11.09
16:00
Dunav
Bačka 1901
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Dunav | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
11.09
16:00
Borac (S)
Železničar
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Borac (S) | 4 : 0 | Železničar |
11.09
11:00
Polet (LJ)
Zlatibor (Č)
1
3
|
11.09.2016 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 3 | Zlatibor (Č) | |||||
11.09
16:00
Mihajlovac 1934
Loznica
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Mihajlovac 1934 | 0 : 0 | Loznica | |||||
11.09
16:00
Železničar
Jošanica
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Železničar | 0 : 0 | Jošanica |
11.09
16:00
Tabane 1970
Dunav
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Tabane 1970 | 1 : 3 | Dunav | |||||
11.09
16:00
Pukovac
Jedinstvo (B)
2
5
|
11.09.2016 16:00 | Pukovac | 2 : 5 | Jedinstvo (B) | |||||
11.09
16:00
Vlasina
Ozren
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Vlasina | 0 : 3 | Ozren |
11.09
16:00
Brodarac 1947
Grafičar
5
2
|
11.09.2016 16:00 | Brodarac 1947 | 5 : 2 | Grafičar | |||||
11.09
16:00
Crvena Zvezda
Radnički (O)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Radnički (O) | |||||
11.09
11:00
Prva Iskra
Stepojevac Vaga
2
0
|
11.09.2016 11:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
11.09
11:00
Dorćol
Radnički (NB)
3
1
|
11.09.2016 11:00 | Dorćol | 3 : 1 | Radnički (NB) |
11.09
16:00
Bačka (P)
Polet (K)
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Bačka (P) | 1 : 4 | Polet (K) | |||||
11.09
16:00
Tavankut
Zadrugar
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Tavankut | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
11.09
16:00
Tisa (A)
Potisje
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Tisa (A) | 1 : 1 | Potisje | |||||
11.09
16:00
Subotica
Tekstilac
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Subotica | 1 : 2 | Tekstilac |
11.09
16:00
Vojvodina 1928
Slavia
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Vojvodina 1928 | 4 : 0 | Slavia | |||||
11.09
16:00
Dolina
Radnički (K)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Dolina | 1 : 2 | Radnički (K) |
11.09
16:00
LSK Laćarak
Kabel
1
0
|
11.09.2016 16:00 | LSK Laćarak | 1 : 0 | Kabel | |||||
11.09
16:00
Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP)
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk (Č) | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.09
10:00
Index
Borac
4
1
|
11.09.2016 10:00 | Index | 4 : 1 | Borac | |||||
11.09
16:00
Hajduk 1925 Podunavac
Slavija
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 3 : 1 | Slavija |
11.09
16:00
Karađorđe
Takovo
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Takovo | |||||
11.09
16:00
Arsenal
Orlovac
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Arsenal | 1 : 0 | Orlovac | |||||
11.09
16:00
Radnički (K)
Tutin
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Radnički (K) | 2 : 0 | Tutin |
11.09
16:00
Homoljac
Šumadija (T)
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Homoljac | 0 : 2 | Šumadija (T) | |||||
11.09
16:00
Petar Dobrnjac
Šumadija (A)
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
11.09
16:00
RSK
Gruža
0
2
|
11.09.2016 16:00 | RSK | 0 : 2 | Gruža | |||||
11.09
11:00
Proleter
Zvižd
1
1
|
11.09.2016 11:00 | Proleter | 1 : 1 | Zvižd | |||||
11.09
16:00
Borac (Ž)
Mladi radnik 1940
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Borac (Ž) | 3 : 2 | Mladi radnik 1940 |
11.09
16:00
Radnički Stobex
Zadrugar
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Radnički Stobex | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
11.09
16:00
Polimlje
Jedinstvo 1945
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Polimlje | 4 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
11.09
16:00
OFK Osečina
Provo
1
0
|
11.09.2016 16:00 | OFK Osečina | 1 : 0 | Provo | |||||
11.09
16:00
Drina
Ribnica
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Drina | 3 : 2 | Ribnica | |||||
11.09
16:00
OFK Divci
Radnički Gorenje
0
1
|
11.09.2016 16:00 | OFK Divci | 0 : 1 | Radnički Gorenje | |||||
11.09
16:00
Sloga 1940 (BB)
Sevojno
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Sloga 1940 (BB) | 3 : 0 | Sevojno |
11.09
16:00
Šarbanovac
Đerdap
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Šarbanovac | 3 : 0 | Đerdap | |||||
11.09
16:00
Moravica
Timočanin
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Moravica | 2 : 0 | Timočanin | |||||
11.09
16:00
Hajduk Veljko
OFK Bor
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk Veljko | 4 : 1 | OFK Bor |
11.09
16:00
OFK Lugomir
Trajal
0
1
|
11.09.2016 16:00 | OFK Lugomir | 0 : 1 | Trajal | |||||
11.09
16:00
Župa
Juhor
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Župa | 1 : 0 | Juhor | |||||
11.09
16:00
Levač
Jedinstvo
5
3
|
11.09.2016 16:00 | Levač | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Bošnjane
Rembas
5
1
|
11.09.2016 16:00 | Bošnjane | 5 : 1 | Rembas |
11.09
16:00
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
11.09
16:00
Mladost (M)
Ropotovo
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (M) | 2 : 2 | Ropotovo | |||||
11.09
16:00
Vranjska Banja
Nebeski andjeli
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Nebeski andjeli | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo (GM)
GFK Dubočica
4
2
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo (GM) | 4 : 2 | GFK Dubočica |
11.09
16:00
PKB Padinska Skela
Jedinstvo
0
1
|
11.09.2016 16:00 | PKB Padinska Skela | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
11:00
Hajduk
Torlak
4
0
|
11.09.2016 11:00 | Hajduk | 4 : 0 | Torlak | |||||
11.09
16:00
Budućnost
Zvezdara
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
11.09
16:00
Turbina
Srem
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Turbina | 2 : 1 | Srem |
11.09
16:30
Proleter (Nj)
Radnički 1905
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Proleter (Nj) | 2 : 0 | Radnički 1905 | |||||
11.09
16:30
Krivaja
Proleter (RS)
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Krivaja | 2 : 1 | Proleter (RS) | |||||
11.09
16:30
Eđšeg
Senta
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Eđšeg | 0 : 2 | Senta | |||||
11.09
16:30
Čantavir
Napredak
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Čantavir | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.09
16:30
Vinogradar
Jadran (F)
1
4
|
11.09.2016 16:30 | Vinogradar | 1 : 4 | Jadran (F) |
11.09
16:00
Hajduk Junior
Slavija
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk Junior | 4 : 0 | Slavija | |||||
11.09
16:00
BSK
Rusin
2
1
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 2 : 1 | Rusin | |||||
11.09
16:00
Borac (BG)
Mladost (BP)
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Borac (BG) | 1 : 3 | Mladost (BP) | |||||
11.09
16:00
Budućnost
Lipar
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Lipar | |||||
11.09
16:00
Hercegovac
Mladost (K)
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Hercegovac | 4 : 0 | Mladost (K) | |||||
11.09
16:00
Stari Grad
OFK Šikara
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Stari Grad | 0 : 2 | OFK Šikara | |||||
11.09
16:00
Terekveš
Polet (S)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Terekveš | 1 : 1 | Polet (S) |
11.09
16:30
Mladost (O)
Crvena zvezda
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Mladost (O) | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Stević
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
11.09
16:30
Polet
Vojvodina (S)
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Polet | 1 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
11.09
16:30
Vulturul
Vojvodina (C)
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Vulturul | 4 : 1 | Vojvodina (C) | |||||
11.09
16:30
Sloga (BNS)
Budućnost (A)
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Sloga (BNS) | 4 : 1 | Budućnost (A) | |||||
11.09
16:30
Strela
Jugoslavija
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Strela | 0 : 1 | Jugoslavija | |||||
11.09
16:30
Borac (St)
Partizan (U)
5
2
|
11.09.2016 16:30 | Borac (St) | 5 : 2 | Partizan (U) |
11.09
16:30
Mladost (BD)
OFK Kikinda
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Mladost (BD) | 1 : 3 | OFK Kikinda | |||||
11.09
16:30
Naftagas (B)
C. Zvezda (RS)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Naftagas (B) | 1 : 1 | C. Zvezda (RS) | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo
Proleter 2006
3
2
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Proleter 2006 | |||||
11.09
16:30
Lehel
Omladinac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Lehel | 1 : 0 | Omladinac | |||||
11.09
16:30
C. Zvezda (VS)
Borac
2
1
|
11.09.2016 16:30 | C. Zvezda (VS) | 2 : 1 | Borac |
11.09
16:30
Jadran
Sloboda
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Jadran | 1 : 2 | Sloboda | |||||
11.09
16:30
Ljukovo
Partizan
5
2
|
11.09.2016 16:30 | Ljukovo | 5 : 2 | Partizan | |||||
11.09
16:30
Napredak
Borac
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Borac | |||||
11.09
16:30
FK Graničar 1924
Rudar
4
0
|
11.09.2016 16:30 | FK Graničar 1924 | 4 : 0 | Rudar | |||||
11.09
16:30
Hajduk
Donji Petrovci
6
1
|
11.09.2016 16:30 | Hajduk | 6 : 1 | Donji Petrovci |
11.09
16:00
Jedinstvo
Vinogradar
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
11.09
16:00
TSK
Miletić
2
0
|
11.09.2016 16:00 | TSK | 2 : 0 | Miletić | |||||
11.09
16:00
Borac
Bačka
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | Bačka | |||||
11.09
16:00
Petrovaradin
Titel
6
0
|
11.09.2016 16:00 | Petrovaradin | 6 : 0 | Titel | |||||
11.09
16:00
Tatra
Šajkaš 1908
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Tatra | 2 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
11.09
16:00
Proleter
Jugović
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Jugović |
11.09
11:00
Real
Mataruge
1
1
|
11.09.2016 11:00 | Real | 1 : 1 | Mataruge | |||||
11.09
16:30
Proleter
Borac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
Ribnica
Radnik
2
3
|
11.09.2016 16:30 | Ribnica | 2 : 3 | Radnik | |||||
11.09
16:30
Magnohrom
Rudar
0
0
|
11.09.2016 16:30 | Magnohrom | 0 : 0 | Rudar | |||||
11.09
16:30
Ibar
Polet
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Ibar | 1 : 3 | Polet | |||||
11.09
16:30
Granit
OFK Ras
0
0
|
11.09.2016 16:30 | Granit | 0 : 0 | OFK Ras | |||||
11.09
11:00
Novi Pazar 1928
Omladinac
3
2
|
11.09.2016 11:00 | Novi Pazar 1928 | 3 : 2 | Omladinac |
11.09
17:00
Partizan
Budućnost
0
4
|
11.09.2016 17:00 | Partizan | 0 : 4 | Budućnost | |||||
11.09
17:00
Šumadinac
Sloboda
2
1
|
11.09.2016 17:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Sloboda | |||||
11.09
17:00
Šumadija 1934
Jedinstvo
0
0
|
11.09.2016 17:00 | Šumadija 1934 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.09
17:00
Vodojaža
Kolonija
5
1
|
11.09.2016 17:00 | Vodojaža | 5 : 1 | Kolonija | |||||
11.09
17:00
Kutlovo
Mladost
4
1
|
11.09.2016 17:00 | Kutlovo | 4 : 1 | Mladost | |||||
11.09
17:00
Srbija
Borac
5
0
|
11.09.2016 17:00 | Srbija | 5 : 0 | Borac |
11.09
16:00
Spartak
Polet (T)
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Spartak | 0 : 0 | Polet (T) | |||||
11.09
16:00
Donja Vrbava
Mladost (P)
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Donja Vrbava | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
11.09
16:00
Omladinac (Z)
Prijevor
3
6
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac (Z) | 3 : 6 | Prijevor | |||||
11.09
16:00
Brezak
Slatina
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Brezak | 0 : 2 | Slatina | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Backovac Junajted | |||||
11.09
16:00
Napredak
Zadrugar
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Zadrugar |
11.09
16:00
Podunavac
Udarnik
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Podunavac | 0 : 1 | Udarnik | |||||
11.09
16:00
Polet
Budućnost
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Polet | 2 : 1 | Budućnost | |||||
11.09
16:00
7. Juli
Osipaonica
1
3
|
11.09.2016 16:00 | 7. Juli | 1 : 3 | Osipaonica | |||||
11.09
16:00
Pobeda
Crvena zvezda
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Pobeda | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Mladi borac
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 3 | Mladi borac | |||||
11.09
16:00
Sloga
SASK
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 2 | SASK | |||||
11.09
16:00
Omladinac
Šumadija
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Šumadija |
11.09
16:00
Omladinac
Prvi srpski ustanak
5
0
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac | 5 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
11.09
16:00
OFK Aranđelovac
Borac
1
0
|
11.09.2016 16:00 | OFK Aranđelovac | 1 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:00
BSK
Vitlina-Bokanja
2
3
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 2 : 3 | Vitlina-Bokanja | |||||
11.09
16:00
Lokomotiva
Proleter 1976
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Proleter 1976 | |||||
11.09
16:00
Junkovac
Vinča
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Junkovac | 2 : 1 | Vinča | |||||
11.09
16:00
Trnava
Banja 1957
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Trnava | 0 : 3 | Banja 1957 |
11.09
16:00
Budućnost (V)
Rudar (Kr)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Budućnost (V) | 1 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
11.09
16:00
Radnik (S)
Mlava (ML)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Radnik (S) | 2 : 2 | Mlava (ML) | |||||
11.09
16:00
Borac (K)
Polet (SD)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
11.09
16:00
Sloga (B)
Đerdap
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (B) | 3 : 2 | Đerdap | |||||
11.09
16:00
Makce
Sloga 33
1
5
|
11.09.2016 16:00 | Makce | 1 : 5 | Sloga 33 | |||||
11.09
16:00
Rudar (S)
Krilaš
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Rudar (S) | 1 : 4 | Krilaš |
11.09
16:00
Antimon
Borac (L)
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Antimon | 1 : 3 | Borac (L) | |||||
11.09
16:00
Cer
Sindjelić
4
2
|
11.09.2016 16:00 | Cer | 4 : 2 | Sindjelić | |||||
11.09
16:00
Hajduk Stanko
Jevremovac
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk Stanko | 2 : 2 | Jevremovac | |||||
11.09
16:00
Mladi Borac
Podrinje
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Mladi Borac | 1 : 0 | Podrinje | |||||
11.09
16:00
Borac (V)
Jedinstvo
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Borac (V) | 1 : 2 | Jedinstvo |
11.09
16:30
Brezovica
Joševa
7
0
|
11.09.2016 16:30 | Brezovica | 7 : 0 | Joševa | |||||
11.09
16:30
Mladost
ZSK
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Mladost | 2 : 0 | ZSK | |||||
11.09
16:30
Tulari
Tvrdojevac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Tulari | 4 : 1 | Tvrdojevac | |||||
11.09
16:30
Kačer
Sovljak
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Kačer | 1 : 1 | Sovljak | |||||
11.09
16:30
Tešnjar
Trlić
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Tešnjar | 1 : 2 | Trlić |
11.09
16:00
Višesava
Ježevica
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Višesava | 0 : 3 | Ježevica | |||||
11.09
16:00
Savinac
Jasen
3
3
|
11.09.2016 16:00 | Savinac | 3 : 3 | Jasen | |||||
11.09
16:00
Železničar
Zlatar
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Železničar | 4 : 1 | Zlatar | |||||
11.09
16:00
Lazarica
Budućnost
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Lazarica | 0 : 2 | Budućnost |
11.09
16:00
Blizna
Zlot
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Blizna | 0 : 0 | Zlot | |||||
11.09
16:00
Brestovac
Branik
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Brestovac | 4 : 0 | Branik | |||||
11.09
16:00
Čubra
Sloga
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Čubra | 0 : 0 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Krivelj
Poreč
1
5
|
11.09.2016 16:00 | Krivelj | 1 : 5 | Poreč | |||||
11.09
16:00
BSK
Deli Jovan
2
1
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 2 : 1 | Deli Jovan | |||||
11.09
16:00
Slatina
Nemetali
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Slatina | 3 : 0 | Nemetali | |||||
11.09
16:00
Polom
Ključ
2
3
|
11.09.2016 16:00 | Polom | 2 : 3 | Ključ |
11.09
16:00
Zemljoradnik
Palilula
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Zemljoradnik | 0 : 1 | Palilula | |||||
11.09
16:00
Radnički 1924
Rudar Alpos
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Radnički 1924 | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
11.09
16:00
Mladost 1976
Morava (Ž)
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Mladost 1976 | 0 : 3 | Morava (Ž) | |||||
11.09
16:00
Doljevac 1971
Rasovača
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Doljevac 1971 | 1 : 2 | Rasovača | |||||
11.09
16:00
Naisus 1977
Radnički 1947
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Naisus 1977 | 2 : 2 | Radnički 1947 |
11.09
16:30
Omladinac
Radnički (L)
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Radnički (L) | |||||
11.09
16:30
Sloga
OFK Knjaz
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Sloga | 0 : 1 | OFK Knjaz | |||||
11.09
16:30
Malinik
Graničar
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Malinik | 3 : 1 | Graničar | |||||
11.09
16:30
Kablovi
OFK Grlište
3
5
|
11.09.2016 16:30 | Kablovi | 3 : 5 | OFK Grlište | |||||
11.09
16:30
Trebič
Bučje Topla
6
0
|
11.09.2016 16:30 | Trebič | 6 : 0 | Bučje Topla |
11.09
16:00
Juhor
Budućnost
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Juhor | 1 : 1 | Budućnost | |||||
11.09
16:00
Bratstvo
Morava
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Morava | |||||
11.09
16:00
Kušiljevo
Resavac
4
2
|
11.09.2016 16:00 | Kušiljevo | 4 : 2 | Resavac | |||||
11.09
16:00
Mladost (J)
OFK Batinac
2
3
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (J) | 2 : 3 | OFK Batinac | |||||
11.09
16:00
OFK Tekstilac
OFK Bratstvo
2
0
|
11.09.2016 16:00 | OFK Tekstilac | 2 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
11.09
16:00
Dragocvet
Napredak (Z)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Napredak (Z) | |||||
11.09
16:00
Napredak (D)
Partizan
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Napredak (D) | 4 : 1 | Partizan |
11.09
16:30
Naupare
Blagotin
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Naupare | 2 : 2 | Blagotin | |||||
11.09
16:30
Kupci
Šanac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Kupci | 1 : 0 | Šanac | |||||
11.09
16:30
Jastrebac
Mladi radnik
10
0
|
11.09.2016 16:30 | Jastrebac | 10 : 0 | Mladi radnik | |||||
11.09
16:30
Vinogradar
Parunovac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Parunovac | |||||
11.09
16:30
13. April
FUD
0
0
|
11.09.2016 16:30 | 13. April | 0 : 0 | FUD | |||||
11.09
16:30
Sloga
Mačkovac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Mačkovac |
11.09
16:00
Mladost 1982
Polet
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Mladost 1982 | 4 : 1 | Polet | |||||
11.09
16:00
Borac
Dunđerski
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 3 : 0 | Dunđerski |
11.09
16:00
Proleter (M)
Proleter (DV)
4
2
|
11.09.2016 16:00 | Proleter (M) | 4 : 2 | Proleter (DV) | |||||
11.09
16:00
Vrtište
Morava
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Vrtište | 2 : 2 | Morava | |||||
11.09
16:00
Mladost
Aluminijum
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Aluminijum | |||||
11.09
16:00
Sloga 1948
OFK Niš
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Sloga 1948 | 0 : 3 | OFK Niš | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Palilulac
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Palilulac |
11.09
16:30
Dragoš
Zvezda
3
2
|
11.09.2016 16:30 | Dragoš | 3 : 2 | Zvezda | |||||
11.09
16:30
Mladost (PR)
Zadrugar
0
5
|
11.09.2016 16:30 | Mladost (PR) | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
11.09
16:30
Gnjilan
Borac
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Gnjilan | 2 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
Padež
Napredak
5
1
|
11.09.2016 16:30 | Padež | 5 : 1 | Napredak |
11.09
16:00
Bobište
Jedinstvo (GS)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Bobište | 1 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
11.09
16:00
Omladinac (DS)
Jedinstvo (Š)
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac (DS) | 1 : 4 | Jedinstvo (Š) | |||||
11.09
16:00
Kumarevo 65
Čekmin
2
5
|
11.09.2016 16:00 | Kumarevo 65 | 2 : 5 | Čekmin | |||||
11.09
16:00
Brza
Sloga
2
4
|
11.09.2016 16:00 | Brza | 2 : 4 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Mladi Borac
Zloćudovo
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Mladi Borac | 1 : 2 | Zloćudovo | |||||
11.09
16:00
Plantaža
Umac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Plantaža | 1 : 1 | Umac | |||||
11.09
16:00
Vučje
Progres
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Vučje | 2 : 1 | Progres | |||||
11.09
16:00
Polet
Radnički (P)
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Polet | 3 : 2 | Radnički (P) | |||||
11.09
16:00
Železničar
Jablanica
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Železničar | 1 : 3 | Jablanica |
11.09
16:00
Mladost (B)
BSK Bujanovac
5
1
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 5 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
11.09
16:00
Južna pruga
Biljači
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Južna pruga | 0 : 2 | Biljači | |||||
11.09
16:00
Lugina
Crnotince
6
1
|
11.09.2016 16:00 | Lugina | 6 : 1 | Crnotince | |||||
11.09
16:00
Mladost (S)
Čelik
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | Čelik |
11.09
16:00
Borac
Sinđelić 2012
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 3 : 2 | Sinđelić 2012 | |||||
11.09
16:00
Mladi proleter
Zmaj 1953
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Mladi proleter | 0 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
11.09
16:00
Banja
Dunav
0
4
|
11.09.2016 16:00 | Banja | 0 : 4 | Dunav | |||||
11.09
16:00
Lepušnica
13. Maj Zemun
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Lepušnica | 1 : 0 | 13. Maj Zemun | |||||
11.09
16:00
Komgrap
Institut
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Komgrap | 2 : 0 | Institut | |||||
11.09
16:00
Poštar Zvezdara
Šumadinac
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Poštar Zvezdara | 4 : 0 | Šumadinac |
11.09
16:00
Mladost (B)
Napredak
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.09
16:00
BSK
Šumadija
2
4
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 2 : 4 | Šumadija | |||||
11.09
10:00
Radnički
Mladost (C)
1
1
|
11.09.2016 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Mladost (C) | |||||
11.09
16:00
Strelac
Polet
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Strelac | 1 : 0 | Polet |
11.09
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
0
6
|
11.09.2016 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 6 | Kosmaj | |||||
11.09
16:00
Boleč
Dunavac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Boleč | 2 : 1 | Dunavac | |||||
11.09
16:00
Velika Krsna
Kovačevac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Velika Krsna | 1 : 1 | Kovačevac | |||||
11.09
16:00
Mladost
Leštane
0
5
|
11.09.2016 16:00 | Mladost | 0 : 5 | Leštane | |||||
11.09
16:00
Ropočevo
Mladenovac
3
3
|
11.09.2016 16:00 | Ropočevo | 3 : 3 | Mladenovac |
11.09
16:00
Napredak (S)
Supska
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Napredak (S) | 3 : 1 | Supska | |||||
11.09
16:00
Šumadija
Istok 63
4
3
|
11.09.2016 16:00 | Šumadija | 4 : 3 | Istok 63 | |||||
11.09
16:00
Moravac
15. Avgust 1950
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Moravac | 3 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
11.09
16:00
Mladost (S)
Omladinski
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Omladinski | |||||
11.09
16:00
Moravac 2015
Rudar Stenjevac
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Moravac 2015 | 2 : 0 | Rudar Stenjevac | |||||
11.09
16:00
Zemljoradnik
Javor
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Javor | |||||
11.09
16:00
Omladinac
Borac 1805
2
4
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac | 2 : 4 | Borac 1805 |
11.09
16:00
Šumadinac
Sloga
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Šumadinac | 0 : 1 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Vinorača
Kupinovac
6
1
|
11.09.2016 16:00 | Vinorača | 6 : 1 | Kupinovac | |||||
11.09
16:00
Ursule
Osaonica
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Ursule | 3 : 1 | Osaonica | |||||
11.09
16:00
Morava
Mladost (D)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Morava | 2 : 1 | Mladost (D) | |||||
11.09
16:00
Mladost (K)
Mladost (G)
0
4
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (K) | 0 : 4 | Mladost (G) | |||||
11.09
16:00
Kolare
Sinđelić 1934
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Kolare | 4 : 0 | Sinđelić 1934 |
11.09
16:00
Polet (V)
Pobeda 1976
12
1
|
11.09.2016 16:00 | Polet (V) | 12 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
11.09
16:00
Borac
Napredak 2012
5
1
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 5 : 1 | Napredak 2012 | |||||
11.09
11:00
Polet (R)
Ratar
5
1
|
11.09.2016 11:00 | Polet (R) | 5 : 1 | Ratar | |||||
11.09
11:00
Jedinstvo
OFK Draževac
3
2
|
11.09.2016 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | OFK Draževac |
11.09
16:00
BSK
Mladost (DL)
3
2
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
11.09
16:00
Marjan MB
Lemind
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Marjan MB | 3 : 1 | Lemind | |||||
11.09
16:00
Sušica 2012
OFK Morava
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Sušica 2012 | 1 : 3 | OFK Morava | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo (G)
Milanovo
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Milanovo | |||||
11.09
16:00
Mladost (V)
Mladost (B)
6
0
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (V) | 6 : 0 | Mladost (B) | |||||
11.09
16:00
Atletiko
Napredak
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Atletiko | 4 : 0 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Sloboda (DB)
Navalin
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Sloboda (DB) | 4 : 0 | Navalin | |||||
11.09
16:00
Šumadija
Gradac
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Šumadija | 3 : 1 | Gradac |
11.09
16:00
BUSK
011
2
2
|
11.09.2016 16:00 | BUSK | 2 : 2 | 011 | |||||
11.09
16:00
Atakante
Šećeranac Ada
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Atakante | 1 : 2 | Šećeranac Ada | |||||
11.09
16:00
Rekreativo 011
Posavac Tišma
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Rekreativo 011 | 2 : 1 | Posavac Tišma | |||||
11.09
16:00
Busije
Petrovčić
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Busije | 3 : 1 | Petrovčić |
11.09
16:30
Žednik
Bratstvo
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Žednik | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
11.09
16:30
Bikovo
Đurđin
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Bikovo | 0 : 2 | Đurđin | |||||
11.09
16:30
Palić
Udarnik Višnjevac
0
8
|
11.09.2016 16:30 | Palić | 0 : 8 | Udarnik Višnjevac | |||||
11.09
16:30
Elektrovojvodina
Lokomotiva
0
0
|
11.09.2016 16:30 | Elektrovojvodina | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.09
16:30
Solid
OFK Mala Bosna 2015
7
1
|
11.09.2016 16:30 | Solid | 7 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 |
11.09
16:30
Iskra
Sloboda
12
0
|
11.09.2016 16:30 | Iskra | 12 : 0 | Sloboda | |||||
11.09
16:30
Mladost Radost
Obilić
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Mladost Radost | 3 : 0 | Obilić | |||||
11.09
16:30
Budućnost
Vojvodina
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
11.09
16:30
Pobeda
Jedinstvo
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Pobeda | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:30
Tomislavci
Mladost
4
0
|
11.09.2016 16:30 | Tomislavci | 4 : 0 | Mladost |
11.09
16:30
Čoka
AFK
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Čoka | 0 : 1 | AFK | |||||
11.09
16:30
Graničar
Tromedja
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Graničar | 1 : 1 | Tromedja | |||||
11.09
16:30
Slavija
Tornjoš
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Slavija | 2 : 0 | Tornjoš | |||||
11.09
16:30
Hajduk
Tisa
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Tisa |
11.09
16:00
Kordun
Dunav
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Kordun | 0 : 0 | Dunav | |||||
11.09
16:00
Aleksa Šantić
Stanišić
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Aleksa Šantić | 1 : 0 | Stanišić | |||||
11.09
16:00
Hajduk (S)
Crvenka
4
3
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk (S) | 4 : 3 | Crvenka | |||||
11.09
16:00
Omladinac (D)
Radnički 1918
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | Radnički 1918 | |||||
11.09
16:00
Omladinac (B)
Graničar (R)
4
2
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Graničar (R) |
11.09
16:30
Kulpin
Soko
0
0
|
11.09.2016 16:30 | Kulpin | 0 : 0 | Soko | |||||
11.09
16:30
Maglić
Krivanj
3
3
|
11.09.2016 16:30 | Maglić | 3 : 3 | Krivanj | |||||
11.09
16:30
Neštin
Borac
5
0
|
11.09.2016 16:30 | Neštin | 5 : 0 | Borac |
11.09
16:30
Potporanj
Borac (VS)
3
2
|
11.09.2016 16:30 | Potporanj | 3 : 2 | Borac (VS) | |||||
11.09
16:30
Borac (VG)
Vladimirovac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Borac (VG) | 3 : 0 | Vladimirovac | |||||
11.09
16:30
Partizan (K)
Dunav
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Partizan (K) | 1 : 1 | Dunav | |||||
11.09
16:30
Ševac
Dobrica
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Ševac | 3 : 0 | Dobrica | |||||
11.09
16:30
Hajdučica
Radnički 1927
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Hajdučica | 2 : 0 | Radnički 1927 | |||||
11.09
16:30
Karaš (K)
Ratar
5
2
|
11.09.2016 16:30 | Karaš (K) | 5 : 2 | Ratar | |||||
11.09
16:30
Vojvodina (CC)
Banat
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Vojvodina (CC) | 3 : 0 | Banat |
11.09
16:30
Polet
Glogonj
1
4
|
11.09.2016 16:30 | Polet | 1 : 4 | Glogonj | |||||
11.09
16:30
Omladinac 1927
Unirea
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac 1927 | 1 : 2 | Unirea | |||||
11.09
16:30
Mladost
Pobeda
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Pobeda | |||||
11.09
16:30
Tempo
Spartak 1911
0
5
|
11.09.2016 16:30 | Tempo | 0 : 5 | Spartak 1911 |
11.09
16:30
Stari Tamiš
Borac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Stari Tamiš | 1 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
BSK Bavanište
Jedinstvo
3
2
|
11.09.2016 16:30 | BSK Bavanište | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:30
Budućnost (BB)
Proleter
1
4
|
11.09.2016 16:30 | Budućnost (BB) | 1 : 4 | Proleter | |||||
11.09
16:30
Kolonija
Dolovo
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Kolonija | 1 : 2 | Dolovo |
11.09
16:30
Jedinstvo
Potisje
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Potisje | |||||
11.09
16:30
MSK
ŽFK Banat
4
0
|
11.09.2016 16:30 | MSK | 4 : 0 | ŽFK Banat | |||||
11.09
16:30
ASK
Radnički 1911
1
0
|
11.09.2016 16:30 | ASK | 1 : 0 | Radnički 1911 | |||||
11.09
16:30
OFK Klek
Zadrugar
1
2
|
11.09.2016 16:30 | OFK Klek | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
11.09
16:30
Zlatica
OFK Gradnulica
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Zlatica | 1 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
11.09
16:30
Omladinac
OFK Stajićevo
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Stajićevo |
11.09
16:30
Vojvodina (NM)
Borac (I)
5
0
|
11.09.2016 16:30 | Vojvodina (NM) | 5 : 0 | Borac (I) | |||||
11.09
16:30
Terekves
Vojvodina (B)
0
6
|
11.09.2016 16:30 | Terekves | 0 : 6 | Vojvodina (B) | |||||
11.09
16:30
Bega
Napredak (Č)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Bega | 1 : 1 | Napredak (Č) | |||||
11.09
16:30
Roham
2. Oktobar
3
2
|
11.09.2016 16:30 | Roham | 3 : 2 | 2. Oktobar | |||||
11.09
16:30
Proleter
1.Oktobar
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Proleter | 2 : 0 | 1.Oktobar |
11.09
16:30
Fruškogorac
Mladost
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Fruškogorac | 1 : 3 | Mladost | |||||
11.09
16:30
PSK Putinci
Jedinstvo (M)
3
1
|
11.09.2016 16:30 | PSK Putinci | 3 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
11.09
16:30
OFK Brestač
OFK Zeka Buljubaša
2
1
|
11.09.2016 16:30 | OFK Brestač | 2 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
11.09
16:30
Graničar (O)
Borac
2
3
|
11.09.2016 16:30 | Graničar (O) | 2 : 3 | Borac | |||||
11.09
16:30
Železničar
Obilić 1993
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Železničar | 1 : 0 | Obilić 1993 | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo (P)
Sloga
0
3
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Hajduk
Napredak
5
2
|
11.09.2016 16:30 | Hajduk | 5 : 2 | Napredak |
11.09
16:00
Obilić
RFK Novi Sad 1921
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Obilić | 2 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Fruškogorac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
11.09
16:00
Moskva
Borac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Moskva | 2 : 1 | Borac |
11.09
10:00
Mlada krila
Mladost (V)
3
2
|
11.09.2016 10:00 | Mlada krila | 3 : 2 | Mladost (V) | |||||
11.09
16:30
Napredak (G)
Lazac
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Napredak (G) | 1 : 2 | Lazac | |||||
11.09
16:30
Zvezda
Popovići
1
4
|
11.09.2016 16:30 | Zvezda | 1 : 4 | Popovići | |||||
11.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Tavnik
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Kraljevo Hajduk | 3 : 1 | Tavnik | |||||
11.09
16:30
Gruža
Partizan
0
4
|
11.09.2016 16:30 | Gruža | 0 : 4 | Partizan | |||||
11.09
16:30
Borac (A)
Budućnost (K)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Borac (A) | 1 : 1 | Budućnost (K) |
11.09
16:30
Lugovi
Rudar
0
3
|
11.09.2016 16:30 | Lugovi | 0 : 3 | Rudar | |||||
11.09
16:30
Morava (K)
Budućnost
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Morava (K) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
16:30
Planinac
Malba
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Planinac | 2 : 0 | Malba | |||||
11.09
11:00
Rakova
Gavrilo Princip
2
0
|
11.09.2016 11:00 | Rakova | 2 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
11.09
16:30
Kej
Čačak 94
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Kej | 2 : 2 | Čačak 94 | |||||
11.09
16:30
Morava (M)
Prijatelji
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Morava (M) | 0 : 1 | Prijatelji |
11.09
16:30
Brezova
Bjelica
3
6
|
11.09.2016 16:30 | Brezova | 3 : 6 | Bjelica | |||||
11.09
16:30
Gorušica
Bratstvo
4
0
|
11.09.2016 16:30 | Gorušica | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
11.09
16:30
Voćar
Vrelo
4
2
|
11.09.2016 16:30 | Voćar | 4 : 2 | Vrelo | |||||
11.09
16:30
Jelica
Jedinstvo
2
3
|
11.09.2016 16:30 | Jelica | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:30
Sloga
Gradina
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Gradina |
11.09
16:00
Velereč 94
Omladinac
6
2
|
11.09.2016 16:00 | Velereč 94 | 6 : 2 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Šilopaj
Šumadija
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Šilopaj | 1 : 4 | Šumadija |
11.09
16:30
Bačinac
Železničar Kusadak
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Bačinac | 2 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
11.09
16:30
Glavaš
Selevac
4
0
|
11.09.2016 16:30 | Glavaš | 4 : 0 | Selevac |
11.09
16:00
Šamot
Ranilović
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Šamot | 2 : 1 | Ranilović | |||||
11.09
16:00
Kopljari
Sloga
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Kopljari | 2 : 1 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Jasenica
Šumadinac (N)
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Jasenica | 0 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
11.09
11:00
B 2000
Žabare
4
0
|
11.09.2016 11:00 | B 2000 | 4 : 0 | Žabare | |||||
11.09
11:00
Šumadinac (S)
Plaskovac
1
4
|
11.09.2016 11:00 | Šumadinac (S) | 1 : 4 | Plaskovac | |||||
11.09
16:00
Brezovac
Mladi rudar
3
6
|
11.09.2016 16:00 | Brezovac | 3 : 6 | Mladi rudar | |||||
11.09
16:00
Budućnost
Partizan
1
6
|
11.09.2016 16:00 | Budućnost | 1 : 6 | Partizan |
11.09
16:00
Mladost MG
Udarnik
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Mladost MG | 2 : 0 | Udarnik | |||||
11.09
16:00
Sloga (M)
Kotlenik
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (M) | 4 : 1 | Kotlenik | |||||
11.09
16:00
Marjan
Omladinac (V)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Marjan | 2 : 2 | Omladinac (V) | |||||
11.09
16:00
Bare
Karađorđe
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Bare | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
11.09
16:15
Pobeda (Đ)
Pobeda (S)
4
2
|
11.09.2016 16:15 | Pobeda (Đ) | 4 : 2 | Pobeda (S) | |||||
11.09
16:00
BSK
Grivac
5
0
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 5 : 0 | Grivac | |||||
11.09
16:00
Crvena zvezda
Mladost (R)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mladost (R) |
11.09
16:00
Omladinac (S)
Bata Bulić
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac (S) | 1 : 2 | Bata Bulić | |||||
11.09
16:00
Sloga 1952
Zadrugar (T)
2
4
|
11.09.2016 16:00 | Sloga 1952 | 2 : 4 | Zadrugar (T) | |||||
11.09
16:00
Stig (MC)
Radnički (K)
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Stig (MC) | 0 : 3 | Radnički (K) | |||||
11.09
16:00
Integral
Rade Milošević
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Integral | 0 : 1 | Rade Milošević | |||||
11.09
16:00
Napredak (S)
Dragoš
2
4
|
11.09.2016 16:00 | Napredak (S) | 2 : 4 | Dragoš |
11.09
16:00
Kurjače
Napredak (P)
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Kurjače | 1 : 0 | Napredak (P) | |||||
11.09
16:00
Desine
Napredak 1934
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Desine | 1 : 1 | Napredak 1934 | |||||
11.09
16:00
Žika Marković Uča
Jedinstvo (D)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Žika Marković Uča | 2 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
11.09
16:00
Polet (V)
Obilić
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Polet (V) | 2 : 1 | Obilić | |||||
11.09
16:00
Železničar
Dizel
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Železničar | 3 : 0 | Dizel | |||||
11.09
16:00
Dunavac (P)
Jedinstvo (LJ)
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Dunavac (P) | 0 : 1 | Jedinstvo (LJ) | |||||
11.09
16:00
Radnički (P)
Sloga (Ć)
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Radnički (P) | 3 : 1 | Sloga (Ć) |
11.09
16:00
Proleter
Gorki
3
5
|
11.09.2016 16:00 | Proleter | 3 : 5 | Gorki | |||||
11.09
16:00
Budućnost (PD)
Cer
2
3
|
11.09.2016 16:00 | Budućnost (PD) | 2 : 3 | Cer | |||||
11.09
16:00
Borac (Š)
Torpedo
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Borac (Š) | 2 : 1 | Torpedo | |||||
11.09
16:00
Budućnost (Z)
Milicionar
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Budućnost (Z) | 2 : 2 | Milicionar | |||||
11.09
16:00
Duško
Sloga (B)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Duško | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
11.09
16:00
Sloga (D)
Drina
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Drina | |||||
11.09
16:00
Mladost (MM)
Omladinac
6
2
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (MM) | 6 : 2 | Omladinac |
11.09
16:00
OFK Jelen
Vlašić
2
2
|
11.09.2016 16:00 | OFK Jelen | 2 : 2 | Vlašić | |||||
11.09
13:00
Mladost 2013
Miloš Pocerac 2013
2
2
|
11.09.2016 13:00 | Mladost 2013 | 2 : 2 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
11.09
16:00
Radnički (К)
Karađorđe
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Radnički (К) | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
11.09
16:00
Trešnjevka
Varna 012
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Trešnjevka | 2 : 2 | Varna 012 | |||||
11.09
16:00
Šipurske Livade
Vojvoda Stepa Stepanović
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Šipurske Livade | 4 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
11.09
16:00
Cerić
Rankovac
7
0
|
11.09.2016 16:00 | Cerić | 7 : 0 | Rankovac | |||||
11.09
16:00
Torpedo
Dobrava
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Torpedo | 0 : 3 | Dobrava | |||||
11.09
16:00
Sloga (K)
Dušan Silni
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Dušan Silni |
11.09
16:00
Jedinstvo (Z)
7. Juli
6
1
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo (Z) | 6 : 1 | 7. Juli | |||||
11.09
16:00
Stolice
Mladost (DD)
2
2
|
11.09.2016 16:00 | Stolice | 2 : 2 | Mladost (DD) | |||||
11.09
16:00
Gučevo
Prva Iskra
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Gučevo | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Jadar (S)
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 0 | Jadar (S) | |||||
11.09
16:00
Sloga (LŠ)
Borac (K)
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
11.09
16:00
Vidojevica
Sloga (S)
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Vidojevica | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
11.09
11:00
Velika Reka
Cerova
4
3
|
11.09.2016 11:00 | Velika Reka | 4 : 3 | Cerova | |||||
11.09
16:00
Milan Orlić
Azbukovica
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Milan Orlić | 2 : 1 | Azbukovica |
11.09
16:00
Gunjevac
Vrelo Sport
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Gunjevac | 1 : 3 | Vrelo Sport | |||||
11.09
16:00
OFK Paljuvi
Dimitrije Tucović
0
0
|
11.09.2016 16:00 | OFK Paljuvi | 0 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
11.09
16:00
Polet (T)
OFK Stublenica
5
0
|
11.09.2016 16:00 | Polet (T) | 5 : 0 | OFK Stublenica | |||||
11.09
16:00
Proleter
Rudar
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Rudar |
11.09
16:00
Liplje
Polet
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Liplje | 2 : 0 | Polet | |||||
11.09
16:00
Kotešica
Mladost
3
5
|
11.09.2016 16:00 | Kotešica | 3 : 5 | Mladost | |||||
11.09
16:00
Popadić
Komanice
3
3
|
11.09.2016 16:00 | Popadić | 3 : 3 | Komanice | |||||
11.09
16:00
Borac
Rajac
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | Rajac | |||||
11.09
16:00
Kolubara 2
Jadar 2013
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Kolubara 2 | 0 : 0 | Jadar 2013 | |||||
11.09
16:00
OFK Brđanac
Milenko Pavlović
2
2
|
11.09.2016 16:00 | OFK Brđanac | 2 : 2 | Milenko Pavlović |
11.09
17:00
Glumač
Bakionica
1
7
|
11.09.2016 17:00 | Glumač | 1 : 7 | Bakionica | |||||
11.09
17:00
Gorobilje
Trešnjica
1
2
|
11.09.2016 17:00 | Gorobilje | 1 : 2 | Trešnjica | |||||
11.09
12:00
Lauš
Pobeda
2
2
|
11.09.2016 12:00 | Lauš | 2 : 2 | Pobeda | |||||
11.09
17:00
Avijatičar
Sečica
4
0
|
11.09.2016 17:00 | Avijatičar | 4 : 0 | Sečica | |||||
11.09
17:00
Borac
Napredak
1
1
|
11.09.2016 17:00 | Borac | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.09
14:00
Omladinac
Dobrinjac
4
1
|
11.09.2016 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | Dobrinjac | |||||
11.09
14:00
Duškovci
Plavi Tok
5
4
|
11.09.2016 14:00 | Duškovci | 5 : 4 | Plavi Tok |
11.09
16:00
Napredak
Mala Vrbica
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Mala Vrbica | |||||
11.09
16:00
Koča Andjelković
Velika Vrbica
6
3
|
11.09.2016 16:00 | Koča Andjelković | 6 : 3 | Velika Vrbica | |||||
11.09
16:00
Lovćen
Rtkovo
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Lovćen | 4 : 0 | Rtkovo | |||||
11.09
16:00
Pontes
Omladinac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Pontes | 1 : 1 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Egeta
Kladušnica
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Egeta | 3 : 2 | Kladušnica |
11.09
16:30
Bukovica
Mladost VPD
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Bukovica | 2 : 1 | Mladost VPD | |||||
11.09
16:30
Žabare
Budućnost
6
0
|
11.09.2016 16:30 | Žabare | 6 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
16:30
Čarapan
Rasina
2
7
|
11.09.2016 16:30 | Čarapan | 2 : 7 | Rasina | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo 1936
Sloga
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 3 | Sloga |
11.09
16:30
14. Oktobar
Trudbenik
2
3
|
11.09.2016 16:30 | 14. Oktobar | 2 : 3 | Trudbenik | |||||
11.09
16:30
Donji Kopaonik
Sloga
7
0
|
11.09.2016 16:30 | Donji Kopaonik | 7 : 0 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Omladinac
Rubin (DS)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Rubin (DS) | |||||
11.09
16:30
Gradina
Jugovići
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Gradina | 1 : 3 | Jugovići | |||||
11.09
16:30
Beli Orlovi
Borac
0
0
|
11.09.2016 16:30 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
Mladost
Stari Trstenik
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Stari Trstenik |
11.09
16:00
Pionir
Pinosava
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Pionir | 1 : 3 | Pinosava | |||||
11.09
16:00
Dunavac
Heroj Polet
0
6
|
11.09.2016 16:00 | Dunavac | 0 : 6 | Heroj Polet | |||||
11.09
16:00
Sveti Stefan
Mladost
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Sveti Stefan | 1 : 4 | Mladost | |||||
11.09
16:00
Minel
Dedinje
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Minel | 2 : 0 | Dedinje |
11.09
17:00
Vojvoda
Rudar 2012
1
4
|
11.09.2016 17:00 | Vojvoda | 1 : 4 | Rudar 2012 | |||||
11.09
14:30
Stojnik
OFK Rogača
1
5
|
11.09.2016 14:30 | Stojnik | 1 : 5 | OFK Rogača | |||||
11.09
17:00
Nemenikuće
Popović
0
2
|
11.09.2016 17:00 | Nemenikuće | 0 : 2 | Popović |
11.09
16:30
Veliki Suvodol
Senjak
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Veliki Suvodol | 0 : 2 | Senjak | |||||
11.09
16:30
Željuša
Nišavac
0
3
|
11.09.2016 16:30 | Željuša | 0 : 3 | Nišavac | |||||
11.09
16:30
Jerma
Temac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Jerma | 3 : 0 | Temac | |||||
11.09
16:30
Rajko Mitić
Sloboda
8
0
|
11.09.2016 16:30 | Rajko Mitić | 8 : 0 | Sloboda | |||||
11.09
16:30
Sloga
Rongo Siti
3
2
|
11.09.2016 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Rongo Siti |
11.09
16:00
Supovac
Omladinac
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Supovac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Mladost
Sečanica
2
4
|
11.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Sečanica | |||||
11.09
16:00
Morava 1949
Durlan Siti
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Morava 1949 | 1 : 0 | Durlan Siti | |||||
11.09
16:00
Delijski Vis
Stevan Nešticki
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Delijski Vis | 0 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
11.09
16:00
Čegar 2013
Radnički 1936
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Čegar 2013 | 2 : 0 | Radnički 1936 |
11.09
11:00
Marina Kutina
10. februar
6
2
|
11.09.2016 11:00 | Marina Kutina | 6 : 2 | 10. februar | |||||
11.09
16:00
Elid
Moravac
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Elid | 1 : 1 | Moravac | |||||
11.09
16:00
Grkinja
Toplica
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Grkinja | 1 : 1 | Toplica | |||||
11.09
16:00
Knežica
Mekiš
0
2
|
11.09.2016 16:00 | Knežica | 0 : 2 | Mekiš |
11.09
16:30
Telečka
Dinamo 1923
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Telečka | 0 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
11.09
16:30
OFK Metalac
KFK Kula
0
0
|
11.09.2016 16:30 | OFK Metalac | 0 : 0 | KFK Kula | |||||
11.09
16:30
Partizan
Jedinstvo (R)
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Jedinstvo (R) |
11.09
16:00
Sloga Trgošped
Dragojevac
0
3
|
11.09.2016 16:00 | Sloga Trgošped | 0 : 3 | Dragojevac | |||||
11.09
16:00
Verko
Jedinstvo 2014
1
6
|
11.09.2016 16:00 | Verko | 1 : 6 | Jedinstvo 2014 | |||||
11.09
16:00
Hajduk
Sloga 1949
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Hajduk | 1 : 2 | Sloga 1949 | |||||
11.09
16:00
Provo 2015
Sloga (R)
7
1
|
11.09.2016 16:00 | Provo 2015 | 7 : 1 | Sloga (R) | |||||
11.09
16:00
Skupljen 2013
Mladost (B)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
11.09
11:00
Petrovac 74
Polet
4
1
|
11.09.2016 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 1 | Polet | |||||
11.09
11:00
Mrovska
Mladost (Z)
4
1
|
11.09.2016 11:00 | Mrovska | 4 : 1 | Mladost (Z) |
11.09
16:30
Tisa 1933
Sloga
0
3
|
11.09.2016 16:30 | Tisa 1933 | 0 : 3 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Partizan
Tamiš
0
5
|
11.09.2016 16:30 | Partizan | 0 : 5 | Tamiš | |||||
11.09
16:30
Borac
KSK Konak 1926
0
3
|
11.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 3 | KSK Konak 1926 | |||||
11.09
16:30
Proleter
Mladost
4
4
|
11.09.2016 16:30 | Proleter | 4 : 4 | Mladost |
11.09
16:30
Zvezda
Krtinska
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Zvezda | 3 : 1 | Krtinska | |||||
11.09
16:30
Borac
Ljubinić
10
1
|
11.09.2016 16:30 | Borac | 10 : 1 | Ljubinić | |||||
11.09
16:30
Belo Polje
Partizan
5
2
|
11.09.2016 16:30 | Belo Polje | 5 : 2 | Partizan | |||||
11.09
16:30
Duboko
Sloga
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Duboko | 2 : 0 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Rekreativo
Jedinstvo
0
4
|
11.09.2016 16:30 | Rekreativo | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:30
Omladinac
Rvati
4
0
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Rvati |
11.09
16:00
Velika Moštanica
Beljina
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Velika Moštanica | 0 : 1 | Beljina | |||||
11.09
16:00
OFK Borac
Lisović
0
2
|
11.09.2016 16:00 | OFK Borac | 0 : 2 | Lisović | |||||
11.09
16:00
Veliki Borak
Guncate
9
0
|
11.09.2016 16:00 | Veliki Borak | 9 : 0 | Guncate |
11.09
16:30
Omladinac
Vitorul
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Vitorul | |||||
11.09
16:30
Pobeda
Banat
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Pobeda | 0 : 2 | Banat | |||||
11.09
16:30
Hajduk
Karaš
2
3
|
11.09.2016 16:30 | Hajduk | 2 : 3 | Karaš |
11.09
16:30
Doljane Meševo
Grkljane
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Doljane Meševo | 1 : 2 | Grkljane | |||||
11.09
16:30
Polet (Š)
Štitari
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Polet (Š) | 0 : 1 | Štitari | |||||
11.09
16:30
Mudrakovac
Mladost 2015
5
0
|
11.09.2016 16:30 | Mudrakovac | 5 : 0 | Mladost 2015 | |||||
11.09
16:30
Polet (K)
Zmajevac
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Polet (K) | 1 : 2 | Zmajevac |
11.09
11:00
Globoder
Padež
3
3
|
11.09.2016 11:00 | Globoder | 3 : 3 | Padež | |||||
11.09
11:00
Srnje
Gaglovo
1
5
|
11.09.2016 11:00 | Srnje | 1 : 5 | Gaglovo |
11.09
11:00
Mladost
Nomanica
2
0
|
11.09.2016 11:00 | Mladost | 2 : 0 | Nomanica | |||||
11.09
11:00
Moravac (G)
Gornje Sinkovce
2
0
|
11.09.2016 11:00 | Moravac (G) | 2 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
11.09
10:00
Jašunja
Todorovce
2
1
|
11.09.2016 10:00 | Jašunja | 2 : 1 | Todorovce |
11.09
16:00
Borac
B.S.K.
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 3 : 2 | B.S.K. |
11.09
11:00
Vukan
Melnica
1
2
|
11.09.2016 11:00 | Vukan | 1 : 2 | Melnica | |||||
11.09
11:00
Udarnik 2015
Mladost (L)
0
1
|
11.09.2016 11:00 | Udarnik 2015 | 0 : 1 | Mladost (L) |
11.09
16:30
Sloga
OFK Radnički
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Sloga | 1 : 1 | OFK Radnički | |||||
11.09
16:30
Budućnost (D)
Rudar
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Budućnost (D) | 2 : 2 | Rudar | |||||
11.09
16:30
Sloboda
Šumadija (MC)
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Šumadija (MC) | |||||
11.09
16:30
BSK
Mladi Borac
2
1
|
11.09.2016 16:30 | BSK | 2 : 1 | Mladi Borac |
11.09
16:00
Toplica
Proleter
14
0
|
11.09.2016 16:00 | Toplica | 14 : 0 | Proleter | |||||
11.09
16:00
Paštrić
Gornji Mušić
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Paštrić | 1 : 1 | Gornji Mušić | |||||
11.09
16:00
Stari drugari
Orao
6
0
|
11.09.2016 16:00 | Stari drugari | 6 : 0 | Orao | |||||
11.09
16:00
Babajić
Gornji Lajkovac
4
0
|
11.09.2016 16:00 | Babajić | 4 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
11.09
16:00
Mladost
Tolić
7
4
|
11.09.2016 16:00 | Mladost | 7 : 4 | Tolić |
11.09
16:00
Metalac
Ljubičevo
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Metalac | 2 : 1 | Ljubičevo | |||||
11.09
16:00
Sloga (Du)
Mip Majdan
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (Du) | 1 : 1 | Mip Majdan | |||||
11.09
16:00
Sopot
Proleter 1932
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Sopot | 2 : 1 | Proleter 1932 |
11.09
16:00
Vojvoda Milenko
Vihor
4
1
|
11.09.2016 16:00 | Vojvoda Milenko | 4 : 1 | Vihor | |||||
11.09
16:00
Sloga (Dr)
Zemljoradnik 1932
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga (Dr) | 2 : 1 | Zemljoradnik 1932 | |||||
11.09
16:00
Beli Orao
Pobeda (SK)
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Beli Orao | 1 : 1 | Pobeda (SK) | |||||
11.09
16:00
Napredak (B)
Mlava (B)
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Napredak (B) | 1 : 2 | Mlava (B) |
11.09
16:00
Morava
OFK Borac
2
3
|
11.09.2016 16:00 | Morava | 2 : 3 | OFK Borac | |||||
11.09
16:00
Trnava
Belica
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Trnava | 1 : 2 | Belica | |||||
11.09
16:00
Partizan
Jedinstvo
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Mladost
Omladinac
5
1
|
11.09.2016 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Omladinac | |||||
11.09
16:00
Napredak
Šantarovac
1
7
|
11.09.2016 16:00 | Napredak | 1 : 7 | Šantarovac |
11.09
16:00
Resavac
Sindjelić
1
4
|
11.09.2016 16:00 | Resavac | 1 : 4 | Sindjelić | |||||
11.09
16:00
Zelenika
Mladi radnik
1
3
|
11.09.2016 16:00 | Zelenika | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
11.09
16:00
Resava
Orlovi
8
0
|
11.09.2016 16:00 | Resava | 8 : 0 | Orlovi |
11.09
16:30
Omladinac
Topoljak
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Topoljak |
11.09
16:30
Vrelo
OFK Takovo
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Vrelo | 1 : 1 | OFK Takovo | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac | |||||
11.09
13:00
Brgule
Kolubara
6
0
|
11.09.2016 13:00 | Brgule | 6 : 0 | Kolubara |
11.09
13:30
Murgaš 2012
Pambukovica
1
5
|
11.09.2016 13:30 | Murgaš 2012 | 1 : 5 | Pambukovica | |||||
11.09
13:30
Čučuge
Sloga
4
1
|
11.09.2016 13:30 | Čučuge | 4 : 1 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Zvizdar 2012
Dokmir
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Zvizdar 2012 | 1 : 3 | Dokmir |
11.09
16:00
Heroj
OFK Borac
3
2
|
11.09.2016 16:00 | Heroj | 3 : 2 | OFK Borac | |||||
11.09
16:00
Napredak
Budućnost
2
0
|
11.09.2016 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
14:00
Vihor
Jedinstvo
2
3
|
11.09.2016 14:00 | Vihor | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Mladost
ISK Izvor
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 1 | ISK Izvor | |||||
11.09
16:00
OFK Juhor 2016
Sloboda
3
3
|
11.09.2016 16:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 3 | Sloboda | |||||
11.09
16:00
Donja Mutnica
Polet
5
2
|
11.09.2016 16:00 | Donja Mutnica | 5 : 2 | Polet |
11.09
16:00
Mladost (B)
Granit
7
0
|
11.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 7 : 0 | Granit | |||||
11.09
16:00
Rudar
Jelav
2
1
|
11.09.2016 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Jelav | |||||
11.09
16:00
Sloga
Hajduk
1
1
|
11.09.2016 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Hajduk | |||||
11.09
11:00
Studenac
Jadar 1961
1
4
|
11.09.2016 11:00 | Studenac | 1 : 4 | Jadar 1961 |
11.09
16:30
Jedinstvo
Vrnjci
0
2
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Vrnjci | |||||
11.09
16:30
Lasta
Mladost 1981
7
1
|
11.09.2016 16:30 | Lasta | 7 : 1 | Mladost 1981 | |||||
11.09
16:30
Šumadija
Miločajac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Šumadija | 4 : 1 | Miločajac | |||||
11.09
16:30
Jovo Kursula
Kablar
6
0
|
11.09.2016 16:30 | Jovo Kursula | 6 : 0 | Kablar | |||||
11.09
16:30
Zgodačica
Stara Čaršija
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Zgodačica | 2 : 1 | Stara Čaršija |
11.09
16:30
Omladinac
BSK 2014
0
1
|
11.09.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | BSK 2014 | |||||
11.09
16:30
National AG
Bogutovačka Banja
5
1
|
11.09.2016 16:30 | National AG | 5 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
11.09
16:30
Mineral 2015
Studen Vitez
6
1
|
11.09.2016 16:30 | Mineral 2015 | 6 : 1 | Studen Vitez | |||||
11.09
16:30
Morava
Progorelica
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Morava | 1 : 1 | Progorelica |
11.09
11:00
Krćevac 04
Borac
0
1
|
11.09.2016 11:00 | Krćevac 04 | 0 : 1 | Borac | |||||
11.09
11:00
Radoje Domanović
Mladost (R)
2
3
|
11.09.2016 11:00 | Radoje Domanović | 2 : 3 | Mladost (R) | |||||
11.09
11:00
Mladost (J)
Jarmenovci
3
0
|
11.09.2016 11:00 | Mladost (J) | 3 : 0 | Jarmenovci |
11.09
16:30
Sloven
Šumar
0
4
|
11.09.2016 16:30 | Sloven | 0 : 4 | Šumar | |||||
11.09
16:30
Srem
Lovac
0
3
|
11.09.2016 16:30 | Srem | 0 : 3 | Lovac | |||||
11.09
16:30
Mladost
Hajduk
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Hajduk | |||||
11.09
16:30
Vitez
Kameni
3
3
|
11.09.2016 16:30 | Vitez | 3 : 3 | Kameni | |||||
11.09
16:30
Donji Srem 2015
Sremac
4
0
|
11.09.2016 16:30 | Donji Srem 2015 | 4 : 0 | Sremac |
11.09
16:30
Proleter
OFK Bačka 1945
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Proleter | 1 : 2 | OFK Bačka 1945 | |||||
11.09
16:30
Mladost
Bačka
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Bačka | |||||
11.09
16:30
Sloga
Bački Hajduk
1
3
|
11.09.2016 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Bački Hajduk | |||||
11.09
16:30
Slavija
Borac
2
2
|
11.09.2016 16:30 | Slavija | 2 : 2 | Borac |
11.09
11:00
Radnik
Mladost
5
0
|
11.09.2016 11:00 | Radnik | 5 : 0 | Mladost | |||||
11.09
11:00
Premijer
Sloboda
0
2
|
11.09.2016 11:00 | Premijer | 0 : 2 | Sloboda | |||||
11.09
11:00
Šumice
Stojan Lazarac
1
1
|
11.09.2016 11:00 | Šumice | 1 : 1 | Stojan Lazarac |
11.09
16:00
Pečanica
Mladi Borac
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Pečanica | 0 : 0 | Mladi Borac | |||||
11.09
16:00
Sirakovo
Stiški Kurjak
7
0
|
11.09.2016 16:00 | Sirakovo | 7 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
11.09
16:00
Kumane
Dunavac 1929
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Kumane | 0 : 1 | Dunavac 1929 | |||||
11.09
16:00
Srednjevo
Mirko Tomić
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Srednjevo | 3 : 1 | Mirko Tomić | |||||
11.09
16:00
Sloga-TOP
Pek
5
2
|
11.09.2016 16:00 | Sloga-TOP | 5 : 2 | Pek | |||||
11.09
16:00
Baštovan 2015
Ram
5
2
|
11.09.2016 16:00 | Baštovan 2015 | 5 : 2 | Ram |
11.09
16:30
27. Oktobar
Car Uroš
4
3
|
11.09.2016 16:30 | 27. Oktobar | 4 : 3 | Car Uroš | |||||
11.09
16:30
Vojvodina
Borac
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
Polet
Fruška Gora
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Polet | 1 : 1 | Fruška Gora | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo (R)
Jedinstvo
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Jedinstvo (R) | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:30
Planinac
Fruškogorac
4
1
|
11.09.2016 16:30 | Planinac | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
11.09
16:30
S.V.Radnički
Sremac
6
0
|
11.09.2016 16:30 | S.V.Radnički | 6 : 0 | Sremac | |||||
11.09
16:30
Graničar
Sloga
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Graničar | 3 : 1 | Sloga |
11.09
16:30
Jednota
OFK Bikić
0
7
|
11.09.2016 16:30 | Jednota | 0 : 7 | OFK Bikić | |||||
11.09
16:30
OFK Bačinci
Sremac
9
0
|
11.09.2016 16:30 | OFK Bačinci | 9 : 0 | Sremac | |||||
11.09
16:30
Napredak
Graničar
3
2
|
11.09.2016 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Graničar | |||||
11.09
16:30
Sinđelić
OFK Bingula
1
2
|
11.09.2016 16:30 | Sinđelić | 1 : 2 | OFK Bingula | |||||
11.09
16:30
Borac
Omladinac
1
1
|
11.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 1 | Omladinac |
11.09
16:30
Sloga (M)
Dunav
2
3
|
11.09.2016 16:30 | Sloga (M) | 2 : 3 | Dunav | |||||
11.09
16:30
Polet
Sloga (K)
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Polet | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
11.09
16:30
Krušedol
Borac (J)
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Krušedol | 3 : 0 | Borac (J) |
11.09
16:30
Srem
Poletarac
3
1
|
11.09.2016 16:30 | Srem | 3 : 1 | Poletarac | |||||
11.09
16:30
Napredak
BSK
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Napredak | 2 : 1 | BSK | |||||
11.09
16:30
OFK Bosut
Grgurevci
3
0
|
11.09.2016 16:30 | OFK Bosut | 3 : 0 | Grgurevci |
11.09
16:30
Borac (R)
Sloga
0
7
|
11.09.2016 16:30 | Borac (R) | 0 : 7 | Sloga | |||||
11.09
16:30
Trgovački
Sremac
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Trgovački | 2 : 0 | Sremac | |||||
11.09
16:30
Sloboda
Noćaj
3
0
|
11.09.2016 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Noćaj |
11.09
11:00
Maovi MH
Bojić
2
1
|
11.09.2016 11:00 | Maovi MH | 2 : 1 | Bojić | |||||
11.09
11:00
Zablaće
Pocerina
1
2
|
11.09.2016 11:00 | Zablaće | 1 : 2 | Pocerina | |||||
11.09
11:00
Volujac
Metlić
0
2
|
11.09.2016 11:00 | Volujac | 0 : 2 | Metlić |
11.09
16:00
Ivanča
Napredak
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Ivanča | 3 : 1 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Borac
Šumadija 1962
0
5
|
11.09.2016 16:00 | Borac | 0 : 5 | Šumadija 1962 | |||||
11.09
16:00
Kosmajac
Vlaška 1950
2
3
|
11.09.2016 16:00 | Kosmajac | 2 : 3 | Vlaška 1950 | |||||
11.09
16:00
Omladinac
Šepšin
3
3
|
11.09.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 3 | Šepšin | |||||
11.09
16:00
Rabrovac
OFK Student
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Rabrovac | 3 : 1 | OFK Student |
11.09
11:00
Pričinović
Borac BTG
6
0
|
11.09.2016 11:00 | Pričinović | 6 : 0 | Borac BTG | |||||
11.09
11:00
Mladost
Žabar
1
3
|
11.09.2016 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Žabar | |||||
11.09
11:00
Jedinstvo
Korman
0
2
|
11.09.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Korman |
11.09
16:00
BSK
Mladost
2
1
|
11.09.2016 16:00 | BSK | 2 : 1 | Mladost | |||||
11.09
16:00
Udarnik
Proleter
5
1
|
11.09.2016 16:00 | Udarnik | 5 : 1 | Proleter | |||||
11.09
16:00
Pomoravlje
Budućnost
3
0
|
11.09.2016 16:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | Budućnost |
11.09
16:00
OFK Braničevo
Borac 2016
4
3
|
11.09.2016 16:00 | OFK Braničevo | 4 : 3 | Borac 2016 | |||||
11.09
16:00
Žitkovica
Polet
3
1
|
11.09.2016 16:00 | Žitkovica | 3 : 1 | Polet | |||||
11.09
16:00
OFK Vinci
Mladost 1970
2
3
|
11.09.2016 16:00 | OFK Vinci | 2 : 3 | Mladost 1970 |
11.09
11:00
Rojkovac
Trstenica
0
1
|
11.09.2016 11:00 | Rojkovac | 0 : 1 | Trstenica |
11.09
16:30
Proleter
Lazarevac
5
1
|
11.09.2016 16:30 | Proleter | 5 : 1 | Lazarevac | |||||
11.09
16:30
Šumadinac
Petka
1
5
|
11.09.2016 16:30 | Šumadinac | 1 : 5 | Petka | |||||
11.09
16:30
Vreoci
Strmovo
2
1
|
11.09.2016 16:30 | Vreoci | 2 : 1 | Strmovo |
11.09
16:00
Sutjeska
Rudar
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Rudar |
11.09
16:00
Berane
Mornar
1
2
|
11.09.2016 16:00 | Berane | 1 : 2 | Mornar | |||||
11.09
16:00
Igalo
Kom
1
5
|
11.09.2016 16:00 | Igalo | 1 : 5 | Kom | |||||
11.09
16:00
Ibar
Radnički
1
0
|
11.09.2016 16:00 | Ibar | 1 : 0 | Radnički | |||||
11.09
16:00
Bratstvo
Otrant Olympic
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Otrant Olympic | |||||
11.09
16:00
Čelik
Cetinje
0
1
|
11.09.2016 16:00 | Čelik | 0 : 1 | Cetinje |
11.09
16:00
Gusinje
Fair Play
5
0
|
11.09.2016 16:00 | Gusinje | 5 : 0 | Fair Play | |||||
11.09
16:00
Petnjica
Polimlje
0
0
|
11.09.2016 16:00 | Petnjica | 0 : 0 | Polimlje |
11.09
15:30
Arsenal
Sloga (R)
0
1
|
11.09.2016 15:30 | Arsenal | 0 : 1 | Sloga (R) | |||||
11.09
15:30
Hajduk
Mogren
0
0
|
11.09.2016 15:30 | Hajduk | 0 : 0 | Mogren |
11.09
17:00
Zabjelo
OFK Mladost 1970
0
3
|
11.09.2016 17:00 | Zabjelo | 0 : 3 | OFK Mladost 1970 |
11.09
19:00
Borac
Partizan
0
2
|
11.09.2016 19:00 | Borac | 0 : 2 | Partizan |
11.09
16:30
Dinamo
BSK Borča
2
0
|
11.09.2016 16:30 | Dinamo | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
11.09
16:30
Sloboda
Radnički
1
0
|
11.09.2016 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Radnički |
11.09
17:00
Swansea
Chelsea
2
2
|
11.09.2016 17:00 | Swansea | 2 : 2 | Chelsea |
11.09
15:30
Werder
Augsburg
1
2
|
11.09.2016 15:30 | Werder | 1 : 2 | Augsburg | |||||
11.09
17:30
Mainz 05
Hoffenheim
4
4
|
11.09.2016 17:30 | Mainz 05 | 4 : 4 | Hoffenheim |
11.09
12:30
Bologna
Cagliari
2
1
|
11.09.2016 12:30 | Bologna | 2 : 1 | Cagliari | |||||
11.09
15:00
Atalanta
Torino
2
1
|
11.09.2016 15:00 | Atalanta | 2 : 1 | Torino | |||||
11.09
15:00
Chievo
Lazio
1
1
|
11.09.2016 15:00 | Chievo | 1 : 1 | Lazio | |||||
11.09
15:00
Milan
Udinese
0
1
|
11.09.2016 15:00 | Milan | 0 : 1 | Udinese | |||||
11.09
15:00
Roma
Sampdoria
3
2
|
11.09.2016 15:00 | Roma | 3 : 2 | Sampdoria | |||||
11.09
20:45
Pescara
Internazionale
1
2
|
11.09.2016 20:45 | Pescara | 1 : 2 | Internazionale |
11.09
15:00
Nantes
Metz
0
3
|
11.09.2016 15:00 | Nantes | 0 : 3 | Metz | |||||
11.09
17:00
Rennes
Caen
2
0
|
11.09.2016 17:00 | Rennes | 2 : 0 | Caen | |||||
11.09
20:45
Nice
Marseille
3
2
|
11.09.2016 20:45 | Nice | 3 : 2 | Marseille |
11.09
12:00
Sporting Gijón
Leganés
2
1
|
11.09.2016 12:00 | Sporting Gijón | 2 : 1 | Leganés | |||||
11.09
16:00
Valencia
Betis
2
3
|
11.09.2016 16:00 | Valencia | 2 : 3 | Betis | |||||
11.09
18:15
Granada
Eibar
1
2
|
11.09.2016 18:15 | Granada | 1 : 2 | Eibar | |||||
11.09
20:30
La Coruña
Athletic Club
0
1
|
11.09.2016 20:30 | La Coruña | 0 : 1 | Athletic Club |
11.09
11:00
Rad
Spartak ŽK
2
0
|
11.09.2016 11:00 | Rad | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
11.09
11:00
Mačva
Voždovac
1
0
|
11.09.2016 11:00 | Mačva | 1 : 0 | Voždovac | |||||
11.09
14:30
OFK Beograd
Brodarac
4
3
|
11.09.2016 14:30 | OFK Beograd | 4 : 3 | Brodarac | |||||
11.09
10:00
Partizan
Lokomotiva
4
0
|
11.09.2016 10:00 | Partizan | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.09
11:00
Jagodina
Radnički (N)
1
1
|
11.09.2016 11:00 | Jagodina | 1 : 1 | Radnički (N) |
11.09
11:00
Goč
Novi Pazar
0
0
|
11.09.2016 11:00 | Goč | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
11.09
12:00
Radnički 1923
Šumadija 1903
3
1
|
11.09.2016 12:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Šumadija 1903 |
11.09
11:00
Savacijum
Budućnost-Krušik 2014
1
2
|
11.09.2016 11:00 | Savacijum | 1 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 |
11.09
10:00
Studentski Grad
Zemun
1
0
|
11.09.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 0 | Zemun |
11.09
10:00
Radnički (Zr)
Železničar
4
0
|
11.09.2016 10:00 | Radnički (Zr) | 4 : 0 | Železničar | |||||
11.09
12:00
Vršac
Jedinstvo (SP)
1
0
|
11.09.2016 12:00 | Vršac | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.09
10:00
Dinamo 1945
Begej
7
0
|
11.09.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 7 : 0 | Begej |
11.09
10:00
Veternik
Vojvodina
0
2
|
11.09.2016 10:00 | Veternik | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
11.09
15:00
Indeks
Radnički (NP)
3
0
|
11.09.2016 15:00 | Indeks | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
11.09
10:00
Proleter
Radnički (SM)
0
1
|
11.09.2016 10:00 | Proleter | 0 : 1 | Radnički (SM) |
11.09
10:00
TSC
Bačka 1901
1
3
|
11.09.2016 10:00 | TSC | 1 : 3 | Bačka 1901 | |||||
11.09
10:00
Radnički (S)
Hajduk junior
1
1
|
11.09.2016 10:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Hajduk junior |
11.09
11:00
Partizan
Budućnost
3
0
|
11.09.2016 11:00 | Partizan | 3 : 0 | Budućnost |
11.09
10:00
PKB
Srem
0
0
|
11.09.2016 10:00 | PKB | 0 : 0 | Srem | |||||
11.09
11:00
Grafičar
Trudbenik
3
1
|
11.09.2016 11:00 | Grafičar | 3 : 1 | Trudbenik |
11.09
09:00
DIF
Postar 1930
3
1
|
11.09.2016 09:00 | DIF | 3 : 1 | Postar 1930 |
11.09
13:00
Brodarac MK
Radnički MK
1
1
|
11.09.2016 13:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | Radnički MK | |||||
11.09
12:00
Zemun MK
Studenski Grad MK
6
0
|
11.09.2016 12:00 | Zemun MK | 6 : 0 | Studenski Grad MK | |||||
11.09
09:00
Internacional MK
Sinđelić MK
1
2
|
11.09.2016 09:00 | Internacional MK | 1 : 2 | Sinđelić MK |
11.09
16:00
Palilulac MK
IMT MK
1
6
|
11.09.2016 16:00 | Palilulac MK | 1 : 6 | IMT MK | |||||
11.09
10:00
Crvena zvezda MML MK
Zuce MK
0
3
|
11.09.2016 10:00 | Crvena zvezda MML MK | 0 : 3 | Zuce MK |
11.09
13:00
Rad
Spartak ŽK
1
2
|
11.09.2016 13:00 | Rad | 1 : 2 | Spartak ŽK | |||||
11.09
15:00
Real Niš
Vojvodina
2
2
|
11.09.2016 15:00 | Real Niš | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
11.09
11:30
OFK Beograd
Brodarac
0
0
|
11.09.2016 11:30 | OFK Beograd | 0 : 0 | Brodarac | |||||
11.09
12:00
Partizan
Zemun
4
2
|
11.09.2016 12:00 | Partizan | 4 : 2 | Zemun | |||||
11.09
13:30
Jagodina
Moravac Orion
4
3
|
11.09.2016 13:30 | Jagodina | 4 : 3 | Moravac Orion |
11.09
13:00
Šumadija 1903
Apolon
1
3
|
11.09.2016 13:00 | Šumadija 1903 | 1 : 3 | Apolon | |||||
11.09
15:00
Rudar
Mokra Gora
5
0
|
11.09.2016 15:00 | Rudar | 5 : 0 | Mokra Gora | |||||
11.09
14:00
Radnički 1923
Nacional AG
6
0
|
11.09.2016 14:00 | Radnički 1923 | 6 : 0 | Nacional AG |
11.09
12:00
Mačva (Š)
Donjošorac Sunrise
3
3
|
11.09.2016 12:00 | Mačva (Š) | 3 : 3 | Donjošorac Sunrise | |||||
11.09
12:00
OFK Šabac
Radnički (V)
4
0
|
11.09.2016 12:00 | OFK Šabac | 4 : 0 | Radnički (V) |
11.09
17:00
Voždovac
Teleoptik
4
1
|
11.09.2016 17:00 | Voždovac | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
11.09
09:00
Mladenovac
Radnički (O)
3
1
|
11.09.2016 09:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Radnički (O) |
11.09
10:00
Vršac United
Radnički (K)
1
3
|
11.09.2016 10:00 | Vršac United | 1 : 3 | Radnički (K) | |||||
11.09
12:00
Železničar
Vršac
3
0
|
11.09.2016 12:00 | Železničar | 3 : 0 | Vršac | |||||
11.09
12:00
Kikinda 1909
Radnički (Z)
0
4
|
11.09.2016 12:00 | Kikinda 1909 | 0 : 4 | Radnički (Z) |
11.09
09:30
Radnički (SM)
Radnički (NP)
7
1
|
11.09.2016 09:30 | Radnički (SM) | 7 : 1 | Radnički (NP) | |||||
11.09
11:00
Borac
RFK N.S. 1921
3
0
|
11.09.2016 11:00 | Borac | 3 : 0 | RFK N.S. 1921 |
11.09
12:00
Hajduk junior
ŽAK junior
1
1
|
11.09.2016 12:00 | Hajduk junior | 1 : 1 | ŽAK junior | |||||
11.09
12:00
Vrbas
Bačka (BP)
2
0
|
11.09.2016 12:00 | Vrbas | 2 : 0 | Bačka (BP) | |||||
11.09
12:00
Bečej 1918
TSC
0
1
|
11.09.2016 12:00 | Bečej 1918 | 0 : 1 | TSC |
11.09
10:00
Crvena zvezda
Podunavac
6
3
|
11.09.2016 10:00 | Crvena zvezda | 6 : 3 | Podunavac | |||||
11.09
11:00
Cerovac 2013
Pobeda
0
4
|
11.09.2016 11:00 | Cerovac 2013 | 0 : 4 | Pobeda |
11.09
16:30
Partizan
Donji Petrovci
9
0
|
11.09.2016 16:30 | Partizan | 9 : 0 | Donji Petrovci | |||||
11.09
16:30
1. Maj
Borac
1
0
|
11.09.2016 16:30 | 1. Maj | 1 : 0 | Borac | |||||
11.09
16:30
Rudar
Sloven
5
2
|
11.09.2016 16:30 | Rudar | 5 : 2 | Sloven |
11.09
10:00
Bačka 1901
Njerš Ištvan
3
1
|
11.09.2016 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Njerš Ištvan |
11.09
10:00
Ševac
Dunav
7
0
|
11.09.2016 10:00 | Ševac | 7 : 0 | Dunav |
11.09
Dinamo 1945
Mladost (O)
5
2
|
11.09.2016 | Dinamo 1945 | 5 : 2 | Mladost (O) |
11.09
10:00
Avala 1939
IMT
1
8
|
11.09.2016 10:00 | Avala 1939 | 1 : 8 | IMT | |||||
11.09
09:00
OFK Balkan
Hajduk
1
7
|
11.09.2016 09:00 | OFK Balkan | 1 : 7 | Hajduk |
11.09
15:00
Zemun MK
Studentski grad MK
3
0
|
11.09.2016 15:00 | Zemun MK | 3 : 0 | Studentski grad MK | |||||
11.09
16:00
BASK MK
011 MK
4
1
|
11.09.2016 16:00 | BASK MK | 4 : 1 | 011 MK |
11.09
17:00
AS
Apolon
2
0
|
11.09.2016 17:00 | AS | 2 : 0 | Apolon |
11.09
10:00
Železničar
OFK Osečina
3
2
|
11.09.2016 10:00 | Železničar | 3 : 2 | OFK Osečina | |||||
11.09
10:00
Mačva (Š)
Donjošorac Sunrise
0
0
|
11.09.2016 10:00 | Mačva (Š) | 0 : 0 | Donjošorac Sunrise | |||||
11.09
10:00
OFK Šabac
Radnički (V)
7
2
|
11.09.2016 10:00 | OFK Šabac | 7 : 2 | Radnički (V) | |||||
11.09
10:00
Omladinac 2014
Drina
8
0
|
11.09.2016 10:00 | Omladinac 2014 | 8 : 0 | Drina |
11.09
09:00
Zemun
Crvena zvezda
1
1
|
11.09.2016 09:00 | Zemun | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.09
20:00
Vozdovac
BSK
2
0
|
11.09.2016 20:00 | Vozdovac | 2 : 0 | BSK | |||||
11.09
10:00
011
Teleoptik
4
0
|
11.09.2016 10:00 | 011 | 4 : 0 | Teleoptik | |||||
11.09
14:00
Partizan
FSFV
6
0
|
11.09.2016 14:00 | Partizan | 6 : 0 | FSFV |
11.09
11:30
Radnički (SM)
Radnički (NP)
4
0
|
11.09.2016 11:30 | Radnički (SM) | 4 : 0 | Radnički (NP) |
11.09
10:00
Železničar
Vršac
4
2
|
11.09.2016 10:00 | Železničar | 4 : 2 | Vršac | |||||
11.09
10:00
Kikinda 1909
Radnički (Z)
0
4
|
11.09.2016 10:00 | Kikinda 1909 | 0 : 4 | Radnički (Z) |
11.09
10:00
Hajduk junior
Bačka 1901
6
1
|
11.09.2016 10:00 | Hajduk junior | 6 : 1 | Bačka 1901 | |||||
11.09
10:00
Vrbas
CFK
0
4
|
11.09.2016 10:00 | Vrbas | 0 : 4 | CFK | |||||
11.09
10:00
Bečej 1918
TSC
0
3
|
11.09.2016 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 3 | TSC |
11.09
10:00
Loznica
Jadar 07 II
6
0
|
11.09.2016 10:00 | Loznica | 6 : 0 | Jadar 07 II | |||||
11.09
10:00
Borac
Vidojevica
9
0
|
11.09.2016 10:00 | Borac | 9 : 0 | Vidojevica |
11.09
10:00
Dinamo 1945
Borac
0
0
|
11.09.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Borac |
11.09
10:00
Slavia
Stenli
2
10
|
11.09.2016 10:00 | Slavia | 2 : 10 | Stenli | |||||
11.09
10:00
Vladimirovac
Dolina
6
1
|
11.09.2016 10:00 | Vladimirovac | 6 : 1 | Dolina | |||||
11.09
10:00
Vojvodina (C)
Proleter
2
12
|
11.09.2016 10:00 | Vojvodina (C) | 2 : 12 | Proleter |
11.09
11:00
Vulturul
Jedinstvo
5
4
|
11.09.2016 11:00 | Vulturul | 5 : 4 | Jedinstvo | |||||
11.09
10:00
Vršac united
Partizan
7
0
|
11.09.2016 10:00 | Vršac united | 7 : 0 | Partizan | |||||
11.09
11:00
Banat
Sloga
2
1
|
11.09.2016 11:00 | Banat | 2 : 1 | Sloga |
11.09
12:00
Jadar 07 I
Luk-Kompenzatori
6
1
|
11.09.2016 12:00 | Jadar 07 I | 6 : 1 | Luk-Kompenzatori | |||||
11.09
10:00
Antimon
Jedinstvo
0
15
|
11.09.2016 10:00 | Antimon | 0 : 15 | Jedinstvo |
11.09
11:00
Sloga (L)
Rudar 2001
3
0
|
11.09.2016 11:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Rudar 2001 | |||||
11.09
11:00
RSK
Rudar Kostolac 2008
3
0
|
11.09.2016 11:00 | RSK | 3 : 0 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
11.09
11:00
Šapine
Homoljac
1
5
|
11.09.2016 11:00 | Šapine | 1 : 5 | Homoljac |
11.09
13:00
IMT
13. Maj
0
4
|
11.09.2016 13:00 | IMT | 0 : 4 | 13. Maj | |||||
11.09
15:00
Dorcol
GSP Polet
1
0
|
11.09.2016 15:00 | Dorcol | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
11.09
11:00
Zuce
Graficar
3
5
|
11.09.2016 11:00 | Zuce | 3 : 5 | Graficar | |||||
11.09
10:00
Institut
Buducnost
4
1
|
11.09.2016 10:00 | Institut | 4 : 1 | Buducnost |
11.09
09:00
Lokomotiva
Radnički NB
2
2
|
11.09.2016 09:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Radnički NB | |||||
11.09
10:00
BASK
Kolubara
1
4
|
11.09.2016 10:00 | BASK | 1 : 4 | Kolubara |
11.09
09:00
OFK Beograd MK
Brodarac MK
4
0
|
11.09.2016 09:00 | OFK Beograd MK | 4 : 0 | Brodarac MK | |||||
11.09
16:00
Čukarički MK
Altina MK
6
0
|
11.09.2016 16:00 | Čukarički MK | 6 : 0 | Altina MK | |||||
11.09
11:30
Voždovac MK
011 MK
4
0
|
11.09.2016 11:30 | Voždovac MK | 4 : 0 | 011 MK |
11.09
11:00
Petlić MK
Dunav MK
6
3
|
11.09.2016 11:00 | Petlić MK | 6 : 3 | Dunav MK |
11.09
13:00
BASK MK
Obrenovac 1905 MK
2
7
|
11.09.2016 13:00 | BASK MK | 2 : 7 | Obrenovac 1905 MK | |||||
11.09
10:00
Kolubara MK
Lokomotiva MK
4
6
|
11.09.2016 10:00 | Kolubara MK | 4 : 6 | Lokomotiva MK |
11.09
09:00
Vozdovac
OFK Beograd
1
2
|
11.09.2016 09:00 | Vozdovac | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
11.09
10:00
Radnički (O)
BSK 1925
4
1
|
11.09.2016 10:00 | Radnički (O) | 4 : 1 | BSK 1925 | |||||
11.09
14:00
Radnički (NB)
Teleoptik
2
1
|
11.09.2016 14:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Teleoptik |
11.09
12:00
Bačka 1901
Arena SU
0
8
|
11.09.2016 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 8 | Arena SU |
11.09
Polet
OFK Senjak
0
3
|
11.09.2016 | Polet | 0 : 3 | OFK Senjak | |||||
11.09
Budućnost Krušik
Železničar
0
1
|
11.09.2016 | Budućnost Krušik | 0 : 1 | Železničar | |||||
11.09
Omladinac
Šampion
5
0
|
11.09.2016 | Omladinac | 5 : 0 | Šampion | |||||
11.09
OFK Osečina
Ribnica
2
4
|
11.09.2016 | OFK Osečina | 2 : 4 | Ribnica | |||||
11.09
Radnički
Jedinstvo
2
3
|
11.09.2016 | Radnički | 2 : 3 | Jedinstvo |
11.09
13:00
Rudar
Kolašin
4
8
|
11.09.2016 13:00 | Rudar | 4 : 8 | Kolašin |
11.09
10:00
Radnički (K)
POFK Savacium
0
23
|
11.09.2016 10:00 | Radnički (K) | 0 : 23 | POFK Savacium | |||||
11.09
14:00
Sunrise Šabac
Tamnava 2016
9
0
|
11.09.2016 14:00 | Sunrise Šabac | 9 : 0 | Tamnava 2016 |
11.09
10:00
Obilić
Bačka
6
0
|
11.09.2016 10:00 | Obilić | 6 : 0 | Bačka | |||||
11.09
10:00
Senta
Sloga
0
3
|
11.09.2016 10:00 | Senta | 0 : 3 | Sloga |
11.09
12:00
Buducnost
Studentski Grad
0
6
|
11.09.2016 12:00 | Buducnost | 0 : 6 | Studentski Grad |
11.09
10:00
IMT B
Balkan
3
0
|
11.09.2016 10:00 | IMT B | 3 : 0 | Balkan |
11.09
13:30
Lokomotiva
Karioke
3
1
|
11.09.2016 13:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Karioke |
11.09
11:00
Lokomotiva B
Sopot
0
2
|
11.09.2016 11:00 | Lokomotiva B | 0 : 2 | Sopot |
11.09
11:00
Milutinac
Zemun B
2
0
|
11.09.2016 11:00 | Milutinac | 2 : 0 | Zemun B |
11.09
18:00
Plavi 2000
Srem
7
1
|
11.09.2016 18:00 | Plavi 2000 | 7 : 1 | Srem |
11.09
17:00
IM Rakovica
ŠF Rosenborg
3
4
|
11.09.2016 17:00 | IM Rakovica | 3 : 4 | ŠF Rosenborg |
11.09
19:00
Požarevac
Sloga
26
28
|
11.09.2016 19:00 | Požarevac | 26 : 28 | Sloga |
11.09
18:00
Radnički KG
Medicinar
28
36
|
11.09.2016 18:00 | Radnički KG | 28 : 36 | Medicinar |
11.09
18:00
Radnički
Medicinar
28
36
|
11.09.2016 18:00 | Radnički | 28 : 36 | Medicinar |
11.09
14:00
Dorćol
Partizan
28
32
|
11.09.2016 14:00 | Dorćol | 28 : 32 | Partizan |
11.09
18:00
MAC Budapest
Sport Club Csíkszereda
2
1
|
11.09.2016 18:00 | MAC Budapest | E 2 : 1 | Sport Club Csíkszereda | |||||
11.09
18:00
DVTK Jegesmedvék
UTE
5
3
|
11.09.2016 18:00 | DVTK Jegesmedvék | 5 : 3 | UTE |