XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 87 utakmica za dan
Sreda, 11 Maj 2016

Fudbal

11.05.2016 19:00 Javor 0 : 2 Partizan
11.05.2016 17:00 Novo doba 5 : 3 Međaši
11.05.2016 16:30 Napredak 5 : 0 Kablovi
11.05.2016 17:30 Partizan 2 : 0 Mladost (J)
11.05.2016 17:30 BSK 0 : 2 OFK Batinac
11.05.2016 17:30 OFK Bratstvo 3 : 2 Budućnost
11.05.2016 17:30 Napredak (D) 2 : 0 Mladost (K)
11.05.2016 17:30 Sloga 5 : 2 Dragocvet
11.05.2016 17:30 Bratstvo 5 : 3 OFK Tekstilac
11.05.2016 17:30 Morava 1918 6 : 1 Mladi radnik
11.05.2016 17:30 Napredak (Z) 3 : 1 Kušiljevo
11.05.2016 16:30 Real 3 : 2 Polet
11.05.2016 16:30 Borac 2 : 2 Trbunje
11.05.2016 16:30 Partizanski put 0 : 3 Jug Bogdan
11.05.2016 16:30 Topličanin 8 : 0 Kosovac
11.05.2016 16:30 Dobrič 6 : 0 Omladinac
11.05.2016 16:30 Mladost 1982 1 : 0 NS Tatko
11.05.2016 16:30 Jastrebac 3 : 0 Pobeda
11.05.2016 17:00 OFK Alakince 5 : 1 Mladost (B)
11.05.2016 17:00 Pavlovac 1 : 1 Trešnjevka
11.05.2016 16:30 Dizel 2 : 1 Trgovački
11.05.2016 16:30 Železničar 3 : 0 Sloga (Ć)
11.05.2016 16:30 Krilaš 3 : 2 Đerdap
11.05.2016 16:30 Mladost 3 : 2 Makce
11.05.2016 16:30 Vojvoda Milenko 4 : 2 Napredak
11.05.2016 16:30 Sloga (B) 2 : 1 Mlava
11.05.2016 16:30 Integral 0 : 3 Budućnost
11.05.2016 16:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Borac
11.05.2016 16:30 Rudar 3 : 2 Polet
11.05.2016 16:30 Budućnost 2 : 0 Pobeda
11.05.2016 16:30 Jadran 5 : 0 Jedinstvo
11.05.2016 16:30 Partizan 4 : 0 Sloboda
11.05.2016 16:30 Sušica 3 : 1 Kolonija
11.05.2016 16:30 Šumadinac 3 : 0 Maršić
11.05.2016 16:30 Srbija 3 : 1 Ćava
11.05.2016 16:30 Vodojaža 2 : 0 Mladost
11.05.2016 17:30 Polet 2 : 4 Omladinski
11.05.2016 17:30 Istok 63 4 : 0 Supska
11.05.2016 17:30 Napredak Stubica 2 : 1 Rudar Stenjevac
11.05.2016 17:30 Javor 4 : 3 Omladinac
11.05.2016 17:30 Radnički 2 : 5 Rudar (SR)
11.05.2016 17:30 Šumadija 1 : 1 Hajduk
11.05.2016 17:30 Napredak (Sv) 2 : 2 Moravac
11.05.2016 17:30 Mladost (S) 1 : 3 Rudar (P)
11.05.2016 Budućnost 0 : 2 Mladost (G)
11.05.2016 Šumadinac 9 : 4 Napredak (SL)
11.05.2016 Juhor 3 : 0 Kupinovac
11.05.2016 Resavac 5 : 3 Osaonica
11.05.2016 Vinorača 3 : 0 Sloga
11.05.2016 Mladost (D) 1 : 1 Ursule
11.05.2016 Morava 3 : 5 Blagotin
11.05.2016 Crni Vrh 1 : 0 Kolare
11.05.2016 17:00 Šljivar 5 : 0 Nacional
11.05.2016 17:00 Krtinska 1 : 1 Omladinac
11.05.2016 17:30 Jedinstvo 1 : 3 OFK Borac
11.05.2016 16:30 7. juli 5 : 2 Soko
11.05.2016 17:00 Mornar 0 : 1 Lovćen
11.05.2016 17:00 Iskra 1 : 3 Grbalj
11.05.2016 17:00 Zeta 3 : 0 Dečić
11.05.2016 17:00 OFK Petrovac 0 : 2 Sutjeska
11.05.2016 17:00 Mladost 1 : 0 Bokelj
11.05.2016 17:00 Rudar 2 : 0 Budućnost
11.05.2016 11:00 Budućnost 4 : 1 FAP
11.05.2016 15:00 Zemun 1 : 0 Internacional
11.05.2016 Stari Tamiš 3 : 0 Budućnost (A)
11.05.2016 17:00 Mladi radnik 1940 3 : 0 Osipaonica
11.05.2016 12:30 BSK 1925 3 : 3 Internacional
11.05.2016 10:00 Junior 1 : 1 Rudar
11.05.2016 10:00 Petar Puača 0 : 6 Vojvodina
11.05.2016 12:00 Kiker 2 : 0 AS
11.05.2016 10:00 BSK 1925 2 : 1 Sindjelić
11.05.2016 15:00 Mladi radnik 1940 5 : 3 Osipaonica
11.05.2016 16:30 Donjošorac 0 : 3 Jedinstvo
11.05.2016 16:30 Radnički 1 : 1 Budućnost-Krušik 2014
11.05.2016 16:30 OFK Šabac 4 : 0 Loznica
11.05.2016 16:30 Drina 0 : 6 Mačva
11.05.2016 16:30 Savacijum 5 : 1 Železničar
11.05.2016 14:00 Krstarica 5 : 0 Majdanpek
11.05.2016 Napredak 13 : 0 Levač
11.05.2016 Radnički 2012 0 : 0 Jagodina
11.05.2016 Knjaževac 2015 0 : 1 Lavice Dubočica

Košarka

11.05.2016 20:00 Konstantin 89 : 75 Borac
11.05.2016 21:00 Mega Leks 81 : 85 Partizan NIS

Rukomet

11.05.2016 18:00 Kotor Varoš 10 : 0 Hercegovac
11.05.2016 18:00 Slavija 41 : 28 Bijeljina
11.05.2016 18:00 Hercegovina 34 : 24 Kozara Mlijekoprodukt
11.05.2016 18:00 Drina 36 : 31 Golić Šarić
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.