XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 76 utakmica za dan
Sreda, 4 Maj 2016

Fudbal

04.05.2016 17:00 BSK Borča 1 : 0 ČSK Pivara
04.05.2016 17:00 Sindjelić 1 : 1 Bežanija
04.05.2016 17:00 Sloga (PM) 2 : 0 Dinamo
04.05.2016 17:00 Zemun 1 : 0 Proleter
04.05.2016 17:00 Kolubara 3 : 1 Napredak
04.05.2016 17:00 Bačka (BP) 1 : 1 Sloboda
04.05.2016 17:00 Radnički 1923 0 : 2 Loznica
04.05.2016 14:00 Inđija 3 : 0 Donji Srem
04.05.2016 17:00 Široki Brijeg 1 : 0 Borac
04.05.2016 17:00 Slavija 2 : 1 Radnik
04.05.2016 17:00 Rudar 1 : 1 Vitez
04.05.2016 17:00 Čelik 1 : 0 Željezničar
04.05.2016 17:00 Zrinjski 1 : 0 Velež
04.05.2016 17:00 Sarajevo 2 : 1 Mladost
04.05.2016 17:00 Travnik 2 : 3 Sloboda
04.05.2016 17:00 Drina 0 : 3 Olimpic
04.05.2016 16:00 Mladost (G) 2 : 2 Radnički (K)
04.05.2016 17:30 Kozara 0 : 1 Knežopoljac
04.05.2016 18:00 Grčica 4 : 2 Sveti Jovan
04.05.2016 16:30 Kupinovo 2 : 0 Budućnost (G)
04.05.2016 16:00 Mladost V 1 : 4 Jedinstvo GS
04.05.2016 17:00 Eđšeg 0 : 5 Krivaja
04.05.2016 17:00 Hercegovac 1 : 1 Mladost
04.05.2016 17:00 Tvrdjava 4 : 2 Sutjeska
04.05.2016 17:00 Titel 0 : 3 Hajduk
04.05.2016 17:00 Stari Grad 2 : 0 Budućnost
04.05.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Borac
04.05.2016 17:00 Vojvodina 1 : 2 Krila Krajine
04.05.2016 17:00 Napredak 6 : 0 Kulpin
04.05.2016 17:00 Proleter 3 : 4 Miletić
04.05.2016 16:30 Sindjelić 2012 1 : 3 Zmaj 1953
04.05.2016 16:30 Polet 5 : 1 Soko
04.05.2016 16:30 Crvena zvezda 6 : 0 Feniks 2012
04.05.2016 17:00 Žednik 4 : 1 Solid
04.05.2016 16:30 OFK Petrovčić 3 : 2 BUSK
04.05.2016 17:00 Radnički 7 : 0 Vlašić
04.05.2016 17:00 Posavina 0 : 0 Vukićevica
04.05.2016 17:00 OFK Urovci 1 : 1 Krtinska
04.05.2016 17:00 Omladinac 1 : 0 Borac
04.05.2016 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Zvezda-Konatice
04.05.2016 17:00 Belo Polje 4 : 1 Rvati
04.05.2016 17:00 Partizan-Draževac 4 : 1 Trstenica
04.05.2016 17:00 Duboko 5 : 0 Ljubinić
04.05.2016 17:00 Manastirica 5 : 4 Mladost (L)
04.05.2016 17:00 Berane 3 : 2 Cetinje
04.05.2016 17:00 Radnički 1 : 2 Jedinstvo
04.05.2016 17:00 Igalo 0 : 0 Brskovo
04.05.2016 17:00 Grafičar 0 : 0 Ibar
04.05.2016 17:00 Jezero 0 : 1 Kom
04.05.2016 14:00 Bistrica 021 1 : 8 Rad
04.05.2016 10:00 TSC 3 : 1 Radnički (S)
04.05.2016 10:00 Radnički (NB) MO 7 : 0 IMT MO
04.05.2016 10:00 011 MO 2 : 0 Bežanija MO
04.05.2016 14:00 Čukarički 2 : 1 Vojvodina
04.05.2016 12:00 Radnički (NP) 5 : 3 RFK NS 1921
04.05.2016 16:30 Radnički (K) 3 : 2 Železničar (P)
04.05.2016 15:30 011 2 : 0 Dominus
04.05.2016 16:30 Zeta 5 : 1 Bokelj
04.05.2016 16:30 Mladost 3 : 1 Mornar
04.05.2016 16:30 OFK Petrovac 1 : 3 Grbalj
04.05.2016 16:30 Budućnost 5 : 0 Rudar
04.05.2016 11:00 Sutjeska 4 : 0 Dečić
04.05.2016 12:00 Radnicki 0 : 4 Lovćen
04.05.2016 11:00 Graficar 0 : 0 Igalo
04.05.2016 10:00 Radnički (NP) 2 : 3 RFK N.S. 1921
04.05.2016 17:00 Hajduk 2 : 6 Beograd 1929
04.05.2016 10:00 Polet 2 : 5 Prva Iskra
04.05.2016 13:00 Čukarički 5 : 0 Brodarac
04.05.2016 17:00 DIF 0 : 0 Dorćol
04.05.2016 19:00 Milenium 1 : 5 Napredak
04.05.2016 17:00 BASK 1 : 1 Plavi 2000

Odbojka

04.05.2016 17:30 Vojvodina NS Seme 3 : 2 Crvena Zvezda 2:2

Rukomet

04.05.2016 21:00 Temerin 17 : 17 Sloven

Vaterpolo

04.05.2016 Partizan Raiffeisen 9 : 2 Radnički 1:0
04.05.2016 BVK Crvena zvezda 11 : 5 Vojvodina 1:0

Futsal

04.05.2016 18:30 Niš 92 3 : 6 Deus
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.