XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 437 utakmica za dan
Subota, 17 Mart 2018


Fudbal

Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.03.2018 14:30
Mokra Gora
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
17.03.2018 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Sloga (P)
FAP
Priboj
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
17.03.2018 14:30
FAP
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Karađorđe
Topola
1 : 1
Železničar
Lajkovac
17.03.2018 14:30
Karađorđe
1 : 1
Železničar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Polet
Ljubić
17.03.2018 14:30
Šumadija (A)
0 : 1
Polet
Timok
Zaječar
1 : 1
Rtanj
Boljevac
17.03.2018 15:00
Timok
1 : 1
Rtanj
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Ozren
Sokobanja
17.03.2018 15:00
Radnički (S)
2 : 0
Ozren
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
OFK Sinđelić
Niš
17.03.2018 15:00
Moravac Orion
1 : 2
OFK Sinđelić
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Car Konstantin
Niš
17.03.2018 15:00
Jedinstvo (B)
1 : 1
Car Konstantin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
17.03.2018 14:30
Mladost (BJ)
1 : 3
Bratstvo 1946
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
Borac (S)
Sakule
17.03.2018 14:30
Crvena zvezda (NS)
1 : 2
Borac (S)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
17.03.2018 14:30
Dinamo 1945
1 : 0
Radnički (NP)
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
17.03.2018 14:30
Bečej 1918
4 : 0
Radnički (Š)
Odžaci
Odžaci
5 : 1
Dunav
Stari Banovci
17.03.2018 14:30
Odžaci
5 : 1
Dunav
Cement
Beočin
1 : 0
Železničar
Pančevo
17.03.2018 14:30
Cement
1 : 0
Železničar
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
17.03.2018 14:30
Omladinac (NB)
1 : 3
Radnički (SM)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
17.03.2018 14:30
Radnički (ZR)
2 : 1
Bačka 1901
BSK Borča
Borča
1 : 1
Sopot
Sopot
17.03.2018 14:30
BSK Borča
1 : 1
Sopot
BASK
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
17.03.2018 10:00
BASK
0 : 1
Žarkovo
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
17.03.2018 13:00
Lokomotiva
3 : 1
Radnički (NB)
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
17.03.2018 14:30
Kolubara
1 : 0
Radnički (O)
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
17.03.2018 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 1
OFK Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
17.03.2018 14:30
Goč
2 : 0
Trepča
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Borac (Ž)
Žabari
17.03.2018 14:30
Rudar 2001
1 : 1
Borac (Ž)
VGSK
Veliko Gradište
3 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
17.03.2018 14:30
VGSK
3 : 4
Petar Dobrnjac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Udarnik
Lozovik
17.03.2018 14:30
Sloga 33
4 : 0
Udarnik
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Homoljac
Žagubica
17.03.2018 14:30
Mladi borac
1 : 3
Homoljac
Ribnica
Mionica
0 : 0
Radnički Stobex
Klupci
17.03.2018 14:30
Ribnica
0 : 0
Radnički Stobex
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
17.03.2018 14:30
Sevojno
1 : 2
Radnički Gorenje
Sovljak
Sovljak
0 : 4
OFK Divci
Divci
17.03.2018 14:30
Sovljak
0 : 4
OFK Divci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
17.03.2018 14:30
Sloga (BB)
2 : 1
Polimlje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Budućnost (O)
Orašje
17.03.2018 15:00
Vranjska Banja
3 : 0
Budućnost (O)
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
17.03.2018 15:00
Morava (VH)
4 : 0
Nebeski Andjeli
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
17.03.2018 15:00
GFK Dubočica
0 : 1
Pusta Reka
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Lužnica
Babušnica
17.03.2018 15:00
Balkanski
3 : 0
Lužnica
BSK
Bogovina
0 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
17.03.2018 15:00
BSK
0 : 0
Rudar Alpos
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Sloga
Kobišnica
17.03.2018 15:00
Brodoremont
2 : 0
Sloga
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Đerdap
Kladovo
17.03.2018 15:00
Svrljig
0 : 2
Đerdap
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
17.03.2018 15:00
Sloga (D)
0 : 0
Morava 1918
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
17.03.2018 15:00
OFK Lugomir
0 : 0
Jedinstvo
Kopaonik
Brus
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
17.03.2018 15:00
Kopaonik
5 : 1
Sloga (Ć)
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 1
Levač
Rekovac
17.03.2018 15:00
OFK Kosanica
1 : 1
Levač
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
17.03.2018 15:00
SFS Borac
1 : 0
Župa
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
17.03.2018 14:30
Radnički (S)
0 : 1
OFK Vršac
Begej
Žitište
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
17.03.2018 14:30
Begej
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
17.03.2018 14:30
Sloboda (NK)
0 : 0
Vojvodina 1928
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Sloga
Plandište
17.03.2018 14:30
Proleter
3 : 2
Sloga
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Sremac
Vojka
17.03.2018 14:30
Sloga (E)
1 : 0
Sremac
Polet (K)
Karavukovo
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
17.03.2018 14:30
Polet (K)
2 : 0
Preporod
Mladost Apa
Apatin
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
17.03.2018 14:30
Mladost Apa
2 : 1
Sloga (Č)
Brodarac
Novi Beograd
1 : 4
Leštane
Leštane
17.03.2018 10:00
Brodarac
1 : 4
Leštane
Napredak
Medoševac
2 : 0
Borac
Lazarevac
17.03.2018 14:30
Napredak
2 : 0
Borac
Milutinac
Zemun
0 : 0
Sremčica
Sremčica
17.03.2018 14:30
Milutinac
0 : 0
Sremčica
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
17.03.2018 15:00
Naftagas (E)
2 : 1
Omladinac FAM
Partizan (U)
Uljma
5 : 0
Vojvodina (Cr)
Crepaja
17.03.2018 15:00
Partizan (U)
5 : 0
Vojvodina (Cr)
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Vulturul
Grebenac
17.03.2018 15:00
BAK
3 : 0
Vulturul
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
17.03.2018 15:00
Jedinstvo Stević
2 : 0
Radnički (B)
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Rudar
Vrdnik
17.03.2018 14:30
1. Maj Ruma
2 : 0
Rudar
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Rusin
Ruski Krstur
17.03.2018 15:30
Crvenka
4 : 0
Rusin
Vojvodina
Tovariševo
3 : 0
Hajduk Junior
Kula
17.03.2018 15:30
Vojvodina
3 : 0
Hajduk Junior
FK Stanišić
Stanišić
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
17.03.2018 15:30
FK Stanišić
3 : 0
Stari Grad
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
17.03.2018 15:30
Njegoš
2 : 0
Sutjeska
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
17.03.2018 15:30
Radnički 1905
0 : 0
OFK Vrbas
Poreč
Donji milanovac
0 : 1
Zlot
Zlot
17.03.2018 15:00
Poreč
0 : 1
Zlot
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
17.03.2018 15:00
Brestovac
2 : 1
Rudna Glava
BSK
Baćevac
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
17.03.2018 15:00
BSK
3 : 0
Omladinac
Sindjelić
Lipnica
2 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
17.03.2018 15:00
Sindjelić
2 : 4
Podrinje
Čitluk
Čitluk
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
17.03.2018 15:00
Čitluk
4 : 1
Vinogradar
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 0
Rudar (S)
Stamnica
17.03.2018 14:30
Jedinstvo (Lj)
2 : 0
Rudar (S)
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Đerdap
Golubac
17.03.2018 14:30
Polet (SD)
1 : 0
Đerdap
Rudar
Baljevac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
17.03.2018 15:00
Rudar
0 : 1
Budućnost
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Lazarica
Prilipac
17.03.2018 14:30
Crnokosa
4 : 0
Lazarica
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
Trlić
Trlić
17.03.2018 14:30
Junior Novo Naselje
0 : 0
Trlić
Banjani
Banjani
2 : 0
Kačer
Belanovica
17.03.2018 14:30
Banjani
2 : 0
Kačer
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
17.03.2018 14:30
OFK Jabučje
1 : 0
Vrelo Sport
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
17.03.2018 14:30
Pepeljevac
3 : 0
Tešnjar
Ćava
Grošnica
1 : 1
Budućnost
Resnik
17.03.2018 15:00
Ćava
1 : 1
Budućnost
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
17.03.2018 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Kolonija
Orljane
Orljane
5 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
17.03.2018 15:00
Orljane
5 : 1
Crvena zvezda
Rasovača
Rasovača
3 : 2
Naisus 1977
Rožina
17.03.2018 15:00
Rasovača
3 : 2
Naisus 1977
Vulkan 1963
Brenica
1 : 6
Mladost (M)
Medoševac
17.03.2018 15:00
Vulkan 1963
1 : 6
Mladost (M)
Palilulac
Niš
0 : 3
Rudar
Jelašnica
17.03.2018 15:00
Palilulac
0 : 3
Rudar
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
17.03.2018 15:00
Fruškogorski partizan
1 : 2
Jedinstvo (R)
Veternik
Veternik
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
17.03.2018 15:00
Veternik
0 : 0
Vinogradar
Midžor
Kalna
3 : 2
Omladinac
Grezna
17.03.2018 15:00
Midžor
3 : 2
Omladinac
Mlada krila
Metikoši
0 : 0
Tavnik
Tavnik
17.03.2018 15:00
Mlada krila
0 : 0
Tavnik
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
17.03.2018 15:00
Beljanica
3 : 1
Rudar (SR)
Zenit
Oparić
0 : 0
Mladost (T)
Tečić
17.03.2018 15:00
Zenit
0 : 0
Mladost (T)
Jedinstvo
Ečka
1 : 2
OFK Klek
Klek
17.03.2018
Jedinstvo
1 : 2
OFK Klek
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
17.03.2018
Zadrugar
3 : 0
OFK Gradnulica
Radnički 1911
Jaša Tomić
5 : 0
Tamiš
Farkaždin
17.03.2018
Radnički 1911
5 : 0
Tamiš
Potisje
Knićanin
3 : 0
ASK
Aradac
17.03.2018
Potisje
3 : 0
ASK
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 2
Zlatica
Zlatica
17.03.2018
ŽFK Banat
3 : 2
Zlatica
MSK
Mihajlovo
1 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
17.03.2018
MSK
1 : 2
OFK Stajićevo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Borac
Kozjak
17.03.2018 15:00
Velika Reka
0 : 0
Borac
Atakante
Rakovica
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
17.03.2018 14:30
Atakante
2 : 0
Rekreativo 011
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 3
Mladost
Mačvanski Metković
17.03.2018 15:00
Torpedo 1924
3 : 3
Mladost
Crvena Jabuka
Ub
5 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
17.03.2018 14:30
Crvena Jabuka
5 : 2
OFK Stublenica
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
17.03.2018 14:30
Kalenić
2 : 1
Rubribreza
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Bujačić
Bujačić
17.03.2018 14:30
OFK Brđanac
2 : 0
Bujačić
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Borac
Gornji Katun
17.03.2018 15:00
Velika Drenova
2 : 1
Borac
Gredetin
Gredetin
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
17.03.2018 15:00
Gredetin
2 : 5
Polet (V)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Jastrebac
Tešica
17.03.2018 15:00
OFK Rutevac 1908
0 : 2
Jastrebac
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
17.03.2018 14:30
Rastina 1918
3 : 1
Omladinac (B)
Polet
Sivac
4 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
17.03.2018 14:30
Polet
4 : 1
Dinamo 1923
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
17.03.2018 14:30
Žitkovica 2017
3 : 0
Žika Marković Uča
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Integral
Batuša
17.03.2018
Rade Milošević
1 : 2
Integral
Stojnik
Stojnik
1 : 3
Mladost (G)
Guberevac
17.03.2018 14:30
Stojnik
1 : 3
Mladost (G)
Čoka
Čoka
0 : 5
Tornjoš
Tornjoš
17.03.2018 15:30
Čoka
0 : 5
Tornjoš
Sparta
Kaona
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
17.03.2018 15:00
Sparta
3 : 1
Mladost (Z)
Belpos
Belotić
1 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
17.03.2018 15:00
Belpos
1 : 3
Skupljen 2013
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Dragojevac
Dragojevac
17.03.2018 15:00
Mrovska
3 : 1
Dragojevac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
17.03.2018 14:30
Mladost (DL)
1 : 3
Sloboda
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
7 : 5
Jašunja
Jašunja
17.03.2018 14:30
Gornje Sinkovce
7 : 5
Jašunja
Navalin
Navalin
4 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
17.03.2018 14:30
Navalin
4 : 0
Donja Lomnica
Turekovac
Turekovac
4 : 3
Veternica
Leskovac
17.03.2018 16:30
Turekovac
4 : 3
Veternica
Todorovce
Todorovce
5 : 1
Badince
Badince
17.03.2018 16:30
Todorovce
5 : 1
Badince
Nomanica
Nomanica
0 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
17.03.2018 16:30
Nomanica
0 : 2
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Atletiko
Donja Jajina
17.03.2018 16:30
Gornje Krajince
1 : 2
Atletiko
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 4
Pambukovica
Pambukovica
17.03.2018 15:00
Zvizdar 2012
0 : 4
Pambukovica
OFK Građanski
Požarevac
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
17.03.2018 14:30
OFK Građanski
1 : 1
Vojvoda Milenko
Lomnica
Lomnica
3 : 0
Vratare
Vratare
17.03.2018 15:00
Lomnica
3 : 0
Vratare
Modrica
Modrica
5 : 3
Padež
Padež
17.03.2018 15:00
Modrica
5 : 3
Padež
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Polet (K)
Kobilje
17.03.2018 15:00
Zmajevac
3 : 0
Polet (K)
Sloga
Doboj
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
17.03.2018 14:00
Sloga
0 : 2
Zvijezda 09
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
17.03.2018 14:00
Slavija
0 : 0
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
3 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
17.03.2018 14:00
Kozara
3 : 1
Sloboda
Željezničar
Banja Luka
3 : 0
Drina
Zvornik
17.03.2018 14:00
Željezničar
3 : 0
Drina
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Sutjeska
Foča
17.03.2018 14:00
Tekstilac
2 : 0
Sutjeska
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Podrinje
Janja
17.03.2018 14:00
Napredak
1 : 0
Podrinje
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
17.03.2018 15:00
Krupa
0 : 0
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
3 : 3
Željezničar
Sarajevo
17.03.2018 15:00
Zrinjski
3 : 3
Željezničar
Vitez
Vitez
0 : 3
Sloboda
Tuzla
17.03.2018 15:00
Vitez
0 : 3
Sloboda
Čelik
Zenica
2 : 0
GOŠK
Gabela
17.03.2018 17:00
Čelik
2 : 0
GOŠK
Mladost
Kakanj
2 : 0
Borac
Banja Luka
17.03.2018 15:00
Mladost
2 : 0
Borac
Budućnost
Podgorica
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
17.03.2018 15:00
Budućnost
1 : 1
OFK Petrovac
Kom
Podgorica
1 : 2
Dečić
Tuzi
17.03.2018 15:00
Kom
1 : 2
Dečić
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Grbalj
Radanovići
17.03.2018 15:00
Iskra
1 : 3
Grbalj
Zeta
Golubovci
0 : 0
Mladost
Podgorica
17.03.2018 15:00
Zeta
0 : 0
Mladost
Karioke
Podgorica
0 : 3
Bratstvo
Ljajkovići
17.03.2018 15:00
Karioke
0 : 3
Bratstvo
Budućnost 2
Podgorica
0 : 1
Gorštak
Kolašin
17.03.2018 15:00
Budućnost 2
0 : 1
Gorštak
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
WBA
West Bromwich
17.03.2018 16:00
Bournemouth
2 : 1
WBA
Huddersfield
Huddersfield
0 : 2
Crystal Palace
London
17.03.2018 16:00
Huddersfield
0 : 2
Crystal Palace
Liverpool
Liverpool
5 : 0
Watford
Watford
17.03.2018 18:30
Liverpool
5 : 0
Watford
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 2
Everton
Liverpool
17.03.2018 16:00
Stoke
1 : 2
Everton
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
17.03.2018 18:30
Real Sociedad
1 : 2
Getafe
La Coruña
La Coruña
1 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
17.03.2018 13:00
La Coruña
1 : 1
Las Palmas
Valencia
Valencia
3 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
17.03.2018 16:15
Valencia
3 : 1
Alavés
Real Betis
Sevilla
3 : 0
Espanyol
Barcelona
17.03.2018 20:45
Real Betis
3 : 0
Espanyol
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
3 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
17.03.2018 15:30
Borussia Mönchengladbach
3 : 3
Hoffenheim
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 0
Mainz 05
Mainz
17.03.2018 15:30
Eintracht
3 : 0
Mainz 05
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Werder
Bremen
17.03.2018 15:30
Augsburg
1 : 3
Werder
Hamburger SV
Hamburg
1 : 2
Hertha BSC
Berlin
17.03.2018 15:30
Hamburger SV
1 : 2
Hertha BSC
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
17.03.2018 18:30
Wolfsburg
0 : 1
Schalke 04
SPAL
Ferrara
0 : 0
Juventus
Torino
17.03.2018 20:45
SPAL
0 : 0
Juventus
Udinese
Udine
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
17.03.2018 18:00
Udinese
1 : 2
Sassuolo
Amiens SC
Amiens
1 : 1
Troyes
Troyes
17.03.2018 20:00
Amiens SC
1 : 1
Troyes
Angers
Angers
3 : 0
Caen
Caen
17.03.2018 20:00
Angers
3 : 0
Caen
Bordeaux
Bordeaux
0 : 2
Rennes
Rennes
17.03.2018 17:00
Bordeaux
0 : 2
Rennes
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Dijon
Dijon
17.03.2018 20:00
Montpellier
2 : 2
Dijon
Toulouse
Toulouse
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
17.03.2018 20:00
Toulouse
2 : 2
Strasbourg
Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
Proleter
Novi Sad
17.03.2018 14:00
Temnić 1924
0 : 1
Proleter
Inđija
Inđija
2 : 1
Dinamo
Vranje
17.03.2018 14:00
Inđija
2 : 1
Dinamo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
17.03.2018 15:30
Novi Pazar
1 : 0
ČSK Pivara
Mašinac
Niš
3 : 0
Spartak
Subotica
17.03.2018 15:00
Mašinac
3 : 0
Spartak
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Polet
Sivac
17.03.2018 14:00
Radnički 2012
2 : 1
Polet
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.03.2018 11:00
Crvena zvezda
2 : 1
Radnički 1923
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Rad
Beograd
17.03.2018 13:00
Radnički (P)
1 : 2
Rad
Čukarički
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
17.03.2018 11:00
Čukarički
3 : 3
Voždovac
Napredak
Kruševac
4 : 2
Inđija
Inđija
17.03.2018 14:00
Napredak
4 : 2
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
17.03.2018 13:00
Vojvodina
2 : 1
Moravac Orion
BASK
Beograd
8 : 0
Kolubara
Lazarevac
17.03.2018 13:00
BASK
8 : 0
Kolubara
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
17.03.2018 11:30
Siti Sport Klub
1 : 1
Brodarac 2
Zemun
Zemun
3 : 2
Bežanija
Beograd
17.03.2018 10:00
Zemun
3 : 2
Bežanija
IMT
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
17.03.2018 17:00
IMT
1 : 0
Radnički (NB)
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
17.03.2018 12:00
Morava (VP)
1 : 2
Mladi radnik 1926
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
17.03.2018 10:00
Mladi borac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 8
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
17.03.2018 11:00
Proleter 1947
0 : 8
Jasenica 2017
Karadjordje
Topola
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
17.03.2018 11:00
Karadjordje
2 : 1
Mladi radnik 1940
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
17.03.2018 10:00
Šumadija (A)
4 : 1
Smederevo 1924
Budućnost
Dobanovci
2 : 10
Omladinac
Veliko Polje
17.03.2018 13:00
Budućnost
2 : 10
Omladinac
Poštar 1930
Beograd
6 : 1
Vinča
Vinča
17.03.2018 11:30
Poštar 1930
6 : 1
Vinča
BSK 1925
Beograd
5 : 0
Zmaj 1953
Beograd
17.03.2018 09:00
BSK 1925
5 : 0
Zmaj 1953
Srem
Jakovo
0 : 2
Trudbenik
Trudbenik
17.03.2018 11:00
Srem
0 : 2
Trudbenik
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Minel
Beograd
17.03.2018 11:00
Zvezdara
0 : 2
Minel
Šumadinac
Bečmen
2 : 3
Beograd 1929
Beograd
17.03.2018 15:00
Šumadinac
2 : 3
Beograd 1929
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
GSP Polet
Beograd
17.03.2018 11:00
Stepojevac Vaga
0 : 2
GSP Polet
Posavina
Stubline
1 : 0
Budućnost
Zvečka
17.03.2018 13:00
Posavina
1 : 0
Budućnost
Avala
Beograd
2 : 3
Palilulac
Beograd
17.03.2018 10:00
Avala
2 : 3
Palilulac
011 MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MO
Beograd
17.03.2018 15:45
011 MK
2 : 1
OFK Beograd MO
Sinđelić MK
Beograd
7 : 3
IMT MO
Beograd
17.03.2018 09:00
Sinđelić MK
7 : 3
IMT MO
Voždovac 2 MO
Beograd
4 : 0
Lokomotiva 2 MO
Beograd
17.03.2018 14:00
Voždovac 2 MO
4 : 0
Lokomotiva 2 MO
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
0 : 3
Zuce MK
Zuce
17.03.2018 10:00
Crvena zvezda MML MK
0 : 3
Zuce MK
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Teleoptik
Zemun
17.03.2018 11:00
Jagodina
0 : 2
Teleoptik
Partizan
Beograd
9 : 0
Dinamo
Pančevo
17.03.2018 12:30
Partizan
9 : 0
Dinamo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Kiker
Kraljevo
17.03.2018 13:00
Vojvodina
4 : 0
Kiker
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Zemun
Zemun
17.03.2018 13:00
Novi Pazar
1 : 0
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Apolon 4
Kragujevac
17.03.2018 13:00
Crvena zvezda
6 : 1
Apolon 4
IMT
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
17.03.2018 19:00
IMT
1 : 0
Radnički (O)
011
Beograd
1 : 9
Teleoptik
Zemun
17.03.2018 09:00
011
1 : 9
Teleoptik
Grafičar
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
17.03.2018 11:00
Grafičar
2 : 2
Žarkovo
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Zmaj 1953
Beograd
17.03.2018 10:00
Budućnost
0 : 1
Zmaj 1953
Crvena zvezda MK
Beograd
9 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
17.03.2018 17:00
Crvena zvezda MK
9 : 0
Studenski grad MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
17.03.2018 12:30
Brodarac MK
1 : 0
OFK Beograd MK
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 4
Zemun MK
Zemun
17.03.2018 11:00
Mladenovac MK
1 : 4
Zemun MK
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
17.03.2018 09:00
Čukarički MK
1 : 0
Radnički NB MK
Voždovac MK
Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
17.03.2018 11:00
Voždovac MK
2 : 0
BSK Borča MK
011 MK
Beograd
3 : 7
Voždovac B MK
Beograd
17.03.2018 13:45
011 MK
3 : 7
Voždovac B MK
Nord Star MK
Beograd
1 : 5
Kolubara MK
Lazarevac
17.03.2018 10:00
Nord Star MK
1 : 5
Kolubara MK
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 3
Leštane MK
Leštane
17.03.2018 16:00
OFK Beograd MK
2 : 3
Leštane MK
Banja MK
Beograd
0 : 8
Kosmaj MK
Ralja
17.03.2018 10:00
Banja MK
0 : 8
Kosmaj MK
Rakovica MK
Rakovica
2 : 0
Institut MK
Zemun Polje
17.03.2018 15:00
Rakovica MK
2 : 0
Institut MK
OLE MK
Zemun
4 : 2
Zemun MK
Zemun
17.03.2018 12:30
OLE MK
4 : 2
Zemun MK
Jedinstvo MK
Dren
1 : 2
Sopot MK
Sopot
17.03.2018 13:00
Jedinstvo MK
1 : 2
Sopot MK
Rad V MK
Beograd
0 : 4
Bežanija MK
Novi Beograd
17.03.2018 11:00
Rad V MK
0 : 4
Bežanija MK
Sremčica MK
Sremčica
2 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
17.03.2018 10:00
Sremčica MK
2 : 1
Radnički (NB) MK
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
17.03.2018 13:00
Rad
1 : 1
OFK Beograd
011
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
17.03.2018 12:00
011
1 : 1
Voždovac
Čukarički
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
17.03.2018 17:00
Čukarički
5 : 1
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
BSK 1925
Beograd
17.03.2018 14:30
Brodarac
5 : 0
BSK 1925
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Partizan
Beograd
17.03.2018 10:00
Teleoptik
0 : 0
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Kolubara
Lazarevac
17.03.2018 15:00
Crvena zvezda
9 : 0
Kolubara
Lola
Beograd
2 : 6
Studentski Grad
Beograd
17.03.2018 09:00
Lola
2 : 6
Studentski Grad
Sinđelić
Beograd
2 : 3
Dominus
Beograd
17.03.2018 17:00
Sinđelić
2 : 3
Dominus
BSK
Borča
3 : 0
BASK
Beograd
17.03.2018 09:00
BSK
3 : 0
BASK
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Vinča
Beograd
17.03.2018 10:00
Selo Mladenovac
3 : 0
Vinča
Dunavac
Grocka
1 : 6
Balkan
Beograd
17.03.2018 11:00
Dunavac
1 : 6
Balkan
Graficar
Beograd
1 : 2
Borac
Progar
17.03.2018 13:30
Graficar
1 : 2
Borac
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
17.03.2018 12:00
Sinđelić
1 : 4
Novi Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
17.03.2018 11:00
Radnički (NB) MK
3 : 0
011 MK
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
17.03.2018 09:00
Brodarac MK
0 : 3
Crvena zvezda MK
Internacional MK
Beograd
5 : 1
DIF MK
Beograd
17.03.2018 08:45
Internacional MK
5 : 1
DIF MK
Rad MK
Beograd
2 : 3
Ada MK
Beograd
17.03.2018 09:00
Rad MK
2 : 3
Ada MK
Olimpik MK
Beograd
9 : 2
Milutinac MK
Zemun
17.03.2018 10:30
Olimpik MK
9 : 2
Milutinac MK
OFK Beograd B MK
Beograd
3 : 0
Voždovac B
Beograd
17.03.2018 12:30
OFK Beograd B MK
3 : 0
Voždovac B
Radnički PDM MK
Mladenovac
1 : 3
GSP Polet MK
Beograd
17.03.2018 15:00
Radnički PDM MK
1 : 3
GSP Polet MK
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
17.03.2018 10:00
Jedinstvo MK
0 : 1
Radnički NB
Ole MK
Zemun
0 : 1
BASK MK
Beograd
17.03.2018 10:00
Ole MK
0 : 1
BASK MK
Srem MK
Jakovo
1 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
17.03.2018 13:00
Srem MK
1 : 1
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MML MK
Beograd
7 : 2
Zemun B MK
Zemun
17.03.2018 13:00
Crvena zvezda MML MK
7 : 2
Zemun B MK
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
17.03.2018 09:00
Radnički (NB)
0 : 2
Čukarički
Sindjelić
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
17.03.2018 14:30
Sindjelić
3 : 1
Radnički (O)
Brodarac 1947
Beograd
1 : 0
Rad
Banjica
17.03.2018 16:30
Brodarac 1947
1 : 0
Rad
Olimpik
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
17.03.2018 09:00
Olimpik
4 : 0
Budućnost
Sindjelic 2012
Beograd
3 : 2
Lola
Beograd
17.03.2018 15:00
Sindjelic 2012
3 : 2
Lola
Crveni orao
Beograd
4 : 7
Dominus
Beograd
17.03.2018 09:00
Crveni orao
4 : 7
Dominus
Hajduk
Beograd
0 : 1
Beograd 1929
Beograd
17.03.2018 13:30
Hajduk
0 : 1
Beograd 1929
Munja Barič
Barič
3 : 0
Borac
Ostruznica
17.03.2018 10:00
Munja Barič
3 : 0
Borac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 3
Žarkovo
Žarkovo
17.03.2018 10:00
Velika Moštanica
2 : 3
Žarkovo
Nord Star
Beograd
2 : 0
Napredak
Medosevac
17.03.2018 12:00
Nord Star
2 : 0
Napredak
Kormoran
Beograd
4 : 2
Vinča
Vinča
17.03.2018 09:00
Kormoran
4 : 2
Vinča
Boleč
Boleč
3 : 0
Vrčin
Vrčin
17.03.2018 10:00
Boleč
3 : 0
Vrčin
Leštane
Leštane
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
17.03.2018 10:00
Leštane
0 : 4
Lokomotiva
Forza
Beograd
2 : 13
Varga
Beograd
17.03.2018 10:30
Forza
2 : 13
Varga
Zemun
Zemun
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
17.03.2018 12:30
Zemun
0 : 4
OFK Beograd

Košarka

Vrbas
Vrbas
91 : 73
Jedinstvo
Novi Becej
17.03.2018 19:00
Vrbas
91 : 73
Jedinstvo
Hajduk
Kula
68 : 74
Dunav 2014
Apatin
17.03.2018 19:00
Hajduk
68 : 74
Dunav 2014
Kris Kros
Pančevo
75 : 73
Topola
Bačka Topola
17.03.2018 19:00
Kris Kros
75 : 73
Topola
Radnički
Kovin
53 : 74
Sloven
Ruma
17.03.2018 19:00
Radnički
53 : 74
Sloven
Sveti Đorđe
Žitište
86 : 69
Futog Tupanjac MD
Futog
17.03.2018 20:00
Sveti Đorđe
86 : 69
Futog Tupanjac MD
Omladinac
Novi Banovci
79 : 82
Nova Pazova
Nova Pazova
17.03.2018 16:00
Omladinac
79 : 82
Nova Pazova
Zlatar
Nova Varoš
103 : 76
Prva Petoletka
Trstenik
17.03.2018 19:00
Zlatar
103 : 76
Prva Petoletka
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 62
Paraćin
Paraćin
17.03.2018 18:30
Radnički 1950
86 : 62
Paraćin
Železničar
Čačak
101 : 88
Jagodina
Jagodina
17.03.2018 18:00
Železničar
101 : 88
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
87 : 78
Radnički VA
Valjevo
17.03.2018 20:00
Napredak Junior
87 : 78
Radnički VA
Zekas 75
Rača
94 : 78
Mileševac
Prijepolje
17.03.2018 18:00
Zekas 75
94 : 78
Mileševac
Mladost Vesna
Bela Palanka
61 : 70
Radnik
Surdulica
17.03.2018 18:00
Mladost Vesna
61 : 70
Radnik
Jugbasket
Vranje
81 : 85
Junior
Niš
17.03.2018 18:00
Jugbasket
81 : 85
Junior
BKK Radnički
Beograd
101 : 69
Ras
Beograd
17.03.2018 20:30
BKK Radnički
101 : 69
Ras
Slodes
Beograd
66 : 63
Borac
Zemun
17.03.2018 13:30
Slodes
66 : 63
Borac
Torlak
Beograd
61 : 55
Borča
Beograd
17.03.2018 12:00
Torlak
61 : 55
Borča
Astra
Beograd
80 : 58
BASK
Beograd
17.03.2018 20:30
Astra
80 : 58
BASK
Kadet
Novi Sad
65 : 70
Bagljaš
Zrenjanin
17.03.2018 17:30
Kadet
65 : 70
Bagljaš
Star
Novi Sad
80 : 62
Petrovgrad
Zrenjanin
17.03.2018 19:30
Star
80 : 62
Petrovgrad
Velika Kikinda
Kikinda
70 : 65
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
17.03.2018 17:30
Velika Kikinda
70 : 65
Vojvodina (BŠ)
Vojka
Vojka
65 : 82
Opovo 99
Opovo
17.03.2018 18:30
Vojka
65 : 82
Opovo 99
RU Koš
Ruma
85 : 82
Šimanovci
Šimanovci
17.03.2018 15:00
RU Koš
85 : 82
Šimanovci
Ub
Ub
55 : 66
Mix
Majur
17.03.2018 19:00
Ub
55 : 66
Mix
Šabac
Šabac
103 : 55
Student 014
Valjevo
17.03.2018 16:00
Šabac
103 : 55
Student 014
M015
Šabac
86 : 82
Železničar
Lajkovac
17.03.2018 20:30
M015
86 : 82
Železničar
Osečina
Osečina
83 : 69
Mladost 2014
Ub
17.03.2018 18:00
Osečina
83 : 69
Mladost 2014
Mladost
Čačak
101 : 106
Užice
Užice
17.03.2018 20:15
Mladost
101 : 106
Užice
GM-032
Gornji Milanovac
52 : 78
Čačak 94
Čačak
17.03.2018 15:00
GM-032
52 : 78
Čačak 94
Morava
Zablaće
84 : 75
Sloga
Požega
17.03.2018 18:00
Morava
84 : 75
Sloga
Play off
Užice
76 : 81
Ivanjica
Ivanjica
17.03.2018 17:00
Play off
76 : 81
Ivanjica
Požarevac
Požarevac
64 : 52
Svilajnac
Svilajnac
17.03.2018 19:00
Požarevac
64 : 52
Svilajnac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
80 : 65
Bane
Raška
17.03.2018 18:30
Sloga (PM)
80 : 65
Bane
Goč
Vrnjačka Banja
76 : 83
Stragari Šumadija
Aranđelovac
17.03.2018 16:00
Goč
76 : 83
Stragari Šumadija
Trepča
Kosovska Mitrovica
20 : 0
Despot
Smederevo
17.03.2018
Trepča
20 : 0
Despot
Sloga Elite
Kraljevo
75 : 58
Stari Ras
Novi Pazar
17.03.2018
Sloga Elite
75 : 58
Stari Ras
Vlasotince
Vlasotince
74 : 71
Mladost
Zaječar
17.03.2018 17:00
Vlasotince
74 : 71
Mladost
Hisar
Leskovac
86 : 61
Hajduk Veljko
Negotin
17.03.2018 20:00
Hisar
86 : 61
Hajduk Veljko
Pusta Reka
Bojnik
82 : 66
Kuršumlija
Kuršumlija
17.03.2018 18:00
Pusta Reka
82 : 66
Kuršumlija
Zicer
Bor
64 : 66
Vlasotince
Vlasotince
17.03.2018 20:00
Zicer
64 : 66
Vlasotince
Barajevo
Barajevo
78 : 63
Mladost 2
Beograd
17.03.2018 13:00
Barajevo
78 : 63
Mladost 2
LA Basket
Beograd
86 : 69
Borča 2
Beograd
17.03.2018 17:45
LA Basket
86 : 69
Borča 2
Sava
Beograd
59 : 97
Vitez
Beograd
17.03.2018 14:30
Sava
59 : 97
Vitez
Dynamic
Beograd
98 : 70
Spartak
Subotica
17.03.2018 18:00
Dynamic
98 : 70
Spartak
KKK Radnički
Kragujevac
78 : 107
Borac
Čačak
17.03.2018 19:30
KKK Radnički
78 : 107
Borac
Vršac
Vršac
92 : 55
OKK Beograd
Beograd
17.03.2018 18:00
Vršac
92 : 55
OKK Beograd
Dunav
Stari Banovci
87 : 74
Sloga
Kraljevo
17.03.2018 20:00
Dunav
87 : 74
Sloga
Beovuk 72
Beograd
73 : 107
Tamiš
Pančevo
17.03.2018 18:30
Beovuk 72
73 : 107
Tamiš
Sloboda
Užice
95 : 81
Akademik
Srbobran
17.03.2018 17:00
Sloboda
95 : 81
Akademik
Kolubara LA 2003
Lazarevac
73 : 70
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
17.03.2018 19:30
Kolubara LA 2003
73 : 70
Mladost (SP)
Žarkovo
Beograd
72 : 55
Pirot
Pirot
17.03.2018 18:00
Žarkovo
72 : 55
Pirot
Zdravlje Leskovac
Leskovac
82 : 70
Proleter Naftagas
Zrenjanin
17.03.2018 18:00
Zdravlje Leskovac
82 : 70
Proleter Naftagas
Konstantin
Niš
71 : 74
Napredak Bosphorus
Aleksinac
17.03.2018 20:30
Konstantin
71 : 74
Napredak Bosphorus
Klik
Arilje
98 : 61
Smederevo 1953
Smederevo
17.03.2018 19:00
Klik
98 : 61
Smederevo 1953
Plana
Velika Plana
69 : 96
Novi Pazar
Novi Pazar
17.03.2018 19:00
Plana
69 : 96
Novi Pazar
Play Off
Užice
59 : 42
Užice
Užice
17.03.2018 15:00
Play Off
59 : 42
Užice
ČA basket
Čačak
82 : 47
Lim
Priboj
17.03.2018 15:00
ČA basket
82 : 47
Lim
Ljubovija
Ljubovija
77 : 58
Duga
Šabac
17.03.2018 15:00
Ljubovija
77 : 58
Duga
Prijepolje
Prijepolje
48 : 99
Loznica
Loznica
17.03.2018 15:00
Prijepolje
48 : 99
Loznica
Železničar
Lajkovac
20 : 0
Zvečan
Zvečan
17.03.2018 15:00
Železničar
20 : 0
Zvečan
Karaburma
Beograd
73 : 52
Girl Basket
Beograd
17.03.2018 17:45
Karaburma
73 : 52
Girl Basket
Proleter 023
Zrenjanin
20 : 0
Voša
Novi Sad
17.03.2018
Proleter 023
20 : 0
Voša
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 20
Topolčanka
Bačka Topola
17.03.2018
Jedinstvo (NB)
0 : 20
Topolčanka
Ruma 92
Ruma
20 : 0
Crvena zvezda 2
Beograd
17.03.2018 17:00
Ruma 92
20 : 0
Crvena zvezda 2
Sivac
Sivac
67 : 64
Bežanija
Beograd
17.03.2018 12:00
Sivac
67 : 64
Bežanija
OKK Šabac
Šabac
17.03.2018
16:00
Osečina
Osečina
17.03.2018 16:00
OKK Šabac
:
Osečina
MIX 2
Šabac
17.03.2018
16:00
Lazarevac
Lazarevac
17.03.2018 16:00
MIX 2
:
Lazarevac
MIX 1
Šabac
17.03.2018
16:00
Student 2
Valjevo
17.03.2018 16:00
MIX 1
:
Student 2
Student 1
Valjevo
17.03.2018
16:00
LA Basket
Lazarevac
17.03.2018 16:00
Student 1
:
LA Basket
Mionica
Mionica
17.03.2018
16:00
Valjevski
Valjevo
17.03.2018 16:00
Mionica
:
Valjevski
Železničar
Lajkovac
17.03.2018
16:00
Metalac
Valjevo
17.03.2018 16:00
Železničar
:
Metalac
Student
Valjevo
17.03.2018
16:00
LA Basket
Lazarevac
17.03.2018 16:00
Student
:
LA Basket
Mionica
Mionica
17.03.2018
16:00
MIX 2
Šabac
17.03.2018 16:00
Mionica
:
MIX 2
Železničar
Lajkovac
17.03.2018
16:00
Šuter
Sremčica
17.03.2018 16:00
Železničar
:
Šuter

Odbojka

Ribnica 2
Kraljevo
2 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
17.03.2018 15:00
Ribnica 2
2 : 3
Bukovica Putevi
Antena
Kruševac
3 : 2
Gračanica
Gračanica
17.03.2018 14:30
Antena
3 : 2
Gračanica
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Vranje
Vranje
17.03.2018 18:00
Ozren
0 : 3
Vranje
Desetka
Niš
3 : 0
Radan
Lebane
17.03.2018 17:30
Desetka
3 : 0
Radan
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
17.03.2018 20:00
Hercegovina
3 : 1
Proleter
Partizan
Bač
3 : 2
Šid
Šid
17.03.2018 19:30
Partizan
3 : 2
Šid
Maglić 1953
Maglić
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
17.03.2018 17:00
Maglić 1953
1 : 3
Mladost (NP)
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
17.03.2018 15:00
Kulpin
2 : 3
Dunav Volley
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
17.03.2018 19:00
Mladost (T)
3 : 1
Botafogo
Hajduk Veljko 2
Negotin
2 : 3
Knjaževac
Knjaževac
17.03.2018 19:00
Hajduk Veljko 2
2 : 3
Knjaževac
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Viner
Bor
17.03.2018 17:00
Dunav Stars
3 : 0
Viner
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Timok 2
Zaječar
17.03.2018
Ozren 2
0 : 3
Timok 2
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Kikinda
Kikinda
17.03.2018
Novi Sad 2
0 : 3
Kikinda
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Sloven
Ruma
17.03.2018
Vrbas
3 : 1
Sloven
Stražilovo
Sremski Karlovci
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
17.03.2018
Stražilovo
1 : 3
Mladost
Vest
Šid
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
17.03.2018
Vest
0 : 3
Klek Srbijašume 2
As
Beograd
3 : 2
Roda
Beograd
17.03.2018 18:15
As
3 : 2
Roda
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
17.03.2018 17:00
Napredak 037
0 : 3
VA-014 Gorenje
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
17.03.2018 15:00
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac (St)
Klek Srbijašume
Klek
1 : 3
Partizan
Beograd
17.03.2018 19:00
Klek Srbijašume
1 : 3
Partizan
Futog
Futog
3 : 0
Železničar (Bg)
Beograd
17.03.2018 19:00
Futog
3 : 0
Železničar (Bg)
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
17.03.2018 19:00
Mladenovac
3 : 0
VGSK
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
17.03.2018 16:30
Dubočica
3 : 1
Srem Iton
Timok
Zaječar
1 : 3
Banat
Vršac
17.03.2018 17:00
Timok
1 : 3
Banat
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Užice
Užice
17.03.2018 19:00
FAP Livnica
0 : 3
Užice
Loznica
Loznica
3 : 0
Bečej
Bečej
17.03.2018 18:30
Loznica
3 : 0
Bečej
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Pirot
Pirot
17.03.2018 17:00
Hajduk Veljko
0 : 3
Pirot
Stampedo
Niš
2 : 3
Student
Niš
17.03.2018 15:00
Stampedo
2 : 3
Student
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Panda
Vranje
17.03.2018 18:00
Majdanpek FBC
0 : 3
Panda
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
17.03.2018 18:00
Mokra Gora
3 : 2
Novi Pazar
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
17.03.2018 12:00
Leposavić
0 : 3
Tehničar
Ruma
Ruma
3 : 1
Volejstars
Sombor
17.03.2018 20:00
Ruma
3 : 1
Volejstars
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Kikinda
Kikinda
17.03.2018 12:00
Odbojka 013
3 : 1
Kikinda
Futog vest
Futog
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
17.03.2018 16:00
Futog vest
3 : 0
Elan Volej
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Partizan
Sremski Karlovci
17.03.2018 17:00
Panonija
3 : 0
Partizan
AS
Beograd
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
17.03.2018 13:00
AS
3 : 1
Mladi Radnik
Radnički
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
17.03.2018 12:00
Radnički
3 : 0
Šumadija
Tehničar
Smederevo
0 : 3
Fortuna plus
Aranđelovac
17.03.2018 12:30
Tehničar
0 : 3
Fortuna plus
Bor 2
Bor
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
17.03.2018 18:00
Bor 2
0 : 3
Knjaževac
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Krajišnik
Krajišnik
17.03.2018 12:00
Hercegovina
2 : 3
Krajišnik
Žitište
Žitište
3 : 2
Vršac
Vršac
17.03.2018 16:30
Žitište
3 : 2
Vršac
Star
Novi Sad
3 : 1
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
17.03.2018 19:45
Star
3 : 1
Prvi Tempo
Blok Aut
Temerin
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
17.03.2018 14:00
Blok Aut
3 : 0
Trijumf 2013
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Dunav Volej
Novi Sad
17.03.2018 12:00
NS Tim
3 : 0
Dunav Volej
Bečej
Bečej
1 : 3
Slavija
Novi Sad
17.03.2018 18:00
Bečej
1 : 3
Slavija
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
17.03.2018 15:30
Merkur
3 : 0
Proleter
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Partizan 2
Beograd
17.03.2018 14:45
Blok Aut
0 : 3
Partizan 2
Spas
Beograd
2 : 3
AS
Beograd
17.03.2018 20:30
Spas
2 : 3
AS
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Radnički 2
Beograd
17.03.2018 13:30
Obrenovac
3 : 0
Radnički 2
Vranje
Vranje
3 : 0
Futog
Futog
17.03.2018 18:00
Vranje
3 : 0
Futog
Jedinstvo (U)
Užice
3 : 0
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
17.03.2018 20:00
Jedinstvo (U)
3 : 0
Takovo-Zvezda Helios
Roda
Beograd
3 : 0
Valjevo
Valjevo
17.03.2018 19:30
Roda
3 : 0
Valjevo
Ub
Ub
3 : 1
Beograd
Beograd
17.03.2018 18:00
Ub
3 : 1
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
17.03.2018 17:00
Inđija
2 : 3
Ivanjica
Sterija
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
17.03.2018 15:00
Sterija
3 : 0
Milenijum
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Srbijanka 014
Valjevo
17.03.2018 18:00
Zlatibor
3 : 2
Srbijanka 014
Obrenovac
Obrenovac
2 : 3
Crnjanski
Beograd
17.03.2018 11:30
Obrenovac
2 : 3
Crnjanski
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
17.03.2018 12:40
Blok Aut
3 : 2
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
17.03.2018 13:00
Crvena zvezda
0 : 3
AS
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
17.03.2018 13:40
Lucky Star
0 : 3
Roda
Dunav
Beograd
3 : 0
Radnički
Novi Beograd
17.03.2018 10:20
Dunav
3 : 0
Radnički
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Pionir
Barajevo
17.03.2018 12:05
Crnjanski
3 : 0
Pionir
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Železničar
Beograd
17.03.2018 15:30
Volleyland
3 : 0
Železničar
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
17.03.2018 10:20
Železnik 2012
3 : 0
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BG Volley
Beograd
17.03.2018 12:05
Kolubara
3 : 0
BG Volley
21. maj
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd
17.03.2018 15:30
21. maj
3 : 0
Akademija Singidunum

Rukomet

Metalac Gorenje
Valjevo
27 : 29
Beograd
Beograd
17.03.2018 18:00
Metalac Gorenje
27 : 29
Beograd
Rekreativo
Beograd
17 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
17.03.2018 20:30
Rekreativo
17 : 21
Sloga
PKB
Padinska Skela
25 : 23
Smederevo
Smederevo
17.03.2018 18:00
PKB
25 : 23
Smederevo
Žitorađa
Žitorađa
35 : 27
Paraćin
Paraćin
17.03.2018 19:00
Žitorađa
35 : 27
Paraćin
Pirot
Pirot
27 : 28
Radnički
Ćuprija
17.03.2018 17:00
Pirot
27 : 28
Radnički
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
27 : 24
Somborelektro
Sombor
17.03.2018 19:30
Vojvoda Stepa
27 : 24
Somborelektro
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
30 : 19
PIK Prigrevica
Prigrevica
17.03.2018 17:30
Nova Pazova 1957
30 : 19
PIK Prigrevica
Radnički (JT)
Jaša Tomić
31 : 34
Budućnost
Alibunar
17.03.2018 19:00
Radnički (JT)
31 : 34
Budućnost
Palanka
Smederevska Palanka