dinamo
0 : 3
Čukarički
10.03
10:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
0
10.03.2018 10:00
Brodarac
1 : 0
Crvena zvezda
10.03
08:30
Internacional
Radnički (NB)
0
4
10.03.2018 08:30
Internacional
0 : 4
Radnički (NB)
10.03
12:30
Borča
Lokomotiva
0
1
10.03.2018 12:30
Borča
0 : 1
Lokomotiva
10.03
19:00
Sindjelić
Rad
0
4
10.03.2018 19:00
Sindjelić
0 : 4
Rad
10.03
12:00
BASK
OLE
2
2
10.03.2018 12:00
BASK
2 : 2
OLE
10.03
09:00
Grafičar
Palilulac
12
0
10.03.2018 09:00
Grafičar
12 : 0
Palilulac
10.03
11:30
Sinđelić MK
Voždovac MK
0
1
10.03.2018 11:30
Sinđelić MK
0 : 1
Voždovac MK
10.03
09:00
Lokomotiva MK
Čukarički MK
2
2
10.03.2018 09:00
Lokomotiva MK
2 : 2
Čukarički MK
10.03
09:00
Zemun MK
011 MK
4
1
10.03.2018 09:00
Zemun MK
4 : 1
011 MK
10.03
14:00
OFK Beograd MK
Mladenovac MK
3
0
10.03.2018 14:00
OFK Beograd MK
3 : 0
Mladenovac MK
10.03
14:00
Zemun MK
Jedinstvo MK
4
2
10.03.2018 14:00
Zemun MK
4 : 2
Jedinstvo MK
10.03
14:00
Kosmaj MK
Rakovica MK
2
1
10.03.2018 14:00
Kosmaj MK
2 : 1
Rakovica MK
10.03
11:00
OFK Beograd MK
Banja MK
8
2
10.03.2018 11:00
OFK Beograd MK
8 : 2
Banja MK
10.03
14:30
011 MK
Voždovac MK
1
3
10.03.2018 14:30
011 MK
1 : 3
Voždovac MK
10.03
11:30
DIF MK
Zemun MK
0
11
10.03.2018 11:30
DIF MK
0 : 11
Zemun MK
10.03
11:30
Čukarički MK
Internacional MK
4
1
10.03.2018 11:30
Čukarički MK
4 : 1
Internacional MK
10.03
12:00
Crvena zvezda MK
BSK Borča MK
4
0
10.03.2018 12:00
Crvena zvezda MK
4 : 0
BSK Borča MK
10.03
16:00
Ada MK
Studentski Grad MK
8
0
10.03.2018 16:00
Ada MK
8 : 0
Studentski Grad MK
10.03
11:00
GSP Polet MK
PKB MK
4
0
10.03.2018 11:00
GSP Polet MK
4 : 0
PKB MK
10.03
17:00
Brodarac MK-B
Sinđelić MK
0
0
10.03.2018 17:00
Brodarac MK-B
0 : 0
Sinđelić MK
10.03
15:00
Rad MK
Olimpik MK
3
0
10.03.2018 15:00
Rad MK
3 : 0
Olimpik MK
10.03
13:15
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MML MK
3
3
10.03.2018 13:15
Lokomotiva MK
3 : 3
Crvena zvezda MML MK
10.03
09:00
Žarkovo MK
Srem MK
3
4
10.03.2018 09:00
Žarkovo MK
3 : 4
Srem MK
10.03
09:00
Čukarički
OFK Beograd
3
1
10.03.2018 09:00
Čukarički
3 : 1
OFK Beograd
10.03
13:00
Rad
Kolubara
2
2
10.03.2018 13:00
Rad
2 : 2
Kolubara
10.03
10:00
Radnički (O)
Brodarac 1947
1
0
10.03.2018 10:00
Radnički (O)
1 : 0
Brodarac 1947
10.03
11:00
Voždovac
Sindjelić
2
0
10.03.2018 11:00
Voždovac
2 : 0
Sindjelić

KoŔarka

10.03
17:00
Jedinstvo
Nova Pazova
74
66
10.03.2018 17:00
Jedinstvo
74 : 66
Nova Pazova
10.03
19:00
Futog Tupanjac MD
Mladost Veternik
68
74
10.03.2018 19:00
Futog Tupanjac MD
68 : 74
Mladost Veternik
10.03
19:00
Topola
Radnički
98
80
10.03.2018 19:00
Topola
98 : 80
Radnički
10.03
18:00
Dunav 2014
Kris Kros
65
57
10.03.2018 18:00
Dunav 2014
65 : 57
Kris Kros
10.03
19:00
Vrbas
Hajduk
85
77
10.03.2018 19:00
Vrbas
85 : 77
Hajduk
10.03
17:00
MileŔevac
Crnokosa
104
108
10.03.2018 17:00
MileŔevac
104 : 108
Crnokosa
10.03
20:00
Radnički VA
Zekas 75
100
99
10.03.2018 20:00
Radnički VA
100 : 99
Zekas 75
10.03
17:00
Polet
Železničar
71
85
10.03.2018 17:00
Polet
71 : 85
Železničar
10.03
16:00
Paraćin
Priboj
110
108
10.03.2018 16:00
Paraćin
110 : 108
Priboj
10.03
19:00
Prva Petoletka
Radnički 1950
89
84
10.03.2018 19:00
Prva Petoletka
89 : 84
Radnički 1950
10.03
16:00
Jastrebac
NiÅ”
72
70
10.03.2018 16:00
Jastrebac
72 : 70
NiÅ”
10.03
18:30
Junior
Radan
99
67
10.03.2018 18:30
Junior
99 : 67
Radan
10.03
18:00
Prokuplje
Jugbasket
95
78
10.03.2018 18:00
Prokuplje
95 : 78
Jugbasket
10.03
19:00
Morava
Mladost Vesna
88
82
10.03.2018 19:00
Morava
88 : 82
Mladost Vesna
10.03
16:00
Bor RTB
Rtanj
110
89
10.03.2018 16:00
Bor RTB
110 : 89
Rtanj
10.03
19:00
Jablanica
Dimitrovgrad
86
83
10.03.2018 19:00
Jablanica
86 : 83
Dimitrovgrad
10.03
19:20
BASK
BKK Radnički
63
84
10.03.2018 19:20
BASK
63 : 84
BKK Radnički
10.03
18:15
Borac
Beko
74
77
10.03.2018 18:15
Borac
74 : 77
Beko
10.03
18:30
Petrovgrad
Tisa
108
94
10.03.2018 18:30
Petrovgrad
108 : 94
Tisa
10.03
19:00
Karađorđevo
Crvenka
93
59
10.03.2018 19:00
Karađorđevo
93 : 59
Crvenka
10.03
14:00
Budućnost (NS)
Spartak OKK
93
78
10.03.2018 14:00
Budućnost (NS)
93 : 78
Spartak OKK
10.03
13:45
Joker
Velika Kikinda
74
61
10.03.2018 13:45
Joker
74 : 61
Velika Kikinda
10.03
18:00
Jedinstvo
Jadran
89
96
10.03.2018 18:00
Jedinstvo
89 : 96
Jadran
10.03
18:30
Å imanovci
Stara Pazova
86
82
10.03.2018 18:30
Å imanovci
86 : 82
Stara Pazova
10.03
17:30
Opovo 99
Lokomotiva 2016
87
59
10.03.2018 17:30
Opovo 99
87 : 59
Lokomotiva 2016
10.03
19:30
Mladost 2014
Ub
101
67
10.03.2018 19:30
Mladost 2014
101 : 67
Ub
10.03
Rađevac
Osečina
60
78
10.03.2018
Rađevac
60 : 78
Osečina
10.03
19:00
Železničar
Loznica
77
79
10.03.2018 19:00
Železničar
77 : 79
Loznica
10.03
18:00
Vladimirci
M015
83
92
10.03.2018 18:00
Vladimirci
83 : 92
M015
10.03
13:30
Mix
Å abac
65
90
10.03.2018 13:30
Mix
65 : 90
Å abac
10.03
12:00
Užice
Ivanjica
64
70
10.03.2018 12:00
Užice
64 : 70
Ivanjica
10.03
12:15
Sloga
Play off
61
94
10.03.2018 12:15
Sloga
61 : 94
Play off
10.03
17:00
Čačak 94
Morava
70
58
10.03.2018 17:00
Čačak 94
70 : 58
Morava
10.03
20:15
Mladost
GM-032
68
69
10.03.2018 20:15
Mladost
68 : 69
GM-032
10.03
16:00
Stari Ras
Požarevac
64
73
10.03.2018 16:00
Stari Ras
64 : 73
Požarevac
10.03
Despot
Sloga Elite
0
20
10.03.2018
Despot
0 : 20
Sloga Elite
10.03
19:00
Stragari Å umadija
Trepča
96
70
10.03.2018 19:00
Stragari Å umadija
96 : 70
Trepča
10.03
19:00
Svilajnac
Sloga (D)
95
79
10.03.2018 19:00
Svilajnac
95 : 79
Sloga (D)
10.03
14:00
Đerdap
Hisar
79
74
10.03.2018 14:00
Đerdap
79 : 74
Hisar
10.03
15:30
KurŔumlija
Zicer
55
82
10.03.2018 15:30
KurŔumlija
55 : 82
Zicer
10.03
12:15
Eko Sport
Sava
61
52
10.03.2018 12:15
Eko Sport
61 : 52
Sava
10.03
16:10
Zvezdara
Veba Basket
84
73
10.03.2018 16:10
Zvezdara
84 : 73
Veba Basket
10.03
18:00
BTC
Umka 2009
78
67
10.03.2018 18:00
BTC
78 : 67
Umka 2009
10.03
16:20
Barajevo Bambi
Barajevo
74
109
10.03.2018 16:20
Barajevo Bambi
74 : 109
Barajevo
10.03
19:00
Cedevita
Partizan NIS
85
75
10.03.2018 19:00
Cedevita
85 : 75
Partizan NIS
10.03
20:00
Vojvodina
TamiÅ”
100
95
10.03.2018 20:00
Vojvodina
100 : 95
TamiÅ”
10.03
19:30
Sloga
Beovuk 72
106
99
10.03.2018 19:30
Sloga
106 : 99
Beovuk 72
10.03
18:00
Zlatibor
Dunav
81
76
10.03.2018 18:00
Zlatibor
81 : 76
Dunav
10.03
19:30
Spartak
KKK Radnički
64
76
10.03.2018 19:30
Spartak
64 : 76
KKK Radnički
10.03
18:00
Metalac
Dynamic
87
83
10.03.2018 18:00
Metalac
87 : 83
Dynamic
10.03
19:00
Napredak Bosphorus
Klik
72
64
10.03.2018 19:00
Napredak Bosphorus
72 : 64
Klik
10.03
19:30
Pirot
Zdravlje Leskovac
86
84
10.03.2018 19:30
Pirot
86 : 84
Zdravlje Leskovac
10.03
19:00
Mladost (SP)
Žarkovo
80
68
10.03.2018 19:00
Mladost (SP)
80 : 68
Žarkovo
10.03
19:00
Akademik
Kolubara LA 2003
74
66
10.03.2018 19:00
Akademik
74 : 66
Kolubara LA 2003
10.03
14:30
MileŔevka
Duga
66
72
10.03.2018 14:30
MileŔevka
66 : 72
Duga
10.03
15:00
Zvečan
Play Off
20
0
10.03.2018 15:00
Zvečan
20 : 0
Play Off
10.03
12:00
Užice
ČA basket
26
88
10.03.2018 12:00
Užice
26 : 88
ČA basket
10.03
Hajduk Veljko
Radnički 2016
0
20
10.03.2018
Hajduk Veljko
0 : 20
Radnički 2016
10.03
15:00
Paraćin
Topličanin 2012
20
0
10.03.2018 15:00
Paraćin
20 : 0
Topličanin 2012
10.03
19:30
Bagdala
Trstenik
49
91
10.03.2018 19:30
Bagdala
49 : 91
Trstenik
10.03
17:00
Gimnazijalac
Radnički (KG)
57
62
10.03.2018 17:00
Gimnazijalac
57 : 62
Radnički (KG)
10.03
15:00
Radnički 2016
Hajduk Veljko
92
43
10.03.2018 15:00
Radnički 2016
92 : 43
Hajduk Veljko
10.03
16:00
Actavis academy
Palanka 2012
61
56
10.03.2018 16:00
Actavis academy
61 : 56
Palanka 2012
10.03
16:30
Karađorđevo
NjegoÅ”
43
70
10.03.2018 16:30
Karađorđevo
43 : 70
NjegoÅ”
10.03
VoŔa
NjegoÅ”
0
20
10.03.2018
VoŔa
0 : 20
NjegoÅ”
10.03
16:00
Girl Basket
Joker
101
41
10.03.2018 16:00
Girl Basket
101 : 41
Joker
10.03
16:30
Srbobran
Karaburma
68
64
10.03.2018 16:30
Srbobran
68 : 64
Karaburma
10.03
18:00
Stara Pazova
Novosadska ŽKA
52
66
10.03.2018 18:00
Stara Pazova
52 : 66
Novosadska ŽKA
10.03
17:00
Topolčanka
Ruma 92
95
38
10.03.2018 17:00
Topolčanka
95 : 38
Ruma 92
10.03
Radnički (NB)
Jedinstvo (NB)
20
0
10.03.2018
Radnički (NB)
20 : 0
Jedinstvo (NB)
10.03
16:30
Radivoj Korać
VrŔac
80
31
10.03.2018 16:30
Radivoj Korać
80 : 31
VrŔac
10.03
17:00
Spartak
Student
39
69
10.03.2018 17:00
Spartak
39 : 69
Student
10.03
19:00
Partizan 1953
Kraljevo
81
61
10.03.2018 19:00
Partizan 1953
81 : 61
Kraljevo
10.03
12:30
Crvena zvezda
Å umadija
99
71
10.03.2018 12:30
Crvena zvezda
99 : 71
Å umadija
10.03
15:00
Å abac
Vrbas Medela
92
67
10.03.2018 15:00
Å abac
92 : 67
Vrbas Medela
10.03
17:00
Beočin
Bor
98
50
10.03.2018 17:00
Beočin
98 : 50
Bor
10.03
16:00
Lazarevac
MIX 1
10.03.2018 16:00
Lazarevac
:
MIX 1
10.03
16:00
Osečina
MIX 2
10.03.2018 16:00
Osečina
:
MIX 2
10.03
16:00
Inter KoÅ”
OKK Å abac
16
34
10.03.2018 16:00
Inter KoÅ”
16 : 34
OKK Å abac
10.03
16:00
Valjevski
Železničar
55
20
10.03.2018 16:00
Valjevski
55 : 20
Železničar
10.03
16:00
LA Basket
Mionica
10.03.2018 16:00
LA Basket
:
Mionica
10.03
16:00
Mladost 014
Student 1
10.03.2018 16:00
Mladost 014
:
Student 1
10.03
16:00
MIX 2
Železničar
10.03.2018 16:00
MIX 2
:
Železničar
10.03
16:00
LA Basket
Mionica
58
28
10.03.2018 16:00
LA Basket
58 : 28
Mionica
10.03
16:00
MIX 1
Student
10.03.2018 16:00
MIX 1
:
Student

Odbojka

10.03
17:30
Metalac Takovo
Ribnica 2
2
3
10.03.2018 17:30
Metalac Takovo
2 : 3
Ribnica 2
10.03
20:00
Vranje
Desetka
2
3
10.03.2018 20:00
Vranje
2 : 3
Desetka
10.03
13:00
NiÅ” 2
Ozren
3
1
10.03.2018 13:00
NiÅ” 2
3 : 1
Ozren
10.03
19:00
Hajduk Veljko
MOK Topličanin 97
1
3
10.03.2018 19:00
Hajduk Veljko
1 : 3
MOK Topličanin 97
10.03
17:00
Proleter
Vojvodina NS Seme 2
3
1
10.03.2018 17:00
Proleter
3 : 1
Vojvodina NS Seme 2
10.03
19:30
Å id
Maglić 1953
3
0
10.03.2018 19:30
Å id
3 : 0
Maglić 1953
10.03
20:00
Hercegovina
Partizan
2
3
10.03.2018 20:00
Hercegovina
2 : 3
Partizan
10.03
Viner
Ozren 2
3
0
10.03.2018
Viner
3 : 0
Ozren 2
10.03
16:00
VA 014 Gorenje 2
Priboj
3
0
10.03.2018 16:00
VA 014 Gorenje 2
3 : 0
Priboj
10.03
Kikinda
Klek SrbijaŔume 2
0
3
10.03.2018
Kikinda
0 : 3
Klek SrbijaŔume 2
10.03
Mladost
Vest
3
0
10.03.2018
Mladost
3 : 0
Vest
10.03
Sloven
Stražilovo
3
0
10.03.2018
Sloven
3 : 0
Stražilovo
10.03
Novi Sad 2
Vrbas
1
3
10.03.2018
Novi Sad 2
1 : 3
Vrbas
10.03
14:30
Blok Aut
Lucky Star
0
3
10.03.2018 14:30
Blok Aut
0 : 3
Lucky Star
10.03
19:00
Karađorđe
Rudar
1
3
10.03.2018 19:00
Karađorđe
1 : 3
Rudar
10.03
20:00
Radnički
Novi Pazar
0
3
10.03.2018 20:00
Radnički
0 : 3
Novi Pazar
0:2
10.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (S)
3
1
10.03.2018 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 1
Spartak (S)
1:1
10.03
19:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
2
3
10.03.2018 19:00
Mladi radnik
2 : 3
Crvena zvezda
0:2
10.03
17:00
VA-014 Gorenje
VGSK
3
1
10.03.2018 17:00
VA-014 Gorenje
3 : 1
VGSK
10.03
16:00
Partizan
Futog
3
1
10.03.2018 16:00
Partizan
3 : 1
Futog
10.03
15:00
Smederevo Carina
Klek SrbijaŔume
3
1
10.03.2018 15:00
Smederevo Carina
3 : 1
Klek SrbijaŔume
10.03
16:00
Borac (St)
Jagodina
3
1
10.03.2018 16:00
Borac (St)
3 : 1
Jagodina
10.03
17:00
Napredak 037
Kosovska Mitrovica
3
0
10.03.2018 17:00
Napredak 037
3 : 0
Kosovska Mitrovica
10.03
15:30
Novi Sad
Bečej
3
1
10.03.2018 15:30
Novi Sad
3 : 1
Bečej
10.03
19:00
Užice
Loznica
1
3
10.03.2018 19:00
Užice
1 : 3
Loznica
10.03
18:00
Banat
Borac
2
3
10.03.2018 18:00
Banat
2 : 3
Borac
10.03
17:00
Srem Iton
Timok
3
2
10.03.2018 17:00
Srem Iton
3 : 2
Timok
10.03
18:00
Paraćin
Desetka
3
2
10.03.2018 18:00
Paraćin
3 : 2
Desetka
10.03
17:00
Panda
Aleksinac
3
1
10.03.2018 17:00
Panda
3 : 1
Aleksinac
10.03
18:00
Novi Pazar
Tutin
1
3
10.03.2018 18:00
Novi Pazar
1 : 3
Tutin
10.03
13:00
Tara
Mokra Gora
3
0
10.03.2018 13:00
Tara
3 : 0
Mokra Gora
10.03
13:00
Novi Sad
Partizan
3
1
10.03.2018 13:00
Novi Sad
3 : 1
Partizan
10.03
18:00
Kikinda
Mladost (NP)
1
3
10.03.2018 18:00
Kikinda
1 : 3
Mladost (NP)
10.03
17:00
Volejstars
Odbojka 013
3
0
10.03.2018 17:00
Volejstars
3 : 0
Odbojka 013
10.03
15:30
Lavice 07
Ruma
1
3
10.03.2018 15:30
Lavice 07
1 : 3
Ruma
10.03
16:30
Ribnica
Å umadija
3
1
10.03.2018 16:30
Ribnica
3 : 1
Å umadija
10.03
16:00
Mladi Radnik
Radnički
1
3
10.03.2018 16:00
Mladi Radnik
1 : 3
Radnički
10.03
14:30
Imlek
Lazarevac
3
0
10.03.2018 14:30
Imlek
3 : 0
Lazarevac
10.03
12:30
Tehničar
Zaslon
3
1
10.03.2018 12:30
Tehničar
3 : 1
Zaslon
10.03
18:00
Bor 2
Đerdap
0
3
10.03.2018 18:00
Bor 2
0 : 3
Đerdap
10.03
Dubočica
Radan
3
0
10.03.2018
Dubočica
3 : 0
Radan
10.03
Topličanin
Morava
3
1
10.03.2018
Topličanin
3 : 1
Morava
10.03
13:00
Soko
Libero
0
3
10.03.2018 13:00
Soko
0 : 3
Libero
10.03
12:00
Vrbas
Hajduk
3
0
10.03.2018 12:00
Vrbas
3 : 0
Hajduk
10.03
16:00
KrajiŔnik
VrŔac
2
3
10.03.2018 16:00
KrajiŔnik
2 : 3
VrŔac
10.03
12:00
Dunav
ŽitiŔte
3
0
10.03.2018 12:00
Dunav
3 : 0
ŽitiŔte
10.03
17:30
Hercegovina
Klek SrbijaŔume 2
1
3
10.03.2018 17:30
Hercegovina
1 : 3
Klek SrbijaŔume 2
10.03
17:00
Prvi Tempo
Dunav Volej
3
0
10.03.2018 17:00
Prvi Tempo
3 : 0
Dunav Volej
10.03
17:00
Trijumf 2013
Å trand Volej
0
3
10.03.2018 17:00
Trijumf 2013
0 : 3
Å trand Volej
10.03
19:30
Star
Blok Aut
3
0
10.03.2018 19:30
Star
3 : 0
Blok Aut
10.03
14:00
Grbić
NS Volej tim
1
3
10.03.2018 14:00
Grbić
1 : 3
NS Volej tim
10.03
18:15
AS
Pionir
3
2
10.03.2018 18:15
AS
3 : 2
Pionir
10.03
19:00
Obilić
Spas
3
0
10.03.2018 19:00
Obilić
3 : 0
Spas
10.03
13:30
Feniks Čukarički
Mladenovac
3
0
10.03.2018 13:30
Feniks Čukarički
3 : 0
Mladenovac
10.03
15:00
21. maj
Roda 2
3
1
10.03.2018 15:00
21. maj
3 : 1
Roda 2
10.03
Prvi Tempo 2
Trijumf 2013 2
3
0
10.03.2018
Prvi Tempo 2
3 : 0
Trijumf 2013 2
10.03
Eaton Srem Tempo 2
Mitrovica
3
0
10.03.2018
Eaton Srem Tempo 2
3 : 0
Mitrovica
10.03
Ruma 2
Maks 2
0
3
10.03.2018
Ruma 2
0 : 3
Maks 2
10.03
19:00
Partizan
Vizura
0
3
10.03.2018 19:00
Partizan
0 : 3
Vizura
0:2
10.03
19:00
Dinamo
Železničar
3
1
10.03.2018 19:00
Dinamo
3 : 1
Železničar
1:1
10.03
19:00
TENT
Crvena zvezda
0
3
10.03.2018 19:00
TENT
0 : 3
Crvena zvezda
0:2
10.03
17:00
Futog
Beograd
0
3
10.03.2018 17:00
Futog
0 : 3
Beograd
10.03
20:00
Gimnazijalac
Ub
0
3
10.03.2018 20:00
Gimnazijalac
0 : 3
Ub
10.03
18:00
Smederevo
Roda
3
0
10.03.2018 18:00
Smederevo
3 : 0
Roda
10.03
20:00
Takovo-Zvezda Helios
Omladinac
1
3
10.03.2018 20:00
Takovo-Zvezda Helios
1 : 3
Omladinac
10.03
18:00
Vranje
Jedinstvo (U)
2
3
10.03.2018 18:00
Vranje
2 : 3
Jedinstvo (U)
10.03
15:00
Leskovac 98
Kraguj-Radnički
3
0
10.03.2018 15:00
Leskovac 98
3 : 0
Kraguj-Radnički
10.03
16:20
Kralj
Borac (Ča)
3
1
10.03.2018 16:20
Kralj
3 : 1
Borac (Ča)
10.03
19:00
Inđija
Sterija
3
0
10.03.2018 19:00
Inđija
3 : 0
Sterija
10.03
09:15
Roda
Obrenovac
3
0
10.03.2018 09:15
Roda
3 : 0
Obrenovac
10.03
09:30
AS
Lucky Star
3
0
10.03.2018 09:30
AS
3 : 0
Lucky Star
10.03
10:00
Partizan
Crvena zvezda
2
3
10.03.2018 10:00
Partizan
2 : 3
Crvena zvezda
10.03
11:00
Crnjanski
Blok Aut
2
3
10.03.2018 11:00
Crnjanski
2 : 3
Blok Aut
10.03
10:20
Sterija
Lazarevac
1
3
10.03.2018 10:20
Sterija
1 : 3
Lazarevac
10.03
12:05
AS Batajnica
TENT
3
0
10.03.2018 12:05
AS Batajnica
3 : 0
TENT
10.03
15:30
Crvena zvezda
Beograd
0
3
10.03.2018 15:30
Crvena zvezda
0 : 3
Beograd
10.03
13:55
Avala
Imlek
3
2
10.03.2018 13:55
Avala
3 : 2
Imlek
10.03
12:05
Blok Aut
Vizurine Ajkulice
2
3
10.03.2018 12:05
Blok Aut
2 : 3
Vizurine Ajkulice
10.03
15:30
Partizan
Lucky Star
1
3
10.03.2018 15:30
Partizan
1 : 3
Lucky Star
10.03
10:20
AS
Roda
3
1
10.03.2018 10:20
AS
3 : 1
Roda

Rukomet

10.03
20:00
Jedinstvo
Crvenka
30
24
10.03.2018 20:00
Jedinstvo
30 : 24
Crvenka
10.03
18:00
Vrbas Petrol
Inđija
25
22
10.03.2018 18:00
Vrbas Petrol
25 : 22
Inđija
10.03
17:30
Radnički 1964
Planinka Prolom voda
32
25
10.03.2018 17:30
Radnički 1964
32 : 25
Planinka Prolom voda
10.03
19:00
Bela Palanka
Dubočica 54
24
21
10.03.2018 19:00
Bela Palanka
24 : 21
Dubočica 54
10.03
18:00
Novi Pazar
Topličanin
27
23
10.03.2018 18:00
Novi Pazar
27 : 23
Topličanin
10.03
20:00
Mladost TSK
Dolovo
29
22
10.03.2018 20:00
Mladost TSK
29 : 22
Dolovo
10.03
18:00
Apatin
Lavovi BP
26
24
10.03.2018 18:00
Apatin
26 : 24
Lavovi BP
10.03
19:00
Jabuka
Mladost (V)
34
19
10.03.2018 19:00
Jabuka
34 : 19
Mladost (V)
10.03
19:00
Banatski Karlovac
Crvena zvezda
34
33
10.03.2018 19:00
Banatski Karlovac
34 : 33
Crvena zvezda
10.03
18:00
Župa 54
Goč Merkur
28
28
10.03.2018 18:00
Župa 54
28 : 28
Goč Merkur
10.03
19:00
SC Voždovac 2012
Metaloplastika 2
32
29
10.03.2018 19:00
SC Voždovac 2012
32 : 29
Metaloplastika 2
10.03
21:00
Partizan 2
Novi Beograd
25
23
10.03.2018 21:00
Partizan 2
25 : 23
Novi Beograd
10.03
19:30
BSK Heba
Žitorađa
25
28
10.03.2018 19:30
BSK Heba
25 : 28
Žitorađa
10.03
18:00
Rtanj
Vlasotince
24
23
10.03.2018 18:00
Rtanj
24 : 23
Vlasotince
10.03
15:30
Budućnost
Zrenjanin
33
21
10.03.2018 15:30
Budućnost
33 : 21
Zrenjanin
10.03
19:00
PIK Prigrevica
Radnički (JT)
30
28
10.03.2018 19:00
PIK Prigrevica
30 : 28
Radnički (JT)
10.03
20:00
Somborelektro
Potisje Pleteks
27
23
10.03.2018 20:00
Somborelektro
27 : 23
Potisje Pleteks
10.03
16:00
Titel
Vojvoda Stepa
17
26
10.03.2018 16:00
Titel
17 : 26
Vojvoda Stepa
10.03
SC Voždovac 2012 - 2
MRK Crvena Zvezda 2
30
29
10.03.2018
SC Voždovac 2012 - 2
30 : 29
MRK Crvena Zvezda 2
10.03
10:00
Kolubara 2
Junior
31
24
10.03.2018 10:00
Kolubara 2
31 : 24
Junior
10.03
20:30
Sinđelić 2
Rakovica 2
25
31
10.03.2018 20:30
Sinđelić 2
25 :