28.04
17:30
Vojvodina
Crvena zvezda
0
0
|
28.04.2024 17:30 | 0 : 0 | |||||||
28.04
19:30
Partizan
TSC
1
2
|
28.04.2024 19:30 | 1 : 2 | |||||||
28.04
18:00
Napredak
RadniÄki 1923
1
4
|
28.04.2024 18:00 | 1 : 4 |
28.04
16:00
RadniÄki (NB)
GFK DuboÄica
0
1
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 1 | |||||||
28.04
16:00
Mladost GAT
Kolubara
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
Metalac
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
18:00
GFK Sloboda
OFK VrŔac
3
1
|
28.04.2024 18:00 | 3 : 1 |
28.04
11:00
SFS Borac
BuduÄnost (P)
2
2
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 2 | |||||||
28.04
16:30
ŽitoraÄa
Jedinstvo (P)
0
4
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
28.04
11:00
Omladinac
Borac (Å )
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Tisa
GFK Sloven
4
3
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 3 | |||||||
28.04
10:00
Kabel
OFK Kikinda
3
0
|
28.04.2024 10:00 | 3 : 0 | |||||||
28.04
11:00
Dinamo 1945
Podunavac
1
0
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 0 |
28.04
16:30
Zvezdara
BuduÄnost
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
28.04
11:00
Polet (Lj)
Real
3
0
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 0 | |||||||
28.04
16:00
FAP
Vrelo Sport
2
1
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:00
OFK Mihajlovac
Sloga 33
2
2
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 2 |
28.04
16:30
Jedinstvo
Jadran
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
10:00
Slavija
Donji Srem 2015
1
1
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 1 |
28.04
16:30
Mladost (T)
Hercegovac
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Preporod
Hajduk
1
4
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 4 | |||||||
28.04
16:30
ÄurÄin
Ravangrad 2018
0
4
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
28.04
16:30
Rusanda
Sloboda
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Vojvodina 1928
Begej
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Polet
RadniÄki (K)
5
3
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost
OFK Proleter
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 | |||||||
28.04
16:30
ŽAK
BuduÄnost
1
6
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 6 |
28.04
16:30
Mineralac
Svetlost
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Jablanica
Gracko
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Jastrebac
SU Dinamo Jug
0
6
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 6 | |||||||
28.04
16:30
Plantaža
Pusta Reka
1
8
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 8 |
|
28.04
16:30
NaŔa krila 1936
Car Konstantin
5
2
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Bukovik
OFK Napredak 1929
1
5
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 5 | |||||||
28.04
16:30
Palilulac
Mladost (B)
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Orljane
OFK Brzi Brod
0
7
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 7 | |||||||
28.04
16:30
Jedinstvo
RadniÄki 2020
2
2
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Morava
Zemljoradnik
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 | |||||||
28.04
16:30
Pukovac
Mladost (M)
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
28.04
16:30
OFK Slatina
TrebiÄ
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Hajduk Veljko
OFK Knjaz
0
0
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 0 | |||||||
28.04
12:00
Jedinstvo
Bor 1919
3
1
|
28.04.2024 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Brodoremont
Lužnica
4
3
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
|
28.04
16:30
KuŔiljevo
Župa
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Vinogradar
Orlovi
5
4
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 4 |
28.04
16:30
KaluÄerica 1969
OFK Mladenovac
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 | |||||||
28.04
16:30
BoleÄ
Napredak
|
28.04.2024 16:30 |
|
|||||||
28.04
16:30
OFK BuduÄnost
Zuce 2019
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Hajduk
OFK Žarkovo
1
4
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
28.04
16:30
Komgrap
Crvena zvezda
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
28.04
11:00
MiloÄajac
Proleter
2
1
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac (V)
OFK Ras
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Ibar
Morava (M)
0
0
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Radnik
Zvezda
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Omladinac (NS)
KaraÄorÄe
9
0
|
28.04.2024 16:30 | 9 : 0 |
|
28.04
16:30
Soko
BuduÄnost (M)
0
1
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
BSK
Borac 46
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Lipar
Kula
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Kulpin
BuduÄnost (P)
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
28.04
16:30
BuduÄnost (G)
Polet
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
28.04
16:00
MarÅ”iÄ
Mladost
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
16:00
Pobeda 1926
Å umadija 1934
1
3
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 3 | |||||||
28.04
16:00
Sloboda
Kolonija
8
1
|
28.04.2024 16:00 | 8 : 1 | |||||||
28.04
16:00
Divostin
KoriÄani
1
0
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
28.04
17:00
Jedinstvo
FruŔkogorac
2
3
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 3 | |||||||
28.04
17:00
Hajduk
OFK Sirig
0
5
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 5 |
28.04
16:30
BuduÄnost (BB)
Crvena zvezda
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Å evac
Sloga (BNS)
5
2
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Spartak 1911
Unirea
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 | |||||||
28.04
16:30
RadniÄki (B)
BuduÄnost (A)
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Vulturul
Glogonj
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Jedinstvo SteviÄ
Potporanj
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:30
HajduÄica
Sloga (P)
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Dolovo
Dolina
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
28.04
17:00
RadniÄki 1911
BileÄanin
3
2
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 2 | |||||||
28.04
17:00
Polet
Crvena zvezda
5
0
|
28.04.2024 17:00 | 5 : 0 | |||||||
28.04
17:00
OFK StajiÄevo
MSK
1
3
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 3 | |||||||
28.04
17:00
Napredak (Ä)
Mladost
4
1
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 1 | |||||||
28.04
17:00
Banat (Ä)
2. Oktobar
3
3
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 3 | |||||||
28.04
17:00
Napredak (BT)
Vojvodina
2
0
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 0 |
28.04
17:00
Vinogradar
NjegoÅ”
2
2
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 2 | |||||||
28.04
17:00
Äoka
Napredak
4
0
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Sutjeska
Udarnik ViŔnjevac
2
0
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 0 |
28.04
16:30
RadniÄki (I)
Sloga (V)
2
2
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Sremac (V)
KruŔedol
5
2
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
GraniÄar (K)
LSK
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Å umar
Hajduk (V)
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet (NK)
FruŔkogorac
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Napredak
BuduÄnost
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Srem
Partizan
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
28.04
17:00
Gradina
Rubin
1
3
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
17:00
Trudbenik
Sloga (L)
3
1
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
Parunovac
Dedina
3
0
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
BoŔnjane
Sloga (D)
1
0
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
14:30
13. April
Gornji StepoÅ”
0
8
|
28.04.2024 14:30 | 0 : 8 |
|
||||||
28.04
17:00
MaÄkovac
Sloga (Ä)
3
2
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
17:00
FUD
Borac
7
0
|
28.04.2024 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
Polet 57
Äitluk
4
1
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
|
28.04
16:00
Prvi srpski ustanak
VinÄa
2
1
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Saranovo 1936
Marjan
3
2
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:00
Mladi rudar
Banja
2
1
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
ŽSK
Omladinac
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
OFK AranÄelovac 1979
BSK
5
1
|
28.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Å umadinac (S)
Kopljari
0
0
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
10:00
Å umadija
Plaskovac
4
0
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 0 |
28.04
11:00
KljuÄ
Brestovac
0
5
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
28.04
16:30
SFU Rudar 1934
Krivelj
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
28.04
16:30
RadniÄki
Å arbanovac
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet
PoreÄ
4
3
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Urovica
Nemetali
7
2
|
28.04.2024 16:30 | 7 : 2 |
|
28.04
17:00
Mladost
Rudar (P)
1
2
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.04
17:00
Dragocvet
GFK Tabane
2
3
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 3 | |||||||
28.04
17:00
BuduÄnost (M)
Napredak
0
1
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 1 | |||||||
28.04
17:00
Vinogradar
SinÄeliÄ
1
6
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 6 | |||||||
28.04
17:00
Kolonija
Donja Mutnica
3
1
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 1 | |||||||
28.04
17:00
Partizan
Moravac 2015
6
1
|
28.04.2024 17:00 | 6 : 1 | |||||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Morava
5
1
|
28.04.2024 17:00 | 5 : 1 |
28.04
16:30
Napredak
OFK BrÄanac
0
1
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Dimitrije TucoviÄ
Iskra
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
ÄuÄuge
Žabari
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Toplica
Radnik
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
28.04
16:00
Mladost
Osipaonica
1
2
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:00
Crvena zvezda
Jasenica 2017
2
3
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
ŽelezniÄar Kusadak
Lunjevac
2
3
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Podunavac
Radnik
2
1
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Sloga (L)
Borac 1932
4
1
|
28.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Omladinac
Sloga (M)
1
3
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Mladi radnik 1940
Pobeda
13
0
|
28.04.2024 16:00 | 13 : 0 |
|
||||||
28.04
16:00
Udarnik
SASK
2
4
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 4 |
|
28.04
16:00
Zadrugar
Slatina
10
0
|
28.04.2024 16:00 | 10 : 0 | |||||||
28.04
16:00
Kej
Jedinstvo (P)
1
4
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.04
13:30
Ozremica
Lugovi
1
3
|
28.04.2024 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Rudar
Prilike
6
0
|
28.04.2024 16:00 | 6 : 0 | |||||||
28.04
16:00
Mladost
Ozrem PMH
0
1
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Prijevor
Jedinstvo (GG)
1
2
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:00
DeviÄi
Spartak 1976
0
2
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 2 |
|
28.04
16:30
Integral
KrilaÅ”
8
1
|
28.04.2024 16:30 | 8 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga 1945
Batovac
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
ŽelezniÄar
Jasenovac
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet (SD)
Napredak (S)
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
BSK 1931
Vojvoda Milenko
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
28.04
13:30
Borac
PoŔtar Zvezdara
2
1
|
28.04.2024 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
BUSK
Busije
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Siti Sport Klub
Posavac TiŔma
0
1
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Heroj Polet
SremÄica
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
28.04
16:30
Turbina
OFK Borac
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Beljina
RadniÄki
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Rojkovac
Krtinska
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Strelac
LisoviÄ 1977
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
VraniÄ
OFK Zabrežje
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
28.04
16:30
Velika Krsna
OFK Mladost
6
3
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Å umadija 1962
Rabrovac
6
1
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Omladinac
VinÄa
1
7
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 7 |
|
||||||
28.04
13:00
Pudarci
VrÄin
0
7
|
28.04.2024 13:00 | 0 : 7 |
|
||||||
28.04
16:30
Dunavac
ZaklopaÄa
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
28.04
16:30
Omladinac
RadniÄki 1946
2
2
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Malinik
Hajduk
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
28.04
16:30
Vulkan 1963
Planinac 1933
3
6
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 6 |
|
||||||
28.04
16:30
Stevan NeŔticki
Jedinstvo
7
0
|
28.04.2024 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost
Sloboda
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Proleter
Omladinac
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga 1948
OFK Morava 2022
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga (DT)
Aluminijum
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
Rudar
Novoselac
3
2
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
28.04
16:30
Polet (R)
MekiÅ”
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
28.04
16:30
TaskoviÄi
Jastrebac
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Rudar 2016
Toplica
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 | |||||||
28.04
16:30
MaloŔiŔte
Sloga (K)
10
1
|
28.04.2024 16:30 | 10 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Naisus 1977
Rad 1974
3
3
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 3 |
28.04
16:30
Mladost
BuduÄnost
0
1
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
BobiŔte
ŽelezniÄar
6
1
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Jedinstvo
Moravac
1
4
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
28.04
16:30
Milanovo
Lemind 1953
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Äekmin
VuÄje
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
BSK
OFK Morava
6
2
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Progres
ZloÄudovo
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga
Donja Lomnica
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet
Gradac
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
28.04
16:30
Stojan Lazarac
Milan OrliÄ
5
2
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 2 | |||||||
28.04
16:30
DuŔko
Mladost
0
0
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Vidojevica
RadniÄki
1
0
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Podrinje
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Antimon
Jedinstvo (Å )
2
4
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 4 |
28.04
16:00
GlumaÄ
Rampa
1
2
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 2 | |||||||
28.04
16:00
Gorobilje
ViŔesava
2
2
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 2 | |||||||
28.04
16:00
Kotroman
Ježevica
0
3
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 3 | |||||||
28.04
16:00
Sloga
Omladinac
2
2
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 2 | |||||||
28.04
16:00
Bakionica
Lazarica
0
7
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 7 |
|
||||||
28.04
16:00
Polet
Jedinstvo
5
1
|
28.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
|
28.04
16:30
Sloga
Zadrugar
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Gnjilan
Sloboda
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Spartak
ŽeljuŔa
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Pobeda
Mladost
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
28.04
16:30
Äelik
OFK Pavlovac
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK AS
Mladost (B)
|
28.04.2024 16:30 |
|
|||||||
28.04
12:00
Levosoje
Vihor
3
2
|
28.04.2024 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Trnovac
Lugina
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Torpedo 1973
FSU Južna pruga
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
28.04
16:30
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Jug Bogdan
2
6
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
28.04
16:30
Kosovac
Omladinac
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
13:00
Borac
DobriÄ
1
4
|
28.04.2024 13:00 | 1 : 4 |
|
28.04
16:30
Magnohrom
Stubal
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Ribnica
Tavnik
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 | |||||||
28.04
11:00
Biljanovac
Gruža
0
1
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
19:00
PopoviÄi Vrnjci
Jedinstvo (G)
2
0
|
28.04.2024 19:00 | 2 : 0 |
|
28.04
16:00
Seljak
Å umadinac KG
2
3
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Jadran
Apolon 4
0
2
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
16:00
OFK Žeželj
21. oktobar
2
0
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 0 |
|
28.04
16:30
Dunav
Borac (VS)
0
1
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Ratar
KaraÅ” (K)
2
3
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Vojvodina (S)
Banat (D)
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet
Sloga (M)
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Banatul
Omladinac
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
28.04
17:00
Borac (V)
TvrÄava
4
1
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
BaÄka (D)
MagliÄ
0
1
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
Krivanj
NeŔtin
4
0
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 0 |
28.04
14:00
OFK OraŔje 1960
Stari Trstenik
1
1
|
28.04.2024 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
19:00
Mladost 1977
Donji Kopaonik
3
1
|
28.04.2024 19:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
14:00
Jezero 2017
Omladinac
5
2
|
28.04.2024 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
28.04
14:00
Beli Orlovi
Velika Drenova
4
1
|
28.04.2024 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
14:00
Vinogradar
Ribnik
6
2
|
28.04.2024 14:00 | 6 : 2 |
|
||||||
28.04
17:00
Kamenorezac 76
Mladost (T)
3
2
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
14:00
Mladost (DK)
Garevina
5
3
|
28.04.2024 14:00 | 5 : 3 |
|
28.04
16:30
Jedinstvo LemeÅ”
Polet
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Aleksa Å antiÄ
Polet (S)
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Omladinac
OFK Odžaci
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Mladost
Zadrugar
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Dinamo 1923
TerekveÅ”
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
28.04
16:30
Tempo
OFK Mladost
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Jugoslavija
Borac
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Voja GaÄiÄ
BSK BavaniŔte
3
7
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 7 | |||||||
28.04
16:30
Omladinac
Proleter
0
3
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 3 | |||||||
28.04
16:30
Partizan
Stari TamiÅ”
2
5
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 5 |
28.04
16:30
Mladost
Kameni
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
ÄSK Äortanovci
Car UroÅ”
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Rudar
Ljukovo
0
4
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet
GraniÄar
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
FruŔkogorac
Napredak
7
0
|
28.04.2024 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK BrestaÄ
Hrtkovci
1
4
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
28.04
16:30
Hajduk 1932
Planinac
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
28.04
11:00
Rekreativo
Polet
5
4
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 4 | |||||||
28.04
17:00
Borac
BuduÄnost
0
0
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Posavina
Duboko
0
0
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Munja
3
3
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 3 |
|
28.04
17:00
Partizan
Osaonica
5
0
|
28.04.2024 17:00 | 5 : 0 | |||||||
28.04
17:00
OFK DragoŔevac
Bratstvo
6
1
|
28.04.2024 17:00 | 6 : 1 | |||||||
28.04
17:00
Ursule
Å umadinac
1
0
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Omladinac
GFK StreliŔte
3
0
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Mladost (K)
Å antarovac
4
2
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 2 |
28.04
16:30
Jedinstvo 2014
TamiÅ”
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Lehel
KSK Konak 1926
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Krajina
Zadrugar
0
7
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
28.04
16:30
Naftagas
ASK
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost (BB)
Potisje
6
3
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost (L)
Borac
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
28.04
16:00
Tulari
Sloga (V)
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
16:00
OFK Stublenica
Jedinstvo (M)
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
16:00
Polet (DL)
Crvena Jabuka
2
0
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 0 | |||||||
28.04
16:00
OFK Paljuvi
Brezovica
1
0
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 0 | |||||||
28.04
16:00
Kolubara (LP)
JoŔeva
2
1
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:00
Polet (T)
Trnjaci 2021
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
28.04
11:00
Milenko PavloviÄ
Polet
1
3
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
Mali korak
Stari drugari
1
3
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
KoteŔica
Rajac
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
11:00
TeŔnjar
Kolubara 2
0
4
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 4 | |||||||
28.04
11:00
OFK Povlen
BeloŔevac
3
2
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Jadar 2013
BabajiÄ
5
1
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 1 |
|
28.04
16:30
Morava 1932
Napredak 1934
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Polet (V)
Zemljoradnik 1932
5
2
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Stig 1955
Kumane
0
8
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 8 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga (L)
Borac (K)
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Dizel
Napredak (B)
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Žitkovica 2017
Beli Orao
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladi Borac
Sloga TOP
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
28.04
17:00
Mladost
Sloboda
3
3
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
28.04
17:00
BaÄka
EÄÅ”eg
7
0
|
28.04.2024 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
Proleter
Slavija
4
1
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
|
28.04
16:30
Soko
Crni Vitez 1924
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac (V)
Rudar (K)
3
5
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 5 |
|
||||||
28.04
16:30
Pobeda 1953
BSK 1924
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Jedinstvo (S)
0
6
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
28.04
16:30
Zadrugar 1947
Mlava (ML)
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
28.04
17:00
Äenej
Titel
3
4
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
28.04
17:00
Dinamo
MiletiÄ
3
1
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
Petar PuaÄa
Tatra
4
1
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
Hajduk (G)
Stražilovo
0
5
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
28.04
17:00
Vinogradar
ŽelezniÄar NS
0
5
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
28.04
17:00
Slanobarac
ObiliÄ
3
4
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 4 |
|
28.04
16:30
Umac
RadniÄki
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Moravac (G)
Mladi borac
1
5
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
28.04
16:30
Morava
Sloboda
4
3
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Veliko Trnjane
Bratstvo
0
3
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Å umadija
Jedinstvo ŠiŔava
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK Brza
Moravac Orion
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost 1976
OFK Pomoravlje
0
5
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 5 |
|
28.04
17:00
Napredak (S)
Javor
4
5
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 5 | |||||||
28.04
17:00
Dražmirovac
Heroj
1
6
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 6 | |||||||
28.04
17:00
OFK Batinac
Istok 63
1
2
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.04
17:00
Resavski Despoti
RadniÄki
1
0
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Å umadija
Pomoravlje
2
0
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 0 |
28.04
16:30
Milicionar
Sloga
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
BuduÄnost (PD)
Sloboda
8
0
|
28.04.2024 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Omladinac
POFK Metaloplastika 2006
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK Napredak
BuduÄnost 1929
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost
Zadrugar
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Drina
Bair
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Majur
PetlovaÄa
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
28.04
14:00
Blokovi
Milutinac
0
1
|
28.04.2024 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Srem
BSK 1925
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.04
17:00
Rekreativo 011
Velika MoŔtanica
0
3
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
13. maj
Borac 1923
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
28.04
16:30
Stolice
Azbukovica
8
0
|
28.04.2024 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga
Mladost
0
3
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac
Jadar 1961
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
7. Juli
Velika Reka
0
7
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
28.04
16:30
Studenac
SinÄeliÄ
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Jelav
Prva Iskra
1
4
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 4 |
|
28.04
16:30
OFK Crvenka
OFK Lug 2020
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
T6 NIKA LepuŔnica
Palilulac
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Resnik
Omladinac
2
4
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
28.04
11:00
Dedinje
Rakovica
1
3
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 3 |
|
28.04
16:30
Avala 1939
Pinosava
5
0
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
UmÄari
Å iljakovac
3
7
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 7 |
|
||||||
28.04
16:30
FU Minel 1956
OFK Boždarevac
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Podunavac
Veliki Borak
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
28.04
11:00
Brezova
Vrelo
2
1
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
GoruŔica
Bratstvo
5
3
|
28.04.2024 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
28.04
17:00
Jelica
Bjelica
2
3
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 3 |
28.04
16:30
MiŔar
Rankovac
2
2
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Sloga (K)
Bobovik
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:30
PriÄinoviÄ
Polet
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 | |||||||
28.04
16:30
TreŔnjevka
Å ipurske Livade
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Korman
Dobrava Žabar 2020
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
28.04
16:30
BSK
Napredak
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac 1925
ObiliÄ 1993
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac (R)
Jedinstvo
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
TrgovaÄki
OFK Zeka BuljubaŔa
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
28.04
16:30
GraniÄar
OFK BikiÄ
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Zmaj
Srem
0
1
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
10:00
FruŔka Gora
Sloga 1919
0
0
|
28.04.2024 10:00 | 0 : 0 |
28.04
17:00
Elektrovojvodina
Hajduk 1950
3
0
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Lokomotiva
Žednik
5
1
|
28.04.2024 17:00 | 5 : 1 | |||||||
28.04
17:00
Mala Bosna 2015
PaliÄ
2
0
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Äantavir
Prozivka
3
0
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 0 |
28.04
16:00
BuduÄnost 1948
Beli Orlovi
1
0
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:00
Selevac 1919
BaÄinac
2
4
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
28.04
16:00
Novi Mladi borac
Å umadija
0
1
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Bukovac
Cerovac 2013
3
0
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 0 |
|
28.04
16:30
Standard 2021
RadniÄki 1936
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Spartak
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Moravac 1948
Äegar 1946
0
4
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost
Jasenovik 2018
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Mezgraja
VrtiŔte
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
28.04
11:00
Jastrebac 2022
Moravica
0
5
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 5 | |||||||
28.04
11:00
Gredetin
Borac
1
6
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 6 | |||||||
28.04
16:30
Jedinstvo
Rutevac
14
0
|
28.04.2024 16:30 | 14 : 0 | |||||||
28.04
11:00
Ratar
OFK Sloga
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
28.04
16:00
VenÄani
B 2000
2
2
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 2 | |||||||
28.04
11:00
Kalipolje
BSK
5
3
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
BuduÄnost
Gornja Trnava 1938
1
4
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 4 | |||||||
28.04
16:00
Mladost
Partizan 1945
5
1
|
28.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
28.04
16:00
Donja Vrbava
Napredak
6
1
|
28.04.2024 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Jablanica
Takovski Ustanak
|
28.04.2024 16:00 |
|
|||||||
28.04
16:00
Semedraž
Omladinac
6
0
|
28.04.2024 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.04
16:00
Å ilopaj
Brezak
0
5
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 5 |
|
||||||
28.04
16:00
Majdan
Å umadija
2
3
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 3 |
|
28.04
11:00
Gaglovo
Padež
2
5
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 5 |
|
||||||
28.04
17:00
KruŔevica
Kapidžija
0
3
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
Modrica
Bukovica
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
Naupare
Rasina
0
3
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 3 |
|
28.04
17:00
BaÄka
Tisa
2
0
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
GraniÄar
Hajduk
1
2
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
17:00
Å ampion
Slavija
1
6
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
28.04
17:00
TromeÄa
ObiliÄ
3
9
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 9 |
|
28.04
16:00
Jedinstvo
Sloga
3
5
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 5 |
|
||||||
28.04
16:00
Crvena zvezda
Partizan
3
2
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:00
Kotlenik
Bare
4
1
|
28.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Mladost (R)
Borac
1
3
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Grizli doo
KaraÄorÄe
7
0
|
28.04.2024 16:00 | 7 : 0 |
|
28.04
11:00
MrŔinci
Remont 1959
1
8
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 8 |
|
||||||
28.04
16:00
Malba
Planinac
4
0
|
28.04.2024 16:00 | 4 : 0 |
|
28.04
16:30
Rozanci
Mladost (G)
2
3
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Vojvoda 2013
Crvena zvezda
1
0
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
NemenikuÄe
Mladost (MI)
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Vis
OFK RogaÄa
3
4
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
28.04
14:00
PopoviÄ
Stojnik
4
2
|
28.04.2024 14:00 | 4 : 2 |
|
28.04
16:30
Omladinac
TerekveÅ”
8
6
|
28.04.2024 16:30 | 8 : 6 |
|
||||||
28.04
16:30
Bega
Roham
3
2
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Proleter
Borac (A)
0
5
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
28.04
16:30
SU PodgrmeÄ
1. Oktobar
4
4
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 4 | |||||||
28.04
16:30
Vojvodina
Borac (I)
10
0
|
28.04.2024 16:30 | 10 : 0 |
|
28.04
14:00
Godomin
Landol
0
3
|
28.04.2024 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
BuduÄnost
Vožd 2020
3
1
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Ravni Gaj
ŽelezniÄar 1930
1
1
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Stari Hrast 2018
Proleter 1947
0
1
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Jezava
Vrbovac
4
1
|
28.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
28.04
16:00
Polet
KaraÄorÄe
5
0
|
28.04.2024 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
16:00
Mladi borac
Bresje Superior
4
1
|
28.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
28.04
15:00
Selo Mladenovac
Napredak
1
7
|
28.04.2024 15:00 | 1 : 7 |
|
||||||
28.04
17:00
KovaÄevac 1956
IvanÄa
0
0
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
17:30
Markovac
Sloga
3
2
|
28.04.2024 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
VlaŔka
Borac
2
2
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
17:00
Kosmajac
OFK Student
4
0
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 0 |
|
28.04
16:30
Å umadinac
OFK Borac
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost (B)
OFK RadniÄki
6
0
|
28.04.2024 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK Burovo
Sloboda
|
28.04.2024 16:30 |
|
|||||||
28.04
16:30
Petka
Sloga
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
28.04
14:00
Pobeda
Dobrinjac
2
2
|
28.04.2024 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
14:00
SeÄica
AvijatiÄar Vranjani
2
1
|
28.04.2024 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
17:00
TreŔnjica
Plavi Tok
1
5
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
28.04
14:00
Knjaz
Napredak
2
5
|
28.04.2024 14:00 | 2 : 5 |
|
||||||
28.04
17:00
DuŔkovci
LauÅ”
3
0
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 0 |
|
28.04
10:00
Lepaja 2018
JugoviÄi
0
5
|
28.04.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
28.04
10:00
SU GradiŔte
Jastrebac
1
7
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 7 |
|
28.04
16:30
RadniÄki 1947
Donji BarbeÅ”
8
0
|
28.04.2024 16:30 | 8 : 0 | |||||||
28.04
16:30
10. februar
Marina Kutina
0
3
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
28.04
16:30
Vidrovac
Radujevac
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Mladost
Vrelo
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
28.04
16:30
KoÄa AnÄelkoviÄ
Rtkovo
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Lokomotiva
Omladinac
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
28.04
16:30
Zlatica
Sloga
2
2
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Proleter 2006
RadniÄki
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Proleter (N)
Partizan
10
1
|
28.04.2024 16:30 | 10 : 1 |
|
28.04
16:30
Bratstvo 2019
Jedinstvo 1947
5
2
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 2 | |||||||
28.04
16:30
Jedinstvo (R)
PIK 2023
2
4
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 4 | |||||||
28.04
16:30
Panonija
Dinamo
0
4
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
28.04
16:00
Partizan
SuŔica 1929
0
16
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 16 |
|
||||||
28.04
16:00
Bukorovac
Arsenal 1930
0
6
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
28.04
11:00
Azbest 1927
Sloga 1924
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Å umadija
Napredak MainiÄ
3
1
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
DobraÄa
Vodojaža
1
7
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 7 |
|
||||||
28.04
16:00
OFK Bagremar
Kremenac
2
2
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Kragujevac
Borac 1935
5
1
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 1 |
|
28.04
16:30
Sloga 1932
Sloga Vitez
5
0
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Vihor
Napredak
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga (D)
Borac 012
4
3
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Mip Majdan
Proleter 1932
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Pobeda
Margum
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
28.04
11:00
BojiÄ
Jelen
4
1
|
28.04.2024 11:00 | 4 : 1 | |||||||
28.04
11:00
ZablaÄe
Mladost (Sl)
2
1
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 1 | |||||||
28.04
11:00
Borac BTG
Rudar DCR
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 | |||||||
28.04
11:00
MetliÄ
Galeb
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
28.04
11:00
KrÄevac 04
Borac
0
2
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Vitlina 2023
Radoje DomanoviÄ
5
1
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
20:00
Donja Trnava
Å atornja
2
1
|
28.04.2024 20:00 | 2 : 1 | |||||||
28.04
11:00
Junkovac
Å umadinac
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Maskar
Jarmenovci
0
2
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
28.04
12:00
Savacium
Roma - Odžino selo
4
2
|
28.04.2024 12:00 | 4 : 2 | |||||||
28.04
11:00
Napredak
Partizan
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 | |||||||
28.04
11:00
Omladinac 2013
Torpedo 1924
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
28.04
16:30
PotoÄac
ŽelezniÄar
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Radnik
ISK Izvor
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Jedinstvo
Razvitak
0
3
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
28.04
16:00
Belpos
Verko
0
6
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 6 | |||||||
28.04
11:00
Petrovac 74
Dobrava
0
2
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 2 | |||||||
28.04
11:00
Torpedo
Hajduk
3
0
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 0 | |||||||
28.04
11:00
Sloga 1949
Jedinstvo 2014
3
2
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
28.04
14:00
Omladinac (P)
Gradac
5
0
|
28.04.2024 14:00 | 5 : 0 |
|
28.04
11:00
JaŔunja
Turekovac
3
4
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
28.04
11:00
Gornje Sinkovce
Marjan MB
1
7
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 7 |
|
28.04
16:30
Rapid
Dobrica
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
28.04
16:30
BuduÄnost
Mladost (P)
2
6
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 6 |
|
||||||
28.04
11:00
Borac
Sloga
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
BSK
Udarnik
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
28.04
16:30
Sloga (Z)
Napredak 2021
1
7
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 7 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga (Ä)
OFK Sparta
0
1
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK Bosut
Sloboda
4
2
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac
Srem
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Sremac
Mitros
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
28.04
17:00
Borac
OFK Bingula
5
0
|
28.04.2024 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
Omladinac
SinÄeliÄ
3
4
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
28.04
17:00
GraniÄar
Jedinstvo (M)
1
1
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 1 |
|
28.04
16:30
Borac
Hajduk
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Pobeda
Partizan
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Vojvodina
Vitorul
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
28.04
16:30
Kupinovo
Sloga (K)
4
1
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Lovac
Sloven
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Vitez
Borac
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Vojvodina
Dunav
0
8
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 8 |
|
||||||
28.04
16:30
27. Oktobar
Sloga (M)
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
28.04
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Studen Vitez
7
0
|
28.04.2024 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Mineral 2015
BuduÄnost
3
1
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Granit
Lazac
|
28.04.2024 16:30 |
|
|||||||
28.04
16:30
Mataruge
Kraljevo Hajduk
2
0
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 0 |
28.04
11:00
Mladost (V)
IzviÄaÄ
3
2
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
KaÄer
Mali Borak
0
2
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Kolubara
Mladost (L)
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
14:00
Stepanje
Strmovo 1968
1
2
|
28.04.2024 14:00 | 1 : 2 |
|
28.04
16:30
Sloga Obrva
Å umadija
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
16:30
Partizan
Lasta
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Morava
ZgodaÄica
0
4
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 4 |
28.04
16:30
Standard VA 2023
Mladost (VK)
8
3
|
28.04.2024 16:30 | 8 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
BraÄa NediÄ 1804
Ribnikar
3
0
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
OFK Senjak
Lukavac
4
0
|
28.04.2024 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Sloga
Mladost (D)
0
2
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 2 |
|
28.04
16:00
Pek
Ram
2
5
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 5 | |||||||
28.04
16:00
OFK BraniÄevo
Polet
6
1
|
28.04.2024 16:00 | 6 : 1 | |||||||
28.04
16:00
Usije
BaŔtovan 2015
3
2
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 2 | |||||||
28.04
16:00
RadniÄki
Žika MarkoviÄ UÄa
1
2
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 2 |
28.04
16:30
Pobeda
Omladinac 1927
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac
Vojvodina
0
3
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Kolonija
Slavia
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
28.04
16:00
Petrijevac
Kolarac
0
1
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
Drugovac
Skobalj
2
1
|
28.04.2024 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
16:00
OFK Slavija
Omladinac Seone
1
5
|
28.04.2024 16:00 | 1 : 5 |
|
28.04
16:30
Borac (S)
Sremac
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Jedinstvo (K)
FruŔkogorac
3
3
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac (K)
PSK Putinci
1
1
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Donji Petrovci
GraniÄar
5
0
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 0 |
|
28.04
11:00
Jadar
Vuk
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
BuduÄnost
GradiliŔte
5
0
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Mladost (L)
Cer
0
0
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
KrajiŔnici
Mladost (DD)
0
1
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 1 |
|
28.04
11:00
Mladost
TE GuÄevo
3
1
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
Crvena zvezda
Jadar 07
1
1
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
14. Oktobar
Paskovac
0
7
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 7 |
|
28.04
11:00
Vrelo
Vukona
7
0
|
28.04.2024 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
OFK Takovo
Pambukovica
2
3
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
Tvrdojevac
Dokmir
0
2
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
28.04
11:00
MurgaÅ” 2012
KaleniÄ
5
0
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
SU TrliÄ 2023
Gunjevac
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
Brgule
Rudar 1945
8
1
|
28.04.2024 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
Mlaka
Tamnava
0
0
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 0 |
28.04
11:00
Polet
Žabare
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
17:00
Grkljane
Jasika
0
4
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
28.04
11:00
Dvorane
Duel Juniors
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
Doljane MeŔevo
Drugari
3
1
|
28.04.2024 17:00 | 3 : 1 |
|
28.04
17:00
Napredak
Trnava
0
8
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 8 | |||||||
28.04
17:00
Belica
DomaÄin
6
3
|
28.04.2024 17:00 | 6 : 3 |
28.04
Feniks
Mladost 1936
|
28.04.2024 | : | |||||||
28.04
16:00
Sloga
Napredak
0
3
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Pobeda
Å umadija
4
1
|
28.04.2024 16:00 | 4 : 1 |
|
28.04
11:00
Radnik
Napredak (T)
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 | |||||||
28.04
11:00
Stig (MC)
Napredak (VC)
3
2
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 2 |
28.04
16:30
Sloga
Omladinac
7
2
|
28.04.2024 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
28.04
12:00
Udarnik 2015
BSK
3
2
|
28.04.2024 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
16:30
Borac
Burovac
7
0
|
28.04.2024 16:30 | 7 : 0 |
|
28.04
11:00
MisaÄa
RaniloviÄ 1970
0
3
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
Vrbica
Brezovac
1
8
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 8 |
|
28.04
12:00
Selanac
Mladost
3
3
|
28.04.2024 12:00 | 3 : 3 |
|
28.04
17:00
Bobovo
Rudar Stenjevac
4
1
|
28.04.2024 17:00 | 4 : 1 |
28.04
11:00
Radnik
OFK Napredak 1933
2
1
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
Mladost
Gorki
0
3
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 3 |
|
28.04
16:30
Omladinski
Napredak
5
1
|
28.04.2024 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
16:30
Hajduk
Sloga
1
3
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 3 |
|
28.04
16:30
Bistrica
Strmovo
2
1
|
28.04.2024 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
10:00
Borac 1966
BSK
4
1
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 1 |
|
28.04
20:45
Sarajevo
Velež
3
0
|
28.04.2024 20:45 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
PosuŔje
Zrinjski
0
1
|
28.04.2024 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
13:00
Å iroki Brijeg
Borac
1
2
|
28.04.2024 13:00 | 1 : 2 |
|
28.04
19:00
Sutjeska
Radnik
0
0
|
28.04.2024 19:00 | 0 : 0 | |||||||
28.04
16:30
Omarska
LjubiÄ
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
28.04
14:00
CƔdiz
Mallorca
1
1
|
28.04.2024 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
16:15
Granada
Osasuna
3
0
|
28.04.2024 16:15 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
21:00
Real Betis
Sevilla
1
1
|
28.04.2024 21:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
18:30
Villarreal
Rayo Vallecano
3
0
|
28.04.2024 18:30 | 3 : 0 |
|
28.04
15:00
Clermont
Reims
4
1
|
28.04.2024 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.04
15:00
Lorient
Toulouse
1
2
|
28.04.2024 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
13:00
Metz
Lille
1
2
|
28.04.2024 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
21:00
Olympique de Marseille
Lens
2
1
|
28.04.2024 21:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
19:00
Olympique Lyonnais
Monaco
3
2
|
28.04.2024 19:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
17:05
Stade Rennais
Stade Brestois 29
4
5
|
28.04.2024 17:05 | 4 : 5 |
|
||||||
28.04
15:00
Strasbourg
OGC Nice
1
3
|
28.04.2024 15:00 | 1 : 3 |
|
28.04
15:00
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
3
0
|
28.04.2024 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
17:30
Nottingham Forest
Manchester City
0
2
|
28.04.2024 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
15:00
Tottenham Hotspur
Arsenal
2
3
|
28.04.2024 15:00 | 2 : 3 |
|
28.04
17:30
Mainz 05
Kƶln
1
1
|
28.04.2024 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
15:30
Borussia M'gladbach
Union Berlin
0
0
|
28.04.2024 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.04
19:30
Darmstadt 98
Heidenheim
0
1
|
28.04.2024 19:30 | 0 : 1 |
|
28.04
18:00
Atalanta
Empoli
2
0
|
28.04.2024 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
15:00
Bologna
Udinese
1
1
|
28.04.2024 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
20:45
Fiorentina
Sassuolo
5
1
|
28.04.2024 20:45 | 5 : 1 |
|
||||||
28.04
12:30
Inter
Torino
2
0
|
28.04.2024 12:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
18:00
Napoli
Roma
2
2
|
28.04.2024 18:00 | 2 : 2 |
|
28.04
16:30
Spartak DOO
Crvena zvezda
0
5
|
28.04.2024 16:30 | 0 : 5 | |||||||
28.04
11:00
Sloga Zemun
Spartak
0
6
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 6 |
|
28.04
17:00
Vojvodina
TSC
1
1
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 1 |
28.04
13:30
ŽGFK Lavice DuboÄica
RadniÄki 2014
6
1
|
28.04.2024 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
28.04
18:00
Kolubara
Napredak Junior 2018
2
2
|
28.04.2024 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.04
15:00
Prave Dame
KaraÄorÄe
1
2
|
28.04.2024 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
13:30
Moskva
Heroj Polet
7
0
|
28.04.2024 13:30 | 7 : 0 |
|
28.04
16:26
MaÄva
Požarevac
0
4
|
28.04.2024 16:26 | 0 : 4 |
|
28.04
15:30
Ruma
Banat
5
0
|
28.04.2024 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
17:00
BAK
Proleter
2
3
|
28.04.2024 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.04
16:00
Miljakovac
Železnik 1930
0
1
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 1 |
|
28.04
11:00
RFK GrafiÄar
Partizan
0
3
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 3 | |||||||
28.04
13:00
IMT
RadniÄki (N)
6
1
|
28.04.2024 13:00 | 6 : 1 | |||||||
28.04
13:00
Zemun
Spartak ŽK
5
0
|
28.04.2024 13:00 | 5 : 0 | |||||||
28.04
17:00
Mladost (L)
Brodarac
1
2
|
28.04.2024 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.04
15:00
Novi Pazar
Voždovac
1
1
|
28.04.2024 15:00 | 1 : 1 |
28.04
10:00
Vojvodina
ODR
7
0
|
28.04.2024 10:00 | 7 : 0 |
|
28.04
13:30
Sloga (K)
Borac 1926
1
2
|
28.04.2024 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
13:30
RadniÄki (V)
Mladi radnik 1926
2
0
|
28.04.2024 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
13:00
Å umadija 1903
Javor Matis
0
1
|
28.04.2024 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.04
14:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Smederevo 1924
1
3
|
28.04.2024 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
13:30
GFK Sloboda
FAP
2
2
|
28.04.2024 13:30 | 2 : 2 |
|
28.04
09:30
Tekstilac
Tisa NjerÅ”
2
1
|
28.04.2024 09:30 | 2 : 1 | |||||||
28.04
11:00
OFK BaÄka
BaÄka 1901
7
2
|
28.04.2024 11:00 | 7 : 2 | |||||||
28.04
14:00
Armija SK
TSK
2
0
|
28.04.2024 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Naftagas
Mladost GAT
3
1
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 1 |
|
28.04
16:00
Sloboda
Zlatibor
|
28.04.2024 16:00 |
|
|||||||
28.04
09:30
Polet
Ribnica
7
0
|
28.04.2024 09:30 | 7 : 0 |
|
28.04
09:30
Morava (VP)
Sloga 33
7
0
|
28.04.2024 09:30 | 7 : 0 |
|
28.04
10:00
RadniÄki (Z)
Dinamo 1945
9
1
|
28.04.2024 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
28.04
10:00
1. Maj
Sloboda
1
4
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.04
12:00
Podunavac
GFK Sloven
0
8
|
28.04.2024 12:00 | 0 : 8 |
|
||||||
28.04
10:00
Jedinstvo
Podrinje
2
1
|
28.04.2024 10:00 | 2 : 1 |
|
28.04
09:00
SinÄeliÄ
Bežanija
1
0
|
28.04.2024 09:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
16:00
OLE
Rad
3
3
|
28.04.2024 16:00 | 3 : 3 |
|
28.04
11:00
BuduÄnost
OFK Žarkovo
1
5
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
28.04
16:00
Rakovica
Dunav
15
0
|
28.04.2024 16:00 | 15 : 0 |
|
28.04
11:00
OFK BuduÄnost
Torlak
|
28.04.2024 11:00 |
|
|||||||
28.04
14:30
Jedinstvo
GSP Polet
0
3
|
28.04.2024 14:30 | 0 : 3 |
|
28.04
16:00
Real
Knez 2022
5
0
|
28.04.2024 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.04
16:30
Vlasina
RadniÄki (P)
1
2
|
28.04.2024 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
11:00
OFK SinÄeliÄ
Radnik
1
4
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 4 |
|
28.04
11:00
Napredak
Sloga (M)
5
2
|
28.04.2024 11:00 | 5 : 2 |
|
28.04
12:00
Cement
Sloga
5
1
|
28.04.2024 12:00 | 5 : 1 |
|
28.04
13:00
GFK Jagodina
RadniÄki (N)
3
0
|
28.04.2024 13:00 | 3 : 0 | |||||||
28.04
13:00
Teleoptik
Spartak ŽK
1
3
|
28.04.2024 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.04
14:30
Mladost (L)
Brodarac
0
1
|
28.04.2024 14:30 | 0 : 1 |
28.04
15:00
ŽelezniÄar
Kabel
3
1
|
28.04.2024 15:00 | 3 : 1 |
|
28.04
10:00
RadniÄki 1923
KaraÄorÄe
9
1
|
28.04.2024 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
28.04
13:00
AF Duljaj
Mihajlovac 1934
3
0
|
28.04.2024 13:00 | 3 : 0 |
|
28.04
11:00
Sloga (K)
Borac 1926
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
RadniÄki (V)
Mladi radnik 1926
3
0
|
28.04.2024 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
GFK Sloboda
FAP
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
28.04
10:00
OFK Vrbas
ŽAK
1
8
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
28.04
10:00
Krila Krajine
Arena Su
3
2
|
28.04.2024 10:00 | 3 : 2 |
|
28.04
15:00
Bane 1931
Rudar (KM)
3
2
|
28.04.2024 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.04
15:30
Takovo
Jedinstvo 2017
3
4
|
28.04.2024 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
28.04
11:00
Sloboda
JoŔanica
0
0
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 0 |
|
28.04
12:00
RaÄevac
Lipolist
11
0
|
28.04.2024 12:00 | 11 : 0 |
|
||||||
28.04
10:00
Cer
RadniÄki (K)
1
4
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.04
10:00
OFK OseÄina
Vrelo Sport
3
1
|
28.04.2024 10:00 | 3 : 1 |
|
28.04
12:00
OFK VrŔac
Podunavac
6
1
|
28.04.2024 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
28.04
12:00
Voja GaÄiÄ
ŽelezniÄar
7
1
|
28.04.2024 12:00 | 7 : 1 |
|
28.04
10:00
Proleter
RadniÄki 1905
0
3
|
28.04.2024 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.04
09:00
BajŔa
NjegoÅ”
6
1
|
28.04.2024 09:00 | 6 : 1 |
|
||||||
28.04
11:30
Tavankut
AFK
0
1
|
28.04.2024 11:30 | 0 : 1 |
|
28.04
18:30
Ada
IMT
0
8
|
28.04.2024 18:30 | 0 : 8 |
|
28.04
13:30
Crvenka
Zvezdara
2
3
|
28.04.2024 13:30 | 2 : 3 |
|
28.04
10:00
Radnik
Lider MGM
2
1
|
28.04.2024 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
13:00
OFK RadniÄki
Napredak
0
2
|
28.04.2024 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
14:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Å ampion
0
5
|
28.04.2024 14:00 | 0 : 5 |
|
28.04
11:00
BSK
Car Konstantin
1
4
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 4 |
|
28.04
10:00
Donji Srem 2015
Fruskogorac
4
2
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 2 |
|
28.04
10:00
RadniÄki 1910
Sofeks
1
0
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
ODR
1
2
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
12:00
Podrinje
Petar PuaÄa
|
28.04.2024 12:00 |
|
|||||||
28.04
10:00
Derby 2015
Hajduk (B)
14
0
|
28.04.2024 10:00 | 14 : 0 |
|
28.04
11:00
OPK Rudar 1933
ObiliÄ
22
0
|
28.04.2024 11:00 | 22 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Zvižd
Batovac
11
0
|
28.04.2024 11:00 | 11 : 0 |
|
||||||
28.04
11:00
Pomoravlje 1946
Äerdap
4
0
|
28.04.2024 11:00 | 4 : 0 |
|
28.04
11:00
Savinac
Polimlje
1
2
|
28.04.2024 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.04
10:00
Sloga (BB)
Sevojno
12
0
|
28.04.2024 10:00 | 12 : 0 |
|
28.04
12:00
Derby 2015
Proleter
13
6
|
28.04.2024 12:00 | 13 : 6 |
|
||||||
28.04
12:00
TSK
OFK Sirig
3
1
|
28.04.2024 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.04
09:30
Srbobran
Susek
|
28.04.2024 09:30 |
|
|||||||
28.04
10:00
Prof. Bolesnikov
Petrika
3
6
|
28.04.2024 10:00 | 3 : 6 |
|
28.04
12:30
RadniÄki 1923
Borac 1926
4
0
|
28.04.2024 12:30 | 4 : 0 |
|
28.04
12:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
4
|
28.04.2024 12:00 | 0 : 4 |
|
28.04
10:00
Proleter 2006
InÄija
2
9
|
28.04.2024 10:00 | 2 : 9 |
|
||||||
28.04
11:00
Sporto 023
ŽelezniÄar
0
2
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.04
09:30
GFK Sloven
1.maj
5
2
|
28.04.2024 09:30 | 5 : 2 |
|
28.04
16:30
Kosmet
Novi Pazar
3
1
|
28.04.2024 16:30 | 3 : 1 |
|
28.04
10:00
RaÄevac
Omladinac 2014
1
5
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
28.04
12:30
OFK OseÄina
Jedinstvo (Ub)
0
2
|
28.04.2024 12:30 | 0 : 2 |
|
28.04
11:00
Å umadija (A)
Å umadija 1903
2
0
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
10:00
Jasenica 2017
SuŔica
7
3
|
28.04.2024 10:00 | 7 : 3 |
|
||||||
28.04
10:00
AF Duljaj
Apolon 4
0
6
|
28.04.2024 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
28.04
16:00
Sloga 33
PetliÄ SD 2006
0
4
|
28.04.2024 16:00 | 0 : 4 |
|
28.04
10:00
BuduÄnost
Posavina
3
0
|
28.04.2024 10:00 | 3 : 0 |
|
28.04
10:00
Spartak ŽK
Sutjeska
6
0
|
28.04.2024 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.04
10:00
ObiliÄ
Crvenka
1
7
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 7 |
|
28.04
10:00
BaÄka
Preporod
6
2
|
28.04.2024 10:00 | 6 : 2 |
|
28.04
12:30
Žarkovo 2000
OFK Beograd
3
9
|
28.04.2024 12:30 | 3 : 9 |
|
28.04
13:00
Ravangrad 2018
Jedinstvo StaniÅ”iÄ
10
0
|
28.04.2024 13:00 | 10 : 0 | |||||||
28.04
16:00
Kordun
Spektar
5
1
|
28.04.2024 16:00 | 5 : 1 |
28.04
10:00
Gruža
RadniÄki 1923
1
12
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 12 |
|
||||||
28.04
12:30
Morava (VP)
Lokomotiva
8
2
|
28.04.2024 12:30 | 8 : 2 |
|
28.04
12:00
Potporanj
Ratar
6
0
|
28.04.2024 12:00 | 6 : 0 |
|
28.04
10:00
Dolovo
Borac
4
0
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 0 | |||||||
28.04
10:00
Voja GaÄiÄ
Jugoslavija
|
28.04.2024 10:00 | : |
28.04
12:00
Bubamara 2010
Dolina
3
0
|
28.04.2024 12:00 | 3 : 0 |
|
28.04
10:00
Integral
VGSK
1
8
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
28.04
11:00
Polet (SD)
Napredak SimiÄevo
0
10
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 10 |
|
28.04
10:00
Å umadinac 1913
Sloga
2
0
|
28.04.2024 10:00 | 2 : 0 |
|
28.04
10:30
Äantavir
AFK
1
3
|
28.04.2024 10:30 | 1 : 3 |
|
28.04
13:00
Titan
Borac (A)
3
3
|
28.04.2024 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
28.04
11:00
Apolon 2018
Polet
2
1
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.04
11:00
Morava (M)
BuduÄnost
2
5
|
28.04.2024 11:00 | 2 : 5 |
|
28.04
10:30
ŽelezniÄar
Hajduk Stanko
17
0
|
28.04.2024 10:30 | 17 : 0 |
|
||||||
28.04
13:30
RadniÄki
Vrelo sport
2
0
|
28.04.2024 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.04
14:00
Loznica
Sunrise Å abac
1
4
|
28.04.2024 14:00 | 1 : 4 |
|
28.04
11:00
Jadran
EÄÅ”eg
|
28.04.2024 11:00 |
|
|||||||
28.04
11:00
Sloboda
BuduÄnost
|
28.04.2024 11:00 |
|
28.04
10:00
OFK Å ampion 2014
Mineralac
4
1
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 1 | |||||||
28.04
10:00
RadniÄki (N)
GFK DuboÄica
6
0
|
28.04.2024 10:00 | 6 : 0 |
28.04
10:00
Polet
Proleter
2
4
|
28.04.2024 10:00 | 2 : 4 |
|
28.04
12:00
Nika 2020
Kraljica Marija
2
0
|
28.04.2024 12:00 | 2 : 0 |
|
28.04
10:00
Skela
Zabrežje
4
0
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 0 |
|
28.04
10:00
United Akademija 12
Mladost
8
0
|
28.04.2024 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
28.04
10:00
Vojvodina
Subotica 12
1
1
|
28.04.2024 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.04
10:00
Napredak
BaÄka 1901
4
0
|
28.04.2024 10:00 | 4 : 0 |
|
28.04
09:00
Å umadija 1903
Olimp 2015
5
4
|
28.04.2024 09:00 | 5 : 4 |
|
28.04
10:00
Sunrise Å abac
MaÄva 1929
10
1
|
28.04.2024 10:00 | 10 : 1 | |||||||
28.04
09:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Jedinstvo
4
1
|
28.04.2024 09:00 | 4 : 1 |
28.04
11:00
BSK 1931
ŽelezniÄar
0
10
|
28.04.2024 11:00 | 0 : 10 |
|
||||||
28.04
10:00
KrilaÅ”
Rudar Kostolac 2008
12
1
|
28.04.2024 10:00 | 12 : 1 |
|
28.04
10:00
Vojvode
ŽelezniÄar
0
5
|
28.04.2024 10:00 | 0 : 5 |
|
28.04
19:00
Kikinda Grindex
Kolubara
22
19
|
28.04.2024 19:00 | 22 : 19 |
28.04
19:00
Crvena zvezda
Mladost TSK
25
33
|
28.04.2024 19:00 | 25 : 33 | |||||||
28.04
18:00
Vojvoda Stepa
ŽSK 1955
23
21
|
28.04.2024 18:00 | 23 : 21 |
28.04
18:00
RadniÄki 1958
Mladost
35
22
|
28.04.2024 18:00 | 35 : 22 |
28.04
18:00
RadniÄki
Sombor
25
18
|
28.04.2024 18:00 | 25 : 18 |
28.04
14:00
Rusin
ObiliÄ
39
20
|
28.04.2024 14:00 | 39 : 20 | |||||||
28.04
16:30
Borac
KljajiÄevo
26
26
|
28.04.2024 16:30 | 26 : 26 | |||||||
28.04
17:30
Jedinstvo
Srbobran
25
30
|
28.04.2024 17:30 | 25 : 30 |
28.04
17:00
Titel
Naftagas
32
14
|
28.04.2024 17:00 | 32 : 14 | |||||||
28.04
17:00
Unirea
Hajduk (B)
31
46
|
28.04.2024 17:00 | 31 : 46 |
28.04
19:00
ParaÄin
Zlatar
32
36
|
28.04.2024 19:00 | 32 : 36 |
28.04
18:00
SPD RadniÄki
Napredak 12
26
28
|
28.04.2024 18:00 | 26 : 28 |
28.04
12:00
ŽelezniÄar 2
Mladost
22
33
|
28.04.2024 12:00 | 22 : 33 |
28.04
20:00
Halas Jožef 2
Naftagas
19
25
|
28.04.2024 20:00 | 19 : 25 | |||||||
28.04
20:00
Jabuka 95
Odžaci
26
29
|
28.04.2024 20:00 | 26 : 29 | |||||||
28.04
12:00
Temerin 2
Mokrin
25
24
|
28.04.2024 12:00 | 25 : 24 |
28.04
20:00
Senta
Partizan
17
10
|
28.04.2024 20:00 | 17 : 10 |
|
||||||
28.04
10:45
Crvena zvezda
TaÅ” 2000
26
3
|
28.04.2024 10:45 | 26 : 3 |
28.04
18:00
Winter sport
Novi Sad
2
1
|
28.04.2024 18:00 | 2 : 1 |
28.04
21:00
SAS
Hram
4
1
|
28.04.2024 21:00 | 4 : 1 | |||||||
28.04
19:30
Ivanjica
Ekonomist
2
2
|
28.04.2024 19:30 | 2 : 2 |
28.04
18:30
Pirot
Rosulja
5
0
|
28.04.2024 18:30 | 5 : 0 |