XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 396 utakmica za dan
Subota, 25 Novembar 2017


Fudbal

Mačva
Šabac
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
25.11.2017 13:00
Mačva
1 : 1
Javor Matis
Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
25.11.2017 13:00
Bačka
1 : 0
Vojvodina
Radnik
Surdulica
2 : 3
Napredak
Kruševac
25.11.2017 15:00
Radnik
2 : 3
Napredak
Rad
Beograd
1 : 0
Mladost
Lučani
25.11.2017 15:00
Rad
1 : 0
Mladost
Radnički
Niš
4 : 1
Zemun
Zemun
25.11.2017 17:00
Radnički
4 : 1
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
25.11.2017 13:00
Bežanija
0 : 3
Teleoptik
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Loznica
Loznica
25.11.2017 13:00
Mokra Gora
1 : 0
Loznica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.11.2017 13:00
Proleter Mihajlovac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Provo
Provo
25.11.2017 13:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Provo
Sloga (P)
Požega
5 : 0
FAP
Priboj
25.11.2017 13:00
Sloga (P)
5 : 0
FAP
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
25.11.2017 13:00
Šumadija 1903
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Karađorđe
Topola
25.11.2017 13:00
Zlatibor
2 : 0
Karađorđe
Timok
Zaječar
2 : 1
Dunav
Prahovo
25.11.2017 13:00
Timok
2 : 1
Dunav
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
25.11.2017 13:00
Jedinstvo (P)
2 : 1
Radnički (S)
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Moravac Orion
Mrštane
25.11.2017 13:00
Ozren
1 : 3
Moravac Orion
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
25.11.2017 13:00
Trstenik PPT
0 : 0
Jedinstvo (B)
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Pukovac
Pukovac
25.11.2017 13:00
OFK Sinđelić
2 : 0
Pukovac
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
25.11.2017 13:00
Crvena zvezda (NS)
1 : 1
Bratstvo 1946
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.11.2017 13:00
Mladost (BJ)
2 : 1
Dinamo 1945
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Odžaci
Odžaci
25.11.2017 13:00
Radnički (NP)
1 : 2
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Cement
Beočin
25.11.2017 13:00
Radnički (Š)
1 : 0
Cement
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
25.11.2017 13:00
Radnički (SM)
1 : 2
Bačka 1901
BASK
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
25.11.2017 10:00
BASK
1 : 1
Sopot
BSK Borča
Borča
1 : 1
Prva Iskra
Barič
25.11.2017 13:00
BSK Borča
1 : 1
Prva Iskra
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
25.11.2017 13:00
Radnički (NB)
0 : 0
Kolubara
IMT
Novi Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
25.11.2017 13:00
IMT
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
25.11.2017 13:00
Radnički (O)
1 : 4
OFK Beograd
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
25.11.2017 13:00
Jošanica
2 : 1
Sloga (K)
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Ovčar
Markovica
25.11.2017 13:00
Goč
2 : 2
Ovčar
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 5
Gruža
Gruža
25.11.2017 13:00
Sloga 33
2 : 5
Gruža
VGSK
Veliko Gradište
6 : 2
Borac (Ž)
Žabari
25.11.2017 13:00
VGSK
6 : 2
Borac (Ž)
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
RSK
Rabrovo
25.11.2017 13:00
Rudar 2001
0 : 0
RSK
Drina
Ljubovija
2 : 1
Budućnost
Arilje
25.11.2017 13:00
Drina
2 : 1
Budućnost
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Radjevac
Krupanj
25.11.2017 13:00
Sloga (BB)
0 : 1
Radjevac
Sovljak
Sovljak
1 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
25.11.2017 13:00
Sovljak
1 : 2
Radnički Gorenje
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Radnički Stobex
Klupci
25.11.2017 13:00
Sevojno
3 : 1
Radnički Stobex
Ribnica
Mionica
0 : 0
Spartak
Ljig
25.11.2017 13:00
Ribnica
0 : 0
Spartak
Sloga (L)
Leskovac
4 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
25.11.2017 13:00
Sloga (L)
4 : 3
Morava (VH)
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
25.11.2017 13:00
Nebeski Andjeli
2 : 1
GFK Dubočica
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Lužnica
Babušnica
25.11.2017 13:00
Pusta Reka
1 : 0
Lužnica
BSK
Bogovina
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
25.11.2017 13:00
BSK
1 : 2
Hajduk Veljko
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Malošište
Malošište
25.11.2017 13:00
Đerdap
3 : 0
Malošište
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Jastrebac
Blace
25.11.2017 13:00
Sloga (D)
3 : 0
Jastrebac
Morava 1918
Ćuprija
1 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
25.11.2017 13:00
Morava 1918
1 : 2
OFK Lugomir
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
25.11.2017 13:00
OFK Topličanin
1 : 1
OFK Kosanica
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 2
Polet
Nakovo
25.11.2017 13:00
Radnički (S)
0 : 2
Polet
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
25.11.2017 13:00
Radnički (K)
2 : 4
Kikinda 1909
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Begej
Žitište
25.11.2017 13:00
Budućnost
1 : 0
Begej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
25.11.2017 13:00
Kozara
2 : 2
Sloboda (NK)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
25.11.2017 13:00
Jedinstvo (BK)
4 : 3
Jedinstvo (NB)
Sloga (E)
Erdevik
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
25.11.2017 13:00
Sloga (E)
0 : 1
Hajduk (D)
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
25.11.2017 13:00
Sloga (T)
1 : 0
LSK Laćarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
25.11.2017 13:00
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Hajduk (Č)
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
25.11.2017 13:00
Radnički (S)
2 : 1
Polet (K)
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 0
Mladost (T)
Turija
25.11.2017 13:00
Sloga (Č)
3 : 0
Mladost (T)
Srbobran
Srbobran
4 : 2
BSK
Bački Brestovac
25.11.2017 13:00
Srbobran
4 : 2
BSK
Leštane
Leštane
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
25.11.2017 13:00
Leštane
1 : 1
Crvena Zvezda
Balkan
Mirijevo
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
25.11.2017 13:00
Balkan
0 : 0
TEK Sloga
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 5
Krajina
Krajišnik
25.11.2017 13:00
Mladost (L)
1 : 5
Krajina
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
25.11.2017 13:00
Proleter 2006
0 : 1
Mladost (BD)
Partizan (U)
Uljma
4 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
25.11.2017 13:00
Partizan (U)
4 : 2
Crvena zvezda
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
25.11.2017 13:00
Dunav
2 : 0
Sloga (BNS)
Partizan
Vitojevci
5 : 0
Graničar 1924
Adaševci
25.11.2017 13:00
Partizan
5 : 0
Graničar 1924
Sloven
Ruma
2 : 1
Borac (K)
Klenak
25.11.2017 13:00
Sloven
2 : 1
Borac (K)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Napredak (P)
Popinci
25.11.2017 13:00
Podrinje
4 : 0
Napredak (P)
Rudar
Vrdnik
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
25.11.2017 13:00
Rudar
0 : 0
PSK Putinci
Radnički 1905
Bajmok
7 : 1
Njegoš
Lovćenac
25.11.2017 13:00
Radnički 1905
7 : 1
Njegoš
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 2
Bajša
Bajša
25.11.2017 13:00
Proleter (RS)
0 : 2
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
25.11.2017 13:00
Obilić
1 : 0
Vinogradar
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 0
Blizna
Blizna
25.11.2017 13:00
Brestovac
2 : 0
Blizna
Poreč
Donji milanovac
2 : 2
Deli Jovan
Sikole
25.11.2017 13:00
Poreč
2 : 2
Deli Jovan
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 2
Jevremovac
Jevremovac
25.11.2017 13:00
Podrinje
4 : 2
Jevremovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Junkovac
Junkovac
25.11.2017 13:00
Lokomotiva
2 : 1
Junkovac
Blagotin
Poljna
2 : 0
Parunovac
Parunovac
25.11.2017 13:00
Blagotin
2 : 0
Parunovac
Ćava
Grošnica
2 : 2
Partizan
Cerovac
25.11.2017 13:00
Ćava
2 : 2
Partizan
Korićani
Korićani
2 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
25.11.2017 13:00
Korićani
2 : 0
Erdoglija 1931
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Orljane
Orljane
25.11.2017 13:00
Zemljoradnik
3 : 1
Orljane
AZ Borac 2014
Azbresnica
7 : 1
Vulkan 1963
Brenica
25.11.2017 13:00
AZ Borac 2014
7 : 1
Vulkan 1963
Mladost (L)
Lalinac
1 : 6
Stevan Nešticki
Leskovik
25.11.2017 13:00
Mladost (L)
1 : 6
Stevan Nešticki
Palilulac
Niš
3 : 1
Crvena zastava
Hum
25.11.2017 13:00
Palilulac
3 : 1
Crvena zastava
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
25.11.2017 13:00
Omladinac
3 : 1
Fruškogorski partizan
OFK Futog
Futog
0 : 3
Sofeks
Futog
25.11.2017 13:00
OFK Futog
0 : 3
Sofeks
Mladost
Novi Sad
1 : 4
Veternik
Veternik
25.11.2017 13:00
Mladost
1 : 4
Veternik
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Biljači
Biljača
25.11.2017 13:30
Mladost (B)
3 : 0
Biljači
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Borac 1805
Ivankovac
25.11.2017 13:00
Rudar (SR)
2 : 0
Borac 1805
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
25.11.2017 13:00
Rudar (St)
3 : 0
Mladost (J)
Milicionar
Bogatić
6 : 1
Premijer
Badovinci
25.11.2017 13:00
Milicionar
6 : 1
Premijer
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
6 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
25.11.2017 13:00
Dušan Silni
6 : 1
Pričinović
Šumadija
Razgojna
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
25.11.2017 13:00
Šumadija
4 : 2
Sušica 2012
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 1
Radnički
Pertate
25.11.2017 13:00
ŠFU Derbi 2016
4 : 1
Radnički
Polet (R)
Radevac
6 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
25.11.2017 13:00
Polet (R)
6 : 1
OFK Rutevac 1908
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Borac
Trnjane
25.11.2017 13:00
OFK Napredak 1929
3 : 0
Borac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
Polet (V)
Vitoševac
25.11.2017 13:00
Ratar
1 : 0
Polet (V)
Belpos
Belotić
3 : 0
Verko
Suvo Selo
25.11.2017 13:00
Belpos
3 : 0
Verko
Sparta
Kaona
3 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
25.11.2017 13:00
Sparta
3 : 4
Mladost 2013
Radnički
Tekija
8 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
25.11.2017 13:00
Radnički
8 : 0
Donja Mutnica
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
25.11.2017 13:00
Sloboda
3 : 2
Gornje Sinkovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
25.11.2017 16:30
Veliko Trnjane
4 : 0
Gornje Krajince
Veternica
Leskovac
3 : 3
Todorovce
Todorovce
25.11.2017 16:30
Veternica
3 : 3
Todorovce
Dečić
Tuzi
1 : 1
Kom
Podgorica
25.11.2017 13:00
Dečić
1 : 1
Kom
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
25.11.2017 13:00
Grbalj
0 : 1
Iskra
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Budućnost
Podgorica
25.11.2017 13:00
OFK Petrovac
0 : 0
Budućnost
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
25.11.2017 13:00
Rudar
0 : 3
Sutjeska
Jezero
Plav
2 : 2
Lovćen
Cetinje
25.11.2017 13:00
Jezero
2 : 2
Lovćen
Vitez
Vitez
0 : 0
Borac
Banja Luka
25.11.2017 13:00
Vitez
0 : 0
Borac
Mladost
Kakanj
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
25.11.2017 13:00
Mladost
0 : 0
Široki Brijeg
Čelik
Zenica
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
25.11.2017 13:00
Čelik
0 : 2
Krupa
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sloboda
Tuzla
25.11.2017 15:00
Zrinjski
2 : 0
Sloboda
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 2
Podrinje
Janja
25.11.2017 13:00
Zvijezda 09
3 : 2
Podrinje
Sutjeska
Foča
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
25.11.2017 13:00
Sutjeska
1 : 0
Napredak
Drina
Zvornik
3 : 0
Tekstilac
Derventa
25.11.2017 13:00
Drina
3 : 0
Tekstilac
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Željezničar
Banja Luka
25.11.2017 13:00
Sloboda
2 : 1
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
6 : 1
Kozara
Gradiška
25.11.2017 13:00
Rudar Prijedor
6 : 1
Kozara
Sloga
Doboj
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
25.11.2017 13:00
Sloga
1 : 1
Slavija
Crystal Palace
London
2 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
25.11.2017 16:00
Crystal Palace
2 : 1
Stoke
Manchester Utd
Manchester
1 : 0
Brighton
Brighton
25.11.2017 16:00
Manchester Utd
1 : 0
Brighton
Newcastle
Newcastle upon Tyne
0 : 3
Watford
Watford
25.11.2017 16:00
Newcastle
0 : 3
Watford
Swansea
Swansea
0 : 0
Bournemouth
Bournemouth
25.11.2017 16:00
Swansea
0 : 0
Bournemouth
Tottenham
London
1 : 1
WBA
West Bromwich
25.11.2017 16:00
Tottenham
1 : 1
WBA
Liverpool
Liverpool
1 : 1
Chelsea
London
25.11.2017 18:30
Liverpool
1 : 1
Chelsea
Levante
Valencia
0 : 5
Atlético Madrid
Madrid
25.11.2017 20:45
Levante
0 : 5
Atlético Madrid
Real Madrid
Madrid
3 : 2
Málaga
Málaga
25.11.2017 16:15
Real Madrid
3 : 2
Málaga
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Girona
Girona
25.11.2017 18:30
Real Betis
2 : 2
Girona
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 2
Eibar
Eibar
25.11.2017 13:00
Alavés
1 : 2
Eibar
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 4
Schalke 04
Gelsenkirchen
25.11.2017 15:30
Borussia Dortmund
4 : 4
Schalke 04
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Werder
Bremen
25.11.2017 15:30
RB Leipzig
2 : 0
Werder
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Mainz 05
Mainz
25.11.2017 15:30
Freiburg
2 : 1
Mainz 05
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Bayern
München
25.11.2017 18:30
Borussia Mönchengladbach
2 : 1
Bayern
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
25.11.2017 15:30
Eintracht
0 : 1
Bayer Leverkusen
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
25.11.2017 15:30
Augsburg
2 : 1
Wolfsburg
Bologna
Bologna
3 : 0
Sampdoria
Genova
25.11.2017 15:00
Bologna
3 : 0
Sampdoria
Cagliari
Cagliari
1 : 3
Internazionale
Milano
25.11.2017 20:45
Cagliari
1 : 3
Internazionale
Chievo
Verona
2 : 1
SPAL
Ferrara
25.11.2017 18:00
Chievo
2 : 1
SPAL
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 2
Verona
Verona
25.11.2017 18:00
Sassuolo
0 : 2
Verona
Caen
Caen
1 : 0
Bordeaux
Bordeaux
25.11.2017 20:00
Caen
1 : 0
Bordeaux
Dijon
Dijon
3 : 1
Toulouse
Toulouse
25.11.2017 20:00
Dijon
3 : 1
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 2
Amiens SC
Amiens
25.11.2017 20:00
Metz
0 : 2
Amiens SC
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
25.11.2017 20:00
Montpellier
3 : 0
Lille
Rennes
Rennes
2 : 1
Nantes
Nantes
25.11.2017 17:00
Rennes
2 : 1
Nantes
Troyes
Troyes
3 : 0
Angers
Angers
25.11.2017 20:00
Troyes
3 : 0
Angers
Partizan
Beograd
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
25.11.2017 11:00
Partizan
4 : 1
Radnički 1923
Čukarički
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
25.11.2017 12:30
Čukarički
1 : 1
Rad
011
Beograd
5 : 1
IM Rakovica
Rakovica
25.11.2017 15:00
011
5 : 1
IM Rakovica
Čukarički
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
25.11.2017 10:00
Čukarički
3 : 2
Zemun
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Dinamo
Pančevo
25.11.2017 11:00
Jagodina
4 : 0
Dinamo
Kiker
Kraljevo
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
25.11.2017 13:00
Kiker
2 : 4
OFK Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
25.11.2017 13:30
Partizan
3 : 0
Apolon 4
OLE
Zemun
1 : 0
Grafičar
Beograd
25.11.2017 13:00
OLE
1 : 0
Grafičar
Voždovac MK
Beograd
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
25.11.2017 09:00
Voždovac MK
4 : 0
Sinđelić MK
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 7
OFK Beograd MK
Beograd
25.11.2017 11:00
Mladenovac MK
0 : 7
OFK Beograd MK
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
Čukarički MK
Beograd
25.11.2017 10:00
Radnički NB MK
0 : 3
Čukarički MK
Sremčica MK
Sremčica
3 : 0
Banja MK
Beograd
25.11.2017 10:00
Sremčica MK
3 : 0
Banja MK
Internacional
Beograd
6 : 2
Studentski Grad
Beograd
25.11.2017 14:30
Internacional
6 : 2
Studentski Grad
Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
25.11.2017 11:00
Crvena zvezda MK
0 : 1
Brodarac MK
Voždovac MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
25.11.2017 14:00
Voždovac MK
0 : 2
Zemun MK
Studentski Grad MK
Beograd
25.11.2017
12:00
Ada MK
Beograd
25.11.2017 12:00
Studentski Grad MK
:
Ada MK
PKB MK
Padinska Skela
2 : 3
GSP Polet MK
Beograd
25.11.2017 09:30
PKB MK
2 : 3
GSP Polet MK
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
25.11.2017 13:00
Sinđelić MK
1 : 0
Brodarac MK-B
BASK MK
Beograd
1 : 2
Ole MK
Zemun
25.11.2017 15:00
BASK MK
1 : 2
Ole MK
Jedinstvo MK
Surčin
2 : 7
Crvena zvezda MML MK
Beograd
25.11.2017 10:00
Jedinstvo MK
2 : 7
Crvena zvezda MML MK
Srem
Jakovo
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
25.11.2017 10:00
Srem
2 : 0
Budućnost

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
75 : 84
Dynamic
Beograd
25.11.2017 20:00
Vojvodina
75 : 84
Dynamic
Metalac
Valjevo
91 : 77
KKK Radnički
Kragujevac
25.11.2017 18:00
Metalac
91 : 77
KKK Radnički
OKK Beograd
Beograd
95 : 84
Dunav
Stari Banovci
25.11.2017 15:00
OKK Beograd
95 : 84
Dunav
Zlatibor
Čajetina
71 : 75
Beovuk 72
Beograd
25.11.2017 18:00
Zlatibor
71 : 75
Beovuk 72
Sloga
Kraljevo
70 : 73
Tamiš
Pančevo
25.11.2017 19:30
Sloga
70 : 73
Tamiš
Akademik
Srbobran
81 : 87
Sloboda
Užice
25.11.2017 19:00
Akademik
81 : 87
Sloboda
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
80 : 55
Kolubara LA 2003
Lazarevac
25.11.2017 19:00
Mladost (SP)
80 : 55
Kolubara LA 2003
Pirot
Pirot
88 : 82
Žarkovo
Beograd
25.11.2017 19:30
Pirot
88 : 82
Žarkovo
Proleter Naftagas
Zrenjanin
94 : 74
Zdravlje Leskovac
Leskovac
25.11.2017 20:00
Proleter Naftagas
94 : 74
Zdravlje Leskovac
Napredak Bosphorus
Aleksinac
106 : 72
Konstantin
Niš
25.11.2017 19:00
Napredak Bosphorus
106 : 72
Konstantin
Novi Pazar
Novi Pazar
84 : 75
Plana
Velika Plana
25.11.2017 17:00
Novi Pazar
84 : 75
Plana
Omladinac
Novi Banovci
80 : 75
Jedinstvo
Novi Becej
25.11.2017 19:00
Omladinac
80 : 75
Jedinstvo
Sveti Đorđe
Žitište
76 : 66
Srem
Sremska Mitrovica
25.11.2017 20:00
Sveti Đorđe
76 : 66
Srem
Hajduk
Kula
69 : 58
Topola
Bačka Topola
25.11.2017 19:00
Hajduk
69 : 58
Topola
Paraćin
Paraćin
83 : 97
Radnički 1950
Kragujevac
25.11.2017 16:00
Paraćin
83 : 97
Radnički 1950
Polet
Kraljevo
70 : 65
Priboj
Priboj
25.11.2017 20:00
Polet
70 : 65
Priboj
Jagodina
Jagodina
84 : 108
Železničar
Čačak
25.11.2017 19:00
Jagodina
84 : 108
Železničar
Radnički VA
Valjevo
81 : 76
Napredak Junior
Kruševac
25.11.2017 20:15
Radnički VA
81 : 76
Napredak Junior
Radan
Lebane
64 : 60
Jastrebac
Aleksinac
25.11.2017 19:00
Radan
64 : 60
Jastrebac
Sokobanja
Sokobanja
83 : 84
Junior
Niš
25.11.2017 20:00
Sokobanja
83 : 84
Junior
Mladost Vesna
Bela Palanka
66 : 90
Prokuplje
Prokuplje
25.11.2017 19:00
Mladost Vesna
66 : 90
Prokuplje
Jablanica
Medveđa
82 : 69
Bor RTB
Bor
25.11.2017 15:00
Jablanica
82 : 69
Bor RTB
Borac
Zemun
62 : 72
Slodes
Beograd
25.11.2017 15:30
Borac
62 : 72
Slodes
Zemun Fitofarmacija
Zemun
74 : 92
Beko
Beograd
25.11.2017 13:30
Zemun Fitofarmacija
74 : 92
Beko
BASK
Beograd
87 : 70
Astra
Beograd
25.11.2017 13:20
BASK
87 : 70
Astra
Sloboda (NS)
Novi Sad
91 : 85
Petrovgrad
Zrenjanin
25.11.2017 16:00
Sloboda (NS)
91 : 85
Petrovgrad
Spartak OKK
Subotica
76 : 98
Sivac
Sivac
25.11.2017 16:30
Spartak OKK
76 : 98
Sivac
Kadet
Novi Sad
86 : 66
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
25.11.2017 17:30
Kadet
86 : 66
Karađorđevo
Velika Kikinda
Kikinda
89 : 79
Budućnost (NS)
Novi Sad
25.11.2017 18:00
Velika Kikinda
89 : 79
Budućnost (NS)
Jadran
Golubinci
97 : 82
Pink
Šimanovci
25.11.2017 20:00
Jadran
97 : 82
Pink
Ub
Ub
55 : 66
Mladost 2014
Ub
25.11.2017 20:30
Ub
55 : 66
Mladost 2014
Loznica
Loznica
85 : 63
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 15:00
Loznica
85 : 63
Železničar
M015
Šabac
111 : 83
Vladimirci
Vladimirci
25.11.2017 13:30
M015
111 : 83
Vladimirci
Play off
Užice
106 : 76
Sloga
Požega
25.11.2017 14:00
Play off
106 : 76
Sloga
Svilajnac
Svilajnac
95 : 59
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
25.11.2017 19:00
Svilajnac
95 : 59
Sloga (PM)
Zicer 2014
Gruža
84 : 44
Goč
Vrnjačka Banja
25.11.2017 18:00
Zicer 2014
84 : 44
Goč
Despot
Smederevo
0 : 20
Stari Ras
Novi Pazar
25.11.2017
Despot
0 : 20
Stari Ras
Hajduk Veljko
Negotin
67 : 59
Hisar
Leskovac
25.11.2017 19:00
Hajduk Veljko
67 : 59
Hisar
Mladost 2
Beograd
89 : 73
Barajevo
Barajevo
25.11.2017 18:20
Mladost 2
89 : 73
Barajevo
Vitez
Beograd
91 : 73
Sava
Beograd
25.11.2017 17:15
Vitez
91 : 73
Sava
Vršac
Vršac
88 : 77
Spartak
Subotica
25.11.2017 18:00
Vršac
88 : 77
Spartak
Radivoj Korać
Beograd
60 : 68
Partizan 1953
Beograd
25.11.2017 17:30
Radivoj Korać
60 : 68
Partizan 1953
Student
Niš
48 : 65
Crvena zvezda
Beograd
25.11.2017 16:30
Student
48 : 65
Crvena zvezda
Kraljevo
Kraljevo
88 : 57
Šabac
Šabac
25.11.2017 17:00
Kraljevo
88 : 57
Šabac
Vrbas Medela
Vrbas
59 : 58
Bor
Bor
25.11.2017 17:00
Vrbas Medela
59 : 58
Bor
Duga
Šabac
99 : 27
Zvečan
Zvečan
25.11.2017 12:00
Duga
99 : 27
Zvečan
ČA basket
Čačak
78 : 41
Play Off
Užice
25.11.2017 18:00
ČA basket
78 : 41
Play Off
Užice
Užice
38 : 70
Ljubovija
Ljubovija
25.11.2017 16:00
Užice
38 : 70
Ljubovija
Duga
Šabac
112 : 28
Prijepolje
Prijepolje
25.11.2017 15:00
Duga
112 : 28
Prijepolje
Mileševka
Prijepolje
72 : 62
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 17:00
Mileševka
72 : 62
Železničar
Loznica
Loznica
71 : 26
Zvečan
Zvečan
25.11.2017 17:00
Loznica
71 : 26
Zvečan
Prijepolje
Prijepolje
46 : 63
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 13:00
Prijepolje
46 : 63
Železničar
Bagdala
Kruševac
43 : 84
Paraćin
Paraćin
25.11.2017 14:00
Bagdala
43 : 84
Paraćin
Topličanin 2012
Prokuplje
0 : 20
Gimnazijalac
Pirot
25.11.2017 14:00
Topličanin 2012
0 : 20
Gimnazijalac
Trstenik
Trstenik
59 : 80
Radnički 2016
Kragujevac
25.11.2017 16:00
Trstenik
59 : 80
Radnički 2016
Radnički (KG)
Kragujevac
85 : 46
Actavis academy
Leskovac
25.11.2017 18:30
Radnički (KG)
85 : 46
Actavis academy
Hajduk Veljko
Negotin
73 : 55
Palanka 2012
Smederevska Palanka
25.11.2017 15:00
Hajduk Veljko
73 : 55
Palanka 2012
Joker
Sombor
41 : 72
Girl Basket
Beograd
25.11.2017 12:00
Joker
41 : 72
Girl Basket
Lazarevac
Lazarevac
37 : 45
Metalac
Valjevo
25.11.2017 16:00
Lazarevac
37 : 45
Metalac
MIX
Šabac
61 : 44
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 16:00
MIX
61 : 44
Železničar
M 015
Šabac
25.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
25.11.2017 16:00
M 015
:
Šuter
Radnički
Valjevo
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 16:00
Radnički
:
Železničar
MIX
Šabac
39 : 59
Šuter
Sremčica
25.11.2017 16:00
MIX
39 : 59
Šuter
Inter Koš
Šabac
40 : 36
M 015
Šabac
25.11.2017 16:00
Inter Koš
40 : 36
M 015
OKK Šabac
Šabac
25.11.2017
16:00
MIX 1
Šabac
25.11.2017 16:00
OKK Šabac
:
MIX 1
Inter Koš
Šabac
25.11.2017
16:00
Student 2
Valjevo
25.11.2017 16:00
Inter Koš
:
Student 2
Osečina
Osečina
25.11.2017
16:00
Lazarevac
Lazarevac
25.11.2017 16:00
Osečina
:
Lazarevac
Student 1
Valjevo
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 16:00
Student 1
:
Železničar
Mladost 014
Ub
25.11.2017
16:00
Metalac
Valjevo
25.11.2017 16:00
Mladost 014
:
Metalac
LA Basket
Lazarevac
25.11.2017
16:00
Valjevski
Valjevo
25.11.2017 16:00
LA Basket
:
Valjevski
Mionica
Mionica
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 16:00
Mionica
:
Železničar
Mladost 014
Ub
25.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
25.11.2017 16:00
Mladost 014
:
Šuter
Valjevski
Valjevo
24 : 29
Inter Koš
Šabac
25.11.2017 16:00
Valjevski
24 : 29
Inter Koš
Student
Valjevo
25.11.2017
16:00
MIX 1
Šabac
25.11.2017 16:00
Student
:
MIX 1
Student
Valjevo
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 16:00
Student
:
Železničar
MIX 1
Šabac
36 : 59
Šuter
Sremčica
25.11.2017 16:00
MIX 1
36 : 59
Šuter
LA Basket
Lazarevac
25.11.2017
16:00
MIX 2
Šabac
25.11.2017 16:00
LA Basket
:
MIX 2
Mionica
Mionica
52 : 24
Kolubara Mladost
Lazarevac
25.11.2017 16:00
Mionica
52 : 24
Kolubara Mladost
Osečina
Osečina
25.11.2017
16:00
MIX
Šabac
25.11.2017 16:00
Osečina
:
MIX
Mladost 014
Ub
25.11.2017
Valjevski
Valjevo
25.11.2017
Mladost 014
:
Valjevski
MIX
Šabac
25.11.2017
Student
Valjevo
25.11.2017
MIX
:
Student
Mionica
Mionica
21 : 17
Osečina
Osečina
25.11.2017
Mionica
21 : 17
Osečina

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Radnički
Kragujevac
25.11.2017 19:00
Mladi radnik
0 : 3
Radnički
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
25.11.2017 19:00
VGSK
1 : 3
VA-014 Gorenje
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Železničar (Bg)
Beograd
25.11.2017 19:00
Mladenovac
3 : 1
Železničar (Bg)
Futog
Futog
0 : 3
Partizan
Beograd
25.11.2017 19:00
Futog
0 : 3
Partizan
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
25.11.2017 14:00
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Napredak 037
Bečej
Bečej
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
25.11.2017 18:00
Bečej
3 : 0
Novi Sad
Loznica
Loznica
3 : 2
Užice
Užice
25.11.2017 20:00
Loznica
3 : 2
Užice
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
25.11.2017 19:00
FAP Livnica
0 : 3
Toplički Vitezovi
Timok
Zaječar
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
25.11.2017 17:00
Timok
3 : 0
Srem Iton
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Partizan
Lipljan
25.11.2017 16:00
Metalac Takovo
3 : 2
Partizan
Antena
Kruševac
3 : 2
Bukovica Putevi
Ivanjica
25.11.2017 16:30
Antena
3 : 2
Bukovica Putevi
Gračanica
Gračanica
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
25.11.2017 18:00
Gračanica
1 : 3
Ribnica 2
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Radan
Lebane
25.11.2017 16:00
Ozren
3 : 0
Radan
Pirot
Pirot
3 : 2
Niš 2
Niš
25.11.2017 16:00
Pirot
3 : 2
Niš 2
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
25.11.2017 19:00
Mladost (T)
2 : 3
Dunav Volley
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
25.11.2017 15:00
Kulpin
3 : 2
Mladost (NP)
Maglić 1953
Maglić
2 : 3
Šid
Šid
25.11.2017 18:30
Maglić 1953
2 : 3
Šid
Partizan
Bač
2 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
25.11.2017 18:00
Partizan
2 : 3
Hercegovina
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
25.11.2017 17:30
Blok Aut
3 : 2
Crnjanski
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
25.11.2017 18:40
Lucky Star
3 : 0
Obrenovac
As
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
25.11.2017 19:15
As
2 : 3
Roda
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Stig
Kurjače
25.11.2017 19:00
Šumadija
3 : 0
Stig
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Viner
Bor
25.11.2017
Knjaževac
3 : 0
Viner
Timok 2
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
25.11.2017
Timok 2
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
25.11.2017
Ozren 2
0 : 3
Dunav Stars
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Sloven
Ruma
25.11.2017
Kikinda
3 : 0
Sloven
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
25.11.2017
Mladost
3 : 1
Novi Sad 2
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Vrbas
Vrbas
25.11.2017
Klek Srbijašume 2
0 : 3
Vrbas
Vest
Šid
3 : 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
25.11.2017
Vest
3 : 2
Stražilovo
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 2
Klek-MD Zrenjanin
Klek
25.11.2017 20:00
Srem
3 : 2
Klek-MD Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Partizan
Beograd
25.11.2017 17:00
Dinamo
3 : 2
Partizan
Vizura
Ruma
3 : 0
Železničar
Lajkovac
25.11.2017 19:00
Vizura
3 : 0
Železničar
Beograd
Beograd
3 : 0
Futog
Futog
25.11.2017 20:00
Beograd
3 : 0
Futog
Roda
Beograd
1 : 3
Smederevo
Smederevo
25.11.2017 19:30
Roda
1 : 3
Smederevo
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Vranje
Vranje
25.11.2017 19:00
Jedinstvo (U)
0 : 3
Vranje
Kraguj-Radnički
Kragujevac
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
25.11.2017 13:00
Kraguj-Radnički
0 : 3
Leskovac 98
Borac (Ča)
Čačak
0 : 3
Kralj
Beograd
25.11.2017 19:00
Borac (Ča)
0 : 3
Kralj
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Milenijum
Niš
25.11.2017 20:00
Zlatibor
3 : 2
Milenijum
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Student
Niš
25.11.2017 18:00
Majdanpek FBC
3 : 1
Student
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Zaječar
Zaječar
25.11.2017 17:00
Hajduk Veljko
1 : 3
Zaječar
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Sloboda S
Čačak
25.11.2017 16:30
Trstenik
2 : 3
Sloboda S
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
25.11.2017 13:00
Tara
1 : 3
Novi Pazar
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
25.11.2017 17:00
Panonija
3 : 0
Elan Volej
Futog vest
Futog
3 : 0
Maks
Šid
25.11.2017 16:00
Futog vest
3 : 0
Maks
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Kikinda
Kikinda
25.11.2017 20:00
Mladost (NP)
3 : 0
Kikinda
Ruma
Ruma
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
25.11.2017 16:00
Ruma
3 : 0
Lavice 07
Smeč 5
Kragujevac
0 : 3
Ribnica
Mionica
25.11.2017 19:30
Smeč 5
0 : 3
Ribnica
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Tehničar
Smederevo
25.11.2017 16:00
Mladi radnik
3 : 0
Tehničar
AS Batajnica
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
25.11.2017 12:30
AS Batajnica
3 : 1
Lucky Star
Imlek
Beograd
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
25.11.2017 14:45
Imlek
3 : 1
Lazarevac
Zaslon
Šabac
0 : 3
Radnički
Beograd
25.11.2017 17:00
Zaslon
0 : 3
Radnički
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Viner
Bor
25.11.2017 16:00
Knjaževac
3 : 1
Viner
Brezovica
Štrpce
25.11.2017
Zvečan
Zvečan
25.11.2017
Brezovica
:
Zvečan
Sokolica
Zvečan
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
25.11.2017
Sokolica
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Gračanica
Gračanica
25.11.2017
Mokra Gora 2
Zubin Potok
25.11.2017
Gračanica
:
Mokra Gora 2
Leposavić 2
Leposavić
3 : 0
Vidovdan
Donja Gušterica
25.11.2017
Leposavić 2
3 : 0
Vidovdan
Apatin
Apatin
1 : 3
Spartak 2
Subotica
25.11.2017 15:00
Apatin
1 : 3
Spartak 2
Soko
Nova Gajdobra
2 : 3
Vrbas
Vrbas
25.11.2017 18:00
Soko
2 : 3
Vrbas
CVS
Sombor
3 : 0
Hajduk
Kula
25.11.2017 13:00
CVS
3 : 0
Hajduk
Libero
Bačko Gradište
3 : 1
Gox-IN Phibrows
Odžaci
25.11.2017 15:00
Libero
3 : 1
Gox-IN Phibrows
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
25.11.2017 17:00
Krajišnik
3 : 0
Žabalj Volej
Vršac
Vršac
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Klek
25.11.2017 17:30
Vršac
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Žitište
Žitište
2 : 3
Banat
Vršac
25.11.2017 16:30
Žitište
2 : 3
Banat
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
25.11.2017 15:30
Prvi Tempo
3 : 0
Trijumf 2013
Dunav Volej
Novi Sad
1 : 3
Blok Aut
Temerin
25.11.2017 12:00
Dunav Volej
1 : 3
Blok Aut
Slavija
Novi Sad
3 : 2
NS Volej tim
Novi Sad
25.11.2017 15:00
Slavija
3 : 2
NS Volej tim
Merkur
Bačka Palanka
3 : 2
Bečej
Bečej
25.11.2017 15:30
Merkur
3 : 2
Bečej
Spas
Beograd
0 : 3
Dunav
Beograd
25.11.2017 20:30
Spas
0 : 3
Dunav
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Obilić
Beograd
25.11.2017 14:45
Blok Aut
1 : 3
Obilić
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Partizan 2
Beograd
25.11.2017 12:30
Crnjanski
2 : 3
Partizan 2
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Vizurine Ajkulice
Beograd
25.11.2017 20:00
Kolubara
3 : 2
Vizurine Ajkulice
Radnički 2
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
25.11.2017 09:30
Radnički 2
0 : 3
Obrenovac
Feniks Čukarički
Beograd
3 : 0
Roda 2
Beograd
25.11.2017 13:30
Feniks Čukarički
3 : 0
Roda 2
Maks 2
Šid
2 : 3
Trijumf 2013 2
Šid
25.11.2017
Maks 2
2 : 3
Trijumf 2013 2
Ruma 2
Ruma
1 : 3
Sloga
Čalma
25.11.2017
Ruma 2
1 : 3
Sloga
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
25.11.2017
Eaton Srem Tempo 2
3 : 0
Prvi Tempo 2
Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Roda
Beograd
25.11.2017 13:00
Obrenovac
0 : 3
Roda
Lucky Star
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
25.11.2017 13:30
Lucky Star
0 : 3
AS
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
25.11.2017 12:00
Crvena zvezda
0 : 3
Partizan
Sterija
Novi Beograd
3 : 0
Imlek
Padinska Skela
25.11.2017 11:00
Sterija
3 : 0
Imlek
TENT
Obrenovac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
25.11.2017 09:15
TENT
3 : 0
Lucky Star
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Roda
Beograd
25.11.2017 11:00
Lazarevac
3 : 1
Roda
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
AS
Beograd
25.11.2017 14:30
AS Batajnica
3 : 0
AS
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
25.11.2017 12:45
Crvena zvezda
3 : 1
Partizan
Avala
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
25.11.2017 12:45
Avala
0 : 3
Blok Aut
Dunav
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
25.11.2017 09:15
Dunav
1 : 3
Mladenovac
Železničar
Beograd
3 : 2
BG Volley
Beograd
25.11.2017 14:30
Železničar
3 : 2
BG Volley
Pionir
Barajevo
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
25.11.2017 09:15
Pionir
3 : 1
Akademija Singidunum
Radnički
Novi Beograd
0 : 3
21. maj
Beograd
25.11.2017 11:00
Radnički
0 : 3
21. maj
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
25.11.2017 11:00
Crnjanski
3 : 0
Kolubara
Volleyland
Rakovica
1 : 3
Železnik 2012
Beograd
25.11.2017 09:15
Volleyland
1 : 3
Železnik 2012

Rukomet

Partizan
Beograd
35 : 19
Jugović
Kać
25.11.2017 19:00
Partizan
35 : 19
Jugović
Rudar
Kostolac
30 : 32
Obilić
Beograd
25.11.2017 19:00
Rudar
30 : 32
Obilić
Mokra Gora
Zubin Potok
26 : 22
Spartak Vojput
Subotica
25.11.2017 19:00
Mokra Gora
26 : 22
Spartak Vojput
Železničar 1949
Niš
35 : 26
Požarevac
Požarevac
25.11.2017 18:30
Železničar 1949
35 : 26
Požarevac
Srem SM
Sremska Mitrovica
31 : 41
Hercegovina
Sečanj
25.11.2017 19:00
Srem SM
31 : 41
Hercegovina
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 38
Lavovi BP
Bačka Palanka
25.11.2017 19:00
Banatski Karlovac
28 : 38
Lavovi BP
Jabuka
Jabuka
34 : 27
Sivac 69
Sivac
25.11.2017 19:00
Jabuka
34 : 27
Sivac 69
Apatin
Apatin
34 : 30
Mladost TSK
Bački Jarak
25.11.2017 18:00
Apatin
34 : 30
Mladost TSK
Prva Petoletka
Trstenik
46 : 34
Sloga
Kraljevo
25.11.2017 19:00
Prva Petoletka
46 : 34
Sloga
Bane
Raška
23 : 15
Župa 54
Aleksandrovac
25.11.2017 19:00
Bane
23 : 15
Župa 54
SC Voždovac 2012
Beograd
31 : 21
Smederevo
Smederevo
25.11.2017 21:00
SC Voždovac 2012
31 : 21
Smederevo
BASK Soko
Beograd
23 : 24
Sloga
Petrovac na Mlavi
25.11.2017 16:30
BASK Soko
23 : 24
Sloga
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 26
Beograd
Beograd
25.11.2017 19:30
Metaloplastika 2
25 : 26
Beograd
Novi Beograd
Beograd
25 : 30
Rekreativo
Beograd
25.11.2017 20:30
Novi Beograd
25 : 30
Rekreativo
Radnički
Ćuprija
29 : 28
Paraćin
Paraćin
25.11.2017 19:00
Radnički
29 : 28
Paraćin
Rtanj
Boljevac
45 : 33
Jastrebac
Blace
25.11.2017 17:30
Rtanj
45 : 33
Jastrebac
Somborelektro
Sombor
29 : 26
Metalac
Futog
25.11.2017 19:00
Somborelektro
29 : 26
Metalac
Slavija
Novi Sad
42 : 31
Budućnost
Alibunar
25.11.2017 17:00
Slavija
42 : 31
Budućnost
Sloga 2 Zmart Force
Požega
35 : 27
Užice
Užice
25.11.2017 16:30
Sloga 2 Zmart Force
35 : 27
Užice
Karađorđe 2
Topola
48 : 22
Novi Pazar 2
Novi Pazar
25.11.2017 19:30
Karađorđe 2
48 : 22
Novi Pazar 2
Morava 84
Vladičin Han
38 : 19
Planinka PV - 2
Kuršumlija
25.11.2017 17:00
Morava 84
38 : 19
Planinka PV - 2
Radan
Lebane
21 : 31
Mladost
Vranje
25.11.2017 17:00
Radan
21 : 31
Mladost
Proleter
Zrenjanin
35 : 24
Loznica
Loznica
25.11.2017 18:00
Proleter
35 : 24
Loznica
Vrbas Petrol
Vrbas
32 : 33
Morava
Velika Plana
25.11.2017 19:30
Vrbas Petrol
32 : 33
Morava
Topličanin
Prokuplje
20 : 18
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
25.11.2017 18:00
Topličanin
20 : 18
Planinka Prolom voda
Lokomotiva
Lapovo
25 : 40
Vranje 1957
Vranje
25.11.2017 16:00
Lokomotiva
25 : 40
Vranje 1957
Zlatar
Nova Varoš
27 : 20
Bela Palanka
Bela Palanka
25.11.2017 19:00
Zlatar
27 : 20
Bela Palanka
Minaqua
Novi Sad
38 : 28
Pirot
Pirot
25.11.2017 19:00
Minaqua
38 : 28
Pirot
Spartak
Debeljača
23 : 24
Mokrin
Mokrin
25.11.2017 19:00
Spartak
23 : 24
Mokrin
Laki
Crvenka
34 : 35
Ravangrad
Sombor
25.11.2017 18:00
Laki
34 : 35
Ravangrad
Deronje
Deronje
23 : 28
Radnički
Bajmok
25.11.2017 19:00
Deronje
23 : 28
Radnički
Čačak
Čačak
44 : 26
Metalac 2
Kraljevo
25.11.2017 16:30
Čačak
44 : 26
Metalac 2
Napredak 12
Kruševac
18 : 19
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
25.11.2017 18:30
Napredak 12
18 : 19
Knjaz Miloš 2
Prijepolje
Prijepolje
25 : 25
Radnički 1964
Kragujevac
25.11.2017 15:00
Prijepolje
25 : 25
Radnički 1964
Metalac AD
Gornji Milanovac
37 : 23
Košutnjak
Čačak
25.11.2017 19:00
Metalac AD
37 : 23
Košutnjak
Vranje
Vranje
26 : 21
Rtanj
Boljevac
25.11.2017 16:00
Vranje
26 : 21
Rtanj
Radnički BG
Beograd
24 : 26
Singidunum
Beograd
25.11.2017 12:30
Radnički BG
24 : 26
Singidunum
Voždovac 1955 2
Voždovac
28 : 17
VGSK
Veliko Gradište
25.11.2017 18:00
Voždovac 1955 2
28 : 17
VGSK
Kolubara
Lazarevac
28 : 28
Crvena Zvezda
Beograd
25.11.2017 21:00
Kolubara
28 : 28
Crvena Zvezda

Vaterpolo

Primorje EB
Rijeka
12 : 11
Primorac
Kotor
25.11.2017 19:30
Primorje EB
12 : 11
Primorac
Budva
Budva
8 : 12
Jug CO
Dubrovnik
25.11.2017 18:00
Budva
8 : 12
Jug CO
Partizan RF
Beograd
8 : 11
Mornar BS
Split
25.11.2017 19:00
Partizan RF
8 : 11
Mornar BS
Medveščak
Zagreb
8 : 6
Solaris
Šibenik
25.11.2017 19:45
Medveščak
8 : 6
Solaris
BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 10
Šabac
Šabac
25.11.2017 18:30
BVK Crvena zvezda
11 : 10
Šabac
VA Cattaro
Kotor
12 : 6
Zadar 1952
Zadar
25.11.2017 20:30
VA Cattaro
12 : 6
Zadar 1952
Taš
Beograd
10 : 8
Beograd
Beograd
25.11.2017
Taš
10 : 8
Beograd
Banjica
Beograd
6 : 7
Zemun
Zemun
25.11.2017
Banjica
6 : 7
Zemun
Stari Grad
Beograd
4 : 12
KVK Radnički
Kragujevac
25.11.2017
Stari Grad
4 : 12
KVK Radnički
Banja Luka
Banja Luka
13 : 5
Dorćol
Beograd
25.11.2017
Banja Luka
13 : 5
Dorćol
Rasina
Kruševac
10 : 6
Novi Beograd 011
Beograd
25.11.2017
Rasina
10 : 6
Novi Beograd 011
Singidunum
Beograd
9 : 8
TENT
Obrenovac
25.11.2017
Singidunum
9 : 8
TENT
ŽAK
Kikinda
10 : 6
Valis
Valjevo
25.11.2017
ŽAK
10 : 6
Valis
Spartak Prozivka
Subotica
18 : 7
Mladost
Pančevo
25.11.2017
Spartak Prozivka
18 : 7
Mladost
Bečej
Bečej
12 : 7
Dunav
Novi Sad
25.11.2017
Bečej
12 : 7
Dunav

Futsal

FON
Beograd
6 : 3
Samo pravo
Beograd
25.11.2017 20:00
FON
6 : 3
Samo pravo
Vranje
Vranje
7 : 1
Srpska
Beograd
25.11.2017 19:00
Vranje
7 : 1
Srpska
Apa Futsal
Apatin
3 : 5
Pčinja
Karavukovo
25.11.2017 20:00
Apa Futsal
3 : 5
Pčinja
Mićko trend
Beočin
2 : 4
Novi Sad
Novi Sad
25.11.2017 21:00
Mićko trend
2 : 4
Novi Sad
Olimp
Vrnjačka Banja
2 : 3
Ekonomac 2
Kragujevac
25.11.2017 18:00
Olimp
2 : 3
Ekonomac 2
Kragujevac 2011
Kragujevac
2 : 2
Zlatar 033
Nova Varoš
25.11.2017 16:30
Kragujevac 2011
2 : 2
Zlatar 033
Ekonomist
Niš
1 : 6
Akademac
Niš
25.11.2017 15:00
Ekonomist
1 : 6
Akademac
8.kolo