XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 594 utakmica za dan
Nedelja, 18 Mart 2018


Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Loznica
18.03.2018 14:30
Proleter Mihajlovac
1 : 3
Loznica
Provo
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2018 14:30
Provo
0 : 2
Šumadija 1903
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
18.03.2018 14:30
Jedinstvo (Ub)
0 : 2
Zlatibor
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Tutin
Tutin
18.03.2018 14:30
Smederevo 1924
1 : 3
Tutin
Tabane 1970
Jagodina
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
18.03.2018 15:00
Tabane 1970
3 : 1
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
18.03.2018 15:00
Budućnost (P)
1 : 0
Trstenik PPT
Pukovac
Pukovac
1 : 3
Trajal
Kruševac
18.03.2018 15:00
Pukovac
1 : 3
Trajal
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
18.03.2018 11:00
Prva Iskra
0 : 1
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
18.03.2018 14:30
Jedinstvo
2 : 0
BSK Batajnica
Grafičar
Beograd
2 : 1
IMT
Novi Beograd
18.03.2018 11:00
Grafičar
2 : 1
IMT
Slavija
Kragujevac
1 : 2
LFK Mladost
Lučani
18.03.2018 14:30
Slavija
1 : 2
LFK Mladost
Dragačevo
Guča
2 : 0
Ovčar
Markovica
18.03.2018 14:30
Dragačevo
2 : 0
Ovčar
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
18.03.2018 14:30
Orlovac
1 : 2
Sloga (K)
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
18.03.2018 14:30
Sloboda (Č)
0 : 1
Takovo
Karađorđe (R)
Ribnica
3 : 0
Radnički (K)
Kovači
18.03.2018 14:30
Karađorđe (R)
3 : 0
Radnički (K)
Bane
Raška
2 : 0
Sušica
Kragujevac
18.03.2018 14:30
Bane
2 : 0
Sušica
Napredak
Markovac
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
18.03.2018 14:30
Napredak
0 : 0
Morava (VP)
Proleter 1976
Jelovik
3 : 0
RSK
Rabrovo
18.03.2018 14:30
Proleter 1976
3 : 0
RSK
Šumadija
Toponica
1 : 1
Gruža
Gruža
18.03.2018 14:30
Šumadija
1 : 1
Gruža
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 2
Zvižd
Kučevo
18.03.2018 14:30
Mladi radnik (R)
1 : 2
Zvižd
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Spartak
Ljig
18.03.2018 14:30
Zadrugar
2 : 1
Spartak
Borac
Lešnica
2 : 2
Radjevac
Krupanj
18.03.2018 14:30
Borac
2 : 2
Radjevac
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
Budućnost
Arilje
18.03.2018 14:30
OFK Osečina
0 : 3
Budućnost
Drina
Ljubovija
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
18.03.2018 14:30
Drina
0 : 1
Sloga (S)
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Jablanica
Medveđa
18.03.2018 15:00
Vlasina
1 : 1
Jablanica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
18.03.2018 15:00
OFK Brzi Brod
3 : 0
Sloga (L)
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
OFK Niš
Niš
18.03.2018 11:00
Tanasko Rajić
1 : 0
OFK Niš
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
18.03.2018 15:00
Pčinja
4 : 1
Polet 1980
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Bukovik
Razanj
18.03.2018 15:00
Timočanin
0 : 1
Bukovik
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Moravica
Subotinac
18.03.2018 15:00
Hajduk Veljko
4 : 2
Moravica
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
18.03.2018 15:00
Kablovi
3 : 0
Majdanpek
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 3
Naša krila
Belotinac
18.03.2018 15:00
Šarbanovac
0 : 3
Naša krila
Malošište
Malošište
0 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
18.03.2018 15:00
Malošište
0 : 2
Zaplanjac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Blace
18.03.2018 15:00
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Napredak
Drenovac
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
18.03.2018 15:00
Napredak
4 : 1
Žitorađa
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 5
OFK Topličanin
Prokuplje
18.03.2018 15:00
Poljoprivrednik
2 : 5
OFK Topličanin
Mladost (O)
Omoljica
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
18.03.2018 14:30
Mladost (O)
3 : 2
Radnički (K)
Polet
Nakovo
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
18.03.2018 14:30
Polet
1 : 1
Budućnost
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
ŽAK
Kikinda
18.03.2018 14:30
Jedinstvo (NB)
1 : 0
ŽAK
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
18.03.2018 14:30
Borac (NS)
2 : 1
Hajduk (D)
Index
Novi Sad
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
18.03.2018 10:00
Index
0 : 1
Sloga (T)
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
18.03.2018 14:30
Borac (Š)
2 : 0
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
18.03.2018 14:30
LSK Laćarak
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Jugović
Kać
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
18.03.2018 14:30
Jugović
2 : 1
Hajduk (B)
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 3
Kabel
Novi Sad
18.03.2018 14:30
Hajduk (Č)
2 : 3
Kabel
Podunavac
Belegiš
2 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
18.03.2018 14:30
Podunavac
2 : 2
OFK Slavija
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
18.03.2018 14:30
Tavankut
4 : 1
Bačka (P)
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
18.03.2018 14:30
Tekstilac
1 : 1
Radnički (S)
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
18.03.2018 14:30
Budućnost (G)
1 : 1
Mladost (BP)
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 3
Srbobran
Srbobran
18.03.2018 14:30
Zadrugar
0 : 3
Srbobran
Mladost (T)
Turija
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
18.03.2018 14:30
Mladost (T)
2 : 1
BSK
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Rakovica
Beograd
18.03.2018 14:30
Zvezdara
2 : 1
Rakovica
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
Turbina
Vreoci
18.03.2018 14:30
Crvena Zvezda
1 : 1
Turbina
Hajduk
Beograd
0 : 1
Budućnost
Zvečka
18.03.2018 11:00
Hajduk
0 : 1
Budućnost
Srem
Jakovo
0 : 1
Balkan
Mirijevo
18.03.2018 14:30
Srem
0 : 1
Balkan
Torlak
Kumodraž
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
18.03.2018 14:30
Torlak
0 : 1
TEK Sloga
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
18.03.2018 15:00
Crvena zvezda (VS)
2 : 0
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
18.03.2018 15:00
Vojvodina (B)
0 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Naftagas (B)
Boka
0 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
18.03.2018 15:00
Naftagas (B)
0 : 3
Mladost (L)
Banat
Čenta
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
18.03.2018 15:00
Banat
3 : 2
Proleter 2006
Krajina
Krajišnik
4 : 2
Rusanda
Melenci
18.03.2018 15:00
Krajina
4 : 2
Rusanda
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 2
Borac
Aleksandrovo
18.03.2018 15:00
Mladost (BD)
0 : 2
Borac
Lehel
Mužlja
11 : 1
Bilećanin
Sečanj
18.03.2018 15:00
Lehel
11 : 1
Bilećanin
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Hajduk
Čepure
18.03.2018 15:00
Mladost (S)
2 : 0
Hajduk
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 4
Partizan
Glogovac
18.03.2018 15:00
OFK Tekstilac
1 : 4
Partizan
Kolare
Kolare
0 : 0
Bratstvo
Međureč
18.03.2018 15:00
Kolare
0 : 0
Bratstvo
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
18.03.2018 15:00
OFK Bratstvo
1 : 0
Mladi radnik
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
18.03.2018 15:00
OFK Batinac
2 : 0
Kušiljevo
Resavac
Subotica
2 : 0
Napredak
Zlatovo
18.03.2018 15:00
Resavac
2 : 0
Napredak
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Juhor
Glavinci
18.03.2018 15:00
Dragocvet
2 : 1
Juhor
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
18.03.2018 15:00
Vojvodina (S)
1 : 4
Crvena zvezda
Borac (St)
Starčevo
1 : 3
Dunav
Banatska Palanka
18.03.2018 15:00
Borac (St)
1 : 3
Dunav
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Strela
Ivanovo
18.03.2018 15:00
Sloga (BNS)
0 : 1
Strela
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (V)
2 : 1
Vojvodina (CC)
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Dolina
Padina
18.03.2018 15:00
Jugoslavija
1 : 0
Dolina
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Borac (M)
Martinci
18.03.2018 14:30
Ljukovo
1 : 0
Borac (M)
Železničar
Inđija
1 : 0
Partizan
Vitojevci
18.03.2018 14:30
Železničar
1 : 0
Partizan
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Sloven
Ruma
18.03.2018 14:30
Hrtkovci
0 : 3
Sloven
Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
18.03.2018 14:30
Graničar 1924
1 : 3
Podrinje
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
18.03.2018 14:30
Borac (K)
3 : 0
Budućnost
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Jadran
Golubinci
18.03.2018 14:30
Napredak (P)
2 : 0
Jadran
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
18.03.2018 14:30
Sloboda (DT)
2 : 1
PSK Putinci
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Kula
Kula
18.03.2018 15:30
Krila Krajine
4 : 0
Kula
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
18.03.2018 15:30
Hercegovac
2 : 2
Budućnost (P)
Budućnost (M)
Mladenovo
7 : 0
Mladost (K)
Kruščić
18.03.2018 15:30
Budućnost (M)
7 : 0
Mladost (K)
Lipar
Lipar
1 : 3
Slavija
Pivnice
18.03.2018 15:30
Lipar
1 : 3
Slavija
Napredak
Nadalj
0 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
18.03.2018 15:30
Napredak
0 : 1
Proleter (NJ)
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
18.03.2018 15:30
Horgoš 1911
1 : 1
Proleter (RS)
Bajša
Bajša
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
18.03.2018 15:30
Bajša
1 : 0
Obilić
Jadran
Feketić
2 : 1
Senta
Senta
18.03.2018 15:30
Jadran
2 : 1
Senta
Radnički
Klokočevac
4 : 0
Čubra
Čubra
18.03.2018 15:00
Radnički
4 : 0
Čubra
Polom
Leskovo
8 : 0
Ključ
Podvrška
18.03.2018 15:00
Polom
8 : 0
Ključ
Zmaj
Zemun
0 : 0
Borac (P)
Progar
18.03.2018 14:30
Zmaj
0 : 0
Borac (P)
Avala
Beli Potok
1 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
18.03.2018 14:30
Avala
1 : 3
Sinđelić
Dunav
Veliko Selo
4 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
18.03.2018 14:30
Dunav
4 : 0
PKB (PS)
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
18.03.2018 14:30
Institut
0 : 0
Borac (O)
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Heroj Polet
Jajinci
18.03.2018 14:30
Studenski Grad
3 : 0
Heroj Polet
Komgrap
Beograd
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
18.03.2018 14:30
Komgrap
2 : 1
Šumadinac
13. Maj
Zemun
0 : 0
Poštar Zvezdara
Krnjača
18.03.2018 11:00
13. Maj
0 : 0
Poštar Zvezdara
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 1
Urovci
Urovci
18.03.2018 14:30
Mladost (C)
3 : 1
Urovci
Budućnost
Dudovica
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
18.03.2018 14:30
Budućnost
1 : 3
Mladost (B)
Šumadija
Šopić
4 : 0
Radnički (D)
Dren
18.03.2018 14:30
Šumadija
4 : 0
Radnički (D)
Strelac
Mislođin
0 : 2
Zabrežje
Zabrežje
18.03.2018 14:30
Strelac
0 : 2
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Radnički (R)
Rudovci
18.03.2018 14:30
Rušanj
3 : 2
Radnički (R)
Mladi Borac
Dublje
4 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
18.03.2018 15:00
Mladi Borac
4 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Majur
Majur
1 : 2
Mladost (PR)
Prnjavor
18.03.2018 15:00
Majur
1 : 2
Mladost (PR)
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
18.03.2018 15:00
Cer
0 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
18.03.2018 15:00
Mačva 2005
1 : 0
Radnički Šabački
Cerić
Miokus
0 : 2
Sloga
Bogosavac
18.03.2018 15:00
Cerić
0 : 2
Sloga
Vidojevica
Lešnica
3 : 2
Duško
Klenje
18.03.2018 11:00
Vidojevica
3 : 2
Duško
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
18.03.2018 15:00
Mladost (DD)
2 : 0
Jevremovac
Bare
Bare
4 : 3
BSK
Belosavci
18.03.2018 14:30
Bare
4 : 3
BSK
Omladinac (DR)
Donja Rača
0 : 2
Šumadinac
Natalinci
18.03.2018 14:30
Omladinac (DR)
0 : 2
Šumadinac
Šatornja
Šatornja
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
18.03.2018 14:30
Šatornja
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Partizan
Darosava
5 : 1
Banja
Banja
18.03.2018 14:30
Partizan
5 : 1
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Junkovac
Junkovac
18.03.2018 14:30
Aranđelovac
4 : 0
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
18.03.2018 14:30
Lokomotiva
3 : 2
ŽSK
Borac
Pajsijevići
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
18.03.2018 14:30
Borac
2 : 3
Mladost MG
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
18.03.2018 14:30
Trnava
2 : 1
Vinča
OFK Brza
Brza
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
18.03.2018 14:30
OFK Brza
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Bobište
Bobište
4 : 0
Polet
Stajkovce
18.03.2018 14:30
Bobište
4 : 0
Polet
Mladost (V)
Vinarce
1 : 3
Čekmin
Čekmin
18.03.2018 14:30
Mladost (V)
1 : 3
Čekmin
Umac
Miroševce
2 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
18.03.2018 14:30
Umac
2 : 4
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
18.03.2018 14:30
Jedinstvo (GS)
4 : 0
Zloćudovo
Mladi borac
Živkovo
2 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
18.03.2018 14:30
Mladi borac
2 : 3
Kumarevo 65
Železničar
Brestovac
3 : 2
Progres
Ladovica
18.03.2018 14:30
Železničar
3 : 2
Progres
Sloga
Lipovica
1 : 3
Vučje
Vučje
18.03.2018 14:30
Sloga
1 : 3
Vučje
7. Juli
Vodanj
0 : 0
Borac
Ralja
18.03.2018 14:30
7. Juli
0 : 0
Borac
Sloboda
Lipe
5 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
18.03.2018 14:30
Sloboda
5 : 0
Radnik
Podunavac
Udovice
3 : 0
Obilić
Staro Selo
18.03.2018 14:30
Podunavac
3 : 0
Obilić
Sloga
Miloševac
7 : 0
Proleter 1947
Vranovo
18.03.2018 14:30
Sloga
7 : 0
Proleter 1947
Cerovac
Cerovac
1 : 2
Polet
Trnovče
18.03.2018 14:30
Cerovac
1 : 2
Polet
Šumadija
Azanja
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
18.03.2018 14:30
Šumadija
0 : 1
Crvena zvezda
Vrbovac
Vrbovac
1 : 8
Osipaonica
Osipaonica
18.03.2018 14:30
Vrbovac
1 : 8
Osipaonica
SASK
Saraorci
1 : 2
Pobeda
Golobok
18.03.2018 14:30
SASK
1 : 2
Pobeda
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 3
Prijevor
Prijevor
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (K)
0 : 3
Prijevor
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 4
Polet (T)
Trbušani
18.03.2018 15:00
Backovac Junajted
0 : 4
Polet (T)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (GG)
3 : 1
Omladinac (Z)
Brezak 1936
Pranjani
3 : 2
Parmenac
Parmenac
18.03.2018 15:00
Brezak 1936
3 : 2
Parmenac
Lunjevica
Lunjevica
5 : 2
Spartak
Trnava
18.03.2018 15:00
Lunjevica
5 : 2
Spartak
Rudar
Bresnica
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
18.03.2018 15:00
Rudar
1 : 2
Mladost (P)
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 1
Slatina
Slatina
18.03.2018 15:00
Zadrugar
3 : 1
Slatina
Šumadija 1923
Brdjani
3 : 0
Napredak
Svračkovci
18.03.2018 15:00
Šumadija 1923
3 : 0
Napredak
Šanac
Šanac
2 : 0
Naupare
Naupare
18.03.2018 15:00
Šanac
2 : 0
Naupare
Sloga (D)
Dašnica
0 : 3
Kupci
Kupci
18.03.2018 15:00
Sloga (D)
0 : 3
Kupci
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Juhor
Obrež
18.03.2018 15:00
Ribnik
0 : 4
Juhor
Sloga (M)
Majdevo
2 : 0
Blagotin
Poljna
18.03.2018 15:00
Sloga (M)
2 : 0
Blagotin
13. April
Lomnica
0 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
18.03.2018 15:00
13. April
0 : 0
Jastrebac
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
18.03.2018 15:00
Parunovac
2 : 2
Mačkovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
18.03.2018 14:30
Trgovački
2 : 0
Borac (K)
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
18.03.2018 14:30
Sloga (B)
2 : 0
Napredak 1936
Makce
Makce
3 : 0
Železničar
Požarevac
18.03.2018 14:30
Makce
3 : 0
Železničar
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
18.03.2018 14:30
Mladost (B)
0 : 0
Rudar (K)
Radnik
Salakovac
0 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
18.03.2018 14:30
Radnik
0 : 0
Zadrugar (T)
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
18.03.2018 11:00
Budućnost (V)
3 : 0
Mlava (ML)
Stubal
Stubal
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
18.03.2018 15:00
Stubal
1 : 0
Ibar
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Mataruge
Mataruge
18.03.2018 15:00
OFK Ras
2 : 1
Mataruge
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Popovići
Popovići
18.03.2018 15:00
Granit
3 : 0
Popovići
Ribnica
Jovac
1 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
18.03.2018 15:00
Ribnica
1 : 2
Novi Pazar 1928
Proleter
Pečenog
1 : 0
Radnik
Ušće
18.03.2018 15:00
Proleter
1 : 0
Radnik
Borac
Vraneši
1 : 3
Polet
Ratina
18.03.2018 15:00
Borac
1 : 3
Polet
Real
Podunavci
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
18.03.2018 15:00
Real
1 : 2
Omladinac
Omladinac
Zdravčići
0 : 6
Železničar
Požega
18.03.2018 14:30
Omladinac
0 : 6
Železničar
Polet
Rasna
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
18.03.2018 14:30
Polet
2 : 2
Ariljska rampa
Savinac
Visibaba
4 : 1
Prvi partizan
Užice
18.03.2018 14:30
Savinac
4 : 1
Prvi partizan
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Ježevica
Ježevica
18.03.2018 14:30
Jasen
4 : 0
Ježevica
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
18.03.2018 14:30
Čajetina
1 : 0
Višesava
Jedinstvo
Kalenić
1 : 1
Lauš
Lopaš
18.03.2018 14:30
Jedinstvo
1 : 1
Lauš
Perućac
Perućac
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
18.03.2018 14:30
Perućac
0 : 3
Zlatar
Mladost
Dračić
2 : 0
Radnik
Ub
18.03.2018 14:30
Mladost
2 : 0
Radnik
ZSK
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
18.03.2018 14:30
ZSK
3 : 0
Ribnikar
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
18.03.2018 14:30
Tvrdojevac
2 : 0
Iskra
Tulari
Tulari
1 : 2
Brezovica
Brezovica
18.03.2018 14:30
Tulari
1 : 2
Brezovica
Mladost
Pajazitovo
0 : 1
Partizan
Cerovac
18.03.2018 15:00
Mladost
0 : 1
Partizan
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Zastava
Kragujevac
18.03.2018 15:00
Šumadija 1934
2 : 2
Zastava
Sloboda
Grbice
2 : 1
Korićani
Korićani
18.03.2018 15:00
Sloboda
2 : 1
Korićani
Jadran
Kragujevac
5 : 2
Kutlovo
Kutlovo
18.03.2018 15:00
Jadran
5 : 2
Kutlovo
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 4
Šumadinac (KG)
Kragujevac
18.03.2018 15:00
Sloga (D)
0 : 4
Šumadinac (KG)
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
18.03.2018 15:00
Erdoglija 1931
0 : 2
Vodojaža
Srbija
Ilićevo
5 : 0
Borac (D)
Drenovac
18.03.2018 15:00
Srbija
5 : 0
Borac (D)
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 3
Sloga
Korman
18.03.2018 15:00
Doljevac 1971
0 : 3
Sloga
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
18.03.2018 15:00
Radnički 1947
3 : 1
Moravac (ZT)
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
18.03.2018 15:00
Radnički 1924
2 : 0
Zemljoradnik
Palilula
Aleksinac
0 : 1
Morava (Ž)
Žitkovac
18.03.2018 15:00
Palilula
0 : 1
Morava (Ž)
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 0
Moravac (Č)
Čečina
18.03.2018 15:00
Jedinstvo GVD
2 : 0
Moravac (Č)
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Morava
Krušce
18.03.2018 15:00
Sloboda
2 : 0
Morava
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
18.03.2018 15:00
Budućnost
1 : 2
Čegar 2013
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 1
Crvena zastava
Hum
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (GM)
0 : 1
Crvena zastava
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
18.03.2018 15:00
Vrtište
3 : 2
Stevan Nešticki
Mladost (L)
Lalinac
2 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
18.03.2018 15:00
Mladost (L)
2 : 2
AZ Borac 2014
Proleter
Banoštor
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
18.03.2018 15:00
Proleter
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
18.03.2018 15:00
Bačka 1923
3 : 1
Jedinstvo (G)
ŽSK
Žabalj
4 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
18.03.2018 15:00
ŽSK
4 : 0
Omladinac
Tatra
Kisač
4 : 0
OFK Futog
Futog
18.03.2018 15:00
Tatra
4 : 0
OFK Futog
Sofeks
Futog
3 : 2
Mladost
Novi Sad
18.03.2018 15:00
Sofeks
3 : 2
Mladost
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
18.03.2018 15:00
Petrovaradin
2 : 2
OFK Sirig
TSK
Temerin
4 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
18.03.2018 15:00
TSK
4 : 1
Šajkaš 1908
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Graničar
Veliki Izvor
18.03.2018 15:00
OFK Rtanj
2 : 1
Graničar
Mladost
Sumrakovac
0 : 6
Malinik
Podgorac
18.03.2018 15:00
Mladost
0 : 6
Malinik
Sloga
Minićevo
0 : 4
Rudar (VČ)
Grljan
18.03.2018 15:00
Sloga
0 : 4
Rudar (VČ)
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 3
OFK 019
Zaječar
18.03.2018 15:00
Bučje
1 : 3
OFK 019
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Rgotina
Rgotina
18.03.2018 15:00
Trebič
3 : 0
Rgotina
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
18.03.2018 15:00
Kosovo
1 : 0
Radnički (L)
Osnić
Osnić
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
18.03.2018 15:00
Osnić
3 : 0
OFK Knjaz
Spartak
Gornja Trnava
0 : 1
Partizanski put
Grudaš
18.03.2018 15:00
Spartak
0 : 1
Partizanski put
Omladinac
Podina
4 : 0
Polet
Samarinovac
18.03.2018 15:00
Omladinac
4 : 0
Polet
Borac
Držanovac
3 : 2
Real
Jasenica
18.03.2018 15:00
Borac
3 : 2
Real
Kaćuša
Kuršumliija
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
18.03.2018 15:00
Kaćuša
0 : 3
NS Tatko
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 8
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
18.03.2018 15:00
Pobeda
0 : 8
Svetlost Badnjevac
Dundjerski
Voljcinac
0 : 3
Mladost 1982
Donji Drenovac
18.03.2018 15:00
Dundjerski
0 : 3
Mladost 1982
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
18.03.2018 11:00
Pavlovac
0 : 0
Mladost (S)
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
18.03.2018 14:30
Mladost (B)
3 : 0
OFK Rota
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
5 : 0
Trešnjevka
Lopardince
18.03.2018 14:30
FSU Južna pruga
5 : 0
Trešnjevka
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Ternoci
Trnovac
18.03.2018 14:30
BSK Bujanovac
4 : 1
Ternoci
Lugina
Aliđerce
3 : 2
Vihor
Žbevac
18.03.2018 14:30
Lugina
3 : 2
Vihor
Mladost
Vrdila
4 : 0
Grdica
Grdica
18.03.2018 15:00
Mladost
4 : 0
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 4
Napredak
Gračac
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (D)
3 : 4
Napredak
Lasta
Vitkovac
2 : 2
Borac (A)
Adrani
18.03.2018 15:00
Lasta
2 : 2
Borac (A)
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Metalac
Kraljevo
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 2
Metalac
Lazac
Lazac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
18.03.2018 15:00
Lazac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
18.03.2018 15:00
Gruža
2 : 0
Mineral 2015
Magnohrom
Kraljevo
0 : 1
Partizan
Vrba
18.03.2018 15:00
Magnohrom
0 : 1
Partizan
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
18.03.2018 15:00
Pomoravlje
1 : 0
15. Avgust 1950
Šumadija
Trešnjevica
0 : 0
Budućnost
Miliva
18.03.2018 15:00
Šumadija
0 : 0
Budućnost
Omladinski
Paraćin
1 : 2
Javor
Sladaja
18.03.2018 15:00
Omladinski
1 : 2
Javor
Borac 1805
Ivankovac
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
18.03.2018 15:00
Borac 1805
2 : 0
Rudar (St)
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Istok 63
Plana
18.03.2018 15:00
Omladinac
4 : 0
Istok 63
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Moravac
Krušar
18.03.2018 15:00
Mladost (J)
1 : 0
Moravac
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 0
Sloga
Voljavče
18.03.2018 15:00
Mladost (K)
4 : 0
Sloga
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
18.03.2018 15:00
Budućnost (Đ)
2 : 2
Mladost (D)
Ursule
Ursule
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
18.03.2018 15:00
Ursule
3 : 1
Šumadinac
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Morava (R)
Ribare
18.03.2018 15:00
Vinorača
2 : 1
Morava (R)
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
18.03.2018 15:00
Sinđelić 1934
2 : 1
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
18.03.2018 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Morava (KS)
Mladost (G)
Gložane
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
18.03.2018 15:00
Mladost (G)
0 : 1
Kupinovac
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
18.03.2018 14:30
OFK Zeka Buljubaša
1 : 0
Fruškogorac
Hajduk
Višnjićevo
2 : 2
Donji Srem 2015
Pećinci
18.03.2018 14:30
Hajduk
2 : 2
Donji Srem 2015
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 2
Fruška Gora
Ruma
18.03.2018 14:30
Mitros
4 : 2
Fruška Gora
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Sloboda
Šašinci
18.03.2018 14:30
Graničar (K)
2 : 1
Sloboda
Sloga
Čalma
2 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
18.03.2018 14:30
Sloga
2 : 3
Mladost (B)
Napredak
Žarkovac
0 : 0
OFK Brestač
Brestač
18.03.2018 14:30
Napredak
0 : 0
OFK Brestač
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 1
Polet
Novi Karlovci
18.03.2018 14:30
Donji Petrovci
0 : 1
Polet
Graničar (O)
Obrež
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
18.03.2018 14:30
Graničar (O)
0 : 0
OFK Bikić
Slavia
Kovačica
0 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
18.03.2018 15:00
Slavia
0 : 1
Mladost (V)
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Glogonj
Glogonj
18.03.2018 15:00
Tempo
0 : 2
Glogonj
Spartak 1911
Debeljača
5 : 0
Unirea
Uzdin
18.03.2018 15:00
Spartak 1911
5 : 0
Unirea
Pobeda
Samoš
0 : 1
Omladinac 1927
Opovo
18.03.2018 15:00
Pobeda
0 : 1
Omladinac 1927
Polet
Idvor
6 : 1
Mundial
Pančevo
18.03.2018 15:00
Polet
6 : 1
Mundial
Borac (P)
Pločica
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
18.03.2018 15:00
Borac (P)
0 : 1
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 0
Dolovo
Dolovo
18.03.2018 15:00
Budućnost (BB)
3 : 0
Dolovo
Partizan (G)
Gaj
9 : 0
Jedinstvo
Dubovac
18.03.2018 15:00
Partizan (G)
9 : 0
Jedinstvo
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
18.03.2018 15:00
BSK Bavanište
0 : 2
Omladinac (D)
Proleter
Mramorak
0 : 3
Kolonija
Kovin
18.03.2018 15:00
Proleter
0 : 3
Kolonija
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
6 : 1
Prva Iskra
Runjani
18.03.2018 15:00
Jedinstvo (MZ)
6 : 1
Prva Iskra
Jadar
Stupnica
1 : 1
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
18.03.2018 15:00
Jadar
1 : 1
Jedinstvo (ZA)
Rudar
Brasina
1 : 0
Antimon
Zajača
18.03.2018 15:00
Rudar
1 : 0
Antimon
Sloga (ST)
Straža
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
18.03.2018 15:00
Sloga (ST)
1 : 3
7. Juli
Mladost (BR)
Brezjak
0 : 5
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
18.03.2018 15:00
Mladost (BR)
0 : 5
Sloga (LŠ)
BUSK
Beograd
0 : 1
Dedinje
Beograd
18.03.2018 14:30
BUSK
0 : 1
Dedinje
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 1
Ajaks
Beograd
18.03.2018 10:00
Šećeranac Ada
0 : 1
Ajaks
Mladi Proleter
Beograd
1 : 2
Sparta Železnik
Beograd
18.03.2018 14:30
Mladi Proleter
1 : 2
Sparta Železnik
011
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
18.03.2018 12:30
011
3 : 1
Novi Beograd
Busije
Zemun
5 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
18.03.2018 14:30
Busije
5 : 1
Posavac Tišma
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Zaklopača
Zaklopača
18.03.2018 14:30
Hajduk
1 : 1
Zaklopača
Poštar
Beograd
5 : 2
Podunavac
Ritopek
18.03.2018 14:30
Poštar
5 : 2
Podunavac
Crvenka
Borča
6 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
18.03.2018 14:30
Crvenka
6 : 3
Siti Sport Klub
Minel
Ripanj
2 : 1
Umčari
Umčari
18.03.2018 14:30
Minel
2 : 1
Umčari
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Partizan
Kaluđerica
18.03.2018 14:30
Pionir
0 : 0
Partizan
PKB (K)
Kovilovo
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
18.03.2018 14:30
PKB (K)
2 : 0
Lepušnica
Pinosava
Pinosava
5 : 1
Mladost
Jabučki Rit
18.03.2018 14:30
Pinosava
5 : 1
Mladost
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 1
OFK Šabac
Šabac
18.03.2018 15:00
Budućnost (PD)
4 : 1
OFK Šabac
Proleter
Šabac
0 : 3
Drina
Badovinci
18.03.2018 15:00
Proleter
0 : 3
Drina
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 4
Gorki
Glušci
18.03.2018 15:00
Budućnost (ZM)
3 : 4
Gorki
Sloga
Duvanište
0 : 9
Hajduk Stanko
Crna Bara
18.03.2018 15:00
Sloga
0 : 9
Hajduk Stanko
Cer
Petkovica
3 : 1
Milicionar
Bogatić
18.03.2018 15:00
Cer
3 : 1
Milicionar
Premijer
Badovinci
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
18.03.2018 15:00
Premijer
2 : 0
Napredak
Trešnjevka
Trbusac
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
18.03.2018 15:00
Trešnjevka
1 : 2
Mladost (PP)
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 3
Karađorđe
Mišar
18.03.2018 15:00
Vlašić
2 : 3
Karađorđe
Radnički
Koceljeva
0 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
18.03.2018 15:00
Radnički
0 : 2
Dušan Silni
Šipurske livade
Šabac
2 : 0
Provo 2015
Provo
18.03.2018 13:00
Šipurske livade
2 : 0
Provo 2015
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 5
Sloga
Krnić
18.03.2018 15:00
Pričinović
1 : 5
Sloga
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
18.03.2018 15:00
Miloš Pocerac 2013
2 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
18.03.2018 11:00
Bratstvo
3 : 1
Omladinac
Milanovo
Milanovo
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
18.03.2018 14:30
Milanovo
2 : 1
Lemind 1953
Moravac (P)
Pečenjevce
5 : 0
Šumadija
Razgojna
18.03.2018 14:30
Moravac (P)
5 : 0
Šumadija
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
18.03.2018 14:30
Marjan MB
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
BSK
Belanovce
18.03.2018 14:30
Sušica 2012
3 : 0
BSK
Radnički
Pertate
2 : 1
Real
Donja Jajina
18.03.2018 14:30
Radnički
2 : 1
Real
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
OFK Morava
Leskovac
18.03.2018 14:30
Plantaža
0 : 2
OFK Morava
Mladost (B)
Batulovce
0 : 1
Gradac
Konopnica
18.03.2018 14:30
Mladost (B)
0 : 1
Gradac
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Polet (T)
Takovo
18.03.2018 14:30
Dimitrije Tucović
3 : 0
Polet (T)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
5 : 0
Joševa
Joševa
18.03.2018 14:30
Polet (DL)
5 : 0
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Vrelo
Vrelo
18.03.2018 14:30
OFK Paljuvi
0 : 0
Vrelo
Čučuge
Čučuge
2 : 3
Rudar
Radljevo
18.03.2018 14:30
Čučuge
2 : 3
Rudar
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
18.03.2018 14:30
Kolubara 2
1 : 0
Milenko Pavlović
Kotešica
Kotešica
1 : 2
Mladost (L)
Latković
18.03.2018 14:30
Kotešica
1 : 2
Mladost (L)
Stari drugari
Kadina Luka
5 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
18.03.2018 14:30
Stari drugari
5 : 2
Mladost (VK)
Komanice
Komanice
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
18.03.2018 14:30
Komanice
2 : 0
Rajac
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Borac
Rajković
18.03.2018 11:00
Jadar 2013
3 : 0
Borac
Rakac Stave
Stave
2 : 3
Polet
Popučke
18.03.2018 14:30
Rakac Stave
2 : 3
Polet
Stari Trstenik
Stari Trstenik
12 : 1
Jugovići
Bogdanje
18.03.2018 15:00
Stari Trstenik
12 : 1
Jugovići
Omladinac
Pojate
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
18.03.2018 15:00
Omladinac
3 : 2
Beli Orlovi
Polet 57
Milutovac
7 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
18.03.2018 15:00
Polet 57
7 : 2
Rubin (Z)
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Gradina
Pejovac
18.03.2018 15:00
Trudbenik
2 : 2
Gradina
Mladi Gorani
Dupci
2 : 1
Ušće
Grad Stalać
18.03.2018 12:00
Mladi Gorani
2 : 1
Ušće
Rubin (DS)
Donji Stupanj
2 : 2
14. Oktobar
Izbenica
18.03.2018 15:00
Rubin (DS)
2 : 2
14. Oktobar
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
18.03.2018 15:00
Sloga (L)
3 : 1
Mladost (DK)
Terekves
Hetin
1 : 2
2. Oktobar
Kumane
18.03.2018 15:00
Terekves
1 : 2
2. Oktobar
Proleter
Međa
0 : 3
Delija
Mokrin
18.03.2018 15:00
Proleter
0 : 3
Delija
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 5
Napredak BT
Banatska Topola
18.03.2018 15:00
Budućnost
1 : 5
Napredak BT
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 4
Bega
Novi Itebej
18.03.2018 15:00
Omladinac
0 : 4
Bega
Roham
Nova Crnja
2 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
18.03.2018 15:00
Roham
2 : 2
1.Oktobar
Škriljac
Bradarac
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
18.03.2018 15:00
Škriljac
0 : 3
OFK Sloga
Pobeda 1976
Jakovlje
2 : 3
Jedinstvo (B)
Bobovište
18.03.2018 15:00
Pobeda 1976
2 : 3
Jedinstvo (B)
OFK Draževac
Draževac
1 : 1
Borac
Trnjane
18.03.2018 11:00
OFK Draževac
1 : 1
Borac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 1
Napredak 2012
Krušje
18.03.2018 11:00
OFK Napredak 1929
3 : 1
Napredak 2012
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Dunav
Bački Monoštor
18.03.2018 14:30
Omladinac (D)
0 : 0
Dunav
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 1
Hajduk
Stapar
18.03.2018 14:30
Aleksa Šantić
0 : 1
Hajduk
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
18.03.2018 14:30
Radnički 1918
2 : 1
Kordun
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 0
Partizan
Kupusina
18.03.2018 14:30
Jedinstvo
1 : 0
Partizan
Sloga (M)
Mustapić
1 : 2
Obilić (Ž)
Živica
18.03.2018 14:30
Sloga (M)
1 : 2
Obilić (Ž)
Dunavac (P)
Petka
2 : 4
Polet (V)
Voluja
18.03.2018 14:30
Dunavac (P)
2 : 4
Polet (V)
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
18.03.2018 14:30
Napredak 1934
4 : 1
Napredak (P)
Radnički (P)
Požeženo
5 : 0
Stig 1955
Beranje
18.03.2018 14:30
Radnički (P)
5 : 0
Stig 1955
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Desine
Desine
18.03.2018 14:30
Sirakovo
3 : 1
Desine
Bata Bulić
Bistrica
2 : 3
Jasenovac
Krepoljin
18.03.2018
Bata Bulić
2 : 3
Jasenovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 0
BSK 1924
Boževac
18.03.2018
Sloga 1952
5 : 0
BSK 1924
Manastirica
Manastirica
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
18.03.2018
Manastirica
1 : 0
Krilaš
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
18.03.2018
Omladinac (Š)
2 : 0
Napredak (S)
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Mladost (R)
Ranovac
18.03.2018
Omladinac (B)
2 : 2
Mladost (R)
Palić
Palić
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
18.03.2018 15:30
Palić
3 : 0
Udarnik Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Žednik
Stari Žednik
18.03.2018 15:30
Bratstvo
0 : 4
Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 2
Đurđin
Đurđin
18.03.2018 15:30
Hajduk
0 : 2
Đurđin
Bikovo
Bikovo
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
18.03.2018 15:30
Bikovo
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Čantavir
Čantavir
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
18.03.2018 15:30
Čantavir
1 : 4
Elektrovojvodina
Solid
Subotica
3 : 4
Lokomotiva
Subotica
18.03.2018 15:30
Solid
3 : 4
Lokomotiva
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 3
OFK Rogača
Rogača
18.03.2018 14:30
Mladost (MI)
7 : 3
OFK Rogača
Popović
Popovići
2 : 5
Vis
Parcani
18.03.2018 12:00
Popović
2 : 5
Vis
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Rudar 2012
Babe
18.03.2018 14:30
OFK Slatina
0 : 3
Rudar 2012
Jadran
Sanad
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
18.03.2018 15:30
Jadran
2 : 3
Jedinstvo (SK)
Graničar
Đala
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
18.03.2018 15:30
Graničar
1 : 1
Slavija
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
18.03.2018 15:30
Jedinstvo (M)
0 : 1
Hajduk
Sloga
Ostojićevo
5 : 1
Tisa
Padej
18.03.2018 15:30
Sloga
5 : 1
Tisa
Šampion
Orom
0 : 1
AFK
Ada
18.03.2018 15:30
Šampion
0 : 1
AFK
Bačka
Mol
4 : 3
Tromedja
Majdan
18.03.2018 15:30
Bačka
4 : 3
Tromedja
Egeta
Brza Palanka
1 : 2
Pontes
Kostol
18.03.2018 14:30
Egeta
1 : 2
Pontes
Omladinac
Vajuga
1 : 5
Mala Vrbica
Mala Vrbica
18.03.2018 14:30
Omladinac
1 : 5
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 3
Lovćen
Petrovo selo
18.03.2018 14:30
Lokomotiva
1 : 3
Lovćen
Kladušnica
Kladušnica
6 : 0
Milutinovac
Milutinovac
18.03.2018 14:30
Kladušnica
6 : 0
Milutinovac
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Rtkovo
Rtkovo
18.03.2018 14:30
Koča Andjelković
2 : 0
Rtkovo
Napredak
Međulužje
2 : 2
Markovac
Markovac
18.03.2018 14:30
Napredak
2 : 2
Markovac
Kosmajac
Koraćica
0 : 3
Sloga
Granice
18.03.2018 14:30
Kosmajac
0 : 3
Sloga
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
1 : 2
Šepšin
Šepšin
18.03.2018 14:30
Vlaška 1950
1 : 2
Šepšin
Rabrovac
Rabrovac
6 : 2
Radnički PDM
Mladenovac
18.03.2018 14:30
Rabrovac
6 : 2
Radnički PDM
OFK Student
Mladenovac
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
18.03.2018 14:30
OFK Student
3 : 0
Omladinac
Dedinje
Mladenovac
1 : 4
Borac
Amerić
18.03.2018 14:30
Dedinje
1 : 4
Borac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Stubline
18.03.2018 15:00
Belo Polje
0 : 2
Posavina
Sloga
Ratari
0 : 7
Zvezda
Konatice
18.03.2018 15:00
Sloga
0 : 7
Zvezda
Duboko
Mala Moštanica
10 : 1
Ljubinić
Ljubinić
18.03.2018 15:00
Duboko
10 : 1
Ljubinić
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Rojkovac
Obrenovac
18.03.2018 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Rojkovac
Krtinska
Krtinska
3 : 2
Partizan
Draževac
18.03.2018 15:00
Krtinska
3 : 2
Partizan
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
3 : 2
Borac
Ušće
18.03.2018 15:00
Zadrugar
3 : 2
Borac
Polet
Grabovac
1 : 0
Rvati
Obrenovac
18.03.2018 15:00
Polet
1 : 0
Rvati
Sebečevac
Sebečevac
1 : 1
Čarapan
Kruševac
18.03.2018 11:00
Sebečevac
1 : 1
Čarapan
Zdravinje
Zdravinje
1 : 0
Bukovica
Bukovica
18.03.2018 11:00
Zdravinje
1 : 0
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Rasina
Vitanovac
18.03.2018 15:00
Kapidžija
1 : 1
Rasina
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Mladost VPD
Kruševac
18.03.2018 15:00
Konjuh
2 : 2
Mladost VPD
Žabare
Žabare
2 : 2
Borac
Bivolje
18.03.2018 15:00
Žabare
2 : 2
Borac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Meševo
Meševo
18.03.2018 15:00
Gornji Stepoš
0 : 1
Meševo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
18.03.2018 15:00
Sloga 1949
2 : 1
Mladost 2013
Sloga (R)
Ridjake
1 : 4
Verko
Suvo Selo
18.03.2018 11:00
Sloga (R)
1 : 4
Verko
Polet
Jalovik
0 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
18.03.2018 15:00
Polet
0 : 1
Jedinstvo 2014
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Hajduk
Debrc
18.03.2018 11:00
Torpedo
1 : 1
Hajduk
Radnički
Tekija
3 : 0
Vihor
Golubovac
18.03.2018 15:00
Radnički
3 : 0
Vihor
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
18.03.2018 15:00
Napredak (Sv)
4 : 0
Donja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
3 : 5
Napredak (St)
Stubica
18.03.2018 15:00
ISK Izvor
3 : 5
Napredak (St)
Popovac
Popovac
2 : 1
Radnik
Davidovac
18.03.2018 15:00
Popovac
2 : 1
Radnik
BSK Buljane
Buljane
4 : 1
Sloboda
Krežbinac
18.03.2018 15:00
BSK Buljane
4 : 1
Sloboda
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Moravac
Guberevac
18.03.2018 10:00
Napredak
1 : 0
Moravac
Šarbane
Šarbane
4 : 1
Strelac 001
Kožuar
18.03.2018 11:00
Šarbane
4 : 1
Strelac 001
Brgule
Brgule
3 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
18.03.2018 11:00
Brgule
3 : 0
Murgaš 2012
Sloga
Vrhovine
1 : 0
Kolubara
Liso Polje
18.03.2018 11:00
Sloga
1 : 0
Kolubara
OFK Takovo
Takovo
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
18.03.2018 11:00
OFK Takovo
1 : 1
Jedinstvo
Vukona
Vukona
2 : 0
Dokmir
Dokmir
18.03.2018 11:00
Vukona
2 : 0
Dokmir
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
1 : 1
Metalac
Požarevac
18.03.2018 14:30
Pobeda (SK)
1 : 1
Metalac
Beli Orao
Bradarac
2 : 5
Vihor
Маljurevac
18.03.2018 14:30
Beli Orao
2 : 5
Vihor
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
18.03.2018 14:30
Mlava (B)
4 : 0
Zemljoradnik
Grkljane
Grkljane
7 : 3
Polet (Š)
Šavrane
18.03.2018 11:00
Grkljane
7 : 3
Polet (Š)
Gaglovo
Gaglovo
0 : 1
Zmajevac
Belasica
18.03.2018 15:00
Gaglovo
0 : 1
Zmajevac
Polet (K)
Kobilje
0 : 6
Modrica
Modrica
18.03.2018 15:00
Polet (K)
0 : 6
Modrica
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 3
Globoder
Globoder
18.03.2018 15:00
Mladost 2015
1 : 3
Globoder
Globoder
Globoder
7 : 3
Grkljane
Grkljane
18.03.2018 11:00
Globoder
7 : 3
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
3 : 0
Štitari
Štitari
18.03.2018 11:00
Polet (Š)
3 : 0
Štitari
Vratare
Vratare
3 : 5
Gaglovo
Gaglovo
18.03.2018 11:00
Vratare
3 : 5
Gaglovo
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
18.03.2018 15:00
Radnik
1 : 0
Sarajevo
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Berane
Berane
18.03.2018 15:00
Igalo
0 : 0
Berane
Mornar
Bar
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
18.03.2018 15:00
Mornar
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Cetinje
Cetinje
1 : 3
Ibar
Rožaje
18.03.2018 15:00
Cetinje
1 : 3
Ibar
Bokelj
Kotor
1 : 2
Lovćen
Cetinje
18.03.2018 15:00
Bokelj
1 : 2
Lovćen
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Jezero
Plav
18.03.2018 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Jezero
Čelik
Nikšić
1 : 1
Otrant
Ulcinj
18.03.2018 15:00
Čelik
1 : 1
Otrant
Kom Eurozox 2
Podgorica
3 : 1
Ribnica
Podgorica
18.03.2018 09:00
Kom Eurozox 2
3 : 1
Ribnica
Crvena stijena
Podgorica
0 : 0
Drezga
Piperi
18.03.2018 18:00
Crvena stijena
0 : 0
Drezga
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 1
Sloga (R)
Radovići
18.03.2018 15:00
Sloga (SB)
0 : 1
Sloga (R)
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
18.03.2018 16:15
Barcelona
2 : 0
Athletic Club
Leganés
Leganés
2 : 1
Sevilla
Sevilla
18.03.2018 12:00
Leganés
2 : 1
Sevilla
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Atlético Madrid
Madrid
18.03.2018 18:30
Villarreal
2 : 1
Atlético Madrid
Celta Vigo
Vigo
0 : 0
Málaga
Málaga
18.03.2018 18:30
Celta Vigo
0 : 0
Málaga
Real Madrid
Madrid
6 : 3
Girona
Girona
18.03.2018 20:45
Real Madrid
6 : 3
Girona
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Hannover 96
Hannover
18.03.2018 13:30
Borussia Dortmund
1 : 0
Hannover 96
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Bayern
München
18.03.2018 18:00
RB Leipzig
2 : 1
Bayern
Köln
Köln
2 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
18.03.2018 15:30
Köln
2 : 0
Bayer Leverkusen
Verona
Verona
0 : 5
Atalanta
Bergamo
18.03.2018 15:00
Verona
0 : 5
Atalanta
Lazio
Roma
1 : 1
Bologna
Bologna
18.03.2018 20:45
Lazio
1 : 1
Bologna
Benevento
Benevento
1 : 2
Cagliari
Cagliari
18.03.2018 15:00
Benevento
1 : 2
Cagliari
Milan
Milano
3 : 2
Chievo
Verona
18.03.2018 15:00
Milan
3 : 2
Chievo
Torino
Torino
1 : 2
Fiorentina
Firenze
18.03.2018 15:00
Torino
1 : 2
Fiorentina
Napoli
Napoli
1 : 0
Genoa
Genova
18.03.2018 20:45
Napoli
1 : 0
Genoa
Sampdoria
Genova
0 : 5
Internazionale
Milano
18.03.2018 12:30
Sampdoria
0 : 5
Internazionale
Crotone
Crotone
0 : 2
Roma
Roma
18.03.2018 15:00
Crotone
0 : 2
Roma
Marseille
Marseille
2 : 3
Lyon
Lyon
18.03.2018 21:00
Marseille
2 : 3
Lyon
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Nantes
Nantes
18.03.2018 15:00
Metz
1 : 1
Nantes
Nice
Nice
1 : 2
PSG
Paris
18.03.2018 13:00
Nice
1 : 2
PSG
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 0
Guingamp
Guingamp
18.03.2018 17:00
Saint-Étienne
2 : 0
Guingamp
Mačva
Šabac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
18.03.2018 17:00
Mačva
0 : 2
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
0 : 0
Mladost
Lučani
18.03.2018 17:00
Napredak
0 : 0
Mladost
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Zemun
Zemun
18.03.2018 14:00
Vojvodina
0 : 3
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Rad
Beograd
18.03.2018 17:00
Spartak ŽK
2 : 0
Rad
Javor Matis
Ivanjica
3 : 3
Čukarički
Beograd
18.03.2018 14:00
Javor Matis
3 : 3
Čukarički
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
18.03.2018 13:00
Partizan
2 : 0
Radnik
Borac
Čačak
2 : 1
Bačka
Bačka Palanka
18.03.2018 14:00
Borac
2 : 1
Bačka
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
TSC
Bačka Topola
18.03.2018 14:00
Radnički (P)
2 : 2
TSC
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
18.03.2018 14:00
Teleoptik
2 : 2
Budućnost
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
18.03.2018 14:00
Sinđelić
1 : 0
Jagodina
Požarevac