04.09
16:00
Radnički (NB)
Teleoptik
1
0
|
04.09.2019 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Teleoptik |
04.09
17:00
Branik
Poreč
1
0
|
04.09.2019 17:00 | Branik | 1 : 0 | Poreč |
04.09
16:30
Bogutovačka Banja
Zvezda
1
1
|
04.09.2019 16:30 | Bogutovačka Banja | 1 : 1 | Zvezda | |||||
04.09
16:30
Braća Vuković
Jedinstvo 2017
0
2
|
04.09.2019 16:30 | Braća Vuković | 0 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
04.09
16:30
Stubal
Progorelica
1
1
|
04.09.2019 16:30 | Stubal | 1 : 1 | Progorelica | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo (G)
Mladost 1981
3
2
|
04.09.2019 16:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Mladost 1981 | |||||
04.09
16:30
Borac (A)
Jovo Kursula
0
3
|
04.09.2019 16:30 | Borac (A) | 0 : 3 | Jovo Kursula | |||||
04.09
16:30
Lazac
Jedinstvo (D)
1
1
|
04.09.2019 16:30 | Lazac | 1 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
04.09
16:30
Miločajac
Mineral 2015
1
1
|
04.09.2019 16:30 | Miločajac | 1 : 1 | Mineral 2015 |
04.09
16:30
Umka
Bežanija
1
0
|
04.09.2019 16:30 | Umka | 1 : 0 | Bežanija |
04.09
16:30
Jevremovac
Pričinović
2
1
|
04.09.2019 16:30 | Jevremovac | 2 : 1 | Pričinović |
04.09
Dragačevo
Radnički
5
1
|
04.09.2019 | Dragačevo | 5 : 1 | Radnički |
04.09
17:00
Borac 1950
Omladinski
4
0
|
04.09.2019 17:00 | Borac 1950 | 4 : 0 | Omladinski |
04.09
16:00
Dečić
Bokelj
3
0
|
04.09.2019 16:00 | Dečić | 3 : 0 | Bokelj | |||||
04.09
16:00
Mornar
Drezga
0
1
|
04.09.2019 16:00 | Mornar | 0 : 1 | Drezga | |||||
04.09
16:00
Arsenal
Lovćen
2
1
|
04.09.2019 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Lovćen | |||||
04.09
16:00
Jezero
Otrant Olympic
2
1
|
04.09.2019 16:00 | Jezero | 2 : 1 | Otrant Olympic | |||||
04.09
16:00
Jedinstvo (BP)
Ibar
2
1
|
04.09.2019 16:00 | Jedinstvo (BP) | 2 : 1 | Ibar |
04.09
20:00
Metalac
Smederevo 1924
0
1
|
04.09.2019 20:00 | Metalac | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
04.09
16:30
Sinđelić
Radnički 1923
0
0
|
04.09.2019 16:30 | Sinđelić | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
04.09
16:30
Zlatibor
OFK Bačka
1
0
|
04.09.2019 16:30 | Zlatibor | 1 : 0 | OFK Bačka | |||||
04.09
16:30
OFK Žarkovo
Dinamo
0
0
|
04.09.2019 16:30 | OFK Žarkovo | 0 : 0 | Dinamo | |||||
04.09
18:00
Trayal
Kabel
1
1
|
04.09.2019 18:00 | Trayal | 1 : 1 | Kabel | |||||
04.09
20:00
Kolubara
Radnički (P)
1
0
|
04.09.2019 20:00 | Kolubara | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
04.09
16:30
Budućnost
Zemun
1
1
|
04.09.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Zemun | |||||
04.09
16:30
RFK Grafičar
Novi Pazar
1
0
|
04.09.2019 16:30 | RFK Grafičar | 1 : 0 | Novi Pazar |
04.09
10:00
Vojvodina
Radnički (Z)
2
1
|
04.09.2019 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Radnički (Z) | |||||
04.09
17:00
Podrinje
OFK Vršac
4
0
|
04.09.2019 17:00 | Podrinje | 4 : 0 | OFK Vršac |
04.09
10:00
Spartak ŽK
Proleter (NS)
4
2
|
04.09.2019 10:00 | Spartak ŽK | 4 : 2 | Proleter (NS) |
04.09
19:00
RFK Grafičar
Brodarac
2
1
|
04.09.2019 19:00 | RFK Grafičar | 2 : 1 | Brodarac |
04.09
12:00
Radnički (S)
TSC
0
8
|
04.09.2019 12:00 | Radnički (S) | 0 : 8 | TSC |
04.09
12:00
Vojvodina
Radnički (Zr)
5
1
|
04.09.2019 12:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
04.09
19:00
Podrinje
OFK Vršac
1
0
|
04.09.2019 19:00 | Podrinje | 1 : 0 | OFK Vršac |
04.09
17:00
Pazar Juniors
Jošanica
1
0
|
04.09.2019 17:00 | Pazar Juniors | 1 : 0 | Jošanica |
04.09
19:00
Tatran
Motor Zaporozhye
24
25
|
04.09.2019 19:00 | Tatran | 24 : 25 | Motor Zaporozhye |
04.09
20:45
Eurofarm Rabotnik
Spartak Moscow
34
29
|
04.09.2019 20:45 | Eurofarm Rabotnik | 34 : 29 | Spartak Moscow |