XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
735 utakmica za dan Nedelja, 10 Novembar 2019


Fudbal

10.11
13:00
Sušica
Šumadija (A)
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Jošanica
Proleter Mihajlovac
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (Zr)
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Vojvodina 1928
Hajduk 1912
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:30
Budu─çnost
Dunav
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Rembas
Radan
2
2
10.11.2019 13:30 2 : 2
10.11
13:30
Timo─Źanin
Jedinstvo
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Temni─ç 1924
Vlasina
1
4
10.11.2019 13:30 1 : 4
10.11
13:00
Crvena zvezda
TEK Sloga
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Srem─Źica
Stepojevac Vaga
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
OFK Napredak
Zvi┼żd
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Petar Dobrnjac
Mladi borac
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Borac 1932
Pomoravlje
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Morava
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Polet
Sloga 1924
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Rudar
Udarnik
7
0
10.11.2019 13:00 7 : 0
10.11
13:00
Drina
┼Żelezni─Źar
3
0
10.11.2019 13:00 3 : 0
10.11
13:00
Mladost (P)
Mladost (D)
4
0
10.11.2019 13:00 4 : 0
10.11
13:00
Radni─Źki Stobeks
Spartak
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Ra─Ĺevac
Sloga
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Borac
OFK Divci
0
1
10.11.2019 13:00 0 : 1
10.11
13:00
Apolon 2018
Polet
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Zve─Źan
Kori─çani
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
Bane 1931
Šumadija
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
Budu─çnost
Novi Pazar 1928
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Radnik
Vodoja┼ża
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Real
OFK Ras
4
2
10.11.2019 13:00 4 : 2
10.11
13:00
Prijevor
FAP
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
FAP
10.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (Lj)
4
1
10.11.2019 11:00 4 : 1
10.11
13:00
Jasen
Polimlje
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Sloboda (─î)
Zlatar
1
0
10.11.2019 13:00 1 : 0
10.11
13:00
Bajša
Ba─Źka
1
3
10.11.2019 13:00 1 : 3
10.11
13:00
Tekstilac
Mladost (T)
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
OFK Stari Grad
─îSK Pivara
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Podunavac
Borac
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
Sloboda
Jadran
3
3
10.11.2019 13:00 3 : 3
10.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (D)
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Krajina
5
2
10.11.2019 13:00 5 : 2
10.11
13:00
Mladost (O)
Borac (St)
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Banat (─î)
┼ŻAK
0
3
10.11.2019 13:00 0 : 3
10.11
13:30
Jablanica
Sloga
0
4
10.11.2019 13:30 0 : 4
10.11
13:30
Vranjska Banja
Akademija 10
4
1
10.11.2019 13:30 4 : 1
10.11
13:30
Svetlost Badnjevac
Nebeski Andjeli
0
4
10.11.2019 13:30 0 : 4
10.11
13:30
Pusta Reka
Jedinstvo (GS)
4
3
10.11.2019 13:30 4 : 3
10.11
13:30
─îekmin
P─Źinja
2
3
10.11.2019 13:30 2 : 3
10.11
13:30
Bobište
OFK Kosanica
2
5
10.11.2019 13:30 2 : 5
10.11
13:30
┼Żitora─Ĺa
Budu─çnost
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
OFK Slatina
Jedinstvo (P)
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Tanasko Raji─ç
BSK
5
1
10.11.2019 13:30 5 : 1
BSK
10.11
13:30
Balkanski
Hajduk Veljko
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Majdanpek
─Éerdap
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
OFK 019
Kablovi
0
2
10.11.2019 13:30 0 : 2
10.11
13:30
Jedinstvo (M)
Meševo
2
2
10.11.2019 13:30 2 : 2
10.11
13:30
OFK Lugomir
┼Żupa
1
4
10.11.2019 13:30 1 : 4
10.11
11:00
Radni─Źki (S)
Morava 1918
2
0
10.11.2019 11:00 2 : 0
10.11
13:30
Bošnjane
Jedinstvo (P)
0
4
10.11.2019 13:30 0 : 4
10.11
13:30
Ma─Źkovac
Kušiljevo
2
2
10.11.2019 13:30 2 : 2
10.11
13:30
Leva─Ź
Jastrebac
4
1
10.11.2019 13:30 4 : 1
10.11
13:30
Naša krila 1936
Rudar
9
0
10.11.2019 13:30 9 : 0
10.11
13:30
OFK Brzi Brod
Zemljoradnik
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Vrtište
Orljane
3
1
10.11.2019 13:30 3 : 1
10.11
13:30
Mladost (M)
OFK Niš
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Moravica
Bukovik
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Jedinstvo (GM)
OFK Napredak 1929
9
0
10.11.2019 13:30 9 : 0
10.11
10:00
Torlak
Dunav
6
2
10.11.2019 10:00 6 : 2
10.11
13:00
BSK 1926
Turbina
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Komgrap
BASK
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Studenski Grad
Leštane
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
Mladost
Šumadija
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Vr─Źin
BSK Batajnica
1
6
10.11.2019 13:00 1 : 6
10.11
11:00
Prva Iskra
Milutinac
3
1
10.11.2019 11:00 3 : 1
10.11
13:00
Sirakovo
Trgova─Źki
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Integral
Rudar (Kr)
4
2
10.11.2019 13:00 4 : 2
10.11
13:00
Borac (K)
┼Żelezni─Źar
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Napredak Simi─çevo
Obili─ç
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Budu─çnost (V)
Borac (┼Ż)
1
2
10.11.2019 13:00 1 : 2
10.11
13:00
Mlava (ML)
Sloga (B)
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
Sloga (L)
Rudar 2001
1
3
10.11.2019 13:00 1 : 3
10.11
13:00
Radnik
Sloga (L)
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Pobeda
Bresje Superior
5
0
10.11.2019 13:00 5 : 0
10.11
13:00
Omladinac
Crvena zvezda
0
3
10.11.2019 13:00 0 : 3
10.11
13:00
Podunavac
Obili─ç
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Sloga (M)
SASK
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Cerovac 2013
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
0
10.11.2019 13:00 3 : 0
10.11
13:00
Mladi radnik 1940
Osipaonica
4
1
10.11.2019 13:00 4 : 1
10.11
13:00
Banjani
ZSK
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
ZSK
10.11
13:00
Kolubara 2
OFK Br─Ĺanac
0
1
10.11.2019 13:00 0 : 1
10.11
13:00
Junior Novo Naselje
Trli─ç
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
OFK Jabu─Źje
Iskra
7
0
10.11.2019 13:00 7 : 0
10.11
13:00
Tulari
Pepeljevac
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Mladi borac
Mladost (PP)
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Majur
Vidojevica
6
3
10.11.2019 13:00 6 : 3
10.11
13:00
Cer
Sin─Ĺeli─ç
3
1
10.11.2019 13:00
Cer
3 : 1
10.11
13:00
Mladost (DD)
Duško
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Milan Orli─ç
Sloga
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Drina
Podrinje
1
2
10.11.2019 13:00 1 : 2
10.11
13:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo 1924 (VL)
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo (ŠT)
4
0
10.11.2019 13:00 4 : 0
10.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Popovi─çi Vrnjci
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Napredak
Proleter
0
3
10.11.2019 13:30 0 : 3
10.11
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Ibar
0
0
10.11.2019 13:30 0 : 0
10.11
13:30
Ribnica
Rudar
0
0
10.11.2019 13:30 0 : 0
10.11
13:30
Gru┼ża
Borac (V)
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Mataruge
Mladost
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Budu─çnost
Granit
4
0
10.11.2019 13:30 4 : 0
10.11
14:00
Mladost (A)
Napredak
2
3
10.11.2019 14:00 2 : 3
10.11
14:00
Dedinje Junajted
Slatina
4
1
10.11.2019 14:00 4 : 1
10.11
14:00
Rudar
Jedinstvo (P)
1
1
10.11.2019 14:00 1 : 1
10.11
14:00
Donja Vrbava
Omladinac (Z)
0
4
10.11.2019 14:00 0 : 4
10.11
14:00
Ozrem
Ov─Źar
0
2
10.11.2019 14:00 0 : 2
10.11
14:00
Jedinstvo (K)
Zadrugar
3
2
10.11.2019 14:00 3 : 2
10.11
13:00
Magli─ç
Budu─çnost (M)
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
Kulpin
Omladinac
1
0
10.11.2019 13:00 1 : 0
10.11
13:00
Borac 46
Radni─Źki 1918
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Budu─çnost (P)
Slavija
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Hercegovac
Vojvodina
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Iskra
Preporod
3
1
10.11.2019 13:00 3 : 1
10.11
13:00
Jadran
Sloga
7
0
10.11.2019 13:00 7 : 0
10.11
13:00
Sutjeska
Radni─Źki 1905
4
1
10.11.2019 13:00 4 : 1
10.11
13:00
Proleter (Nj)
Senta
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
─Éur─Ĺin
Proleter (RS)
7
0
10.11.2019 13:00 7 : 0
10.11
13:30
Napredak
Mitros
2
2
10.11.2019 13:30 2 : 2
10.11
13:30
Hajduk (V)
Budu─çnost
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
13:30
PSK Putinci
Donji Petrovci
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Hajduk (B)
Donji Srem 2015
0
0
10.11.2019 13:30 0 : 0
10.11
13:30
LSK La─çarak
Ljukovo
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
13:30
Borac (M)
Radni─Źki
0
3
10.11.2019 13:30 0 : 3
10.11
13:30
Borac (K)
┼Żelezni─Źar
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Hajduk
Fruškogorac
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Šajkaš 1908
TSK
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
TSK
10.11
13:30
┼ŻSK
Petrovaradin
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
Veternik
Index
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Tatra
OFK Sirig
4
4
10.11.2019 13:30 4 : 4
10.11
13:30
Ba─Źka (B)
Ba─Źka (─É)
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:00
Radni─Źki 1911
Delija
2
3
10.11.2019 13:00 2 : 3
10.11
13:00
Crvena zvezda
Mladost (BD)
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Borac
Jedinstvo
4
0
10.11.2019 13:00 4 : 0
10.11
13:00
Polet
Lehel
2
2
10.11.2019 13:00 2 : 2
10.11
13:00
OFK Klek
Vojvodina
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Potisje
Tamiš
4
0
10.11.2019 13:00 4 : 0
10.11
13:00
Omladinac FAM
2. Oktobar
5
0
10.11.2019 13:00 5 : 0
10.11
13:30
Radni─Źki (B)
Dolina
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
13:30
Budu─çnost (A)
Partizan (G)
4
5
10.11.2019 13:30 4 : 5
10.11
13:30
Hajdu─Źica
Crvena zvezda
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Sloga (BNS)
Jugoslavija
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
13:30
Strela
Partizan (U)
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
Spartak 1911
Jedinstvo (V)
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Polet (Id)
Potporanj
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Mladi borac
Vu─Źje
1
3
10.11.2019 13:30 1 : 3
10.11
13:30
Moravac
BSK
0
3
10.11.2019 13:30 0 : 3
BSK
10.11
13:30
Polet
OFK Morava
5
1
10.11.2019 13:30 5 : 1
10.11
13:30
┼Żelezni─Źar
Mladost 1959
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
Zlo─çudovo
Jedinstvo
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Kumarevo 65
Real
1
5
10.11.2019 13:30 1 : 5
10.11
13:30
Umac
Sloga
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Šumadija
Progres
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
11:00
Sloga
Branik
1
0
10.11.2019 11:00 1 : 0
10.11
13:30
Urovica
Blizna
3
1
10.11.2019 13:30 3 : 1
10.11
13:30
Radni─Źki
Zlot
0
3
10.11.2019 13:30 0 : 3
10.11
13:30
Sloga (M)
Osni─ç
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
PRO Rudar
Mid┼żor
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Trebi─Ź
Grani─Źar
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Velika Jasikova
Ozren
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Donji Kopaonik
Sloga (─ć)
1
5
10.11.2019 13:30 1 : 5
10.11
13:30
Šanac
Trudbenik
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
┼Żabare
FUD
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
FUD
10.11
13:30
Kupci
Mladost
4
3
10.11.2019 13:30 4 : 3
10.11
13:30
13. April
Vinogradar
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Sloga (M)
Gradina
4
0
10.11.2019 13:30 4 : 0
10.11
13:30
Morava (R)
Moravac 2015
2
4
10.11.2019 13:30 2 : 4
10.11
13:30
Resavac
Morava (KS)
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Napredak (D)
Javor
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
Orlovi
Juhor
4
3
10.11.2019 13:30 4 : 3
10.11
13:30
Mladost (D)
Partizan (M)
1
3
10.11.2019 13:30 1 : 3
10.11
13:30
OFK Batinac
Mladost (J)
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
Kolare
Dragocvet
5
3
10.11.2019 13:30 5 : 3
10.11
13:30
OFK Bratstvo
Mladost (K)
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Borac (O)
4
3
10.11.2019 13:00 4 : 3
10.11
13:00
Poštar Zvezdara
Šumadinac
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
11:00
Hajduk
Posavac Tišma
3
0
10.11.2019 11:00 3 : 0
10.11
13:00
Balkan Mirijevo
Rakovica
1
3
10.11.2019 13:00 1 : 3
10.11
13:00
Srem
Borac (P)
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Institut
Heroj Polet
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
PKB Kovilovo
011
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
011
10.11
13:00
Posavina
Zvezda
1
0
10.11.2019 13:00 1 : 0
10.11
10:00
Radni─Źki
Borac (L)
2
0
10.11.2019 10:00 2 : 0
10.11
13:00
OFK Zabre┼żje
Strelac
1
0
10.11.2019 13:00 1 : 0
10.11
13:00
Lisovi─ç
OFK Borac
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Barajevo
Rojkovac
1
2
10.11.2019 13:00 1 : 2
10.11
13:00
Duboko
Omladinac
1
4
10.11.2019 13:00 1 : 4
10.11
13:00
Budu─çnost
Mladost
4
1
10.11.2019 13:00 4 : 1
10.11
13:00
Bole─Ź
Velika Krsna
4
0
10.11.2019 13:00 4 : 0
10.11
13:00
Zuce 2019
Šepšin
6
0
10.11.2019 13:00 6 : 0
10.11
13:00
Rabrovac
Dunavac
1
5
10.11.2019 13:00 1 : 5
10.11
13:00
Kosmaj
Kosmajac
5
0
10.11.2019 13:00 5 : 0
10.11
13:00
Šumadija 1962
Vin─Źa
1
3
10.11.2019 13:00 1 : 3
10.11
13:00
Rasova─Źa
Mladost (B)
4
2
10.11.2019 13:00 4 : 2
10.11
13:00
Zaplanjac
Elid
2
2
10.11.2019 13:00 2 : 2
10.11
13:00
Moravac (─î)
Doljevac
2
2
10.11.2019 13:00 2 : 2
10.11
13:00
Sloga
Naisus 1977
4
2
10.11.2019 13:00 4 : 2
10.11
13:00
Radni─Źki 1947
Pobeda
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
Moravac (ZT)
OFK Rutevac 1908
4
2
10.11.2019 13:00 4 : 2
10.11
13:00
Radni─Źki 1924
Palilula
5
2
10.11.2019 13:00 5 : 2
10.11
13:00
Marjan
┼ŻSK
2
2
10.11.2019 13:00 2 : 2
10.11
13:00
Plaskovac
Šumadinac (S)
4
1
10.11.2019 13:00 4 : 1
10.11
13:00
Borac
Mladost MG
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
Vin─Źa
Prvi srpski ustanak
1
3
10.11.2019 13:00 1 : 3
10.11
13:00
Lokomotiva
Šumadinac (N)
1
2
10.11.2019 13:00 1 : 2
10.11
13:00
Banja
Sloga
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Omladinac (DR)
Trnava
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
BSK
Jasenica
2
0
10.11.2019 13:00
BSK
2 : 0
10.11
13:30
Gnjilan
┼Żelju┼ía
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Dragoš
Spartak
6
2
10.11.2019 13:30 6 : 2
10.11
13:30
Mladost
Pade┼ż
4
0
10.11.2019 13:30 4 : 0
10.11
13:00
Polet
Bakionica
4
0
10.11.2019 13:00 4 : 0
10.11
13:00
Je┼żevica
Kotroman
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Omladinac
Višesava
3
0
10.11.2019 13:00 3 : 0
10.11
13:00
Prvi partizan
Peru─çac
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
Se─Źica
Ariljska rampa
1
0
10.11.2019 13:00 1 : 0
10.11
13:00
─îajetina
Lazarica
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
Savinac
Jedinstvo
2
1
10.11.2019 13:00 2 : 1
10.11
13:00
Kutlovo
Zastava
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
13:00
Srbija
Pobeda 1926
2
0
10.11.2019 13:00 2 : 0
10.11
13:00
Maršić
Šumadija 1934
5
1
10.11.2019 13:00 5 : 1
10.11
13:00
Šumadinac KG
Jedinstvo (P)
4
2
10.11.2019 13:00 4 : 2
10.11
13:00
Kolonija
Mladost (P)
5
1
10.11.2019 13:00 5 : 1
10.11
13:00
Borac (D)
Sloboda (G)
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:30
Mladost (DK)
Vulkan 1963
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
Mladost (L)
Omladinac
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
Radni─Źki 1936
Delijski Vis
2
5
10.11.2019 13:30 2 : 5
10.11
13:30
─îegar 2013
Stevan Nešticki
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Palilulac
Aluminjum
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
Sloboda
Morava
3
1
10.11.2019 13:30 3 : 1
10.11
13:30
Crvena zastava
Proleter
5
1
10.11.2019 13:30 5 : 1
10.11
13:00
Lugina
Mladost (S)
3
0
10.11.2019 13:00 3 : 0
10.11
13:00
Mladost (B)
─îelik
3
5
10.11.2019 13:00 3 : 5
10.11
13:00
Ternoci
Levosoje
5
3
10.11.2019 13:00 5 : 3
10.11
13:00
Vihor
OFK Alakince
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
FSU Ju┼żna pruga
Mineralac
10.11.2019 13:00
10.11
13:00
Ibar
Kopaonik
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:30
Kaćuša
Omladinac
5
1
10.11.2019 13:30 5 : 1
10.11
11:00
Dra─Źi─ç 2018
┼Żabari
1
1
10.11.2019 11:00 1 : 1
10.11
11:00
Jadar 2013
Joks Junajted
4
4
10.11.2019 11:00 4 : 4
10.11
13:00
Komanice
Mladost
0
0
10.11.2019 13:00 0 : 0
10.11
11:00
Polet
Stari drugari
1
3
10.11.2019 11:00 1 : 3
10.11
13:00
Tešnjar
OFK Senjak
1
2
10.11.2019 13:00 1 : 2
10.11
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Popadi─ç
3
0
10.11.2019 11:00 3 : 0
10.11
11:00
Ribnikar
Lukavac
1
4
10.11.2019 11:00 1 : 4
10.11
13:30
Mladost (V)
Šarbane
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
13:30
Polet (T)
Joševa
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
Pambukovica
Kaleni─ç
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Bogutova─Źka Banja
Borac (A)
4
1
10.11.2019 13:30 4 : 1
10.11
13:30
Lazac
Jedinstvo (G)
4
2
10.11.2019 13:30 4 : 2
10.11
11:00
Milo─Źajac
Stubal
2
5
10.11.2019 11:00 2 : 5
10.11
13:30
Jedinstvo (D)
Bra─ça Vukovi─ç
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Jovo Kursula
Zvezda
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Mladost 1981
Jedinstvo 2017
0
2
10.11.2019 13:30 0 : 2
10.11
13:00
OFK Od┼żaci
Aleksa Šantić
0
2
10.11.2019 13:00 0 : 2
10.11
13:00
Dunav
Borac
2
5
10.11.2019 13:00 2 : 5
10.11
13:00
Jedinstvo
Lipar
0
6
10.11.2019 13:00 0 : 6
10.11
13:00
Omladinac
Zadrugar
1
1
10.11.2019 13:00 1 : 1
10.11
13:00
Hajduk
Polet
0
1
10.11.2019 13:00 0 : 1
10.11
13:00
SU Stanišić 1920
Kula
3
2
10.11.2019 13:00 3 : 2
10.11
13:00
Terekveš
Partizan
3
0
10.11.2019 13:00 3 : 0
10.11
10:00
Fruška Gora
Grani─Źar 1924
3
0
10.11.2019 10:00 3 : 0
10.11
13:30
OFK Biki─ç
Sloven
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Sremac
Fruškogorac
4
0
10.11.2019 13:30 4 : 0
10.11
13:30
OFK Zeka Buljubaša
Sloga (─î)
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Sloga (V)
Jednota
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
Sloboda
Obili─ç 1993
1
4
10.11.2019 13:30 1 : 4
10.11
13:30
Trgova─Źki
BSK
1
4
10.11.2019 13:30 1 : 4
BSK
10.11
13:30
Obili─ç
Susek
2
4
10.11.2019 13:30 2 : 4
10.11
13:30
Titel
Jedinstvo (G)
0
2
10.11.2019 13:30 0 : 2
10.11
13:30
Borac
Proleter
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Sloga
Moskva
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Hajduk
Vinogradar
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
13:30
Borac (VS)
Polet
4
0
10.11.2019 13:30 4 : 0
10.11
13:30
Partizan (K)
Karaš (K)
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Ševac
Vulturul
0
0
10.11.2019 13:30 0 : 0
10.11
13:30
Banat (I)
Banat (D)
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
13:30
Karaš (J)
Ratar
1
0
10.11.2019 13:30 1 : 0
10.11
13:30
Sloboda
Todorovce
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
11:00
Lemind 1953
Radnik Sušica 2012
4
1
10.11.2019 11:00 4 : 1
10.11
13:30
Donja Lomnica
Gradac
2
2
10.11.2019 13:30 2 : 2
10.11
13:30
Badince
Navalin
3
0
10.11.2019 13:30 3 : 0
10.11
11:00
Bratstvo
Planta┼ża
2
0
10.11.2019 11:00 2 : 0
10.11
13:30
Poljoprivrednik
14. Oktobar
0
2
10.11.2019 13:30 0 : 2
10.11
13:30
Sloga (L)
Borac
4
1
10.11.2019 13:30 4 : 1
10.11
13:30
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
0
4
10.11.2019 13:30 0 : 4
10.11
13:30
Omladinac
Sloga (D)
2
4
10.11.2019 13:30 2 : 4
10.11
13:30
Rubin
Kopaonik
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
Mladost
Polet 57
7
1
10.11.2019 13:30 7 : 1
10.11
13:30
Garevina
Vinogradar
2
2
10.11.2019 13:30 2 : 2
10.11
13:30
15. Avgust 1950
Napredak (Sv)
3
2
10.11.2019 13:30 3 : 2
10.11
13:30
OFK Juhor 2016
Istok 63
2
1
10.11.2019 13:30 2 : 1
10.11
13:30
Pomoravlje
Budu─çnost
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Napredak (St)
Mladost (GM)
6
1
10.11.2019 13:30 6 : 1
10.11
13:30
Šumadija
Mladost (S)
2
3
10.11.2019 13:30 2 : 3
10.11
13:30
Mladost
Mladost
2
0
10.11.2019 13:30 2 : 0
10.11
13:30
GFK Tabane
Ursule
6
1
10.11.2019 13:30 6 : 1
10.11
13:30
Osaonica
Sloboda
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Jedinstvo
Kupinovac
0
3
10.11.2019 13:30 0 : 3
10.11
13:30
Šantarovac
Partizan
1
1
10.11.2019 13:30 1 : 1
10.11
13:30
Ljubini─ç
Jedinstvo
0
1
10.11.2019 13:30 0 : 1
10.11
11:00
Pobednik
Proleter
4
1
10.11.2019 11:00 4 : 1
10.11
13:30
Partizan
Sloga
4
4
10.11.2019 13:30 4 : 4
10.11
11:00
Polet
Belo Polje
2
0
10.11.2019 11:00 2 : 0
10.11
13:30
Skela
Borac
1
2
10.11.2019 13:30 1 : 2
10.11
13:30
Krtinska
Trstenica
9
1
10.11.2019 13:30 9 : 1
10.11
17:00
Sparta ┼Żeleznik
Dedinje
3
1
10.11.2019 17:00 3 : 1
10.11
13:00
Umka
Rekreativo 011
0
1
10.11.2019 13:00 0 : 1
10.11
13:00
DIF
Zmaj 1953
1
0
10.11.2019 13:00
DIF
1 : 0
10.11
13:00
Velika Moštanica
13. maj
1
2
10.11.2019 13:00 1 : 2
10.11
13:00
BUSK
Busije
1
0
10.11.2019 13:00 1 : 0
10.11
10:00
Šećeranac Ada
Novi Beograd
1
1
10.11.2019 10:00 1 : 1
10.11
13:30
Napredak
Mladost
4
2
10.11.2019 13:30 4 : 2
10.11
13:30
Radni─Źki
Krušedol
5
0
10.11.2019 13:30 5 : 0
10.11
13:30