XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 476 utakmica za dan
Subota, 11 Novembar 2017


Fudbal

Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Loznica
Loznica
11.11.2017 13:00
Mladi radnik 1926
0 : 0
Loznica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Provo
Provo
11.11.2017 13:00
Mokra Gora
0 : 0
Provo
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
FAP
Priboj
11.11.2017 13:00
Proleter Mihajlovac
4 : 0
FAP
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
11.11.2017 13:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
11.11.2017 13:00
Sloga (P)
1 : 2
Smederevo 1924
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Karađorđe
Topola
11.11.2017 13:00
Šumadija 1903
0 : 1
Karađorđe
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Polet
Ljubić
11.11.2017 13:00
Zlatibor
2 : 0
Polet
Tabane 1970
Jagodina
2 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
11.11.2017 13:30
Tabane 1970
2 : 3
Radnički (S)
Timok
Zaječar
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
11.11.2017 13:30
Timok
1 : 3
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
11.11.2017 13:30
Jedinstvo (P)
2 : 0
Moravac Orion
Ozren
Sokobanja
0 : 2
Pukovac
Pukovac
11.11.2017 13:30
Ozren
0 : 2
Pukovac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Trajal
Kruševac
11.11.2017 13:30
Trstenik PPT
0 : 1
Trajal
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Car Konstantin
Niš
11.11.2017 13:30
OFK Sinđelić
1 : 1
Car Konstantin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
11.11.2017 13:00
Dinamo 1945
2 : 0
Bratstvo 1946
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 5
Bečej 1918
Bečej
11.11.2017 13:00
Crvena zvezda (NS)
1 : 5
Bečej 1918
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 2
Odžaci
Odžaci
11.11.2017 13:00
Mladost (BJ)
2 : 2
Odžaci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
11.11.2017 13:00
Radnički (NP)
0 : 2
Omladinac (NB)
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
11.11.2017 13:00
Radnički (Š)
3 : 0
Radnički (ZR)
BASK
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
11.11.2017 10:00
BASK
3 : 1
Jedinstvo
BSK Borča
Borča
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
11.11.2017 13:00
BSK Borča
1 : 1
Lokomotiva
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
11.11.2017 13:00
Radnički (NB)
0 : 2
OFK Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
11.11.2017 13:00
IMT
1 : 3
Radnički (O)
Radnički (K)
Kovači
4 : 1
Slavija
Kragujevac
11.11.2017 13:00
Radnički (K)
4 : 1
Slavija
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Ovčar
Markovica
11.11.2017 13:00
Jošanica
2 : 0
Ovčar
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Dragačevo
Guča
11.11.2017 13:00
Goč
1 : 0
Dragačevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
9 : 0
Borac (Ž)
Žabari
11.11.2017 13:00
Sloga 33
9 : 0
Borac (Ž)
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
11.11.2017 13:00
VGSK
0 : 0
Morava (VP)
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
11.11.2017 13:00
Rudar 2001
0 : 2
Proleter 1976
Budućnost
Arilje
2 : 3
Zadrugar
Lajkovac
11.11.2017 13:00
Budućnost
2 : 3
Zadrugar
Drina
Ljubovija
3 : 0
Radjevac
Krupanj
11.11.2017 13:00
Drina
3 : 0
Radjevac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
11.11.2017 13:00
Sloga (BB)
0 : 0
Radnički Gorenje
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Spartak
Ljig
11.11.2017 13:00
Sovljak
1 : 1
Spartak
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Ribnica
Mionica
11.11.2017 13:00
Sevojno
2 : 1
Ribnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
5 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
11.11.2017 13:30
Vranjska Banja
5 : 0
Morava (VH)
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
11.11.2017 13:30
Sloga (L)
1 : 3
GFK Dubočica
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 1
Lužnica
Babušnica
11.11.2017 13:30
Nebeski Andjeli
0 : 1
Lužnica
BSK
Bogovina
2 : 1
Kablovi
Zaječar
11.11.2017 13:30
BSK
2 : 1
Kablovi
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Naša krila
Belotinac
11.11.2017 13:30
Đerdap
4 : 0
Naša krila
Morava 1918
Ćuprija
0 : 2
Kopaonik
Brus
11.11.2017 13:30
Morava 1918
0 : 2
Kopaonik
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
11.11.2017 13:30
OFK Topličanin
2 : 1
Župa
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Begej
Žitište
11.11.2017 13:00
Radnički (S)
2 : 1
Begej
Radnički (K)
Kovin
4 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
11.11.2017 13:00
Radnički (K)
4 : 2
Sloboda (NK)
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.11.2017 13:00
Budućnost
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
8 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
11.11.2017 13:00
Kozara
8 : 0
Proleter
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 3
Sloga
Plandište
11.11.2017 13:00
Jedinstvo (BK)
4 : 3
Sloga
Sloga (E)
Erdevik
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
11.11.2017 13:00
Sloga (E)
1 : 1
Borac (Š)
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
11.11.2017 13:00
Sloga (T)
2 : 1
Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
8 : 0
OFK Slavija
Novi Sad
11.11.2017 13:00
Jedinstvo (SP)
8 : 0
OFK Slavija
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Mladost Apa
Apatin
11.11.2017 13:00
Radnički (S)
2 : 1
Mladost Apa
Sloga (Č)
Čonoplja
0 : 0
Srbobran
Srbobran
11.11.2017 13:00
Sloga (Č)
0 : 0
Srbobran
Napredak
Medoševac
3 : 0
Rakovica
Beograd
11.11.2017 13:00
Napredak
3 : 0
Rakovica
Leštane
Leštane
5 : 3
Hajduk
Beograd
11.11.2017 13:00
Leštane
5 : 3
Hajduk
Naftagas (E)
Elemir
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
11.11.2017 13:00
Naftagas (E)
3 : 2
Vojvodina (NM)
Mladost (L)
Lukićevo
6 : 0
Lehel
Mužlja
11.11.2017 13:00
Mladost (L)
6 : 0
Lehel
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
11.11.2017 13:00
Proleter 2006
1 : 1
Bilećanin
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
BAK
Bela Crkva
11.11.2017 13:30
Partizan (U)
1 : 2
BAK
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
11.11.2017 13:30
Dunav
1 : 1
Jedinstvo Stević
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
11.11.2017 13:30
Partizan
2 : 1
Napredak (P)
Sloven
Ruma
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
11.11.2017 13:30
Sloven
0 : 0
1. Maj Ruma
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
11.11.2017 13:30
Podrinje
3 : 0
Sloboda (DT)
FK Stanišić
Stanišić
5 : 1
Rusin
Ruski Krstur
11.11.2017 13:00
FK Stanišić
5 : 1
Rusin
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
11.11.2017 13:00
Vojvodina
2 : 1
Budućnost (P)
Crvenka
Crvenka
4 : 0
ŽAK
Sombor
11.11.2017 13:00
Crvenka
4 : 0
ŽAK
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
11.11.2017 13:00
Radnički 1905
5 : 0
Horgoš 1911
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Bajša
Bajša
11.11.2017 13:00
OFK Vrbas
0 : 1
Bajša
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
11.11.2017 13:00
Proleter (RS)
0 : 1
Vinogradar
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 2
Deli Jovan
Sikole
11.11.2017 13:30
Brestovac
2 : 2
Deli Jovan
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Slatina
Slatina Bor
11.11.2017 13:30
Krivelj
0 : 3
Slatina
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
11.11.2017 13:30
Poreč
3 : 2
Nemetali
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
11.11.2017 13:00
Studenski Grad
2 : 0
Sinđelić
Šumadija
Šopić
5 : 3
Budućnost
Dudovica
11.11.2017 13:00
Šumadija
5 : 3
Budućnost
Lokomotiva
Lapovo
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
11.11.2017 13:00
Lokomotiva
6 : 0
Prvi srpski ustanak
Slatina
Slatina
4 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
11.11.2017 14:00
Slatina
4 : 2
Jedinstvo (K)
Čitluk
Čitluk
1 : 1
Naupare
Naupare
11.11.2017 13:30
Čitluk
1 : 1
Naupare
Sloga (D)
Dašnica
3 : 2
Knez Lazar 2015
Kruševac
11.11.2017 13:30
Sloga (D)
3 : 2
Knez Lazar 2015
Blagotin
Poljna
3 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
11.11.2017 13:30
Blagotin
3 : 2
Jastrebac
Đerdap
Golubac
3 : 3
Rudar (S)
Stamnica
11.11.2017 13:00
Đerdap
3 : 3
Rudar (S)
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
11.11.2017 13:00
Polet (SD)
0 : 0
Zadrugar (T)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 1
Železničar
Požarevac
11.11.2017 13:00
Jedinstvo (Lj)
3 : 1
Železničar
Zadrugar
Krupac
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
11.11.2017 13:30
Zadrugar
1 : 1
Gnjilan
Dragoš
Pirot
3 : 2
Mladost
Poljska Ržana
11.11.2017 13:30
Dragoš
3 : 2
Mladost
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Lauš
Lopaš
11.11.2017 13:00
Zlatar
3 : 0
Lauš
Crnokosa
Kosjerić
6 : 0
Ježevica
Ježevica
11.11.2017 13:00
Crnokosa
6 : 0
Ježevica
Radnik
Ub
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
11.11.2017 13:30
Radnik
2 : 2
Junior Novo Naselje
Vrelo Sport
Vrelo
10 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
11.11.2017 13:30
Vrelo Sport
10 : 0
Pepeljevac
Ćava
Grošnica
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
11.11.2017 14:00
Ćava
1 : 0
Jedinstvo
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Rasovača
Rasovača
11.11.2017 13:30
Moravac (ZT)
1 : 1
Rasovača
AZ Borac 2014
Azbresnica
3 : 1
Rudar
Jelašnica
11.11.2017 13:30
AZ Borac 2014
3 : 1
Rudar
ŽSK
Žabalj
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11.11.2017 13:30
ŽSK
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
11.11.2017 13:30
Omladinac
1 : 3
Petrovaradin
OFK Futog
Futog
5 : 1
Veternik
Veternik
11.11.2017 13:30
OFK Futog
5 : 1
Veternik
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
11.11.2017 13:30
Mladost
3 : 0
Šajkaš 1908
Polet
Samarinovac
1 : 2
Borac
Držanovac
11.11.2017
Polet
1 : 2
Borac
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
11.11.2017 13:30
Svetlost Badnjevac
3 : 0
Mladost 1982
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
11.11.2017 14:00
Lugina
3 : 0
Mladost (S)
Gračanica
Gračanica
1 : 4
Gracko
Staro Gracko
11.11.2017 14:00
Gračanica
1 : 4
Gracko
Grdica
Grdica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
11.11.2017 13:30
Grdica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
11.11.2017 13:30
Beljanica
3 : 0
15. Avgust 1950
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
11.11.2017 13:30
Rudar (SR)
3 : 0
Mladost (J)
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
11.11.2017 13:30
Rudar (St)
3 : 0
Mladost (GM)
Atakante
Rakovica
4 : 0
Sparta Železnik
Beograd
11.11.2017 14:00
Atakante
4 : 0
Sparta Železnik
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
11.11.2017 13:00
Milicionar
1 : 0
Mladost
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
11.11.2017 13:00
Dušan Silni
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
11.11.2017 13:30
ŠFU Derbi 2016
1 : 1
Mladost (B)
Rubribreza
Rubribreza
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
11.11.2017 13:00
Rubribreza
0 : 2
OFK Paljuvi
Rudar
Radljevo
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
11.11.2017 13:00
Rudar
1 : 2
Gunjevac
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
11.11.2017 13:30
Velika Drenova
3 : 0
Jugovići
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Trudbenik
Stalać
11.11.2017 13:30
Stari Trstenik
0 : 2
Trudbenik
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
11.11.2017 14:00
OFK Bagremar
0 : 1
21. oktobar
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
11.11.2017 13:30
Napredak 2012
4 : 1
Jedinstvo (B)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
6 : 2
Polet (V)
Vitoševac
11.11.2017 13:30
OFK Napredak 1929
6 : 2
Polet (V)
Polet
Sivac
6 : 2
Partizan
Kupusina
11.11.2017 13:00
Polet
6 : 2
Partizan
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
11.11.2017
Rastina 1918
3 : 1
Dunav
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Sloga (M)
Mustapić
11.11.2017 13:00
Žitkovica 2017
3 : 0
Sloga (M)
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
11.11.2017 13:00
Jasenovac
3 : 0
Sloga 1952
Čoka
Čoka
3 : 0
AFK
Ada
11.11.2017 13:00
Čoka
3 : 0
AFK
Nišavac
Staničenje
2 : 4
Rongo Siti
Pirot
11.11.2017 13:30
Nišavac
2 : 4
Rongo Siti
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Dedinje Junajted
Guča
11.11.2017 13:30
Bjelica
5 : 3
Dedinje Junajted
Sloga (B)
Batočina
4 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
11.11.2017 13:00
Sloga (B)
4 : 0
Pobeda (Đ)
Posavina
Stubline
0 : 1
Borac
Ušće
11.11.2017 13:00
Posavina
0 : 1
Borac
Krtinska
Krtinska
1 : 5
Zvezda
Konatice
11.11.2017 13:00
Krtinska
1 : 5
Zvezda
Cepelin 026
Smederevo
1 : 2
Skobalj
Skobalj
11.11.2017 13:00
Cepelin 026
1 : 2
Skobalj
Badljevica
Badljevica
2 : 5
Landol
Landol
11.11.2017 13:00
Badljevica
2 : 5
Landol
Mladost
Resnik
2 : 2
Slemen
Milušinac
11.11.2017 14:00
Mladost
2 : 2
Slemen
Palilulac
Šarbanovac
3 : 4
Napredak
Jošanica
11.11.2017 14:00
Palilulac
3 : 4
Napredak
Hajduk
Rujevica
5 : 0
Jedinstvo
Mužinac
11.11.2017 14:00
Hajduk
5 : 0
Jedinstvo
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 2
Rasina
Vitanovac
11.11.2017 13:30
Gornji Stepoš
3 : 2
Rasina
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Zdravinje
Zdravinje
11.11.2017 13:30
Kapidžija
1 : 4
Zdravinje
Grlište
Grlište
3 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
11.11.2017 15:00
Grlište
3 : 2
Polet 1959
Mrovska
Mrovska
4 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
11.11.2017 13:00
Mrovska
4 : 1
Jedinstvo 2014
Belpos
Belotić
2 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
11.11.2017 13:00
Belpos
2 : 3
Mladost 2013
Radnički
Tekija
3 : 0
Popovac
Popovac
11.11.2017 13:00
Radnički
3 : 0
Popovac
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Napredak
Bogojevce
11.11.2017 13:30
Sloboda
3 : 0
Napredak
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
11.11.2017 13:30
Mladost (DL)
0 : 0
Gornje Sinkovce
Veternica
Leskovac
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
11.11.2017 16:30
Veternica
3 : 0
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Todorovce
Todorovce
11.11.2017 16:30
Turekovac
1 : 1
Todorovce
OFK Građanski
Požarevac
1 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
11.11.2017 13:00
OFK Građanski
1 : 2
Sloga (Dr)
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
11.11.2017 13:30
OFK Jelen
3 : 2
Rudar
Mladost
Pretoke
0 : 3
Mladi Radnik
Dragušica
11.11.2017
Mladost
0 : 3
Mladi Radnik
Grivac
Grivac
3 : 0
Bečevica
Bečevica
11.11.2017
Grivac
3 : 0
Bečevica
Jedinstvo
Oplanić
2 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
11.11.2017
Jedinstvo
2 : 4
Kotlenik
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 0
Borac
Vukovac
11.11.2017 13:00
Vrelo 1971
1 : 0
Borac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 1
Pobeda 1953
Osanica
11.11.2017 13:00
Budućnost
0 : 1
Pobeda 1953
Padež
Padež
3 : 2
Polet (Š)
Šavrane
11.11.2017 13:30
Padež
3 : 2
Polet (Š)
Drina
Zvornik
0 : 0
Podrinje
Janja
11.11.2017 13:30
Drina
0 : 0
Podrinje
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Napredak
Donji Šepak
11.11.2017 13:30
Sloboda
2 : 1
Napredak
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Tekstilac
Derventa
11.11.2017 13:30
Rudar Prijedor
2 : 0
Tekstilac
Sloga
Doboj
2 : 3
Željezničar
Banja Luka
11.11.2017 13:30
Sloga
2 : 3
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Kozara
Gradiška
11.11.2017 13:30
Slavija
2 : 1
Kozara
Crvena stijena
Podgorica
3 : 1
Gorštak
Kolašin
11.11.2017 12:00
Crvena stijena
3 : 1
Gorštak
Sloga (SB)
Stari Bar
1 : 1
Arsenal
Tivat
11.11.2017 13:30
Sloga (SB)
1 : 1
Arsenal
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
11.11.2017 13:00
Proleter
2 : 0
Radnički 1923
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
11.11.2017 13:00
Metalac
3 : 0
ČSK Pivara
Radnički 2012
Niš
6 : 0
Mačva
Šabac
11.11.2017 13:30
Radnički 2012
6 : 0
Mačva
011
Beograd
2 : 2
Bežanija
Beograd
11.11.2017 11:15
011
2 : 2
Bežanija
Sindjelć
Beograd
5 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
11.11.2017 12:00
Sindjelć
5 : 0
Radnički (O)
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
11.11.2017 10:30
Siti Sport Klub
2 : 0
Kolubara
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
11.11.2017 13:00
Smederevo 1924
4 : 1
Morava (VP)
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.11.2017 13:00
Mladi radnik 1940
1 : 4
Šumadija (A)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 6
Proleter 1947
Vranovo
11.11.2017 13:00
Proleter Mihajlovac
0 : 6
Proleter 1947
Mladi radnik 1926
Požarevac
9 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
11.11.2017 13:00
Mladi radnik 1926
9 : 0
Mladi borac
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Trudbenik
Trudbenik
11.11.2017 09:00
Žarkovo
0 : 0
Trudbenik
Srem
Jakovo
5 : 3
Vinča
Vinča
11.11.2017 14:00
Srem
5 : 3
Vinča
BSK 1925
Beograd
5 : 0
Poštar 1930
Beograd
11.11.2017 09:00
BSK 1925
5 : 0
Poštar 1930
Borac (NS)
Novi Sad
7 : 0
Omladinac
Novi Banovci
11.11.2017 10:00
Borac (NS)
7 : 0
Omladinac
Hajduk junior
Kula
5 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
11.11.2017 10:00
Hajduk junior
5 : 2
ČSK Pivara
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 3
Bačka 1901
Subotica
11.11.2017 11:00
Krila Krajine
2 : 3
Bačka 1901
Strela
Ivanovo
1 : 0
Ševac
Kusić
11.11.2017 12:30
Strela
1 : 0
Ševac
Internacional MK
Beograd
4 : 0
011 MK
Beograd
11.11.2017 09:00
Internacional MK
4 : 0
011 MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 3
Zemun MK
Zemun
11.11.2017 15:15
Brodarac MK
1 : 3
Zemun MK
Rad MK
Beograd
3 : 0
IMT MO
Beograd
11.11.2017 11:00
Rad MK
3 : 0
IMT MO
Sinđelić MK
Beograd
4 : 0
OFK Beograd MO
Beograd
11.11.2017 16:00
Sinđelić MK
4 : 0
OFK Beograd MO
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
11.11.2017 10:00
Dinamo
0 : 1
Vojvodina
Brodarac
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
11.11.2017 10:30
Brodarac
0 : 1
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Partizan
Beograd
11.11.2017 11:00
Crvena zvezda
4 : 2
Partizan
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
11.11.2017 12:00
Apolon 4
1 : 0
Jagodina
Voždovac
Beograd
0 : 2
Kiker
Kraljevo
11.11.2017 14:00
Voždovac
0 : 2
Kiker
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
11.11.2017 13:00
Kolubara
1 : 2
Studenski grad
Bežanija
Beograd
0 : 2
Sindjelić
Beograd
11.11.2017 09:00
Bežanija
0 : 2
Sindjelić
Žarkovo
Beograd
7 : 2
Beograd 1929
Beograd
11.11.2017 12:00
Žarkovo
7 : 2
Beograd 1929
Balkan
Beograd
2 : 1
Poštar 1930
Beograd
11.11.2017 10:00
Balkan
2 : 1
Poštar 1930
Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
BASK
Beograd
11.11.2017 11:00
Mladenovac
1 : 4
BASK
DIF
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
11.11.2017 13:00
DIF
3 : 0
Omladinac
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
11.11.2017 13:00
GSP Polet
2 : 0
Palilulac
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
11.11.2017 10:00
Zmaj 1953
1 : 4
Novi Beograd
Tutin
Tutin
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
11.11.2017 13:00
Tutin
1 : 1
OFK Ras
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
11.11.2017 13:00
Radnički 1923
5 : 0
Rudar
Radnički (Š)
Šid
0 : 6
Borac (NS)
Novi Sad
11.11.2017 12:00
Radnički (Š)
0 : 6
Borac (NS)
Indeks
Novi sad
1 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
11.11.2017 12:00
Indeks
1 : 2
RFK N.S. 1921
Petar Puača
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
11.11.2017 12:00
Petar Puača
0 : 2
Vojvodina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Inđija
Inđija
11.11.2017 12:00
Radnički (SM)
3 : 2
Inđija
Spartak
Subotica
3 : 1
TSC
Bačka Topola
11.11.2017 10:00
Spartak
3 : 1
TSC
Železničar
Pančevo
3 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
11.11.2017 12:00
Železničar
3 : 1
Bečkerek 023
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
11.11.2017 12:00
ŽAK
0 : 2
Kikinda 1909
Rudar
Vrdnik
11.11.2017
13:30
Radnički
Irig
11.11.2017 13:30
Rudar
:
Radnički
Borac
Klenak
11.11.2017
13:30
Hrtkovci
Hrtkovci
11.11.2017 13:30
Borac
:
Hrtkovci
Partizan
Vitojevci
11.11.2017
13:30
PSK Putinci
Putinci
11.11.2017 13:30
Partizan
:
PSK Putinci
Fruška Gora
Ruma
11.11.2017
13:30
Mladost
Buđanovci
11.11.2017 13:30
Fruška Gora
:
Mladost
1. Maj
Ruma
11.11.2017
13:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
11.11.2017 13:30
1. Maj
:
Donji Petrovci
Napredak
Žarkovac
11.11.2017
13:30
Jedinstvo
Platičevo
11.11.2017 13:30
Napredak
:
Jedinstvo
Rad MK
Beograd
0 : 0
Zemun MK
Zemun
11.11.2017 09:00
Rad MK
0 : 0
Zemun MK
011 MK
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
11.11.2017 15:00
011 MK
0 : 3
Crvena zvezda MK
Nord Star MK
Beograd
1 : 3
Brodarac B MK
Novi Beograd
11.11.2017 12:00
Nord Star MK
1 : 3
Brodarac B MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
11.11.2017
13:00
Sopot MK
Sopot
11.11.2017 13:00
Radnički (NB) MK
:
Sopot MK
Sremčica MK
Sremčica
9 : 0
Zemun MK
Zemun
11.11.2017 10:00
Sremčica MK
9 : 0
Zemun MK
Jedinstvo MK
Dren
3 : 0
Kosmaj MK
Ralja
11.11.2017 13:00
Jedinstvo MK
3 : 0
Kosmaj MK
Petlić
Smederevo
3 : 0
AF Duljaj
Topola
11.11.2017
Petlić
3 : 0
AF Duljaj
Plana
Velika Plana
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
11.11.2017
Plana
0 : 1
Mladi radnik 1926
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Rad
Beograd
11.11.2017 10:00
Kolubara
1 : 1
Rad
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
11.11.2017 13:30
Crvena zvezda
2 : 2
Partizan
Teleoptik
Zemun
5 : 1
BSK 1925
Beograd
11.11.2017 10:00
Teleoptik
5 : 1
BSK 1925
Brodarac
Novi Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
11.11.2017 13:00
Brodarac
0 : 4
Zemun
Čukarički
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
11.11.2017 10:00
Čukarički
1 : 1
Voždovac
011
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
11.11.2017 13:00
011
1 : 0
OFK Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
OLE
Zemun
11.11.2017 09:00
Radnički (NB)
3 : 0
OLE
Lola
Beograd
2 : 7
Internacional
Beograd
11.11.2017 10:00
Lola
2 : 7
Internacional
Dunavac
Grocka
0 : 3
Boleč
Bolec
11.11.2017 12:00
Dunavac
0 : 3
Boleč
Tavankut
Tavankut
1 : 4
Čantavir
Čantavir
11.11.2017 11:00
Tavankut
1 : 4
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
0 : 10
Spartak
Subotica
11.11.2017 10:00
Preporod
0 : 10
Spartak
Indeks
Novi sad
0 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
11.11.2017 10:00
Indeks
0 : 0
RFK N.S. 1921
Petar Puača
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
11.11.2017 10:00
Petar Puača
0 : 3
Vojvodina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 9
Inđija
Inđija
11.11.2017 10:00
Radnički (SM)
3 : 9
Inđija
Radnički (S)
Sombor
7 : 0
CFK
Vrbas
11.11.2017 10:00
Radnički (S)
7 : 0
CFK
Spartak
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
11.11.2017 10:00
Spartak
1 : 1
TSC
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Coerver junior FA
Vršac
11.11.2017 12:00
OFK Vršac
0 : 2
Coerver junior FA
Loznica
Loznica
12 : 0
Sinđelić
Lipnica
11.11.2017
Loznica
12 : 0
Sinđelić
Radnički Stobeks
Klupci
7 : 0
Antimon
Zajača
11.11.2017
Radnički Stobeks
7 : 0
Antimon
Jadar 07 2
Loznica
9 : 1
Vidojevica
Lešnica
11.11.2017
Jadar 07 2
9 : 1
Vidojevica
Jadar 07 1
Loznica
13 : 0
Sloga
Korenita
11.11.2017
Jadar 07 1
13 : 0
Sloga
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 12
Pčelinjo
Loznica
11.11.2017
Cer
0 : 12
Pčelinjo
Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
11.11.2017
Jedinstvo
3 : 0
Podrinje
13. Maj
Zemun
2 : 0
Hajduk
Beograd
11.11.2017 11:00
13. Maj
2 : 0
Hajduk
Železničar
Pančevo
2 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
11.11.2017 10:00
Železničar
2 : 0
Bečkerek 023
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
11.11.2017 10:00
ŽAK
0 : 2
Kikinda 1909
Derbi 2017
Aranđelovac
0 : 8
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
11.11.2017 10:00
Derbi 2017
0 : 8
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Venčani
Venčane
11.11.2017 12:00
Aranđelovac
2 : 3
Venčani
Partizan 1945
Darosava
6 : 0
Proleter 1976
Jelovik
11.11.2017 11:00
Partizan 1945
6 : 0
Proleter 1976
Banja 1957
Banja
6 : 1
Mladi Rudar
Bukovik
11.11.2017 10:00
Banja 1957
6 : 1
Mladi Rudar
Ada MK
Beograd
5 : 0
GSP Polet MK
Beograd
11.11.2017 17:00
Ada MK
5 : 0
GSP Polet MK
Sinđelić MK
Beograd
3 : 0
Milutinac MK
Zemun
11.11.2017 17:00
Sinđelić MK
3 : 0
Milutinac MK
Srem MK
Jakovo
5 : 2
BASK MK
Beograd
11.11.2017 12:00
Srem MK
5 : 2
BASK MK
Morava
Žitkovac
0 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
11.11.2017 11:00
Morava
0 : 1
Knjaževac 2015
Čukarički
Beograd
2 : 0
Rad
Banjica
11.11.2017 13:00
Čukarički
2 : 0
Rad
Sindjelić
Beograd
0 : 4
BSK 1925
Beograd
11.11.2017 15:00
Sindjelić
0 : 4
BSK 1925
Zemun
Zemun
3 : 0
BSK Borča
Borča
11.11.2017 15:00
Zemun
3 : 0
BSK Borča
Subotica
Subotica
1 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
11.11.2017 09:30
Subotica
1 : 6
Vinogradar
Dominus
Beograd
1 : 4
Olimpik
Beograd
11.11.2017 10:00
Dominus
1 : 4
Olimpik
Crveni orao
Beograd
27 : 1
Lola
Beograd
11.11.2017 09:00
Crveni orao
27 : 1
Lola
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
11.11.2017 13:00
Zvezdara
1 : 1
Dunav
Hajduk
Beograd
9 : 1
Banja
Beograd
11.11.2017 12:00
Hajduk
9 : 1
Banja
Atakante
Beograd
1 : 3
Torlak
Beograd
11.11.2017 14:45
Atakante
1 : 3
Torlak
Dunavac
Grocka
3 : 0
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
11.11.2017 10:00
Dunavac
3 : 0
Crvena zvezda MML
Ada
Beograd
10 : 1
Grafičar
Beograd
11.11.2017 09:00
Ada
10 : 1
Grafičar
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 1
Zabrezje
Zabrezje
11.11.2017 12:00
Obrenovac 1905
1 : 1
Zabrezje
Rvati
Obrenovac
0 : 6
Radnički
Obrenovac
11.11.2017 10:00
Rvati
0 : 6
Radnički
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Posavina
Stubline
11.11.2017 10:00
Krtinska
3 : 0
Posavina

Košarka

Nova Pazova
Nova Pazova
80 : 70
Jedinstvo
Novi Becej
11.11.2017 17:00
Nova Pazova
80 : 70
Jedinstvo
Omladinac
Novi Banovci
78 : 82
Srem
Sremska Mitrovica
11.11.2017 19:00
Omladinac
78 : 82
Srem
Radnički
Kovin
66 : 81
Topola
Bačka Topola
11.11.2017 19:00
Radnički
66 : 81
Topola
Hajduk
Kula
75 : 91
Vrbas
Vrbas
11.11.2017 19:00
Hajduk
75 : 91
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
97 : 68
Mileševac
Prijepolje
11.11.2017 18:00
Zlatar
97 : 68
Mileševac
Crnokosa
Kosjerić
91 : 99
Jagodina
Jagodina
11.11.2017 18:00
Crnokosa
91 : 99
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
102 : 58
Paraćin
Paraćin
11.11.2017 19:00
Napredak Junior
102 : 58
Paraćin
Radan
Lebane
55 : 78
Junior
Niš
11.11.2017 16:30
Radan
55 : 78
Junior
Mladost Vesna
Bela Palanka
59 : 60
Morava
Vladičin Han
11.11.2017 20:30
Mladost Vesna
59 : 60
Morava
Rtanj
Boljevac
83 : 61
Bor RTB
Bor
11.11.2017 18:00
Rtanj
83 : 61
Bor RTB
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
75 : 67
Jablanica
Medveđa
11.11.2017 19:00
Dimitrovgrad
75 : 67
Jablanica
Sloboda (NS)
Novi Sad
74 : 61
Sivac
Sivac
11.11.2017 18:00
Sloboda (NS)
74 : 61
Sivac
Kadet
Novi Sad
85 : 59
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
11.11.2017 17:30
Kadet
85 : 59
Vojvodina (BŠ)
Velika Kikinda
Kikinda
89 : 67
Joker
Sombor
11.11.2017 18:00
Velika Kikinda
89 : 67
Joker
Bagljaš
Zrenjanin
63 : 106
Star
Novi Sad
11.11.2017 18:00
Bagljaš
63 : 106
Star
Stara Pazova
Stara Pazova
89 : 84
Šimanovci
Šimanovci
11.11.2017 16:30
Stara Pazova
89 : 84
Šimanovci
RU Koš
Ruma
68 : 102
Dinamo
Pančevo
11.11.2017 16:00
RU Koš
68 : 102
Dinamo
Lokomotiva 2016
Pećinci
55 : 69
Opovo 99
Opovo
11.11.2017 19:00
Lokomotiva 2016
55 : 69
Opovo 99
Vojka
Vojka
70 : 75
Železničar
Inđija
11.11.2017 18:30
Vojka
70 : 75
Železničar
Play off
Užice
81 : 75
Mladost
Čačak
11.11.2017 16:00
Play off
81 : 75
Mladost
Morava
Zablaće
76 : 66
GM-032
Gornji Milanovac
11.11.2017 18:00
Morava
76 : 66
GM-032
Zicer 2014
Gruža
61 : 75
Sloga Elite
Kraljevo
11.11.2017 14:00
Zicer 2014
61 : 75
Sloga Elite
Stragari Šumadija
Aranđelovac
20 : 0
Despot
Smederevo
11.11.2017
Stragari Šumadija
20 : 0
Despot
Fair Play
Niš
99 : 60
Hisar
Leskovac
11.11.2017 14:30
Fair Play
99 : 60
Hisar
Hajduk Veljko
Negotin
68 : 66
Pusta Reka
Bojnik
11.11.2017 21:00
Hajduk Veljko
68 : 66
Pusta Reka
Sava
Beograd
51 : 80
Borča 2
Beograd
11.11.2017 12:45
Sava
51 : 80
Borča 2
LA Basket
Beograd
70 : 74
Mladost 2
Beograd
11.11.2017 18:30
LA Basket
70 : 74
Mladost 2
Mega Bemax
Beograd
89 : 102
Partizan NIS
Beograd
11.11.2017 19:00
Mega Bemax
89 : 102
Partizan NIS
Zlatibor
Čajetina
84 : 91
Vojvodina
Novi Sad
11.11.2017 18:00
Zlatibor
84 : 91
Vojvodina
Sloga
Kraljevo
75 : 87
OKK Beograd
Beograd
11.11.2017 19:30
Sloga
75 : 87
OKK Beograd
Beovuk 72
Beograd
74 : 94
Spartak
Subotica
11.11.2017 14:30
Beovuk 72
74 : 94
Spartak
Vršac
Vršac
88 : 79
KKK Radnički
Kragujevac
11.11.2017 18:00
Vršac
88 : 79
KKK Radnički
Sloboda
Užice
90 : 63
Smederevo 1953
Smederevo
11.11.2017 19:00
Sloboda
90 : 63
Smederevo 1953
Klik
Arilje
74 : 85
Pirot
Pirot
11.11.2017 19:00
Klik
74 : 85
Pirot
Konstantin
Niš
55 : 86
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
11.11.2017 20:00
Konstantin
55 : 86
Mladost (SP)
Zdravlje Leskovac
Leskovac
107 : 86
Akademik
Srbobran
11.11.2017 18:00
Zdravlje Leskovac
107 : 86
Akademik
Žarkovo
Beograd
72 : 57
Kolubara LA 2003
Lazarevac
11.11.2017 18:00
Žarkovo
72 : 57
Kolubara LA 2003
Lim
Priboj
40 : 64
Železničar
Lajkovac
11.11.2017 12:00
Lim
40 : 64
Železničar
Mileševka
Prijepolje
69 : 75
Loznica
Loznica
11.11.2017 17:00
Mileševka
69 : 75
Loznica
Gimnazijalac
Pirot
71 : 51
Paraćin
Paraćin
11.11.2017 17:00
Gimnazijalac
71 : 51
Paraćin
Topličanin 2012
Prokuplje
0 : 20
Actavis academy
Leskovac
11.11.2017 14:30
Topličanin 2012
0 : 20
Actavis academy
Trstenik
Trstenik
82 : 75
Palanka 2012
Smederevska Palanka
11.11.2017 12:00
Trstenik
82 : 75
Palanka 2012
Voša
Novi Sad
0 : 20
Banovci Dunav
Banovci Dunav
11.11.2017 12:00
Voša
0 : 20
Banovci Dunav
Proleter 023
Zrenjanin
72 : 63
Srbobran
Srbobran
11.11.2017 15:30
Proleter 023
72 : 63
Srbobran
Novosadska ŽKA
Novi Sad
105 : 42
Delfin
Bačka Palanka
11.11.2017 14:00
Novosadska ŽKA
105 : 42
Delfin
Sivac
Sivac
52 : 107
Topolčanka
Bačka Topola
11.11.2017 14:00
Sivac
52 : 107
Topolčanka
Vršac
Vršac
67 : 112
Partizan 1953
Beograd
11.11.2017 20:30
Vršac
67 : 112
Partizan 1953
Spartak
Subotica
69 : 93
Crvena zvezda
Beograd
11.11.2017 17:00
Spartak
69 : 93
Crvena zvezda
Student
Niš
73 : 70
Beočin
Beočin
11.11.2017 18:30
Student
73 : 70
Beočin
Kraljevo
Kraljevo
71 : 61
Bor
Bor
11.11.2017 17:00
Kraljevo
71 : 61
Bor
Železničar
Lajkovac
91 : 92
Metalac
Valjevo
11.11.2017 16:00
Železničar
91 : 92
Metalac
Lazarevac
Lazarevac
66 : 75
Šuter
Sremčica
11.11.2017 16:00
Lazarevac
66 : 75
Šuter
MIX
Šabac
11.11.2017
16:00
M 015
Šabac
11.11.2017 16:00
MIX
:
M 015
Mladost 014
Ub
11.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
11.11.2017 16:00
Mladost 014
:
Šuter
Radnički
Valjevo
11.11.2017
16:00
M 015
Šabac
11.11.2017 16:00
Radnički
:
M 015
MIX
Šabac
48 : 49
Inter Koš
Šabac
11.11.2017 16:00
MIX
48 : 49
Inter Koš
MIX 2
Šabac
11.11.2017
16:00
Student 2
Valjevo
11.11.2017 16:00
MIX 2
:
Student 2
OKK Šabac
Šabac
11.11.2017
16:00
Lazarevac
Lazarevac
11.11.2017 16:00
OKK Šabac
:
Lazarevac
Inter Koš
Šabac
26 : 3
Osečina
Osečina
11.11.2017 16:00
Inter Koš
26 : 3
Osečina
Mionica
Mionica
43 : 36
Metalac
Valjevo
11.11.2017 16:00
Mionica
43 : 36
Metalac
Student 1
Valjevo
44 : 10
Valjevski
Valjevo
11.11.2017 16:00
Student 1
44 : 10
Valjevski
Mladost 014
Ub
11.11.2017
16:00
LA Basket
Lazarevac
11.11.2017 16:00
Mladost 014
:
LA Basket
MIX 2
Šabac
11.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
11.11.2017 16:00
MIX 2
:
Šuter
Mionica
Mionica
40 : 53
Mladost 014
Ub
11.11.2017 16:00
Mionica
40 : 53
Mladost 014
Mionica
Mionica
21 : 79
Šuter
Sremčica
11.11.2017 16:00
Mionica
21 : 79
Šuter
Student
Valjevo
11.11.2017
16:00
MIX 2
Šabac
11.11.2017 16:00
Student
:
MIX 2
MIX 1
Šabac
31 : 70
LA Basket
Lazarevac
11.11.2017 16:00
MIX 1
31 : 70
LA Basket
Student
Valjevo
38 : 7
Valjevski
Valjevo
11.11.2017
Student
38 : 7
Valjevski
Mladost 014
Ub
11.11.2017
Osečina
Osečina
11.11.2017
Mladost 014
:
Osečina
MIX
Šabac
14 : 13
Mionica
Mionica
11.11.2017
MIX
14 : 13
Mionica

Odbojka

Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Partizan
Lipljan
11.11.2017 17:00
Bukovica Putevi
3 : 0
Partizan
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Gračac
Gračac
11.11.2017 18:00
Metalac Takovo
3 : 0
Gračac
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Niš 2
Niš
11.11.2017 18:00
Ozren
3 : 1
Niš 2
Pirot
Pirot
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
11.11.2017 14:30
Pirot
2 : 3
Topličanin
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Šid
Šid
11.11.2017 19:00
Mladost (T)
2 : 3
Šid
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
11.11.2017 15:00
Kulpin
3 : 1
Hercegovina
Maglić 1953
Maglić
2 : 3
Partizan
Bač
11.11.2017 18:30
Maglić 1953
2 : 3
Partizan
Drina
Bajina Bašta
3 : 0
Priboj
Priboj
11.11.2017 13:00
Drina
3 : 0
Priboj
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
11.11.2017
Kikinda
3 : 1
Novi Sad 2
Sloven
Ruma
2 : 3
Vrbas
Vrbas
11.11.2017
Sloven
2 : 3
Vrbas
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
11.11.2017
Mladost
3 : 1
Stražilovo
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Vest
Šid
11.11.2017
Klek Srbijašume 2
3 : 0
Vest
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
11.11.2017 18:40
Lucky Star
3 : 0
Crnjanski
Blok Aut
Beograd
3 : 0
As
Beograd
11.11.2017 17:30
Blok Aut
3 : 0
As
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Roda
Beograd
11.11.2017 14:00
Obrenovac
3 : 1
Roda
Stig
Kurjače
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
11.11.2017 19:00
Stig
0 : 3
Jedinstvo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Radnički
Kragujevac
11.11.2017 18:00
Novi Pazar
3 : 1
Radnički
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
11.11.2017 19:00
Mladi radnik
3 : 0
Spartak (Su)
Železničar (Bg)
Beograd
0 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
11.11.2017 19:00
Železničar (Bg)
0 : 3
VA-014 Gorenje
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Partizan
Beograd
11.11.2017 19:00
VGSK
3 : 2
Partizan
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
11.11.2017 19:00
Mladenovac
0 : 3
Smederevo Carina
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Napredak 037
Kruševac
11.11.2017 19:00
Klek Srbijašume
2 : 3
Napredak 037
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
11.11.2017 19:00
Jagodina
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Bečej
Bečej
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
11.11.2017 19:00
Bečej
3 : 0
Toplički Vitezovi
Loznica
Loznica
3 : 0
Banat
Vršac
11.11.2017 20:00
Loznica
3 : 0
Banat
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
11.11.2017 15:00
FAP Livnica
0 : 3
Srem Iton
Bor
Bor
3 : 0
Student
Niš
11.11.2017 18:00
Bor
3 : 0
Student
Majdanpek FBC
Majdanpek
1 : 3
Zaječar
Zaječar
11.11.2017 18:00
Majdanpek FBC
1 : 3
Zaječar
Crnokosa Artos
Kosjerić
1 : 3
Sloboda S
Čačak
11.11.2017 16:00
Crnokosa Artos
1 : 3
Sloboda S
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
11.11.2017 16:30
Trstenik
0 : 3
Tehničar
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Bambi volej
Prijepolje
11.11.2017 17:00
Leposavić
0 : 3
Bambi volej
Partizan
Sremski Karlovci
2 : 3
Maks
Šid
11.11.2017 16:00
Partizan
2 : 3
Maks
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Kikinda
Kikinda
11.11.2017 17:00
Panonija
3 : 0
Kikinda
Futog vest
Futog
3 : 1
Volejstars
Sombor
11.11.2017 15:30
Futog vest
3 : 1
Volejstars
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Ribnica
Mionica
11.11.2017 16:00
Mladi radnik
1 : 3
Ribnica
Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Fortuna Plus
Aranđelovac
11.11.2017 19:00
Smeč 5
1 : 3
Fortuna Plus
Imlek
Beograd
2 : 3
Lucky Star
Beograd
11.11.2017 14:45
Imlek
2 : 3
Lucky Star
AS Batajnica
Beograd
3 : 0
Zaslon
Šabac
11.11.2017 12:30
AS Batajnica
3 : 0
Zaslon
Topličanin 2002
Prokuplje
0 : 3
Dubočica
Leskovac
11.11.2017
Topličanin 2002
0 : 3
Dubočica
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
11.11.2017 13:00
Topličanin
3 : 0
ŽOK Topličanin
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Zvečan
Zvečan
11.11.2017
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Zvečan
Brezovica
Štrpce
11.11.2017
Mokra Gora 2
Zubin Potok
11.11.2017
Brezovica
:
Mokra Gora 2
Sokolica
Zvečan
3 : 1
Vidovdan
Donja Gušterica
11.11.2017
Sokolica
3 : 1
Vidovdan
Gračanica
Gračanica
11.11.2017
Leposavić 2
Leposavić
11.11.2017
Gračanica
:
Leposavić 2
Soko
Nova Gajdobra
1 : 3
Gox-IN Phibrows
Odžaci
11.11.2017 18:00
Soko
1 : 3
Gox-IN Phibrows
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
11.11.2017 16:00
Krajišnik
0 : 3
Hercegovina
Vršac
Vršac
3 : 0
Žitište
Žitište
11.11.2017 17:30
Vršac
3 : 0
Žitište
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
2 : 3
Star
Novi Sad
11.11.2017 16:30
Prvi Tempo
2 : 3
Star
Dunav Volej
Novi Sad
1 : 3
NS Tim
Novi Sad
11.11.2017 12:00
Dunav Volej
1 : 3
NS Tim
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
11.11.2017 20:00
Novi Sad 2
3 : 0
NS Volej tim
Spas
Beograd
1 : 3
Obilić
Beograd
11.11.2017 20:30
Spas
1 : 3
Obilić
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
11.11.2017 12:45
Blok Aut
0 : 3
Crnjanski
Vizurine Ajkulice
Beograd
1 : 3
Radnički 2
Beograd
11.11.2017 13:30
Vizurine Ajkulice
1 : 3
Radnički 2
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
Železničar
Beograd
11.11.2017 13:00
Obrenovac
1 : 3
Železničar
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd
11.11.2017 09:30
Mladenovac
3 : 0
Feniks Čukarički
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma
11.11.2017
Mitrovica
0 : 3
Sloga
Maks 2
Šid
1 : 3
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
11.11.2017
Maks 2
1 : 3
Prvi Tempo 2
Ruma 2
Ruma
0 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
11.11.2017
Ruma 2
0 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 3
Partizan
Beograd
11.11.2017 20:00
Srem
2 : 3
Partizan
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
TENT
Obrenovac
11.11.2017 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 1
TENT
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Železničar
Lajkovac
11.11.2017 17:00
Dinamo
0 : 3
Železničar
Beograd
Beograd
3 : 2
Valjevo
Valjevo
11.11.2017 20:00
Beograd
3 : 2
Valjevo
FOK
Novi Sad
3 : 1
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
11.11.2017 17:30
FOK
3 : 1
Takovo-Zvezda Helios
Roda
Beograd
1 : 3
Vranje
Vranje
11.11.2017 19:30
Roda
1 : 3
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
11.11.2017 20:00
Leskovac 98
0 : 3
Ivanjica
Borac (Ča)
Čačak
2 : 3
Milenijum
Niš
11.11.2017 19:00